Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) gyurkikrisz válasza Karesz0995 (#1098) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mert egy 3-0-ról való comebacknél nincs ilyen :C :C :C

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1102) vegitossj7 válasza tixem (#1096) üzenetére


vegitossj7
addikt

Végre buffolják, először Jetpack volt a cél, de a köpeny jobban áll. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1103) fasirTTT


fasirTTT
őstag

sziasztok
haverral szoktuk tolni skypon keresztűl, és keresünk embert csapatba, a jobb öszhangért
van esetleg valaki, aki azért nem béna ? :d

(#1104) gyurkikrisz válasza fasirTTT (#1103) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

És mi a nem noob? :C

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1105) Karesz0995 válasza gyurkikrisz (#1104) üzenetére


Karesz0995
tag

Minimum 5 W/L és 3 K/D ;]

(#1106) Zedz


Zedz
addikt

Viccen kívül kinek mekkora a W/L és K/D aránya? Mi számít jónak? :)

(#1107) fasirTTT válasza gyurkikrisz (#1104) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát nemtudom, 40es szint és 1 k/d w/l ezmá elég :d

(#1108) Karesz0995 válasza Zedz (#1106) üzenetére


Karesz0995
tag

Hát melyikre gondolsz, casual vagy ranked? Bár én nem igazán szoktam rankedezni, csak 4 meccset játszottam, azokat megnyertem, és most hagyom így, mert jól néz ki, 4 W/L 2.7K/D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1109) xtro válasza Karesz0995 (#1108) üzenetére


xtro
aktív tag

Ok

(#1110) Karesz0995 válasza xtro (#1109) üzenetére


Karesz0995
tag

Viccnek szántam, nem kell ez a stílus.

(#1111) k-adi


k-adi
nagyúr

Sajnos ilyen tapasztalatom nekem is van, hogy egy szoros meccs végén a kisjancsikák benyomják a csítet, csakhogy meglegyen a win-rate / medál, stb... Ezek még a normálisabb fajták, "csak" a végén nyomják be :D sokan már elején... de azokat mostmár hamar megfogja a battle-eye

(#1112) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv!

Nem igazán sikerült kiigazodnom a Season Passon, ha megveszem, akkor hozzáférést kapok a prémium operátorokhoz? Nem sok kedvem van kifarmolni 25000-et fejenként.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1113) atainprison válasza Mister_X (#1112) üzenetére


atainprison
senior tag

Igen, megkapod a külön játékbeli valutáért megvehető operatorokat, plusz 50% vagy 100%-kal (nem emlékszem pontosan) gyorsabban lehet az említett valutát (renown) szerezni.

(#1114) atainprison válasza k-adi (#1111) üzenetére


atainprison
senior tag

Battleye-ról annyit, hogy tegnap barátommal játszunk rankeden és nekem megszakadt az internet kapcsolatom. Routert reseteltem, a net visszajött, de visszalépni a meccsbe már nem tudtam, kaptam 15 perc eltiltást. És a poén az egészbe, hogy a két csapatnak megjelent a nevem, hogy a battleye távolított el a meccsről. Az ellenfél csapat egyből le is "csíterezett". Ez alapján nem tudhatjuk, hogy hány játékos járt úgy mint én és jelent meg a neve a képernyőn, hogy most őt jól eltávolította a battleye, úgy, hogy azt se tudja mi az a csít.

(#1115) Mister_X válasza atainprison (#1113) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azjó. PS-en zsenge lesz a szeptember, szerintem beinvesztálok rá.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1116) Gomez86 válasza atainprison (#1114) üzenetére


Gomez86
őstag

A battleye-tól ez nem szép dolog de az eltiltást szerintem azért kaptad mert nem léptél vissza x percig. Ezt írja valahol azt hiszem.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1117) atainprison válasza Gomez86 (#1116) üzenetére


atainprison
senior tag

Kb. fél perc volt mire visszahoztam a netem, és már el voltam tiltva 15 percre. Pedig van, hogy enged visszacsatlakozni (lehet úgy vette a rendszer, hogy direkt dc-ztem, és akkor megértem az eltiltást, valahogy azokat is ki kell szűrni). Amúgy mindegy, a barátom mondta, hogy 4-0 lett a vége az ellenfél javára és azon én sem hiszem, hogy tudtam volna változtatni :).

