Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) gyurkikrisz válasza xtro (#1300) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha valahova rappelezel, akkor csak 400 hely van, ahonnan kinéz valaki, és a másodper tört része alatt kiszed. Nincs jól.

Ha hosszabbak lennének a ranked meccsek te lehetnél akár James Bond is. Milo801 0-0-7

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1302) Mister_X válasza gyurkikrisz (#1301) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak a középső "lépcsőház" (2F objectives) esetén életveszélyes rappelezni, meg ahol piros a fal és a tetőről van le lépcső. De épp ez a szépsége, hogy védekezők is nagyobb mozgásteret kapnak, nem lehet csak úgy rohanni előre az obj felé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1303) k-adi válasza Mister_X (#1297) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mister_X, & RaGi91
(milyen fizetett hirdetés?)

A roadmaphez képest 1,5 hónapos csúszásban vannak, jelenlegi állás szerint a 4. DLC november közepén várható.

A japán DLC-vel (Operation Sunrise nem hivatalos név...) kapcsolatos HIVATALOS infókat majd berakom ide kiemelt kommentben, amint lesznek, ugyanúgy ahogyan a Dust Line és a Mid Season patch érkezésekor.

(ajánlom a Téma összefoglalót )

(ja és: Favella a legszarabb pálya eddig :D )

(#1304) Karesz0995 válasza Mister_X (#1297) üzenetére


Karesz0995
tag

Én se igazán kedvelem a Favellát, valahogy sose találom rajta a helyem. Mindent elmond a pályáról hogy a mai napig csak 1 kinti kamerának tudom a helyét :DDD Valahogy ezek a DLC-s pályák nem túl megnyerőek, kivétel a Border, az jól sikerült.

(#1305) k-adi válasza Karesz0995 (#1304) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem a yatch a legjobb, akármennyire is utáltam de a többi dlc-s map még rosszabb :( remélem a japános dlc hoz már valami jót

(#1306) Mister_X válasza k-adi (#1303) üzenetére


Mister_X
nagyúr

#1292-1296 kommenteket biztos a cica vitte el :P

Pedig Favela az egyik kedvencem, pont a hülye kiépítése miatt. Mert ez ad lehetőséget váratlan támadásra/flankelésre. Bordert is szeretem, csak ott nagyon kiszámítható, hogy honnan támadnak és hol érdemes védekezni. Bár az overall favorite talán Consulate, ott lehet szopatózni rendesen mindkét fél részéről. Mondjuk ott megteheted, hogy bekeríted az ellenfelet, Favelán ez nehezebb a tág tetőtér miatt (ellenben szépen le lehet szedni 3F obj előtt sorakozó elleneket).

Japános DLC-ben elcsépelt lenne egy régimódi japán házikó (de annyival is izgalmasabb) tág külső és belső kerttel, papír falakkal :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1307) CHaooSS válasza Mister_X (#1306) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Mert ez ad lehetőséget váratlan támadásra/flankelésre." Elég sok pályán van rá lehetőség, Itt meg 1-2 helyen kell kb 2 ember aki figyel különben leszednek az ablakból/ajtóból/falba vert lyukból mint a szart. kicsit azért ez már sok nekem.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#1308) Mister_X válasza CHaooSS (#1307) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aha, akkor azért tetszik a pálya, mert Twitchet szoktam oda vinni elsődlegesen mesterlövész kiépítésben :DDD Egyébiránt meg nem futottam bele ilyen anomáliákba (-> lyukon keresztül való ölés), váratlan meglepetést meg lehet a többi pályán is okozni - csak Favelán erre még több lehetőség van. Meglepni eddig nem igazán tudtak, mert nagy hangerőn játszom és nem egyszer sikerült flankereket kiszednem idő előtt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1309) Rony949 válasza CHaooSS (#1307) üzenetére


Rony949
őstag

Ezért rakták be a claymore-okat. Átlagosan 1 vagy 2 támadó operátornak mindig van egy darab. Azokat lerakjátok két olyan helyre ahonnan ki tudnak jönni. Én egyre többször szerzek így kill-t.

