Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15551) ABnormal válasza csaba0223 (#15550) üzenetére


ABnormal
őstag

fúúújjj,undorító,gusztustalan :D

(#15552) Mariann294 válasza csaba0223 (#15550) üzenetére


Mariann294
őstag

:Y Mi ez lezbi fórum? :DDD :DDD :DDD
Pfuj! :(((

(#15553) Ricco_hun válasza Mariann294 (#15552) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Mariann te ezt nem értheted. :C :C

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#15554) Creative997 válasza quadroracer (#15549) üzenetére


Creative997
őstag

Hasonló jókat Neked is! ;)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15555) laxi77


laxi77
csendes tag

Üdv PT -s társak! :)

Mindenkinek Békés , Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag ,
Boldog Új Évet kívánok ! :K
( jah és AP/RP -ben mindenképpen jövedelmezőt )

Üdv: laxi77.

[ Szerkesztve ]

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15556) Creative997 válasza laxi77 (#15555) üzenetére


Creative997
őstag

ah... jó lenne karácsonyi ajándéknak...nyami :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15557) Mariann294 válasza Ricco_hun (#15553) üzenetére


Mariann294
őstag

Képzeld ha érteném! :DDD :DDD :DDD
Ja és még1x mindenkinek Boldog karácsonyt! :))

[ Szerkesztve ]

(#15558) JackShephard válasza laxi77 (#15555) üzenetére


JackShephard
tag

Öööö, izé, nekem van videóm amin ez a szőke hölgyike pár ruhadarabbal kevesebbet hord. Mondjuk úgy mindegyikkel kevesebbet :Y Ha valakit érdekel feltolhatom valahová, hogy lehessen csurgatni a nyálat szenteste... :)) Elnézést, hogy kicsit eltértem a PT témától, de annyira meglepett a kép, meg hát ugye gondolok férfi társaimra is. :DD

(#15559) MaciG


MaciG
addikt

Én is Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves játékostársamnak, holnap lehet felnézek megyek pár kört a téli mapon, csak a hangulat miatt. :K

BANZAII

(#15560) bumbalaci55 válasza PaJa1 (#15543) üzenetére


bumbalaci55
tag

ÚÚ Képzeljétek szellemmel játszottam tegnap. Mentünk a Canal Ride Pályán, elindultunk ketten versenyeztünk megelőztem a játékost és haladtunk vagy pár száz méterre le is hagytam, utána eltelik egy pár másodperc erre már nézem hogy előttem van :Y többször is egyszer csak ott volt előttem hát fel is vettem az esetet csak hiphopp ott termett a semmiből

Nagyon szép ugrás Gratulálok de én 14 fordulatot látok :DD De tényleg nagyon király :C

Boldok Karácsonyt Kívánok Minden Fórumozónak És a Project Torque Versenyzőknek Kívánok Sok Sikeres Játékot Sok RP-t Sok AP-t
[/P]

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#15561) PaJa1 válasza bumbalaci55 (#15560) üzenetére


PaJa1
őstag

a 15. akkor történik amikor áll a forgás. elszaródott a replay, neveket se lehetett megjeleníteni, és csak 2 autót tudtam követni, ezért kellet így követnem magam.

A karácsonnyal és a pontokkal kapcsolatban csak hasonlókat tudnék mondani, de akkor sok lenne az ismétlés :)

Remélem találkozunk jövőre is :)

Ma voltam Debiben ajándékügyben, visszafele kiment az autó bal első világítása-2vel se egy kemény napkitörés egy régi puntó világítása,de eggyel :F , a betegségem is erősebb volt mint tegnap, a fáradtságomról nem is beszélve, ráadásul nekikezdett havazni is egy kis eső társaságában .... nagyon para volt! De amint látszik, a probléma leküzdve :)

bumba, szerintem az kemény lagg lehetett, szabadnapos volt a srác feltöltése :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15562) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Én is szeretnék mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni :) Remélem mindenkinek nyugodtan, sok sok beiglivel és forralt borral fog telni ;)

Jut eszembe... még nem játszok egy éve, így nincs tapasztalatom ilyen téren, de szokott valami meglepi lenni karácsonykor? Mármint tudom h már volt a 200 AP, de valamire kifejezetten csak 24-25-26 között van esély? :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15563) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Boldog karácsonyt nektek is!

