Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) L_YKing válasza oriic (#1743) üzenetére


L_YKing
addikt

Mar nyomathatsz is egy gamertagot azt mehet egy ph!-s csapatas Misterx-szel. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1752) Mister_X válasza L_YKing (#1751) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan az a neve, mint fórumon.

Egyébként ígéretes ágyútölteléknek ígérkezik. Belemegy 2vs1 küzdelmekbe, de legalább "egyet kiszedtem", vagy védekezik az objective mellett, négy fal között (míg én a változatosság kedvéért flankelek), erre megszólal, hogy "mögöttünk!". :DDD A statja azért pozitív, vannak ott ám CoD-os reflexek.

Este leszel? Ranked besorolás eddig 4-2 :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1753) func93


func93
senior tag

Megérkeztem én is a klubba! :) Nagyon jutányos áron volt most, meg is vettük pár haverral.
Már lvl 15-nél járunk, nagyon szippant a játék. Esetleg ha valaki akar majd játszogatni, később ranked.
uPlay: bencegm

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#1754) L_YKing válasza Mister_X (#1752) üzenetére


L_YKing
addikt

Ahhh.. Nem vagyok sokaig, koran keles... Meg most csapattal veretem.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1755) Karesz0995


Karesz0995
tag

Valaki rajtam kívül nézte még a Pro League döntőt? Elképesztő meccseket nyomtak. :Y Mindent eldöntő utolsó kör itt :)

(#1756) L_YKing válasza Karesz0995 (#1755) üzenetére


L_YKing
addikt

PDucks nagy meccseket jatszott de velemenyem szerint ha a Yunktis jut ki akkor sima 2-0-as gyozelem.

Xboxos meccsek is jok voltak, vegre europai nyerte a Grand Finalet. Nagyot jatszott a ket csapat de latszott, hogy a Vitalitynek jol jott a jatekosfrissites. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1757) k-adi


k-adi
nagyúr

Új cikk a Témához kapcsoló anyagok résznél.

(oric nesze semmi fogd meg jól cikke :P ;] )

(#1758) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Van most valami karbantartás?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1759) Karesz0995 válasza L_YKing (#1756) üzenetére


Karesz0995
tag

Xbox-ra nem volt időm, de amúgy ja, PDucks nagyon meglepett, épp hogy megszerezték a kiutazó helyet, MW ellen utolsó körben 2v5-öt hoztak le..Volt itt izgalom bőven :D

(#1760) dandy91 válasza Karesz0995 (#1755) üzenetére


dandy91
tag

Lattuk :K

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#1761) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok! A Redcrow-os karikat is 25k renow-ért lehet majd megvenni?

Üdv! Gordon

(#1762) Zedz válasza Gordon32 (#1761) üzenetére


Zedz
addikt

Valószínűleg igen. :K
De amennyi boostert adott a Ubi a rossz szerverek miatt, én a sima koca játékidőmmel már 60k renownál járok, minden alap és 2 extra operátorral, szóval simán farmolható :D

[ Szerkesztve ]

(#1763) kovimester válasza Gordon32 (#1761) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
November 24 töl lehet megvenni majd 25 e renow pontért ahogy ez eddig is igy volt :D

(#1764) SenorDave


SenorDave
tag

Sziasztok, szerintetek a jövőben várható valamiféle ping korlát?

Mármint arra gondolok ,hogy ma is játszottam én átlag 39-82 es pingel szoktam(viszont 60+ nál már idegesít) , ellenben mindenki 100 felett , hiába lövöm a fejét bármit amikor ő ellő 10 et abból 3 mat kapok maradék 7 fal még is én halok meg mert laggol és szerintem ez nagyon idegesítő.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#1765) L_YKing válasza SenorDave (#1764) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezzel nagyon nehez mit csinalni, nekem 39es pingem van es 60-80 koruli connection. Van itt is aki laggoltatja magat de ezt nagyjabol ki lehet kerulni egy jo csapatmunkaval, bar tegnap is emiatt kaptunk ki mert 120as connectionos elleneket nem lehetett elloni. Egy helyben allt es 2 loves kellett fejbe.. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1766) Rony949 válasza SenorDave (#1764) üzenetére


Rony949
őstag

Nem, ilyenek a Ubisoft szerverek. El kell fogadni hogy az átlag ping az mindig 80-100 környékén lesz.

