Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) hun-man válasza vitya81 (#49) üzenetére


hun-man
tag

Köszönöm!

(#52) Karesz0995 válasza vitya81 (#49) üzenetére


Karesz0995
tag

Köszönöm a kódot! :R

(#53) Xorith


Xorith
tag

Van itt még pár kód!

Q7CK-MPVT-XQWM-9CCP

YH4F-M4DV-EVMV-B4FV

6GDE-E4YF-XLTC-A94Y

Jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#54) - = Zk = - válasza Ferdzsoo (#45) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az a baj, hogy egy Frostbite mocihoz hasonlítom... ahhoz kicsit, homályos, élettelen. nekem legalábbis... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55) Ferdzsoo válasza - = Zk = - (#54) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezzel egyetértek, de továbbra is fenntartom hogy nem attól jó vagy rossz egy játék hogy hogyan néz ki...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#56) GDani21©


GDani21©
csendes tag

Sziasztok!
Én nemrég vettem meg, ha van csapat akik tagot keresnek nyugodtan vegyetek fel.

Dani21HUN

(#57) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Akkor ezekszerint nem játszunk a hétvégén. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#58) blaca83 válasza Ferdzsoo (#57) üzenetére


blaca83
őstag

Tőlem mehet....! :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#59) Ferdzsoo válasza blaca83 (#58) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ilyen fél 7 utántól jövök! És mikrofonozzunk! Nagyon sokat számít...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60) RaGi91


RaGi91
senior tag

Most a hétvégén, állítólag mindenki kapott akinek megvan a játék 4 refferral kódot.
Valaki nem küldene nekem egyet? Ki szeretném próbálni mielőtt megvenném, ha már van rá lehetőség.
Aki küld kódot valakinek, kap még meghívott emberenként 24 óra Renown Boost-ot is.

Valaki meghívna hétvégére? Légyszi :K :U

INFO

[ Szerkesztve ]

(#61) blaca83 válasza RaGi91 (#60) üzenetére


blaca83
őstag

Ment egy priviben! :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#62) Exorsized válasza RaGi91 (#60) üzenetére


Exorsized
tag

Tessék még 3 kód ha valaki szeretne játszani.

AFAD-LMJN-GMDL-XLNH

QH7C-CR6L-HQL7-W3QE

6VBL-QAWR-CL7A-AQ9A

XONE : MrExoQt

(#63) RaGi91 válasza Exorsized (#62) üzenetére


RaGi91
senior tag

Köszi!!

(#64) Flashke


Flashke
csendes tag

aki szeretné annak itt van. :)
EXW7-E8UA-EWCX-FMPY
UY9L-YLUC-UKA3-JQCA
WRUM-84YX-KUT9-X6XW
MG3B-EWKY-4TBA-TLUJ

(#65) #09198592


#09198592
törölt tag

Sziasztok!
Szeretnék magyar csapatban játszani. bulldoggydog21 az uplay felhasználóm. Jelöljetek be légyszíves.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#66) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Mi most buldoggal vagyunk, gyertek!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#67) Horny256


Horny256
aktív tag

Sziasztok van még valakinek felesleges kódja ?
köszi előre is :R

(#68) Savaria_01


Savaria_01
tag

WAUT-CCQY-KN8T-MPPK
HCR3-PEWJ-MYKC-W39L
NJYU-VB7U-LT4G-LR8A
TEXQ-KCE6-BM8Q-J89A

Jó játékot :)

(#69) Horny256 válasza Savaria_01 (#68) üzenetére


Horny256
aktív tag

köszi már jön lefele :)

(#70) - = Zk = - válasza Ferdzsoo (#55) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igaz... :K :R
csak sajnos 2015-ben "elvárom" hoyg egy játék "már" nézzen ki jól... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#71) Burki


Burki
aktív tag

PY4D-NRG4-7CM9-NFCC

FLAN-TCPV-BLBM-4F7A

QWQU-3FBY-E6KN-XHM7

LCAM-TVUQ-3AVA-877E

Ma még élnek, nem használt kulcsok. Aki még nem tudta kipróbálni,az tegye meg, érdemes.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#72) #09198592


#09198592
törölt tag

Sziasztok!
Gyertek játszani 4 játékosra várok. :D
bulldoggydog21 az uplay felhasználóm. Vegyetek fel.

