Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15501) csaba0223 válasza JackShephard (#15496) üzenetére


csaba0223
senior tag

Majd, ha csak a nagyokkal játszol akkor lesz rosszabb is az az arány :DDD
Egyébként grat!

Project Torque nick: csaba0223

(#15502) PaJa1


PaJa1
őstag

Az unofficial trailert az Invictus készítette, és mint a játék ez is qrvajó lett!
Kár a jutyúb miatt. Ha olvassátok a forumot, ezt akkor dobhatnátok egy linket a letölthető HQ verzióhoz.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15503) ABnormal válasza PaJa1 (#15502) üzenetére


ABnormal
őstag

...amennyiben olvassák a fiúk a fórumot én karácsonyra kérek egy olyan opciót a PTbe,hogy ki lehessen kapcsolni verseny alatt a kocsik felett látható versenyző nevét...
kérjetek Ti is bátran valamit,hátha a Mikulás bácsi teljesíti :D

Boldog Karácsonyt Minden Kedves Topiklakónak! -na meg az esetleges olvasóknak az Invictustól!

[ Szerkesztve ]

(#15504) [HUN]Dani válasza ABnormal (#15503) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Neked is boldog karit..

magyarsrac

(#15505) PaJa1 válasza ABnormal (#15503) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen, ezt én is kérem! Nagyon zavaró amikor a nevektől nem látom a pályát. A futamok elején csak emlékezetből lehet menni szinte.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15506) csaba0223 válasza ABnormal (#15503) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nem kéne azt kikapcsolni! Lehetne a hátsó szélvédőn! vagy a lökháritón!

Project Torque nick: csaba0223

(#15507) PaJa1 válasza csaba0223 (#15506) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem úgy is jó, csak ne takarjon már annyit a képből!
Jobboldalt látom ki van előttem és mögöttem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15508) laxi77


laxi77
csendes tag

Üdv Master of Disaster -ek ! :D

Segítséget kérnék Tőletek egy "Mission" -el kapcsolatban.
Nevét hirtelen nem tom , csak azt h Buggy -val kell okoskodni
és h az utsó "gate" egy kis csűr v istálló mellett van egy kerítéssel
körbeölelt helyen ; kerítés mellett néhány szalmabála van még .
( remélem vkinek beugrik a dolog h mellik is ez )
Egy darabig próbálkoztam vele és lehet h csak én vagyok láma :O :W
de nem jöttem rá h mizu ezzel , hogyan lehetne kipipálni a cuccot . :(
Ebben vmi kis tanács v ötlet , segítség h mizu ezzel a kérdéskörrel ?
Előre is köszönöm Nektek ! :)

Üdvinyek: laxi77 !

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15509) Benedicht válasza laxi77 (#15508) üzenetére


Benedicht
tag

Szerk: Rossz gondolat volt. :)

[ Szerkesztve ]

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#15510) PaJa1 válasza laxi77 (#15508) üzenetére


PaJa1
őstag

A kevésbé küzdős megoldás: Elnyomsz egy kulcsot a kihíváson és akkor úgymond teljesíted.
A dolgos: Bemész abba a checkpointba :) Baromi nehéz kitalálni...át kell ugratni a kerítésen, be a kapuhoz :) A forumon van fent video is talán az összes challenge-ről, taskról, hogyan kell megcsinálni. Annyi csak, hogy mikor felszeded az utolsó előtti kaput akkor utána mész a híd fele és a híd után az árokban ugratsz egyet nagyából a híddal párhuzamosan és bent is vagy, a fákat nem árt kikerülni :D
Mindjárt csinálok egy vidjót, ha van sárga kulcsom... én ezt a küldit szoktam újra és újra lejátszani, mert rövid és nem nehéz, és 3500RPt ad :) De újonnan rákattantam a San Fran os nem eshet a sebességem X alá, az rövidebb és nem nehezebb :)

Ben, rosszul gondolod :) ott saját autóval lehet menni és nincsenek kapuk, csak az ól előtt

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15511) laxi77 válasza PaJa1 (#15510) üzenetére


laxi77
csendes tag

Szia PaJa1 , :)

Nagyon szépen köszike a segítséget , megpróbálom eszerint
kivitelezni a dolgot . Sztem így menni fog . :K :C

Letudott küldiket lehet újra meg újra letolni és mindezek felett
újra leszámolja a suskát érte ? :)) Mekkora már ! :C

Minden tiszteletem PaJa Maestro ! :R

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15512) PaJa1 válasza laxi77 (#15511) üzenetére


PaJa1
őstag

Lejárt az parányi időlimit---argh...
Itt a videjó a végéről.

