Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15251) hunmyke válasza lachun (#15250) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Directx friss.
Videokártya driver 8.12-es.
Háttérben msn-en kívül semmi extra...

Konfigom dióhéjban:
c2d E8200
HD 4850 512MB
GB EP35-DS3R
X-fi platinum
stb stb stb, profilomban:)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#15252) csaba0223 válasza ALI_G (#15249) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az acc csajban nem vagyok biztos! De az írja hogy all game modes! De dokart kéne megkérdezni! Ő a nagy TA- menő!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#15253) ALI_G


ALI_G
veterán

egyébként ha valaki lát HUN, vagy HUN PH nevű szobát, akkor azt én vagy a lakótársaim csináltuk :)

(#15254) PaJa1 válasza ALI_G (#15253) üzenetére


PaJa1
őstag

Az nem biztos. Más is csinál ilyen szobákat :) Én TNA-sokat szoktam :)

Néha nekem is PThibát észlel és leáll...Nem tudom miért. Háttérben akármi futhat, elmegy a PT mellet, akár más játék is.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15255) SSP33DY válasza PaJa1 (#15254) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Ez egy olyan, mint a windóz vazze.. "windóz generéted random error"..lol :P :DDD :N Nem kell vele foglalkozni, leokézód, azt' kenjed neki' ;)
ph, meg hum szobát sokan csinálnak/hatnak.. de TNA-t.. na azt csak egy "sárga" kis gazfickóóó :C :R
na megyek is aludni.. mer sörrel álmodtam, és még a gondolat is részegít..(lllooollll ááá, semmi személyes.. "üzleti" :DD :D :DD )

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15256) PaJa1 válasza SSP33DY (#15255) üzenetére


PaJa1
őstag

Annyira nem kicsi, bár most a télen feléltem a zsírkészletem jelentős százalékát :D

Jó szórakoztam ma is:) Mind játékon belül és kívül a forumon. Lehet, hogy mire nézitek már nem fog látszani, de az volt a lényeg, hogy páran az én avatoramat használtuk és úgy nézett ki a fórum mint a klónok háborúja :D Játékon belől meg 3g rallira gyúrtam és sim drifteltem. Élveztem mindkettőt. Pár óra alatt simán csúszik 50ezer RP... egy óra alatt is ha sikerül gyorsan indítani a versenyeket egymás után.

Mielőtt kilépsz olyan szobából, ahol te voltál a főnök, írd át a nevét ha már nem aktuális! Pl van egy olyan szobád amiben benne van hogy HUN v PH és te vagy az egyetlen magyar v ph tag. Akkor mielőtt lelépsz írd át, elég csak kitörölni ezeket a részeket.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15257) Mariann294


Mariann294
őstag

Bazz mennyi Laci van PT-ben! :DDD
Üdv mindenkinek! :DD

(#15258) lachun


lachun
csendes tag

.log log-ban mit irt utoljára?
error.log-ot csinált?
Tip: save könyvtár törlése( ha nem gond a beállitások elvesztése)
játék gyökeréből exe kivételével minden törlése( úgy is letölti ujra)
Nekem már 1x ez segitett

PT nick: lachun

(#15259) laxi77 válasza Creative997 (#15248) üzenetére


laxi77
csendes tag

[HUN]Dani: Kössze szépen ! :DD

Creative ... francia ... nekem sem a kedvencem és mindösszesen 2 mondattal
dolgozom - ebből az egyiket már láttad és nyert, azt jelenti. Ami azt illeti
sokkal inkább ódi ( AUDI :) ) vagy Volvo , mint bömös .. legalábbis nekem. ;] :P

ON: nekem ilyen hibaüzim nincs ... viszont cserébe néha befagy, ha szerencsém
van akkor verseny után ... ha nincs meg nincs, akkor .... :O .

