Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4001) mazda626 válasza PaJa1 (#3998) üzenetére


mazda626
addikt

Köszi!
Bocsi, akkor azt nem figyeltem. :B

(#4002) Plokijuma válasza PaJa1 (#4000) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

4000. hozzászólás a tied volt.
Ez (a hozzászólások száma) elég jól mutatja, hogy a elég szép érdeklődés van a PT iránt, pedig félig-meddig még béta állapotban van. (a hozzászólások java az utóbbi 3 hónapban termelődött :))
Remélem az érdeklődés csak fokozódni fog a jövőben, mert nagyszerű lehetőségek vannak ebben a magyar fejlesztésű game-ben.

Jön valaki ma este (akár most) serpentinre? (elsősorban pro-re gondolok most)

10K jár a ketegória győzteseinek? :Y

szerk.:
megtaláltam, jelenleg tényleg járna a 10K, de szerdáig tuti meg fog előzni valaki, amilyen szerencsém szokott lenni. :(
szerintem többe kerül a backpack, amit ráköltöttem :D

[ Szerkesztve ]

(#4003) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Elég nagy a szórás a togue pályán a legjobb idők közt.
itt látható.
Páran kifogták a jó speedbugot, vagy tényleg ekkora tudásbeli külöbségek vannak az RX-7est vezetők közt?

(#4004) Dr. Romano válasza Plokijuma (#4002) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Már rég nincsen béta állapotban. Október elején az Openbéta is végetért, azóta már full verzsönnek számít.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4005) ABnormal


ABnormal
őstag

800*600-ban,hangcsatorna 64-re rakva és kirak amikor vezetek macsek előtt a szerpentinen...erre most mit mondjak?

(#4006) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

:W :W :W :W
Ezt nem hiszem el....
kivételesen pro -ban mentem a serpentinen magyarok ellen.
csináltam egy tökéletes kört, (ennyire sose jött ki minden kanyar) csak az utolsó egyenes volt hátra.
de a cél egyenesben lekörözéskör természtesen egy az egybe keresztbe állt és telibe kaptam... 1.31.3xx lett volna... tiszta ideg vagyok... :W :W :W
ráadásul akkor köröztem le az illetőt harmadszor.
megkérdeztem mért ment az illető cikk-cakkba... a válasz az volt, mert driftelni akart...

1.31.3 tetje lett volna a részidők alapján a kör...csak pár méter hiányzott.... de sikeresen tönkre lett téve a köröm. :W :W :W

szerk. tudom... nem proban kellett volna menni...de a franc gondolta volna, hogy egy quadrot a quadrommal 3szor körözök le....

[ Szerkesztve ]

(#4007) PaJa1 válasza Plokijuma (#4006) üzenetére


PaJa1
őstag

Az bunko tirpák dolog. Kár a körért... Most én is nekikezdek a javításnak a kawával :) lehet csatlakozni, várom a Quadosokat is :) Ama Vsben vmi ilyen h Pannonia Ring

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4008) Amur válasza PaJa1 (#3959) üzenetére


Amur
addikt

Lesz Corvette! nagyon jó! a klasszikus 67-es,vagy valami újabb évjárat?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4009) PaJa1


PaJa1
őstag

Hehe, loginképernyő aztán meg tele a Phoebus :D
aztán meg be se enged zzzz
Nem tudom melyik model lesz

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4010) Plokijuma válasza PaJa1 (#4007) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Kaptam egy kis gripbugot ("speedbugot")
Ez lett az eredménye :( (1,1mp-t javítottam a legjobb időmön)
Sajnos így nem túl fair a versengés a legjobb időkért, mert teljesen a szerencsén múlik, hogy ki/mikor/mekkora gripbugot fog ki.
Pici lelkiismeret furdalásom is van emaitt. Nem a tehetségem miatt lett ilyen jó az idő, hanem mert szerencsés voltam. (najó, ha nem tudnék vezetni, akkor valószínűleg ki se tudtam volna használni ezt a pici előnyt)

Valószínű, hogy a togue legjobb 3 idejét elérő versenyzők közt is hasonló okok miatt van 1,7mp különbség ezen a pályán.

