Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) k-adi válasza Karesz0995 (#500) üzenetére


k-adi
nagyúr

új operátorok

Navy Seals

a csaj Valkyrie: Sticky Cameras
Spas 12
DeagleCamera nézhető az összes társ által (és kívülre is rakható)

a pasi Blackbeard: pajzs a fegyveren

a DLCvel érkező új pálya közel keleten lesz

SP-seknek Május 9, többieknek Május 16

(#502) KOre2


KOre2
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég vettem a játékot és igencsak tetszik, hogy inkább a taktikai részen van a hangsúly, de ehhez már értelmes csapattársak is kellenek, ami nem mindég jön össze random meccsen, ezért a ranked kezd frusztráló lenni.

Ha hiányzik még ember valahova, szívesen csatlakoznék. uPlay nick: core-k

[ Szerkesztve ]

(#503) k-adi válasza KOre2 (#502) üzenetére


k-adi
nagyúr

én rank110 vagyok de még így is frusztráló a ranked pedig "elvileg" hasonló skillüeket (szintüeket) rak be :U ez is biztos valami UBI-anomália

(#504) Ferdzsoo válasza k-adi (#503) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, ez nálunk is megvan ez az érzés. De inkább csak a legutóbbi patchek óta.
Gyakorlatilag folyamatosan nagyobb rankú emberekkel pakol össze a játék. Frusztráló.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#505) Karesz0995 válasza Ferdzsoo (#504) üzenetére


Karesz0995
tag

Nincs is jobb mint lvl +110-es szintűeket elpicsázni ;]

(#506) k-adi válasza Karesz0995 (#505) üzenetére


k-adi
nagyúr

de érted, azt hinné az ember hogy aki elvergődik lvl100 fölé az legalább nem a faajtóra rakja a thermitet..... :U de neeeeeeeeeem :C

(#507) k-adi


k-adi
nagyúr

(#508) Ferdzsoo válasza k-adi (#503) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, persze a velünk lévők hiába aranyak vagy akármi, 2-en 20sec-en belül meghalnak a 3. 1 percen belül és akkor mehetünk ketten 5 ellen, jobb esetben 4 ellen. Agyhalott majmok vannak mindenhol.... :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#509) k-adi válasza Ferdzsoo (#508) üzenetére


k-adi
nagyúr

na igen, ilyesmi velem is sokszor van... indul a meccs, nézem, csapatomban 2 platina + 1 gyémánt szuper katona... na mondom király, itt alázás lesz.... hát sejted hogy nem az lett :DDD a legnagyobb rank-osok hullanak mint a legyek, a platinások 1 perc alatt kilövették magukat :U de persze a gyémántos se bírta ki a kör végéig :C

(#510) Karesz0995 válasza k-adi (#509) üzenetére


Karesz0995
tag

Casualra lehet csak hülyéskedni járnak fel, ez is megfordult már a fejemben. Mert az ilyen magas rangokat nem lehet csak úgy véletlen összeszedni. Én spec. komolyan veszem a casualt, mondjuk nem is járok rankedezni :D

(#511) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!!

Ebben a játékban lehet olyat csinálni mint csé-ben hogy egy adott map-ra felmegy a csapat és átbeszélik a taktikákat? Mármint hogy csak 5en vagyunk fent a szerveren!

(#512) 1m1s válasza oneak7 (#511) üzenetére


1m1s
tag

Lehet igen, Multiplayer-nél ha jól rémlik costum game, ott mindent betudtok állítani.

(#513) Ferdzsoo válasza Karesz0995 (#510) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én rankedről beszéltem. Casual egy vicc kategória, azt én is elhüjülöm.
Casual szvsz lehetetlen komolyan venni. Ahogyesik úgy puffan csapatösszeállítással... no komment.
Pont ez a baj hogy sokan a rankedet sem veszik annak...
:U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#514) k-adi válasza Ferdzsoo (#513) üzenetére


k-adi
nagyúr

én nem értem miért kell elbaromkodni a casualt..... :F attól, hogy nem vagyok pro, mert kevés időm van játszani (ezért nyilván rankeden elpicsáznának), még "komolyan" szeretném lejátszani azokat a casual köröket nem ilyen elhülyéskedem bohócokkal :U sose értettem az ilyet... ha baromkodni akar valaki akkor menjen custom game-be haverjaival de mások játékát ne rontsa már el... ezerszer inkább játszok 1 csíterrel, mint egy ilyen majomkodó playerrel

