Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) k-adi


k-adi
nagyúr

Olyan szinte idegesítő a vesztés, ha hamar halsz akkor várnod kell ami uncsi... de ennyi.... tudni kell veszteni is... és végső soron ez egy játék :P

(#102) RaGi91 válasza Terminator17 (#100) üzenetére


RaGi91
senior tag

Persze, én sem úgy gondoltam, hogy idegbajt kell kapni, ha kikapsz, meg ordibálni kell, ha nem úgy sikerül valami. Én csak arra céloztam, hogy azért nem árt úgy hozzáállni a dologhoz és arra törekedni, hogy nyerj. :K

(#103) Terminator17


Terminator17
senior tag

nah jolvan nem akarja ma tolni vki este ? :DDD szétunom az agyam

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#104) GDani21© válasza Terminator17 (#103) üzenetére


GDani21©
csendes tag

Dani21HUN néven vagyok fent vegyél fel.

(#105) blaca83 válasza Ferdzsoo (#96) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi, már töltöm is!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#106) Ferdzsoo válasza blaca83 (#105) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Őszinte leszek, semmilyen változást nem látok. De az SSD-n 8Gb -al kevesebb a hely. :D
Az opcióknál lett egy ultra fokozat. Kb ennyi. De fps sem csökken ha ultrára rakom szóval ánnyi...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#107) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Elég jó kis tweak guide-ot találtam meg van benne ultra össze hasonlítása very high-al, nem csodálkozok hogy nem láttam különbséget. Még a high vs ultra között is alig van valami... de hogy 8GB helyet nem ér az szinte tutti. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#108) demmer123


demmer123
őstag

Érdemes megvenni?Milyen játékélményt ad?Hamar megunható,barátok nélkül nehéz játszani fontos a csapat kommunikáció?

Battlefrontot megvettem de egy idő után unalmassá vált számomra.

(#109) Teguz válasza demmer123 (#108) üzenetére


Teguz
csendes tag

Ez az "érdemes megvenni" totál szubjektív. Személy szerint, nekem az év multis élménye. Én is battlefrontról jöttem, de ott igazi "sikerélményben" alig volt részem. Itt, hogy kikapták az ugrást plusz pár lövéstől meghalsz óvatosságra int mindenkit. 20ból talán 1szer láttam, hogy valaki rambózva lehozta 3vs1-ben, de az is óriási mázli volt. A megunhatóság számomra messze van. Kb. minden meccsen fejlődsz, hogy most hova kéne bújni/hol támadj, melyik operátor tetszik, hogy használd...stb.
Persze ennek a lelke a későbbi javítások, plusz pályák, operátorok lesz.
Egész jól lehet boldogulni haverok nélkül is(én is így tolom casual-ban), itt is szerveződni szokott csapat, meg a facebook csoportban is. Nézz róla videókat, twitch-et, hogy milyen, aztán ha megveszed várunk! :)

(#110) Ferdzsoo válasza Teguz (#109) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Teljesen egyetértek veled.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#111) hegyitaho válasza demmer123 (#108) üzenetére


hegyitaho
tag

ez sokkal inkább egy modern, upgrade-elt és eléggé újragondolt cs-re hasonlít. surf és egyéb fun szerverek viszont (még?) nincsenek :D
szerintem egy ilyet sokkal érdemesebb megvenni mint a 100. CoD-ot vagy BF-et.
battlefrontról mindenhol elmondták hogy egyedül a grafikája jó, amúgy botrányos a gameplay.

(#112) hegyitaho válasza atainprison (#88) üzenetére


hegyitaho
tag

minden annyit ér amennyiért el lehet adni vagy megvenni...
(tényleg muszáj ekkora közhelyet ismételnem??)

(#113) atainprison válasza hegyitaho (#112) üzenetére


atainprison
senior tag

Hát ennek a "közhelynek" nem sok értelme van.
Az, hogy egy adott dolog mennyit ér Neked, nekem vagy egy 3. személynek szerintem nem feltétlenül kell, hogy megegyezzen (neked lehet max 5k-t ér meg, én 12 k-ért is megveszem, valaki más lehet 25 k-t is kifizetne érte).
Na mindegy eléggé eltértünk a témától, részemről befejeztem.

(#114) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok, utoljára a bétával játszottam, amikor a matchmaking katasztrófa volt. Ez még a mai napig fennáll, vagy bátran megvehetem a játékot? :R

(#115) Karesz0995 válasza XP NINJA (#114) üzenetére


Karesz0995
tag

Legutóbb ingyenes hétvégén játszottam, és azt kell mondjam hogy a bétához képest ég és föld a különbség. Ha csak ez volt vele a gondod, akkor nyugodt szívvel megveheted. :)

(#116) XP NINJA válasza Karesz0995 (#115) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszönöm
Hol éri meg most leginkább? Elég egy kulcs is. :)

[ Szerkesztve ]

(#117) Karesz0995 válasza XP NINJA (#116) üzenetére


Karesz0995
tag

Nézz körül hardveraprón, szerintem itt találsz legolcsóbban kulcsot.

