Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) tollhegy


tollhegy
tag

Sziasztok, most hogy kijött az új patch újra elővettük a játékot a barátommal. Vagyis vettük volna ugyanis külön tökéletesen működik a játék de nem hajlandó egymásra kapcoslódni mindig ezt a hibakódot kapjuk: 2-0x0000e000 már mindenhol kerestük mi lehet a baj de eddig semmi esetleg ti tudtok róla valmit?

(#602) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

A hálózat tipusát át kell állítani magánhálózatról publikusra.

(#603) tollhegy


tollhegy
tag

Köszi szépen de azt hol kell?

(#604) k-adi


k-adi
nagyúr

Na pár napja feloldottam Blackbeard-et és azóta kb. mindig MvP vagyok mikor vele megyek..... de nem OP, ááá nem az.. :U :)

..mondjuk örül a fejem, hogy egy félisten vagyok (ha okosan mozgok) a pályán mikor vele megyek, de lássuk be tényleg túl erős... persze különböző taktikákkal ki lehet cselezni, de eddig még 1x sem azért győztek le, mert ügyesebbek lettek volna (pl. flank-eltek volna, vagy c4-el kirobbantottak volna, stb), szimplán lag volt az összes.

(#605) CHaooSS válasza k-adi (#604) üzenetére


CHaooSS
őstag

7óra játék után bőven 2.0 felett van a k/d úgy, hogy elég sokat mentem rankedbe is erős ellenfelek ellen.
montagne-al párosítva elég durva tud lenni, ha sikerül nem belefutni egy c4-be :D

viszont elég zavaró, hogy random headshot-ot csak kapni tudtam eddig, de adni nem..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#606) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Magyar DTL arcok a világ retardáltjai...
Andee, ZZZ, meg még 2 semmirekellő... 3 roundból 2 úgy kezdődött, hogy kaptam a fejest csapattársként...

"Those who want respect, give respect"

(#607) k-adi válasza Idiofil (#606) üzenetére


k-adi
nagyúr

10évnyi multis tapasztalatom alapján én mindig külföldinek adom ki magam és kerülöm a magyarokat :D szomorú de nálunk már csak az oroszok retardáltabbak :U

(#608) RaGi91 válasza k-adi (#607) üzenetére


RaGi91
senior tag

A polákok nagyját se hagyd ki. Egyébként sajnos ez igaz. Én CS:GO-zok és LoL-ozok is mostanában és hozzád hasonlóan meg se nyekkenek magyarul. Ha kérdezik honnan való vagyok Üzbegisztánt vagy Honolulu-t mondom :D

(#609) Idiofil válasza k-adi (#607) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Amúgy jó módszernek tűnik, kipróbálom :)

"Those who want respect, give respect"

(#610) CHaooSS válasza k-adi (#607) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát igen.. találkoztunk nemrég a magyarral ( Mr.Bazsi, azért írom le a nevét mert, ha meglátja valaki akkor meneküljön ) 3 kör bőven elég volt ahhoz, hogy meg akarjam ölni puszta kézzel :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#611) mk86 válasza CHaooSS (#610) üzenetére


mk86
tag

Na, az egy igazi f*szparaszt! Mi is belefutottunk...

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#612) Karesz0995


Karesz0995
tag

Na mi a helyzet urak, nagyon leült a topik. Senki se játszik? :D Ezt láttátok már? :DDD

(#613) k-adi válasza Karesz0995 (#612) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szép kis frost-trap bug... :D

Én továbbra is tartom a véleményem: Blackbeard nagyon OP, Valky is elég erős, az új map meg nekem nem jön be...bár jobb, mint a yacht.
Egyre több a retard és egyre több klán is van casualon... mikor kérdem miért, azt mondják, hogy rankeden sok a csaló... így viszont casualban hiába van kevesebb csaló de emiatt nagyon unfair sokszor a pre-made csapat-klánok miatt.... szóval a csalók elrontják a rankedet, a klánok meg a casualt... remek..

