Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Sareth válasza Gomez86 (#999) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1002) BigStraw


BigStraw
senior tag

Mi a flash hider és a compensator között a különbség? Van egy halvány sejtésem, de mondom inkább megkérdezem, hogy tisztán lássak :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1003) Karesz0995 válasza BigStraw (#1002) üzenetére


Karesz0995
tag

A compensator a folyamatos tüzelés pontosságát javítja, a flash hider viszont a rövid sorozatok (3-4 lövés) pontosságát + nem hagy nyomot a lövedék a levegőben (halvány fehér vonal) így nehezebb beazonosítani hogy milyen irányból lőnek.

(#1004) k-adi válasza F1rstK1nq (#988) üzenetére


k-adi
nagyúr

Néztem és holo még mindig elterjedtebb... de igazából nekem totál mindegy mit raktok rá, én utálom.
Azért azt tegyük hozzá, hogy a red dot buffolva lett ("nem véletlen") 3-4 hónapos patchben, addig kb alig használták.. csakhogy teljes legyen a kép.

(#1005) BigStraw válasza Karesz0995 (#1003) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi :) akkor tisztázódott :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1006) k-adi válasza BigStraw (#1002) üzenetére


k-adi
nagyúr

Flash hider-t tegyél mert ebben a játékban amúgyis pötyögtetni kell... ha folyamatos tüzelésre kerül sor akkor valamit nagyon rosszul csinálsz (vagy meglepett egy roamer)

(#1007) Karesz0995 válasza k-adi (#1006) üzenetére


Karesz0995
tag

Majd kitapasztalja hogy melyik fegyverre neki mi a jó. Elméletben ez jól hangzik hogy csak pötyögtetni kell, de a valóság más szerintem. :P

(#1008) RaGi91 válasza Karesz0995 (#1007) üzenetére


RaGi91
senior tag

Persze, hogy más. Közép távig egész könnyen lehet irányítani a recoil-t. Egy kis gyakorlás kell azért.

(#1009) Gomez86 válasza Sareth (#1001) üzenetére


Gomez86
őstag

Csúcs! Sajnos nem tudtam játszani hétvégén, meg tegnap éjjel értem haza, így van még hiányosságom de kb 6-6 operátor megvan minden fegyver kieggel, azzal már általában elvagyok.

G0mez86 az ID-m UBI-n, vegyetek fel plz ha szerveződik a csapat.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1010) Zedz


Zedz
addikt

Kanadai támadó fenegyerekről mi a vélemény? Megéri megvenni, vagy fordítsam inkább másra az összekuporgatott kreditjeim? Blackbeard elég savage, csak sokan pickelik.

(#1011) k-adi válasza Zedz (#1010) üzenetére


k-adi
nagyúr

Buckról? Erre csak annyit tudok mondani, hogy nézd végig a videót és megtudod a választ: [link]

(röviden: igen + shotgun kiegészítője&frag páros eléggé jó, a fegyverei sem rosszak)

Én béna vagyok Buck-al ezért inkább BB-t választom ha tudom, de jobban belegondolnva a kanadai erősebb szerintem.

(#1012) Karesz0995 válasza Zedz (#1010) üzenetére


Karesz0995
tag

Buck durva jó! Mondjuk én Capitao-val megyek mindig, de egy jó Buck-ra mindig szükség van a csapatban :)

Szerk: Mikor lesz közös játék srácok? :))

[ Szerkesztve ]

(#1013) Zedz


Zedz
addikt

Akkor ha összejönnek a kreditek megveszem. Köszönöm a helpet. :)

(#1014) McNamara válasza Zedz (#1010) üzenetére


McNamara
Ármester

Én is op vásárlás előtt állok. Nekem Blackbeard a legszimpibb.

(#1015) Zedz válasza McNamara (#1014) üzenetére


Zedz
addikt

Na azt mire meg tudom ölni... inkább fordítva szokott megtörténni. :( :D
A fegyverre illesztett shieldjét semmi sem viszi át?

[ Szerkesztve ]

(#1016) 1m1s válasza Zedz (#1015) üzenetére


1m1s
tag

De igen, a C4.

(#1017) k-adi válasza Zedz (#1015) üzenetére


k-adi
nagyúr

de törik a fegyveres pajzs.. shotgunból kevés kell bele

(#1018) daveoff


daveoff
veterán

jó ez a játék, kezdek rákapni az ízére... :D :C

első sorban a darálós játékokat szeretem, de kezdek belejönni ebbe a kempelős, sunyulós stílusba. :DDD ha az ember maximálisan kihasználja a lehetőségeket, és van egy jó csapat, akkor nagyon élvezetes tud lenni. :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1019) McNamara


McNamara
Ármester

Mi a franc van a szerverekkel? 20 perce próbálok játszani, de egy nyamvadt kört nem tudok nyomni. :W

[ Szerkesztve ]

(#1020) daveoff válasza McNamara (#1019) üzenetére


daveoff
veterán

karbantartás....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1021) RaGi91 válasza daveoff (#1020) üzenetére


RaGi91
senior tag

A fene se tudja miért csúcsidőben, általában hajnal/délelőttre szokták tenni.

