Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15751) Ofi1978


Ofi1978
csendes tag

Boldog új évet kívánok mindenkinek ! :)

(#15752) laxi77


laxi77
csendes tag

Üdv Kedves Fórumtársak! :)) :R

Újév kismalac farka lógjon szátokba, hajnali hat előtt ne kerüljetek az ágyba!
Durranjon pezsgő, szóljon hát az ének; így kívánok Boldog Új Évet Néktek! :DD :C

Üdv: laxi77 .

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15753) ABnormal


ABnormal
őstag

B.U.É.K.!

(#15754) csaba0223


csaba0223
senior tag

Buék!!!

Project Torque nick: csaba0223

(#15755) Mosquitoo válasza csaba0223 (#15754) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

B.Ú.É.K.! :C
szerk: nem választ akartam... ferdén látok már, na! :D

[ Szerkesztve ]

(#15756) buvez


buvez
tag

BUÉK mindenkinek! :C

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#15757) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

Idézet!

"A megszokottól gyakran eltérő véleményt alkotó Villeneuve a szimulátorokhoz használt kormányokról is meglepő véleményt fogalmazott meg.

"Utálom a játékokhoz készült kormányokat, mert a számítógép nem egy versenyautó, hanem egy játék, és úgysem lehet valósághűvé tenni. Képtelenség. Nem lehet milliók elköltése nélkül szimulálni a kormánykereket" - közölte.

Feltalálni a kereket

Az összesen öt F-1-es csapatnál megfordult kanadai úgy látja, a kormány, mint rendszer egy igazi versenyautó irányítására sem a legalkalmasabb eszköz. Szerinte a kézi vezérlésű kontrollerek sokkal megfelelőbbek lennének. "

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#15758) robyke


robyke
csendes tag

hy all most hallottam erről gameről és azt szeretném kérdezni hogy mit írjak a host meg a port hejére előre is thx

(#15759) PaJa1 válasza robyke (#15758) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha nem proxy mögött vagy akkor semmit.

Ha most töltötted le akkor elindítod és vársz....sokat....amíg frissíti magát.

Most nézem csak, van valami 20 megás update, szerintem ez ment fel tegnap a tesztre is, de nem tudtunk belépni és fogalmam sincs mi van benne :D Azért figyeljétek majd az update végén az állapotjelző sávot. 98 99 100...95 99 100 ...99 100 kész :DDD

Remélem hazaért mindenki egyben, épségben...az estére meg ki emlékszik már?! :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15760) csaba0223 válasza PaJa1 (#15759) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én semmi változást nem vettem észre! Nem tom mi lehet a updat-be!
Tehát jelentős változás nem történt!

Project Torque nick: csaba0223

(#15761) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nos, vettem 3 kocsit, meg is csinaltam mindent, ahogy kell, jott is mail, aszongya :

Hello, You car should be gifted soon after this message. Thank your for particapatingin the end of year event. Team Aeria

de meg mindig nem jottek meg a verdak. biztos valahol elakadt a trailer, vagy meg vamoljak oket

(#15762) erdol


erdol
senior tag

Én azt nem értem hogy miért van az ebben a játékban hogy nem az ideális íven haladva lehet a legjobb időt menni.Most nem arról beszélek hogy időnként elhaggyuk a pályát és rámegyünk a fűre hanem egy kanyarban ugye a belső ívre érkeznek az autóversenyzők és a külső íven fejezik be a kanyart.Hát itt az nem üdvözítő.Valamit rosszul tudok?Nézem azokat akik a leggyorsabb időket mennek ebben a játékban és csak csodálkozok hogy hogy lehet ez.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#15763) PaJa1


PaJa1
őstag

Új cuccok:
Más a sofőr bőre, napszemcsis, europid :)
A IV-es gumi, verseny gumi. Slick :) Mudon érdekes lesz :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15764) PaJa1


PaJa1
őstag

Eventem
Naponta egyszer lehet jönni. A hét végéig csinálom. A versenyek kedvem szerint, délután este vannak. Csak téli pályák mennek, változó autó korlátozással.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15765) Bazzzs válasza PaJa1 (#15764) üzenetére


Bazzzs
senior tag

És azt hol lehet kideríteni, hogy milyen korlátozás van? :) Ugyanis valamelyik nap (talán tegnapelőtt) láttam ezt az event-es szobát, de nem engedett be azzal, hogy rossz a kocsim. A szoba viszont azt "mondta", hogy no restriction. Szal miből derül ki? :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15766) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Közben:

Megint egyszerűen lehet 100 AP-t szerezni itt :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15767) PaJa1 válasza Bazzzs (#15765) üzenetére


PaJa1
őstag

Same Class korlátozás van, vagy offroad. A korlátozás nem mndig látszik, valami oknál fogva...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15768) PaJa1


PaJa1
őstag

A mai patchből amit észrevettem, észrevettek:
- a 4es gumi, slick kinézetűre változott. Meglepően jól tapadt a jégen :D
- Új pilóta skin.
- Hexanom jobban csúszott EDRen.
- Töltési idő rövidült.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15769) erdol válasza PaJa1 (#15768) üzenetére


erdol
senior tag

Főként canal ride-n venni észre a gyorsabb töltést.A start finish tábla nem hiányzott viszont főleg nem a járdán.Ezen a pályán úgyis sok felesleges doboz van főleg amelyik nem is üres hanem ólommal teli.Tolok egy dobozt persze akkor csúszik le az elejéről amikor előzök a másikat meg kilököm ghost módban a dobozzal. :W Pedig hozzá sem értem volna. :F Sok bosszantó hülyeség minek kellett telepakolni egy tök jó pályát?

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#15770) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

[Level-R in Ph]

aki level-r elkezdte az irja le a nevét :)

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15771) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hi.
Újra felmerült bennem pár kérdés.
-El lehet adni a meglévő kocsimat vhogy? Mondjuk fölös és jol jönne érte vmi kis pont.
-Amint megkaptam a lvl6-nál az a 4x4-es terepjárót eltűnt a (kis buggy szerü) régebbi járgányom ami szintén 4x4-es ha joltom. A régi (buggy szerüség) jobb volt. :(((
-TA játék értelme az hogy ki hogy tudja kilökni a másikat? :F :( Mert én ezt tapasztaltam.

(#15772) PaJa1 válasza ez_meg_emaz (#15771) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem lehet eladni. Ha mégis akkor az csak átmenti megoldás lenne. Pontot nem eladásból, hanem versenyből kell gyűjteni.
Az összes kezdő kocsit ingyé megkapod a 12-5-ös küldikben.
Autók nem tűnnek el. Garázsban bent van az összes.
TAt a gyökerek teszik tönkre.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15773) Mosquitoo válasza PaJa1 (#15768) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Hajnal 2 körül lelőtték a servert bug fix néven, tehát ezeket frissítették.

(#15774) PaJa1 válasza Mosquitoo (#15773) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor jó :) bár nem tudom milyen bugot fixáltak, remélem az enyémet :)
Nem tudok venni és nem is tudnak nekem ajándékozni RPicsát! Tegnap direkt csak a csaj visszafizetős akció miatt vettem APt, erre nem tudom elkölteni! Megpróbáltuk azt is, hogy ajándékoznak nekem, de nem lehet azt sem! Én meg már előre elküldtem a visszajárót :W Amiért cserébe XPcsajt kértem, hamár RP nem lehet... Accelből van 3 becsomagolva :D

Én hajnal 2kor nem tudom merre tántorogtam :U

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15775) ez_meg_emaz válasza PaJa1 (#15772) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát ez az hogy az a buggy szerűség nincs, amivel a Challenge-t csináltam eddig. Gondolom Challenge-ben ha folytatom ujra azzal megyek. De amikor versenyzek(pontosítok explorerben sincs) akkor offroad kocsim csak az a C-racer van, a kis buggy eltünt, pedig anno választhattam azt is.

[ Szerkesztve ]

(#15776) Creative997 válasza PaJa1 (#15774) üzenetére


Creative997
őstag

Én már éjfélkor alig tudtam magamról! :DDD Hogy hogyan jöttem haza azt nem tudom (teleport), de mostanra sikerült összekaparnom magamat :DD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15777) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ma ősze törték a kocsim ajtaját! :O ( Az igaziét!) Persze a tettes nincs meg! :W

Project Torque nick: csaba0223

(#15778) UnConnecteD válasza ez_meg_emaz (#15775) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

az a Mission-ben volt szerintem, menj a Garage-ba, ott fent valaszthatsz a sajat kocsik kozul, ami ott van, az van.