Jöhetne már új gamemode is... amit ígértek még nem is tudom mikor... Bízom benne a brazil dlc-vel jön

Kíváncsi vagyok, hogy a brazil operátoroknál mit találnak ki, na meg a japánoknál is vajon mi lesz? Akinek van valami infója az lökje ide pls. :) (japánoknál olyat hallottam, hogy hőérzékelő sight lesz a fegyverre, de szerintem ez full kamu)

(#614) Karesz0995 válasza k-adi (#613) üzenetére


Karesz0995
tag

Áhh, ez nem a cod, hogy fegyverre wh-t lehessen szerelni :D Amúgy tényleg így van, ranked játszhatatlan, és a klánok casualra jönnek ahelyett, így elrontva a mi játékunkat akik 2-en max 3-an játszanak együtt..bár néha még így is lenyomjuk őket ;] Azzal viszont nem értek egyet hogy Bb op lenne, csak az ablakban lógásnál van nagy előnyben, de az ablakból nem lehet megnyerni a meccset. Nekem ez a tapasztalatom vele.

(#615) CHaooSS válasza Karesz0995 (#614) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát nem egyszer sikerült lehozni a meccset a szakállal persze sokszor is sikerült elbaszni mert bugos volt...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#616) Karesz0995 válasza CHaooSS (#615) üzenetére


Karesz0995
tag

Egy jó játékosnak biztos hatalmas előny, de én speciel nem szeretem Bb-et :( Ha már 3-as szintű armour-al megyek, inkább shield, az véd előröl.

(#617) CHaooSS válasza Karesz0995 (#616) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát 2.0 felett volt jóval a K/D-m vele, de most lement 2,1-re kb. mert elég sokszor bugos volt a játék + ping miatt is volt, hogy egy meccs alatt 2 körben is egyből fejest kaptam..

Amúgy tudtátok, hogy a patch után a tachanka kapott egy K6-3 titánium headgeart ami szarik golyóálló lenni? jó lenne amúgy, ha az ilyeneket javítanák.. azt nem mondom, hogy a rook/doc etc. üvege a sisakján golyóálló legyen ( pedig lehetne )

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#618) k-adi válasza Karesz0995 (#614) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mikor legyőzünk random emberekkel egy full pre-made klánt, na az nagy élmény valóban! :)

Bb op lenne, csak az ablakban lógásnál van nagy előnyben, de az ablakból nem lehet megnyerni a meccset.

Nos a helyzet az, hogy sok pályánál az ablak mellett van az objective. Pl. House felső emelet bármilyen játékmód. Hereford Base 2. és 3. emelet. Vagy ott van a bikers bar (nemtudom mi a neve) ahol a felső szinten mindkét szobában van objective. Plane-en a pálya adottságai miatt kifejezetten nehéz BB ellen menni hiszen egy nagy cső az egész lényegében, továbbá ott van a Chalet is ahol a felső emeleten is sokszor van objective.... és még tudnék jó pár példát mondani ahol ablakból simán le lehet hozni egy meccset ha a társak bemennek míg te fedezed őket Blackbeard-ként. :K

[ Szerkesztve ]

(#619) Rony949 válasza k-adi (#618) üzenetére


Rony949
őstag

Blackbeard-et lehetne nerfölni mondjuk úgy, hogy mikor felrakja a shieldet a fegyverére, akkor nem válthat pisztolyra. Ugyanis ha pisztolyra vált, akkor újra gyorsan tud mozogni a játékos, had ne mondjam, ez rohadt hasznos dolog tud lenni. Úgyhogy én a fejlesztők helyében ezt a pisztolyra váltást tiltanám shield alkalmazásakor.

