Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) xPraetoriaNx válasza Bjørgersson (#1992) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Mondjuk ezen az alapon kontinensenként kéne 1 egység azt' csumi, nem? Sőt... Ázsián belül néha jobban megkülönböztethetőek fejforma alapján a nemzetek, mint Európán belül.

There is no war. Only the harvest.

(#2002) Bjørgersson válasza xPraetoriaNx (#2001) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most ugy oszinten, irtam egy kurva szoval is, hogy ugyanugy neznek ki? Nem. Akkor mi a pocsert kell belemagyarazni a hulyeseget?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2003) L_YKing válasza Zedz (#1999) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem is elhozza kína azt amit japánnál vártunk.. vagy nem. Szerintem ismét a teknika ördöge lesz (mint mondtam párszor trapdoor védős mute/bandit kombó igencsak kellene februárra... Smoketól elvették az acogot ez valami szánalmas, nagyon remélem minnél hamarabb visszarakják, kezdetben mikor a recoilját elcseszték még oké volt, de ez.. :W

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2004) Zedz válasza horvi0813 (#2000) üzenetére


Zedz
addikt

Vagy lehet rankeden csak drónolnak az emberek, és nem spotolnak amint meglátnak valakit, hanem okosan közelítenek meg és úgy lőnek le? :Y :Y

Tegnap történt velem pont, hogy a Bank mapon a védők elvitték a túszt abba a szobába ami ha jól emlékszek a staff room. A staff room mellet van egy szoba, amolyan openoffice stílusban, és ott szokták elkövetni szvsz azt a hibát, hogy a trapdoort nem reinforcolják le, mi előszeretettel köszönünk be onnan.

Éppen ezért mindig elhelyezek ott egy drónt, hogy mi a helyzet a trapdoor körül, nehogy meglepetés érjen minket. Amikor az ablakhoz értem, ismét megnéztem a drónt és mit ad isten, látom, hogy valamelyik csóro defender lába kikandikál az asztal alól. Természetesem levertem az ablakot, és azonnal odalőttem, szerencsétlenségére egyből fejest kapott. Gondoltam is, hogy ezért tuti kapok egy reportot.

Egy szó mint száz: nem biztos, hogy csalnak az emberek. Ez kvázi egy taktikai fps, ha lelőnek, akkor nagy eséllyle valamit szarul csinálsz. :B

L_YKing: Mostanában a japánok sidearmja lett divat. Legalábbis Sergiot is azzal láttam lövöldözni.

(#2005) L_YKing válasza Zedz (#2004) üzenetére


L_YKing
addikt

Az meg szarabb boxon.. Be kell valljam szerintem a leghaszontalanabb operatorok ezek ismet mint a caveira.. Bar a trapdooros takadas jo. Echo eleg gagyika. Meg a fegyverek, hat azoktol is kivagyok rendesen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2006) horvi0813 válasza Zedz (#2004) üzenetére


horvi0813
tag

Gondoltam, hogy lesz valaki okoska aki megmagyarázza, miért fordulhatott elő, de elmondom neked h 500óra után és 200szint körül azért nekem is van ennyi tapasztalatom, hogy bizony itt vannak drónok/kamerák, de nem ez a helyzet most a játékban, hanem hogy tele van buggal ismét és egyre több a gyanús alak nem állítom, hogy 10/10 gyanús alkalommal csalók voltak de amikor ugyanaz az 1-2 srác minden körben az egész csapatunkat úgy öli meg, hogy falon át a map másik végén az objectivtől az nem azért van mert akkora pro meg taktikus a csapata...

(#2007) L_YKing válasza horvi0813 (#2006) üzenetére


L_YKing
addikt

Csinalj rola videofelvetelt majd kuldd be ubinak(meg ide is beteheted ha gondolod).

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2008) horvi0813 válasza L_YKing (#2007) üzenetére


horvi0813
tag

Most kicsit kiábrándultam a játékból még nem jön új patch nem nyúlok rankedhez... csak fel akartam mérni, hogy más is tapasztalt ilyeneket a játékban mostanában?

(#2009) L_YKing válasza horvi0813 (#2008) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem, es szerintem ez lett az egyik legjobb update (xbox).

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2010) horvi0813 válasza L_YKing (#2009) üzenetére


horvi0813
tag

PC-n megint jelen van a Castle glitch(lerakod a falat, utána letéped oda raksz egy pajzsot nem lehet átugrani rajta, Caveira kihalgatásnál kilépsz majd visszajössz stb.) viszont a netcode javult valóban.

(#2011) Zedz válasza horvi0813 (#2006) üzenetére


Zedz
addikt

Ha egy kommenten felhúzod magad, lehet a játékban is a rage miatt lőnek le? :U

(#2012) xtro


xtro
aktív tag

A fentebb leírt buggokkal még sohasem találkoztam.

És nem kell rinyálni (igen Ferdzsoo ez neked :K ) jönnek az új játék módok a nép kifogja sírni sok minden változik egy év alatt ezt road mapot is csak egy gyors vázlatnak kell tekinteni hogy hozza SP bevételeit . A kinézetekkel kezdek megbarátkozni mivel drágák így nem sok emberen látok ha meg igen akkor sincs baj.