[ Szerkesztve ]

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15260) Creative997 válasza laxi77 (#15259) üzenetére


Creative997
őstag

hehe, az ódit én is jobban komálom, csak ha már mercit írtál akkor a nagy ellenféllel a bmw-vel válaszolok :D A kedvencem az Avantissimo, ami csak tanulmánykombi:

SRY nem PT, de kocsi...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15261) laxi77 válasza Creative997 (#15260) üzenetére


laxi77
csendes tag

hááát igen ... ezt hívják kocsinak :C :O
Per pill egy A4 kombival szemezek (4éves), lehet h beruházok rá. :DD

De hogy ON is legyek: sikerült "megfertőznöm" még 4-5 embert ezzel
a dologgal ... haladunk - haladunk! :D
Stallion -t bírom, bár a fara néha "önálló életre kel" (RWD ugye ). :)
Tervezem egy MOMO beszerzését a kis szervezetem részire! :C

SSP33DY -nek reflektálva: egy ládában 24 sör , 1 nap 24 óra!
Szerintem ez nem lehet véletlen ! :K :C

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15262) SSP33DY válasza laxi77 (#15261) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

:C :R

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15263) Creative997 válasza laxi77 (#15261) üzenetére


Creative997
őstag

Mázlista :Y :U :O :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15264) laxi77 válasza Creative997 (#15263) üzenetére


laxi77
csendes tag

Mármint milyen színű mázlista? ;)
Jaaa ... az "ódi" miatt ... még alszom rá egyet-kettőt! :K
Majd még kiderül, hogy beborul-e ! :K :C

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15265) hunmyke válasza lachun (#15258) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Nem törőltem, most egyszerűen csak elindítottam a játékot. És elindult :DDD
Mind1, működni látszik, azért köszönöm a tanácsokat, minden jót!

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#15266) erdol válasza Mariann294 (#15257) üzenetére


erdol
senior tag

És én is az vagyok csak nem szerepel a nickemben!Üdv a druszáknak. :C

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#15267) Soni17 válasza Soni17 (#15201) üzenetére


Soni17
csendes tag

köszönöm :R

(#15268) Soni17


Soni17
csendes tag

De nem tudok beregisztrálni mert nem fogadja el a születési évemet. :(

(#15269) PaJa1 válasza Soni17 (#15268) üzenetére


PaJa1
őstag

Azt hiszem 13nak lenni kell

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15270) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Leszedtem, kipróbáltam, elakadtam! :)

Teljesen alap gépem van, de nem találok olyan versenyt, ahol nem spectator-nak rak be. Mit kellene tennem?

(#15271) Bazzzs válasza Timer (#15270) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szia!

Szerintem be van x-elve a join as spectator rublika. Ez a szobák listájánál legalul van. Pl. ha ráklikkelsz a Simulation VS-re, és ott látod a szobákat felsorolva, akkor legörgetsz a képernyő aljára és ott lesz ez a kis négyzet ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15272) [HUN]-Kisa válasza hunmyke (#15251) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia.

hunmyke nekem is ez volt és már a falra másztam miatta.
Nekem C2D E7200 procim van és a Biosz ba felhúztam 3 GHZ ra és a miatt volt,akkor csinálta ezt.
Vissza tettem 2.,53 ra és már nem csinálja ezt.!!!
hátha neked is ez a baj!!
Üdv: Kisa

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15273) SSP33DY válasza Soni17 (#15268) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

:DDD :N

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15274) Timer


Timer
veterán

Vááá, mekkora lamer vagyok. Egyszerűen csak várni kellett, amíg a többiek végeznek az aktuális versenyben. Tulajdonképpen logikus. Ez nem CS! :)

(#15275) Soni17 válasza PaJa1 (#15269) üzenetére


Soni17
csendes tag

Vagyok annyi és csak azt az egyet nem fogatta el. :W

(#15276) csaba0223 válasza Soni17 (#15275) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szerintem nam az a hiba! A jelszónál akadnak el sokan! Számnak is lenni kell benne!

Project Torque nick: csaba0223

(#15277) Soni17 válasza csaba0223 (#15276) üzenetére


Soni17
csendes tag

OK megnézem hátha ugy müködik. Kössz!

(#15278) Isten88


Isten88
senior tag

Üdv az újaknak, ezúton kívánok nekik élménydús játékot!

