Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) CHaooSS válasza k-adi (#748) üzenetére


CHaooSS
őstag

azért mondtam, hogy kicsit kéne csak realisztikusra venni mert jelenleg 0

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#752) james007007 válasza Sidragosam (#742) üzenetére


james007007
csendes tag

ok gyertek
ps4 en vegyetek fel james007hun

(#753) heihachi válasza james007007 (#740) üzenetére


heihachi
addikt

Milyen szintűeket?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#754) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Hamarosan az arma/dayz játékokban használt Battleye anti-cheat kerül a játékba [link] :C

/s

(#755) mcwolf79 válasza wjbhbdux (#754) üzenetére


mcwolf79
veterán

És ez egy hatékony rendszer? Vagy a mostaninál mindenképp hatékonyabb?
Amúgy én eddig talán 1 emberrel talákoztam, aki furcsán jól lőtt furcsán jó stattal.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#756) Karesz0995 válasza wjbhbdux (#754) üzenetére


Karesz0995
tag

Ejj, ez jó hír, reméltem is hogy kezdenek valamit a csalókkal :C

mcwolf79: Hát ha casualon játszol akkor ott nincsenek, viszont rankeden goldtól felfelé igen, ahogy fentebb valaki már írta.

(#757) BigStraw


BigStraw
senior tag

Én féléve játszok boxon, és egy csalóval sem találkoztam még!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#758) k-adi válasza BigStraw (#757) üzenetére


k-adi
nagyúr

játsszál pc-n haver :DDD

(#759) BigStraw válasza k-adi (#758) üzenetére


BigStraw
senior tag

Talán ezért sem játszom :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#760) Karesz0995 válasza BigStraw (#757) üzenetére


Karesz0995
tag

Jó de mi pc-n játszó emberek nem tudunk átszokni konzolra :D

(#761) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amint bejön a Battleye nem lesz több csaló.
--

Amúgy láttátok a videót az új operátorokról? nem rosszak, pálya is elég nagy lesz. Tetszik

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#762) RaGi91 válasza Karesz0995 (#760) üzenetére


RaGi91
senior tag

Esélytelen átszokni konzolra. Néhány kaland / hack'n slash játékot kontrollerrel játszok PC-n, de még az Alien Isolation is kihívás volt vele, nemhogy FPS-t. Annyival lassabb, pontatlanabb, hogy csak felhúzom magam rajta. Aki ezzel nőtt fel, annak lehet, hogy ez a természetes, de reakcióidőben és pontosságban is ég és föld a kettő. PC forever :D:D ;] :P

(#763) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Fasza az MM megint.. szereti enemynél mindig gold/platinum vagy platinum/silver-t összerakni, nálunk meg, ha hiányzik valaki kis 0.8-0.9-es silver/gold1-es kis szarokat kapunk

és szereti a 200 feletti pingel rendelkezőket is berakni még...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#764) Karesz0995 válasza RaGi91 (#762) üzenetére


Karesz0995
tag

Ja lassabb, de mondjuk mindenkinek az. Néztem valamikor pro league-et és ég és föld a különbség a konzol és a pc között. Egyetlen játék amit hajlandó vagyok kotrollerel irányítani az a fifa :D

CHaooSS: Talán új dlc után megoldást kapunk erre a problémára is sőt, meg merem kockáztatni hogy az év végéig rendbe rakják a játékot. Mondjuk ezt decemberben kellett volna, de sebaj ;]

(#765) BigStraw válasza RaGi91 (#762) üzenetére


BigStraw
senior tag

5-6 évig én is pc-n toltam :) fpst főleg, nehéz volt átszokni, de most már kezdek belejönni :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#766) RaGi91 válasza BigStraw (#765) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én 12 éve PC-n játszok. Egyetlen hátránya a kontrollerrel szemben, hogy nem lehet befeküdni az ágyba, vagy fotelbe. Vannak játékok, amik kontrollerrel élvezhetőek csak. Pl. Devil May Cry, Fighter játékok, Darksiders, Dark Souls stb. De az FPS-eket nem tudnám azzal játszani. Túl sok időbe és fáradtságba telne mire egyáltalán megszoknám és akkor még nem is vagyok jó.

Mondjuk ezek az arcade lövöldék ami konzolokon mennek pl. Cod meg R6 és társai azok oda is valók.

Másra számítottam mikor megvettem a R6 siege-t, aztán csalódtam egyszer, majd megint, aztán bejelentették, hogy jön konzolra is és ott már el is temettem, mert tudtam, ha ebből konzol lövölde lesz, akkor nem lesz komolyabb szintre emelve sem a netcode, sem a hitreg, se semmi.

