Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Ferdzsoo válasza mettek (#199) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Különben egy 80+ping egy alap fps lövöldében már nemigazán játszható, pl. UT, ott már nagyon kiérzed. Itt 80 alatt ritkán van de inkább 100. Igaz nem érezni a csúszást mert más stílusú ez a game, de biztosan jelen van és ezmiatt is vannak szerintem ezek a problémák... amik szvsz. Egy ilyen fps játékban elfogadhatatlanok...
UT-ban mégilyen belga/angol szerókon is 60ping körül játszok.
A német és a közelebbi európai orsz.-é 30-50között.
Akkor nehogymár itt ne lehessen megoldani a 40-60-as pinget.
:U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#202) Karesz0995 válasza mettek (#199) üzenetére


Karesz0995
tag

Na a videókat majd küldheted, kíváncsi vagyok :D Én sajnos nem tudok rögzíteni, max half sizeban..videókártyám korlátoz.

Feree13: Na igen, a ping lehet még a probléma, én is min. 100-as pinggel játszom. Ja és arról nem is beszélve amit azt hiszem te is említettél, hogy Blitz-el megyek és nem lövök, nem célzok, de szemből kiszednek :F

[ Szerkesztve ]

(#203) mettek válasza Karesz0995 (#202) üzenetére


mettek
addikt

Meg is van :)

Pár olyan jelenet ahol viszonylag nagy szerepem volt a győzelemben :DD

R Six Siege videó

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#204) Karesz0995 válasza mettek (#203) üzenetére


Karesz0995
tag

Szép játék! :C Amikor planteltél már szerintem te is érezted hogy nyert ügy :D

(#205) mettek válasza Karesz0995 (#204) üzenetére


mettek
addikt

jó helyre kell tenni, mondjuk ablakba és kimászni, onnan védeni, ahonnan rálátsz és kiszedheted a befutó ellenfelet :DDD
A legnagyobb makkom az volt amikor az ablakot berobbantva beugrottam és kapásból fejest kapott a srác, az csak tipp volt, h ott lehet....általában sarokba bújnak az emberek ösztönösen.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#206) Karesz0995


Karesz0995
tag

Sarokba vagy valami mögé. Mondjuk ha 2-en vagy többen vannak akkor már nem biztos hogy ez a jó taktika de így most bejött :) és ne azt mond hogy szerencse hanem hogy így akartad :DDD

(#207) Ferdzsoo válasza mettek (#203) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Azt látom hogy csak high beállításokon játszol, van ennek valami oka hogy nem ultrán?
Karid bőven engedné. Így jobban kiszúrható az ellen vagy mi az oka?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#208) mettek válasza Ferdzsoo (#207) üzenetére


mettek
addikt

Mert az msa meg egy két beállítás ultrán azért visszaveszi az fps-t. Akkor mondjuk lenne 60 körül azonban az kevés nekem mert a monitor amit nemrég vettem az 144hz-es így sokkal responzívabb a játékmenet ezért tartom minél magasabban az fps-t. Néha full hd-ra is leveszem mert akkor 120-130 fps-em van. De azért szebb 1440p-n így inkább azon megy. Egy dolog ami rossz, hogy ha nappal van egy pályán akkor nem nagyon látok be a sötétbe az ablakokon mert olyan a monitor kontrasztja...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#209) Ferdzsoo válasza mettek (#208) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vagyis az msaa-t tartod inkább bekapcsolva minthogy levedd a részletességet. Értem. Én 970-el ultrán vagyok és az antialisinget kapcsoltam le, így fullhd ban is van 70-90 fps. Inkább a detailt érdemes lejebbvenni és az antialisinget bekapcsolva hagyni?
Az ablakon én sem látok be ez ne szomorítson el. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#210) mettek válasza Ferdzsoo (#209) üzenetére


