Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17001) zoleeeeeee


zoleeeeeee
csendes tag

Valaki rendelkezik már s2000-rel ? vagy próbáltamár ? mer elvileg azt mondják nagyon jó lett, mindenki isteníti....

http://www.xpango.com?ref=91802787 <--- Ha kell teló, psp, vagy netán monitor, klikk és regelj hogy nyerhess !

(#17002) csaba0223


csaba0223
senior tag

Az új parkolónk! :) 5 milla volt!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#17003) PaJa1 válasza csaba0223 (#17002) üzenetére


PaJa1
őstag

Juj, 57en várnak bebocsájtásra? :o

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17004) csaba0223 válasza PaJa1 (#17003) üzenetére


csaba0223
senior tag

Túljelentkezés van! :) A max user 47 lehet :( De az uccsó garázsok AP-sak sajna! De sztem az is meglesz hamar!

Project Torque nick: csaba0223

(#17005) Mariann294


Mariann294
őstag

Boob ime a fájl.Data.hu-ra próbáltam feltölteni 3x sikertelenül szóval rapidshare lett belőle.
Íme

(#17006) JackShephard válasza Mariann294 (#17005) üzenetére


JackShephard
tag

Köszi Mariann. Gyerekek köszönöm a segítséget mindenkinek, nagyon nagy fun volt. Remélem a belőle készülő videóm is nagyon jó lesz. Remélem mindenki jól érezte magát, de úgy tűnt. Paja a bakijaidból meg csinálok majd valami funt. :P
A PT egy új oldalát ismertem meg, amikor az ember szarik a századokra, meg RPkre, APkra, WR-ekre. Király volt! :R
Megint van 200APért aláírás küldős event!

[ Szerkesztve ]

(#17007) JackShephard


JackShephard
tag

Na most kezd nagyon tele lenni az a bizonyos szervem!
Egyik replayt sem játssza le ez a tetves bugos fos. Amit küldtél Méri, annál egy hibaüzenettel kiáll és elküld egy reportot az aeriának, majd bezárja az egész játékot. Ha sima duplakattal csinálom akkor is, ha a játékból akkor is. Valaki aki mentett ma este a funolásunkból megnézné, hogy nála lejátssza-e? Ha elveszett az egész, akkor nagyon csúnyát mondok. :((

(#17008) PaJa1 válasza JackShephard (#17007) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem a játékkal van a baj. Megnéztem egy régi replayt is, az jó. a ma esti nálam se fut le. majd próbálok valamit csinálni.

És ez a része sokkal jobb a PTnek :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17009) Mariann294 válasza PaJa1 (#17008) üzenetére


Mariann294
őstag

Tuti hogy a játékkal van a baj.Ugyanez van most velem is.
Régebbiek mükönek ujabbak fagynak. :(

Amúgy nagyon szeretem az olyasmit amit most csináltunk. :) Tiszta jó hangulat kerülget ilyenkor. :)

(#17010) JackShephard válasza PaJa1 (#17008) üzenetére


JackShephard
tag

Mi is most néztük Mérivel, ez van amit mondasz. A patch elötti rögzítések működnek, viszont a mostani mentésektől kifagy, nem játssza le. Felvettem rövidebbet, azt sem, tehát nem hosszúság függő. Megtenné valaki hogy jelenti a bugot ezeknek a kedves parasztoknak?
Van a fórumon egy patch bug bejelentő topic.
Aztán valamikor majd, ha jó lesz a replay, akkor megint rendezünk egy olyat mint ma. Ez volt a főpróba ezek szerint. :F

(#17011) erdol válasza JackShephard (#17010) üzenetére


erdol
senior tag

Ez a fórumot egyébként olvassák az általad említettek is,lehet hogy nem is fog szó nélkül elmenni a megszólításod mellett!!Elhiszem hogy kiakadtál de ez egy kicsit erős volt. :(

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#17012) csaba0223


csaba0223
senior tag

Amit a tegnapi kis folt előtt mentettem az működik!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#17013) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Folt ide vagy oda, explorerben serpentinen még mindig a láthatalan fal mögé rak le pár itemet, még mindig (újra :U :C ) megy a kocsik egymásra pakolgatása, néha 9-en vagyunk egy szobában, de az a +1 fő nem spec, hanem ő is játszik :D . Ma meg belefutottam egy nick name felcserélős bugba. A szobában 2 player neve is Ricco_hun volt :DDD . De nem csak én láttam úgy a neveket, hanem mindenki a szobában.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#17014) erdol


erdol
senior tag

Ma engem is kidobott az asztalra :W gondolom ez majd rating levonással is jár. :F
Na ez nem hiányzott régről ezért kár volt patchelni.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#17015) PaJa1 válasza Ricco_hun (#17013) üzenetére


PaJa1
őstag

Név cserebere és klónozás régen is volt ;)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17016) Mariann294 válasza Ricco_hun (#17013) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez igen! :C

(#17017) JackShephard válasza erdol (#17011) üzenetére


JackShephard
tag

Magasról leszarom, hogy ki olvassa vagy ki nem! Ha olvassátok aeriások (vagy Invictus inkább), akkor a pénzemért cserébe ne egy szar bugos programot adjatok!!!
Egyébként 6 ember kb. 3 órányi tevékenysége veszett el, a parasztok miatt!
És félre ne értsd, de nem kocsikáztunk, hanem előre kitalált filmes jeleneteket forgattunk le, koreográfiával, mindennel. Paja a helikopertből nézte, hogy melyik autónak kell még 3 centivel arréb menni és 5 fokkal arrébb fordulni, hogy szép legyen, amikor alakzatokat kreáltunk. Megbántódni asszem itt csak nekem van jogom, nem pedig a játék készítőinek! Paja ráadásul feláldozta az RPicsáját is a cél érdekében, pedig explorerezhetett volna ehelyett. Befejeztem. :W

(#17018) rsx válasza JackShephard (#17017) üzenetére


rsx
aktív tag

Ez szép volt

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#17019) PaJa1 válasza JackShephard (#17017) üzenetére


PaJa1
őstag

Az RPicsa olyan fél éves ajándék volt, igaz ingyé volt vagyis jutalom a fáradozásomért valamelyik eventen, feltehetően achievements-ért kaptam. Így is hozott majd 2 milla RPt, másik 2 milláról mondtam le.

