Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) mettek válasza - = Zk = - (#249) üzenetére


mettek
addikt

Bal felül ahol a profilod van, meghívod squadba. Ha elfogadta onnantól akármelyikőtök indíthat játékot, a másik is megy vele és egy csapatban lesztek.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#252) Ferdzsoo válasza mettek (#250) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egyet kell értsek, én sem találkoztam az 1.3-as patch óta cheaterrel, vannak skilled/meg igen mákos játékosok és ennyi. Illetve szerintem is még olyan hibák vannak hogy én még nem láttam az ellenből semmit, a visszajátszásból meg láttam hogy ő már régen látott hogy jövök. Ezek viszont szerver, és ping gonok, bár a pingek is sokat javultak a patchek óta, ritkán vagyok 80 felett....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#253) mettek válasza Ferdzsoo (#252) üzenetére


mettek
addikt

Igy van. De még a ha jó is a pingem, a fejes az egy tizedmásodperc mert az egy golyó. De testre is ha besoroznak az is egy másodperc és halott vagy. De ez igy jó mert ettől lesz taktikai játék. Végre nem egy ugra bugra COD.

Itt tudni kell honnan érdemes támadni, mit véd általában az ellen illetve hol érdemes támadni. Kedvencem mikor kis szobát kell védeni és a csapat bebarikádozza megát majd befekszik egy sarokba....majd jön Fuze a a gránátvetőjével és a fél csapat kihal. Ilyenkor a szobán kívül kellene védekezni min 3 embernek. Támadáskor meg több irányból menni mert sokszor van hogy egy védő kint rambózik aztán hátbalő 2-3 embert ha együtt mozognak. Mert ahhoz már kommunikálni kéne hogy ha többen mennek akkor az egyik előre nézzen a másik pedig hátra nehogy hátba lőjék.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#254) k-adi válasza mettek (#253) üzenetére


k-adi
nagyúr

ó ilyet már láttam én is... Fuze-osat és védekező rohangálóst is

(#255) Ferdzsoo válasza k-adi (#254) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Van az ellentétje is amikor secure area van és mindenki vagy legalább 4-en kint rohangálnak, aztán úgy veszítenek hogy 4-en életben maradnak mert a secure areát rohadtgyorsan el lehet veszíteni. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#256) k-adi válasza Ferdzsoo (#255) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, én is azt vettem észre, hogy elég 10másodperc és vége :DDD amikor elkezd csipogni a cucc akkor rohanni kell, nincs idő rendesen körbenézni, de ekkor meg veszélyes nagyon :U

(#257) - = Zk = - válasza mettek (#251) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de ha Ő már squadban van, és én hívom m eg, akkor az egész squad jön vele, vagy csak ő?!
vagy hozzácsapódom az ő squadjához?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#258) Ferdzsoo válasza - = Zk = - (#257) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ha squadban van ő hívjon meg ennyi...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#259) - = Zk = - válasza Ferdzsoo (#258) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ezt feltételeztem én is...
ok, így már érthető (Y)
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#260) k-adi


k-adi
nagyúr

estefelé nektek is nagyon laggos? egyáltalán nem akarja beadni a fejeseimet, bezzeg a szaros shotgunnal totál máshova céloz az ellen mégis 120%os sebzést ad :DDD ki érti ezt.. :U

(#261) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Meg a késeléssel is kezdhetnének valamit mert röhejes ahogy a pajzsosok ellen működik..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#262) Karesz0995 válasza k-adi (#260) üzenetére


Karesz0995
tag

Én most tök jókat nyomtam :D Fel is vettem pár fasza kört de a kép harmadánál keresztbe lett egy csík :((( pöppet zavaró..

[ Szerkesztve ]

(#263) Karesz0995


Karesz0995
tag

Ma Kanalson játszottam és ha védő, ha támadó voltam, a fa barikádokon átláttam, ha érintetlenek voltak :D én ilyet még nem láttam.. mindenesetre aztán megjavult, de érdekes volt egy körön át így nyomni :DDD

(#264) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

fúú, ez a ranked még gyalázatosabb... bár ha azt nézem, közel 50-55 letolt mai(!!) rundóból jó, ha 3-4-et nyertem O.o
casual, ranked egyaránt.... de ilyen 0-3, 1-3, 0-4 stb.
viszont rájöttem, mikrofonnal és az U billel lehet üzengetni is xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#265) k-adi válasza - = Zk = - (#264) üzenetére


k-adi
nagyúr

ranked esélytelen :DDD én tegnap próbáltam de egész csapatomat lenyomták 1 perc alatt :D volt olyan kör is, amikor kirusholtak a védők, na az elég piszkos taktika :P

amúgy most már látható, hogy mindenki megtanulta a helyeket, kamerákat, stb... ezért most már tényleg szükséges az out-of-box gondolkodás :K