(#73) #09198592


#09198592
törölt tag

Ma 19.00 órától én meg Feree13 játszunk. Még jól jönne három ember, lehetőleg mikrofonnal. Vegyen fel és behívom a játékba majd. Köszi.

(#74) #09198592


#09198592
törölt tag

Létrehoztam egy csoportot facen. Itt Könnyedén megtudjátok beszélni, hogy ki mikor játszik.
[link]
"csoport fejlesztés alatt van, de már lehet jelentkezni"

[ Szerkesztve ]

(#75) k-adi válasza #09198592 (#74) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem egy STEAM csoportnak több haszna lenne

(#76) #09198592 válasza k-adi (#75) üzenetére


#09198592
törölt tag

Csinálok akkor ott is. De nem biztos, hogy mindenkinek van steam profilja. Facebook nagyobb esély.
Ha van igény rá akkor csinálok, privátban írjátok meg!

[ Szerkesztve ]

(#77) gabor7th


gabor7th
addikt

Sziasztok gondolkozok ennek a játéknak a megvásálásán. Nektek hogy tetszik? Alapból vétel lett volna, de nagyon lehúzták korábban.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#78) #09198592 válasza gabor7th (#77) üzenetére


#09198592
törölt tag

Nagyon nagyon nagyon jó játék. :D Kicsit még javítják aztán kiváló játék lesz. Én bátran tudom ajánlani. Legjobb élvezetet akkor nyújtja, ha magyarokkal játszol és mindenkinek van mikrofonja. Nem egy BF4 grafika, de nem is az számít.
Bétában felmerült bug-okkal én még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#79) k-adi válasza #09198592 (#78) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én lehet megveszem január közepén, hátha addig lejjebb megy az ára.. Most azért 8-9 ezret soknak tartom érte, de mondjuk ha lemegy 5ezerre akkor jövök :P

(#80) hegyitaho válasza atainprison (#40) üzenetére


hegyitaho
tag

ne keltsd a pánikot, én is csak ilyen cd-key oldalakról veszek játékokat évek óta (igaz keveset), de eddig csak abszolút pozitív tapasztalatom volt velük. olvastam h nagy ritkán nem jó amit kap az ember, de ha szól kap újat gyorsan. vannak oldalok ahol kb 1 €-ért lehet rá biztosítást kötni (aminek mondjuk nem tudom mennyi értelme van ha egyszer meg lehet oldani reklamálással is).
de ha valakinek ez ennyire nem szimpi akkor dobozosban, ingyenes szállítással is csak 1k HUF-al drágább (11 500) mint amennyiért nekem sikerült beszerezni: link

(#81) atainprison válasza hegyitaho (#80) üzenetére


atainprison
senior tag

Szeretek "pánikot" kelteni, szóval tovább csinálom, ha tetszik ha nem :D .

Tőlem mindenki ott veszi a játékot, ahol akarja, én csak azt írtam le, hogy a nagyobb szoftverboltokban olcsóbb beszerezni dobozosan, mint ha elektronikusan szerzed be hivatalos (steam, origin, uplay) oldalakról. A többi "nem hivatalos" oldalakkal kapcsolatban volt már rossz tapasztalatom, ezért én már nem fogok többször azokról vásárolni. Ennyi.

(#82) - = Zk = - válasza atainprison (#81) üzenetére


- = Zk = -
félisten

A többi "nem hivatalos" oldalakkal kapcsolatban volt már rossz tapasztalatom, ezért én már nem fogok többször azokról vásárolni. Ennyi.

nekem is, és visszakaptam a pénzt :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#83) Terminator17


Terminator17
senior tag

nem keres vki véletlen embert? :U elég gagyi már magányosba tolni, idegen formákkal akiknél nulla a csapatjáték

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#84) atainprison válasza - = Zk = - (#82) üzenetére


atainprison
senior tag

Hát, valakinek bejött az élet :DD .

(#85) Ferdzsoo válasza Terminator17 (#83) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

De pusztító ( :D ), majd toljuk, Fog kelleni egy ts szerver mindenképpen. Ezt kéne legelőször elintézni....

