Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14501) Kommy válasza UnConnecteD (#14490) üzenetére


Kommy
veterán

Mosquitoo ezt neked is mondom. Nyugodtan nyissátok ki azt a két üres gift és ha újraindítjátok a játékot akkor kapjátok meg a kulcsokat.

[ Szerkesztve ]

(#14502) Isten88


Isten88
senior tag

Baze PÉTÉ! Nem grid, nem NFS, nem LFS, nem LevelR...Pété! 1-2 hsz off belefér, de olvassatok már vissza kicsit...alig van 10-20 hsz, ami a PT-t érinti. Eddig szerettem ezt a fórumot olvasni, de már gusztustalan amit művelnek egyesek. Ügyes vagy, hogy hozzá tudtál jutni az xy játékhoz, nagyon nehéz lehetett. Elindítani és crackelni is biztos nehéz volt, gratula, hogy sikerült. Duplakatt rá? Hűdeügyi gyerek. A nyilakat is megtaláltad az irányításhoz? Ezaz! Akkor most játsz vele 10 percet, oltsd le, mert neked nem tetszik és mindezt írd le a PT fórumába, mert erre való. Én meg játszottam a szupermárióval. Elindult. Grafika: pótolhatatlan, játékélmény: felejthetetlen...mert ez a fórum egyesek szerint erre való. Királyos vagy...

(#14503) Isten88 válasza [HUN]Dani (#14433) üzenetére


Isten88
senior tag

Ha bent hagytam volna, amit láttál, megkeres és ha raklap-arcú, boiler-testű, akkor elver, így meg nem szítom a fölösleges hülyeséget.

(#14504) dokar válasza MaciG (#14500) üzenetére


dokar
addikt

Az NFS az tényleg arcade, de a GRID egyáltalán nem. Egyébként a PT-t nagy szimulátorként emlegetitek, holott még se deadzone-t, se saturation-t nem lehet a controller-hez beállítani (amire ugye a GRID-ben van lehetőség). Egyébként a GRID sokkal jobban szimulátor, mint a PT. Ez a PT játék önmagában egy nagy ratyi, mert az autók is gagyik és a grafika is silány, továbbá az irányítási lehetőségek hiánya magas. Számomra egyedül azért van "életben" a PT, mert van benne TA, aminek játékélménye annyira jó, hogy még a gyenge minőségű grafikát is feledteti. Leginkább az lenne a jó, ha a TA külön játék lenne. :)

extra - SEXRay

(#14505) orkaman


orkaman
csendes tag

megint morello upgrade a hétvégén....
Mikor nézem meg a TV sorozatokat? :)

Úgy látom lesz upgrade 4 is. (bár valamit gagyog hogy engine-4 body-4 csak AP-s)

Ha minden jól megy, a hétbégén nelefér nekem engine+3, ECU+3, gumi+3, felfüggesztés+3.

Persze ahoz kell még vagy 140k RP.

És egy body+1 is jól jönne.

Nincs valami jó kis BOT? mittudom én exploreren nyitni egy kódos szobát, belépni 2-3 accounttal, mágnest fel, gázpedálra féltégla, és fél percenként rescue.

12óra AFK alatt azért összejönne valami.

Nem tipp volt ;)

(#14506) dokar válasza orkaman (#14505) üzenetére


dokar
addikt

a kliensben lehetne ügyködni, de nem hiszem hogy megérné az RP miatt a kockázat, hogy kapj egy végleges bant

extra - SEXRay

(#14507) Target78hu


Target78hu
aktív tag

PÉTÉ -vel kapcsolatos és hátha nem látta még valaki! Bár semmi újat nem tudunk meg ,de egy érdekességnek jó (talán)...
[link]

hkv.hu

(#14508) Creative997 válasza UnConnecteD (#14490) üzenetére


Creative997
őstag

Igen nem látod a giftben h lenne vmi, de ha később belépsz megkapod a kulcsokat, ott lezsnek, legalábbis nekem ott voltak, meg lakótársamnak is, ez ilyen...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14509) Isten88 válasza Target78hu (#14507) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszi a linket! Számomra sokat mondott a videó. Pl: ha netán belefektetek egy xy összeget a játékba, azt évekig tudom tovább vinni, mert nem most fog tönkremenni Invictus. Tényleg sokat számít a mi támogatásunk is, mert csak 50 fős a fejlesztőcsapat.

