Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Sziasztok

Valaki találkozott már olyannal, hogy játék alatt se a ts se a skype nem jó? ahogy elindítom a játékot nem reagál egyik se.. nem tudom miért..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#152) blaca83 válasza CHaooSS (#151) üzenetére


blaca83
őstag

Nem, ilyen jellegű problémával nem találkoztunk még az ismerősi körben. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#153) CHaooSS válasza blaca83 (#152) üzenetére


CHaooSS
őstag

Megoldódott.. magától, elég érdekes volt.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#154) Zorel


Zorel
senior tag

Tegnap volt egy elég érdekes körünk a squad-al, az elejét jól eltoltuk, de aztán sikerült lehozni 1vs5-be a kört. :) Élmény volt a ranked match...link

Ami viszont nagyon szomorú, hogy egyre több a server gond és egyre több a csaló is. Remélem ubi hamarosan rendbe teszi a játékot, mert ebben a formában a játék neve lehetne loading simulator 2015 is.

[ Szerkesztve ]

(#155) Ferdzsoo válasza Zorel (#154) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nagyon szépen játszotok öröm volt nézni...
Így képzelem el a csapatjátékot.
Majd egyszer talán valakikkel én is eljutok egy ilyen szintre. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#156) k-adi válasza Zorel (#154) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ubitól ne várj sokat, főleg a csalók ellen.... SplinterCell-Blacklistet 2 éve nyomom multiban és 0 support van az Ubi részéről. Mondanom sem kell, csaló van ott is, de már ők is kezdenek kikopni a többiekkel együtt :DDD

(#157) Zorel válasza Ferdzsoo (#155) üzenetére


Zorel
senior tag

Köszi szépen! :R Csatlakozz be hozzánk ha van kedved!

(#156) k-adi: Tartok tőle én is, de nagy kár lenne ezért a játékért, mert nagyon rég játszottam ennyire izgalmas mp lövöldével.

(#158) Ferdzsoo válasza Zorel (#157) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

:R írtam privit.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#159) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Az miért van, hogy fogja magát a játék és elhalkul? hangerő maxon van és nagyon halk.. úgy javul csak meg, ha újraindítom.. elég idegsítő
na meg tiszta vicc ahogy a pajzs működik.. kijavíthatnák mert még mindig van, hogy simán kilőnek egyből

ami idegesítő még, hogy tiszta laggos a játék sokszor, teljesen szemben állok vele pajzs mögött erre kilő, megnézem killcamot és mellettem állt már és úgy lőtt ki.. nagyon jó így játszani

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#160) RaGi91 válasza CHaooSS (#159) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem feltétlen a játék hibája a lagg. Mondjuk szerintem a kliens-szerver közti kommunikáció lassú, mint a csiga a CS:GO-hoz képest, még 64tick sincs. De vannak emberkék, akik 300-as pinggel rohangálnak a játékba. Kinézek, meghalok, killcamba meg annyit látok, hogy kiállt elém és lelőtt én pedig semmit nem láttam. Olyan, mintha ez a vacak még Beta verzió lenne. Pár napja vettem meg, időm se nagyon volt játszani vele az ünnepek miatt, de majd kitapasztalom, mert van benne lehetőség és a hangulat is tetszik.
Annyit megért, amennyiért én vettem :)

[ Szerkesztve ]

(#161) Ferdzsoo válasza CHaooSS (#159) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, sajna ilyenek vannak, ez mind szerver probléma. Este 10 után kb 5 indításból 1x lehet játszani annyiszor crassel a szerver. Ez így nagyon gáz. De biztosan tudják ubinál, biztos vagyok benne hogy javítva lesz. Ilyen hibákat egy ilyen játékban ami full multira megy nem engedhetnek meg maguknak....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#162) Đusty válasza Ferdzsoo (#161) üzenetére


Đusty
őstag

Az ubinak híresen rossz a támogatottsága, le fogják szarni ahogyan eddig is, én örülnék ha azt javítanák, hogy egyálltalán elinduljon a játék, de azon se fogják összetörni magukat. Remélem az értelmes játékok más kiadónál fognak landolni a jövőben. A szerver gondokon az fog enyhíteni hogy az ünnepek elmúltával kevesebben játszanak egyszerre :)