Remélem valamelyik közelgő patch megoldja ezt a SÚLYOS hibát...
A játék élvezhetőségét erősen rontja.

u.i.: Ma 4 TA-PRO versenyen mentem, ebből 3-szor voltam antispeedbugos (1,5mp-t kaptam körönként azoktól, akik egyedül mentek. ürestankkal 54,6-t tudott csak a kocsi)

[ Szerkesztve ]

(#4011) UnConnecteD válasza PaJa1 (#4009) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en C6-rol tudok, az pedig, ha jol emlekszem 2007-es

(#4012) PepeDon válasza Plokijuma (#4010) üzenetére


PepeDon
tag

Ma úgylátszik a speedbug nap volt. Nekem is összejett TA-rookie-ban. A nagytöbbség tudja üres tankkal átlagban 1:02.xxx vagy 1:01.xxx lehet menni. Na nekem sikerült 3 versenyen keresztül 1:03.xxx. 3 verseny 6 tankolás és mindig ugyan az. Azt hittem letépem a kormányt. A szobában meg persze be volt kapcsolva a rating, úgyhogy a sok C-s megszedte magát én meg csak buktam.
Így tényleg csak annyi értelme van a játéknak, hogy örülsz "jééé ótó". Bár szerintem a készítők is próbálnák kiszűrni mitől lehet, csak éppen nem jönnek rá, vagy egyszerűen nincs idejük. Új pálya, új kocsi, és még a bugot is írtani....

Most hogy kirakott loginra, és nem tudtam belépni, bezártam a játékot. Most újra indítom, és az arcomba löki, hogy már be van valaki jelentkezve ezzel a pass/id-vel.

[ Szerkesztve ]

(#4013) csige791


csige791
tag

Remélem ha eltünik a speedbug, resetelik a WR-eket és mehetek döntögetni :)

(#4014) Speed® válasza csige791 (#4013) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Győzd kivárni. Én már letettem róla. Klassz, hogy közösség meg fejlődés meg miegymás, de a sok gyökér helyett inkább egy klassz MI ellen nyomulok.
Majd visszanézek, ha el lehet adni a verdákat, mondjuk az eredeti vételár+a tuningra elvert pénz feléért. Amíg ez nincs megoldva, nem érzek ingerenciát a gyűjtögetéshez, a Pro TA verda miatt nem vagyok hajlandó 25x30 kör sz0pásra.

[ Szerkesztve ]

(#4015) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

csak TA letezik ? :U

(#4016) PepeDon válasza UnConnecteD (#4015) üzenetére


PepeDon
tag

Dehogy csak TA (tudom költői kérdés volt :) ). A legtutibb a CTF alap c-racer-el. Na az nagyon mókás. Főleg 5-8 emberrel.

Azért számora érdekes, hogy a legtöbbet hangoztatott bugról, (speed, grip, ki minek tulajdonítja) mintha tudomást se vennének. Sehol egy info, hogy ' igen tudunk róla, javítás alatt'. Mindig jön az újabb, meg újabb patch, de ez meg sincs említve. Vagy totál nem tudják mitől lehet, vagy csak azt gondolják, hogy ez még belefér.

(#4017) dokar válasza UnConnecteD (#4015) üzenetére


dokar
addikt

én a TA miatt szeretem a gamét :)

extra - SEXRay

(#4018) MaciG válasza PaJa1 (#4009) üzenetére


MaciG
addikt

TEgnap jót gameztünk Serpentinen PRO-ban :DDD
CSak kár, hogy mikor már végre elkenhettem volna 3 RX-7-est, meghallt a xeró :))

Ma este gyertek 9 után PRO-ba :) Én ott leszek :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4019) Veg1ta válasza dokar (#4017) üzenetére


Veg1ta
tag

Lehet, hogy unalmasnak tűnik a TA de itt legalább mindig történik vmi. pl. tankolásnál 55-tel esek be a pitbe, bünti... mindig van olyan aki karambolozik, általában én vagyok a szenvedője... volt már olyan, hogy kicsit elszámoltam az üzemanyagot és utolsó előtti körben kellett kiállnom. Sztem jó. :)

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4020) MaciG válasza Veg1ta (#4019) üzenetére