(#14510) MaciG válasza dokar (#14504) üzenetére


MaciG
addikt

Én soha nem mondtam hogy PT nagy szimulátor, de GRID az meg arcade és nagyon. Kikapcsoltam minden segítséget és még úgy is easy volt. Pl. mi az ,hogy odalépek a gázra és 3-4sec elteltével 300-nál járok... Jah meg a satufék, mikor belelépek semmi csúszás, a verda meg beleáll a betonba így pik-pak. Szóval egy nagy arcade az egész és a PT még mindig reálisabb. :U ( A régi Toca játékok, elődök, sokkal jobbak voltak irányítás terén. :K )

BANZAII

(#14511) [HUN]Dani válasza Target78hu (#14507) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

THX a linket. :K

magyarsrac

(#14512) wazup86


wazup86
tag

jó kis videó tele függőkkel :D amúgy igen ez a jövő, hogy ingyenesen online-ban nyomhatod és ha tetszik bele fektetsz pénzt :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#14513) dokar válasza MaciG (#14510) üzenetére


dokar
addikt

Pl. mi az ,hogy odalépek a gázra és 3-4sec elteltével 300-nál járok... Jah meg a satufék, mikor belelépek semmi csúszás, a verda meg beleáll a betonba így pik-pak.

ezek tényleg szarvashibák

de legalább van benne ilyen:

mivel ilyen opció nincs a PT-ben, ezért nem is játszok benne csak TA-t
vkinek megköszönném, hogyan tudnám megadni ezen értékeket külsőleg driver módosítással. a PT fórumán a nagyágyúk sem tudták.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#14514) Mariann294


Mariann294
őstag

Most én vok a hülye,vagy mindenki a PT-t szidja....
Mutassatok mér nekem még egy MMORG vagy mittom én én a lényeg az hogy ONLINE játékot ami ilyen élményt nyújt!!!
Vannak hibái persze hogy vannak, de minek nincsenek?Ha valaki meg utálja ott van egy olyan gomb hogy:UNINSTALL
Azt kész.

És ha valaki leirja azt hgy na gyerekek én most letöltöttem ezt meg azt akkor én örülök az információnak.Vagyis..letöltsem vagy ne töltsem?
Emlitettem hogy Daninak köszönhetően(jó értelemben) a level R-t eszem ágában sem volt letölteni.

Viszont az új NFS-et igen.Mert mindegyik részével jáccottam már.Hát maradjunk abban hogy közepes.Nem rossz.De lehetett volna jobb is.
Bár sztem uj videókártyával máshogy látnám a világot!(szószerint) :DDD

Nah kész...bocs ha vkit untattam..de ez ugye itt véleménynyilvánitás...stb :K

(#14515) Creative997


Creative997
őstag

A Morellonál a lvl4 body és motor akciós lesz ha APval veszed, de ez ugye nem azt jelenti h CSAK APs lesz?
Kellene egy kis megszánás challenge, nem egész 100AP kellene az RX-8hoz, ha vki vmikor ráér holnap este 6ig az szóljon plz!

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14516) PaJa1


PaJa1
őstag

A PT arcade és Sim közötti átmenet. Tudtommal nem állította egyik hivatols személy sem hogy ez kőkemény sim. Good balance between arcade and simulation. És ez pontosan így is van. A grid nekem is arcade volt. Simnek meg ott van a GTR sorozat és az LFS. Ha lesz kormányom akkor szerintem a PTt és a simeket is komolyabban fogom tolni. Már álmodtam róla :)

A PT grafikájára meg annyi, hogy szép! Az NFS és Grid újabb és szerintem csak az utólagos effektek miatt tűnik szépnek, ami nekem egyáltalán nem jön be.

Én azt hallottam, hogy a az összes lvl4 tuning APs lesz. Baxák meg magukat. RPben is minden drága, most meg már az se lesz elég?! - ezt mondtam GMnek is, persze szebb körítéssel^^

hsz a PT ről :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14517) Creative997 válasza PaJa1 (#14516) üzenetére


Creative997
őstag

Tényleg elmehetnek az ...jukpics... :o röviden és tömören...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14518) orkaman válasza PaJa1 (#14516) üzenetére


orkaman
csendes tag

úgy van mond meg neki.

Legfeljebb egy hétig csak fórumon látunk ;)

(#14519) Karibaba válasza [HUN]Dani (#14468) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Én sem kaptam kódot ha meg van még , jó lenne!!!

Projekt Torque online MMO

(#14520) dokar válasza PaJa1 (#14516) üzenetére


dokar
addikt

Ha lesz kormányom akkor szerintem a PTt...

van kormányom, de nem használom a PT-hez, mert a PT-ben nincs deadzone... stb.
nem kellemes amikor a kormányt rángatni kell, mert nem akarja az igazságot.

extra - SEXRay

(#14521) Karibaba válasza PaJa1 (#14516) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Holnap két verseny is lesz , mert két levelet kaptam amibe részt veszek race 1 race 2 ????

