Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) k-adi válasza sith7 (#6988) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha van ssd-d mindig tedd arra.. ha nincs akkor emiatt ne vegyél.. bár csak jól jársz vele ha van..

(#7002) sith7 válasza k-adi (#7001) üzenetére


sith7
nagyúr

sajnos csak egy 250 gb - os van, de azon van a rendszer + néhány dolog, ha még ezt a 60 gb - ot is ráteszem, akkor talán 20 gb hely ha marad ... az meg úgy tudom kevés lenne ... :F

ha játék/betöltés közben a jobb felső sarokban sárga/piros "villásdugó" jelenik meg néha , az mit jelent ?
lassú a net ?

(#7003) Lifer092 válasza sith7 (#7002) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nekem 1 terrás WD Blue -n is ment a játék anno. HD pack nélkül, minden beállítás maxon és elsők között töltöttem be mindig. i3-6100 és 4gigás 1050Ti-vel akkor.

A "villásdugó" jel: "Gyenge kapcsolat a szerverrel" üzenetnek felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#7004) Kaslerka válasza Lifer092 (#7003) üzenetére

Nem tudom, nekem a játek egy 1TB-os Black WD-n van, de elég szerényen tölt... Barát SSD-vel nyomja, megeszik egy zacskó chipset mire én is hadrendbe állok. :)

* Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb! *

(#7005) sith7 válasza Lifer092 (#7003) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

"Gyenge kapcsolat a szerverrel"

valami van nálam az ubi -s játékokkal, mert amióta meghalt a "game- s ssd", és hdd - ről fut minden, azóta pl. a Division mire betöltött, le is tusolok ... :F

(#7006) Lifer092 válasza Kaslerka (#7004) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hm, érdekes.... Mondjuk tény, hogy nekem teljesen új a HDD kb. 1,5 hónapos most, és game-only tehát nem terheli le pl. a rendszer a háttérben. A rendszer meg értelemszerűen SSD-n megy azon a gépen is.

Lehet ez is befolyásolja? Passz, vagy csak lehet hogy valami nálam jobban klappolt. :D

- Amúgy nem értem ezt a debil vote-kick dolgot csak azért mert valaki nem 0.01 sec alatt tölt be hanem mondjuk 1 perc múlva vagy 2. Ráérünk nem? Vagy megy a busza mindenkinek? :U Én mindig kivártam hogy betöltsön a másik, pedig már voltak másnál elég hajmeresztő betöltési idők amióta játszom vele....

@Semin
:DDD , Azért annyira nem vészes a helyzet PvP-ben. Bár, tegnap volt egy LSD_Arti nevű játékos, 9-es szinttel lőtt agyon mindenkit, fejre.

[ Szerkesztve ]

(#7007) Semin válasza Lifer092 (#6986) üzenetére


Semin
senior tag

:DD "az aimbotoló, wallhackelő AI ellen" :D

Most esett le hogy ez a funkció csak egy általános Casual meccsre készít fel :))

(#7008) kicsako


kicsako
őstag

Én most egy időre letészem a lantot... Alábbi történt rankeden:
3-2-re vezetünk. Védőbe vagyunk, 3v1. enemy leplantel, megöljük instant, társ szedi a defusert, én mellette ökörködök hogy ütöm énis, erre a 3. csapattárs lelő mindkettőnket, kidobja a rendszer, 3-3. kezdődik az overtime 1. kör: 4v5 ugye a tk miatt. mégegy csapattárs instant lelövi a másik 2t. és surrenderrel lose.... :W :W :W :W :W :W

(#7009) Lifer092 válasza kicsako (#7008) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nekem ugyanez volt kb. 2 hete. Két egyforma nevű player volt, SALT_WAS_Real néven. Teamkilleltek folyamatosan, biztos be voltak drogozva vagy én nem tudom mi volt azokkal. De a lényeg, hogy természetesen buktuk az egészet, így szépen le is csúsztam rankban a francba. Reportoltam, de az ubisoft supporton közvetlen, képpel és videóval. Írtak hogy köszönik a levelet, utánajárnak. Másnap már nem volt megtalálható a k*cs*gje ha rákerestem uPlay-en.

..... vagy csak nevet cserélt. :DDD :DDD :DDD
Ranked randomokkal sajnos baromi nagy zsákbamacska....

