Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15401) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

köszcsi

iranyitas? mondjuk RX7-hez kepest ?

(#15402) Debilon


Debilon
addikt

hali!
azt kis chat ablakot nem lehet kikapcsolni valahogyan? rohadtul zavaró+takarja az utat

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#15403) Isten88 válasza Debilon (#15402) üzenetére


Isten88
senior tag

De. Optionsban nézd meg, hogy melyik gombbal...azt hiszem T vagy Z billentyűvel, meg mellesleg egérrel is elrébb tudod tenni a chat ablakot.

(#15404) Speed® válasza PaJa1 (#15398) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azt remélem tudod, hogy minimum 50kt kidobsz az ablakon feleslegesen?
Rötyi X48as lap egy normális P35/45 helyett, féláron, 2GB DDR3 2x2GB DDR2 helyett, féláron..700Wos táp egy max 300Wot kajáló géphez.stb. Nem tudom ki ajánlotta neked ezt a gépet így, de abszolute kihagyós, ennyi zséből jobb jönne ki megfelelően válogatva (quad 4G memóval gyári OCs gigás vidkarival..).

(#15405) tgabo válasza Isten88 (#15403) üzenetére


tgabo
csendes tag

Szia!

A z billentyűvel kapcsolhatod a chat ablak 3 fajta megjelenítését.

(#15406) Soni17


Soni17
csendes tag

Mi az a AP és a RP ? :F

[ Szerkesztve ]

(#15407) Soni17 válasza Debilon (#15402) üzenetére


Soni17
csendes tag

Megfogod az egérrel és arrébb rakod ahova akarod.

(#15408) PaJa1 válasza Soni17 (#15406) üzenetére


PaJa1
őstag

Aeria Point - fizetős v eventen, challenge módban nyerős
Reward Point - versennyel XPvel együtt kapós

SpeedR,
300as táp már ehhez a konfighoz kevés. 700 watt elég lesz még egy ugyan ilyen VGAhoz is
Azért X48 mert ebben már jobb a PCI-E vezérlés. Simát akartam volna, nem C-t, dual lan hasznos, nekem. Eredetileg ASUS lett volna, de mostanság eléggé nem jó hírek terjengenek róla. MSIvel eddig nem volt bajom.
Nem ragaszkodok a DDR2höz, a nem Cs lap már nem is támogatja. Ennek a ramnak jó az időzésítései.
Gyári OCs vidkari nem kell, Quad procira a játékéknak nincs szüksége, nekem sem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15409) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Szevasztok! Elnézést a kellemetlenségért nem akartam feltenni végül, csak nem töröltem ki még félálomba voltam :) vannak olyanok hogy kerítések között meg a kamion alatt meg hasonló képek gondolom mindenkinek van ilyen élménye :)

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#15410) Creative997 válasza PaJa1 (#15399) üzenetére


Creative997
őstag

Hogyaza... Nekem is kell freecam!!! --> Najó, jelentkezem GS-nek... ;]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15411) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Tartogat valami karácsonyi meglepit az aeria? :DDD

Paja: Szerintem fogadd meg Speed(R) tanácsait gépügyben ,mert teljesen igaza van. Az a lap és a ddr3 abszolúte felesleges. ÉS nem azt mondta hogy 300-as tápot vegyél hanem ,hogy a gép fog ~300w-ot fogyasztani. Én még annyit fűznék hozzá ,hogy azt a monitort nem javaslom játékra mert nem arra való. (Én már alapból a DVI hiánya miatt se venném meg mert az alap egy LCD-nél...). Helyette inkább egy 2253BW -t ami alig drágább.

BANZAII

(#15412) SSP33DY válasza csaba0223 (#15400) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Class hányas a honda?Mennyi? és Milyen??lol

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15413) Creative997


Creative997
őstag

Amikor megláttam ezt az aerián valaki aláírásában, szakadtam a röhögéstől! Ryan közlegény megmentéséből

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15414) csaba0223 válasza SSP33DY (#15412) üzenetére


csaba0223
senior tag

Cls5! 500Ap ha szerencséd van! 5000 ha nincs! Nem a legjobb!