magyarsrac

(#15564) Ofi1978


Ofi1978
csendes tag

Békés,boldog karácsonyt mindenkinek! :)

(#15565) PaJa1 válasza Bazzzs (#15562) üzenetére


PaJa1
őstag

talán AP vásárlás volt kedvezőbb tavaly, nem emlékszek :s

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15566) tomkatomi


tomkatomi
tag

Kellemes és Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#15567) csaba0223


csaba0223
senior tag

Project Torque nick: csaba0223

(#15568) erdol


erdol
senior tag

Boldog karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#15569) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

Boldog karácsonyt és sikerekben gazdag, boldog új esztendőt mindenkinek!

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#15570) SSP33DY válasza [pH]Lacika (#15569) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Jóreggelt! (Laccaa.. @meg a legyed :DDD :Y :C )

:D Mindenkinek Nagyon Tuti Boldog Békés AP-ben Gazdag Szép Nyugodt Karácsonyt! :D

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15571) Creative997


Creative997
őstag

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt és AP-s kocsikban ill szponzor csajszikban gazdag világrekorddöntögetős Boldog 217mph-es Új évet Kívánok! Addig még leszek

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15572) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Boldog Karácsonyt!

Projekt Torque online MMO

(#15573) JackShephard


JackShephard
tag

Boldog Karácsonyt Kívánok!

(#15574) Yozsee(R)


Yozsee(R)
csendes tag

Boldog Karácsonyt

[ Szerkesztve ]

(#15575) rsx


rsx
aktív tag

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#15576) Bughi


Bughi
csendes tag

szevasztok,ma ujra kellett telepítenem a játékot,és valamiér elakadt már másodszor 49%-nál! ötlet?
mi lehet a baj,és hogyan orvosolhatom???

(#15577) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Kisa

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15578) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nem jellemzo ram a nagy jokivansagoskodas, de ez megtetszett.

szoval, csak fiuknak, csak 18 felett : [kivanok neked]

(#15579) tgabo


tgabo
csendes tag

Boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

Üdv,

(#15580) PaJa1 válasza UnConnecteD (#15578) üzenetére


PaJa1
őstag

Hehehe, de ez miért csak fiuknak?! Lányok is kaphatnak belőle :)

Feltöltés alatt: Poén relpülős video és az én karácsonyi üdvözletem képekben :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15581) bumbalaci55 válasza UnConnecteD (#15578) üzenetére


bumbalaci55
tag

:D Ugyanez megvan nekem email-be kaptam .

Karácsonyi fejtörő régi de jó:

3 ember bemegy egy motelba. A recepciós monda, hogy 30 dollár egy szoba,
így mindegyik fizetett 10 dollárt és elment a szobába. Kicsit később
a recepciós rájött, hogy a szoba csak 25 dollár, ezért elküldte a hordárt a
3férfihoz az 5 dollárral. Útközben a hordár nem tudta kitalálni, hogyan
ossza el egyenlően az 5 dollárt a 3 férfi közt, így mindegyiknek adott
egyet, kettőt pedig megtartott. Eszerint a három férfi 9 dollárt fizetett,
ami27-et tesz ki. Ha ehhez hozzáadjuk a hordár által megtartott 2-t,
az összesen 29 dollár.Hol van az egy dollár?

[Bölcsesség]

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#15582) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Boldog Karácsonyt, Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! :C

(#15583) [pH]Lacika válasza SSP33DY (#15570) üzenetére


[pH]Lacika
tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#15584) PaJa1 válasza PaJa1 (#15580) üzenetére


PaJa1
őstag

Itt az ígért Panama röptetős videjó.
A hegymászósat is igyekszem összedobni még az ünnepek alatt. Illetve folyamatban van még egy lassan tavalyi filmecske is a Szent Péter napi eventről, na az volt hatalmas fun! Akkor volt vadi új Destroyerem :)
Illetve most mindjárt bajlódok a karácsonyi képeim linkelésével amivel kellemes ünnepet kívánok.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15585) PaJa1


PaJa1
őstag


Kellemes karáncsonyt kívánok minden kedves fórumozónak és játékos társamnak!

