Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) atees válasza 206 cc (#2999) üzenetére


atees
őstag

Elég sok banknak van ios appja, én otp-t használom. Nekem jobban bejön mint a webes felület!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3002) #99546112


#99546112
törölt tag

OTP müxik vele, a többit sajna nemtom.

(#3003) focvis


focvis
veterán

Most kíváncsiságból telepítettem az IMDb-t Androidra és iOS-re is.

Motorola Moto G, Android 4.4.2:
Orientáció váltáskor nem röcög, de a képek elmennek közben, gyorsan újratölti. ( háttérben nem ment semmi)

iPad 2, iOS 7.0.4:
Váltáskor röcög (darabos), de a képek nem mennek el, nem kell újratöltenie. (Háttérben csak a Safari ment)

Más:
Az iPad 4-et szó nélkül cserélték gariban, rendeltem egy Airt az USA-ból, 4-est eladtam, mert nehéz volt. Amíg megjön az új, az átmeneti időre vettem egy használt 2-est. Ez könnyű, csak pixeles :)

(#3004) erdoke válasza 206 cc (#2999) üzenetére


erdoke
titán

OTP-t és ERSTE-t használunk, nincs gond a webes felülettel.

(#3005)
A BB egy másik platform, a saját topikjában érdeklődj. :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3005) 206 cc válasza #99546112 (#3002) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet az infókért...még a BB is érdekelne,ha valaki tudja ne habozzon... :R :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3007) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

OTP-t én is használom...Nagyon jól mükszik... :) Meg a szlovákiai postabank-ot de azt web-en... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3008) ForRedGlory válasza atees (#2997) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elolvastad amit irtam ? Orientacio valtasrol papoltam... Azt videozd le. Tudod, amikor elforditod az iPad Airt ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#3009) Tibee86 válasza ForRedGlory (#2988) üzenetére


Tibee86
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#3010) csab2 válasza ForRedGlory (#3008) üzenetére


csab2
veterán

Valóban az IMDb app esetében nem olyan folyamatos az orientáció váltás, mint mondjuk Safariban.
Csak szólok előre: lesz még rosszabb is.
Pl.:
Nálam már 2 megnyitott oldal esetén is előfordul (nagyon gyakran, szinte mindig) Safariban, hogy váltáskor újratölti az oldalakat. Írták már itt a fórumon, hogy más böngészővel nem ilyen, de én szeretem a Safarit, nem akarok másik böngészőt használni. A multitask is egy fos. Pl. a Facebook újratölt, Mindig TV újratölt, játékok is újratöltenek. Az, hogy az adott app ott folytassa ahol abbahagytam csak álom. Lehet, hogy az appok nincsenek jól megírva, lehet, hogy az iOS7 nincs még kellőképpen optimalizálva a 64 bitre, lehet, hogy kevés az 1 GB RAM, nem tudom, de ez így nem kóser.
Félreértés ne essék, ettől (vagy inkább ezzel együtt is) én imádom az Airt, el nem cserélném semmi másra, de a tény az tény: vannak gondok. Nagyon remélem, higy a 7.1-ben orvosolják.

206 cc:
Én az Erste és az Axa netes felületét használom, tökéletesen működik mindkettő Airen.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3011) Sur1G válasza ForRedGlory (#3008) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Egyetértek, hogy az Air az iOS 7.0-val elég lagos itt ott, illetve sokaknál nem túl stabil, viszont még így is egy "csúcs" android szintjén van. Viszont a béta videók alapján elég sokat javítanak ezeken a dolgokon, míg ezt android tájáról nem mondanám el. Valahol olvastam, hogy safariban megoldották, hogy ne töltögesse újra a lapokat, sokkal több lapot tud "élesben" tartani a béták alatt. Aki használ bétát ezt meg tudná erősíteni, illetve cáfolni?