MaciG
addikt

TA tényleg jó ,de én csak 10-15-20 köröset megyek, mert a 30 szerintem már sok(max ha van RP duplázom akkor 30 :DDD ), mert ha az elején megszivatnak és nem csak lámák vannak akkor már esélyed sincs nyerni. Szerintem

MOD :Valaki be tudná nekem linkelni az e heti eventek listáját, mert nem találom :(

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4021) Veg1ta válasza MaciG (#4020) üzenetére


Veg1ta
tag

Tegnap hátulról rongyoltak belém, irányítani sem tudtam a kocsit és tessék áthajtásos bünti. Nem szóltam semmit, mert magyar volt az illető. (nevére már nem emlékszem) Utána 20. kör környékén ismét belémjön hátulról vki, majd neki áll feljebb. Verseny után meg azzal gyanusított, hogy rúgjanak ki, mert én okozom a lag-ot! Na ezt már én sem tűrtem és elég cifrákat írtam neki angolul, magamról meg a muterjáról. :B :DDD

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4022) erdol válasza Veg1ta (#4021) üzenetére


erdol
senior tag

És biztos hogy nem laggoltál mert ha ketten mondják és csak úgy beléd jönnek és azt mondják laggolsz az lehet hogy nem véletlen.Vagy csak ezzel akarják menteni magukat amiért beléd jöttek.Egyébként te nem veszed észre de azzal játszani aki laggol tényleg lehetetlen és tönkreteszi mindenki versenyét.Persze ha nem torrentezel és nagy a sávszéled akkor nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#4023) dokar válasza Veg1ta (#4021) üzenetére


dokar
addikt

Múltkor az első helyen voltam és a 27. körben egy autós el kezdett szórakozni, akit köröztem le; hirtelen nyomott egy féket és bevágott elém. A büntit persze én kaptam, így a verseny végére még dobogós sem lettem. :O

extra - SEXRay

(#4024) MaciG


MaciG
addikt

NAh van egy pár ötletem a játék fejlesztésével kapcsolatban (tudom nem ide kéne írn ide az angol tudásom még elég kezdetleges :D )

Pl.: A lagolás elkerülés végett lehetne egy olyan funkció a szoba kreálásnál, hogy "ping limit" HA egy játékos pingje másodperceken át is túllépi azt a határt, hogy lagol, mint állat akkor autómatikusan kivágja a xerver (elsőre genyaságna tűnik de ha valaki tudja hogy lassú a nete vagy torrentezik akkor csak ne jöjjön már be 10-20 személyes ta-ba)

Megcsinálhatnák azt is hogy pl lehessen fénykűrtözni,indexelni,elakadásjelző,stb :D (nem hinném nagy meló, de egy picit feldobná a játékot)

BANZAII

(#4025) Veg1ta válasza erdol (#4022) üzenetére


Veg1ta
tag

Játék közben nem töltök semmit, a sávszél meg elvileg 8mbit. Sztem ennek elégnek kell lennie.

Kicsit érdekes az új béród rekord..... eddig is furcsa volt nekem a 49-es idő, de ez a 13.153.... ??? :Y

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4026) dokar válasza MaciG (#4024) üzenetére


dokar
addikt

pl lehessen fénykűrtözni,indexelni,elakadásjelző,stb

de ugye nem a TA-ra gondoltál? :DDD

extra - SEXRay

(#4027) MaciG válasza dokar (#4026) üzenetére


MaciG
addikt

nem igazán. Inkább a többi mapra, mikor ledudálod,levillogod az ellent az útról :DDD

BANZAII

(#4028) PepeDon válasza MaciG (#4024) üzenetére


PepeDon
tag

Ping limit nem lesz sose. Nem egy szerverre csatlakozol, ahol vannak a többiek, hanem p2p alapon mindenkinek küldöd az adatot. Így lehet az egyik ember megkapja, a másik meg nem az adatcsomagot, azért aki nem kapja meg annak a gépén laggolni fog az illető. Ahhoz, hogy ez ne így legyen (p2p) át kellen írni az egész net kódot. Azt meg nem fogják, mert minek állítsanak be 4-5 szervert, ha elég egy ami az eredményeket tárolja, meg szinkronizálja a kapcsolatokat.

