Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) emiki6 válasza Karesz0995 (#700) üzenetére


emiki6
veterán

Van ami jobb lett, de van 1-2 semmi köze a karakterhez logó.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#702) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Aki meg akarja venni a szakállat ne tegye.. szarrá nerfelték ezt.. folyton fejbe lőnek vele , mintha ott se lenne a shield.. vicc lett..
nem ám azt csinálták volna, hogy akkor max 10-et bíír áá nem ugyan úgy 25 viszont úgyis fejbe lőnek szóval felesleges

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#703) k-adi válasza CHaooSS (#702) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én őt vettem elsőre, direkt, mert sejtettem, hogy szarrá lesz nerfelve :DDD most - még mindig - a csajra gyűjtök, de amennyit játszok mostanában, szerintem az karácsonyra fog összegyűlni :D

A brazil operátorok jobban izgatnak, kíváncsi vagyok már rájuk ők mit tudnak majd... meg a japók ;] lehet kihagyom Valky-t és egyből az újakra gyűjtök inkább :P

[ Szerkesztve ]

(#704) dandy91 válasza CHaooSS (#702) üzenetére


dandy91
tag

egyaltalan nem lett szarra nerfelve es engem hs-a ritkan lonek ki vele...tudni kell hasznalni. Annyi nerfet kapott hogy a pajzs mogott nem cserel tarat automatikusan hanem neked kell "R"-rel. Valkyra raterve nagyon hasznos, foleg ha csapatban tolod es jo a kommunikacio. Persze nem random emberekkel akik szetspotoljak az enemyt aki addig keresi a kamerakat mig ki nem lovi.. Olyan helyekre el lehet dugni egyes palyakon hogy soha nem venned eszre normalis akcio kozott hogy figyeld az enemyt meg keresd a kamerat is.

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#705) CHaooSS válasza dandy91 (#704) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tudni kell használni? :D 20 óra játék után 2.0 fölött volt lazán a K/D , de most egyre csökken, tegnap is hogy lőttel le? guggol a rook én odamegyek az ajtóba megállok egy shield mögött és elkezdek lőni ő mg az első lövéssel fejbelő.. folyton ez van..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#706) dandy91 válasza CHaooSS (#705) üzenetére


dandy91
tag

milyen geped van ? max a netcode b@szhat ki veled vagy nem tudom de engem ritkán lőnek hs-al ki.

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#707) dandy91 válasza dandy91 (#706) üzenetére


dandy91
tag

már látom a gépet is hát ... nem kellene .. nem értem

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#708) CHaooSS


CHaooSS
őstag

"Annyi nerfet kapott hogy a pajzs mogott nem cserel tarat automatikusan hanem neked kell "R"-rel"

Ez nem nerf amúgy, hanem egy jó dog.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#709) dandy91 válasza CHaooSS (#708) üzenetére


dandy91
tag

de gyengites nem ? mivan ha mogotte automatan cserel nagyobb daralas ennyi.. lenyegtelen van meg mit alakitani. igertek a tacsanka buffot aztan semmi nem lett belole eddig ha 2X probaltam azt az operatort ertelme nincs mert gyenge..

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#710) RaGi91 válasza dandy91 (#709) üzenetére


RaGi91
senior tag

Éppen, hogy nem gyengítés. Eddig lehetett időzíteni a tárcserére, hogy akkor nézel rá, vagy tunkolod meg. Most már ki kell találni, hogy mikor fog. Vannak helyzetek, amikor jobb, hogy nem cserél egyből tárat.

[ Szerkesztve ]

(#711) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nézem a patchet persze nem lesz benne a szakáll javítása.. azzal nincs baj, hogy fejbelőnek akármikor...
most is fejbe lőttem 2x semmi engem meg ugye szakállal simán lelő pajzs mögött vicc.. gyengítsék már azt a rohadt pajzsot faszom és akkor ne lehessen már fejbelőni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#712) bigrob válasza CHaooSS (#711) üzenetére


bigrob
őstag

learn2play

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#713) k-adi válasza bigrob (#712) üzenetére


k-adi
nagyúr

:DD

(#714) CHaooSS válasza bigrob (#712) üzenetére


CHaooSS
őstag

f@szság.. 2,3k/d-ből 1,59-lett már.. ha ennyire okos vagy, hogy ilyeneket írsz ezentúl az összes fejlövést felveszem neked

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#715) RaGi91 válasza CHaooSS (#714) üzenetére


RaGi91
senior tag

De most komolyan nem értem miért vagy kiakadva. A megjelenés óta arcade szintű a lövölde része a játéknak. Valamit javítottak a hitboxon és a netcode-on, de nem sokat. Sose lesz egy minőségi fps. Az is ezt bizonyítja, hogy konzolra is kiadták, ahol szintén arcade szinten mozog az egész. Hát nem egy CS:GO.