(#515) Ferdzsoo válasza k-adi (#514) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Onnantól nem tudom komolyan venni hogy egy játékból alhangon 2-en lelépnek amikor először meghalnak, majd talán a következő körben kapunk újat vagy sem, mindez az ellenfél csapatában dettó, és ilyen 5v3akat nem tudok komolyan venni. Ennyi. Illetve casualban tudok kipróbálni új taktikát esetleg, amibe vanhogy elég ahmar belehalok. Rankeden ilyet nem teszek meg. Ennyi.
ill. 5 playerből mindig van egy idióta de szerencséd van ha csak egy, és elmajomkodja, innentől kezdve te hiába veszed komolyan ha többiek barmok. nah ezért nem veszem én sem komolyan... :)
meg hogyan vegyek komolyan egy olyan csapatösszeállítást hogy 3 ezüst, két bronz vs 2 platina 2 diamond, 1 arany (ez többször megtörtént már) Ezt hogyan lehet komolyan venni? :W

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#516) k-adi válasza Ferdzsoo (#515) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha kilépnek a majmok hamar az nem baj, sőt, jobb is, mert amúgyis szarok volt akkor.... ha jön helyükre új valaki (aki normális persze) az jó, de ha nem akkor meg 4v5 még nem halálos annyira... jóóó egy 3v5 már necces, de ilyenkor meg sokszor lehet arra alapozni, hogy az ellenfél vakmerő lesz, mer' hát haver 3v5, kettővel többen vagyunk!!... aha, aztán 1 perc után már 3v2 :DDD (nem egyszer volt már ilyen, hogy emberfölény-hitben berusholtak aztán bumm)

Nyilván ha platinákkal dobja össze a te cooper csapatod az szívás, de attól még esély megvan, mert szerencsére nincs több HP-jük, mert nem rpg ez. :) Annál meg nincs is nagy öröm, mikor kis ezüstként leszeded a 3-4 fős platina klánt. :K

Velem is előfordult már, hogy az 5 fős csapatomból 4 meghalt, mert elbaromkodták a kört, de egyedül lehoztam végül (csoda:D ash rc4-e nagyon OP, meghát smoke uzi-ja sem rossz még az új dlc patch-ig??) aztán persze a társak által utána rögtön ment a mikrofonba az üvöltés, gz, nájsz, chaten meg a rekt és haha noobs! szokásos oltások az ellenfélnek :DDD (miközben ők lofszt se tettek a sikerért ugye :P )

szerk.: új taktika kipróbálása már nem esik a majomkodás kategóriába szerintem... jó nyilván ha vakmerő taktika és ostoba akkor kár a körért

[ Szerkesztve ]

(#517) Burki


Burki
aktív tag

Lenne igény PH-s eventre egyebkent? Mint a Battlefield 3-4 topikban. Valamelyik hétvégére lehetne valamilyen szervezettebb formaban egy tournamentet csinalni. Mar ha lenne megfelelő mennyiségű érdeklődő.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#518) Ferdzsoo válasza Burki (#517) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én benne vagyok de szerintem 10 embert nem tudsz itt összeszedni.... :)
De egynéhány kört mehetnénk ha összejövünk 10-en. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#519) oneak7


oneak7
tag

Valakinek van kedve rankedezni?

(#520) Karesz0995 válasza Burki (#517) üzenetére


Karesz0995
tag

Custom 5v5-ben én simán benne lennék :K

(#521) CHaooSS válasza Karesz0995 (#520) üzenetére


CHaooSS
őstag

tegnap tudtam meg, hogy mekkora egy hulladék ez.. CheatEngine-el lehet benne csalni.. pajzsosoknak felhúzták az életét aztán lőhettük lófasz nem történt.. 2 tár belement a fejébe és vígan lelőtt.. szánalmas, hogy ilyen miatt szoptunk nem 1 meccset

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#522) 1m1s válasza CHaooSS (#521) üzenetére


1m1s
tag

Costum game-ben volt ez?Vajon működhet ez casual vagy rankeden is?

(#523) Ferdzsoo válasza 1m1s (#522) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mert akkor felhúznád egy picit megad rankeden mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#524) CHaooSS válasza 1m1s (#522) üzenetére


CHaooSS
őstag

rankedben volt ez... utána megnéztük haverral custom-ban és vicc, hogy ilyen egyszerűen lehet csalni

és a k**va anyjukat még a pofánkba is röhögtek.. bannolni az ilyet örökre..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#525) 1m1s válasza CHaooSS (#524) üzenetére


1m1s
tag

Na akkor lehet én is hasonlóval találkoztam.Egyszerűen halhatatlan volt a shielde, fejest adtam neki + kapott a c4-ből is és semmi, majd haver is megtunkolta, persze eredménytelenül.
Amúgy engem már ez sem zavar, a játék játszhatatlan sajnos, mondom ezt úgy hogy level 100 vagyok.