Utána elnézést szeretnék kérni, amiért offolom a topikot, de segítségeteket szeretném kérni! Azért itt, mert csak ezen netes-közösségnek vagyok valamennyire tagja és segítőkész a nagy része a felhasználóknak...szóval:

Kottákat szeretnék letölteni. Aki már itt elakadt, az ne is olvassa tovább, mert fölösleges. Hangszer: gordonka, más nevén cselló. Ha eddig oké a dolog, akkor szeretnék tanácsokat kapni, megoldásokat, hogy honnan tudnék letölteni az imént említett hangszerhez kottákat. Klasszikus és modern stílus egyaránt érdekel. Válaszokat itt is és privátban is egyaránt várom, amennyiben építő jellegűek.
Köszönöm a figyelmet, Isten88 (játékban Isaten88) voltam/vagyok. :)

(#15279) Soni17 válasza csaba0223 (#15276) üzenetére


Soni17
csendes tag

Kössz müködik! :DD

(#15280) csaba0223 válasza Isten88 (#15278) üzenetére


csaba0223
senior tag

Kották (ingyenes lelőhelyek)

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#15281) Ofi1978


Ofi1978
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Ha valaki nem kapott kódot,szóljon,nekem van 1 fölösleges! :)

(#15282) Soni17


Soni17
csendes tag

Beregisztráltam és küldtek imélt is de nem adtak jelszot igy nem tok belépni a jatekba
:(((
[IMG:auto]
[/IMG]

(#15283) Soni17 válasza Ofi1978 (#15281) üzenetére


Soni17
csendes tag

Mijen kod?

(#15284) csaba0223 válasza Soni17 (#15282) üzenetére


csaba0223
senior tag

Jelszót nem küldenek! Azzal a felhasználónévvel és jelszóval lépsz be amivel regisztráltál az aeriagamesra!

Project Torque nick: csaba0223

(#15285) Soni17 válasza csaba0223 (#15284) üzenetére


Soni17
csendes tag

Dehát nem is kellett csinálnom jelszot mert azt nem kérte.Csak a nevemet meg a városomat meg ijeneket.És ahogy beregisztráltam küldtek egy emailt ami persze angol volt és ott volt egy oldal rámentem aztán beatta bejelentkezve az aeriagamest . de semmijen jelszot nem is kért meg nem is adott sehol! :(

[ Szerkesztve ]

(#15286) csaba0223 válasza Soni17 (#15285) üzenetére


csaba0223
senior tag

A levélben amit küldtek van 1 link ha arra rákattintasz akkor bejön egy oldal amin meg kell adni a jelszavad! ha kész akkor kiírja hogy kész a regisztráció!

Project Torque nick: csaba0223

(#15287) Creative997


Creative997
őstag

Soni, már ne is haragudj, általában nem szoktam kiakadni, de ez súlyos. Ismered a "Ly" betűt? Mert mindenhova páratlan betűszámú testvérét "j"-t raksz. Légyszíves nézz már ezeknek utána, mert ez nagy hiba, főleg h ez az anyanyelved (ha nem akkor is, de enyhébb a bünti :) )!! Köszi! semmijen, mijen, ijeneket... nem véletlenül húzza alá a program pirossal!!

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15288) PaJa1 válasza Creative997 (#15287) üzenetére


PaJa1
őstag

Firefox 3ban már van helyesírás ellenőrző beíráskor! Piros tilos - általában.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15289) Isten88 válasza Creative997 (#15287) üzenetére


Isten88
senior tag

Már megint kezdődik... :D (Csak a Mozilla Firefox húzza alá, Opera és többi böngésző nem nagyon...)

(#15290) Isten88 válasza csaba0223 (#15280) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm szépen! :)

(#15291) hunmyke válasza [HUN]-Kisa (#15272) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Nincs húzva a proci, alap 2,66Ghz-en ketyeg...
Most rendesen megy a játék, egy haver mondta tegnap ezt a játékot, mondom kipróbálom. Eléggé meglepett, irányítás, grafika, meg ugye online is, szóval nekem bejött a játék, de idő kell, hogy megszokjam. :)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#15292) Timer


Timer
veterán

Jól érteelmezem, hogy új járgányt venni, vagy a meglévőt fejleszteni csak és kizárólag AP bírtokában lehet? Ez pedig csak pénzért vásárolható?
Kicsit elszomorít, hogy mindegy, mennyit játszok, nem juthatok érdemben előre.