mettek
addikt

Nem. Én az antialisingot kb sose kapcsolom be. Egyrészt 1440p-n annyira nem sokat kell már javítani a recéken, éleken, nélküle is rendben van, másrészt én nem szeretem ahogy elmossa a képet és homályosít. A detail részletességet mindig maxra teszem, ez nálam most ultra mert az sokat dob a játék kinézetén és az nekem igenis számít. Talán a detail és az árnyék beállítások a legfontosabb amitől szép lesz. Ha lehet hbao-t használok...ha nem eszi meg nagyon az vga-t. A rainbowban azt használok. Majd tolok róla egy screenshotot :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#211) Ferdzsoo válasza mettek (#210) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah egy screenshotnak örülnék, kíváncsi vagyok.
Az AA-nál off-on vagy vagy temporary-n? Mert a két beállítás között nekem van vagy 20fps különbség, a temporary javára. Nem is értem hogy. Nah mindegy.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#212) mettek válasza Ferdzsoo (#211) üzenetére


mettek
addikt

Itt az alpesi ház egyik szobájában állok. 85-90 fps, 2560x1440p, ja és win10....ez is számít mert a win10-en futnak a legjobban a progik :)

Amúgy az AA érdekes, mert off-on többet zabál a vga-ból mint temporaryn, nem értem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#213) Ferdzsoo válasza mettek (#212) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen n is ezt nem értettem az AA-nál. Nah mindegy köszi a screenshotot!
De ez nem is ultra, hanem csak very high.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#214) vitya81 válasza mettek (#212) üzenetére


vitya81
tag

Ezek a grafikai beállítások nekem is jól jöttek. Köszi. :) Folyamatosan szenvedtem a max. 60 fps-sel, meg a game elején az fps droppal, de ezzel most megoldódott. folyamatos, és sima a játék.

Viktor

(#215) RaGi91 válasza mettek (#212) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az nem temporary, hanem temporal, teljesen mást jelent:D
A lényege, hogy az előző képkockából egészíti ki a következőt és ezzel noveli a teljesítményt, míg a vizuális élmény alig romlik. Azért van több FPS ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#216) mettek válasza Ferdzsoo (#213) üzenetére


mettek
addikt

Valoban. Most feltettem ultrára a texturát, az fps ugyanannyi de plusz egy gigát eszik a vga-ból. Kemény

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#217) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah az 1.3-as patchben a cheat-ért permanently ban jár.
Azért ez korrekt ubitól. :K
Azért az új patchek óta teljesen gördülékeny a matchmaking nálam.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#218) RaGi91 válasza Ferdzsoo (#217) üzenetére


RaGi91
senior tag

Jó neked én csak 20 percet töltöttem ranked queue-ban és utána az első meccsen az első körben kilépett egy csapattárs. Azért a leave-t is jobban kéne büntetni. :(

Gyengébb a büntetés, mint CS:GO-ba, mert ott azért 24 óra eltiltást is kaphatsz, ill. még BOT-ot se kapsz akit valaki majd átvehet később. :( Ez így nem fair.

[ Szerkesztve ]

(#219) Ferdzsoo válasza RaGi91 (#218) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen ezel egyetértek, a ranked 8 perces eltiltás vicc.
Legalább 24 órásat osztanék én is.
Viszont azért még mindig van hogy eldobja az embereket a szerver, ezt lehet nem tudja megkölünböztetni a sima leave-től és emiatt van még csak 8 perc ban. Lehet ha javítják azt is kitolják.
Mi is játszottunk tegnap vagy 5 körön keresztül 4v5-be, elég szívás... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#220) RaGi91 válasza Ferdzsoo (#219) üzenetére


RaGi91
senior tag

4 rankedet játszottam ma solo-ba. Háromszor leaveltek a csapatomból az 1. kör előtt. Belép és kileave-el.
Hihetetlen. Az egyik meccsen a 2. kör elejére 2-en maradtunk. Vicc az egész.

Ok, hogy az emberek nem káromkodnak, meg trollkodnak tk-znak annyit, mint CS:GO-ba, de a meccsek 80%-ba van egy leaver. Ez így solo-ba játszhatatlan.

"Jó community".