Abba is hagytam kb 2 hónapja. Patch-ek után mindig játszok párat tesztelni, de mindig az lesz a vége, hogy csóválom a fejemet egy-egy "eset" után. Fejbe lövöm, semmi, Ő rámtunkol testre, meghalok egyből.
A killcam is bugos. A rankedről ne is beszéljünk, hogy több, mint fél év után a megjelenéssel "beta" fázisba van.

Egyébként pedig mindenki egyenlő esélyekkel indul. Ha neked is szar blackbeard, akkor másnak is az. Alkalmazkodj, vagy hagyd ott a francba.

Mindenki aki ezt a fórumot olvassa tudja, mekkora bughalmaz az egész játék.

Lehet útálni, mert ezt mondom, de ez van. Bánom, hogy megvettem. Nem néztem utána, hogy UPLAY, hiába van steamen. Én hibám.

(#716) CHaooSS válasza CHaooSS (#714) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért akadok ki mert változik, hogy mikor fos.. jön a patch és rosszabb lesz.. aztánn van egy másik patch ami jó aztán jön a másik ami elbassza az összes eddigi frissítést
amikor bejött a szakáll nem volt bugos és rendesen működött az amit csináltak, erre mit csináltak? fejbe lehet lőni és a pajzs kb semmit nem fog fel.. inkább lenne akkor 10 golyós bírása.. de ez így röhej

jó játék ami tele van ilyennekkel.. persze, hogy felbasz mert az összes játék amivel játszom egy szar arcade bughalmaz és egy rohadt játék nincs amivel rendesen tudnék játszani

de persze mindig van olyan ember akinek kevésbé bugos és rohadt szar azt nézni, hogy mikor én mentem simán lelőtt utána meg jön ő vele és az egész csapatot lelövi a gecibe..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#717) RaGi91 válasza CHaooSS (#716) üzenetére


RaGi91
senior tag

OP volt tény. Nerfelték, ami következtébe bugos lett. Pontosan azért hagytam abba, mert amint te is jól látod, minden egyes patch után egyre "rosszabb" a játék. Egyszerűen nemhogy javulna, egyre frusztráltabb tőle az ember. Annyi bug, unbalance, stb. van, hogy hihetetlen. A netcode meg röhej.

Mostanába, CS:GO-zok, meg szimulátorozni szoktam a szabadidőmbe. Kikapcsolóni akarok játék közbe, nem pedig a játék hibáival küzdeni.

CS-be meg ott a sok rohadt csíter, ill. a community is hulladék, de őket le lehet némítani és most ez a privát matchmaking javított valamelyest a dolgokon. Meg ott van az ESEA és a FACEIT is. Legalább a hitbox és a latency jó.

[ Szerkesztve ]

(#718) CHaooSS válasza RaGi91 (#717) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az a baj, hogy a nerf itt egyenlő azzal, hogy bugos szar lesz.. a nerf itt az lenne, hogy gyengébb a pajzs erre az lett belőle, hogy át lehet lőni rajta random.. és random változik ez embereknél vagyis még idegesítőbb..
ha mindenkinek ugyan olyan szar lenne nem lenne ilyen idegesítő, de így, hogy egyik meccsen az aki vele megy és nem bugos teljesen bedarál mindenkit az kiakaszt

az ember próbálna kikapcsolódni a játékkal, de egyszerűen nem lehet.. legalább annyi örömöm származzon már belőle, hogy elmondom minden szarnak egyszer egyszer

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#719) bigrob válasza CHaooSS (#718) üzenetére


bigrob
őstag

Írd le ide napi 5x és kijavítja az Ubi..
Killcamet nézz, néha én is úgy hiszem, hogy véd a pajzs, közben kicsit jobbra vagy balra nézek és pont van egy rés ahol fejbe tudnak durrantani.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#720) RaGi91 válasza bigrob (#719) üzenetére


RaGi91
senior tag

A killcam is pontatlan. Csak úgy megjegyzem.

(#721) k-adi válasza RaGi91 (#715) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én vissza se nézek addig, amíg nem jönnek az új operátorok... talán azzal a patchel javulnak majd a dolgok (az új season miatt).. :F

Igazából a játék adottsága miatt (ugye a no-respawn szabály) még inkább frusztrálóbb ez az egész..... :U

(#722) Rony949


Rony949
őstag

Én már több hónapja el sem indítottam. Az az igazság hogy mióta megjelent, csak a rage-elés ment. Mikor tényleg igazán jó meccseket játszottam, akkor közvetlen utána megint hihetetlenül felkúrt. És most ránéztem erre a topikra és még mindig rossz. Ezt nem hiszem el.