És igen, a már teljesített, TASKokat, Challenge-eket újra le lehet játszani. Egy perc alatt 3500RPt keresni nem is olyan rossz dolog - challenge
Meg egy futam alatt 10kRPt plusszba keresni a Taskokkal :) Akár 4et is teljesíthetsz egy futamon.

DE ha jól emlékszem a kulcsokkal teljesítettekért nem jár jutalom!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15513) bome


bome
csendes tag

Én is gyűjtök a Falcon-ra! :DD

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#15514) PaJa1 válasza bome (#15513) üzenetére


PaJa1
őstag

Tudjátok melyik a leggyorsabb DRIFT autó?

A Hexan HPE! 166 mph 4.ben és van még benne fokozat! Igaz elég lassan éri el ezt a tempót, a Stallionok sokkal hamarabb elérik a maguk végsebességét. A hex statja csak 152t ír, elég meglepő, hogy 4.ben is többre futja :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15515) ABnormal


ABnormal
őstag

remélem benedicht lesz a közvetítő a mikuláshoz ;]

(#15516) laxi77 válasza PaJa1 (#15512) üzenetére


laxi77
csendes tag

Thx PaJa a videóért ! :R

Így már sima ügy .... hazamegyek melóból asszem meg is okosítom ! ;]
A tippekért a Task és Challenge "kategóriában" külön hálás köszönet ! :C

Üdv : laxi77 .

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15517) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ha már a karácsonyi kívánságoknál tartunk. Én minden kocsihoz legalább 10 féle színt kérek a mikulástól/télapótól/jézuskától/invictustól/aeriától. Kellemes ünnepeket minden PT-snek.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#15518) [HUN]-Kisa válasza Ricco_hun (#15517) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

SziaSztok!
Ha már itt járunk ki mit kér a PT-s Miku-tól?
Én azon az Eventen kérem az 1.Ső helyet ami tegnap zárult le
1.1700 Ap jár
+100Ap A saját kép magadról :)
és ha ezek teljesülnek lesz 1806 Ap-m és nem fogok tudni venni 3 napos csajt :)
De lehet, hogy nem nyerek lehet, hogy a TOP5 be se leszek benne :(
Majd meglátjuk!!
Kisa

laxi77: Sajna szerintem ez nem lesz a közel jövőbe.Báár kitudja :)
Jó lenne a Panama-t rögtön eladnám 800.000 ért ha lehetne de nem tudom mennyi amugy a full tuningal a panni.De eladnám aron alul az tuti mióta van vette-m azóta nem használtam!! :)

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15519) laxi77


laxi77
csendes tag

Karácsonyi meglepi .... hmm .... jó lenne egy olyan opció a game -be h
el lehetne adni azokat a verdákat , amik nem kellenek vagy "meguntad" .
Én ezt az opciót szeretném kérni a Mikulástól/Jézuskától/Invictustól ....stb .

Minden Kedves PT -snek Békés , Boldog Ünnepeket kívánok !

Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben.

(#15520) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#15518) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Már rengetegszer elmondtam hogy a te pannyd se a vetted nem fullos! Nincs benne minden tuning ami azt jelenti hogy nem is fullos!

magyarsrac

(#15521) [HUN]-Kisa válasza [HUN]Dani (#15520) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

DANI: Már rengetegszer elmondtam, hogy a corvette-m fullos érted??