(#221) k-adi válasza RaGi91 (#220) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ahogy Feree írja, sokszor nem direkt lépnek le hanem ubi kidobja őket :D

(#222) RaGi91 válasza k-adi (#221) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hogyne, érdekes mód mindig csak az egyik csapatból. Egyébként a tegnapi 1.3 patch óta, ha kidob van reconnect gomb is, mert berakták és ez az után történt. Tehát ha vissza akart volna jönni, vissza tudott volna.
1.2 és 1.3-ba sokat javítottak a véletlenszerű kidobálásokon és mostmár vissza is lehet lépni. Ezek szándékos leave-ek. :( Az előző hsz-omban állítottakat tartom. :(

[ Szerkesztve ]

(#223) k-adi válasza RaGi91 (#222) üzenetére


k-adi
nagyúr

De most komolyan annak mi értelme ha első kör előtt már elmegy? Ha meccs közbe megy el megértem, mert senki sem szereti ha alázzák, de az elején szerintem 90%ban a kapcsolat a hibás. A reconnect meg lehet "nem engedi" visszacsatlakoztatni, hiába van olyan gomb, lehet gyengének ítéli a netkapcsolatot. SC Blacklistben (szintén Ubis game) is ha a host szar akkor kidob és nem enged visszacsatlakozni sem már.

(#224) RaGi91 válasza k-adi (#223) üzenetére


RaGi91
senior tag

Biztos van olyan is és olyan is aki csak trollkodik. Lényegtelen az ok. Az ubisoftnak kell lépnie az ügyben.
Ha a szerverek a szarok, akkor azokat javítani és utána szigorítani a büntetést, mert így tényleg nehéz előre lépni a rankokba egy 5 fős csapat nélkül.

(#225) mettek válasza k-adi (#223) üzenetére


mettek
addikt

Én is sok ilyen meccset nyomok :DDD volt hogy sokáig töltött és mire elkezdődött, 1v4-be kezdődött el a meccs. De dúrva kör volt mert lehoztam egyedül, fel is vettem, majd feltöltöm :))

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#226) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ezeket a bronze, silver meg ilyen rankokat mi alapján osztja a gép? Nemsok párhuzamot tudtam felfedezni eddig játékosok között...
Van ezekről valami leírás?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#227) Karesz0995


Karesz0995
tag

Én még egy ranked meccset nem játszottam. Azt csak 5 fős csapattal érdemes, nem?

(#228) mettek válasza mettek (#225) üzenetére


mettek
addikt

1 v 4 saját :DDD

ráadásul 1 másodperc marad a végén ...

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#229) k-adi válasza mettek (#228) üzenetére


k-adi
nagyúr

ügyes voltál, grat! :)

amúgy tud valaki boltot aki 10k alatt árulja a Siege-t? elég kód is, nem kell dvd, stb.

(#230) Karesz0995 válasza mettek (#228) üzenetére


Karesz0995
tag

Sírok :DD nagyon nagy! Ezt kapja az aki lebecsüli az ellenfelét. :C

(#231) mettek válasza Karesz0995 (#230) üzenetére


mettek
addikt

köszi. A végén mekkora örjöngés jött a bekapcsolódó csapattársaktól :D
egy kis mák is volt a végén de így is jó volt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#232) Karesz0995 válasza k-adi (#229) üzenetére


Karesz0995
tag

Azt hiszem 576-ban 9k, de amikor venni akartam pont kifogytak. Azt ígérték jövő héten lesz. (Ami most van)

KnockOut87: Igen, az is nagyon tetszett :D

[ Szerkesztve ]

(#233) k-adi válasza Karesz0995 (#232) üzenetére


k-adi
nagyúr

ott is 12ezer a sima és az ART OF SIEGE EDITION is

[ Szerkesztve ]

(#234) Karesz0995 válasza k-adi (#233) üzenetére


Karesz0995
tag

Igen? :F Én Mammutban néztem kicsit több mint egy hete és 9k volt, mondták is hogy 1 hét és új készlet jön mert elkapkodták.

(#235) Karesz0995 válasza mettek (#228) üzenetére


Karesz0995
tag

Megkérdezhetem hogy mit használsz videórögzítésre? Ha nem Fraps akkor kíváncsi lennék rá :)

(#236) mettek válasza Karesz0995 (#235) üzenetére


mettek
addikt

Nvidia shadow play. Ha nvidia kártyád van (valami újabb fajta) akkor lehetőség van erre. Van olyan módja is hogy beállítasz x percet és amikor megnyomod a gombot akkor visszamenőleg lementi azt az időintervallumot. Én ezt használom 4 percre állítva. Így nem kell rögzíteni mindent, csak akkor veszem fel ha történt valami érdemleges.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#237) Karesz0995 válasza mettek (#236) üzenetére


Karesz0995
tag

7870-em van de akkor kipróbálom az AMD megfelelőjét, köszi!