Project Torque nick: csaba0223

(#15415) Mosquitoo válasza Creative997 (#15413) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Jaaj bakker ez leépít :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15416) Speed® válasza PaJa1 (#15408) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyílván nem 300as tápot javasoltam, csak annyit enne üvegre húzva amit írtál. Egy Corsair VX450 bőven jó ehhez. Két vidkari nem hinném, hogy életszerű, hacsak nem szeretsz dupla árat fizetni átlag 50% pluszért, mellé meg 50% olyan helyzetért, amikor 1 karinál is lassabb vagy egyáltalán nem működik.. Alaplap, PCIE2.0 csatis az össze P35\P45 lap, tehát semmi fejlettebb nincs az X48ban, sőt. Memória: DDR2ben is van CL4es 1000+os RAM, de úgy tűnik a leírásodból, hogy nem igazán sejted a dolgot, már ami a szükségszerűség vs. geek témát illeti RAMügyileg. Gyári OC nem feltétlenül kell, de adott típusoknál nem csak MHz-et jelent. Quadügyileg lassan de biztosan lesz igény, kérdés váltanál-e akkor, vagfy hosszú távra gondolkodsz. De ezt nem azért írtam, hogy javaslom, hanem, hogy rávilágítsak, az általad összeírt cuccok értékéből arra is kitelne..nyílván egy 4GHzre tolt kétmagos jobb napjainkban. De igazából nekem tökmindegy, csak gondoltam segítek :U

(#15417) Mariann294 válasza PaJa1 (#15398) üzenetére


Mariann294
őstag

Fain gép..
Ne hari nem azért mondtam csak kiváncsi vagyok! :K
Mondjuk a 700 W teljesen fölösleges... :U

És ezek nagyon drága cuccok...sokkal olcsóbban is meglehet őket venni majdnem féláron! :P

[ Szerkesztve ]

(#15418) dokar válasza PaJa1 (#15398) üzenetére


dokar
addikt

a 4870-et és az E8400-at ugye nem PT-hez veszed? :D

extra - SEXRay

(#15419) SSP33DY válasza csaba0223 (#15414) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Köszönöm Csabeszom! :R Akkó' nem erőltetem :P

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15420) PaJa1 válasza Speed® (#15416) üzenetére


PaJa1
őstag

Kösz a választ és valószínűleg szükségem is lesz a tanácsokra.
PHn olvastam sok tesztet. Az X és a sima P szériás chipek terén van különbség a PCI kezelés terén, az X sorozat javára vagy rosszul emlékszek...
Azt nem mondtam, hogy van 6 merevlemezem(sajnos most 2 kint csücsül) és 2 DVD meghajtóm, és legalább 3 USB foglalt, plusz még pendriveok(ezek nem visznek sokat) ezekhez már kevés lenne a 300Watt, a 400 is, szerintem. Azért választottam 700as tápot, hogy majd a jövőben csak memoriát, vidkarit és procit keljen cserélni, mert félő, hogy lányos zavaromban megfeletkezek a táp cseréjéről. Ram témában tudom, hogy lényeges az időzítés, amit kerestem ramot annak jó is, legjobb amit találtam 1600MHz-en. A tesztek amiket néztem ott tényleg nem volt nagy különbség a 2es és 3as ramok között, de java részben a 3as nyert, de igaz amennyivel drágább annyival nem jobb. Még egyszer kösz a hozzászólást, átgondolom a dolgot, összedobok valami mást.

Macig, mi a különbség a két monitor között? Amit írtam 5ös válaszidővel rendelkezik(a mostanim 12-vel megy, és csak d-sub csatija van, gond nem volt vele), szerintem ez elég játékra, vagy van valami más befolyásoló tényező is? Képpont távolságot nem találtam egyiknél sem leírásban.

dokar, igen főleg PThez lesz, mivel ezt játszom a legtöbbet, de már nagyon zavar a max 24 FPS TDUban minimum grafikával! És akarok más játékokat is játszani, amikhez már a mostani vas annyira sem elég mint a PThez. GSXR13K írta, hogy neki 100 FPS környékén megy optimálisan a játék, és ehhez nagyon meg kell nyomnia a grafikát, hogy ilyen alacsonyan tartsa! Bakker nekem minimumon a felét éri el ennek!

