Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Sareth válasza CHaooSS (#350) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#352) CHaooSS válasza Sareth (#351) üzenetére


CHaooSS
őstag

Simán, Nevem: DiamondStarFall

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#353) Sareth válasza CHaooSS (#352) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#354) 1m1s


1m1s
tag

Amúgy az elmúlt pár napban rengeteg magyarral találkoztam, mind csapatba, mind ellenfélbe.Pár sráccal fel is vettem a kontaktot és toltunk pár meccset.Ami meglepő volt hogy senki nem flamelt ha kikapott, hanem rendesen elismerte a másik győzelmét.A legszebb mikor ellenfélbe egy olyan ismerőst dobott akivel anno nagyon sokat bf3-aztam. :D

Ha gondoljátok vegyetek fel engem is. Nick: RemMyN4me

(#355) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Újabb bug.. montagne pajzsán az üvegen 90% fekete lett és 1-2 kis helyen lehetett kilátni.. nagyon jó volt...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#356) k-adi válasza CHaooSS (#355) üzenetére


k-adi
nagyúr

na úgy már kihívás lenyomni a kört :D

szerk.: amúgy ha már pajzsossal akarsz menni én Blitz-et javaslom! (csak próbáld meg ne a társaidat vakítani :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#357) CHaooSS válasza k-adi (#356) üzenetére


CHaooSS
őstag

haverral mentünk ő ment blitz-el na mondom megyek én is pajzsal a móka kedvéért. erre a játék az arcomba nyomott egy fekete üveget.. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#358) golf2gt


golf2gt
tag

Sziasztok , én sajnos eddig nem sok magyarral találkoztam. Ha valakinél még nincs ki a létszám csatlakozom szívesen. Koromnál fogva elsősorban 25+ korosztályban gondolkodom :)

(#359) k-adi


k-adi
nagyúr

Black Ice DLC trailer

Ahogy nézem a csapda csak DBNO lesz nem intakill mint Kapkan :(

(#360) 1m1s válasza k-adi (#359) üzenetére


1m1s
tag

Öhm, igen csak leküldi a földre, de az is elég.Nekem nagyon tetszik a Frost, csak nincs season pass-em úgyhogy még várós.Amúgy lehet tudni mennyi Renown lesz egy új karakter megvétele?

(#361) Sareth válasza 1m1s (#360) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#362) k-adi válasza 1m1s (#360) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát nem elég, mert ha ketten jönnek akkor nem ér semmit a csapda :( csak akkor jó ha egyedül sétál bele vagy kör vége van és sietnek

(#363) sagem válasza k-adi (#362) üzenetére


sagem
addikt

szerintem direkt ilyen, a kapkant a kör elején érdemes letenni, ezt meg a vége felé:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#364) hun-man válasza k-adi (#359) üzenetére


hun-man
tag

De legalább nem tud arrébb mászni sem. Shield mögé berakva jól levéd egy bejáratot.

[ Szerkesztve ]

(#365) k-adi válasza hun-man (#364) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mondjuk ez is igaz!

Jó lenne ha Kapkan csapdája nem lézeres lenne vagy legalább halványabb lenne

(#366) hun-man válasza k-adi (#365) üzenetére


hun-man
tag

Azzal is vigyázni kell, mert lehet valahogy "trükközni" vele, hogy a lézer ne látszódjon. Nem valami fair...

(#367) RaGi91 válasza hun-man (#366) üzenetére


RaGi91
senior tag

Bugos, elég könnyű megcsinálni. Nem hirdetem a bugot, mert nem fair dolog, de ne a lézert nézzétek, hanem a csavart a falba.

(#368) k-adi válasza hun-man (#366) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem meg így a virító piros lézer nem fair, mert még egy noob is észreveszi :( úgyhogy meséld csak el mi a trükk ;]

(#369) CHaooSS válasza k-adi (#368) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze, hogy nem fair.. Való életben ki használna ilyen csapdát? senki nem menne bele. szerintem bőven elég az a nagy csavar ami kiáll a falból.. tessék azt figyelni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#370) RaGi91 válasza k-adi (#368) üzenetére


RaGi91
senior tag

Lerakod rendesen, rányomsz, hogy vegye fel, mikor a karakter keze hozzá ér, megint megnyomod a csapda lehelyezését (de csak egy pillanatra) és voilá. Bele lehet szaladni, főleg ha valami nagyon egyértelmű helyre van kirakva torlasz nélkül, tehát még csak nem is feltételezed, hogy van csapda.

