Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

Nektek az utóbbi időben nem szöszöl sokat a játék menürendszere matchmaking-nél, illetve kilépés után a serverhez történő csatlakozással? Nagyon nyögvenyelősen teszi a dolgát, sokszor dobja el a kapcsolatot és nehezen talál vissza. Egyelőre nem jöttem rá az okára.

(#10352) Maxx Jácint válasza q13579 (#10351) üzenetére


Maxx Jácint
csendes tag

Kb a fél játékosbázisnak most hasonló gondjai vannak. A legutóbbi "javítás" után jött elő. Kilépéskor felmegy a kurzor a sarokba onnan nem mozdul amíg nem szinkronizál a felhővel, sokszor nincsenek napi vagy heti kihívások az egész menü és a csatlakozás is nehezen megy, állandóan kidob a játék "mathcmaking error" hibával, keresésnél is előjön ez a hiba. Tipikus UBI. Majd javítják pár hónapbon belül.

(#10353) q13579 válasza Maxx Jácint (#10352) üzenetére


q13579
senior tag

Köszi a választ. Ez nagyon gáz...

(#10354) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Micsoda változások jönnek : [link]

A Smoke nerf érdekes...

(#10355) Gyula84 válasza DiamondBack (#10354) üzenetére


Gyula84
veterán

hát de minek akkor rajta a maszk, de okosak :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10356) DiamondBack válasza DiamondBack (#10354) üzenetére


DiamondBack
senior tag

És le is fújták [link] :D A közösség ereje.

(#10357) Gyula84 válasza DiamondBack (#10356) üzenetére


Gyula84
veterán

na azért :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10358) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

na végre megjött a fov konzolra (series x).
Játszottam pc-n és boxon is aktívan. Furcsáltam mindig is hogy boxon miért darabosabb ha kontival játszok. Próbáltam ugyan azon beállításokat is mint pc-n.
Most max fov (90) egyből ugyan olyan érzés boxon kontival mint pc-n.
Emerald plains bekerült rankedbe is. Nekem eddig nem igazán jön be.

Így lehet vissza is térek warzone-ról. :DD

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10359) Peace


Peace
nagyúr

Majd 3 hónap elteltével felnézek, erre mit látok??!!!! Team deathmatch!!! :C Csúcs volt, nagyon adta! Extraction-al meg B4B-vel nagyon elkalandoztunk, de csak ideje volt visszanézni ide is!

(#10360) pecsa1010


pecsa1010
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a számítógép játék közben kikapcsol, teljesen leáll nem indul újra.
A warzone, Battlefield, gta5 , Forza 5 simán mennek rajta ezzel az egy játékkal van ilyen gond.
A gép egy hete lett összerakva :
---Specifikációk---
Alaplap: [Új] Asrock B550M Pro 4 2 Év GariProcesszor: [ÚJ] AMD Ryzen 5 5600 BOX 2év Gari [link]
Hűtés: [Új] Arctic Freezer 34 eSports Fekete/fehér 1 Ventis 1 Év gari
Memória: [Új] Corsair Vengeance LPX 16gb (2x8gb) ddr4 3600mhz Dual Chanel 1 év Gari Videokártya: [Új] XFX Qick 319 RX 6700 XT 12Gb 3 Ventis 2 Év gari
Háttértár 1 |SSD NVME M2|: [Új] Crucial P2 1Tb NVME M2 1Év gari
Tápegység: [Új] EVGA 700W 80+ 2 Év Gari
Ház: [ÚJ] Aerocool ACCM-PB17143.21 Aero One Eclipse 4x12Cm ventis /ARGB Modolható/Fehér/fekete Edzett üveg 1 Év gari
Mi lehet a probléma?
A játékot steam-en vettük, már újra lett telepítve a játék is.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#10361) Kaci84 válasza pecsa1010 (#10360) üzenetére


Kaci84
őstag

Így elsőre látatlanba azt mondanám hogy ez nem szoftverhiba hanem hardverhiba. Ha játéka lenne gond akkor csak lefagyna maga a gép nem kapcsolna ki. Inkább az lehet hogy ennél a játéknál jön ki. Pl. lehet itt arra gondolni hogy a Soege több FPS-el megy ami jobban terheli a processzort ami túlmelegedik és emiatt lekapcsol a gép. Játék közben monitorozd videokártya processzor hőmérsékleteket az MSI Afterburner programmal.