(#1118) vegitossj7 válasza atainprison (#1117) üzenetére


vegitossj7
addikt

Azért is kapsz 15 perces bann-t, ha mesterségesen próbálod a pinget növelni. Akkor is a Battleye dob ki. Haverom kipróbálta 300-as pinges klán ellen, őt baszták ki.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1119) atainprison válasza vegitossj7 (#1118) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem próbálkoztam semmi ilyesmivel (azt se tudom, hogy kell és nem is érdekel :) ), szimplán cseszekedett a netem, amit egy router reset megoldott. Na mindegy, a rendszer még közel sem tökéletes az biztos.

(#1120) k-adi


k-adi
nagyúr

Elég bosszantó a DC és a ragequit is... Tegnap első körben spawnkillt kapott egyik Tmate, rageelt is ahogy kell... a többi kört 4v5-ben toltuk le természetesen. Szerencsére visszahoztuk de vért izzadtunk, pedig ha marad az 5. player akkor sima ügy lett volna sokszor :U

(#1121) Ferdzsoo válasza k-adi (#1120) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szűrni kéne a majmokat valahogy. Mondjuk egyértelmű disconnect-nél meg rage quitnál, (amikor a server is látja hogy semmi baj csak a leave-re nyom valaki) 1 hét ban.
Valami ilyesmit hoznék be. Ha meg a szerver számára nem egyértelmű hogy milyen okból van disconnect akkor maradjon a 15 perc.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1122) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Konzolon azért nagyon fájó, hogy nincs chat (PC-n gondolom van), rankeden overtime Match pointnál azért szavaztatott ki az egyik intelligens, mert véletlenül lábonlőttem (40hp mínusz), amikor két drónra rálőttem preparation alatt - és nem a szobán belül, hanem a folyosókon. Picit voltam csak ideges :D

Season Passra meg elő kéne fizetni, kellenének a DLC operátorok és majd az SDF japánok is majd. Az új brazil csaj nagyon para tud lenni, hogy nem hallja meg az ember, Valkyrie esetén is jól jönnének a kamerák, Frost csapdáiba pedig a mai napig belefutok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1123) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Picit azért igyekszem felpörgetni a topicot. Kinek kik a kedvenc operátorai? (egy offense és egy defense)

Offense: IQ, minden fegyverére megvettem, ami szükséges volt, TH alatt nagyon hasznos, de még multi alatt is a spec képessége. Ha nem találtuk meg valamilyen csoda folytán a bombákat vagy a biohazard containert, akkor én meglátom falon keresztül.

Defense: Bandit volt az első megvett operátorom és imádtam is, hogy be tudok védeni egy komplett falat Thermite ellen. De amióta kipróbáltam Doc-ot és sikerült egyszerre földre küldenünk egymást Ashe-sel, én meg lazán felkeltem, azóta mindig őt választom Defense esetén elsődlegesen :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1124) F1rstK1nq válasza Mister_X (#1123) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Ash

Jager

Ok: fegyverek nagyon jók. szeretem, hogy gyors (easy roaming)

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1125) RaGi91 válasza F1rstK1nq (#1124) üzenetére


RaGi91
senior tag

Attack: Sledge, Twitch
Defense: Smoke, Jaeger

(#1126) vegitossj7 válasza RaGi91 (#1125) üzenetére


vegitossj7
addikt

Attack: Montagne Sledge
Defense: Castle Rook

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1127) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Óigen, egy kis tudatos bug kihasználás, mert miért ne...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1128) BigStraw


BigStraw
senior tag

Blackbeard

Kapkan

Én ezekkel elég hasznos tudok lenni, minden esetben.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1129) 1m1s válasza BigStraw (#1128) üzenetére


1m1s
tag

Remélem blackbeard-et nerfelik, hányni tudnék attól a karaktertől...