[ Szerkesztve ]

(#767) 1m1s válasza CHaooSS (#761) üzenetére


1m1s
tag

Miből gondolod hogy nem lesz több csaló?Mind Dayz-ben, mind Arma-ban találkoztam nem egyel. :)
Lehet hatékonyabb a BattleEye, de az elég merész kijelentés hogy nem lesz csaló. :D

[ Szerkesztve ]

(#768) BigStraw válasza RaGi91 (#766) üzenetére


BigStraw
senior tag

Call of duty meg battlefield volt nálam a fő irány, teljesen más játék ez, mint pl egy Hardcore Meccs COD-ban :) De nekem bejön ez a játék is :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#769) RaGi91 válasza BigStraw (#768) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az utolsó értékelhető CoD a Modern Warfare 1 volt. A legjobb CoD pedig a CoD 2. Abba kb 2000 órát öltem 10 éve :D

Egyébként nekem is tetszene ez a R6, de sajnos Ubiék buták. Erőltetik ezt a fostos UBI SUPER MEGA GAME CLIENT LAUNCHER akármit, mikor ganaj az egész úgy ahogy van. Az meg a másik, hogy egy kliens oldali anticheat bevezetése majdnem egy évükbe telt. :D:D Vicc.

(#770) BigStraw válasza RaGi91 (#769) üzenetére


BigStraw
senior tag

Jaja Cod 4 a legjobb :) Crash-AK kombó 72-1 :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#771) k-adi válasza CHaooSS (#761) üzenetére


k-adi
nagyúr

Bezzeg rendes linket már lusta voltál berakni ide :U

(új operátorokról hol találtál infot? mert elvileg 30.án lesz róluk video...)
egyenlőre csak ennyit tudni:
védekező: csaj, Silent Step Ability + faggatás, m92fs, spas, c4, wire
támadó: pasas, nyílpuska, frag, stun, micro-smoke

na akkor majd én... megint...... :DDD

SEASON 3 Operation Skull Rain releases on August 2nd.

az új pálya: Operation Skull Rain: Favela Map Revealed

Új operátorok elérése: August 2nd for Season Pass holders, 9th of August for everyone.

July 30 = exclusive live demo

Lesz új HC mode (custom game belül)
Lesz új grip is a fegyverekre (gyorsabb ads)
Lesz feladás lehetőség rankeden.

Soon be deploying the first integration of an additional anti-cheating system to our game: BattlEye.

This cheating countermeasure is at the heart our Health Program. BattlEye is a client-side anti-cheating system that prevents players from loading the game when detecting cheats.
We’ll soon be in position to share the exact launch of the preliminary integration of BattlEye (Beta).

To heighten the well-being of your game experience, we also improved the Kill cam accuracy. We tweaked a few things to make the replay camera as accurate as possible from the perspective of the player.
Another major Game Health improvement for this season is the dynamic clipping for skinned objects. This reduces greatly the amount of body parts leaking through walls and shield.

(#772) CHaooSS válasza k-adi (#771) üzenetére


CHaooSS
őstag

Amelyik videót néztem törölték szóval azért nem raktam...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#773) Karesz0995


Karesz0995
tag

BattlEye indítása. Ha minden igaz akkor percek kérdése :)

[ Szerkesztve ]

(#774) james007007


james007007
csendes tag

ps4 -re meg mindig keresunk embereket rankedre 18+ -ost
ha erdekel vegyel fel baratlitara james007hun

(#775) heihachi válasza james007007 (#774) üzenetére


heihachi
addikt

Platinákat vagy bronzosokat? :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#776) james007007 válasza heihachi (#775) üzenetére


james007007
csendes tag

minegy johet bronz gold platina

(#777) RaGi91


RaGi91
senior tag

Aug.1-ig ingyenes a játék, szabadon kipróbálható a teljes verzió.

(#778) mk86


mk86
tag

Rengeteg a recruit, a fuze is sokat megy, állandóan megölik a clusterrel a túszt a kezdők, sokan rambóznak, mintha COD lenne...Azt hiszem, hanyagolom a játékot amíg ingyenes.

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#779) k-adi válasza mk86 (#778) üzenetére


k-adi
nagyúr

sounds like free frags to me :)

(#780) k-adi


k-adi
nagyúr

a brazil jancsi és juliska:

Siege - Operation Skull Rain: BOPE Operators Revealed

BOPE Operators will be equipped with the M-249, M12, SPAS 15, and PARA-308 as primary weapons, and will use the PRB92 as a secondary weapon.

July 30th Xbox Pro League final = full reveal and exclusive live demo.

Operation Skull Rain (map & BOPE) releases on August 2nd (season pass)
(BOPE halandóknak: aug 9)

[ Szerkesztve ]

(#781) bigrob válasza k-adi (#780) üzenetére


bigrob
őstag

Minden topikban ketten beszélgetünk :DDD

Arról találtál valami infót, hogy kb hány órakor lesz?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#782) k-adi válasza bigrob (#781) üzenetére


k-adi
nagyúr

úgy néz ki ezek szerint hogy hasonló a játék-ízlésünk :D

Mármint micsoda lesz hány órakor? A live demo a dev-ekkel az xfos bajnokság stream alatt / végén lesz július 30-án.
A season 3 pedig aug. 2-án startol (operátorok SP-seknek aug. 2, halandóknak 2+7 azaz aug. 9-én lesz elérhető)

ja és

Pro league Season Three is officially confirmed.

With $150,000 in prize pool, the Season Three of the Rainbow Six Pro League will kick off on August 29th for Xbox One and September 1st for Windows PC.