(#620) CHaooSS


CHaooSS
őstag

jólvan kurvára meguntam ezt, hogy ninsc full csapat akkor totál idiótát kapunk és az miatt lesz bukó mert lószart nem csinál.. szóval aki akar jönni csapatba
gold1-2 be az jelezze

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#621) Karesz0995 válasza k-adi (#618) üzenetére


Karesz0995
tag

Igaz amit leírsz, de alig látom hogy valaki BB-el jönne, vagy ha mégis akkor sem jelent olyan hatalmas előnyt nekik. Tapasztalataim szerint ameddig ő az ablakban szerencsétlenkedik a többi társa meghal, aztán ott marad egyedül, és percek telnek el mire egyáltalán bemerészkedik az épületbe. Mondjuk én csak casualozom, nem tudom rankeden mi a helyzet, ha éppen nem csalókkal van tele :D

(#622) k-adi válasza Karesz0995 (#621) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nyilván ez is egy lehetőség amit leírsz (egyedül marad, lejár az idő, meghal), meg az is egy amit én (kintről segíti a társait, stb).
Tapasztalataim alapján ha védő vagyok akkor az ellenfél mindig hoz BB-t, ha támadó vagyok akkor én vagyok azzal ha nem más választja :DDD én ugyan nem az ablaknál kempelek, mert számomra az unalmas lenne, így én a többiekkel bemegyek a házba

(#623) CHaooSS


CHaooSS
őstag

most mindenki kimászkál meg ablakból lövöldöz.. szánalmas.. majd írok egy szép levelet ezeknek a ge*iknek, hogy mégis, hogy lehet, hogy egy körbekerített épületnél kinézni, de még kifutni is ki tud valaki.. vicc

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#624) Rony949 válasza CHaooSS (#623) üzenetére


Rony949
őstag

Ezzel szerintem semmi baj nincs. Csak mélyebbé teszi a taktikát. Már nem egyszer volt olyan hogy támadtunk és míg a haverjaim fent lógtak az ablakoknál, én lent figyeltem az ajtókat és kijáratokat. KETTEN is kirohantak és próbálták lelőni a társaimat, de én figyeltem és lekaptam mindkettőt. Easy kill volt nagyon. A továbbiakban az ellenféltől senki nem rohant ki ezek után.

(#625) CHaooSS válasza Rony949 (#624) üzenetére


CHaooSS
őstag

tényleg semmi baj ,hogy amint elindul a játék lelőnek..
meg aki jól tud játszani és gyors karaktere van az a 2 másodperc alatt lazán lelő..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#626) Rony949 válasza CHaooSS (#625) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor vagy hacker, vagy valamit rosszul csinálsz. Néha én is becumizok egy ilyet hogy kilőnek ablakból, de ez nagyon ritka.

Plusz a Ubisoft már direkt csinált a spawnkill-re egy megoldást, azzal hogy különböző tárgyakat helyezett el kintre, hogy ne legyen az, hogy még el sem indultál, csak leszülettél és már ki is lőnek (a játék elején sajna ilyen is volt).

[ Szerkesztve ]

(#627) k-adi


k-adi
nagyúr

Egyrészt a játék jelez, ha valaki "kint" tartózkodik az épületből, másrészt meg minden támadó spawnpoint be van biztosítva spawn-kill ellen. Amint megindulsz az épület felé, nos, figyelni kell, igen... főleg az ablakokat. Legjobb példa erre House vagy Plane esetén az ajtók. Ezen a két mapon a legkönnyebb spawnkillezni de sok ilyet láttam már Hereford Base-en is. Amint elindul a kör, és támadsz, odafigyelve kell haladni. Ezzel nincs semmi baj, taktikusan kell haladni és kész. Mivel spawnkill nincs (nem lehetséges), ezért onnantól kezdve csakis a te hibád (meg a netedé) ha leszednek. Ha pedig meccs közbe rohannak ki akkor kapsz egy piros feliratot, és egy legal WH-t is addig, tehát nem esélytelen a védekezés az ilyenek ellen, csakhát jó pályaismeret kell, ez tény. :R

(#628) CHaooSS válasza k-adi (#627) üzenetére


CHaooSS
őstag

Egyrészt a játék jelez : 2 másodperc..
spawnkill:
- bank , kocsi mellé rakott le és fentről lazán lelőttek,
-repcsi hátulról le tudott szedni hiába voltam fedezékben az első bejáratnál
ritka, DE még van..

ami tényleg baj az az, hogy ki tud futni és 2 másodpercig nem is látod, való életben meg mi van? sniper..
ne gyertek nekem azzal, hogy taktikusan kell haladni.. körbevett épületet támadok és féljek attól ,hogy valaki a fejemre ugrik az ablakból..? baromság

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#629) k-adi válasza CHaooSS (#628) üzenetére


k-adi
nagyúr

A játék addig jelez, míg a védekező játékos kint van az épületből. A WH is marad addig, sőt 2mp-vel tovább mikor már bement a házba.