-Rengeteg bug
-Instabil szerverek
-Átlag ping: 70-80 (multi játéknál 30-40 a normális)
-Még mindig nem tökéletes a netcode
-A killcam bugos (mai napig nem értem, hogy a fenébe, a 2005-ös CoD 2-nél jobb a killcam)

Ezek miatt már teljesen elment a kedvem. Úgy broken ahogy van. A Ubisoft-nak megvolt az esélye hogy csináljon egy maradandó játékot...de elcseszte....ezt is. Gratulálok nekik.

Annyira bánom azt a kifizetett 9k-t hogy az hihetetlen. :(

(#723) k-adi válasza Rony949 (#722) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mikor tényleg igazán jó meccseket játszottam, akkor közvetlen utána megint hihetetlenül felkúrt

na velem is ez volt... ha volt pár jó köröm akkor tuti jött utána 4 fos :U

(#724) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, jelenlegi állapotában mennyit foglal a játék?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#725) RaGi91 válasza Bjørgersson (#724) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nekem 22,7 GB durván, ulta HD textúra pack nélkül. Azzal nem tom mennyi.

(#726) 1m1s válasza Bjørgersson (#724) üzenetére


1m1s
tag

21 giga.

Megvetted Kovci? (Renci)

(#727) Bjørgersson válasza 1m1s (#726) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm Renci! <3 Nem, csak kölcsönbe kaptam egy accountot kipróbálni, bár az itt olvasottak alapján egyre kevésbé valószínű, hogy a későbbiekben megvegyem. :)

RaGi91 UHD pack nem is kell, köszönöm!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#728) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Még egy kérdés: igényli a játék az SSD-t, vagy vígan elvan HDD-n is?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#729) 1m1s válasza Bjørgersson (#728) üzenetére


1m1s
tag

Jó a HDD.

(#736) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha esetleg a későbbiekben is kérdés lenne.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#737) Sidragosam


Sidragosam
csendes tag

Sziasztok lehet már tudni hogy mikor jön új operátors válaszokat előre is köszönöm ! Sziasztok ! ;)

(#738) k-adi válasza Sidragosam (#737) üzenetére


k-adi
nagyúr

hivatalosan nem

(#739) CHaooSS válasza Sidragosam (#737) üzenetére


CHaooSS
őstag

+1 hónap a kiírthoz képest szóval aug. vége szeptember eleje szerintem

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#740) james007007


james007007
csendes tag

keresunk ps4-en ranked meccsekhez par embert ha erdekel valakit az irjon ram james007hun ...thx

(#741) bigrob


bigrob
őstag

PC-re keresek Gold 3+ embereket rankedre. Lehetőleg 18+
Uplay: Rob.Ross

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#742) Sidragosam válasza james007007 (#740) üzenetére


Sidragosam
csendes tag

Ketten mennénk veled :D

(#743) Karesz0995


Karesz0995
tag

Nem tudom hogy érdekel e valakit, de néha összedobom a vicces, jó pillanatokat egy videóba. Btw, gold 3+ tényleg tele van csalókkal? :U

(#744) CHaooSS válasza Karesz0995 (#743) üzenetére


CHaooSS
őstag

inkább platinum tetejétől kezdve, illetve onnan jönnek a spawnkillesek + folyton kimászkálnak.. élvezhetetlen kb.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#745) RaGi91 válasza CHaooSS (#744) üzenetére


RaGi91
senior tag

És ilyen alapvető dolgokat nem képesek hónapok óta javítani. Ubisoft köszönjük!

(#746) k-adi válasza RaGi91 (#745) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kimászkálás 100% legit + nehezebbé, reálisabbá teszi a játék + emiatt jobb, más taktikákat kell alkalmazni... tehát azzal nincs baj. A spawnkillel már van.

(#747) CHaooSS válasza k-adi (#746) üzenetére


CHaooSS
őstag

reálisabbá :D ha kicsit is realisticre akarjuk venni akkor egyáltalán nem legit, hogy kifut, kinézni se tudna mert kapna a szeme közé

2s az rohadt sok, főleg úgy, hogy ki be ugrál és akkor nem is mutatja.. ha lesz azonnali jelzés akkor oké, de így nagyon nem. olyan mondjuk jó lenne mint a swatban, hogy sniper kamerát nézhetnénk és jelezne is, hogy melyik ablaknál látták.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#748) k-adi válasza CHaooSS (#747) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó ha így nézem akkor 2km-ről kilövi őket 3 sniper és még a barátok köztre is maradna idő este :D

vagy 3 oldalról belőnének 10 altató-gázgránátot aztán csokolom.

(#749) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Aki szívesen játszana egy kezdővel (egyéb fps-ek mennek ;CoD,BF , taktikai shooter-t még tanulnom kell) az vegyen fel:
mcwolf79_hun

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#750) zola09


zola09
aktív tag

Engem is lehet addolni, aki gondolja: pZola
Ma szereztem be a játékot. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.