[ Szerkesztve ]

(#10362) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki kíváncsi arra, hogy mobilon milyen lesz a játék. (elején a videós pofázik kicsit, ha esetleg ez valakit zavar, tekerjen bele. :D)

RAINBOW SIX MOBILE FULL GAMEPLAY EXPERIENCE!

Live-Die-Respawn

(#10363) Gyula84 válasza oriic (#10362) üzenetére


Gyula84
veterán

jó lesz ez :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10364) jencsikdani


jencsikdani
tag

Sziasztok :R Haveromnak a mostani season óta , 1 meccsenként újra kell inditani a játékot mivel elkezdt random befagyni, az első meccsben semmi baja megy tökéletesen a játék, aztán a következő meccsben ha nem inditja újra 1 percenként befagy neki a kép, random kilép a játékból és ilyenek. Ez addig nem javul meg amíg újra nem inditja a játékot, de ahogy észrevettem másoknak is előjött ilyen hiba, google-n is volt pár hasonló poszt és néhány meccsben is feltünt hogy random egyhelyben futnak az emberek , aztán vagy 3-4 ember egyszerre kilép. Tegnap jött bele egy új update megoldotta a gondot elmúltak a random fagyások. Mentünk 1 eventet és egyből visszatért, Ti tapasztaltatok ilyet ? esetleg tudtok valami tippet ajánlani? |Játék újrarakás megvolt nem segitett.| Lehet csak haveromnak van ilyen gond, a többi játékosnak más problémája volt. Régen is találkoztam olyannal hogy random kidobtak playereket a meccsek.

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#10365) Vikthor válasza jencsikdani (#10364) üzenetére


Vikthor
nagyúr

cserébe iszonyat jó skinek vannak! ;]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10366) jencsikdani válasza Vikthor (#10365) üzenetére


jencsikdani
tag

Figyelj én nem panaszkodom nekem nincs ilyen gondom 😂😂

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#10367) Vikthor


Vikthor
nagyúr

nem mennek az R6S serverek...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10368) Maxx Jácint válasza Vikthor (#10367) üzenetére


Maxx Jácint
csendes tag

Hála az IT urainak! Lehet egyjátékos élményekkel gazdagodni.

(#10369) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy ebben a topikban nem megy annyira az esport téma. De mi a fene történt a TSM-mel? Néztem a Six Invitational csapatokat, és a LU-kat. És akkor látom, hogy a tavalyi bajnok sehol. Aztán visszaolvastam, hogy Beaulo is visszavonult.. wtf?! Mi történt ott?

Ha nem is játszom a játékkal, a SI-t szoktam minden évben nézni. És ez most nagyon meglepett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10370) k-adi válasza .LnB (#10369) üzenetére


k-adi
nagyúr

felnőnek?

(#10371) .LnB válasza k-adi (#10370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fel, persze... :U Beaulo is csak 21 éves. CanadiaN meg még mindig ott van egy Six Invtitational induló csapatba. Ez Esport. Kicsit más mint amit te vagy én képviselünk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10372) Gyula84 válasza .LnB (#10371) üzenetére


Gyula84
veterán

kiégett :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#10373) planbmokus válasza Gyula84 (#10372) üzenetére


planbmokus
senior tag

Fenét, csak kihagy egy szezont, aztán jön vissza (valami tanulmányok miatt - állítólag).
Twitch/Youtube-on pedig sokkal többet keres, mint az Esporttal...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#10374) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elkezdtem újra játszani a játékkal PC-n. És iszonyatosan felcseszett, hogy 2-3 meccsenként újra kell indítanom a játékot, mert állandóan megfagyok meccs közben 5mp-ekre. Baromi idegesítő. Aztán néztem itt, hogy volt e erről szó, de nem. Pedig ahogy látom, már szeptember óta fennáll a probléma. Ami megint csak elég durva.