Amint elindul a kör mindenki elkezd mozogni. Ha senki nem mozog akkor a védekezők nem látnak rá a támadókra. Megnézheted a patch notes-ban a spawnpoint képeket. Yatch-nál is volt javítás, Housenál is például nemrég pár hónapja.
A lényeg, hogy amint elindulsz, akkor rögtön kilépsz a védett spawnpointról és akkor tudnak úgy helyezkedni a védekezők, hogy "spawnkill" közeli legyen az. De full startnál lehetetlen, minimum kell pár lépés és ablakdeszka kiütés míg rád tud célozni és lőni, ezalatt te min. 5 lépést meg tudsz tenni

Valóéletben tudod mi van? Összes deszkát leszedik kívülről és a fél csapatot leszedik a sniperek mielőtt egyáltalán behatolna a swat.... utána meg elgázosítanák (altató ha van túsz is) az egész épületet és simán besétálnának :K

Pl. Houseon én is kiugrálok a fürdőszobából ha a garázsajtót támadják :C (pedig erre is van counter, csakhát megint ott tartunk, hogy nincs csapatjáték és csőlátás van) :B

[ Szerkesztve ]

(#630) CHaooSS válasza k-adi (#629) üzenetére


CHaooSS
őstag

"valóélet" azért nem így gondoltam, mert akkor semmi értelme nem lenne a játéknak...

"Pl. Houseon én is kiugrálok a fürdőszobából ha a garázsajtót támadják" az ilyet szeretem, olyan kiszámítható :D ott a kiugrással talán eddig 2x tudtak lelőni

de pl Kafe-nál mikor a reading-et támadom akkor a lépcsőfordulónál lazán ki tud ugrani az ablakon és mielőtt jelez már halott vagyok..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#631) CHaooSS


CHaooSS
őstag

a másik amit meg szeretek az az ash hihetetlen gyorsaságának kombinációja a fos pingel.. sokszor nem is látod meg, de már halott vagy...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#632) Karesz0995 válasza CHaooSS (#628) üzenetére


Karesz0995
tag

Azért banknál a fentről lazán lelőnek egy kicsit túlzás..ki kell futni a teraszra, fel kel mászni arra a virágtartóra vagy mire, és utána még céloznod is kell. Ezek után sincs semmi garancia rá hogy sikerrel jársz. A kimászkálás védekezőként meg akkor lenne OP, ha prep phaseben is kidobhatnál az ablakon gadgeteket, illetve nem 2 hanem 5 mp-ig lehetnél "láthatatlan"..mint régen.

Más: Ti nem szoktátok rögzíteni a játékot? A jó pillanatok még érdekelnének is :D

[ Szerkesztve ]

(#633) CHaooSS válasza Karesz0995 (#632) üzenetére


CHaooSS
őstag

azt írtam, hogy ritkán, de még mindig van, hogy 1-2x le tudnak lőni..

nem tudom, hogy ti játszotok-e goldos/platinumosok ellen, de engem párszor nagyon meg tudtak szopatni ablakból :/ :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#634) k-adi válasza CHaooSS (#631) üzenetére


k-adi
nagyúr

az összes gyors karakterrel ez a helyzet legyen az támadó vagy védő, mindegy... Ash-nek RC-val, Bandit a kis smg-vel, Jager a... stb.

