Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1459) S e t h válasza .LnB (#1447) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem gondoltam, sőt még csak nem is utaltam rá, hogy a "normális" ellentettje jelen esetben a hülyét jelentené, csak éppen nem hiszem, hogy van egy olyan zsinórmérték a filmművészetben, amely alapján társadalmi szintű megállapításokat lehetne tenni.

Amellett, hogy a társadalom sosem lesz olyan homogén, hogy ugyanazon érdeklődési kör mentén alakítsanak ki közös álláspontokat, úgy azt sem hihetjük, hogy a művész filmek bármikor képesek lennének a marvel univerzumhoz hasonló méretű tömegbázist kialakítani.

Én nem gondolom, hogy meg kellene kongatni a harangot a marvel sikere miatt, én megtalálom azokat az alkotásokat, amelyek kikapcsolnak, elgondolkodtatnak, a marvel csak a desszert, de ugye abból is megárt a sok, ezért nem is eszem folyamatosan.

Egyébként meg ahogyan öregszünk úgy változik az ízlésünk is, nekem is nagyon kellemes élmény volt The Ballad of Buster Scruggs és a régen favorizált filmekről, ha éppen leülök eléjük, el nem tudom képzelni, hogy mi tetszett bennük anno.

És most befejezem a Journal 64-et, mert a gyerek miatt nem tudtuk és cefetül érdekel a vége. :D

szerk:
Meghalt a pc-ben a hdd, szerencsére az ssd megy, de kéne vmi 1-2 terrás, ajánlanátok vmit. ami szerintetek jó?
Érdekes módon nekem a samukkal sosem volt gondol, de a wd-ék folyamatosan letérdelnek.
Nem is olvastam utána mit lenne érdemes meg honnan.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.