[ Szerkesztve ]

(#371) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Tegnap volt hogy többször is összerakott minket 3silver 2 bronz vs 2 platinum 3 arany.
Meg 4 arany 1 silver vs 3bornz 2 silver.
Azért ezek érdekes párosítások.
Annyira a balance még nincs meg ilyen téren.
:U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#372) RaGi91 válasza Ferdzsoo (#371) üzenetére


RaGi91
senior tag

Engem solo-ba (Gold IV) 2x egymás után összerakott ugyanazzal az 5 fős platinum csapattal. Mind2x kikaptunk. Magam mellé kaptam 3 goldot és egy rank nélkülit. Fair dolog...

(#373) sagem válasza RaGi91 (#372) üzenetére


sagem
addikt

Sajnos rettenetesen fapados az egész ranked rendszer:( Valószínűleg premade ellenfeleid voltak..még ráadásként..:(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#374) RaGi91 válasza sagem (#373) üzenetére


RaGi91
senior tag

Igen, a "csapat" alatt azt értettem, hogy premade-ek voltak. Sajnos ez ilyen. A matchmaking rendszer össze-vissza dolgozik, és még a ping is pocsék az esetek többségébe. Érdekes steam-en a sokkal nagyobb játékosbázissal rendelkező CS:GO-ban max 50-es a pingem és mindenkié 100 alatt van, itt meg min.80 , de inkább 100. Mert a Uplay NA AZ KELL.... :(((

(#375) k-adi válasza RaGi91 (#374) üzenetére


k-adi
nagyúr

Játszom már egy ideje én is, és sosem volt 80 fölötti pingem pedig nincs fibernetem

(#376) RaGi91 válasza k-adi (#375) üzenetére


RaGi91
senior tag

Jó neked, nekem UPC 120 van és folyamatosan magas a pingem. De még a 80 is sok fps játékoknál.
Igazából itt enyhítő körülmény, hogy többnyire lassú a tempója a játéknak, de sokszor, mikor shoulder peekelni akarok, vagy csak gyorsan kidobni egy gránátot, vagy csak baitelni az ellenfelet, hogy "ellője" magát, meghalok...:( Sokszor elfelejtem, hogy maga a shooter része a játéknak nem egy CS:GO minőségű.

Ez van. Ettől függetlenül nagyon szeretem, csak bőven van még min dolgoznia az Ubisoftnak, csak attól félek, hogy erre nem fog sor kerülni. :(

(#377) k-adi válasza RaGi91 (#376) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezeknél az eseteknél is én meghalok 9/10 sajna :(

Amúgy én is upc-s vagyok

(#378) varadigabor válasza RaGi91 (#376) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én azt utálom hogy nem hallok semmit , csak hirtelen meghalok... kill camban meg látszik hogy 1 mp simán lőtt rám és nem is fejre...... Lehet a magas ping miatt van, ps4en mindenkinek 70-80 között szoktam látni..

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#379) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Én a játék nagy hevében el is felejtettem,hogy nekem előrendelésem volt. Kaptam is egy üzit még a játék megjelenése után,hogy itt van a 3 napos booster csomag amit a mai napon be is váltottam,a kódot az Uplay elfogadta,de nem kaptam semmit sem. Valakinek van ötlete,hogy mikor kapom meg? (ha megkapom egyáltalán)

(#380) Ferdzsoo válasza Maxx Jácint (#379) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A boostert a játékon belül kell aktiválni.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#381) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Amikor beírtam a játékon belül akkor kiírta,hogy ezt a kódot már aktiváltam a fiókomra.

(#382) RaGi91 válasza Maxx Jácint (#381) üzenetére


RaGi91
senior tag

Belépsz a játékba, a bal felső sarokba rámész a pisztolyra, azon belül BOOSTERS és nincs ott?
Vagy pedig újra aktiválni akarod a játékon belüli Uplay felületen, amit egyszer már aktiváltál kívülről?
Nem értem mi nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#383) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Leírom még egyszer,a kódot beírtam a játékban is és az Uplay felületén is. Nem írt ki semmiféle hibát sem. Az Uplay elfogadta. De nem kaptam lof@szt sem,nemhogy egy boostert. Tudom,hogy mit kell keresnem és hol. Volt már pár egy napos boosterem és most szerettem volna ha a 3 napost is be tudom aktiválni. Nem vette meg valaki hozzám hasonlóan elővételben?