(#238) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Azt nem értem, hogy hogyan vesz észre mikor guggolva megyek ráadásul Jäger-el.. visszajátszásba tökéletesen látszik, hogy teljesen másfele nézett és amint kinéztem abban a pillanatban rám fordul és headshot.. :W

cheatereket bannolják már szóval nem értem, hogy ezt, hogy csinálta..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#239) mettek válasza CHaooSS (#238) üzenetére


mettek
addikt

Nem kell cheatelni. Ha valaki mászkál körülöttem 1-2 méter távolságban, meghallom! Egy jó fejhallgató kell. Sőt ha kiszednek és nézem a csapattárs játékát ott is mndig hallom hogy hozzá képest hol az ellenfél de nincs elég időm szólni neki. Csodálkozom is hogy mások hogy nem hallják ki.
Nekem egy akg k550 fejesem van.

Pl a videomban amit alább linketem, az első, abban amikor berobbantom az ablakot és kapásból fejest adok, ott hallottam hogy a sarokban motoszkál, ezért jött össze.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#240) CHaooSS válasza mettek (#239) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem voltam közel, kb 1 lépést tettem azt is alt-al, nem tudom elképzelni hogyan lehet így észrevenni és pontosan megmondani, hogy hol vagyok.. na m1, :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#241) k-adi válasza CHaooSS (#240) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én ugyanígy voltam másik Ubis gameben (SC Blacklist), ott is zsoldosként hallani a kémeket ha nagyon figyelsz (SvM mód)..... pedig ott még van "lépés zaj csökkentő csizma is" de kb. senki nem használja :DDD

(#242) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok again...
éjjelente van pár órám, így ink ezzel "bolondozok", mint a WoWs-szal :C
nah, amit akartam kérdezni, mikor a fegyvert szabom tesre, akkor a jobb alsó sarokban az a recoil-os ábrát hogyan kellene értelmeznem?! legfőképp a heavy barell-ek miatt kérdezem...
számomra a foregrip alap ugye, egy célzóka és hát ugye jönne a cső végére vmi.... de pontosan melyik?! :D

szerk.
igen, a jó fejes nagyon kell ehhez a gémhez (is)
nekem ugye az alaplapi van (SupremeFX?!) + hozzá egy Cerberus... nagyon szépen lehet hallani, ki merre motoszkál...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#243) RaGi91 válasza - = Zk = - (#242) üzenetére


RaGi91
senior tag

Igen a jó fejes sokat ad hozzá. Nekem egy HyperX Cloud II van és minden hallok vele.

A recoil ábra pedig nem bonyolult. Az ábra azt mutatja, hogy merre szór a fegyver ha spray-elsz vele, tehát tunkolsz mint állat.
Minél tovább nyomod a gombot, annál tovább megy a piros fele. És ezeken a színeken belül jobbra-balra.
Példa: Ha az ábra balra felfele pirosodik, akkor neked az egeret (célkeresztet) jobbra le kell húznod.
Középpontosan letükrözöd:)

Azt, hogy mennyit kell korrigálni ki kell tapasztalni. Nem tudom cs:go-val játszottál-e, de kb ugyanaz, csak itt nem kell annyira pontosan követni a mintát.

Messzire egyébként inkáb csak tap-elni vagy burst-ölni szabad.

[ Szerkesztve ]

(#245) sagem válasza CHaooSS (#238) üzenetére


sagem
addikt

Botrányosan fapados a ranked/online rendszere ennek a játéknak, ez nem AAA szint, legalábbis szerintem. A csítereket csak akkor bannolják, ha felderíti őket a rendszer, az meg se itt, se más játékban nem szerepel valami fényesen, jó, ha 10-ből egy fennakad. A többi játékban lehet legalább jelenteni a csíter gyanús egyéneket, itt még ez sincs..illetve baromira körülményesen, support ticketet nyitva lehet jelenteni..aztán majd lesz valami. Én ma írtam egyet, kíváncsi vagyok mit válaszolnak. A srác egymaga megnyerte a meccset, úgy, hogy ők csak négyen voltak, s ő 23 ölést hozott össze, a csapata többi tagja max egyet-egyet..Gyakorlatilag sec perc alatt lerendezte a köröket, úgy hogy ide oda rohangált és leszedett mindenkit egy egy lövéssel..