(#3012) Sify válasza Sur1G (#3011) üzenetére


Sify
senior tag

Bétát használok, de az oldalakat töltögeti ebben is. Viszont nincs respawn és low memory hiba.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3013) zorromoto


zorromoto
senior tag

Meg tudom erősíteni.eddig se újraindulás se fagyás. Ujratoltes az van.

(#3014) Hofeher válasza zorromoto (#3013) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Nekem 2 hét alatt most indult ujra 3.szor úgy hogy így se túl vészes igaz ha jatcok akkor előtte töröm a többi futó cuccot általában a Safari miatt indul ujra hogy épp mi megy benne az változó

206cc: Budapest bank és Gránit bankot használok + szoktam online fizetni itt ott több helyen eddig mindegyik működődött

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#3015) Joubert válasza csab2 (#3010) üzenetére


Joubert
tag

Axa app hamarosan lesz iOS,Android,Wp rendszerre... :D Bár neten is eléggé használható!

Lumia 920 White T-Mobile ; Ipad Air SpaceGray

(#3016) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Kb 4 honapja van meg az air de szeretnem megkerdezni ti mely programokat raktatok fel ra!? Ha esetleg egy screen shootot mutatnatok kegkoszonnem:)

(#3017) erdoke válasza Hofeher (#3014) üzenetére


erdoke
titán

Én Mercury Prot használok böngészésre, és böngésző miatt még nem indult újra. Maga a browser kilép kb. egy héten egyszer, de az már nem annyira vészes. A gyakoriság is lényegesen alacsonyabb, mint nálad, max. 2-3 hetente egy respring van. Mindenesetre már ez is sokkal több, mint amit iPad 4-en tapasztaltam akár iOS 6.1, akár 7.0 alatt. Szóval a probléma az A7 vs. iOS 7 szintjén van, amit szerintem az Apple is tud. Majd meglátjuk, mennyivel kerül közelebb a fenti kombinációhoz, mert iOS 6 + iPad 4 atom stabil volt, még app kilépések is nagyon ritkán fordultak elő.
Állítólag az i5S kevésbé problémás, úgyhogy arra gyanakszok, hogy az iPad optimalizációra nem juthatott elég idő. Mindenesetre b...ák meg. ;]

(#3016) Szecsy
Nem sokra mennél a screenshotommal, az első oldalon 7, a másodikon 15 mappa van... :N

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3018) Szecsy válasza erdoke (#3017) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Akk marad a lista:)

(#3019) 206 cc válasza Hofeher (#3014) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönöm szépen az infókat.
Így már biztosabb hogy megveszem az air-t... :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3020) Gadgetfan_ válasza Szecsy (#3016) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#3021) erdoke válasza Szecsy (#3018) üzenetére


erdoke
titán

Lista van bőven az AppStore-ban...

A legjobb aláírás a héten

(#3022) Hofeher válasza erdoke (#3017) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Én is általában Android telefonról jövök így jobban kéz reál a chrome avval nincs is gond csak gondoltam ki próbálom mit bír a Safari de ezt elhalasztom a 7.1 időkre rémelem megjön remsokara és javítják is a dolgokat mondjuk szerintem sokmindenben gyorsabb mint amit ismerek fullos telefonokon is volt nálam kb 1hetig note 3 az már elég gyors de ez is van olyan gyors néhol meg gyorsabb is de normális minőségű tablettát akkartam ismerősnek van évek óta ipad ő mondta hogy tablet fronton jobb a iOS telefonnal ő is maradt az androidnál én utoljára pince 4 próbáltam nem igen jött be de ez az ipad Air nekem bejött mondjuk kell a normális kijelző hogy tudjam értékelni meg hogy elég könnyű a maga nemében HD fullhd telefonok után a hds tablet szerintem landolt volna a sarokban mint a huzat de ez nagyon jól megy ritkán jatcok de ha igen az a jobb autós játékok 3ó ashalt8 után is 13ó aksihasznalat jön össze az szerintem egész jó eredmény néha elfut 15ó felé is ami már kiváló eredmény már csak a tok kénne hogy megjöjjön mert így azért féltem a kijelzőt