(#1022) Zedz válasza k-adi (#1017) üzenetére


Zedz
addikt

Ja hogy az be tud törni?Eddig akármennyit toltam bele, mindig ő lőtt le előbb. :D

(#1023) RaGi91 válasza Zedz (#1022) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát azt csak akkor van esélyed betörni, ha nagyon noob a blackbeard, vagy épp mással van elfoglalva, nem pedig a játékkal. Egyéb esetben bármelyik átlagos player le tud lőni hamarabb ha a pajzsot lövöd.

[ Szerkesztve ]

(#1024) Zedz válasza RaGi91 (#1021) üzenetére


Zedz
addikt

Én sem értem mi a francért kell pont este csinálni. :(((

(#1025) BigStraw


BigStraw
senior tag

Valaki már tud játszani? Nekem még mindig nem megy :S De lesz valami frissítés is vagy csak karbantartás?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1026) tixem válasza BigStraw (#1025) üzenetére


tixem
addikt

A frissítést már délután letolták olyan fél 6 körül. Akkor volt egy kb bő fél órás leállás (miért nap közben ne kérdezze senki :U ) és mióta újraindítottak azóta szar az egész. Még most sem megy az 5v5

Addig is szerencsétlenkedek TerroHunt-tal. Szánalmas ubisoft :W :(((

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#1027) BigStraw válasza tixem (#1026) üzenetére


BigStraw
senior tag

Nálam még az sem indul el :(

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1028) vegitossj7 válasza tixem (#1026) üzenetére


vegitossj7
addikt

Amerikánóban este volt... Amúgy jó ideje nem láttam ilyen szerverhibát, talán 3-4 hónapja volt ilyesmi...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1029) Zedz válasza vegitossj7 (#1028) üzenetére


Zedz
addikt

De hát ez egy francia cég, ki a f*szt érdekel mikor van ott este? :D :D

(#1030) Zedz


Zedz
addikt

Na, nekem most jó!

(#1031) BigStraw válasza Zedz (#1030) üzenetére


BigStraw
senior tag

Nekem is helyrejött :) bár olyan betegesen megy még :) De megy!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1032) Zolbak2107


Zolbak2107
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég játszom a játékkal, kipróbálás céljából az olcsó változatot vettem meg. Nagyon bejött a játék és kérdezném hogy lehet-e normál változatot csinálni a játékból? Mivel így nagyon drágák az operátorok.
Előre is köszi a válaszokat.

(#1033) RaGi91 válasza Zolbak2107 (#1032) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én úgy tudom, hogy nem lehetséges. Az egyetlen megoldás, hogy R6 creditet veszel játékba (bundle-be) és ezzel oldod fel az operátorokat. Nem tudom van-e starter edition tulajoknak olyan bundle, hogy ATK és DEF operátorok. Ha van, akkor azt olvastam, hogy ha veszel egy 4200+720-as pack-ot, azzal ki tudod oldalni az összes alap operátort és kb. ott vagy anyagilag, mintha startert vettél volna. Nézz szét játékon belül a shop-ba, számold össze, mert én nem fogom az tuti :N

Nem tudom ez az infó mennyire elavult, de mást nem találtam. Esetleg vehetsz még boostert és gyorsabban jön a renown. Más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1034) Gomez86 válasza Zolbak2107 (#1032) üzenetére


Gomez86
őstag

Nem vágom mi az olcsó változat, de arra nem lehet season pass-t venni? azzal instant kinyitod a premium operátorokat és a nagy ászok úgy is ott vannak köztük. Közben meg kapsz egy alap boostert és jön a $ hogy ki tudd venni a simákat is...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1035) RaGi91 válasza Gomez86 (#1034) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az olcsó változat a starter edition.
Egyébként igen ez is egy megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1036) Sareth válasza Gomez86 (#1034) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1037) Gomez86 válasza Sareth (#1036) üzenetére


Gomez86
őstag

Tegnap azért futottam egy órát, 10-től 11-ig bár lassan de azért csak összehozta a multi meccseket... remélem ma fickósabb lesz kicsit.