(#1767) Bjørgersson válasza Rony949 (#1766) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ezért lenne jó egy 100-as korlát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1768) kovimester válasza Bjørgersson (#1767) üzenetére


kovimester
aktív tag

jol mondod!
(OFF)100 felet 2 hét ban! :D(/OFF)

(#1769) Bjørgersson válasza kovimester (#1768) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szép is lenne. :D Valami olyasmi megoldás lenne a legideálisabb szerintem, hogy 100 alatti pingűeket csak 100 alattiakkal dob össze a játék, 100-200 között csak 100-200 közöttiekkel, aztán 200-300, és így tovább.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1770) L_YKing


L_YKing
addikt

[link] na ja.. Kis connection.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1771) Rony949 válasza Bjørgersson (#1769) üzenetére


Rony949
őstag

Teljesen mindegy, mert változó az egész. Van hogy hirtelen felmegy 150-re, míg a többiek 70-en, 80-on maradtak. Megmagyarázhatatlan dolgok történnek a Ubisoft háza táján.

(#1772) kovimester válasza Bjørgersson (#1769) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ezzel szerintem csak az a gond, hogy mondjuk meccs elején nem laggoltatja, de meccs közben meg igen...

(#1773) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

A baj igazából az, hogy már netcode irányából is ballib politically correct mentalitás van (tényleg elnézést hogy politikát keverek ide, de annyira jellemző hasonlóság, hogy nem lehet elmenni mellette), jól kitalálták a lag compensationt, ami a laggolónak ("hátrányos helyzetű kisebbségnek") kedvez. Persze, nagy pinggel se leányálom játszani, de számtalan videó van YouTube-on (mind konkrétan Siege, mind úgy általában az FPS műfajon belül) arról, hogy ilyenkor a laggoló fél jár kevésbé szarul. Sőt, pont Siege-ben előfordul, hogy a normál pinges ember azt látja, hogy már fedezék mögött van (de nem "éppenhogy" alapon, hanem ilyen "ha mellém állna valaki, még az is bőven ugyanazon cover mögött lenne" jelleggel), de a nagypinges még nem így látja, és ilyenkor kapsz a semmiből, fal mögött headshotot... Egy ideig volt is abból problem, hogy sokan direkt mesterségesen 300-500-as pinget generáltak maguknak, pont emiatt.

És igazából ez a baj az egészben. Egyik indok amiért parkolópályára tettem én is Siege-et, pont ez volt. "Kicsit" meguntam, hogy Timbuktuból játszó ellenfél úgy lő le, hogy (fenti példa jellegével) már rég fedezék mögött voltam, vagy én még nem láttam belőle semmit, killcamon meg azt látom az ő szemszögéből, hogy ő már teljes testtel állt a folyosó közepére (tehát ha normál pingje lett volna akkor kb 3x lelövöm) és még "kényelmesen" célozgatott is rám...

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#1774) Zedz válasza xPraetoriaNx (#1773) üzenetére


Zedz
addikt

Mondjuk én szónélkül megjátszanám azt, hogy casualba lenne ez a kiegyenlítés, rankeden viszont a kőkemény high tick rate és alacsony ping szám tartás. De úgy szarnak az egészre, írhatják a patch noteba a fejlesztett netcodeot, nem érzünk belőle semmit.. :(

(#1775) L_YKing válasza Zedz (#1774) üzenetére


L_YKing
addikt

Majd talan az update utan. :DDD :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1776) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez alapján 12-13 mp-ig tart a kázbi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1777) horvi0813


horvi0813
tag

Péntek este patch után ki lenne benne egy 5v5 costum game partyban az új pályát és operátorokat nyüstölni?
Aki tud jönni írjon itt és ha megvan a 8-10ember megbeszéljük a részleteket.

(#1778) Dogengar válasza horvi0813 (#1777) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Részemről mehet, a csapatunk fent lesz. :R

(#1779) Bjørgersson válasza horvi0813 (#1777) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dresscode lesz?

Bocs, nem hagyhattam ki. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1780) L_YKing


L_YKing
addikt

Ranked 4 perc helyett 3 lesz. kamehame ubi.. :R
Bb nerf is jo. Ez az update tetszik a legjobban, jo karakterek ismet. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1781) Bjørgersson válasza L_YKing (#1780) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kurwaierat bezzeg nem nerfelik...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1782) Rony949


Rony949
őstag

Délután 5-6 óra körül 4 teljes órás karbantartás lesz.

(#1783) L_YKing válasza Bjørgersson (#1781) üzenetére


L_YKing
addikt

Nerfelni? Az amugy is haszontalan karaktert? Erdekes meglatas. Fegyvere gyenge es lassu, sotija is szar, kispisztoly is hol adja hol nem. Inkabb buffolni kene.