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#3023) erdoke válasza Hofeher (#3022) üzenetére


erdoke
titán

Lszi szórj szét ebben úgy két tucatnyi vesszőt, és ugyanannyi pontot. A nagybetűt már megoldja a telefon, és utána emészthető lesz... :U

A legjobb aláírás a héten

(#3024) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Megjöttek ma az AIR tokok...megvagyok elégedve... :DD
Ez konkrétan az enyém...Kép1 Kép2 Kép3
Ezen kívül van még 2fekete és 1 szürke! :)

Más: Hogyan lehet letölteni gépröl képeket?Pl PC röl van streamelve és leszeretném tölteni NPlayer-rel és lássam a többi képeim közt...Mert letölti de nem a többi kép közé menti...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3025) csab2 válasza erdoke (#3023) üzenetére


csab2
veterán

Én az ilyeneket el sem olvasom. Ha valaki ennyire nem tiszteli a többi fórumozót (értsd: ennyire leszarja), akkor ignorálom a hozzászólasát.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3026) univerzita válasza Szabikaa20 (#3024) üzenetére


univerzita
addikt

Hová menti- dokumentumok?

(#3027) Szabikaa20 válasza univerzita (#3026) üzenetére


Szabikaa20
őstag

N-Player/documents/download-alá teszi a képeket...ha onnan tovább mentem azt nem tudom hova teszi,valami editor alá,de nem a ipades kepek közé...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3028) univerzita válasza Szabikaa20 (#3027) üzenetére


univerzita
addikt

Pc-röl én inkáb iToolsal mentek mert ott konkrétan ki tudom válastani hová akarom a tartalmat. Vagy Airre telepíteni file managert és azzal.

(#3029) univerzita válasza Szabikaa20 (#3027) üzenetére


univerzita
addikt

File managernek est tudom ajálani-Documents by Readle

(#3030) 206 cc


206 cc
senior tag

Amennyiben UK-ből hozatom az iPad Air-t az garis lesz ugye minden gond nélkül nálunk is,...store-ból hoznák...számla ilyesmi kell?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3031) focvis válasza Szabikaa20 (#3024) üzenetére


focvis
veterán

En most akarok tokot rendelni; jól néz ki, milyen gyártmány?

(#3032) 206 cc válasza focvis (#3031) üzenetére


206 cc
senior tag

csatlakoznék én is tok beszerzés ügyben...megfelel az után gyártott verzió is...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3033) Szabikaa20 válasza univerzita (#3028) üzenetére


Szabikaa20
őstag

File manager jobban tetszik... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3034) Szabikaa20 válasza focvis (#3031) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Jól néz ki...mondjuk ez smart cover+hátlap...Nem ilyet akartam,de mostmár nem bánom,mert tetszik... :) Hogy hogy milyen gyártmány?Ebay-röl van... :) Jó minöségű a külseje is meg a belseje is és a sleep mode is működik...Van két eladó szürke és feke színben...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3035) focvis válasza Szabikaa20 (#3034) üzenetére


focvis
veterán

Köszi! SK messze van, igy vagy neked, vagy nekem nem lenne jó bolt :)

@206cc: gondolkodhatunk rajta, ezzel szemezek, nem gyári, de nem is noname, azonban a posta nem olcsó.

Hétfőn rendeltem az ideiglenes iPad 2-re noname tokot UK-ból, kemény 1345 Ft volt postával.

Szerk első link rossz! Ez a jó.

[ Szerkesztve ]

(#3036) focvis válasza focvis (#3035) üzenetére


focvis
veterán

Ki futottam az időből.
Szóval csak az a gáz, hogy ez már a vámmentes értek határon felül van postával es nem hiszem ,hogy az amerikaiak hajlandóak lennének kamu értéket megadni a számlán. Kínaiaknál ez abszolút nem gond, sőt magátol értetődő.
Macally azért macally, ilyenem volt az első iPademen, tuti cucc.