(#1310) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok!
Haver meg venné a jatékot és van ez a starter edition 15 euróért ha jól olvasom akkor csak annyi a kulömbség hogy nincs meg minden operator és renow vagy credit keretében lehet ki venni mint a SP-s operatorokat?
:R

Üdv! Gordon

(#1311) RaGi91 válasza Gordon32 (#1310) üzenetére


RaGi91
senior tag

Igen, csak a sima operátorok is sokkal drágábbak. Nem 2 perc lesz megszerezni mind.

(#1312) CHaooSS válasza Gordon32 (#1310) üzenetére


CHaooSS
őstag

15 vs 20 euró.. hülyeség már

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#1313) Rony949 válasza Gordon32 (#1310) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem is akkor inkább vegye meg a haverod a normál verziót 6k-ért (G2A-n például). Jobban jár. 40-50 órába is beletelhet, mire megszerzi az összes operátort (12.500 renown operátoronként), annak ellenére hogy a legelején a játék kiold neked 4-et ingyen.

De ha van türelme, akkor nyugodtan.

(#1314) k-adi válasza Rony949 (#1313) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem kell kioldani mindegyiket, elég csak a jókat ;]

(#1315) Rony949 válasza k-adi (#1314) üzenetére


Rony949
őstag

Tachanka-n kívül mindegyik nagyon hasznos. :)

(#1316) Mister_X válasza k-adi (#1314) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem már megvan mindenki és senkit sem tartok kevésbé haszontalannak. Na jó, azért a kedvencek megvannak :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1317) k-adi válasza Mister_X (#1316) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jó ha úgy nézem, mindegyiknek van fegyvere.... :D de ha gadget szempontjából nézem akkor nem haszontalanok, de vannak akiket csak bizonyos esetekben lehet hozni, bizonyos pályákon... ilyen pl. Glaz · Fuze · Blitz/Montage · Castle....... (ezek MIND 10% alatti pick-rate operátorok) ...és vannak a többiek, az általában használható operátorok akiket minden pályán van értelme bevetni..

(#1318) Rony949


Rony949
őstag

Egy 3-4 fős csapatot keresek akikkel boldogan játszhatok, akár napi szinten is. Korhatár nincsen, csak körülbelül kortárs legyen a csapat. (22 éves vagyok)

szerk.: Azt elfelejtettem hogy PC-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#1319) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok

Az miért lehet, hogy ha nézek egy ajtót pl, és nem látok senkit, akkor is kapok mondjuk egy fejest. Aztán killcamben tisztán látszik, hogy az illető bejött és ő látott engem. Ez miért van, mitől függ?

(#1320) RaGi91 válasza Zedz (#1319) üzenetére


RaGi91
senior tag

Ez kérlek szépen a "peeker's advantage" nevű FPS játékos kifejetés tökéletes példája. Ez a vacak netkód és a három számjegyű ping közös gyermeke. 1 évvel a megjelenés után még mindig nem sikerült olyat látnom, hogy 50 alatt lenne a ping, ami azért egy E-sporttá avatott játék esetén nevetséges. Ez van. Állítólag dolgoznak rajta és javítani fogják a netkódot. Megjelenéskor sokkal rosszabb volt.

(#1321) Zedz válasza RaGi91 (#1320) üzenetére


Zedz
addikt

50-60as pinggel szoktam játszani. Szóval ezen kívül mást nem lehet tenni?

(#1322) RaGi91 válasza Zedz (#1321) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az lehet, hogy neked annyi. Nekem is alacsony. De másoknak nem. Ez van. Te is peekelgess, ne maradj sokáig egy helyben. Lehet van kamera, drón, amivel meglátnak és egyből megy a prefire. Mást nem tudsz tenni. Mondjuk segít egy kicsit ha szidod az Ubisoftot, már megszokták. :U

(#1323) xtro válasza k-adi (#1317) üzenetére


xtro
aktív tag

Blitz Glaz Fuze ezek nem low pick ratesek csak tudni kell használni .Castle is jó ha van de nem mindenhová létszükséges.(van ahol Castle bácsi nélkül a rekt garantált).