(#635) CHaooSS válasza k-adi (#634) üzenetére


CHaooSS
őstag

védőket le tudom szedni meg iq-t is, de az ash mindig megfog, lehet velem van a baj :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#636) k-adi válasza CHaooSS (#635) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amúgy érdekes, mert az összes gyors karakter közül engem is mindig Ash szed le a legtöbbet, ha össze kéne hasonlítanom akkor min. 80%ban Ash

(#637) CHaooSS


CHaooSS
őstag

még mindig nem vágom ezt a rankedet.. ugyan úgy szar a rank osztás.. 16kill 4 assist, én is goldos ők is goldosok, 4-5 bukta és egy egész szintet levágott.. megint az van veszítesz akkor levág a gec*be

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#638) k-adi válasza CHaooSS (#637) üzenetére


k-adi
nagyúr

nos, akkor ne veszíts. ;]

(engem meg berakott Silver-be 6 győzelemmel 2 vereséggel és bármennyi meccset nyerek, nem tudok fellépni, egyszerűen nem enged..... de szerencsére lefelé se :D mondjuk annyira nem izgat, mert ritkán ranked-ezem, de azért ez tényleg szánalmas... )

[ Szerkesztve ]

(#639) Karesz0995 válasza k-adi (#638) üzenetére


Karesz0995
tag

Az új rendszerben nem 10 ranked meccset kell játszani hogy rangot kapjál?

(#640) Rony949 válasza Karesz0995 (#639) üzenetére


Rony949
őstag

De. Szerintem elszámolta.

(#641) CHaooSS válasza k-adi (#638) üzenetére


CHaooSS
őstag

nekem volt, hogy silver 4-ben voltam kb. 10 meccsen keresztül ( hiába nyertem goldosok ellen is ) most meg goldban elvernek közben a legjobb voltam a két csapat közül és a jutalmam egy teljes szintledobás.. ez a ranked még mindig beta

amúgy nincs kedved rankedezni? nem mindig vagyunk meg 5-en.. :/

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#642) k-adi válasza Karesz0995 (#639) üzenetére


k-adi
nagyúr

de tízet kell, elszámoltam :D

___

CHaooSS: sorry de nem, már amúgyis van csapatom, de most velük se nyomom, mert Overwatch-al játszom :) (+ persze a Witcher3 új kiegészítőjével: Blood&Wine, erősen ajánlott! :P #kisW3marketing )

[ Szerkesztve ]

(#643) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Egyre többet van az, hogy aki a földön van túl tud élni 1 lövést... most is 2x volt, hogy földön volt még pont bele tudtam lőni és semmi.. továbbkúszott és felszedték.. kapják be

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#644) Rony949 válasza CHaooSS (#643) üzenetére


Rony949
őstag

Na ehhez nem nagyon értek, de ehhez nincs köze a kevlármellénynek? (Rook)

(#645) CHaooSS válasza Rony949 (#644) üzenetére


CHaooSS
őstag

eddig még ilyet nem tapasztaltam, most történt csak ilyen, de támadóknál is nem csak védőknél

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#646) Rony949 válasza CHaooSS (#645) üzenetére


Rony949
őstag

Legközelebb lőj bele többet. Ne sajnáld a lőszert, úgy se fog elfogyni. (nekem még sosem fogyott el)

(#647) CHaooSS válasza Rony949 (#646) üzenetére


CHaooSS
őstag

csak az volt a baj, hogy 1 maradt v éppen kilógótt és eltaláltam és úgy azért.. eléggé szopás, ha nem öli meg

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#648) k-adi válasza CHaooSS (#643) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, ezt már én is tapasztaltam sajna... Amikor leesik a földre akkor 2másodpercig halhatatlan amíg az animáció tart.. utána pedig szintén több kell bele, kivéve a fej.. az mindig 1.

(#649) Rony949 válasza k-adi (#648) üzenetére


Rony949
őstag

Ez nem igaz, mert néha elég a lábujjába is belelőni egyet. Úgy tűnik ez random. :)

(#650) Karesz0995 válasza CHaooSS (#643) üzenetére


Karesz0995
tag

Én úgy gondolom hogy van egy határ, ami alá ha "belőnek" akkor lekerülsz földre. De 1, és az a bizonyos határ között akármennyi hp-d lehet, ezért történhet meg az hogy egy lövés nem elég. Meg ugye minden testrész különböző sebzést ad, mind a három féle armourral. Szóval szvsz ezért tűnhet randomnak hogy mikor hogy. Én is tapasztaltam és tényleg bosszantó, ellenben ha a fegyver másik felén vagy akkor meg örülsz mint majom a farkának. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.