Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Rony949 válasza L_YKing (#1794) üzenetére


Rony949
őstag

"4 perc volt a ranked eddig amugy ami eleg sok volt vedekezonek, tamadonak meg keves lesz de talan gyorsabb porgosebb menetek lesznek"

Na látod ez a baj. Ez elvileg egy taktikai shooter lenne és nem egy árkád lövölde. Most már tényleg mindenki csak rohangálni fog mint a hülye, mert egyszerűen nem lesz idő semmire.

(#1802) kovimester válasza Bjørgersson (#1800) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nem :D
Én nem birok vele célozni főleg közelre valami fergetegesen rossz.
Akkor nem tudom miért tolják ennyien. Mindenen holo van vagy az a "csöves" red dot :D

(#1803) Rony949 válasza kovimester (#1802) üzenetére


Rony949
őstag

Én védőként nem nagyon használok ACOG-ot, egyszerűen nem nagyon van rá szükség (kivéve ha spawnkillelni kell).

Viszont támadóként szinte az összes operátornál ACOG van. Messzebbre ellátsz és ezzel precízebben is tudsz célozni. Közelre persze nem olyan jó, de egy tapasztaltabb játékos már tudja hogy körülbelül merre van az ellenfél és onnantól kezdve nem probléma a célzás. Úgyhogy én nagyon szeretem.

(#1804) Mister_X válasza Rony949 (#1801) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is ettől tartok. Néha így sem volt idő egy taktika megváltoztatására támadóként, mist meg még kevesebb lesz...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1805) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

ACOG-ot én is szinte csak a SAS operátorok Mac10szerű izéjére raktam amíg lehetett, "fő fegyverre" egyszerűen nem vagyok képes megszokni

There is no war. Only the harvest.

(#1806) L_YKing válasza Rony949 (#1801) üzenetére


L_YKing
addikt

Gyorsabban mozgekonyabban. Nem rush. Dron es mesz. Nem pedig vered a bret a spawnnal.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1807) Rony949 válasza L_YKing (#1806) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem ebből a Ubisoft fórumokon sírás lesz, aztán az lesz a vége hogy visszaállítják 4 percre. :D

(#1808) Zedz válasza Rony949 (#1801) üzenetére


Zedz
addikt

Jó azért a másik véglet pedig az, amikor a támadók ülnek egy sarokban és mint a horgászok várják, hogy hátha roamingol arra egy védő, és akkor ha netán a kör elején kilőnek, akkor ülhetsz ott 4 percig és idegeskedhetsz, hogy X majom húzza az időt..

Nem lesz ezzel a 3 perccel sztem semmi baj, legalábbis mi le szoktunk zavarni egy kört ennyi idő alatt.
BB nerf meg olyan, hogy aki eddig meglőtte vele, az továbbra is megfogja. :))

Szerk.:
Egy kérdés a profikhoz: ha van 60 ezer pontom, akkor melyik 2 operátort vegyem meg szerintetek? Minden alap megvan + Buck és Valkyre. BB-n gondolkozok most, illetve valamelyik japánon, vagy lehet jobb lenne mind a 2 japán?

[ Szerkesztve ]

(#1809) horvi0813 válasza Zedz (#1808) üzenetére


horvi0813
tag

Kapitány az egyik legjobb operátor ha nincs meg mindenképpen azt venném.

(#1810) kovimester válasza Zedz (#1808) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nem vagyok profi.
De ezt inkább magadnak ted fel ezt a kérdést.
Ha támadonál rusholsz taktika nélkül (ne szó szerint érsd) akkor Brazil Kapitány xD.
Ha kicsit taktikusabb vagy Fekete Szakál.
Butykost nem ajánlom...
Védőként ha nem vagy futkosos akor a Valkyre a kamerák miatt.
Ha kicsit szeretsz körül nézni a pályán de egy két assist vagy kill kell akkor "killer" frost.
Karvajt meg semmikép ne...

Ez az én véleményem ugy döntesz ahogy szeretnél.

Japokat direkt nem irtam mert nem tudom milyenek!

(#1811) xPraetoriaNx válasza kovimester (#1810) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Imádom ezeket a neveket, de ki a kukim az a Butykos meg Karvaj? :D

There is no war. Only the harvest.

(#1812) Zedz válasza kovimester (#1810) üzenetére


Zedz
addikt

Butykos az Buck?
Szerintem az elefántlövő puskájával és a felszerelt shotival kb. mindent visz... :DDD

Karvaj gondolom Caveira lenne. :))

[ Szerkesztve ]

(#1813) kovimester válasza Zedz (#1812) üzenetére


kovimester
aktív tag

Eltaláltad mint kettőt.
Az elefánt killer nem használtam soha az egy lövetüket nem szeretem..

