Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) k-adi válasza CactuS (#800) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ez az! Az ötleteik általában nagyon jók, az E3 videóig minden klappol, aztán bamm...... :U :C pedig ha jól megcsinálnák amiket kitalálnak az egyik legjobb, legnépszerűbb cég lehetnének :K

(anno a splinter cellek, meg a prince of persiak, az ős ghost reconok, rainbow six-ek milyen jók voltak...) :))

[ Szerkesztve ]

(#802) k-adi


k-adi
nagyúr

Siege - Skull Rain Reveal Stream

lényeg itt: 20:09

welcome you lazy sh*ts :))

(#803) RaGi91 válasza CactuS (#797) üzenetére


RaGi91
senior tag

Namost itt azért az is közbeszól, hogy nincs akkora játékosbázis és mivel nincs annyi player, ezért ahhoz, hogy ne kelljen 10 perceket várni queue-ban, ahhoz össze kell dobnia magasabb szintűekkel is. Ez van. Casual-ba nincs gond. Rankeddel még kevesebben játszanak. Annyi szempontot kéne figyelembe venni, hogy jó legyen a MM, hogy túl sok ideig kéne várni egy meccsre. Pont ez volt a helyzet, mikor kijött a játék, hogy mindenki a várakozási időre panaszkodott. Most meg ott van a rengeteg recruit,

@k-adi Hát a Prince Of Persia-val is szegénnyel mit műveltek a Two Thrones után ... :(((

[ Szerkesztve ]

(#804) Karesz0995 válasza k-adi (#802) üzenetére


Karesz0995
tag

Nem szaroztam, fent maradtam és élőben néztem ;]

(#805) CactuS válasza RaGi91 (#803) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az oké, csak miért úgy dobja össze a csapatot, hogy 5 db lvl 10-15 alatti vs 5 db lvl 90 feletti? Ez nem a kevés játékos miatt van sajnos. És így egy hétvége után bármennyire is jó a játék alapötlete és a mechanikák benne, ezek megölik az élményt, legalábbis nekem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#806) BigStraw válasza CactuS (#805) üzenetére


BigStraw
senior tag

Sokszor van az hogy a barátok együtt nyomják squadba és akkor az össz rangot nézi. szóval van 120-as szintű meg egy 5-ös mondjuk, akkor az között próbál dobálni.

De persze van hogy összedob nagyobb szintesekkel.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#807) CHaooSS válasza BigStraw (#806) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem kell amúgy szépíteni, egy rakás szar a MM.. casual és ranked alatt is

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#808) k-adi válasza CHaooSS (#807) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen az... most én is mentem pár kört és totál unfair csapatokat rak össze... így tényleg élvezhetetlen.. főleg ezzel a no-respawn szabállyal ugyebár... 2 héttel a season3 patch után megint nem lesz senki csak a hc playerek. :)

(#809) bastya2100


bastya2100
tag

Sziasztok megvettem a játékot, kipróbálás után :) de valamiért a játékverziónál még tesztpéldányt ír :$ uplay-en vásároltam, kártyával :) ez miért van?

(#810) RaGi91 válasza bastya2100 (#809) üzenetére


RaGi91
senior tag

Lehet azért, mert még tart az ingyen hétvége és azt telepítetted. Ha lejár, akkor majd el kell tűnnie, ha mégsem, akkor telepítsd újra a játékot.

(#812) k-adi


k-adi
nagyúr

Na tegnap este nyomtam pár kört még, egész jól belejöttem :D de még mindig totál lutri soloban a játék...

Amúgy ahogy néztem voltak pár változtatások a karaktereknél, pl. Pulse-nak mióta van ilyen OP sensor-ja?? :Y ez melyik patchben jött? tavasszal még nem volt ilyen gyors a pulzálása :( így eléggé OP lett a karakter sajna...... szerencsére a pulzálás csipogását lehet hallani de egy skillesebb játékos ellen esélytelen bármit is tenni...

(#813) Sareth válasza k-adi (#812) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#814) k-adi válasza Sareth (#813) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ja azt kéne, de IQ nekem nem fekszik annyira... én inkább Ash, Blackbeard, Thermite (vagy Blitz) player vagyok.

Ja igen, a másik nagy meglepetés nekem Kapkan új csapdái! Végre nincs méteres szög a falban és a lézer is halványabb (elmosódik)! Sőt, most már a magasságát is lehet állítani, hova rakja... végre lehet totál lerakni a földhöz közel, így most már van értelme hozni védőnek őt!