Mariann, féláron ezeket? :Y Amcsiban amit néztem azok kb 10 ezerrel olcsóbbak. A kamionról leesett árura meg nincs garancia, amit a fentiekben felsoroltam, azokra legalább 2 év van.

Speed, NSX képek és tulajdonságok pár méterrel feljebb! Hopp már az előző oldalon.

Ezt a gifet már vagy 2 éve nem láttam :D most már annyira nem vicces :)))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15421) Mariann294 válasza PaJa1 (#15420) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát pl videókártyára gondoltam minek 54 ezres..30 ezerért egy nvidia geforce 9800 GT 512 MB sztem több lenne mint tökéletes.
Bár én a 9600-asammal is tökéletesen megvagyok elégedve. :K
20-30-40 fps..átlagban (PT-ben)..bár test drive ban van amikor 60-80 fps... és sztem 20-tol föjjebb már folyamatos mert az emberi szem csak 24-et lát max,szóval fullosan megy igy.
Motio blurt meg ilyen hülyeségeket nem kapcsolok be mert idegesit,nem szép,és semmit sem látok tőlük! :DDD

(#15422) Speed® válasza PaJa1 (#15420) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A PCIE kezelés az X48 javára abban merül ki, hogy 2x16x PCI2.0 csatija van. A P45 2x8x PCIe2.0, ami egyenlő a "sima" PCIe x16al, még CFhez is elég lenne, de mint mondtam, CF\SLI felejtős, nagyon nem megtérülő beruházás.
Tehát egy sima tuningos P35 lap elég, de ha már mindenképpen új cucc kell, P45, mondjuk Gigabyte EP45-DS3, ennél jobb nem kell egy átlag felhasználónak. Ebbe szépen bepattintani egy E8x00 procit és megtolni 3.6-4GHzre, nincs az a PT ami akadna :)
Ami a tápot illeti, az USBs 50mWos cuccokból rá kéne aggatnod párszázat, hogy kifogyjon a szufla p Azon kívül a 12Vos ág erőssége számít, semmi más. A VX450es Seasonic belsejű Corsair 400W-ot lead tartósan, de mint írtam, a gép amit összeírtál\amit javaslok, tuningolva sem kajál be 300at..tehát hová nagyobbat :F Max egy HX520, vagy egy Enermax ProModu82+ 525W kell, ha esetleg tetszene a modularitás..de ennyi.
RAMból meg simán elég valami jóféle 2x2GBos DDR2es kitt, ami megy 1000MHz körül tuningban, azon felül semmi pluszt nem tud a DDR3, ill. nem szükséges ezekhez a procikhoz. Még talán Quadnál hoz valamit az extra sávszél, de igazából ott is az FSB a korlát.

Maci helyett reagálva: az általad írt monitoron nincs DVI csati, ill. a tapasztalatok szerint is nagy a bevilágítása és gagyik a színei. Nyugodtan vedd azt amit ő ajánlott, nekem az elődje, a 205BW nagyon bevált. De beugorhatsz a Milyen 22" TFTt vegyek topikba is tanácsot kérni, erre való a Ph ;)

Mariann294
Azért azt ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy 1680x1050hez kell neki a gép, nem az általad is használt 1280x1024 v. 1440x900hoz. Kell a kakaó. Bár tény, hogy egy 4850es is kiszolgálná valszeg, de ha hosszú időre tervez, nem jön rosszul a 4870es +25%nyi ereje. Vagy akár egy GTX260é húzva, szimpátia válogatja ugye.