(#1130) Mister_X válasza 1m1s (#1129) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, az a Blackbeart + Montagne kombó... Egy C4 se elég oda :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1131) BigStraw válasza 1m1s (#1129) üzenetére


BigStraw
senior tag

Nem sokszor kerülök vele egy légtérbe :) De tuti az :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1132) vegitossj7 válasza Mister_X (#1130) üzenetére


vegitossj7
addikt

De 1 smoke elég, az tuti. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1133) Mister_X válasza vegitossj7 (#1132) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A repcsis pályán szeretem Smoke-ot, esetek 70%-ában 2-3 operátor egy bejáraton jön be, későn veszik észre, hogy a fejük fölé volt ragasztva a szeretetcsoamg :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1134) k-adi válasza Mister_X (#1123) üzenetére


k-adi
nagyúr

elsősorban ők a kedvencek:

+ Ash / BB / Buck

- Bandit / Jager / Kapkan / Valky

(Kapkan az elején nagy fav volt, aztán mindenki rájött mire kell figyelni ellene... de amióta kevésbé feltűnő kapkan lézere azóta sorra sétálnak bele a csapdáimba... GOLD rankeden is :C tehát azóta újra sokat megyek vele)

[ Szerkesztve ]

(#1135) Bjørgersson válasza 1m1s (#1129) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Birjon ki max ket tarat az a fos, de mar az is sok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1136) k-adi válasza Bjørgersson (#1135) üzenetére


k-adi
nagyúr

shield nélkül gyenge lenne... 2 tár kevés lenne.... nem OP BB csak nála a testére kell lőni, nem hs-ra menni

(#1137) #09198592


#09198592
törölt tag

Sziasztok!

Készítettem és fogok még készíteni Siege-es videókat. Főként rankedre megyünk csapatban. Elég jó akciók vannak a videókban.
Csatorna link: [link]

(#1138) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Na, ehhez mit szóltok? :U

Doc buff

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1139) k-adi válasza vegitossj7 (#1138) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez ötletes szerintem! + társakkal is lehetne így (élesztőből átmenne gyógyítóba a karakter) :K

[ Szerkesztve ]

(#1140) Mister_X válasza vegitossj7 (#1138) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem tetszik a jelenlegi Doc is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1141) gyurkikrisz válasza vegitossj7 (#1138) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

70-et ad, ha lelövöd, majd adod neki a revive-ot. Nem akkora game changer. Doc meg eddig se volt túl jó, akkor már inkább Rook. Stim pisztolya akkor ér valamit, ha sokáig életben maradsz, és látótereden belül van egy "elesett" csapattárs. Ami pedig nem túl valós. Akkor már inkább Rook, azonnal ki tudják használni a gadgeted, a jó fegyverrel és a 3 armorral lehetsz a frontvonalban, nem kell kempelned, hogy majd segíthess esetleg valakinek.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1142) Gomez86


Gomez86
őstag

Senki nem mondja a Thermite-et? kedvencem!

def-ben meg mute-al szoktam lenni de inkább a csapatérdek miatt.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1143) Mister_X válasza Gomez86 (#1142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyedüli FBI operátor, aki nincs meg :N Pedig biztos röhögnék, hogy "ezt nektek védelem". Ha lenne még mellém 4 fő, akkor egy támadó csapat biztos Thermite - Ash - Montagne - Blackbeard - Glaz, védekező meg Valkyrie - Jaeger - Pulse - Smoke - Rook lenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1144) daveoff válasza Mister_X (#1143) üzenetére


daveoff
veterán

thermite - thatcher nélkül nem sokat ér, ha az ellennek van egy kis esze.... ;)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1145) Karesz0995 válasza Mister_X (#1143) üzenetére


Karesz0995
tag

Az a baj ezzel a támadó felállással hogy nincs thatcher, vagy legalább egy twitch az elektromos kütyükre. Inkább Thermite, Thatcher, BB, Ash/Capitao, Sledge. Védekezőnél még lehet variálni, de Valkyrie, Jager, Rook nálam is benne van az 5-ben.

(#1146) gyurkikrisz válasza Mister_X (#1143) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Montagne csak funolni jó, amúgy szerintem gyenge. Ha nem egy inkompetens barom dobja rád a c4-et, akkor halott vagy.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1147) Gomez86 válasza daveoff (#1144) üzenetére


Gomez86
őstag

Általában annyi nincs :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1148) k-adi válasza Gomez86 (#1147) üzenetére


k-adi
nagyúr

rankeden? gold és afölött? hmm.. :U :B ;]

(#1150) xtro válasza k-adi (#1149) üzenetére


xtro
aktív tag

twitch nagyon op lesz illetve a ha doc tud a csapattársaknak is HP -t adni akkor teljesen át fog rendeződni a csata tér, de jofajta chanka buff nyugtatná meg a lelkem csak :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.