(#15779) Mosquitoo válasza ez_meg_emaz (#15775) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Némelyik missionben előre tuningolt kocsikat kapsz, de általában a sajátoddal kell menni. Amit kapsz, azzal csak azt a missiont tudod megcsinálni, 'csak úgy' nem tudod őket használni. (Nézd csak meg a Shopban, ott figyel a buggy is 99k RP-ért. :K )
Crea - teleport rulez :D

[ Szerkesztve ]

(#15780) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok.
Leszettem a Level-R-t most egyenlőre azt fogom tolni!!!Hol lehet reggelni?
tud valaki linket adni?Nem tudok 1 szót se németül!! nem mintha Angolul tudnék de nem baj.
Valaki linket pls.

TOKAJI PÉTER NE HOZD HOLNAP A LEVEL-R-T MERT LESZETTEM.

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15781) SSP33DY válasza [HUN]-Kisa (#15770) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

:D :DD :DDD :D :DD :DDD :C :C

Nem csalódtam!!

Gamigo-n próbálkozz a reg.-gel
És Peti.. leszeDTe..

[ Szerkesztve ]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15782) rsx válasza erdol (#15769) üzenetére


rsx
aktív tag

"A start finish tábla nem hiányzott viszont főleg nem a járdán"Hát ezt én is megettem ma elöször, felkenödtemrá gyönyörüen :W
Milyen ötlet vezérelte aki kitalálta, hogy most oda kell rakni :(

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#15783) PaJa1 válasza [HUN]-Kisa (#15780) üzenetére


PaJa1
őstag

1 hónapja kb részletesen, űberszájarágósan le volt írva hogy lehet elkezdeni a gamigos levelRt.

:))Ott legalább lehetlesssz sikerélményed :)) több mint PTben

De szólok, több mindenért kell csengetni zsetont. Nekem az aeria fizetési megoldásai jobban tetszenek mint a gamigoé. Paypal gyors, megbízható. 1 perc és már meg is van az AP a játékban. gamigonál meg mikor néztem, magyarként nem is vehetsz GPt!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15784) UnConnecteD válasza SSP33DY (#15781) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

es raadasul egyelőre. mert az egyenlőre az kurvara nem ezt jelenti. de ha 1 szot se tud nemetul, akkor minek neki LevelR ?

a mai patch ota a Downtown drift palyarol eltunt az utolso elotti kanyarban levo rohadek fa. na, ez egy jo otlet volt

valamint a missionok kozott, ahol a harpoonnal kell 3 kocsit lezuzni, mostantol jobb oldalrol indulok. ezt viszont nem nagyon ertem, de biztos igy jobb valakinek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15785) csaba0223


csaba0223
senior tag

Azt mondja meg nekem vki hogy hogy a francban van az hogy veszek egy űber állat gamepadot (Eddigi életem legjobb gamepad-ja!) Beállítom, fasza meg minden de ahogy ütközöm 1 et rögtön rángatós lesz az irányitás! ( Olyan hirtelen rángatja a kormányt!) és ameddig nem indítom ujra a játékot, úgy is marad! és persze ha megint ütközök akkor megint szar! :W

Project Torque nick: csaba0223

(#15786) zoleeeeeee


zoleeeeeee
csendes tag

Sziasztok.

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Vannak valamiféle feltételek hogy csatlaskozhassam, vagy valami ?

És egy kérdés mi az a "fánk" ?
És hogy lehet a leggyorsabban sok pénzt keresni ?
És a Spiedo Forte jó választás volt ?

Thx a válaszokat

http://www.xpango.com?ref=91802787 <--- Ha kell teló, psp, vagy netán monitor, klikk és regelj hogy nyerhess !

(#15787) Yozsee(R)


Yozsee(R)
csendes tag

Tegnap annyit explorereztem, hogy éjjel itemekkel álmodtam és meg ossze se jott a zseton a morellora :F. Ha meglesz biztosan nem látogatom egy ideig azt a játékmódot.

Creative a teleporthoz nincsenek szavaim :C

(#15788) SSP33DY válasza csaba0223 (#15785) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

CCSSŐŐ Csabesz Papesz!
Én is sucktam ilyen dolgokkal, csak a logitech kormányommal.. vagy elment a force feedback, vagy csak balra rángatott.. NEMTOM' MÉ'! Ha van profiler editora a megaszuper gamepadodnak, akkor ott babrálj valamit. Vagy kapcs ki a forsz fídbekket!!! Nekem az is bejött.. Most megint minden jó.. fogalmam sincs mitől... Eccer' csak megjavult..
Bár néha ütközik a Saitek joyommal.. Szal, ha több játékvezérlőd van, csak 1 legyen bedugva, ki tudja..