Xpraet...
Azt hallanad amikor casualban tolom a Gazsi tripla kill xD
Fenomenális.... ( Gazsi=Glaz)

[ Szerkesztve ]

(#1814) Zedz válasza kovimester (#1813) üzenetére


Zedz
addikt

Glaz nálunk Hanzo. :DDD :DDD

(#1815) k-adi válasza Zedz (#1808) üzenetére


k-adi
nagyúr

Echo hasonló Valky-hez, így ha nincs elég pénzed és megvan Valky akkor mást unlockolj.

BB akkor jó, ha jól tudsz pötyögtetni. (burst fire)

(#1816) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1817) k-adi válasza Bjørgersson (#1816) üzenetére


k-adi
nagyúr

4gb?? Nekem 11gb-t szed le, neked csak demo jutott ;]

(#1818) Bjørgersson válasza k-adi (#1817) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom neked UHD textúracsomaggal annyi. :D

Miért nem használod az itteni képfeltöltőt?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1819) L_YKing


L_YKing
addikt

A jatek ugyanugy beadaral ahogy eddig... :R
De az uj lofszok kellenek.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1820) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Nekem leszedett ~ 800 megát, és elindítom a game-et, ha ki akarok lépni, fullra fagy a gép, ha ki alt+TAB olok, fullra fagy a gép, meg néha teljesen magától fullra fagy a gép

:C

Szerk:
Most pedig elkezdett 55,28 GB -ot letölteni :)

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#1821) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Mintha a grafon húztak volna egy kicsit.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#1822) horvi0813 válasza Idiofil (#1820) üzenetére


horvi0813
tag

nekem is alt+tab olyat fagyott mintha bluescreen lett volna úgy beszartam h valami megdöglött a gépembe :W

(#1823) Rony949


Rony949
őstag

Nem tudom más is így érzi-e, de esküszöm, most élvezet volt játszani. A netcode (érzésre) sokkal jobb. Az új pálya is nagyon faja lett, eddigi legjobb szerintem a DLC-k közül.

(#1824) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Random fps dropok nektek is jelentkeznek? 100-ról 40-50-re, és hasonlók?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1825) Ferdzsoo válasza Rony949 (#1823) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én csak azon lepődtem meg hogy beadta a heccsátokat. Nem szokta. Persze lehet csak szerencsém volt és majd ugyanúgy nem fogja beadni legközelebb.. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1826) Rony949 válasza Ferdzsoo (#1825) üzenetére


Rony949
őstag

Én is azon lepődtem meg hogy micsoda? Ezt a lövést nem kellett volna beadnia és mégis beadta. Aztán beadta a következőt is, meg az azutánit is. Itt volt számomra gyanús. :D

(#1827) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Xboxon bezzeg bár ne jött volna kategória, új mapot még nem sorsolta be, cserébe háromszor fagyott ki az egész :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1828) L_YKing válasza Mister_X (#1827) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem csak 2szer bibii...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1829) kovimester


kovimester
aktív tag

Hát nem tudom.
Nekem felemás érzéseim vannak..
Egyik részről jobban halnak az emberek... ez pozitív dolog.
Negatív:
Olyanokat ad be mind nekem mind enemynek hogy csak lesek vagy pont fordítva hogy semmit.
Például:
House pálya a Glaz spot-on voltam gyerek random lőtt egyet lyukon keresztül és ugy adta be a fejest neki hogy még a lábujam se látta.
Ugyan ezen Garázsban voltunk ablakon kifele lőve embere célozva nem adta be de azt beadta amikor igy hosszába huztam egy "csíkot"....
3 kör után Glaz nem adja jól messziről 2 torzo lövés Valkyre és nem halt meg pedig telibe ment; mert amikor megölték assistot kaptam...

Röviden ennyi....

(#1830) Mister_X válasza L_YKing (#1828) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Saját és opfor is folyton kilépeget. Mikor előnyben vagyunk/vannak is - nyilván hasonló betegség nekik is.