[ Szerkesztve ]

(#15423) PaJa1 válasza Speed® (#15422) üzenetére


PaJa1
őstag

Vidkariól most mindenképpen ATI-AMD
A monitor amit MaciG ajánlot el is fogyott, ezért volt bent másik a listán :) Bár nekem az külsőre jobban tetszik amit én mutattam, nem tetszik ez a kerek forma meg a csillogó felület, De monitorból minden féle képen Samsungot akarok, eddig csak az volt és mind príma. a mostani 710T is egész jó árban van, ez a húzó eszköz a konfigon :D
Alaplapból meg Gigabytot nem akarok venni. Ott csak Asus és MSI, de kár hogy most baj van az asus háza táján. A mostani asusommal semmi baj nem volt, maga idejében csúcskategoriás volt. Az előző meg MSI volt, azzal sem volt semmi baj, tuningot is bírta gond nélkül. A mostani 3000es bartont nem nagyon van értelme rángatni :D
Kösz még egyszer az infókat, most böngészek másik konfig után.

LOLLL tudtam, hogy igazam lesz és lett is! 11 dobozból 0 NSX, 4 skeleton key, 2db 4es nitro, combo seeker, 3as nitro és 20db rp popper meg 2es drift pack. Csak a popperoknak van értelme! De szerencsére csak "kicsit" vágott földre a dolog, kiváltottam az rp-met, volt miből költeni. Mostmár 2 számból áll az AP mennyiségem :D Megint több az RPm mint az APm :DD

Event Drift Route-on 118 Perfect driftet csináltam csütörtök este! 4000 fölé kúszott aznap a számláló kétszer is!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15424) JackShephard


JackShephard
tag

Én csináltam Seasonal Background eventre háttérképet, ha nyerek vele, majd megmutatom. Ha nem akkor is... :) De csak karikor. Paja, én sztem elég a P45 jelenleg még pár évig, ha kétmagos proci akkor E8500 amit érdemes, ramból sztem felesleges nagy név, ugyanazt tudja mindegyik. Ha Atizni akarsz 4870 egyértelmű, ha nVidia akkor GTX260 vagy GTX280, bár tök elég a 8800GTS/512MB is ami nekem van, kb. 27ért kapsz, és veri a 9800GTX+ alatti összes szart. Vinyóidat meg dobd a kukába, elég 2 db. 1TB-os Samsung F1, jelenleg ezt csak a 10000RPM-es WD Raptorok verik meg sebességbe. (A Samsung 100-120MB/s-ot tud, én ezt használom, mértem :)) ) És csak kézalatti vásárlás garanciával, semmi bolt meg egyéb őrültség. :))

(#15425) PaJa1 válasza JackShephard (#15424) üzenetére


PaJa1
őstag

Samsung vinyót soha többet. Maradnak a Seagatejeim! És az 1 szégyenfolt samsung :( 4ből 1 működik, megbaxhatják a garanciájukat ha csak szenvedek velük. Lehet csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy eddig 75%-os cserearányt produkáltam, de érdekes módon a Seagate-jeim mind mennek! Nagy vinyót nem nagyon akarok venni, mert nincs elég nagy vinyó és egy olyannal ha gebasz van sokat lehet veszteni.

A névről meg csak annyit, hogy volt már noname és márkás cuccom is, a nonémmel mindig több bajom volt mint a márkással! Tehát marad a márkás.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15426) Speed® válasza PaJa1 (#15423) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Monitort panel\tudás alapján válassz, a szemed világának ez számít ;)
Alaplapból jelenleg a legjobbak a Giga lapok, MSInek hulladék a BIOSa általában, ASUSoknak meg sok a nyűgje. De ha mindenképpen ASUS, akkor P5Q-Pro, amit javaslok. Prociból E8400, felette nem igazán érdemes, mert E8600 árából Q9450 beszerezhető kábé..memóriából egy példa a jó DDR2re..de újonnan sem sokkal drágább, keresd az aprók közt Ősember 2x2es kittjeit. Videókari téren csak helyeselni tudok, igaz, jómagam egy 4830/4850est vennék csak korrekt hűtővel, mert hamarosan úgyis változások lesznek és aranyszabály, nagyokat bukni 40k felett lehet ;) Tápból tényleg bőven oké az általam ajánlott trió, ízlésedre\pénztárcádra bízva. Sok szerencsét, remélem nem haragszol, hogy felborítottuk az elképzelésedet az érdekedben ;p