(#266) k-adi


k-adi
nagyúr

Mondjuk én azt továbbra sem értem, hogy a "védők" is miért "kommandósok"? :D mármint az E3as videóban még a szokásos felállás van (yt video), és simán meg lehetne oldani a védőknél is hogy nem "operátorok" de megvannak a védekező skillek.. :U

ja hogy ja... oké.. :U (Origianlly the game was supposed to be centred around rogue operatives who were regarded as patriots.
So that explains that, but to be fair it isn't very well explained here in Rainbow6 Siege so I can understand people thinking it doesn't make sense)

[ Szerkesztve ]

(#267) mettek válasza k-adi (#266) üzenetére


mettek
addikt

Azért megnézve az egy évvel korábbi videókat, ez is egy kisebb (inkább hatalmas) butításon ment át. Mennyivel életszerűbb volt az a grafika. Most ez is inkább olyan "videojátékos" lett.
Imádom most ezt a gamet de szomorú hogy az ubi minden játékával ez történik.

Most vagy a konzolok miatt megy ez vagy egy gyökér a menedszer aki megmondja minden fejlesztőnek hogy a látvány a 10éves korosztályt célozza... :F

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#268) k-adi válasza mettek (#267) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, eléggé bosszantó visszanézni az E3as videót, sokkal jobbak a füst és fényeffektek... :( Félek a Divisionnal is ez lesz :(

R6 Siege 1 year road map:

(#269) Ferdzsoo válasza k-adi (#266) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Lol bakker ezt a vidit én még nem is láttam. Összehasonlíthatatlan a grafika a mostanihoz képest. No komment. 100x realisztikusabb minden. A túsz. Pf. No komment.
Vagy a gameplay egy szemfényvezstés amit direkt ilyenre megcsinálnak csakhogy megvedd, vagy nemtudom minek kell ennyire lebutítani az egészet...
De ez qrvagáz. :(((

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#270) k-adi válasza Ferdzsoo (#269) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem láttad még? :D Ez volt a beharangózó Siege videó :D Itt esett le mindenki álla a rombolható környezet meg az izgalmas túszmentési gameplay miatt (ment is a savazás utána a mic beszélgetés miatt, mindenki mondta, hogy valóságban senki nem így beszélne a mic.en :D )

Hát igen, a túsz is sokkal élettel telibb :U Annak örülök, hogy a túsz kísérést lecserélték és nem mellette hanem mögötte megy, így realisztikusabb azért..... mondjuk az jó lenne ha a túsz beszélne kísérés közbe, pl. mondaná hogy "enemy behind you" vagy ilyesmi.... Az is ötletes lenne szerintem ha lehetne vinni másik szobába a túszt vagy védekezőként pajzsként használni mint a videóban is van :U

lehet siege2ben már benne lesz ez is :P

[ Szerkesztve ]

(#271) mettek válasza k-adi (#270) üzenetére


mettek
addikt

AZ NEM kamu mert 1 éve már pc-n az a verzió játszahtó volt!

Konzolok miatt lett sztem butítva.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#272) RaGi91 válasza mettek (#271) üzenetére


RaGi91
senior tag

Így van. Az alfa verzió ilyen volt, csak utána MR. Ubisoft vezérkar úgy döntött, hogy legyen konzolon is.
Az olyan dolgok fizikája, mozgása, mint a repülő faradabkák robbanáskor, amiket lehet játékosnak is úgymond "befolyásoni", ill. befolyásolják a játékost is, ezek mind főleg a CPU-t használják, nem pedig a VGA-t. A konzolokba a CPU meg hát.....meh.
Le kellett butítani, hogy menjen azokon is.

Ha PC exkluzív lenne, akkor igaz, hogy a gépigény igen csak magas lenne, de legalább azt kaptuk volna, amit beharangoztak.

"HA"

[ Szerkesztve ]

(#273) k-adi


k-adi
nagyúr

#napiR6poén

Ha lelövik IQ-t a támadók közül: 'The enemies IQ has been dropped!' :))

(#274) sagem válasza k-adi (#268) üzenetére


sagem
addikt

Kíváncsi vagyok az új operátorokra, na meg a pályákra is...na meg az árára is, mert én még nem vettem season passt:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#275) mettek válasza sagem (#274) üzenetére


mettek
addikt

Hivatalosan 9000ft a season. Én majd megveszem de csak ha megjelent az első vagy második csomag. De ha jól emlékszem akkor a mapok mindenkinek járnak alapból és csak az operátorok lesznek season-ösek.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#276) k-adi válasza mettek (#275) üzenetére


k-adi
nagyúr

Map és operátor is ingyenesen elérhető lesz.

Az új operátorok feloldása 25ezer renown r6 pontba kerül. Vagy megveheted R6 creditért is (az nem tudom mennyi lesz).