(#118) Ferdzsoo válasza atainprison (#113) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Teljesen egyet értek, konzolra csak úgy kapkodják a játékokat 60 EUR-ért, míg a magyar pc-sek a 10k HUF-ért is húzzák a szájukat.
Hegyitahó ne csak magyarországban gondolkozzatok hanem világ szinten. :)
Egy nyugat EU-s fizetéshez a 60 EUR egy játékért aprópénz... ;) senki nem sz@rakodik ilyen meg olyan 10 euróval olcsóbb verziókon. :N
Ezt elsőkezű tapasztalatból mondom. ;)

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#119) demmer123


demmer123
őstag

12 ezer ft 11 mappért elég sok :D

(#120) Đusty


Đusty
addikt

Én is megvenném ha tudnám, hogy működik de a "bétára" ezt írta ki:
"RainbowSix.exe File corruption detected! The program will now terminate."
Találkozott valaki hasonlóval? Ha megveszem tuti működni fog? (rendszerkövetelmény nem lehet gond)
Ez most steam-es vagy uplay-es játék vagy van mindkettőből?

[ Szerkesztve ]

(#121) Ferdzsoo válasza Đusty (#120) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Bakker ez most komoly hogy azt hiszed kiadnak egy olyan játékot ami random ilyen hibát generál? :) Csak uplay van.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#122) Đusty válasza Ferdzsoo (#121) üzenetére


Đusty
addikt

Sajnos igen volt már ilyen, de akkor ok ha itt nem ez a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#123) hegyitaho válasza atainprison (#113) üzenetére


hegyitaho
tag

ja hát látom nehezen tudod feldolgozni a dolgokat, úgyhogy tényleg nincs sok értelme, a PIACI áráról beszéltem a dolgoknak. ha valamit meg lehet kapni 10 egységért legolcsóbban és te 12-ért veszed, akkor 2-t a kukába dobtál.
részemről is ennyi, ha ezek után se érted az tényleg szomorú.

@ (#118) Feree13 nagyon sok streamer és youtube-os gémert ilyen cd-key-es oldalak szponzorálják, úgy tűnik egyre népszerűbbek még nyugaton is, mert ugyanazért kevesen szeretnek többet kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#124) mettek válasza hegyitaho (#111) üzenetére


mettek
addikt

Egy az egyben így van és így gondolom én is. Bf párti vagyok de ha taktika és fps akkor csak a Siege! Itt nem rohangálnak, ha igen akkor meghalnak ;] Nincsenek killstreakek meg spotolás meg térkép meg újjáéledés. Egy élet egy halál és taktika. Az eddigi legjobb shooter szerintem.

Knockout-hun vagyok uplayen, ha gondolod jelölj :) de csak ha nem cod-ból jössz :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#125) Teguz


Teguz
csendes tag

Srácok, Twitch drónja tudja sebezni a normál ellent is? Vagy úgy mire jó igazán?

(#126) k-adi válasza Teguz (#125) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, 5 lövés a 100% HP

(#127) Đusty


Đusty
addikt

Szisztok!

Találkozott valaki "file corruption detected...." hibaüzenettel? Nem tudom miért nem indul ez a vacak, mi okozza a hibát? Amit a google-n találtam róla nem oldotta meg, de nem is volt semmi jelentősnek mondható megoldás rá, csak ide oda másolgatás meg könyvtárellenőrzés, de ez nem segített mint várható volt. Valami nagy elcseszés lehet valahol.
(igen eredeti és igen a rendszerkövetelmények megvannak, és igen csak ez a szar nem fut)

(#128) Ferdzsoo válasza Đusty (#127) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Milyen oprendszer? A hiba biztosan a te gépeddel van, főleg ha nem is találtál rá guggon semmit.
Demót előtte letörölted? Mappástól.mindenestől?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#129) Đusty válasza Ferdzsoo (#128) üzenetére


Đusty
addikt

Igen letöröltem előtte, és a google-n találtam nem is keveset, hogy másoknál is előjön ilyen hiba csak megoldást nem rá. Én nvidia driverre gyanakszom. Valaki akinek nvidia kártyája van megnézhetné melyik driver van fenn. Ez a legújabbra frissítés úgy néz ki nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#130) Đusty válasza Ferdzsoo (#128) üzenetére


Đusty
addikt

Nem úgy tűnik mint akiknek sikerült hibátlan játékot kiadniuk [itt] a 10 leggyakoribb hiba csak a megoldások nem működnek :D

(#131) mettek válasza Teguz (#125) üzenetére


mettek
addikt

Illetve szét tudod vele lőni az elektronikai védelmi berendezéseket mint a jelzavarót vagy Kapkan lézercsapdáit.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#132) Ferdzsoo válasza Đusty (#129) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem most a 359.00 nvidia driver van fent.
Amúgy ha nagyon zavar én ilyenkor windowz reinstallt nyomok, az mindíg segít. Bár nekem már vagy 3 éve nem kellett.... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#133) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Találtam egy nagyon jó kis tippes leírást nagyon sok ötletes dolog van benne, párat nem is tudtam. Leginkább hogyan kell taktikázni.
Akinek megy a német, ajánlom.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#134) vitya81 válasza Đusty (#129) üzenetére


vitya81
tag

Hali!