ZK.. . na és el tudom képzelni mennyire jó lehetett ezzel sz@rakodni. Biztosan megérte. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#86) - = Zk = - válasza Ferdzsoo (#85) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mármint mivel?! üzi a supportnak, azonnal válaszoltak, kértek 3 napot, hogy beszéljenek az eladóval. 3.napon visszajött a lé...
ennyi... nekem belefért :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#87) hegyitaho válasza atainprison (#81) üzenetére


hegyitaho
tag

ja, én is azért írtam, hülye duma ez a 60€-s ár (és még kampány sincs !44!!!4!!), mert hiába ennyi hivatalosan, gyakorlatilag a 2/3-a se (bár még ennyi pénzért is fölöslegesnek érzem az unlockolgatást, úgy kéne mint cs-ben, h rögtön minden elérhető mindenkinek, kivéve a skin-ek.

@ (#86) - = Zk = -
ne vitatkozz, borzalmas dolog az egész és kész.

[ Szerkesztve ]

(#88) atainprison válasza hegyitaho (#87) üzenetére


atainprison
senior tag

Szóval hivatalosan 60 euró, de gyakorlatilag mégse...OK :D .

(#89) - = Zk = - válasza hegyitaho (#87) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vitatkozik a f@szom, én abból már kinőttem :C
csak leírtam mit gondolok... ennyi :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#90) gabor7th válasza - = Zk = - (#89) üzenetére


gabor7th
addikt

Látszik, hogy tapasztalt forumozó vagy.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#91) Terminator17 válasza Ferdzsoo (#85) üzenetére


Terminator17
senior tag

multkor is egy csapásra eltüntetek :(((

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#92) Ferdzsoo válasza Terminator17 (#91) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Konkrétan én már nem hallottam senkit aznap utána hiába indítottam újra a gamét. Legelőször kell egy ts szerver amin problémamentesen tudunk beszélni, mert valjuk be a játékban vannak még bugok ilyen téren. :D
Az is probléma hogy csak akkor hallod ott a másikat ha már bennt van a csapatban ts-en ilyen problémák nincsenek.
Meg az sem jó hogy igaz tudunk beszélni de érdemben nem dolgozunk együtt, itt konkrét dolgokat kell előre megbeszélni és utána azalapján támadni vagy védekezni. Mert az hogy itt meg ott az ellen nem sokat segít, egy korrekt kiforrott taktikához képest. Dzt viszont csak idővel és fix tagokkal lehet megvalósítani...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Más. Valaki letöltötte már ezt az Ultra Hd texture packot? Szebb lett a játék tőle? Vagy ez csak ilyen többmonitoros Ultra Hd felbontáshoz tartalmaz textúrákat? Vagy sima FullHd is részletesebb lesz tőle...? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#94) blaca83 válasza Ferdzsoo (#93) üzenetére


blaca83
őstag

Az utolsó Patch és ez a HD pack holt található?
Itt néztem, de letölteni nem tudtam semmi hasznosat. [link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#95) Terminator17 válasza Ferdzsoo (#92) üzenetére


Terminator17
senior tag

hát az tré nekem nem volt ilyen hiba szerencsére, de mindegy is. Sztem jól toltátok ez csak játék nem kell véresen venni.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#96) Ferdzsoo válasza blaca83 (#94) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Uplay-en rákatt a játékra, majd oldalt a Dlc-nél lehet letölteni...
A patch nekem meg magától lejött term. Az is uplayen keresztül...

Ez meg ponthogy vérre megy, meg észre. Mert kaszabolni elmegyek Ut-zni, de itt taktikázni kell.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#97) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

A Siege beregisztrálásakor úgy emlékszem a Vegas 2 ajándék volt. :F
Ha akkor nem kértem elbuktam a game-t?

(#98) Terminator17 válasza Ferdzsoo (#96) üzenetére


Terminator17
senior tag

de nincs tétje , minek rajta idegeskedni? :DDD

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#99) RaGi91 válasza Terminator17 (#98) üzenetére


RaGi91
senior tag

A tét, mint minden hasonló játéknál a sikerélmény, és a visszajelzés, hogy ebben igen is jó vagyok.
Sokan, köztük én is így kapcsolódok ki, lazítok, ettől érzem jól magam.
Ha csak játszok és sose nyerek, az nem tölt el úgy elégedettséggel. Ezért próbálkozok, gondolkozok, stb. :U

[ Szerkesztve ]

(#100) Terminator17 válasza RaGi91 (#99) üzenetére


Terminator17
senior tag

egyértelmű de nem kell idegbajt kapni ha esetleg nem nyerünk 5 ből 5 szőr :DDD énis szeretek nyerni sőt imádok és van mikor felkur h kinyirnak . Sőt általában én vagyo kaz első akit kilőnek de hát ez van :))

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.