Vinyótéma: tényleg peches lehetsz..én mióta PCzek Samsungokat használok (80/160/250/320/640) és egyikkel sem volt semmi problémám. Csendesek, gyorsak és hibátlanok a mai napig. A jelenlegi F1es 320asaim is kiválóak, 200MB/s nem semmi ám :) Most tervezem 2db 640es F1es vételét, mert kifogytam a helyből, de mást nem vennék semmi pénzért, max RE2es WDket, még azokból is akadt jóféle 250es RAIDem anno. Seagate-Maxtor-Quantum (mert összeolvadtak ugye) meg mehet oda ahová való, Fireballos-Diamondmaxes-Barracudás sitteskonténerbe..

[ Szerkesztve ]

(#15427) dokar válasza PaJa1 (#15420) üzenetére


dokar
addikt

nekem az öreg 3850-el 70-80 FPS-em van a PT-ben 1280x1024-ben max grafikán. nekem ennyi elég is. :B

a TDU jó? érdemes lenne kipróbálnom?

extra - SEXRay

(#15428) MaciG


MaciG
addikt

Nagyon állat ez az új amcsi map :R , tegnap kipróbáltam őket és valahogy elkapott a FlatOut feeling (a map miatt :K ), viszont nyerni nem tudtam pedig nem voltak erős playerek, de valamiért nem ment az rx :( (lehet megint babráltak vele? :F )

(#15427) dokar : Nekem is ennyi az átlag. :K

Paja: Monitor ügyben Speede(R) már válaszolt. Azt ,hogy most melyik legyen a 2253BW helyett ,azt nem tudnám neked megmondani, mert a mostani legújabb típusokban nem vagyok képben. :( (DE itt PH-n biztos találsz még 2253BW-t újonnan is elég jó árban. :K )

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#15429) csaba0223 válasza dokar (#15427) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem 4850-esem van! De 1280x1024-ben max grafikán csak 50-60 FPS-em van! :O
Valami nem jó :F

Project Torque nick: csaba0223

(#15430) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ez érdekes!!!

Project Torque nick: csaba0223

(#15431) SSP33DY válasza csaba0223 (#15430) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

wwooohhoo!!! szép!!!Ez is lehetne official nyugodtan!!

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15432) MaciG


MaciG
addikt

2 kérdés.

Hol van az NSX? Mert itt írja nekem felül az infobar, hogy elérhetőek rá a tuningok, de hol a kocsi? :U

Ez a Mystery Box Deluxe mit tud?

BANZAII

(#15433) ABnormal válasza MaciG (#15432) üzenetére


ABnormal
őstag

Ez a Mystery Box Deluxe mit tud? abban van az nsx - ha szerencséd van...

Hol van az NSX? Mert itt írja nekem felül az infobar, hogy elérhetőek rá a tuningok, de hol a kocsi? lsd fentebb...

(#15434) MaciG válasza ABnormal (#15433) üzenetére


MaciG
addikt

Ha szerencsém van?

Mert ha nem akkor mi van benne?

BANZAII

(#15435) [HUN]-Kisa válasza ABnormal (#15433) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia nekem megvan az NSX benne volt a dobozba!!
MaciG: Valakinek Duplázó volt benne.

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15436) Yozsee(R) válasza csaba0223 (#15430) üzenetére


Yozsee(R)
csendes tag

Én is éppen ezt a nem hivatalos trailert szerettem volna linkelni.
Azt hittem, hogy oregebb Civic lesz a játékban nem pedig ez ami a videón van.

[ Szerkesztve ]

(#15437) Mariann294 válasza dokar (#15427) üzenetére


Mariann294
őstag

Hogy mehet nektek egy 256 MB-os kártyával fullon? :F :Y

(#15438) PaJa1 válasza MaciG (#15432) üzenetére


PaJa1
őstag

Az ON részében megtalálod milyen kibaszás is lehet az a doboz.