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#15522) sanye89


sanye89
csendes tag

Hát az én Panimat nem igen adnám el.:)

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#15523) UnConnecteD válasza ABnormal (#15503) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ha mar a kivansagoknal tartunk, en szeretnek atlatszo zaszlot a CTF-ben, mert sokszor az takarja ki az ellenfelet, es hogy szedjek ki a picsaba a mud palyakrol a sarkanyrepulos csavot, mert annak semmi ertelme, attol nem lesz jobb a palya, de driftnel kurvara zavaro, amikor elzug felettem

(#15524) PaJa1


PaJa1
őstag

Mi a makknak eladni? Használhatod, sőt ajánlott is használni az összes autót. Mert van amelyik ebben, a másik meg abban jobb, vagy neked jobban fekszik egyes kategóriákban. Én egyedül a Corust nem használom, de eladni nem fogom, így teljes a gyűjtemény!

Új hírek, rekord-legalábbis nekem, és szerintem úgy összeségében is :) EDRen 16 lehetőséget találtam Perfect Driftre!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15525) erdol


erdol
senior tag

Ha már kívánság akkor én is azt kérném hogy lehessen eltüntetni a neveket az autók felett.Néhányan olyan hosszú nevet használnak hogy láthatatlan lesz a pálya ha mögötte megyek.Nem tudom bonyorult-e megoldani de ez az elejétől kezdve/kb 1 éve/zavar.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#15526) ABnormal válasza erdol (#15525) üzenetére


ABnormal
őstag

...és a legjobb,hogy van aki :)-t tesz a nevébe és ezt szépen kinagyítva lehet is nézni verseny közben...mert az utat biztos,hogy nem látod tőle...

[ Szerkesztve ]

(#15527) Creative997


Creative997
őstag

Egy jó lehetőség h több rp-t keress kulcsokkal, csak több idő: piros kulccsal kibontod azt a carriert ahol sárga kulcsot lehet kapni (1. oldal utolsó küldijét ajánlom ahol corussal kell a quadot széttörni) és azt használod fel vmilyen challenghez, így 1500al több rp-t kapsz. Ezt annak érdemes akinek megvannak a missionök all.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15528) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#15521) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor fotózd le az adatait és linkelj képet.. Majd kiderül.

magyarsrac

(#15529) PaJa1 válasza Creative997 (#15527) üzenetére


PaJa1
őstag

Crea, ahhoz, hogy őjra játszasd az egész carriert kell resetelni és előről kezdeni!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15530) Mariann294


Mariann294
őstag

Hát én 24-én akartam irni de hamár itt tartunk akkor BOLDOG KARIT MINDENKINEK! :K
Kivánság...hm mi is...legyen fényszóró...és a nevek a kocsi ablakán vagy rendszámtábláján legyenek. :))

(#15531) Creative997 válasza PaJa1 (#15529) üzenetére


Creative997
őstag

:N legalábbis decemberig (mert kb akkor csináltam utoljára mert nem kapok pijos kulcsot) még nem kellett. Nekem működött, unlockoltam az 1. oldal utolsó karrierjét, megcsináltam megint és megkaptam a sárga kulcsot... próbáld meg.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15532) Marci9411 válasza PaJa1 (#15529) üzenetére


Marci9411
csendes tag

Nekem a sárga kulcs giftként jött meg!

(#15533) PaJa1 válasza Creative997 (#15531) üzenetére


PaJa1
őstag

lehet változott a szitu azóta... De akkor is csak 1000et nyersz!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15534) Creative997 válasza PaJa1 (#15533) üzenetére


Creative997
őstag

Egy Task sor 4. tagjának az értéke 2000RP, egy uilyen driving challengben 3500... :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15535) PaJa1 válasza Creative997 (#15534) üzenetére


PaJa1
őstag

2500 rémlett a taskért... De így akkor csak 1500at nyersz.
Elcseszel egy piros kulcsot egy sárgáért, ami mellé nem kapsz semmit

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15536) Creative997 válasza PaJa1 (#15535) üzenetére


Creative997
őstag

Lehet h így nem tűnik soknak és időpocsékolásnak tűnik, de én már sokat csináltam és nagyon sok RP+ban vagyok ennek köszönhetően... ;)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15537) JackShephard


