Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23001) JackShephard


JackShephard
tag

Akinek van kedve, jöjjön tesztelni egy új autós játékot. Holnap lesz egy 10 órás beta teszt. Kulcsot kell rendelni hozzá, talán még megjön holnapig. Link
A kulccsal lehet kinyitni a letöltését a programnak. (Illetve a beta változatnak)

(#23002) ABnormal


ABnormal
őstag

mondtam már,hogy brodvéj4-en lehet ugrani 140-et fullos panamával mindenféle trunk nélkül is?

[ Szerkesztve ]

(#23003) ABnormal


ABnormal
őstag

(#23004) Creative997 válasza ABnormal (#23002) üzenetére


Creative997
őstag

Sima ugrással vagy kézifékes módszerrel?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23005) ABnormal válasza Creative997 (#23004) üzenetére


ABnormal
őstag

kézivel

(#23006) Creative997


Creative997
őstag

Ezt kapjátok ki Mazda MR-2 :DDD Gamigo így vette meg a liszenszet :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23007) JackShephard válasza Creative997 (#23006) üzenetére


JackShephard
tag

Húhaaa, akkor ott elég nagy káosz van a fejekben. :U
Könyörgöm, ott a Toyota jele a motorháztető elején... Fingjuk sincs semmiről ezeknek a germánoknak, az tuti. :W

(#23008) PaJa1 válasza Attka85 (#22997) üzenetére


PaJa1
őstag

Jönnek a válaszok, szerintem:
1, Nem wanganon és team driften megyünk, az tuti :) Amelyik pályán már van egy pár kanyar, esetleg lejtő is, az szerintem már megfelel. Persze nem csak 1 fajta pályán lennének a futamok. Ezek a pályák pár nappal, akár 1 héttel a verseny előtt meghírdetésre kerülnek, hogy legyen idő gyakorolni, ismerkedni.
2, Olyan autókkal, autóosztállyal amilyen a 2 vagy 3 egymással mérkőző csapatnak, az induló csapattagoknak megvan, APs vagy RPs mindegy. APs autó nem egyenlő jobb.
3. Először szeretném ha csoportmeccsek lennének, ahol a csapatok pontokat gyűjtenek (a csapattagok helyezése alapján) és ez alapján kerülne ki mondjuk a csoportelső és csoportmásodik, a harmadik helyezettek pedig egymással megmérkőzve döntenék el ki jut tovább. Ami ez után lesz azt még nem találtam ki, lehet, hogy sima kiesős rendszer. De itt is szeretném több módban megmérettetni a két szemben álló csapatot, nem lesz egyszerű és rövid sem.
4. Nevezési díj nincs, csak szabad időt kell áldozni.
A módok amikben szeretném ha történne ez az esemény:
Sim - mit szólnátok, hozzá ha a csapatok választanának pályát, 1-1et?
TA - Rookie, Sunbay 30 kör innixo nélkül. - a fallal vigyázni, nagyon lassít!
Drift: Conn frenzy nélkül, nehéz pályán. - csak javulna meg az irányítás
CTF: Shield nélkül. egyszerű pályán. - csak javulna meg az irányítás

Remélem oszlott a felhőzet :)

Mazda MR2 -> szerintem a következő autójuk egy Toyota MX5 lesz :DDD
Japán ez is, japán az is, kit érdekel mi van ráírva :))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23009) sagesz93


sagesz93
addikt

Hi!
Jól haladok a játékkal lvl 29 vagyok, sim drift a hexannal nagyon jó :)
Van evo-m, és corollám, szóval a kedvencek megvéve.
Most fullon meg lett töltve a telóm zsével, így hát vettem 1500AP-t, ebből kéne cl4-es kocsi.
mr2 (mazda :DDD) nagyon jó kis kocsi, a többit még nem néztem. Melyiket ajánljátok?
cl1-cl2-cl3-ban már van fulltuningos kocsim, szóval megyek tovább felfele.
:R