Mindezt megpróbálom elmondani, kellemes, hanulatos, Project troque-s képekben :)

Üdvözlet San Fransisco utcáiról:

Anglia kellemesen kanyargós útjairól:




A híd alól is üdvözletem küldöm egy fényesebb esztendő reményében:

A képek megtalálhatóak itt

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15586) PaJa1 válasza PaJa1 (#15585) üzenetére


PaJa1
őstag

A kutya rúgja megy, elrontottam a szerkesztést is... Az angol képeknél van még egy a 2. sor végén, csak nem látszik.

És még az előtte lévő is rossz képre mutat..ajjj én béna

A kellemetlenségért remélem a javítás kárpótol benneteket.
Az esetlegesen "Emiatt ennyi helyet elfoglalni a hülye képeiddel a fórumon!?" felmerülő kérdés - Nem érdekel, megcsináltam, ez ki kívánkozott belőlem! (Örüljetek, hogy nem a nagyokat raktam be ;] )

Érzem előre, reggel lesz meglepetés...micsinált már megint TNA :))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15587) Isten88 válasza PaJa1 (#15584) üzenetére


Isten88
senior tag

1. Nem is volt ott doboz :-O
2. Egyrész nem lennék a vezető helyében, hogy miket túl kell élnie, másrészt meg de, mert milyen erős karja van, hogy ekkora "esés" után is milyen bőszen csavargatja a kormányt
3. Mekkora mókás az is, hogy a féknyomod előre le van már gyártva. :) (1:38-1:44)

A képeid meg nem rosszak a 15.585. és 15.586. hozzászólásokban...lehetett vele munkád... :K :U

[ Szerkesztve ]

(#15588) PaJa1 válasza Isten88 (#15587) üzenetére


PaJa1
őstag

A videohoz írtam, hogy nem jó a replay. A doboz elvesztette láthatóságát a szalagon :o mostanában minden replay-emmel van valami kaki. Remélem a hegymászós rendben lesz.
A féknyom azért került oda, mert már tekertem vissza a kazin.

Jah fél órát tuti elklikkelgettem a tácspadon.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15589) Bazzzs válasza PaJa1 (#15585) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szép képek :)

Amíg nézegettem őket elgondolkoztam, hogy nem is tenne rosszat a játéknak egy 'Cop chase' játékmód :U De csak hangosan gondolkodok ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15590) PaJa1 válasza Bazzzs (#15589) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha külön játékmód nem is (pedig ha jól emlékszem beszélnek róla az 1ik invictusos videoban), de ilyesmi event lesz, ha sikerül összehozni. 3-4 GSnek fent kéne lennie egyszerre ráérősen. Előre tervezni ennyire nem könnyű főleg most az ünnepek alatt. Majd ha visszaáll a rendes munkáshét.

Majd elfelejtettem. Ma este újabb PD lehetőségeket találtam EDRen, mostmár 20 felett járok! :Y

buzivagyok123, meg cseperedjen fel! Azért mert elporoltam a magasabb oszálybeli autóját CTFben azért nem az utcasarki anyukámmal kéne dobálózni. Meglepettséget másként is ki lehet fejezni. - nem tudom olvassa e ezt, játékban már nem láttam.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15591) Isten88 válasza PaJa1 (#15590) üzenetére


Isten88
senior tag

Szerintem nem olvassa, mert buzi. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#15592) PaJa1


PaJa1
őstag

Na, csak van valami karácsonyi akció!

A 10%os rush 15/30%ra emelkedett.
Ha veszel bizonyos autót APval akkor kapsz mellé 1es és 2es tuningokat!
Plusz 30% APt kapsz bizonyos fizetési módoknál.
Az első vásárlók mellé még 20%ot pluszban megkapnak pár nap múlva!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15593) SSP33DY válasza PaJa1 (#15592) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

hháátt.. kicsit többre számítottam..
igen összehúzták gatyaszíjat.. :F
régebben simán, ha már csak hétvégén vettél aP-t, mát akkor 50 dolcsi=7500-at kaptál!! Aztán.. wwooww.. 15/30%--röhely baazz.. nem lehetett volna odab@xni 100/100-at??? stb..stb.. xarba vannak, kevés a játékos :(( .. és még így is "judeáskodnak" báázz... :(((