Az új time limit nem tetszik. Border és Kafe Dostoevsky túl nagy, hogy érdemben taktikázni lehessen, ez az új rövidítés a védekezőknek kedvez. Presidental Plane-en ha rossz oldalon kezdtem, nem mindig van idő módosítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1831) L_YKing válasza Mister_X (#1830) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig Border kicsi map.. :D

Nekem minden nagyon tetszik, csak az uj skineket hianyolom.. Az egyszeru fekete magyon tetszett.. Most meg semmi sem jott kb.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1832) xPraetoriaNx válasza k-adi (#1817) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Nekem is csak 4 gigát töltött le. :K

There is no war. Only the harvest.

(#1833) SenorDave


SenorDave
tag

Ps4 en másnak is vannak brutális random fagyások? háttérzajok mennek de kb 4mp megáll a játék időközönként.. :W

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#1834) L_YKing válasza SenorDave (#1833) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem csak egyre többször darál a játék. Volt, hogy egy rankeden egy roundot nem tudtunk végigjátszani: 1. kör.: 2 ember
2. kör.: 1 ember
3. kör.: 1
4. kör.: 2
5. kör.: 1 ember

Így dobált ki minket. Enemy persze nyert 4-1-re... Kicsit unalmas már, addig nem is játszok nagy profillal amíg nem jön a a patch. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1835) SenorDave válasza L_YKing (#1834) üzenetére


SenorDave
tag

Nekem most az 1.19 update után kezdte el...remélem hamar orvosolják.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#1836) L_YKing válasza SenorDave (#1835) üzenetére


L_YKing
addikt

Eddig csak kör elején fagyott most mást menüben is fagyott... Nagyszerű :C

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1837) L_YKing válasza L_YKing (#1836) üzenetére


L_YKing
addikt

[link]

Tegnap scrimeztünk az olasz inVerso ellen, itt egy potya kill. :DDD

A hitbox: [link]

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1838) Rony949


Rony949
őstag

Hmm....érdekes. PC-n minden rendben van. Remélem gyorsan kijavítják a konzolosat is hogy élvezzétek ti is.

(#1839) Bjørgersson válasza Rony949 (#1838) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Háát... nekem inkább szarabb lett. :/

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1840) xtro


xtro
aktív tag

Rankedben ez a 3perc (a 4 helyett) borzasztó nem lehet taktikázni értem én hogy esporton futnak hogy a néző ne csak a kempet lássa de ez nem esport ez casual playereknek van. Remélem vissza rakják.

(#1841) L_YKing válasza xtro (#1840) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem nagyon bejön, az nem taktika hanem lötyi... drónozol és a másik megy ha mind benvannka mehet a thermite ezt ha nem tudod 3 perc alatt elvégezni akkor 4 alatt sem.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1842) k-adi válasza L_YKing (#1834) üzenetére


k-adi
nagyúr

Neked is van ilyen smurf accod? Ez mire jó amúgy? Funolni a noobok ellen vagy mi? :D Sose értettem mikor egy jártasabb player kamu accal a noobokat henteli

(a videóban azért TK-ztad le a recruitot mert trollkodott, ha jól láttam ugye?)

(#1843) L_YKing válasza k-adi (#1842) üzenetére


L_YKing
addikt

Mindegyik smurfacc plat 3 korul van. Ha nem csapattal megyek akkor nem viszem a nagy accot. Boostra is hasznaltuk is hasznaljuk a kisrangokat.
O a haverom volt csak elozobe o lelott azt gondoltam megtorlom. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1844) Mister_X válasza xtro (#1840) üzenetére


Mister_X
nagyúr

+1, ez az időkeret max Bombra jó, többire nem, főleg pár pályán lehetetlen így áttörni egy jobb védelmet, nincs idő taktikát váltani, lásd Presidental Plane secure, Club House secure, Oregon secure/hostage, stb.

Az amcsi családi házas pályára és Hereford Base-re talán elégnek mondható, Skyscraperen csak egyszer voltam még, ott se ártott volna +1 perc.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1845) Rony949 válasza Mister_X (#1844) üzenetére


Rony949
őstag

Az új pálya kifejezetten kicsi. Vegyétek a Border-t és felezzétek el, bumm....Skyscraper.

(#1846) L_YKing válasza Rony949 (#1845) üzenetére


L_YKing
addikt

Kb ugyanakkora két map..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1847) Rony949 válasza L_YKing (#1846) üzenetére


Rony949
őstag

Hmm...a felezés tényleg túlzás. De még mindig úgy vagyok vele hogy a Border nagyobb. :)

(#1848) k-adi


k-adi
nagyúr

(#1849) Dogengar


Dogengar
aktív tag

(#1850) L_YKing


L_YKing
addikt

https://www.twitch.tv/l_yking

Rankedezünk, nézzetek. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.