Feree13: Életemben egyszer cheateltem, de az is csak doom-ban volt. :D

(#526) glspeter1 válasza 1m1s (#525) üzenetére


glspeter1
őstag

PS4-en szerencsére teljesen játszható. :P ;]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#527) CHaooSS válasza glspeter1 (#526) üzenetére


CHaooSS
őstag

csak egér nélkül szar egy ilyen játék.. :D xbox-on még úgy ahogy elviseltem a bf-et, de soha többet ilyet nem játszok konzolon

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#528) glspeter1 válasza CHaooSS (#527) üzenetére


glspeter1
őstag

Megszokás kérdése. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#529) CHaooSS válasza glspeter1 (#528) üzenetére


CHaooSS
őstag

sokkal rosszabb a teljesítmény, persze ez nem gond mivel az ellenfél is kontrollerrel van, de azért na..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#530) k-adi válasza 1m1s (#525) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem kicsit korábban elszállt az agyam ettől a játéktól, de pl. tegnap egymás után haverral lehoztunk 6 meccset full random emberekkel... Szóval nagyon lobby függő játék, ha senki nem csal és nincsenek "szuper érzékeik" a játékosoknak, akkor még néha élvezhető is. :D De persze ez még mindig nem menti meg a szar matchmaking rendszert, illetve a hitreg is kakaó még.
Én még megvárom a dlc2 -t, kíváncsi vagyok az új operátorokra, elvileg 1-2 hét és jönnek. Ha azzal a nagy patch-el sem látható javulás akkor szomorú leszek :U

(#531) Ferdzsoo válasza k-adi (#530) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Pontosan így vagyunk mi is. A nagy patchet megvárjuk és ha nem hoz érezhető javulást, legalább egy kritikus ponton ....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#532) k-adi válasza Ferdzsoo (#531) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem akarok pesszimista lenni, de szerintem nem fog nagy javulás történni :DDD

(#533) Ferdzsoo válasza k-adi (#532) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Sajna én is így gondolom. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#534) golf2gt válasza k-adi (#530) üzenetére


golf2gt
tag

Szerintem már mindenki azt várja. De már csak hetet kell aludni :)

(#535) k-adi válasza golf2gt (#534) üzenetére


k-adi
nagyúr

csak akkor ha van season passod... ha halandó vagy, akkor 2x hetet

(#536) golf2gt válasza k-adi (#535) üzenetére


golf2gt
tag

Szerencsére olcsón hozzájutottam :)

(#537) k-adi


k-adi
nagyúr

(#538) RaGi91 válasza k-adi (#537) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az eddig látottak alapján, lehet visszatérek és adok neki még egy esélyt. :)

(#539) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Az rohadt idegesítő, hogy taktikus játék, de szar arcade az egész.. azért elvárná az ember egy ilyen játéknál, hogy ne ilyen arcade fos lövölde legyen..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#540) k-adi


k-adi
nagyúr

DLC #2 | SEASON 2 | DUST LINE

Border nevű map érdekesnek tűnik, viszont a 2 új operátor nagyon OP. Azt hittem a támadó pajzsos nem lesz az, de sajna az :D A védő csaj kamerája pedig nagyon hasznos tud lenni, feldobva a tetőkre, váratlan helkyekre, stb....

Blackbeard = tunner fight king
Valkyrie = roaming queen

Szerencsére marad 25.000 ezer r6 pont ha jól értem. (nem emelték fel 50.000re)
A fegyverek is túl jók szerintem :D a scar állat, de ahogy látom a spas az új super90 :D remélem azért nem lesz túl erős...

Ami még érdekes az:
-. a cod bo3ból átvett győzelmi pózolás (szerencsére a szánalmas táncikálások nélkül) a meccsek végén
- az új operátor skinek!!
- IQ átdolgozása!!
- Montagne pajzsa szélesebb, erősebb lett
- a fények gyengébbek = most már csak félig vakulunk meg ha kinézünk vagy benézünk az épületbe
- plusz kényelmi funkció AMIT MÁR FÉL ÉVE (jobb később, mint soha :D ) kér a közösség: meccsek közti loadout customization :))
- rankok resetelve lesznek (új számítási módszer lesz végre..)
- új red dot ?