Projekt Torque online MMO

(#14522) PaJa1 válasza Karibaba (#14521) üzenetére


PaJa1
őstag

Már ezt is írtam! Különben is a másodiknak a tárgyában benne van, hogy KORREKT
Csak a 2. érvényes, az első kuka...

A PT és a kormány kombójáról nem tudok sokat mondani, egyszer próbáltam már egy Logi-MOMO-val, de nem tudtam rendesen beállítani, az FFB-el volt bajom.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14523) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na most akkor mi a tényleges helyzet (valószínűleg senki sem tudja igazán) a hétvégi Morello upgrade-ekkel? Eddig 3 verziót ismerek:
- minden upgrade AP-s lesz
- a lvl4-es upgrade-ek AP-sak, a többi RP-s
- RP-s lesz az upgrade, de ha AP-val veszed, akkor akciós, mert kapsz mellé ajándékot is

De ezenkívül még számtalan verzió lehetséges. Én legfőbbképpen annak örülnék, ha minden RP-s lenne, ha nem csak hétvégére lenne engedélyezve és nem lenne ilyen pofátlanul drága :((( .

Egy újabb hsz. a PT-ről.

ui.: Dokarnak innen küldök egy hatalmas DEADZONE-t és SATURATION-t. Peace. :DDD

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14524) Creative997 válasza Ricco_hun (#14523) üzenetére


Creative997
őstag

Paja elmondása alapján a lvl4 összes AP-s lesz... :((( lvl1-3ig meg RP-s.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14525) [HUN]Dani válasza Karibaba (#14519) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Sry de nincs több kódom mert csak 2 volt, egy nekem a másik meg Creativenak ment.

magyarsrac

(#14526) PaJa1 válasza Ricco_hun (#14523) üzenetére


PaJa1
őstag

Én sem tudom mi van igazán, én úgy hallottam, hogy minden AP lvl4 upgrade APs lesz, a honlapon pedig csak a motor és kasztni lvl4et írja APsnak. És ha most amig ezek elérhetőek veszed meg valamelyiket, kapsz mellé 10 RP poppert. Ha mind2t megveszed, akkor 20 poppert kapsz.

Ha nem kapod meg az akcio végéig a poppereket akkor használd a "contact us form"ot.
Az akcio vége: 23-a éjfél.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14527) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

Csabesz, Ofi! Este fele, rush;) :K

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14528) dokar válasza Ricco_hun (#14523) üzenetére


dokar
addikt

deadzone-t ne küldjél, az sajnos van, offset beállítási lehetőség hiányzik hozzá.
de a linearizálást kifelejtetted. :D

újabb hsz. a PT-ről: új TA pályát akarok lusta banda! :DD

extra - SEXRay

(#14529) ABnormal


ABnormal
őstag

kíváncsi vagyok,hogy még mit tud kitalálni az aeria,hogy megutáltassa magát mégjobban...ez baromira nem tetszik,a morelló tuning csak akkor lehet teljes,ha AP-t is használsz...
na,most jött el az uninstall ideje...pápá :D

(#14530) PaJa1 válasza ABnormal (#14529) üzenetére


PaJa1
őstag

kötelező neked fullos morelloval menni? :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14531) ABnormal válasza PaJa1 (#14530) üzenetére


ABnormal
őstag

mivel aki számít azzal megy ezért igen :D,bementem egy class7 szobába és rajtam kívül mindenkinek fullos volt,benéztem a boltba,láttam,hogy a lvl4 upgrade AP-s,ki is léptem és uninstall...

lett ~10Giga szabad helyem ...ooojeeeee (levelR és PT ment a levesbe...)

(#14532) Creative997 válasza ABnormal (#14531) üzenetére


Creative997
őstag

ne má!!! nem kell mindenféleképpen morello a boldogsághoz!!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14533) PaJa1 válasza ABnormal (#14531) üzenetére


PaJa1
őstag

Ezek szerint qrvasokan nem számítanak....
Nekem sincs fullos morellóm

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14534) PaJa1 válasza Creative997 (#14532) üzenetére


PaJa1
őstag

Crea, aláírásodhoz kapcsolodóan:
Nekem ilyen feliratú tábla van fent az ajtóm felett:
Csak az ÁTLAGOS emberek tartanak rendet, a ZSENIK uralkodnak a káosz felett.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14535) Creative997 válasza PaJa1 (#14534) üzenetére


Creative997
őstag

hehe, gyakorlatilag uaz... :D további aranyköpésekkel foglak fárasztani titeket, ha nézitek az aláírásomat, minden héten újat rakok be :DD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14536) buvez


buvez
tag

UJG2-UX7E-CLF3-0353

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14537) sanye89


sanye89
csendes tag

Nagyon durva lett a Morello! :K :K :K

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#14538) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

:R :C Csabikám, Ofikám! :C :R olyam 600ezer körül megúntam a bogyózást :DDD :Y Köszönöm a lehetősége/ket!!