Persze csak silver volt, és a K/d átlaga 1-es, szóval pláne hihetetlen volt ez a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#246) k-adi válasza sagem (#245) üzenetére


k-adi
nagyúr

Más Ubi játékban sem lehet reportolni sajna, ők ilyen szempontból bénák... SC Blacklist multit megjelenés óta nyomom és ismerek nem egy olyan playert aki már legalább 1,5 ÉVE csal és még mindig nem bannolták. ja és a legjobb, hogy a megjelenés után 2 hónappal jött egy patch amiben kivették az ingame Quit gombot :DDD azaz ha elkezdődik a meccs csak alt+f4 el lehet kilépni ha csaló van a lobbyban és restartolni kell a játékot, ami azt jelenti, hogy végig kell nézned 5 promóciós videót + betölt a menü + felcsatlakozik a uplay-re + lobbyt keres.... azaz bő 3 perc veszteség minimum. :W Tehát ha csalóval rak össze akkor nemhogy te nem tudod reportolni hanem még te szívsz :D Az utóbbi időben már mikor megjött a meccs kezdése előtt a lobbyba a csíter (már mindenki felismerte a username-t) akkor sorra léptek ki a lobbyból, de mivel kicsi a kémes közösség, ezért hiába ment át mindenki más lobbyba, hamarosan jött a csíter is (akik többsége orosz volt...... khm...).... Alapból kicsi az a közösség aki szereti az ilyen kémes dolgokat, de a csíterek elintézték, hogy letizedeljék az egészet.... :U ettől félek itt is, hogy kevesen szeretik az ilyen kommandós taktikus játékokat és ha még a csíterek is elriasztják a legtöbbjüket akkor ez is meg fog halni elég hamar :C

[ Szerkesztve ]

(#247) sagem válasza k-adi (#246) üzenetére


sagem
addikt

Sajnos valószínű, hogy ez lesz:( Részemről jó tanulópénz volt, és ez volt az utolsó Ubis online játék, az, hogy bénák az enyhe kifejezés:( Találtam egy eléggé népszerű Ubisoftos fórumot, ahol leírják, hogy nincs ingame reportra lehetőség, küldjenek az emberek support ticketet, ne a fórumra írjanak, mert ezt ők egyébként sem olvassák (lol..). Na, lett is ebből sírás, hogy egyrészt mi az, hogy nem olvassák a fórumot, másrészt miért nincs normális csalás elleni védelem/report/valami.
Lett 7 oldalnyi hozzászólás, végül jött egy Ubis emberke, és lezárta a témát azzal, hogy az emberek neveket posztoltak a fórumba, amikor mondta, hogy ne ide posztolják a csalókat (egy db nevet sem láttam benne :D)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#248) k-adi válasza sagem (#247) üzenetére


k-adi
nagyúr

mert kimoderálták a neveket azért nem látod

(#249) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

- ha van ismerősöm, aki játszik, hogy csatlakozhatom hozzá?..
- mi van, ha már squad-ban van...? neki kell meghívnia engem?!
- vasárnap-hétfőn-kedden szabadnapos vagyok. egyelőre nincs más terv. van vkinek kedve pár órás köröket letolni?! i need practice, meg úgy amúgy is :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#250) mettek


mettek
addikt

Én hatvan valaháhanyas rangon vagyok teljesen átlag statisztikával úgy hogy a meccsek 70%-ban első vagy második vagyok teljesítményre. A lényeg hogy én még vagy nem találkoztam vagy nem vettem észre hogy valaki cheatelt volna. Vannak ügyes skilles játékosok de az van minden shooter játékban. Alapjában véve csapatmunka, kommunikáció kérdése a siker illetve nagyon ismerni kell a pályákat.

Az a legrosszabb amikor egy olyan csapattárs marad életben aki még nem simeri a játékot és látod hogy bolyong, még a kijelölt bombát se találja meg.

A gyanús talán az lehet ha valaki védekezésben elkezd rohangálni és sorra leszedi a támadókat de ilyet eddig nem láttam.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.