[ Szerkesztve ]

(#163) Teguz válasza Đusty (#162) üzenetére


Teguz
csendes tag

Mázli, hogy nem készül kiadni egy mmo-t :D

(#164) k-adi válasza Teguz (#163) üzenetére


k-adi
nagyúr

:C

(#165) sagem


sagem
addikt

Sziasztok, megvettem a játékot PC-re és gondoltam a tutorialok után megyek egy online mérkőzést is, a gond az, hogy nem indul el a játék, csak a cset megy egy üres képernyőn és mindenki panaszkodik, visszalépni sem lehet, csak alt+f4 segít..ezt gyakran csinálja..?:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#166) #09198592 válasza sagem (#165) üzenetére


#09198592
törölt tag

Sajnos igen. Elvileg 12-én jön egy patch.

(#167) Ferdzsoo válasza sagem (#165) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát ha a 10-ből 6 gyakorinak számít, akkor igen.
Fogd fel úhgy hogy két játékot vettél, az egyik a "rainbow six siege" a másik "loading simulator 2016"
Hol ezzel, hol azzal játszol, a gép dönti el éppen melyikkel.
Mindjárt látod mekkora biznisz volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#168) sagem


sagem
addikt

Jaaa ok, köszi, azt hittem nálam van a baj..de akkor..ja nem, azt nem mondom, hogy megnyugodtam ;) ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#169) mettek válasza sagem (#168) üzenetére


mettek
addikt

viszont nálam a terrorist hunt simán megy online is, azzal nyomd addig :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#170) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Remélem a patchben majd a pajzs javításra kerül mert nagyon idegesítő, hogy mennyire sz@r

az, hogy az első lövéseknél már 20-30% hp-t veszítek az durva. átlőnek rajta mint a fene

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#171) Teguz válasza CHaooSS (#170) üzenetére


Teguz
csendes tag

Nekem a pl. a blitz elég OP-nek tűnik. Nem tolom pajzzsal így a te véleményed relevánsabb, de ahogy láttam eddig így is kibírnak kb. 10 mp-et tűz alatt. Ha felhúzzák a pajzsokat mindenki azt tolja majd és rush lesz az egész támadás. Tudom c4, gáz, sokkolós csapdák ezért vannak, de 1vs1-ben semmi esélyed nincs.

(#172) CHaooSS válasza Teguz (#171) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát ellenem tényleg elég jó, de mikor én megyek vele borzalmas.. kilőnek mögüle sokszor elég könnyen
nekem meg volt, hogy 3 tárat beleküldtem és lement összesen 20% hp.. na kérem most akkor hogy van ez ?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#173) k-adi válasza Teguz (#171) üzenetére


k-adi
nagyúr

azért mert a valóságban sincs esélyed 1v1-ben egy pajzsos ellen, főleg cqc-ben :K

(#174) Ferdzsoo válasza k-adi (#173) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Teljesen egyetértek, egyszerűen csak reális. Valóságban sincs esélyed egy pajzsossal szemben.
Egyszerűen ha nincs gáz vagy c4, el kell futni, mellé, -mögé kell kerülni. Szemből elkezdeni lőni nincsen értelme. :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#175) RaGi91 válasza CHaooSS (#172) üzenetére


RaGi91
senior tag

Lábra, meg vállra lehet lőni, hiába van fenn a pajzs, szerintem rendben van. Ne nyúljanak hozzá, mert felborítaná az egyensúlyt, ami most azért nagyjából rendben van (mármint Operátor választás szempontjából).