(#277) CHaooSS válasza k-adi (#276) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát 25 ezer egyenként azért elég sok :D
de legalább van rá lehetőség

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#278) sagem válasza k-adi (#276) üzenetére


sagem
addikt

Na, akkor az jó, nem költök skinekre, hanem gyűjtögetek operátorokra:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#279) k-adi válasza CHaooSS (#277) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ja nekem is soknak tűnik ez a 25ezer..... majd meglátjuk.... eddig kb. 10ezret gyűjtöttem összesen, de ebbe benne van 5 operátor és a fegyverek kiegészítői is.... és kellett hozzá pár meccs :DDD

(#280) k-adi


k-adi
nagyúr

(#281) - = Zk = - válasza k-adi (#265) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem én már veled összefutottam... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#282) k-adi válasza - = Zk = - (#281) üzenetére


k-adi
nagyúr

ó igen? mert totál más a uplay nevem

(#283) - = Zk = - válasza k-adi (#282) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, akkor lehet nem...
bármi megeshet :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#284) k-adi válasza - = Zk = - (#283) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha nyertünk akkor én voltam! :P

(#285) RaGi91 válasza k-adi (#279) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem sok az. 37-es vagyok és megvan az összes operátor, meg minden, ami kell.
Terrorist Hunt Lone Wolf, normal módba pedig gyorsan lehet farmolni.

(#286) k-adi válasza RaGi91 (#285) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja TH mód..... én csak multizom (mármint pvp)

(#287) RaGi91 válasza k-adi (#286) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én is úgy szereztem. Csak mondtam alternatívaként, hogy úgy is lehet, és még achievment is van rá.

(#288) sagem válasza RaGi91 (#285) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem az baromi lassú, legalábbis normál nehézségi fokozaton rettenet keveset ad, hardon és felette kb. úgy fizethet, mint a multi, ha sikerül nyerned..de a nehéz szint már tényleg kihívás (nekem) ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#289) RaGi91 válasza sagem (#288) üzenetére


RaGi91
senior tag

Ja, de normalon csak szaladsz és lősz (max 3 perc egyedül). Komolyabb fokozaton, meg több idő megcsinálni. Idő/reward tekintetébe solo-ba ez a legegyszerűbb. Multizni meg zsákbamacska, mert ha vesztel, akkor szinte semmit sem ad. Ha farmolni akarsz gyorsan, akkor a normal a legegyszerűb, de egyébkén, multizással is bőven elég jön.

(#290) atainprison


atainprison
senior tag

Megmutatták a februárban megjelenő két új operátort.
Az infó nem hivatalos!

[ Szerkesztve ]

(#291) k-adi válasza atainprison (#290) üzenetére


k-adi
nagyúr

Frost egyértelműen a nyertes, Kapkan a kedvencem, mert imádok csapdákat állítani, de sajnos a lézer nagyon piros és a szög ami kiáll a falból k.va hosszú így kb. még a noobok is észreveszik :D Gondolom ezt próbálja kompenzálni Frost, pl. szögesdrót közepére rakni egy medvecsapdát elég piszkos lenne :P + a skin is elég menő hozzá, rögtön favorit lett :D (ASH mellett :P )

Buck képessége kb. egy gyengített ASH, lényegében. Vagy ha úgy nézem akkor dupla elsődleges fegyvere van ami megint OP :D csak tudjon a player időben váltani a kétféle mód között :D

Alig várom a többi operátort.

(#292) - = Zk = - válasza atainprison (#290) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm... kezd érdekelni az a season pass :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#293) atainprison válasza - = Zk = - (#292) üzenetére


atainprison
senior tag

Ingyen megkapja mindenki az operatorokat, pályákat, fegyókat stb. Nem kell hozzá season pass. Az csak arra jó, hogy egy héttel előbb legyenek elérhetőek az új operatorok,plusz skinek fegyókhoz és gyorsabban jön a renown. Ennyi asszem.

[ Szerkesztve ]

(#294) CHaooSS válasza atainprison (#293) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ingyen, de 25k pont kell.. :D jó mondjuk nem sok mert hamar össze lehet kaparni.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#295) atainprison válasza CHaooSS (#294) üzenetére


atainprison
senior tag

Igen, elvileg operatoronként 25k renown kell, de a lényeg, hogy az ingame cucc és nem kell érte "erős" magyar forintot fizetni :D .

[ Szerkesztve ]

(#296) k-adi válasza CHaooSS (#294) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hamar? Nem tudom ti milyen renown xp boostot szedtek de nekem minden sima casual (rankeden hamar elpicsáznak :DDD ) multiplayer meccs után ha vesztünk 150 ha nyerünk 200 jön :(

(#297) Ferdzsoo válasza k-adi (#296) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én olyan nagyonsokat nem játszok, de már bőven 25k renow felett vagyok 60-as szintel kb.
EZ szinte kizárólag multi...
Mondjuk az aktuális cahllenge-ekt mindig figyelem és minél hamarabb teljesítem.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#298) jossua


jossua
tag

ÜDV!

Ma kezdtem a játékot ! Vannak nehézségek a tájékozódással nem ismertem ki a pályákat még.
Néhány dolgot még nem értek de szívesen játszanék honfitársakkal akik segítőkészek és betöltötték a 18 életévüket.
Uplay nevem : nyilashonved

Alias : Magyarbetyar

(#299) Ferdzsoo válasza jossua (#298) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Először tudnám javasolni a situációkat végigjátszani realisticon.
Én ezzel kezdtem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#300) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nem ide...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.