Ez az unofficial trailer ocsmány minőségű, és nem is a PTről szól! Olyan autók vannak benne amik nincsenek jelenleg a PTben. Nem tudom ki ez a tag aki csinálta a videt, de van neki freecam-je és hozzáférése olyan tartalmakhoz ami az átlag játékosnak nincs!

SpeedR, nekem meg pont a seagate-ekkel nincs problémám. Megbízhatóan ketyegnek, a mostani konfigom menetszele elnyomja a vinyók zaját :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15439) MaciG válasza Mariann294 (#15437) üzenetére


MaciG
addikt

Mert már régen nem csak a memória mérete számít egy kártyán, sőtt nagyon sokszor csak parasztvakításnak tesznek egy kártyára jóval több memóriát, mint amennyit kéne, mert ugye van aki csak azt nézi és bedől a "trükknek" :U (pl.: Egy Nvidia GeForce7600GS 256Mb és egy ati HD3850 256MB-os vga között ég és föld a különbség. )

Nah vettem egy ilyen bűvös dobozt vagy mi a xent xart és volt benne 10db 2-es Drift hack pack ami kb egy batyu xart nem ér szóval ezér márcsak megérte... :W

mod: Jókor szóltok, dehát így jár aki nem olvassa a lényeget :DDD ,mondjuk ha ezt látom tuti nem veszek, mert nekem ezekkel a cumókkal sosincs szerencsém, pl. explorerben se találtam még egyetlen targoncát vagy dózert se...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#15440) Creative997 válasza MaciG (#15434) üzenetére


Creative997
őstag

LOL bekezdés
Nekem 2. dobozban volt, többre nem is lett volna AP-m :DD Az elsőben combo seeker volt. Mázlista Kisának v addynak pl elsőre sikerült...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15441) PaJa1 válasza MaciG (#15439) üzenetére


PaJa1
őstag

MaciG, de ha veszel 10et és nincs bennük NSX akkor majd kapsz egyet, manuális ajándékozzák majd.

Crea, kezdők szrencséje... ;]

Közben rájöttem ki csinálta a videot :) legalábbis van egy sejtésem

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15442) csaba0223 válasza PaJa1 (#15438) üzenetére


csaba0223
senior tag

Át lehet kapcsolni jó minőségre! Ha úgy nézed tökéletes a minősége!
Sztem nem Pt hanem LevelR! Csak azt nem tom miért Pt a videó címe!

Project Torque nick: csaba0223

(#15443) MaciG válasza PaJa1 (#15441) üzenetére


MaciG
addikt

huhúúúúúúúúúúúúúúúúú, akkor minjá veszek egyből 20-at és lesz 2db nsx-em szóval akinek kell az egyik az jelezze nekem priviben :DDD

BANZAII

(#15444) PaJa1 válasza csaba0223 (#15442) üzenetére


PaJa1
őstag

HQban már tényleg nézhetőbb, de nem estem hátra... a jutyób hibája. Amúgy a video Faxán meg van csinálva, addy szintű :)
A kiadott LevelR nem lehet, abban nincsenek GM verdák.
MAcig, PM :D

DDR2ből milyen ramot ajánlott venni 800, 1066 MHz?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15445) Creative997 válasza PaJa1 (#15444) üzenetére


Creative997
őstag

Szerintem a 2 keverése, innen is-onnan is rakott bele videjót.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15446) MaciG válasza PaJa1 (#15444) üzenetére


MaciG
addikt

Ha nem akarsz extrém tuningot elérni akkor elég a 800-as is.

Neked nem küldök, mert már van 1 :P

BANZAII

(#15447) Mosquitoo válasza Mariann294 (#15437) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ahogy MaciG mondta, nem a memória mérete számít... hanem sokkal inkább az órajelek.

(#15448) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

-

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15449) Mosquitoo válasza [HUN]-Kisa (#15448) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Bővebben? :D

(#15450) csaba0223


csaba0223
senior tag

Az hogy lehet hogy a memória írásom gyorsabb mint az olvasás :F
Nem fordítva kéne lennie :F


Tom hogy nem pt! bocs!!!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.