Dust Line Reveal Stream

(#541) glspeter1 válasza k-adi (#540) üzenetére


glspeter1
őstag

Blackbeard nagyon állatul néz ki. :C
A pózolás szerintem egy felesleges hülyeség. A skinek hidegen hagynak, akárcsak az IQ, nem használom. :B
"a fények gyengébbek" YES! Ideje volt! Meccsek közti loadout szerkesztés jöhet, kicsit hiányoltam is.
A rangokkal nekem semmi bajom nem volt. Azzal már annál inkább, hogy a rendszer pont telibef*ssa, hogy kit kivel rak össze.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#542) k-adi válasza glspeter1 (#541) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért most már elég hasznos a cucca így:

IQ 4. perc ( Reveal Stream összefoglaló)

A fényeknek én is örülök, mert eddig mindig féltem az ablakoktól nappali pályákon :D

A rang reset szerintem pont emiatt van, mert össze-vissza dobált be embereket egymás ellen!

A lényeg, hogy most úgy néz ki tényleg elolvastak pár közösségi kommentet és azokat is belerakták, javították :K

[ Szerkesztve ]

(#543) k-adi


k-adi
nagyúr

(#544) k-adi


k-adi
nagyúr

pár érdekesség még

Frostnak nincs gránátja már (barbared wire van helyette)
Thermitenek sincs gránátja (neki flash van helyette)
Vannak mostmár charm-ok a fegyvereken
+ új customization menü

(#545) mk86


mk86
tag

Hali!
Van az egyik pályán( sajnos nem tudom mi a neve...), a garázsban bent van egy nagy fehér teherautó, kint pedig még 2 kocsi, az egyiket Hummernek láttam...na már most...ha kint emögé beáll valaki az ablakához, akkor simán belát, és mi is látjuk őt, csak éppen kilőni nem lehet. Igaz, ő sem tud az ablakon keresztül belőni, a kérdés az, hogy ez bug, vagy páncélozott lehet a kocsi ablaka?

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#546) k-adi válasza mk86 (#545) üzenetére


k-adi
nagyúr

Melyik pályára gondolsz? írd körül de a neve jobb lenne

Mert House-nál van garázs, de nincs teherautó, a külső autók pedig rendőrkocsik.
A másik pálya a konzulátus, ahol van teherautó, fehér is, de kint nincs hummer a garázs előtt.
A harmadik pálya pedig a havas ház (chalet) ahol egy csónak van bent de sehol nincs fehér teherautó.
A negyedik lehetőség pedig a ClubHouse lehet de ott kint van a fehér teherautó és a garázsban motorok vannak. :D

Szerintem te egy fekete rácsozott swatos jeepre gondolsz ("hummer"), azokon nem lehet átlőni nyilván.

(#547) Karesz0995 válasza mk86 (#545) üzenetére


Karesz0995
tag

Az összes autó ablakán át lehet nézni, de lőni nem. Elég hasznos dolog tud ám lenni :)

glspeter1: Pedig most hogy itt az új védekező operator, nagyon is hasznos lesz az IQ, simán ki lehet majd szúrni a kamerákat. Kb. kötelező támadó karakter lesz szerintem.

k-adi: Hát ezekre a charmokra aztán sok szükség volt:C Még a skineket megértem, de ez?!

[ Szerkesztve ]

(#548) k-adi válasza Karesz0995 (#547) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezek a charmok pont arra jók, hogy a nagy campelések közepette legyen mit nézni a fegyveren a camo-n :DDD kívül :D (a saját operátor skint úgyse látod...)

(#549) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Frostnál megértem, hogy elvették, de thermite-től miért kellett elvenni a gránátot.. ? fegyvere sem a legjobb, sokszor jól jött az a gránát..

Frostnál megértem, hogy elvették, de thermite-től miért kellett elvenni a gránátot.. ? fegyvere sem a legjobb, sokszor jól jött az a gránát..

Blackbeard amúgy nem lesz op mert ahogy láttam a videóban hamar szétmegy neki

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#550) k-adi válasza CHaooSS (#549) üzenetére


k-adi
nagyúr

Thermite fegyvere az egyik legjobb a támadók közül, nekem a kedvencem. Nem elég, hogy 41 a sebzése, de elég pontos is, de igaz, lassú a tűzgyorsasága, emiatt jól kell vele célozni. :K
A gránát sokszor jött jól nekem is, de pont ezért OP :D lássuk be, nem elég, hogy átmegy bármilyen falon, még gránátja is van a jó puskája mellé? :P

(Frosttól amúgy nem a gránátot, hanem C4et vették el, a korábbi kommentemben rosszul írtam)

Blackbeard meg kapott úgy is fejlövést, hogy guggolva ment előre pajzzsal :DDD sőt ki is lett lassítva és még a kommentátor is mondja, hogy ez akkora bullshit, hogy csak na, ugyanis 0.00001 milliméternyi pixel lógott ki a pajzs mögül... ergo szar hitreg továbbra is. :O ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.