(#23010) PaJa1 válasza sagesz93 (#23009) üzenetére


PaJa1
őstag

Van Mazda, Toyota, Honda cl4ben amit APért adnak. Szerintem próbáld ki őket és majd eldöntöd melyik tetszik.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23011) sagesz93 válasza PaJa1 (#23010) üzenetére


sagesz93
addikt

Az MR2 tűnik a legjobbnak nekem.
Szóval akkor amelyik nekem tetszik azt? Vagy valamelyik nagyon rossz döntés lenne?
:R

(#23012) PaJa1 válasza sagesz93 (#23011) üzenetére


PaJa1
őstag

Az S2000-nek rosszak a fékjei. De így is elég versenyképes.
Cl4ből én is az MR2t szeretem.
Most pont azzal megyek san franon, de az előző futamon tök megváltozott az autó, nagyon csúszott, most megint jó volt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23013) rsx


rsx
aktív tag

"de az előző futamon tök megváltozott az autó, nagyon csúszott, most megint jó volt."
Ezt már én is tapasztaltam jó pár futamon, mindegy milyen pálya vagy verda random módon jött ez a jelenség :((( .
Jó lenne ha ezzel kezdenének valamit.

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#23014) PaJa1 válasza rsx (#23013) üzenetére


PaJa1
őstag

Elméletileg ezt azok okozzák akik laggolnak. Most pl elég sokan trükköznek VPNel és lehet ez az 1ik forrás.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23015) JackShephard válasza rsx (#23013) üzenetére


JackShephard
tag

A VPN miatt csúszik a mi autónk, én is panaszkodtam már erről. Ez van, nincs mit tenni, nem tudod ki játszik VPN-en keresztül, ki nem. A magyar csapatbajnokságon legalább ezzel a gonddal nem kell küzdenünk. :DDD

(#23016) Karibaba válasza sagesz93 (#23011) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nekem az S2000 jobban fekszik, talán azért mert englandos pályákon jobb.
De az MR2 circuiton verhetetlen cl4 be.Vedd meg mindkettőt. ;]

Projekt Torque online MMO

(#23017) sagesz93 válasza Karibaba (#23016) üzenetére


sagesz93
addikt

Hallottam, te nagyon tolod england pályákon :)
MR2 lett, jó kis autó, a másikat valaki szívesen felajánlhatná ;]

(#23018) rsx válasza JackShephard (#23015) üzenetére


rsx
aktív tag

Sejtettem hogy valami ilyesmi miatt, de ez az IP-blokk előtt is előfordult párszor.

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#23019) PaJa1 válasza rsx (#23018) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor is azok okozták akik nagyon laggoltak, vagy valami gubanc volt a kapcsolatukkal. Én így értesültem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23020) PaJa1


PaJa1
őstag

Akik még akarnak jelentkezni azok tegyék meg az aláírásomban szereplő lineken.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23021) Blade.T


Blade.T
tag

Ez érdekes volt: [link] :Y :DDD

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#23022) JackShephard


JackShephard
tag

Kaptam egy "biztonsági másolat"-ot a Call of Duty:Modern Warfare 2-ből. Húúúú, bepisi-bekaki, nagyon rendben van, mindenkinek ajánlani tudom a feszültség levezetésére. ;]

(#23023) PaJa1 válasza JackShephard (#23022) üzenetére


PaJa1
őstag

rövid a single része és biztonsági másolattal nem tudsz steamen keresztül multizni. Multi nélkül nem ér sokat.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23024) JackShephard válasza PaJa1 (#23023) üzenetére


JackShephard
tag

Amennyi időm mostanában van játszani, pár jó órát tuti fog okozni a single is. Nem feltétlen biztos, hogy mindenki steam-en keresztül fog majd multizni, ahogy olvastam még dedikált szervert sem kapott sajna a játék. Az előző résznél is kiválóan működnek a mai napig a "nem hivatalos szerver"-ek.
Offolás ennyi. :DDD

(#23025) JackShephard


JackShephard
tag

Megjött a Poker Heroes-os 500AP is. :DDD

(#23026) Creative997 válasza JackShephard (#23025) üzenetére


Creative997
őstag

PH: Play with Friends így van Store-ban :DD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23027) sagesz93 válasza JackShephard (#23025) üzenetére


sagesz93
addikt

Megjött nekem is :D
Valaki megmondaná mi az a mystery tool box deluxe? Megéri megvenni?