Egyébként ahhoz, hogy írj játékfejlesztőknek, nem kell angol tudás, mert Debrecenbe csinálják a játékot. Ott meg még szerintem tudnak magyarul :D .

(#4029) MaciG válasza PepeDon (#4028) üzenetére


MaciG
addikt

Jó, azt tudtam hogy magyar a fejlesztés csak azt nem értem akkor mért nincs benne magyar nyelv... :U (de ez most lényegtelen)

Hova tudok akkor írni magyarúl?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4030) erdol


erdol
senior tag

Én arra gondoltam hogy az olyanok miatt akik nyilvánvalóan tönkreteszik más játékát lehetne egy olyat berakni hogy a "szobafőnök"kickelhessen játék közben is.Szombaton volt egy TA egy :W mecca :W nevű állandóan keresztbe állt az út alján és ha jött valaki elindult keresztbe.Végig ezzel szórakozott.Az ilyeneket nem lehet kidobni így az egész fél órát tönkreteszi amíg a verseny tart,vagy kilépsz.És persze ma megint láttam a srácot be akart lépni a szobába,de csak akart.Nem is lett bannolva,bár ha bannolják úgyis csinál magának másikat és azzal jön majd így pár napot megint felbassza majd mások idegeit.az ilyen sose fog megváltozni de ha ki lehetne lökni menet közben legalább mehetne tovább a verseny az idióta nélkül.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#4031) MaciG válasza erdol (#4030) üzenetére


MaciG
addikt

Megy a race, a szobafőnök a második, te az első, és az ucsó körben kickel :))

Vagy akkor lehetne indítani egy gyors vote-ot és ha mindenki "kiszavazza" akkor pá

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4032) buvez válasza ABnormal (#4005) üzenetére


buvez
tag

hehe, nekem felváltva, hol a rohadt lhcom áll le, hol a játék dob ki asztalra.....

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#4033) Veg1ta


Veg1ta
tag

Kolyas Lebon, nem tudom találkozott-e már vele vki, de én már sajnos többször is. Nem engedi, hogy szélárnyékból kibújj mellette, mert úgy kacsázik. Ha mégis sikerül mellé kerülnöd rádhúzza a kormányt. :W

Amúgy ma megvolt az első TA győzelmem. :C Utána meg azért nem nyertem, mert 3-an megpróbálták a 10 körös versenyt tankolás nélkül.... kettejüknek bejött, így 3. lettem.

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4034) erdol válasza MaciG (#4031) üzenetére


erdol
senior tag

Jah ne bonyolítsuk túl a játékot az életben is együtt kell élni az olyanokkal. :(((

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#4035) Dirtyz válasza MaciG (#4018) üzenetére


Dirtyz
őstag

Én is ;] , nagyon jó volt a tegnapi fogócska, köszi mégegyszer :R

Védd a fákat, egyél hódot!

(#4036) dokar válasza MaciG (#4029) üzenetére


dokar
addikt

Hova tudok akkor írni magyarúl?

Hogyan? :DDD

extra - SEXRay

(#4037) mazda626


mazda626
addikt

Cfosspeedet a népnek! Bátyámmal routerrel osztott a netünk, ő letölt, én le/feltöltök + TA. Egyszer sem írták, hogy laggolok. Progi nélkül igen. :DDD

(#4038) DeepDish válasza mazda626 (#4037) üzenetére


DeepDish
őstag

Egyetertek! :R

(#4039) DigitXT válasza MaciG (#4031) üzenetére


DigitXT
félisten

A(z) LFS-ben régóta simán ki lehet szavazni a rendbontókat: betehetnének egy ilyen opciót szerintem... Egyszerű gombnyomás a szavazás (megy a verseny elrontása nélkül is), ami egy bizonyos ideig tart: ha megfelelő számú szavazat összejött, a rendbontó repül, egyébként a dolog "elévül": nem lehet önhatalmúlag kirúgni valakit. A gond csak az, hogy a szavazás kezdeményezése nem megy egy gombnyomással, tehát ha az ember versenyben akar maradni, akkor csak szavaznia könnyű, így tipikusan az kezdheti a szavazást, akinek már úgyis mindegy, mert kilökték... Az LFS-t anno egérrel játszottam: hiába láttam, hogy vki állatkodik, ha elkezdek kattintgatni, hogy a kiszavazását kezdeményezzem, már el is szállt a versenyem...;)