En ugy tudom, hogy boxosoknak 4-5 ig van frissites de leallasrol nem olvastam.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1784) Bjørgersson válasza L_YKing (#1783) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, nerfelni, kibäszottul gyűlölöm. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1785) xPraetoriaNx válasza Bjørgersson (#1784) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Ki az a Kurwaiera? :F

There is no war. Only the harvest.

(#1786) L_YKing válasza xPraetoriaNx (#1785) üzenetére


L_YKing
addikt

Caveira a kihallgatos kurvinca.

Svensson: en meg kemenyebb ellenfeleknel sosem lattam ezt hozni es nem is oltek meg vele. Viszont olyan tobbszor volt, hogy nem tudtak hatbaszedni kpval. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1787) dandy91 válasza L_YKing (#1786) üzenetére


dandy91
tag

Persze hogy a 'Pro'k nem hasznaljak mivel ahogy nezem senki sem roamol annyira vedekezokent hogy kockaztassa azt a kis idot is amig kihallgat foleg ESL-en ahol 3 perc van mindenre.
En szemely szerint meghagytam volna a rankedet 5 percre es kulon csinaltam volna esl mod-ot. Bar az lehet megbonyolitotta volna az igy is neha szarakodo matchmakinget. A sok uj jatekosnak szerintem igy eleg kemeny lesz a 3 perc rankedban. A casual-t meg sokan elbohockodjak...

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#1788) Rony949 válasza L_YKing (#1783) üzenetére


Rony949
őstag

"En ugy tudom, hogy boxosoknak 4-5 ig van frissites de leallasrol nem olvastam."

Ja, bocsánat. Én a PC-ről beszéltem.

szerk.: De most látom hogy megváltoztak az időpontok. Minden platformon délután 3-tól lesz leállás.

Maga a leállás pedig 4 órahossz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1789) k-adi


k-adi
nagyúr

Operation Red Crow

2 NEW OPERATORS

The new Operators are immediately unlocked for Season Pass owners, with exclusive access granted for seven days. All players can then unlock the Operators with Renown or R6 Credits after the exclusive period ends.

HIBANA (ATK) >> SPEED: High | ARMOR: Low

PRIMARY:
SuperNova
TYPE-89

SECONDARY:
P229
BEARING 9

GADGET
M18 Claymore
Stun Grenade

UNIQUE ABILITY
The X-KAIROS fires explosive pellets that can be detonated simultaneously from a distance. Deliver innovative assaults by creating lines of sights, or new pathways.

ECHO (DEF) >> SPEED: Low | ARMOR: High

PRIMARY:
SuperNova
MP5SD

SECONDARY:
P229
BEARING 9

GADGET
Nitro Cell C4
Deployable Shield

UNIQUE ABILITY
Echo crafted Yokai, an unmanned hovering vehicle. Equipped with an acoustic hailing device, this signature drone can fire ultrasonic bursts that disorient all targets in a given perimeter. Yokai also transmits a video feed to Echo, who keeps his immediate perimeter secure.

THE SKYSCRAPER

The new Skyscraper map is available for free for all players.

RED CROW WEAPON SKINS

There are five Red Crow Signature skins available in the shop for Operation Red Crow.

THE ELITE

Happy to announce a new customization series for this season with the Elite sets.
Each set includes a matching Uniform and Headgear, an Operator Card, a Charm, an Operator Name, and a Signature Victory Animation.
The first Operators to receive the honors are Kapkan, Sledge and Thermite.

CALIBER-BASED DESTRUCTION

The impact zone and fragility sphere are now weapon-specific: stronger calibers will create bigger bullet holes and generate larger impulses.

NEW FEATURES

- DESTRUCTION
The way bullets interact with the destructible environment based on their caliber.

- BATTLE DRESS UNIFORMS
Battle Dress Uniforms are new ways to customize the way your Operators look. We are kicking things off with two Season Pass Year 1 exclusive uniforms for the new SAT Operators, Hibana and Echo. We will also be introducing Battle Dress Uniforms for Capitao, Caveira, Ash, Sledge, Thatcher, Mute, and Smoke that will be available through the in-game shop for all.