(#23028) UnConnecteD válasza sagesz93 (#23027) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

zsakbamacska. ha megveszed, kapsz ajandekot. ha makod van, valami jobb kocsi lesz benne. ha nem, akkor valami atlagos cucc. pl. nekem jott mar Combo seeker, popper, RP csaj is. szerintem nem eri meg az arat. pl. Kisa tan NSX-et nyert vele, ha jol emlekszem

naszovaltehatakkor

pontosan MA 2 eve, hogy regisztraltam az elso accomat. azota nagyon sokat jatszottam ezzel a programmal. sokkal tobbet, mint barmelyikkel, ami eddig a gepemen volt valaha.
ennyi ido alatt sok haver lett, mindenfele orszagbol ( usa, holland, roman, stb.) remelem, meg egy darabig tudok vele jatszani, es nem rontanak el rajta semmit.

acc

csapat

koszonet pH Tibee HUN-nak, hogy megmutatta ezt a jo kis programot :R

[ Szerkesztve ]

(#23029) Creative997 válasza UnConnecteD (#23028) üzenetére


Creative997
őstag

Gratula :))

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23030) sagesz93 válasza UnConnecteD (#23028) üzenetére


sagesz93
addikt

aha értem, és ezt most mire lehet megvenni? napra? vagy úgy hogy egyszer találok egy ilyet és ennyi? Lehet szerencsét próbálok, úgy is ajándék píz.

(#23031) PaJa1 válasza UnConnecteD (#23028) üzenetére


PaJa1
őstag

Szép teljesítmény! :R
Én több mint 2 éve regeltem, majdnem ma van a 25. hónapja :D, de egy kicsivel ennél több :)
A 3000. győzelmem felé robogok jelenleg :)

A mystery box meg tényleg zsákbamacska. Nem is tudom, hogy most pontosan mik lehetnek benne. De amikor jött új autó akkor ebbe tették bele először és olyan akcio is volt, hogy ha 10 dobozból 1se az új autó bújik elő akkor is megkapod, csak 1 ticketet kellett írni a vezetőségnek.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23032) ABnormal válasza UnConnecteD (#23028) üzenetére


ABnormal
őstag

:Y :R

ehh,most nézem,hogy elqrtam a 2éves posztomat... Join Date: Nov 15, 2007 ...két nap ide-oda... :D

[ Szerkesztve ]

(#23033) JackShephard


JackShephard
tag

Most néztem, hogy én tavaly november 8.-án regeltem be, Észrevétlenül 1 éves lettem. :DDD
Myst. tool boxot kaptam mostanában 2-t is egy kis szívességért. Az egyikben XP popper, a másikban Skeleton key volt. Szerintem 500AP mindenképpen sok érte, ha ilyeneket tartalmaz. De ha valakinek mákja van és NSX van benne, akkor nem is olyan rossz. Gondolom szerencse kell hozzá.

(#23034) Creative997 válasza JackShephard (#23033) üzenetére


Creative997
őstag

Amikor megjelent ez a dobozos téma, nem sokra rá jött az NSX bele (igen, Kisa kapásból, 500AP-ért talált, én is a 2.-ban) és utána váltogatták a kocsikat mi lehet benne. De ennek már rég vége, szerintem már nem lehet kocsit találni benne. De megkérdezek valakit. Szerintem 3 napos csaj és popper a legnagyobb, de szerintem se igazán éri meg.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23035) JackShephard


JackShephard
tag

Class 5 upgrade leértékelés van!!! Gyorsan ki is fulloztam az RX-7et. Hónapok óta ez az első kocsi amire költöttem, de megérte, nagyon király lett. :))

(#23036) Detox!