(#176) CHaooSS válasza RaGi91 (#175) üzenetére


CHaooSS
őstag

guggolva az a lényeg, hogy ne találjanak el, ez a feladata, ha lősz ki is akkor is csak a kezed látszik ki kicsit ,de mégsem azt találják el és nem is kis sebzéseket kapok be

De ott a montagne ami álló helyzetben kitudja húzni így teljes védelem van mégis átlőnek rajta.. ez szimpla bug

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#177) k-adi válasza RaGi91 (#175) üzenetére


k-adi
nagyúr

így is "gyengítve" lettek a pajzsosok már

lövésnyomok az üvegen >>> látásromlás
célzás során a pajzsot elfordítja >>> sebezhetőség

(#178) CHaooSS válasza k-adi (#177) üzenetére


CHaooSS
őstag

Képen lévő utolsó pozícióban álló helyzetben közvetlen szemből kb. 10-15 méterről mégis hogy lő át? azért ne vicceljünk

én nem a forgásról meg mozgás közbeni sebzésről beszélek

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#179) RaGi91 válasza CHaooSS (#178) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én pl. arról beszéltem, mikor sétál felém, akkor kicsit meg kell emelnie a pajzsot, ilyenkor a lábat meg lehet lőni hasalva, amikor pedig guggolva sétál felém, vagy csak áll, akkor magasabb pozícióból egy kicsit kilóg a válla. Nincsen ezzel eddig semmi baj. (Ettől függetlenül még bugos is lehet). Szerintem az egész mögött a netcode hibája áll. Egyszerűen a szerver-kliens nem kommunikál elég rendszeresen (bár állítólag felvették 60 tick-re). Meg sokszor az is beleszól, hogy egyes emberkéknek 200-as pingje van és hiába lövöd, ha a szerver szerint nem is ott van és nem is arra néz.
Nem egyszer találkoztam már teleportáló emberkékkel.

Van bőven mit foltoznia a Ubisoftnak, remélem meg is teszik.

(#180) CHaooSS válasza RaGi91 (#179) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezek oké mert teljesen normális dolgok, de az amikor a blitz guggolva álló helyzetben eltalálható az bug
a másik meg mikor montagne használja a képességét akkor álló helyzetben teljes védelem alatt áll mégis eltudnak találni

ezek azok ami miatt sokszor meghalok.. mrt az, hogy a vállamat eltalálja az nem jár akkora sebzéssel mint amikor átmegy a pajzson és mellkason kapok egy 30-40 et, a fejlövésről meg ne is beszéljünk..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#181) Karesz0995


Karesz0995
tag

Sziasztok!

Én tegnap vettem meg. Haverral toltuk is 2 órát és nagyon jók a tapasztalataink. Talán az ingyenes hétvégéhez képest még jobban fut a játék. Viszont ma amikor játszani akart, nem indult el neki. Play fülre kattint, előugrik a rainbow-s ablak kb egy másodpercig, de utána nem lép be hanem marad az asztalon. :F Esetleg valakinek volt hasonló gondja, és tudja a megoldást?

(#182) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah ubiék összekapták magukat? Most jön az 1.2-es patch... remélem nem kell csalódnunk. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#183) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#182) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah nagyon osztja, a patch óta még nem sikerült multiznom. Crash, meg no enemy. Ez komoly! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#184) sagem válasza Ferdzsoo (#183) üzenetére


sagem
addikt

Nálam rendben megy, de a patch óta állandóan ilyen lvl40, lvl50+os emberkék vannak az enemyben én meg még low lvl vagyok és az én csapatomban sincsenek ilyen nagyok..ráadásul legtöbbször premade az enemy szóval sok esélyünk van, patch előtt nem volt ennyire felborulva az egyensúly:)

szerk: ok a rendben megy barokkos túlzás..ugyanannyiszor hasal el mint korábban:D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#185) Teguz válasza Ferdzsoo (#183) üzenetére


Teguz
csendes tag

Új patch és ülök a váróban várva az enemy-t. :O

(#186) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Szeretem mikor láblövésre 100% sebzést ad.. és most volt patch

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#187) Ferdzsoo válasza CHaooSS (#186) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tegnap fel kellett volna vennem, blitzel voltam, a csávó akkora noob volt hogy ihaly csak felém lőtt viszonylag messziről, úgy meghaltam mint a pinty. A visszajátszásból látszott mennyire a pajzsot lőtte, mégis behaltam. No komment....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#188) CHaooSS válasza Ferdzsoo (#187) üzenetére