Azóta én nem is mentem rankedet, majd ha lesz hozzá fix csapat akkor. Addig bőven elég a Casual. Elég a hülyéket ott elviselni, legalább ott nincs tétje ha valamelyiknek elborul az agya... :U

[ Szerkesztve ]

(#7010) Bjørgersson válasza Lifer092 (#7003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

*tera ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7011) sith7 válasza Lifer092 (#7009) üzenetére


sith7
nagyúr

most hogy mondod tegnap nekem is volt olyan, hogy visszamentem a bomba mellé, hogy segítsek védeni, erre az itt lévő csapattársam kitárazott rám .. mondjuk beírta sorry, de arra jó volt, hogy megtudjam, van csapatsebzés :B

(#7012) Kaslerka válasza Lifer092 (#7006) üzenetére

Hogy emeljem a tétet, nekem is a rendszer SSD-n van, ettől függetlenül lassan tölt be a WD-ről. Szerintem simán kiadhatnának egy RAINBOW SIX SIEGE SSD EDITIONT, amihez ajándékba jár egy 120-as SSD. :)

* Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb! *

(#7013) 5150head válasza kicsako (#7008) üzenetére


5150head
senior tag

Pont az ilyenek miatt keresünk mi is embereket.
Rengeteg a retardált. Tk az szinte minden nap van casu-n, de tegnap olyan debilekkel rakott össze minket a game h sírtam. Millió ilyen sztorija van mindenkinek aki nyomja a game-t
Ha lenne kedved velünk tolni írj rám és megdumáljuk. Lifer092 ez rád is vonatkoziik :)

Látom egy páran vagyunk akik Divből jöttek át :)

(#7014) sith7 válasza 5150head (#7013) üzenetére


sith7
nagyúr

Látom egy páran vagyunk akik Divből jöttek át

hát az már ellaposodott nagyon ... legalábbis számomra

(#7015) 5150head válasza sith7 (#7014) üzenetére


5150head
senior tag

1000+ órával nekünk is, de azért a héten érkező frissítésre majd ránézek. Kb 1 hónapja el se indítottam és a Div2 miatt is letettem a további grindról... meg az a rengeteg csaló... eh
Szerintem az R6-ba is bele fog szaladni ennyi játékidő :U most vagyok 100 óránál :D

(#7016) sith7 válasza 5150head (#7015) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem igazából a sok csaló az ami megölte, emelett a pve részbe nagyon bele lehet unni hamar

(#7017) kicsako válasza 5150head (#7013) üzenetére


kicsako
őstag

Én csak rankedezni szoktam, és ez a gond, hogy az eset is rankeden történt.

Napközben szoktam rainbowozni, késő délután/este már fifázok csapattal, vagy épp a párommal vagyok.
Ha napközben is jó akkor vegyél fel, és játszhatunk a héten. Ubicucc: Kicsako

(#7018) k-adi válasza sith7 (#7016) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ide is sok türelem kell, előre szólok :) :D

(#7019) sith7 válasza k-adi (#7018) üzenetére


sith7
nagyúr

hát itt nem olyan hosszú a pve .. 10 situation ... vagy mire gondolsz ?
A sok karakter feloldására ?

szerk:

5

...
..
.

nomálon :B

[ Szerkesztve ]

(#7020) duvi válasza sith7 (#7019) üzenetére


duvi
nagyúr

Megvan mind a 10 mission 3 csillaggal? :)

(#7021) sith7


sith7
nagyúr

no, ma eddig bírtam :)

voltak jó meccsek, de az utolsó kettő :W

túsz kimentése, attack

felteszi a falra a cluster -t, és benyomja a túsztól pár méterre ----> túsz dead

túsz kimentése, defend

valahogy bejött egy enemy, és befeküdt a túsz möge ... sebaj ... gránátot neki ----> túsz dead

(#7022) CJ4567 válasza sith7 (#7021) üzenetére


CJ4567
veterán

Én múltkor jártam úgy, hogy elfelejtettem, hogy hostage van, hozok Fuzet, Houseon vagyunk, nem fedeztük fel, hogy hol van a hostage, nem is tudtuk. Konyhában csapóajtóra cluster charge, hátha van lent valami... You have been removed from the match. :DDD

No Sana No Life

(#7023) sith7 válasza CJ4567 (#7022) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