(#384) RaGi91 válasza Maxx Jácint (#383) üzenetére


RaGi91
senior tag

Írj az Ubisoft supportnak, márha létezik náluk ilyen egyáltalán és hátha tudnak segíteni, ha nem, akkor valószínűleg buktad ezt a 3 napos boostert, mert elveszhetett valahol a éterben. Sajnos más megoldást nem látok. :(

(#385) Karesz0995


Karesz0995
tag

Valaki vett már skin pakkot? Tegnap rászántam magam hogy 1,5k-t megér, és megvettem de még sehol semmi. Rendelés benyújtva, ennyit ír. Valakinek van már ezzel tapasztalata?

(#386) Karesz0995 válasza CHaooSS (#355) üzenetére


Karesz0995
tag

Velem ez már 3-4-szer előfordult...vagy az hogy nem tudok lőni :F Szóval van még mit javítani.

(#387) CHaooSS válasza Karesz0995 (#386) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mostani patch-ben javították ezeket.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#388) Karesz0995 válasza CHaooSS (#387) üzenetére


Karesz0995
tag

Pont ez az, hogy tegnap mindkettő előjött..

(#389) CHaooSS válasza Karesz0995 (#388) üzenetére


CHaooSS
őstag

ja.. hát az elég kellemetlen :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#390) 1m1s


1m1s
tag

Egyébként nem akarják beletenni a játékba a reportolás lehetőségét?Elég nevetséges hogy egy ekkora címnél, ami ráadásul ESL vagy mi a fene nem tudsz mit tenni, ha egy pofátlan WH-s az egész csapatot falon keresztül szedi ki, és még röhög is a chatben...

(#391) RaGi91 válasza 1m1s (#390) üzenetére


RaGi91
senior tag

Eddig nem hallottam róla. Én is ma is találkoztam több csalóval is. Most eljutottam arra a pontra, hogy elegem lett a solo játékból, a barátaimnak nincs olyan gépe, hogy tudjunk együtt játszani, úgyhogy megadom én is itt a Uplay nevemet (RagacS_), és aki szeretne addoljon be nyugodtan.

(#392) hun-man


hun-man
tag

Nem tudja valaki, hogyan lehet reportolni? Rankeden összefutottunk egy csaló csapattal. Már az első másodpercekben lelőttek minket, és nem is rejtegették, hogy csalnak.

(#393) sagem válasza hun-man (#392) üzenetére


sagem
addikt

Sajnos szinte sehogy..:( Lehet azért, de macerás és sok foganatja nem nagyon van.

Ubi support oldalára kell menni, kiválasztani a játékot és nyitni egy support ticketet amiben leírod hogy mikor hogyan, mit tapasztaltál, ha van, akkor képet/videót csatolsz hozzá, megírod az érintett nickeket. Aztán erre kapsz majd egy automata üzenetet, hogy megnézik, de a végeredményről nem tájékoztathatnak..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#394) hun-man válasza sagem (#393) üzenetére


hun-man
tag

Köszi, meg is van.

(#395) k-adi


k-adi
nagyúr

Na eléggé leült a topic :( Mit szóltok a 2 új operátorhoz? Na és a yachtos pálya bejön?

(#396) sagem válasza k-adi (#395) üzenetére


sagem
addikt

Division őrület van..de majd rájönnek az emberek hogy az is csak egy Ubi termék, s mint ilyen van/lesz minden baja, aztán mindenki visszamegy a megszokott játékához ;) :))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#397) k-adi válasza sagem (#396) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja tényleg most van open béta... vagyis holnap 13.00ig ha jól tudom... hááát megmondom őszintén ez is egy újabb szépen csomagolt doboz: kívülről szép, belül üres. :U A graf. szép (bár nem az 2013 E3-as szint :( mondjuk az R6 Siege sem E3as grafikájú lett végül :W ) de a tartalom nekem kevés... vagyis jó móka lesz 1x végigtolni de ennyi, a DarkZone meg egy érdekes koncepció, de a béta is megmutatta hogy a playerek hülyék hozzá :))

(#398) CHaooSS válasza k-adi (#395) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nagyon sokat bedobja az új pályát.. unom már.. :D
Operátorok meg nekem bejönnek, Frost-ot nagyon szeretem, de Buck sem rossz.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#399) Karesz0995


Karesz0995
tag

Na ilyen veletek történt már? nagyon jó volt így játszani :D

[ Szerkesztve ]

(#400) Ferdzsoo válasza Karesz0995 (#399) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Te rohadtélet. Ez nagyon komoly. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.