To contribute to the current Season Two, we are happy to present the exclusive Operator Gold sets for four of our favourite Operators: Ash, Thermite, Bandit, and Mute.

(#783) bigrob válasza k-adi (#782) üzenetére


bigrob
őstag

Amikor bemutogatják az új operatorokat normálisan :)
Annyira nem érdekel az xboxos meccs..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#784) k-adi válasza bigrob (#783) üzenetére


k-adi
nagyúr

Gondolom lemegy az xfos bajnokság (july 30) és a végén bedobják a (live) demot. (rendes bemutatásos videók a YT-n szerintem már lesznek aug. 2án estefelé :K )

Ja amúgy van pár új sisak

[ Szerkesztve ]

(#786) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ranked MM megint egy szar.. nálunk csak gold 1-3 az ellenfélnél meg silver-platinum ami már eleve vicc, hogy így összepakol, de ami rosszabb, hogy sokszor van Diamond is..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#787) RaGi91 válasza CHaooSS (#786) üzenetére


RaGi91
senior tag

Úgy értetted, hogy "Még mindig szar"? :DDD

(#788) CHaooSS válasza RaGi91 (#787) üzenetére


CHaooSS
őstag

egy ideig jó volt azért.. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#789) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Volt már valakinek olyan gondja, hogy a Uplay nem írta ki a bal felső sarokba az fps-t? Ha igen, talált rá megoldást?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#790) k-adi válasza CHaooSS (#786) üzenetére


k-adi
nagyúr

na én ezért nem megyek rankedre :D jó a casual is, sőt sokszor jobb is (pl. a random faktor miatt is, obj. hely kiválasztás sincs, stb)

meg ott kevésbé van esély premade csapatokra.... igaz, random emberekkel nehezebb összedolgozni, de ezt is fel lehet fogni egyfajta kihívásnak (már ha solo-ban játszol vagy csak ketten mentek haverral)

[ Szerkesztve ]

(#791) Karesz0995 válasza k-adi (#785) üzenetére


Karesz0995
tag

Hát én tuti elkezdtem volna késelgetni, nincs az az isten hogy ne éljek a lehetőséggel :D

(#792) k-adi válasza Karesz0995 (#791) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, de ha még harcol is akkor végképp észreveszik... így megúszta de még így is elég nagy mák kellett neki ;]

(#793) k-adi


k-adi
nagyúr

hoppácska, egy kis

Season 3 DLC Leaked Gameplay (480p a minősége, tudom, tudom... )

Ami a lényeg: a csaj Silent Step ability-jének működése: 5 másodpercig tart, rögtön átvált pisztolyra, a mozgás sebessége pedig megnövekszik addig és a sprint is nem csak a séta halk :K

(#794) .LnB válasza k-adi (#793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam kipróbálom a free weekend-et. De csak connection lost-ot dobál állandóan. Kétszer indult el a kör de kidobott. Már pedig örültem, hogy a játékig eljutottam mert előtte 6x dobta el a kapcsolatot.. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#795) horvi0813 válasza .LnB (#794) üzenetére


horvi0813
tag

Akkor a hiba nálad lesz... Itt tökéletes minden cheater sincs már az új védelemnek köszönhetően 5haverom is megvette annyira bejött nekik a free

(#796) .LnB válasza horvi0813 (#795) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze azóta már jó, sőt aznap jó lett még. 11-es szintig jutottam eddig. Nem rossz. De a vásárláson nem gondolkodom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#797) CactuS válasza .LnB (#794) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk 4-5 fős társaságból kb. egyféleképpen lehet összeszedni a csapatot. A többire invite közben errort dob. Aztán ott van, hogy töltéskor állítólag leave-el a host és kezdjük újra a dolgot. MM remek, kezdőként egyből lvl100-asok közé dob, gondolom, hogy hogy örülnek nekem, kb. úgy, mint én nekik. Számomra csalódás a játék, tipikus Ubis játék sajnos. :( Pedig jó lett volna, mert a GR: Wildlands még messze van.

Bár lehet csak a free hétvégét nem bírják a szerverek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#798) k-adi válasza CactuS (#797) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én láttam korai buildet a GR: Wildlands -ból és már nem várom annyira :(

ez szerintem mindent elmond :D (for honorba van az összes reményem Division után...)

(#799) .LnB válasza CactuS (#797) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem létezik normálisan működő MM rendszer sehol. Főleg nem csapat alapú játékokban. Vagy tudsz olyat mondani amiben jó?
Én rankedet nem nyomtam. De sima Casual-ban nem volt bajom. Jó meccseket toltam, meg én is fejlődtem. Most a vége fele meg is dicsértek már párszor.
Nem rossz ha az ember kellően türelmes tud maradni hozzá. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#800) CactuS válasza k-adi (#798) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a baj, hogy a legjobb ötletek mindig az Ubinál vannak. For Honor nekem is várós, rajta van a listámon. GR:W sajna az alpha alapján egy kicsit gagyibb, mint a R6: Siege, de remélem csak az alpha miatt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.