Mentem vele pár kört és 1 óra alatt több csapda ölésem volt, mint 1 év alatt!! :C :Y

Ezek lehet nem újdonságok nektek, de én tavasz óta nem játszottam Siege-t így ezek nekem azok :) :D

[ Szerkesztve ]

(#815) 1m1s válasza Sareth (#813) üzenetére


1m1s
tag

Tegnap így öltek meg falon keresztül, néztem is hogy ez aztán nice wh, de a sráccal megbeszéltük a dolgot. :D
Level 107 vagyok és most tudtam meg hogy ez is létezik, persze se IQ-val, se Pulse-al nem szoktam játszani, ritka ha pick-elem.

k-adi: Nekem most Kapkan lett a favorit, előtte soha nem használtam, most már van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#816) Sareth válasza k-adi (#814) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#817) k-adi válasza Sareth (#816) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tachanka buff-ért minden fórumozó rinyál, kizártnak tartom hogy a végső, Season 4-ben ne kapjon valamit ha már most (is) kihagyták szegényt. Pedig ha végre kapna valami jó használható buffot a karakter, akkor többen hoznák és lehetne új védekező taktikákat alkalmazni..

Valky vs. brazil csaj
Amúgy most végre megint van 26000 pontom... szerintetek melyiket vegyem? jó tudom, mindkettőt, de mire újra kifarmolok 26ezret az nekem sok időbe telne :D

A szívem a brazil csaj felé húz, mert én ált. védekezőként roamer vagyok és a silent step ability eléggé OP-nak tűnik, + ha összejönne a faggatás néhanapján annak nagyon örülnék :D
..viszont Valky szerintem sokkal inkább csapatjátékosabb a kameráival, meg az a mp, spas se olyan rosszak :P

(#818) Sareth válasza k-adi (#817) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#819) BigStraw válasza k-adi (#817) üzenetére


BigStraw
senior tag

Milyen lesz ez a faggatás képessége?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#820) k-adi válasza Sareth (#818) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem is megvárom míg elstartol az S3, de sajna kipróbálni egyiket se lehet (melyik tetszik), max. YT videók alapján lehet dönteni (illetve ingame xp alapján) :D

Igazából Caveira fegyvereire vagyok kíváncsi, hogy milyenek lesznek, attól függ minden. Mert hiába van silent step-je ha a fegyverei szarok..

Mondjuk az is érdekes lesz majd, hogy Tactical Realism módban hogy különböztetik meg egymástól majd a sok troll recruit-ot :DDD :F

Azt se értem miért kell ennyi shotis a védőkhöz.. PL. Caveira lehetett volna támadó is, és még jobb is lett volna a sok roamer ellen counterként megtudni a pozíciókat... Így már nagyon erősek a védekezők...

Eleinte jó volt a sok kempelő + 1 vagy 2 roamer, de most már kb. az egész védekező csapat roamer lesz...a sok roamer operátorral átmegy totál COD-ba az egész :(

Remélem a japók jobbak lesznek

(#821) k-adi válasza BigStraw (#819) üzenetére


k-adi
nagyúr

ilyen [link]

további infók:

- a támadok is tudni fogják ha valakit elkapnak (kapnak jelzést róla)
- elvileg lehet hátulról is, nem kell lesebezni DBNO -ba (ez még kérdéses??) :F

(#822) Sareth válasza BigStraw (#819) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#823) bigrob válasza k-adi (#820) üzenetére


bigrob
őstag

Nekem Caveira shotija nagyon nem tetszik így videók alapján.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#824) 1m1s válasza k-adi (#821) üzenetére


1m1s
tag

Ez de kurv@jó. :)

(#825) BigStraw válasza k-adi (#821) üzenetére


BigStraw
senior tag

ez király lesz azért :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#826) bastya2100


bastya2100
tag

Nem tudjátok mi ez a nagy ping folyton ? :$ más játéknál nincs :$ itt folyton de ahogy látom nem csak nekem.....

(#827) mcwolf79 válasza bastya2100 (#826) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam normál esetben 50-60 a ping, viszont másoknál (sokaknál) bőven 100 felett van.
Nem tudom, hogy ez vmi mérési hiba, szerveroldali dolog, vagy tényleg ilyen ratyi nettel játszanak egyesek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#828) bastya2100 válasza mcwolf79 (#827) üzenetére


bastya2100
tag

a netem az jó bőven....szóval nem értem miért megy fel néha a ping és sokaknak nem csak nekem

(#829) bastya2100 válasza bastya2100 (#828) üzenetére


bastya2100
tag

ráadásul újra raktam mindent még is tesztverziót ír ki :$$$ ez most miért van?