(#4040) PepeDon válasza mazda626 (#4037) üzenetére


PepeDon
tag

De mennyi megás netet van angyalbögyörő? Azért nem mindegy, hogy 1 megás net 128 kilobitjéből, vagy a 8megás 512kilobitjéből veszel le a töltésnek.
Nekem is van cfos, mégis megállítom a töltést. Ha megy a töltés igenis van lag, max te csak annyit látsz, hogy mindenki leáll a fűre. Téged meg a többiek látnak füvön állni. A lag az akkor van mikor kimarad 1-1 adatcsomag, de amikor pl: töltés miatt kimarad 5-10, akkor már csak a füvön állsz (a többiek gépén).

[ Szerkesztve ]

(#4041) Drift_Elek23


Drift_Elek23
aktív tag

h kell RP-t AP-re váltani????

A tuning a lelke mindennek

(#4042) PepeDon válasza Drift_Elek23 (#4041) üzenetére


PepeDon
tag

Sehogy. Az AP az pénzért vehető (jómagyar forintért), az RP-t meg nyered. Átváltani nem lehet őket.

(#4043) csige791 válasza DigitXT (#4039) üzenetére


csige791
tag

Mennyi a max rating ? Fel lehet menni 2000-ig?

DigitX: Gyere LFS DEMO bajnoksagra, most szervezem: www.vsrlfs.extra.hu

Íme a black listem:

V_a_n_o_s
Methods1
MAKS
Oblivion88
Raketes
BeastHUN
RoosterEA
AA Revenant - ez kicsit furának tünhet, de a pro cart- nem tudja egyenesen tartani.
Blackboy
Kolyas Lebon

(#4044) pisti válasza csige791 (#4043) üzenetére


pisti
őstag

Fel lehet vele menni 2000 fölé is. Tegnap láttam egy gyereket vmi 2600 körüli ratinggel. Persze RX-7-ese volt és TA-ban sose láttam.

(#4045) pisti válasza csige791 (#4043) üzenetére


pisti
őstag

A pro cart igen nehéz kormány nélkül egyenesben tartani, kanyarban meg még nehezebb íven maradni.

Próbáltam az egér+bill kombót. Nagyon kifinomult tényleg...
SEHOL semmilyen sensitivity állítási lehetőség nincs az egérhez, katasztrófális sajna, pedig ottvan a jó példa az LFS-ben ott egész jól lehet egérrel kormányozni.

[ Szerkesztve ]

(#4046) -=ZS=- válasza pisti (#4045) üzenetére


-=ZS=-
tag

A "nehéz egyenesben tartani" dologhoz annyit, hogy akkor mit akar TAn?? Menjen valami olyan versenyre, ahol nem kell egymástól fél méterre 250kph+ nál kanyart bevenni. Vagy vegyen 4000Ftért egy analóg gamepad-et. Szvsz. Engem is rohadtul szokott zavarni, ha valakit nem lehet megelőzni, (és tfh. le is van körözve) mert az egész pálya szélességében ugrál, szinte látom magam előtt, ahogy nyomkodja a gombokat.
megjött a 88GTm, végre nem 800x600 :DD Megvettem a TA-Prot is, este fel is lesz avatva, nagyon kíváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

(#4047) csige791 válasza pisti (#4044) üzenetére


csige791
tag

1640-nél vok felakarom vinni 2000-re, csak sokan mar nem jönnek velem b-roadra. bejönnek azt kilépnek. Szegény kreativtol 22 elvettem egy 3 körös b-roadon, aszem ő se jön ellenem többet.

(#4048) csige791


csige791
tag

TibeeHUN: bocsi a ratingert, bevallom kicsit gec voltam, de nem hittem hogy legyozlek.

(#4049) MaciG válasza PepeDon (#4040) üzenetére


MaciG
addikt

a 4 megásnak van 512 kilóbitje :))

BANZAII

(#4050) erdol


erdol
senior tag

Ez a rating számít valahova mert aki sokat TA-zik annak 100 sincs szóval az sehol sincs a 2000-hez mondjuk.Nekem is elég gyenge mert leginkább TA-n megyek. :(

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.