(#3037) Szabikaa20 válasza focvis (#3036) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Ez se rossz amit vettem ugyan ilyen csak nincs az a fémes kinézetü valami az elején...vagy fém nem tudom... :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3038) focvis válasza 206 cc (#3030) üzenetére


focvis
veterán

Nekem szó nélkül cserélték garanciában a múlt héten a számla nélkül vett, németországi ipad4-est. Csak a sorozatszám érdekli őket.
Itt kaptam a tanácsot, köszönöm meg egyszer!

@Szabikaa20: az a fémes cucc engem is zavar, de bízom benne, hogy belül nincs, csak a fotóhoz szarul tettek fel, mondjuk furcsa... :F

[ Szerkesztve ]

(#3039) univerzita válasza Szabikaa20 (#3034) üzenetére


univerzita
addikt

Ha SK - bol vagy akkor akár még hokirajongó is lehets.It tuts NHL mérközések össefoglalókot nézni- video.nhl.com. Slovakul is mükodik,én naponta hasnalom.

(#3040) Szabikaa20 válasza univerzita (#3039) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Annyira azért nem szeretem a hokit... :) A VB-t néha nézem de ennyi...Focit se nézek...De F1-et azt nagyon szeretem!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3041) MrSenki


MrSenki
csendes tag

Van egy jó alkalmazás az a neve, hogy "actmonitor" és a RAM használatot is mutatja, szerintem hasznos app! ;)

(#3042) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Teljesen idegen vagyok ios témában, most ismerkedünk. :) A kérdésem a következő, icloudban lehet valahogy zenét tárolni? Persze nem itunes vásárlásra gondolok, hanem pl a gépemen lévő zenékre.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#3043) erdoke válasza Gabbo (#3042) üzenetére


erdoke
titán

Igen, iTunes Match-nek hívják, és évi 25 dollárba/euróba kerül. 25000 szám erejéig működik, de valójában csak azt tölti fel, aminek a megfelelőjét az iTunes zeneboltban nem találja meg.

A legjobb aláírás a héten

(#3044) Gabbo válasza erdoke (#3043) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszönöm a választ, akkor marad a sima rámásolás.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#3045) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Ez a Flipboard ez tulajdonkeppen micsoda? Belekell linkelnem a kedvenc oldalaimat?

(#3046) kiszu válasza Szecsy (#3045) üzenetére


kiszu
senior tag

Rss olvasó.
Kedvenc oldalaid rss feedjeit jeleníti meg látványosabban,mint más readerek.

(#3047) Jeanne d'Arc válasza ForRedGlory (#3008) üzenetére

Szerintem a legjobb gép a piacon. Remélem hamarosan beszerzem én is.
Az Lg G2 is laggol mégis használod. Akkor mi itt a gond? :W

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3048) ForRedGlory válasza Jeanne d'Arc (#3047) üzenetére


ForRedGlory
félisten

No komment vagy. Mar a példa is szar, logikai bukfenc...

[ Szerkesztve ]

(#3049) _adaml21_ válasza ForRedGlory (#3048) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szerintem meg inkább hord el innen magad... Építő hozzászólást nem tudsz írni, problémádra megoldást nem tudunk találni, tehát ha fejenállsz, akkor is sz*r marad az iPaded, hangulatrombolásra meg nincs itt szükség.

Én inkább használom tovább ezt a jó kis tabletet, és nem foglalkozom mással :)

(#3050) csab2 válasza _adaml21_ (#3049) üzenetére


csab2
veterán

Azért mert valaki leírja, hogy vannak gondok az Air-rel (mert igenis vannak), még nem kell ilyen durván leteremteni. Szerintem a legkirályabb tábla az Air, de sajnos nem tökéletes. Valószínűleg az iOS7 nem lett kellőképpen optimalizálva, vagy egyszerűen kevés neki az 1 GB RAM, nem tudom. Ne kegyünk mát azért bunkók, ok?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.