Amúgy jóreggelt mindenkinek.. Paja jók a képek! Hhh..jjaa a videjó érdekes! Ahogy Crea mondta..lol

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15594) PaJa1 válasza SSP33DY (#15593) üzenetére


PaJa1
őstag

100/100 megvesztél? talán 50%volt a legnagyobb ami normális volt. a 300 egy elírás következménye volt és elég nagy bajt is okozott, csomó nyomi fejlődött. Aztán fel voltak háborodva, hogy nincs 300% rush. Még jó hogy nincs, nem érdemlik meg! Amúgy meg a rush százalék szinte mindegy, az a lényeg, hogy legyen, mert akkor jól fizetnek a popperek és a lányok.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15595) Ricco_hun válasza PaJa1 (#15594) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Akkor egy 50/50, ha már 100 nem. ÁÁÁ nem értem mi van az aeriával. Ez csak egy játék. Mi a pisztolyért nem lehet több ajándékot/meglepetést adni az amúgy is kevés játékosnak. Kapják be.

"az a lényeg, hogy legyen, mert akkor jól fizetnek a popperek és a lányok."

Na már megint. NINCS MINDENKINEK POPPERJE MEG CSAJA.
Egy 100/100-at simán betehettek volna erre a 2 napra. Meg mi az, hogy nem érdemeljük meg. Hmmm? Az, hogy a kevés játékosszám meg az idegesítő hibák (nem is hibák inkább hiányosságok) ellenére is kitartunk a játék mellett. Sok AP-bajnok könnyen beszél. Azért sem fogok soha egy büdös fillért sem fizetni.

Na szúzááááá. Boldog Karácsonyt mindenkinek.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#15596) PaJa1 válasza Ricco_hun (#15595) üzenetére


PaJa1
őstag

..... qrvasok APt lehet nyerni! Most is tart maxevil olyan eventet ahol nem nehéz első helyeken végezni és kapsz poppert. Komolyan csak 1 kis időt kell rásáznni és máris jön az AP és az APs cucc. Ha kellenek ezek és nem költesz pénzt rá akkor legalább időt áldolzzál. Várni a sült galambot könnyű de nem kifizetődő.

A magas rush-al csak még több lenne a táps balfasz, kinek hiányoznak?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15597) Mosquitoo válasza PaJa1 (#15596) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

(Sajnos) így is vannak elegen, akkor meg nem mindegy, hogy milyen szám van a nevük után?

(#15598) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na részt vettem MaxEvil egyik versenyén Quadro-val. A második helyre soroltam be a rajt után, mondom fasza. Erre fél körrel később egy gt2000-es (valami karosin vagy vmi ilyesmi a neve) gyerek kipörget és vígan elmegy mellettem. A 6. körig mögötte mentem a 3. helyen. Hibázott, a kanyarban "rátámaszkodtam" és elmentem mellette, erre full sebességgel belémrongyol. Az utolsó körben én voltam a második ő a harmadik. Megy a visszaszámlálás, mert az első helyezett beért a célba. Én voltam előrébb vagy 3-4 méterrel az idő lejártakor és mégis engem rakott a 3 helyre, azt a buzi lökdösődős gyereket meg a 2. helyre. Ennyit erről. :((( Én sem voltam ártatlan mert rátámaszkodtam a kanyarban, de ő egyszer kipörgetett, utána meg már nem is akarta bevenni a kanyart, hanem csak ezerrel belémjött. Azt meg, hogy miért engem rakott a 3. helyre nem értem. A futam "lefújásakor" az én kocsim kb. 3 méterrel előrébb volt. Mondjuk a PT-nek mindig is nehézséget okozott a valós végeredményt mutatnia. :W

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#15599) Yozsee(R)


Yozsee(R)
csendes tag

Nekem szép ajándékot hozott a PT Mikulás.
Nyertem MaxEvil egyik versenyén.
Igaz, hogy class2es szoba volt de olyan ahol Kawanával is simán nyerni lehetett volna, még a harmadik helyezett is majdnem kapott egy kort.

[ Szerkesztve ]

(#15600) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ez a kis köcsög volt, aki elkúrta a 2. helyem: Link

Grat. Yozsee, láttalak a szobában, csak ugye új player-ek kellettek.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.