[ Szerkesztve ]

(#1324) Rony949 válasza Zedz (#1319) üzenetére


Rony949
őstag

A killcam-nek ne higgyél, teljesen mást mutat mint ami ténylegesen történt. A másik pedig igen, a netcode meg a hitreg sem az igazi.

(#1325) atainprison válasza xtro (#1323) üzenetére


atainprison
senior tag

van ahol Castle bácsi nélkül a rekt garantált
Erre azért írhatnál példát, kíváncsi lennék rá, mert én ilyet szituról nem tudok. Én eddig azt tapasztaltam, hogyha a támadó csapatban van egy Ash vagy Sledge (de Glaz vagy egy random op shotgunnal is megteszi), akkor Castle semmit sem ér (és ha kicsi esze van a támadó csapatnak akkor ezek közül legalább az egyiket hozzák).

[ Szerkesztve ]

(#1326) k-adi válasza xtro (#1323) üzenetére


k-adi
nagyúr

De igen, mindhárom 10% alatti pick rate-el rendelkezik. Nézz utána.

Castle képessége meg Ash, Sledge, gránátok, stb. ellen meg kb. semmit nem ér általában.

(#1327) RaGi91 válasza xtro (#1323) üzenetére


RaGi91
senior tag

Castle sokszor többet árt a csapatnak, mint amennyit használ. -.-
Lord Tachanka, Fuze és Glaz kaphatna egy kis szeretetet azért Ubifoséktól.

[ Szerkesztve ]

(#1328) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Még amikor jobbak voltak a shotgunok akkor nagyjából 50 órát nyomtam Castle-el és elég sokszor igen hasznos volt. nem feltétlen kell az elején behúzni. sokszor vége fele nem 1x nyertünk mert jókor lett behúzva és már nem volt olyan aki gyorsan be tudott volna jönni. Jó, ha van, de már a shotgun nerf óta nem sokat hozom

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#1329) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Egy kis PSA és vicc:

"Surprisingly, Rainbow Six Siege actual render resolution is 540p on PS4 with 2xMSAA. On paper it sounds pretty bad, but results are pretty good. They made special upscaling method."

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1330) Zedz


Zedz
addikt

Kapkant szoktátok rankedre vinni? :)

(#1331) Gordon32 válasza Zedz (#1330) üzenetére


Gordon32
tag

Én személy szerint ha "csapdázós" karit viszek akkor Frost-ot választom.....

Üdv! Gordon

(#1332) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok! Ha màr szóba jött a Ranked,általàban random emberekkel jatszom(csapat hiány) és elég sok jó meccset sikerül játszani de ami nagyon ki tud boritani az a kilepkedo emberek ti is talalkoztok veluk vagy vmi kiveteles szerencsem van hogy gyakran kapok ki ilyen tarsakat...

Üdv! Gordon

(#1333) Zedz válasza Gordon32 (#1331) üzenetére


Zedz
addikt

Már van egy frostunk a csapatban. :) Csak azért kérdem mert jó párszor bejöttek már a kis trapek.

(#1334) BigStraw válasza Zedz (#1330) üzenetére


BigStraw
senior tag

Persze :) Ha nem a megszokott helyekre rakja az ember, akkor igen is akadnak bele :D

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1335) Zedz válasza BigStraw (#1334) üzenetére


Zedz
addikt

Igen, kb. a bejáratokat szoktam vele megcélozni. Néha szeretnek rusholni az emberek, aztán meglepem őket. :)

(#1336) Karesz0995 válasza Zedz (#1330) üzenetére


Karesz0995
tag

Ha az ellenfélnek a rush az egyetlen taktikája akkor igen, telecsapdázunk plusz tömérdek szögesdrót :)

(#1337) k-adi válasza Zedz (#1330) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kapkant rankedre akkor vigyél ha totál váratlan, szokatlan helyekre tudod rakni a csapdáit. Ugyanez frost-al. Míg casualon simán belesétálnak, vagy belerusholnak - rankeden azért erre kevesebb az esély, ezért ott tényleg meg kell fontolni hova rakod a csapdákat.