Más

Megint ki akartak vágni betöltéskor , így egy pár kör erejéig átraktam SSD - re a gamet ... tényleg idegesítő másra várni :DDD :B

mondjuk az az 5-6 mp nem olyan pokoli szerintem ... :U

(#7024) travix válasza sith7 (#7023) üzenetére


travix
aktív tag

azért aki nem tud 10 mp-t várni betöltésre annak nem lehet sok élete
Én csak rankedre megyek, néha én vagyok az utolsó, de teszek rá, nem is szoktak problémázni rajta, csak ritkán írják, hogy potato pc. TK-val se szoktam nagyon találkoznik, lehet ha lejebb lennék rankban akkor lenne. Ami szokott lenni, hogy elmennek, 3:0nál

(#7025) CJ4567 válasza sith7 (#7023) üzenetére


CJ4567
veterán

HDD-ről játszom, de a high res pakk nélkül, és mindig elsők között töltök be.

No Sana No Life

(#7026) Beni97 válasza sith7 (#7023) üzenetére


Beni97
őstag

Akik nem tudják kivárni a betöltést ne is várjunk tőlük sokat. Az ilyenek általában meghalnak és már lépnek is ki. Szerencsére ritkán de rankeden is már fordult elő nálam nem egyszer.
Én simán alttabolok ilyenkor mert mikor kezdődik a kör, akkor villog nekem a tálcán a játék.

(#7027) sith7


sith7
nagyúr

Az első pár kör alatt még HDD - ről ment a játék, 3-4 ember is engem savazott, saját csapat - enemy is, kick is volt 3-4 alkalommal, de aztán mégse dobtak ki, sőt az egyik be is írt a chat - be , hogy ne vágjanak ki ...

utána megnéztem a statisztikát első voltam toronymagasan killekben, aki a legjobban védett, a csapattársam volt 0 kill -el ... félt, hogy kikapnak ha nem vagyok :DDD :D

Vannak még nálam is kezdőbbek :))

Aztán tettem át ssd - re, és onnantól kezdve én vártam, de tényleg 5-6 mp max ... nem tudom miért kell ennyire görcsölni ezen. :F

(#7028) aerosmith


aerosmith
őstag

Véleményem HDD-SSD témához.

Első telepítéskor HDDre ment, HD packkal. Minden egyes játéknál percekig vártak rám a többiek én voltam az utolsó betöltő minden körben. 9 ember várt arra hogy az én gépem betöltsön. Persze mentek a Potato PC, Wooden PC beszólások és a votekickek.
Ezt megunva felraktam SSDre és onnantól első-második leggyorsabbként töltött be.

Tessék felismerni hogy 1-2 percet várakoztatni a többieket amikor egy kör 3-4 perces igenis bunkóság.
Képzeld azt hogy bent állsz a liftben 8 másik emberrel és arra vársz hogy becsukhasd az ajtót és induljon a lift de a 10ik emberke gyök kettővel vánszorog az ajtó felé, miközben a többiek nézik. Egyszer kétszer persze meg fogod várni hogy odaérjen de utána eleged lesz és bezárod előtte az ajtót.

Ez a játék szarul megy HDDről pláne a HD pakkal.
Ha egy kicsit is szociálisabb vagy, akkor teszel valamit azért hogy az átlagos betöltési idő +-20% alatt te is kész legyél. Ez azt jelenti hogy miután mindenki betöltött te is kész vagy 3-4 mp alatt.

(#7029) CJ4567 válasza aerosmith (#7028) üzenetére


CJ4567
veterán

HD pakk nélkül egy átlagos 7200RPM-es HDD-vel időben betöltesz már, egy ideig egy SATA2-es HDD-ről ment a játék, rendszer SSD-n, sose vártak rám. Most egy WD10EZEX-en van a játék, még ALT+TAB-olva se várnak rám, pedig nem erőgépem van.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#7030) duvi válasza CJ4567 (#7029) üzenetére


duvi
nagyúr

Felmerül a kérdés, hogy mennyit számít az UHD pack megléte?

(#7031) Zedz válasza duvi (#7030) üzenetére


Zedz
addikt

Sokat.