Pedig már kinéztem az RX 8-at! :P

(#15293) Creative997


Creative997
őstag

Jól van, akkor is, egy kis időre én is, 1 hsz erejéig... mert baxxa a csőrömet.. ennyi! Nem tartok prédikációt, úgyis szarik majd rám és ugyanúgy fogja írni. De megírom, hátha mégis utána néz az Ly-J-nek. Ezeket anno be kellett seggelni, sokat gyakoroltatták általánosban, középsuliban nekünk ilyenekért fél-akasztás járt volna...otthon mert a tanár 1est adott az -->ijenre<-- (ha jól emlékszem 3 aláhúzás járt érte, ami a legsúlyosabb).

ON: Timer: igen vannak olyan kocsik amik liszenszelt autók, azokat csak AP-ért lehet megvenni. (a valódi kocsik) Egyébként az összes kocsit, tuningot, backpacket meg lehet venni AP-ért is, de amiket RP-ért meg tudsz azért nem érdemes pénzt kidobni. A tuningok minden kocsinál RP-ért elérhető (kivéve a Morello lvl4 engine és lvl4 body). AP-t lehet szerezni aeriagames fórumán található AP-s eventekből (esemény), challenge módban ha nyersz és ha veszel.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15294) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Üdv az Újaknak, remélem sokat nyomják ujjukkal a gombokat gamepadokat . Olvassátok a fórumot és játszatok Sok sikert mindenkinek ;)

(a világon mindenből kettő van)

(#15295) Bazzzs válasza Timer (#15292) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Rosszul ;) Alapvetően két féle autó létezik a játékban: liszenszelt valódi, illetve fantázia. Az utóbbit tudod RP-ért venni, míg az előbbit csak és kizárólag AP-val. Magyarul a liszensz miatt az eredeti autókat csak pénzért veheted meg. Ettől függetlenül a fantázia autók is ugyanolyan versenyképesek és felismerhetők. Példának okáért Stallion = Mustang.

Fejleszteni viszont mindkét típust lehet RP-ből is. Egy Stalliont vagy egy RX-8 kocsit is ki lehet maxolni RP-vel éppúgy, mint AP-vel.

Szerk.:

Na amíg leírtam Creative is szerkesztette a sajátját :) Sebaj, ezesetben igazolom amit írt :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15296) Timer


Timer
veterán

Köszönöm a gyors reakciót. Akkor vélhetően megint elnéztem valamit. Ha egy upgrade-nél van AP, és RP érték is, akkor ezek szerint megvásárolható tisztán RP-ért is. No, én azt hittem, hogy mindkettő kell érte.

Fizetni egyébként forintban is lehet, vagy csak valutában? (Ha van benne Opel Vectra, esküszöm, megveszem! Bár látom, azért ilyen téren még nem Gran Turismo):))

[ Szerkesztve ]

(#15297) UnConnecteD válasza Timer (#15296) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

a legegyszerubb, ha regisztralsz egy paypal accot

(#15298) ALI_G


ALI_G
veterán

ha olyan hibát kapok indulás után amin nem olvasható a szöveg akkor az mit jelenthet?

itthoni ibm laptopon produkálja ezt, asztali gépről másolt project torque-t próbálok futtatni.

(#15299) JackShephard


JackShephard
tag

Megjöttek CTF-re is az új pályák, valamint mystery box a shopba, ami mindenféle nyereményeket rejt. Egyenlőre be még nem enged, várakozzunk.

(#15300) JackShephard


JackShephard
tag

Mystery box 500AP-ért vehető. Hááát attól függ mit rejt, ha jó kocsi akkor fain, ha csak nitro mondjuk vagy ilyesmi, az cumi. Akinek van sok APje próbálja ki... :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.