Az AP-s Muréna tuning csak átmentei!! Ne xarjatok be, mindenki kapkod a pénztárcájáért.. mindjárt lesz az RP-ért is!! Majd hozza a jézuska ;] Inkább poppert, meg csajokat vegyetek!! (Aki gondolkodik az csak RP tuningoló cuccokat vesz.. az XP kit érdekel..Ugyanis ilyenkor rush-kor csajjal meg popperrel 400% a szorzóóóó))

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14539) PaJa1 válasza SSP33DY (#14538) üzenetére


PaJa1
őstag

600k? :DDD csajjal,popperral? mennyi idő volt? 8an voltál? :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14540) erdol válasza SSP33DY (#14538) üzenetére


erdol
senior tag

Ezt hogyan csináltad?

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#14541) Ofi1978 válasza SSP33DY (#14538) üzenetére


Ofi1978
csendes tag

SSP33DY: Nincs mit! Szólj máskor is nyugodtan ha kellünk! :K :))
600 ezer :Y ? Én a második-harmadik után megunom...és színes ugráló bogyókkal álmodom... :D

[ Szerkesztve ]

(#14542) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Egy működésképtelen, megállt óra naponta kétszer pontos időt mutat. :Y

(a világon mindenből kettő van)

(#14543) SSP33DY válasza PaJa1 (#14539) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

csak popper meg a rush, az 210%. 7en voltunk, és 5 kör explorer.. De gyülöltem a végéreee... LLOOLL :DDD :O Hát ha még csajom is lett volna...hhhhhmmmmmmmmmmm 410%..1.2 milllaaa

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14544) SSP33DY válasza Ofi1978 (#14541) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Hát Ofikám..nekem sem máson járt az agyam, amikor felborultam.. csak a kérdőjeleket láttam a fejem felett, hogy "nnoorrmmáálliisss"" :DDD :DDD :D :)) :)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14545) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Shop-ban nézegettem a Morello upgrade-eket (álmodoztam, ugyanis popper meg csaj nélkül elég nehéz összeszedni annyi rp-t, ráadásul úgy, hogy az öcsém hétvégén általában rátelepszik a "nagygépre"). Az egy dolog, hogy horribilisek az árak (ez már tényleg pofátlanság), de hogy a tuningtól nem javul a gyorsulása, hanem rosszabb lesz (minden upgrade rátesz +0.1 sec-et :W ), azért az egy kicsit gáz. Nem tudom aeriáéknál mit jelent a tuning, de nálam azt, hogy a kocsi minden paramétere javul. WTF és társai.

bumbalaci55, nem tudom mit gondoljak rólad (inkább megtartom magamnak), dehogy PT fórumba beraksz egy nagy képet egy kibaxott óráról, ami éppen tetszik neked, hááááát. Szerintem inkább küldözgesd ezt a képet msn-en a haveroknak, de ne itt foglald vele az értékes helyet. Kösz.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14546) PaJa1 válasza SSP33DY (#14543) üzenetére


PaJa1
őstag

Még mindig érdekel, hogy meddig tartott :D
Szerintem egyedül felszedni majdnem 400 korongot, az eltart olyan fél óráig, nem? Legalábbis nekem annyi .D szal ha én csináltam volna ugyan ezt akkor nekem minimum két és fél órámba telt volna :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14547) Creative997 válasza PaJa1 (#14546) üzenetére


Creative997
őstag

Én amikor egyedül szedtem csak csajjal (200%) akkor 140k összejött, fél óra volt... du kisebb, nagyobb megszakításokkal 800k megvolt és ez 3 napig volt hétvégén...

Ricco: a lvl1 az olyan de ha többit berakod, 3.11 lesz a gyorsulása, 500LE, stb... :Y

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14548) PaJa1 válasza PaJa1 (#14546) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerk: Figyelem, hosszú! (bár minden relatív :DD)

argh, lassan gondolkodok a mondani valómon :( , lehet mire kiér, ki is hűl :DDD

Szerintem a jó dolgokat könnyebben elfelejtjünk, mint a rosszakat. Sokkal többet hallani a reklamálást, meg azt, hogy ez milyen tré, az milyen tré, hogy minden drága, hogy ez ilyen bogaras tákolmányhalmaz, meg fizetni egy ingyenesnek meghirdetett játékért ...stb - a negatívumok.