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15789) Creative997 válasza zoleeeeeee (#15786) üzenetére


Creative997
őstag

Üdv,
csak akkor csatlakozhatsz itt ha megváltoztatod az avatáromat, mert nekem is uez :DDD

- Fánk by MaciG
- Egy fánkozás eredménye by Creative
- Explorer és fánk by csaba
- explorer értékek
- attól függ mire akarod használni a kocsit, de nem rossz, csak drága a tuningja. És sokan mondták h minnél több bodyt raknak bele, egyre rosszabb, azóta nem tom mi a helyzet (van nekem is és fullos de nagyon ritkán használom)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15790) SSP33DY válasza zoleeeeeee (#15786) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szia Zoli.. Már csatlakoztál is..
Feltétel, hogy játssz! :DDD

mi az a "fánk" .. majd megmutatjuk.. Paja a Fánk mester.. Semmi extra, csinálj perfect drifteket.. Ha még nemtudod mi az, játssz!

hogy lehet a leggyorsabban sok pénzt keresni.. dolgozz sokat.. :D és lesz..
HA RP-re gondolsz, Explorer, vagy Fánk..
Ha konkrétan AP-re gondolsz, vegyél, vagy nyerj sok-sok eventet..
Spiedo Forte jó választás volt.. Nekem nem jön be.. szerintem egy kalap xar.. DE mindenkinek MÁS.. Ez szubjektív.

Crea Fater megelőzött :P

[ Szerkesztve ]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15791) csaba0223 válasza Creative997 (#15789) üzenetére


csaba0223
senior tag

A legfontosabbat kihagytad! Paja fánk video
SSP33DY Köszi kiprószálom!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#15792) Creative997 válasza csaba0223 (#15791) üzenetére


Creative997
őstag

Ja igen, ezt el is felejtettem!

csak most olvastam vissza amit írtam és nem az én avatáromat, hanem a tiedet kell megváltoztatni zoleeeee :D de egyébként is csak vicc hehe

öcsívmenthez választott ground rools :DD gravitációra hagyva a feladatot

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15793) csaba0223 válasza SSP33DY (#15788) üzenetére


csaba0223
senior tag

A force feedback kikapcsolása megoldotta a problemet!
Egyébként wireless a kicsike tele mindenféle gombbal :K Jó fogású és kényelmes nem egy műanyag szar! Bársonyos a tapintása! :K
És mind ez 2100ft igen, jól láttod 2100 :DDD
Kicsit megbuheráltam már de itt a kicsike!
Ja és a hátsó alsó 2 gomb az potis! tehát akár gáznak vagy féknek is jó!

Project Torque nick: csaba0223

(#15794) zoleeeeeee


zoleeeeeee
csendes tag

Ó thx, na jáccok én elég sokat, majd egyszer valaki jöhetne velem fánkozni.

megváltoztattam az avatarom örülhetsz neki creative ^^

és még hogy inen tőlünk lehet sms-el venni AP-t ?

[ Szerkesztve ]

http://www.xpango.com?ref=91802787 <--- Ha kell teló, psp, vagy netán monitor, klikk és regelj hogy nyerhess !

(#15795) [pH]Lacika válasza csaba0223 (#15793) üzenetére


[pH]Lacika
tag

1Kicsit megbuheráltad??? :Y
Te kis MacGyver! :DDD

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#15796) Creative997


Creative997
őstag

Kérem olvassátok el annak ellenére h hosszú!! KÖSZÖNÖM!
Megfogalmazódott bennem egy nagyszabású event gondolata (konkrétan ezzel ébredtem) és ti vagytok az elsők akikkel megosztom, pár dolog még nem tiszta. Kíváncsi vagyok a véleményetekre és az esetleges ötletekre javítás terén:

Ez egy elég hosszú eventnek néz ki, de a lényege hogy minden játékmódban játszódik, körbeöleli a PT-t. Az első 21 jelentkező vesz részt a sorozatban, 4 csoprtra bontva, csoportonként 7 fő. Az elosztás nem a jelentkezés sorrendjében zajlik hanem a szintek alapján: 4 részre bontva - 0-30; 31-34; 35-38; 39-40 - és ezeket úgy elosztva hogy ezek a csoportok egy "kalapba" kerülve sorsolás útján kerülnek kiosztásra, tehát a 4 csoportba el lesznek osztva. Ha ez nem lesz jó akkor jelentkezés szerint. Minden csoportnak 7 verseny lesz, tehát minden módban (kivéve challenge). Pontozásos rendszer és az első 2 jut tovább a negyeddöntőbe kersztcsoportosítással, ez már az egyeneskieséses szakasz. pl A1 vs D2; B1 vs C2; D1 vs A2; C1 vs B2. Innentől a döntőig már kevesebb verseny lenne: sim vs, ctf, drift, drag. Aztán elődöntő, uezekkel. A döntőben egy merész ötlet lenne: mivel ide már a legprofibbak jutnak, ezért lenne egy "állóképesség teszt" is egy 60 körös TA keretében (de ez csak egy ötlet). A döntő még nem tiszta, de oda vmi egyedi kéne. A menete ez lenne.
A kocsikról sincs egzakt ötlet, a biztos az h a döntőben cl6 lesz csak, de hogy előtte milyen az még nem 100as, a csoportküzdelmekben talán cl1 hogy legyen esélye a kisebbeknek is.
A pályák is csak később kerülnének kiosztásra, de nem is az a lényeg hogy hol legyen, de az biztos h a döntőben teknikás pályák leszenek, ahol nem az a lényeg h tudsz menni az egyenesben mint a birka.
Ez lenne az alapötlet, további hsz-kat várok, de a változtatás ne legyen olyan drasztikus, hogy az egész lényege átalakuljon!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15797) Creative997 válasza zoleeeeeee (#15794) üzenetére


Creative997
őstag

Köszi, habár azzal vagy amivel szeretnél, szabad akarat tudod ;) írtam is h csak vicc

Laca: írtam még vmikor pm-et neked, nem tom láttad e... :U

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15798) zoleeeeeee


zoleeeeeee
csendes tag

Nekem tetszik az ötlet szívesen jönnék is, viszont sztem lehetne hogy külön nagyok külön kicsik és ott is külön döntők, hogy mégis ne csak a proknak legyen esélyük ^^
Ötlet jó csak megkell valósítani :D grat szép ötlet

[ Szerkesztve ]

http://www.xpango.com?ref=91802787 <--- Ha kell teló, psp, vagy netán monitor, klikk és regelj hogy nyerhess !

(#15799) ez_meg_emaz válasza UnConnecteD (#15778) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Thx srácok, akkor ezt benéztem. :B

Ja és jut eszembe, a Drag másnál is rakat szar? Az elején ugye nyomogatni kell a gázt, aztán az alapján kapunk vmi bonust. De amig nyomkodjuk a gázt a kocsi csuszik el a f.szba aztán persze mikor vissza kéne állnia a rajthoz akkor nekib.ssza a másik kocsinak, büntetés és keresztbe állo kocsi. :(( :W Na igy hogy a tetvesbe lehet játszani ezt a game módot? Mert ez rohadtul nem fair igy. Tehetek vmit az ellen hogy a játék ne ugy b.ssza vissza a kocsimat a rajthoz hogy majd felborul?

[ Szerkesztve ]

(#15800) MaciG válasza Creative997 (#15796) üzenetére


MaciG
addikt

Ha 21 játékost elosztasz 4-el akkor egy csoportba 5,25 játékos jut ;]
Ha csoportonként 7 fő (és 4 csoport van) akkor 28 játékos indulhat. :K

A 60 körös TA még viccnek is rossz :DDD

"A kocsikról sincs egzakt ötlet, a biztos az h a döntőben cl6 lesz csak, de hogy előtte milyen az még nem 100as, a csoportküzdelmekben talán cl1 hogy legyen esélye a kisebbeknek is." -A lvl 35-38 és a lvl 39-40-es csoportban szerintem már belefér a cl6 is végig ,mert ott mindenkinek megvan. :K Döntőben meg szerintem lehetne alap morello (azért nem a tuningos mert az piszok drága meg AP-s is. :( )

Amúgy jó ötlet, reméllem megvalósúl :R

BANZAII

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.