CHaooSS
őstag

Volt egy időszakom mikor Blitz-el játszottam, de a sok bug miatt letettem mert röhejesen volt.
Azért ilyet illene javítani

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#189) Karesz0995


Karesz0995
tag

Kinek mi a kedvenc támadó illetve védekező karaktere? Én a Fuze-ra esküszöm, a nagy páncélja miatt. Védekezőnél meg nehéz dönteni a Jager és a Smoke között, mindkettő nagyon hasznos :)

(#190) Teguz válasza Karesz0995 (#189) üzenetére


Teguz
csendes tag

Nekem védőknél a Doc meg a Rook adja mostanában, bár ez a varázslatos MP5-nek is köszönhető. Kapkan-nak a 9x19VSN-je se semmi, de a csapdázás nagyon lutri.
Támadóban Thermite...bárhová csinálhatok ajtó és az 556xi se rossz! :D

(#191) Karesz0995 válasza Teguz (#190) üzenetére


Karesz0995
tag

Thermite nélkül nincs is értelme támadni :D Van 1-2 kaszt amit muszáj hozni, annyira fontos a speckó képessége. Pl én Fuze-zal a cluster charge-ot figyelemelterelésre használom, nem feltétlen ölésre.

(#192) Ferdzsoo válasza Teguz (#190) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A kapkan csapdája azt hiszed lutri simán vannak akik belegyalogolnak.
Sokszor az esetleges időhiány és rohangálás miatt a gyakorlottabbak is.
És egy csapdának sokszor nem az a lényege hogy megöljön valakit, hanem hogy lelassítja az ellent nem is picit.
Vagy pl kombinálva a kapkan, castle-el már mindjárt nehezebb feladat főleg ha pl a csapatban nincs tícsör.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#193) Teguz válasza Ferdzsoo (#192) üzenetére


Teguz
csendes tag

Viszont a robbantótöltet nem viszi le a csapdát is a Castle példában? Nekem főleg a bejáratoknál szokott sikerülni vele, mert ott még alig figyelnek és csak ütéssel viszik le a deszkafedezékeket.

(#194) Karesz0995 válasza Ferdzsoo (#192) üzenetére


Karesz0995
tag

Ha ellenfél lassítása a cél akkor Smoke. 3 gáz gránáttal plusz 1 c4-el sok időt lehet nyerni.

(#195) k-adi válasza Ferdzsoo (#192) üzenetére


k-adi
nagyúr

:K

Sőt, néha érdemes menet közben lerakni a csapdát, nem az elején! :)

(#196) CHaooSS válasza Ferdzsoo (#192) üzenetére


CHaooSS
őstag

Blitz-el sokszor belementem a booby trap-be azóta már mindig nézem a földet :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#197) Karesz0995


Karesz0995
tag

Veletek is előfordul néha hogy úgy ölnek meg hogy kb nem is látod az ellenfelet, de amikor killcambe visszanézed akkor az ő szemszögéből azt látni hogy nagyjából 1 másodperce van becélozni téged? Netcode lehet talán vagy nem tudom..de idegesítő.

(#198) Ferdzsoo válasza Karesz0995 (#197) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem egyszer! De remélem néha cserébe nekem is van ilyen. Csak ugye erről akkor nem tudok. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#199) mettek válasza Karesz0995 (#197) üzenetére


mettek
addikt

Rengetegszer van ilyen nálam. Csak pislogok hogy ahogy lelőtt az a reakcióidő fogalmán kívül esett :DDD nézem a killcamet és azt látom hogy 1-2 másodpercig nézegeti és célozza a fejemet....na ezt hogy? Ez vagy netcode vagy ping eltérés. A legtöbben 100+ ping-gel játszanak.

Amigy nagyon sok gameplayt vettem fel amjd csinálok egy videot és magmutatom...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#200) Teguz válasza mettek (#199) üzenetére


Teguz
csendes tag

A killcamnél az furcsa hogyha követed az embert halottként és utána megnézed a fordulóvégi utolsó 5 mp-t akkor azok nem mindig egyeznek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.