Detox!
senior tag

Az hogy van hogy most szórtam el 10K RP-t tunning-ra (gyorsulás javító akármi, ragadósabbb gumma meg izmosabb fék előre) és a kocsim adatai semmit sem változtak? Garázsban fölpakoltam rá a cuccokat de semmi, marad default értéken minden. :?

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#23037) UnConnecteD válasza Detox! (#23036) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mert ezek nem tuningok. azokat a shop / upgrades menuben talalod

(#23038) Detox! válasza UnConnecteD (#23037) üzenetére


Detox!
senior tag

Köszi de ezeket a Shopban vettem, amugy akkor mi a lófa.ra jók? 10K Rp-t kidobtam? Az első 9szint alatt semmit nem költöttem, mondom nem aprózom majd egybe...

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#23039) SylarHUN válasza Detox! (#23038) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Trunk itemeket vettél, nem pedig tuning cuccokat!
Ezek is teljesítmény fokozásra vannak, de csak akkor élnek, ha beteszed őket verseny elött a csomagtartóba (trunk). Ja és csak 10 versenyre szólnak.
A valódi cuccokat az upgrades menü-ben tudod megvenni!

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#23040) kekeeci válasza SylarHUN (#23039) üzenetére


kekeeci
senior tag

Vagy esetleg balanszokat, az se látszik meg a teljesítmény adatokon, bár kisebb - nagyobb mértékben javítják azokat. :)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#23041) MaciG


MaciG
addikt

Átalakították a driftet vagy mi a fene van? Mentem egy pár kört corvettel és egyszerűen nem bírtam csúsztatni, pedig a beállítások nekem ugyanazok mint régen...

BANZAII

(#23042) PaJa1 válasza MaciG (#23041) üzenetére


PaJa1
őstag

Mikor próbáltad utoljára a mostani próbálkozás előtt?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23043) UnConnecteD válasza MaciG (#23041) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

junius ota ilyen mar ... street class autok kozul csak az rx7 es a corolla tud csak csuszni, szerintem

(#23044) (HUN)IronMan


(HUN)IronMan
csendes tag

Ez a mai k.jó volt (félrészegen) :DD

PT/LR/BETA: (HUN)IronMan lvl35- belépés: 2007. 07.

(#23045) PaJa1 válasza (HUN)IronMan (#23044) üzenetére


PaJa1
őstag

Jaja, jókat mentünk meg dumáltam asszem a HPC tagokkal és a Kohászokkal :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23046) MaciG válasza PaJa1 (#23042) üzenetére


MaciG
addikt

hát elég régen :))

(#23043) UnConnecteD: Nah azokat pont nem próbáltam.

BANZAII

(#23047) Creative997 válasza MaciG (#23046) üzenetére


Creative997
őstag

Fiona óta minden arcade lett, kivéve persze a Sim. (Részemről a CTF-et és a Driftet visszahozhatnák..)
Kíváncsi vagyok milyen lesz az új peccs, szerintem az sok mindenről fog dönteni.. Mármint a PT további sorsáról.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23048) MaciG válasza Creative997 (#23047) üzenetére


MaciG
addikt

milyen patch? INFÓKAT :D

BANZAII

(#23049) Creative997 válasza MaciG (#23048) üzenetére


Creative997
őstag

Semmi egyebet nem tudunk még róla, csak azt hogy Isabel a neve. Elvileg hamarosan jönnek kémfotók :D

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#23050) MaciG válasza Creative997 (#23049) üzenetére


MaciG
addikt

csak nehogy aztán meglincseljenek :P

BANZAII

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.