(#831) Karesz0995 válasza mcwolf79 (#827) üzenetére


Karesz0995
tag

Amcsikat gyakran dobálja eu szerverekre...találkoztam már kínaiakkal is euw-en. Persze benne van az is hogy valaki direkt módosítja a régiót. Emlékszem még tavaly amikor 120 volt jó esetben a ping, most meg itt sírok én is a 60-on, persze jogosan :P

(#832) Brucehun válasza Karesz0995 (#831) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Egyébként egy kérdés, hogy a régiót, hol lehet beállítani? A játékban vagy az Uplay-en?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#833) RaGi91 válasza Brucehun (#832) üzenetére


RaGi91
senior tag

Google első találat

[ Szerkesztve ]

(#834) Brucehun válasza RaGi91 (#833) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Köszönöm :)

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#835) TXT


TXT
őstag

Mikor indul ma a Seasson 3 sracok? :U Honlapon annyit irnak mindossze, hogy aug.2.

(#836) k-adi válasza TXT (#835) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hamarosan, ne izgulj :)

(#837) CHaooSS válasza TXT (#835) üzenetére


CHaooSS
őstag

PS4: 9-10am EDT
XB1: 10-11am EDT
PC: 11-11:59am EDT

3-4-5 óra

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#838) TXT válasza CHaooSS (#837) üzenetére


TXT
őstag

Koszi :R
Egyebkent ezt te honnan??

(#839) Karesz0995 válasza TXT (#838) üzenetére


Karesz0995
tag

Rainbow Six twitter oldaláról, vagy Reddit.

(#840) bigrob válasza CHaooSS (#837) üzenetére


bigrob
őstag

+6 óra azokra az időkre, szóval 5-6 között jön nálunk.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#841) TXT válasza Karesz0995 (#839) üzenetére


TXT
őstag

:R

(#842) BigStraw


BigStraw
senior tag

Xboxon már jön lefelé a frissítés: 5.46 GB :) Nem gondoltam, hogy ilyen nagy lesz.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#843) mcwolf79 válasza BigStraw (#842) üzenetére


mcwolf79
veterán

PC-n most valami 9,84 GB-os cucc jön lefelé :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#844) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne.a kérdésem hogy aki rendelkezik season passal
ugye megkapja az uj operátorokat na de azok meg is maradnak örökre vagy 7 nap után meg kell venni.
Mert ha az angolt jól értetem 7 nap exlusive van s.p.re de hogy utána meg marad vagy 25e money kell.csengetni?
Előre is köszi a választ!

(#845) k-adi válasza kovimester (#844) üzenetére


k-adi
nagyúr

SP-seknek:

- 7 nappal hamarabb használhatják őket
- megmaradnak a 7. nap után

(#846) kovimester válasza k-adi (#845) üzenetére


kovimester
aktív tag

Zsír! Köszi a választ.
Ugy sincs még sok ezek meg pluszok!
Esetleg van itt valaki aki nem rég vettem meg vagy csak öreg motorosok vannak? :)
Én a hétvégi freen vettem meg mindenel.

(#847) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez az új brazil pálya rendesen odabax az fps-nek :Y
Ahol eddig stabil 110-120 volt most 50-90 :Y
1440p-re felskálázva eddig simán ment a 980 Ti-al, most ott rendesen kínlódik. Drón-nézetben az elején 40-50 fps lett.
Ennyire nem szép a grafja, valszeg vmi optimalizációs gebasz lesz a dolog mögött.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#848) pethYeti válasza mcwolf79 (#847) üzenetére


pethYeti
addikt

Bár nekem csak 960-asom van de nekem is esett az fps-em. átlag 60 helyett mostmár inkább átlag 50 van...

(#849) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Amúgy világosítson már fel vki, hogy ez az új nőci operátor mire jó, mint VÉDŐ? Védőként hogy használja a lopakodást?
Vagy ezzel a támadók mögé kell osonni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#850) kovimester válasza mcwolf79 (#849) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.

Ha jól értelmezem a leírásokat és a videokat 2 modszer van.
A silent step aktiválása akor történik meg a kispisztolyra váltasz és guggolsz.
A kihallgatásra 2 modszer van vagy le sebbesited (amikor kereszt van a feje felet) vagy hátulról elkapod.
Ennyi elméletben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.