(#1338) Mister_X válasza k-adi (#1337) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én rankeden szívtam meg egyszer, hogy egy fejmagasságban lévő booby trapbe sétáltam bele. Azelőtt nem látam olyat, mindig bokamagasságba volt telepítve. Szégyenemben le is fordultam a fotelről :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1339) Rony949


Rony949
őstag

A netcode még mindig nagyon szar. Hihetetlen helyekről ki tudnak lőni. Nem egyszer volt már olyan hogy én tudtam hogy az ellenfél honnan fog jönni, ezért gyorsan fedezék mögé mentem, odacéloztam, vártam....vártam....jön is a gyerek, a fél teste már látszik is, na gyorsan kezdjünk el lőni (ez tizedmásodperc alatt történt), a nagy faszt, alig hogy besétált, már halott is voltam.

Azt már meg se említem hogy fal mögött is megölnek (átlőhetetlen falon), ugye a hülye késés miatt. Én már rég fedezékbe mentem, de az ellenfél szemszögéből nem ez volt. Még a killcam is azt mutatta hogy a levegőt lőtte.

Casual-nak meg nem sok értelmét látom. Legutóbbi meccsen a csapatomban maximum Gold 2-es vagy 3-as lehetett csak, de bezzeg az ellenfélnél diszkréten volt két darab platinás is. Nagyon fair!

El kéne adni a játék jogait valami más cégnek, mert ez így nem lesz jó. Vagy most komolyan várnak a megjelenéstől egy teljes évet hogy rendesen kijavítsák a hülye netcode-ot? Ezt már az első HÓNAPBAN meg kellett volna csinálni, de nem így mennek a dolgok a Ubisoft-nál, ők profik!

(#1340) Nyugis válasza Mister_X (#1338) üzenetére


Nyugis
senior tag

az mekkora lehetett már? :D
annyira szivesen megnézném! nincs me esetleg a videoja?

(#1341) Mister_X válasza Nyugis (#1340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Átnézem majd a mentett videóimat, ha hazaértem, szerintem meg is van, mert utána volt egy Ace Thermite-tal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1342) sengee


sengee
csendes tag

Sziasztok!Most tervezem megvenni a játékot nem vagyok meg túl profi,de szerintem hamar belejövök.Esetleg lenne olyan csapat ami befogadna?:)

(#1343) Sareth válasza sengee (#1342) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1344) sengee


sengee
csendes tag

Szuper :D még lenne egy kérdesem.Most rendeltem egy hama urage starter szettet.Az megfelelő lenne a Rainbow six irányítására?

(#1345) Gomez86 válasza Sareth (#1343) üzenetére


Gomez86
őstag

Ha kiderülne kicsit előre hogy mikor lenne akkor részemről lenne igény :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1346) Sareth válasza sengee (#1344) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1347) sengee


sengee
csendes tag

Másoktol is kérdeztem,aztán vt aki elbizonytalanított.

(#1348) Gomez86 válasza Sareth (#1346) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem hétvégén és hétköznap is jó jellemzően F10-től...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1349) Sareth válasza sengee (#1347) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1350) RaGi91 válasza Sareth (#1349) üzenetére


RaGi91
senior tag

A sokcssillió Dpi csak parasztvakítás. Senki nem használja őket 3000 fölött a kegyetlen nagy jitter miatt. FPS játékra én még 1000 fölött sem ajánlom. Én 400 vagy 800 dpi-n játszok. Ha valaki mégis magasabb dpi-n használja az egerét, akkor is javaslom, hogy az egér NATÍV felbontásának egész számú többszörösére állítsátok a DPI-t (úgy kisebb a jitter).

@sengee A hama nem túl neves márka egerek terén, nincs vele tapasztalatom. Egeres topikba kérdezz rá.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.