GENERAL TWEAKS & IMPROVEMENTS

- ARM AND NECK SHOTS DAMAGE UPDATE

- WEAPON BALANCING
>> SMG-11: The ACOG has been removed from the SMG-11 and you will be refunded the Renown.
>> CAVEIRA: Caveira’s Luison damage curve has been changed as follows. Caveira’s win rate is a bit too low for our liking, and her pick rate both in casual and high level ranked games shows that she’s perceived as too weak. After looking more into her weapon stats, we believe the fall off damage on her Luison was so harsh that a small (and hard to evaluate) distance change made too much of a difference. We’ve reduced the fall off damage so that her Luison remains very deadly (DBNO in 2 torso shots) till around 8m.
>> BLACKBEARD: MK17CQB damage has been changed (NERF)
>> CAPITAO: Parafal damage has been changed, his damage was also too high compared to similar automatic rifles which unbalanced his weapon choices.
>> RECRUIT: GSG9 reserves barbwires reduced to 2 (from 3).

GAME HEALTH

- PLAYER SKILL IN MATCHMAKING IS GOING TO BE A BETTER REPRESENTATION OF ACTUAL SKILL

TL; DR: In a past update, we added players’ seniority into our MMR system, but it shifted their ranking inaccurately (high skill discrepancy within the same rank). We are moving to a more transparent system where your MMR is a direct representation of your skill, which should correct some of the inaccuracies in the past. A hard reset of your ranks and access to your MMR evolution will help you assess your rank better against other players.

OTHER IMPROVEMENTS

- WEEKLY IN-GAME CHALLENGE SYSTEM UPDATE
We’ve updated the weekly challenges to be more difficult than they have been in the past. We found that they were fairly easy to complete, so we have tweaked the difficulty of the in-game weekly challenges to be more challenging. This also comes with an increase of 500 Renown that you can earn.

- TEST: 3 MINUTE ACTION PHASE IN THE RANKED PLAYLIST

(#1790) Rony949 válasza k-adi (#1789) üzenetére


Rony949
őstag

Köszönjük szépen ezt a szép, összefoglaló kommentet! :R

(#1792) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Szerencsétlen szakállról nem bírnak leszállni.. komolyan szükséges volt ez? :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#1793) horvi0813 válasza CHaooSS (#1792) üzenetére


horvi0813
tag

Szerintem kellett, miért is járna 2 karakternek sokkal több dmg mint a többinek, arra ott vannak a dmr-ek, rohadt idegesítő volt hogy full HP-n 3lövéstől haltál testre, míg neked min 5kellett testre fejét ugye hiába lövöd...

(#1794) L_YKing válasza dandy91 (#1787) üzenetére


L_YKing
addikt

Mi ki szoktuk tolni a vedekezest ezzel idot elvenni az ellentol, de mivel rankeden ez eddig lehetetlen volt ezert most talan jobban lehet kivitelezni. 4 perc volt a ranked eddig amugy ami eleg sok volt vedekezonek, tamadonak meg keves lesz de talan gyorsabb porgosebb menetek lesznek.

Mas: en nem tudok 4 oras leallasrol. De eddig sem volt, hanem egy hatalmas update es uccuneki.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1795) CHaooSS válasza horvi0813 (#1793) üzenetére


CHaooSS
őstag

kompenzálták a gyenge pajzzsal és a borzalmas recoil-al.. Amióta megkapta az első nerfet egyáltalán nem nagy kihívás leszedni.. aki még mindig sír miatta az szimplán nem tud játszani.. nem tudok erre mást mondani.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#1796) L_YKing válasza CHaooSS (#1795) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem ez jo dontes. En szemely szerint szoktam bb-zni es jo volt igy is... Aki meg nem tud igy sem jatszani az balfsz.. Valamit valamiert, fejvedelem plussz atomjo fegyo nem jo. Igy is lehet vele acogozni a vilag masik vegerol.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1797) kovimester válasza L_YKing (#1796) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nagyon sok helyen olvasom ezt az ACOG használatot meg ezen a "pro leagen" is azt tolták.
Most az lenen a kérdésem hogy az is buggos vagy mi???
Én személy szerint nem használom mert engem idegesít a célzás vele...

(#1798) Bjørgersson válasza horvi0813 (#1793) üzenetére


Bjørgersson
félisten

30 helyett 20 lőszer van a tárban, ráadásul még lassabb is, mint a fegyverek nagy része, még jó hogy többet sebez, minden játékban így van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1799) L_YKing válasza kovimester (#1797) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat en utalom... Meg ezt a 2 percet spawnpointnal acoggal campel aztan jon be.. Utalom az acogosokat, olyan mint bf-ben a sniperes kaszt.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1800) Bjørgersson válasza L_YKing (#1799) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt hittem én vagyok az egyetlen, mindenre holot rakok. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.