De az egyre ritkábban látom, hogy valaki dicsérné a játékot. Pedig van miért! Én szeretem olvasni az olyan HSZeket amikor valaki leír egy pozitív élményt. Ezt mostanság az újoncoktól láttam. Nekik(kezdőknek) a PT olyan, mint nekünk volt régen. A class1es-2es autók még elérhető árúak. Remek versenyeket lehet futni az azonos szintűekkel, összeismerkednek azokkal akikkel sokat versenyeznek és jó kapcsolat alakul ki közöttük, keresik majd egymás társaságát ha mind2en online lesznek, gyűjtögetik a pontot a következő szinttől elérhető fejlesztésre, megosztják a tapasztalataikat a hasonszőrűekkel...stb

ÉLVEZIK a játékot!

Emlékszem, ha jól, akkor a legelső ember a barátlistámon (kb egy éve) LeQueb volt, sajnos most már nem játszik :(( . Rengeteget TAztunk, szinte csak ott mentünk. Valamelyik versenyen iszonyat jót draftoltunk. Utána dumába keveredtünk. Vele alakítottam ki azt a draft taktikát, hogy a gyors autó mindig a leggyorsabb íven menjen, tehát nem az elöl menő autót kerülgeti a hátulról érkező gyors ember, hanem aki elől megy az átengedi a gyorsnak a fasza ívet amin megy. Ha jól emlékszem ezt mi csináltuk először, és igen szépen csúsztak a WRek TAben! Akkor még balansz is volt a TA kocsira, én T ő T+, az elején ha bennt maradtunk az akkor még instabil szélárnyékban akkor a többieknek esélyük sem volt. Kellett egy kis idő míg felgyorsulunk Ts accelokkal :) Ha nem egy bolyban kezdtünk akkor az elől menő megvárta a lemardottat és még így is, a remek co-op-nak köszönhetően a dobogón végeztünk. Ahol elindultunk ott jó eséllyel valamelyikünk nyert.

Nem magamat, hanem a JÁTÉKÉLMÉNYt akarom fényezni!

Sajnos most sokkal több a kilökős, sportszerűtlen, bunkó, feltartós, nehéz felfogású gyökér az egész játékban.

A játékot még mindig lehet ingyen játszani és nagyon szép eredményeket elérni. Ha rendesen, óramű pontossággal működne az AP osztás, akkor szép summát lehetne leakasztani, csak egy kis idő és energia ráfordítással, most elég macerás.
Emellett minimális ráfordítással is elég sok APt lehet kapni, ha akciósan veszel és ezt akkor költöd el amikor szintén akció van! Beszarás, még spórolni is lehet :D

Persze az építő jellegű kritikára, hibákra továbbra is vevő vagyok, persze normális körítéssel. Ha sikerül elcsípni a hibát, ne talán az okát is, akkor azt továbbítom az illetékeseknek.

További kellemes hétvégét. Néhányotokkal találkozok ligán:) Sportot lehet az egészet Morphy fogja tartani, nekem fatert kell valami névnapi cuccra fuvarozni.

Hú ez most elég nagy gyerekre sikerült, majdnem mint én magam :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14549) PaJa1


PaJa1
őstag

Öcsém mekkora kockát találtam :D
Van most ilyen pulyka vadászós event, forumon jobboldalt megtaláljátok. A lényeeg, hogy minél több pulykára kell kattintani a profilokon v blogokon - nem teljesen tiszta hogy hol vannak, csak átfutottam. Van ott egy link a jelenlegi álláshoz. És bazzz... Az az elős 3xxxel van mögötte a 2. 16xx. De az első az 2 másodpercentként nyom el egy újabb pulykát! Aki ekkorát csal azt kizárják, nagyon remélem, nyehehehe

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14550) Mosquitoo válasza PaJa1 (#14548) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Én még viszonylag új vagyok. :)
És én azt mondom, hogy CTF Forever! :D Szerintem ez a legszórakoztatóbb játékmód, a Destroyeremmel nagyon jól el lehet szórakozni, még jobb kocsik ellen is! :Y Menetenként 700-1000 RP-t lehet szerezni, úgy, hogy móka az egész! :)
Egyetlen negatívum, hogy aki lagol, az vagy kilök, vagy a lag miatt nem lehet tőle elvenni a zászlót. Ő viszont épp hogy megkaristol és már le is nyúlta tőlem...
De ezeket leszámítva nagyon jó, ezen kívül még egy autós játékban sem találkoztam hasonlóval. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.