(#7032) sith7 válasza aerosmith (#7028) üzenetére


sith7
nagyúr

1-2 percet sose vártak ... a maximum 10 mp volt :U

amióta ssd - n van, én várok, de sose írtam a chat - be

[ Szerkesztve ]

(#7033) duvi válasza Zedz (#7031) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek szerint akinek megvan a gépe hozzá, hogy kihasználhassa a nagyfelbontású textúrákat, de nincs SSD-je, az szívni fog a sorbanállással :(

(#7032) sith7
Nálam simán volt 40-50 sec a várakozási idő HDD-ről, UHD packal. Kaptam is a kicket rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#7034) sith7 válasza duvi (#7033) üzenetére


sith7
nagyúr

hát azon nem csodálkozom ... 40-50 az tényleg sok , de én akkor se kick - eltem volna senkit

(#7035) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az uj shield glitch-be belefutott mar valaki? (Pajzsos karakterekkel lehet celozni shield mogott)

Live-Die-Respawn

(#7036) CJ4567 válasza oriic (#7035) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, sajnos.
Elvileg minden operátor hipfire pontosságát növeli, de Montagnevel nem működik.

No Sana No Life

(#7037) SZKEBE75 válasza duvi (#7030) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Én használom 1440p-ben tolom,baromira sokat dob hogy észre vegyem az ellent.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#7038) travix válasza oriic (#7035) üzenetére


travix
aktív tag

én kb minden ranked meccsen, de volt, hogy tk-zott az ellenfél miatta :D
Ezekre amugy én benyomom a toxicot.

(#7039) travix válasza travix (#7038) üzenetére


travix
aktív tag

bocs a dupláért még annyit, hogy aki terjeszti ezeket a glitcheket, azokat törölni kéne youtuberol, én is megnéztem a srác csatornáját és szerintem ő ezzel foglalkozik teljes állásban, hogy bugokat keres, mert amikre rájött azok olyanok, hogy nem lehet csak úgy kiszúrnia őket. Elég gusztustalan az egész.

(#7040) Karesz0995 válasza duvi (#7030) üzenetére


Karesz0995
tag

Semennyit, én játszottam vele és nélküle is sokat. Nem éri meg, kevesebb fps-ed lesz.

(#7041) CJ4567


CJ4567
veterán

gg ubi, itt átlőhetsz bankon :W (Customben teszteltük)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#7042) travix válasza CJ4567 (#7041) üzenetére


travix
aktív tag

nah hát az ilyenek terjesztésért kéne kizárni embereket a platformokról, mert a sok gyökér meg élesben használja más dolog, hogy ahhoz képest amennyi példány fogyott meg season pack ahhoz képest a színvonal béka segge alatti

[ Szerkesztve ]

(#7043) Rony949 válasza travix (#7042) üzenetére


Rony949
őstag

Nekem az a legnagyobb problémám hogy a fejlesztők csesznek rendszeresen patchelni. Egy szezonban kétszer patchelnek összesen: a szezon kezdetekor, meg a szezon közepén. Ez kérem szépen, édes kevés. Ráadásul már olyanokat olvasok neten, hogy a mid-season reinforcement-et is el akarják vetni. Hogy ez most mennyire igaz, nem tudom.

(#7044) k-adi válasza Rony949 (#7043) üzenetére


k-adi
nagyúr

....Talán mégse terveznek vele hosszútávon és mennek más IP-re? :) :)

(#7045) CJ4567 válasza travix (#7042) üzenetére


CJ4567
veterán

Haverom látta, kipróbáltuk customben, fogadok hamarosan a sok YT videó miatt hamarosan ez is használva lesz. :W

Rony949: Mostani 2GB-os updatehez is annyit írtak, hogy bejött valami patch, meg a hipfire bugot javították, patchnote sehol.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#7046) Zedz válasza Rony949 (#7043) üzenetére


Zedz
addikt

A fejlesztők nevében kikérem, hogy cseszünk patchelni. Patchelünk mi, ha a management azt mondja. :DDD

(#7047) Dazsar


Dazsar
aktív tag

A Flesh hider valóban eltakarja azt a kis fehér csíkot az enemynél amikor lövök?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#7048) Bjørgersson válasza Dazsar (#7047) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, a flash hider a torkolattüzet szünteti meg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7049) k-adi válasza Dazsar (#7047) üzenetére


k-adi
nagyúr

az a hangtompító lesz

(#7050) sith7


sith7
nagyúr

Az uhd pack csak 4k - s monitoron nyújt plusz dolgokat, vagy sima FHD - n is szebb a játék tőle ?
Utólag is fel lehet telepíteni :

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.