JackShephard
tag

Ha valakinek van infója a karácsonyi háttérképes event végeredményéről, írja meg. Én egyenlőre semmit nem találtam ez ügyben. Vagy túl optimista vagyok, hogy azt gondolom 1 nap alatt születik végeredmény? :O

(#15538) PaJa1 válasza Creative997 (#15536) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem nem emiatt van sok RPd. Ez 1500 RPhez jutat, ami akkor sem sok ha 100szor csinálod meg. A sokat Crea max RPjéhez mérve értem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15539) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Jézusom azért néha igencsak gyökér emberekbe lehet belefutni játék közben :(( Beléptem egy szobába, ahol hatan voltak. Elindul a verseny az egyik Downtown-os pályán. Második vagyok, jön az első kanyar. A harmadik az még nem volt teljesen mögöttem, hanem olyan fél autóhossznyival lemaradva, és elkezd "vállal" a fal felé nyomni. Húzódok le, de a kanyar előtt fékezek... belémszalad, kipördül. Erre elkezd anyázni, hogy én di** head kilöktem. Vége a versenynek, gratulálok a győztesnek, erre megint beír, hogy én kilökős kis **** fogjam be. Következő versenyen meg már szándékosan kilök az elején, azzal az ürüggyel, hogy most visszakapom az előzőt. Verseny után mindenki kilép, és csak egy másik versenyző meg én maradtunk. Elkezdtünk még egy futamot. Indulásnál ez meg szándékosan azzal kezdi, hogy belém jön és próbál kiütni.

Nem kicsit húztak fel... és még én voltam a di** head :W :(((

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15540) [pH]Lacika válasza Bazzzs (#15539) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Ezek engem is felszoktak baxni de nagyon.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#15541) Isten88 válasza Bazzzs (#15539) üzenetére


Isten88
senior tag

Miért nem léptél ki, ha tudod, hogy ilyen barátságosak?

(#15542) csaba0223


csaba0223
senior tag

Mekkorát funoltunk ma! Paja, Razin, Ofi, Djcsabi, Gsrmax! :C :R

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#15543) PaJa1 válasza csaba0223 (#15542) üzenetére


PaJa1
őstag

Jah nagyon ott volt! A tokyosat elfelejtettem elmenteni :s
Most töltöm fel a videjókat az achievementhez, meg majd nekikezdek pár kisebbet összerakni egy érdekes repülésről :D Az mekkora volt... Meg utána a levegőben repülős feladathoz, 5 helyett 15öt fordultam :D Aztán ez a mászókázás, meg libikókázás, hintázás tokyón... utána cligfhanger ááááá nagyon kééész lett a ma este! :D
Ezt az első videt beteszem most. Később lesz majd egy csokor :) ez megy az achievementsekhez is.

Új rekord! 17 Perfect driftet tudok csinálni egy kör alatt EDRen!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15544) PaJa1


PaJa1
őstag

MEgjött az NSX :) Nagyon fajintosan néz ki :) Minél kevesebb cucc van rajta annál szebb :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15545) sanye89 válasza PaJa1 (#15543) üzenetére


sanye89
csendes tag

Na ez durva repülés volt :C :C :C

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#15546) Creative997 válasza PaJa1 (#15538) üzenetére


Creative997
őstag

jó nem sok de legalább van egy kevés + bevétel ha nincs kedvem versenyezni. Egyébként durván kiszámoltam h 10-11 mila rpnyi tuningot költöttem már el...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15547) csaba0223 válasza Creative997 (#15546) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem is van egy jó képem!

Project Torque nick: csaba0223

(#15548) Ricco_hun válasza csaba0223 (#15547) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Bárcsak ne lett volna ilyen jó képed. Nagyon kiábrándító a jó csajos kép után ez.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#15549) quadroracer


quadroracer
tag

Sziasztok!

Lehet meg kicsit korai, de Bekes Boldog Karacsonyt Kivanok Minden kedves jatekos tarsamnak, es rengeteg RP/AP-t a jatekban :)

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#15550) csaba0223 válasza Ricco_hun (#15548) üzenetére


csaba0223
senior tag

Igazad van! Bocsi! Itt egy másik helyette!

Project Torque nick: csaba0223

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.