Nekem is a 359.00 verzió van fent, semmi gondom nincs. Biztos tudod, de ha mégsem akkor van külön a játékhoz nvidia driver. Esetleg azt próbáld ki, ha még nem tetted meg, viszont én is a legjobb megoldásnak azt javasolnám, hogy windows reinstall legyen. Az tutira megoldja a gondodat. (legalábbis legtöbbször bejön)

[ Szerkesztve ]

(#135) Đusty válasza vitya81 (#134) üzenetére


Đusty
addikt

A driver nem segített, a windows reinstallon még gondolkodom mert nem kevés idő és lehet az sem segít, de nekem sincs jobb ötletem lehet nekiállok.

(#136) k-adi válasza Ferdzsoo (#133) üzenetére


k-adi
nagyúr

Eléggé alapvető dolgokat ír le a cikk, de aki még ezt sem tudja, annak valóban hasznos lehet a cikk (ha tud németül :P )

(#137) Teguz válasza mettek (#131) üzenetére


Teguz
csendes tag

Akkor ezt a Twitchet ki kell próbálnom. Elég faszán hangzik, hogy drónnal ölök. :D

(#138) k-adi válasza Teguz (#137) üzenetére


k-adi
nagyúr

Csak a nagyon hülyéket tudod lesokkolni... Akik mozognak vagy teljes életük van (100%) azok ellen kb. esélytelen, mert lelövik a drónt ha nem vagy elég ügyes vele. De meccs vége felé amikor már sokan sebesültek, akkor van rá esély meglepni őket ezzel.

(#139) Ferdzsoo válasza k-adi (#136) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ne haragudj nem tudtam hogy Te ekkora pro vagy már. Biztosan mindent úgy csinálsz ahogy le van írva... :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#140) k-adi válasza Ferdzsoo (#139) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezek alapvető csapat-taktikai dolgok.... mikrofon, egyeztetett támadás, koordinált védekezés, elterelések, guggolás, fekvés, cam/drón, melyik operátor mikor jó, stb...

(#141) Ferdzsoo válasza k-adi (#140) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

És te ilyen csapatban játszol?
Mert én még sosem játszottam...
Kb mindenki megy amerre lát. De pl hogy egyszerre robbantsanak vagy hasonló még sosem sikerült. Az meg kb hogy láncban védekezzünk ( hogy te lásd egy csapattársadat és téged is lásson egy, zárt "körben") szerintem mindenki számára ismeretlen.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#142) atainprison válasza Ferdzsoo (#141) üzenetére


atainprison
senior tag

Ez azért van, mert Te nem az ex-SWAT-os haverjaiddal játszol, mint Ő :D .

(#143) k-adi válasza atainprison (#142) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen... meg azért is, mert nem fogyatékosok vagyunk :DDD de ez mellékes

amúgy swat4 jó game

(#144) atainprison válasza Ferdzsoo (#141) üzenetére


atainprison
senior tag

Bocsi, akkor rosszul hittem.
Tehát az a baj, hogy eddig csak fogyatékosokkal játszottál :D .

(#145) Ferdzsoo válasza atainprison (#144) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemnem, jól hitted, leokézta hogy ő azokkal játszik, csak még plusz infó mellé hogy a többiek fogyatékosok is. Így a helyes. :DDD :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#146) atainprison válasza Ferdzsoo (#145) üzenetére


atainprison
senior tag

Bakker, tényleg. Mea culpa :D.

(#147) k-adi válasza Ferdzsoo (#145) üzenetére


k-adi
nagyúr

Miért, ők csak sims-el játszhatnak vagy mi? :) na mindegy, sírjál tovább, engem nem izgat ;]

(#148) hegyitaho válasza k-adi (#147) üzenetére


hegyitaho
tag

ő itt a felelős értetlenkedő/kötekedő

nem tud valaki klán jellegű dologról ahová van éppen felvétel?
ha valakinek van kedve jelölhet uplay-en: hegyitah0
(előtte azért nézz meg pár guide videót youtube-on ha még nem tetted volna meg :D)

[ Szerkesztve ]

(#149) Teguz válasza hegyitaho (#148) üzenetére


Teguz
csendes tag

Holnap érek haza, este összejöhetne egy banda. Lazán casual-ba úgy tenni mintha fasza ex-swatosok lennénk...tudjátok :D

[ Szerkesztve ]

(#150) Ferdzsoo válasza Teguz (#149) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Van itt akinek nem kell úgy tenni. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.