És még mindig csak irkálnak róla: [link]

Elvileg a CPU affinitásának állítgatása, megoldás lehet a problémára, nem tudom, még csak olvastam róla, nem próbáltam ki. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10375) D1N4


D1N4
tag

Legnagyobb baromság volt engedni, hogy copper mehessen diamonddal aka mindenki mindenkivel. Ez a mouse trap se ér konzolon lószart se. Cronus is csak röhög magának ott. Mikor vették ki a 10 besoroló meccset is? Kb 3 éve nem játszottam... Lehetetlenség soloban kijönni copperből még kommunikálva is. Vicc. :C

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#10376) sanyi0627 válasza D1N4 (#10375) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Konzolon tényleg szar. Nem ér semmit az egér késleltetés. Max 2 hónapja aktiválták amúgy az egészet. Pc-n is gyász az egész ranked a bárki bárkivel miatt.
Nincs normalis csapat meg vagy lőve kb.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10377) D1N4 válasza sanyi0627 (#10376) üzenetére


D1N4
tag

Régen PC-n is soloba mentem, de míg nem volt ez a mindenki mindenkivel, játszhatóbb volt. Siralmas az egész.

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#10378) sanyi0627 válasza D1N4 (#10377) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Sajnos ez van.
Most kezdtem újra konzolon. Játszottam 4 meccset. 2win 2 lose. Első meccsen egeres a csapatba és az ellenfélnél is.
Pc én 85% only solo. Régen plat 3 sima volt. 2 szezon óta szenvedek és max gold 2-3.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10379) Terminator17


Terminator17
senior tag

miért van az hogy kb fél évet nem toltam plat 1 voltam , és dobálja be eneminek a championokat ? :DDD hulladék az egész game így !

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#10380) sanyi0627 válasza Terminator17 (#10379) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Mindenki copper-bol indul most minden szezon elején, így elég szivatós tud lenni.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10381) Terminator17 válasza sanyi0627 (#10380) üzenetére


Terminator17
senior tag

azt értem, csak miért dob be max rangosokat kapásból?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#10382) pourri


pourri
aktív tag

1-2 év után visszatértem a játékba. "Örülök', hogy a régi jó dolgokból semmi nem változott, plat felett játszhatatlan a gamma a rengeteg csaló miatt. :D 2 meccset toltam, mind a kettőben volt egy ilyen olcsó wh-s gyerek, akik még csak hideolni se tudták az egyértelműt, legalább régen arra adtak, ne legyen ilyen egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#10383) Terminator17 válasza pourri (#10382) üzenetére


Terminator17
senior tag

csak a szoki :DDD jah és emeráldba és felette már mindenki makrózik ! :K jó, legyen csak 90%

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#10384) ssgk


ssgk
aktív tag

Most kezdtem újra 2 év kihagyás után. Ranked hogy megy most? Elot nagyon össze vissza osztja. Mennyi a minimum amit fog adni? "Túl lehet játszani"?

(#10385) Terminator17 válasza ssgk (#10384) üzenetére


Terminator17
senior tag

Felejtsd el, sz@r az egész ahogy van. Ha makkod van nem dob ellened diákat meg csempeket...

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#10386) pourri válasza Terminator17 (#10385) üzenetére


pourri
aktív tag

Ezért lett nekem is tele a tököm a játékkal, minden ami "jó" volt (bár az túlzás) csak elbaxták. Ez a battle pass rendszer egy botrány, átláthatatlan fos.

(#10387) ssgk válasza Terminator17 (#10385) üzenetére


ssgk
aktív tag

Plat 2-ig felmentem de ott már (meg gondolom felette) minden 3. kör csalót dob. Le is töröltem. :DDD Jó volt kis nosztalgia szerettem ezt a játékot nagyon, de ennyi csalóval nem talalkoztam soha a játékba pedig Y2-5 végig játszottam. Minden nap ahogy lépek be adja is vissza a 2-4 kör utáni elot mert kapták a bant :( .

Majd ha kapok beta marketplace hozzáférést lehet leszedem megint :B .

(#10388) ssgk


ssgk
aktív tag

Pravo pack ticket az lejár" season végével? Vagy az örökre megmarad? Valamint kell hozzá pack is vagy az nem használ packot?

(#10389) k-adi


k-adi
nagyúr

[Rainbow Six Siege - Official Year 9 Cinematic Trailer]

ugyan új splinter cell játék még mindig nincs, de legalább a trailerben benne van

(#10391) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Ismertek valami nagy magyar r6 discord channel-t? Rankedra keresnék játékostársakat.

We are only Stardust...

(#10392) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#10391) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

úgy látom maygar szinten dead :DDD

We are only Stardust...

(#10393) k-adi válasza Jinxb1rd (#10392) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én már többször próbáltam rávenni magam, hogy visszatérjek, de... nem :D az új operátorok is meh

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.