(#2013) Mister_X válasza xtro (#2012) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rejtvény: mit szúrsz ki hamarabb mondjuk Hereford Base-en vagy Oregonon (kint):
A) mozdulatlan classic Sledge
B) mozdulatlan Sledge színes-szagos pénzes skines Sledge?
;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2014) xPraetoriaNx válasza Mister_X (#2013) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Igen sajna nekem is ez a bajom, 1-2 uniform / headgear igen faszán néz ki, de ez pont az a játék ahol magaddal baszol ki ilyenekkel, mert adott esetben kilóméterekről látszol. :( Emlékszem anno Ubi fórumon volt is "köszi mindenkinek aki megvette a season 1 (a havas) headgeareket, mostmár a pálya másik végéről röhögve lőlek fejbe titeket" topic, eh.

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#2015) Zedz válasza Mister_X (#2013) üzenetére


Zedz
addikt

Már felkészülésnél érezni a pénz szagát, nem kell ahhoz látni az operátort. ;]

(#2016) L_YKing válasza Mister_X (#2013) üzenetére


L_YKing
addikt

Hálisten ' boxon azért párosul a pénz és a jó játéktudás (persze nem mindig).. Aki szar azt classicként is ellövik aki meg nem azt virító skinnel sem. Nem sok múlik ezen az én véleményem szerin. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2017) k-adi válasza L_YKing (#2003) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én nem bánom, hogy smoketól elvették az acog-ot.

Illetve új hír a Témához kapcsolódó anyagoknál.

Rainbow Six Siege – Year 2 Trailer

funfact: 0:42 2015ös E3as demo??

[ Szerkesztve ]

(#2018) xtro válasza k-adi (#2017) üzenetére


xtro
aktív tag

Látom te is olvasol Gamestart

(#2019) Rony949 válasza k-adi (#2017) üzenetére


Rony949
őstag

Igen, kicsit öngól hogy pre-release felvétel is található az előzetesben.

(#2020) Zedz válasza k-adi (#2017) üzenetére


Zedz
addikt

Csak azt is belerakták, amivel etették a népet anno. Végülis, "része" ez is a játéknak. ;] ;]

(#2021) k-adi válasza xtro (#2018) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem olvasok GS-t mióta egyik napról a másikra törölték a fórumot 1-2éve ahol őstag voltam ezernyi hsz-el. :W Magamtól ismertem fel az E3as demo jelenetet.

De ha már visszanyúlnak az e3as build-ig akkor visszahozhatnák a túsz mozgatását is. :K

Rush or no rush? avagy miért kell sietni a felkészülési fázisban:
Rushing The Objective - Rainbow Six Siege

[ Szerkesztve ]

(#2022) k-adi


k-adi
nagyúr

Six Invitational

Six Invitational will be a US$200,000 Rainbow Six: Siege tournament for teams across two platforms: PC and Xbox One. The best teams will meet in Montreal, Canada on February 3-5. Prior to the main event, qualifiers will take place. Here’s what will they look like in Europe, North America & LATAM.[link]

[ Módosította: radi8tor ]

(#2023) L_YKing válasza k-adi (#2022) üzenetére


L_YKing
addikt

Erdekes lesz. :))

Amugy hallottam, hogy orszagokbol kijut a legjobb csapat bajnoksagra stb stb.. Ez mennyi fog megvalosulni vagy csak bullshit az egesz?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2024) Evome


Evome
aktív tag

Szóval akkor ha megvan season pass 1, és tervezem a kettőt is megvenni, akkor +10% boostom lesz ? vagy ugyan úgy 5% ? Valaki valami infó ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#2026) Rony949 válasza Evome (#2024) üzenetére


Rony949
őstag

5%

(#2040) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

1 megánál nagyobb képet ne linkeljetek direktben!
Használjátok PH képfeltöltőjét, prémium tagoknak nagy felbontású képek feltöltése is megoldott.

⭐ Stella

(#2044) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kinyírtátok a topicot :O :DDD

On: ma a szokásosnál többet TH-ztam, egyedül (nem ez volt a terv...) Lone Wolfként, gondoltam gyakorlok, ismerkedek az új pályákkal. Bombot adott be és akkor vettem észre, hogy ad a refill láda Claymore-t is: telebas*tam a folyosót és a szobát a kis köcsögségekkel, majd amikor már mozdulni sem lehetett (arra azért ügyeltem, hogy ne robbantsáj be egymást), a sarokba leraktam a defusert és utána csak leültem egy biztonságos spotra, ha elfogyna az akna és védeni kellene a defusert :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2045) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

steamspy ábra a játék idei felemelkedéséről

/s

(#2046) Rony949 válasza wjbhbdux (#2045) üzenetére


Rony949
őstag

Basszus, mennyire látszik hogy mindig egy új Season megjelenésnél vannak a legtöbben. :D

(#2047) Zedz válasza Rony949 (#2046) üzenetére


Zedz
addikt

Persze, hisz akkor ingyenes egy pár napig. ;]

(#2048) Sareth


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#2049) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok! Érdekelne mi a velemenyetek Echo-rol mert az a helyzet hogy szerintem nagyon jol hasznalhato kari es a z a shoti az nagyon adja.
Valamint ti kit vennetek Valkyrt vagy Capitaot?

Üdv! Gordon

(#2050) L_YKing válasza Gordon32 (#2049) üzenetére


L_YKing
addikt

Mindkettot. Echo szerintem szar.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.