Lassan kezdem megszokni shotikat is a játékban (nincs akkora szórás középtávra mint eddig tapasztaltam máshol) és lassan látom értelmét is :)

Amúgy a season itt havonta zárul és dobja a rewardot? (btw mi a reward?)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1038) Sareth válasza Gomez86 (#1037) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1039) Gomez86 válasza Sareth (#1038) üzenetére


Gomez86
őstag

Annyira engem sem, csak oda van írva hogy dob valami rewardot, és gondoltam megkérdezem hogy az a tuti meggazdagodás forrása, vagy nem :) de akkor az utóbbi.

én játszok azért minden elalvás előtt egy kicsit hogy utólérjelek titeket...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1040) Sareth válasza Gomez86 (#1039) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1041) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Aki tegnap panaszkodott a rossz szerverekre, nézzen rá a Booster-ekre. :U Lesz ott egy meglepije.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1042) Gomez86 válasza Sareth (#1040) üzenetére


Gomez86
őstag

Ok, ez megvan, tizenix óra alatt kiderült. Amire gondolok az az hogy amikor ranked multit játszol akkor ott van egy rangod (bronz, meg ezüst, meg arany, gyémát meg mittudoménmi). Amikor a ranked-ra mész (menüben) írja hogy "reward: ..." és ott van renown meg valami más. A kérdésem eredetileg arra utalt hogy mi a reward a rang-ért pontosan (pár száz vagy pár ezer) és hogy azt mikor fizetik? a season végén (mint HS-ben pl) vagy közben több renown-t kapsz amikor játszol a rangodtól függően (pl ha bronzban vagy akkor a meccs végi bónuszhoz + 5%, aztán silverben +10 etc)

bocsánat nekem kellett volna screenshotolni, csak melóból írok, otthon meg csak játszok :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1043) Sareth válasza Gomez86 (#1042) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1044) Gomez86 válasza Sareth (#1043) üzenetére


Gomez86
őstag

no para, majd megguglizom...

Viszont érdekes amit írsz, én inkább ranked-et játszom mert ott látszólag jobban odafigyelnek a többiek mert hogy van "tétje"...

De lehet hogy nincs igazam, kevés a tapasztalatom még...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1045) Sareth válasza Gomez86 (#1044) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1046) demmer123


demmer123
őstag

5900ft.-ért megéri megvenni a játékot?

Sokan mondják hogy ronda a grafika,nem olyan jó a játékmenet stb.

Ti hogy vagytok vele?

Soha nem játszottam még ilyen taktikus játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#1047) k-adi válasza demmer123 (#1046) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem jó játék, a grafika ugyan nem olyan mint az E3as videóban sajnos, de még így is elmegy. A játékmenet lassú, taktikus, szóval ha ez az első ilyen játékod akkor nehézkesen fog indulni a pályafutásod. Még én is sokat szívok vele, pedig már jópár taktikus játék van a hátam mögött, de még mindig meg tudnak lepni pedig megjelenés óta játszom ezzel. :D
Sokan azt hitték hogy ki fog halni a játék, de sikerült visszahozniuk season3-al a játékosszámot, így szerintem megér 5-6 rongyot ez a játék, főleg hogy még lesz egy utolsó, 4. dlc is (season4) a japókkal (akiket én már nagyon várok)

(#1048) daveoff válasza k-adi (#1047) üzenetére


daveoff
veterán

Én már megjelenéskor megvettem, de csak most kezdtem el vele játszani, már bánom. :D Az elején kell hozzá türelem, ha valaki nem ehhez a játékmenethez van szokva, de kb 10-20 óra játék elég, hogy az ember ráhangolódjon, legalábbis nekem ennyi idő kellett, ez idő alatt nem szabad feladni, utána jó lesz. Mikor jön az utolsó DLC?

(#1046) demmer123: Szerintem ennyit megér! :K

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1049) k-adi válasza daveoff (#1048) üzenetére


k-adi
nagyúr

Várhatóan október (de inkább november, mert 1 hónapos csúszásban vannak sajnos) környékén jön a season 4.

Remélhetőleg a japókkal együtt jönnek végre a beígért új gamemode-ok is. :B

Le kell nyomni 4-5 meccset mire az ember hozzászokik a lassú r6 féle játékmenethez (ami néha nem is lassú, sőt sokszor másodpercek alatt berobbantunk, ledaráljuk az ellent az obj. szobában)

[ Szerkesztve ]

(#1050) Karesz0995 válasza demmer123 (#1046) üzenetére


Karesz0995
tag

CS:GO-nak rosszabb a grafikája, mégis mennyien játszanak vele :D Amúgy megéri a 6k-t, játékmenet először szokatlan lesz, de majd belejössz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.