Hétvégre lehet beboltolok újabb picsákat ha lesz még rush, amit valószínűnek tartok, jó lenne ha lennének páran akik látnak begolyózni lebegő színes karikák kapirgálása közben :DD

Amúgy az aeria-tól BIZTOSAN SENKI sem olvassa ezt a forumot, egyikük sem tud magyarul, ha információim helyesek. A magyar fejlesztők szokták olvasni hébe-hóba.

Ha bárkinek ilyen stílusban közlöd a hibáit, biztosra veszem, hogy magasról tesz rá sőt rád is a jobbik esetben, a rosszabbik az amikor ebből veszekedés lesz.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17020) PaJa1 válasza JackShephard (#17010) üzenetére


PaJa1
őstag

Sajnos nagyon úgy fest, hogy ez volt a főpróba...
A mostanság, 2159es verzioban mentett replayeket nem lehet lejátszani, és valószínű később sem lehet majd ezeket lejátszani amikor már jól fogja menteni a felvételeket.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17021) ALI_G válasza PaJa1 (#17003) üzenetére


ALI_G
veterán

mire jó ilyen garázs? :F

más: 100.000 rp környékén milyen verdát érdemes venni? Stallion már megvan egy ideje, de nem az igazi, folyton bejönnek a köcsögök akik ap-re megveszik a brutál verdákat és közelükbe se érhetek. Tuningolására rájöttem, nem érdemes költeni.

(#17022) ALI_G válasza erdol (#17014) üzenetére


ALI_G
veterán

engem is kidobott. Sőt múltkor tolom oválpályán, kiírja, server will shut down in 5:00 minutes. Mondanom sem kell még 3 másodperc kellett volna, hogy beérjünk és kidobott :(( Szólhatna hamarabb.

(#17023) Bazzzs válasza ALI_G (#17022) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az nem a szokásos szerver karbantartás volt? Azt kiírják jóval előtte az indító képernyőre, meg a chaten is küldözgetik. Valamelyik nap még azt is írogatták, hogy menjen át mindenki a másik szerverre. Rendszerint szerdán éjféltől egyig van ilyen ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17024) ALI_G válasza Bazzzs (#17023) üzenetére


ALI_G
veterán

Nem figyeltem, csak mikor szép piros csík riogatott, hogy shut down :) rosszul esett.

Egyébként valahol le van már írva, hogy hogy lehet a leggyorsabban RP-hez jutni? Mit hogy érdemes csinálni?
20-as szinten vagyok, gondolom itt a csírák közé tartozom :) Sajnos kevés a stallionnal rendelkező ember, akinek meg van az bemegy mégcsírábbakhoz überkedni, ha meg én csinálok szobát bármilyen megkötéssel hogy hasonló ellenfelek legyenek, akkor túró se lép be, vagy bejön 2 stallion meg 3 porche és szétkúrnak minden mapon. :)

Ja meg újra kellett rakjam a PT-t és nem tudom mit állítottam múltkor, de most nem sikerült úgy beállítsam, hogy egy gombbal rescue-oljon és javítsa is a verdát. Mit csinálhattam akkor?

[ Szerkesztve ]

(#17025) ABnormal válasza ALI_G (#17024) üzenetére


ABnormal
őstag

Ja meg újra kellett rakjam a PT-t és nem tudom mit állítottam múltkor, de most nem sikerült úgy beállítsam, hogy egy gombbal rescue-oljon és javítsa is a verdát. Mit csinálhattam akkor?

ez a funkció már nincs meg a játékban...

(#17026) rsx válasza ALI_G (#17024) üzenetére


rsx
aktív tag

"Ja meg újra kellett rakjam a PT-t és nem tudom mit állítottam múltkor, de most nem sikerült úgy beállítsam, hogy egy gombbal rescue-oljon és javítsa is a verdát. Mit csinálhattam akkor?"

A frissités ota ez sajna ilyen.

Szerk. Lassú voltam:D

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#17027) Bazzzs válasza ALI_G (#17024) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Erre megint én válaszolnék :) Nem tudom mennyire vagy kezdő, de én is az vagyok, így RP szerzésről nem sok okosat tudok mondani, de ajánlom Explorerben a kombózást, illetve simvs-ben a driftelgetést. Mindkettőhöz kell hackpack-et venni a shopban. Lehet ezeket már tudod, de ha nem, akkor leírom részletesebben ;)

Szerintem azért elég sok embernek van Stallija is. Nekem is. Az enyém olyan 50%-os tuning ügyileg.

Nem állítottál el semmit sem. Az új patch óta rescue esetén nem javít. Azt külön kell rányomni.

Szerk.: Én még lasabb :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17028) ALI_G válasza Bazzzs (#17027) üzenetére


ALI_G
veterán

á értem akkor már miért nem tudok rescue-olni meg repairelni egyszerre :)

De nem értem mi a frászt kell vegyek a shopban? :)explorerben kb 2x játszottam eddig. és mi az a simvs? :) Én csak játszani tudok, érteni nem értem :D

Az 50% alatt mit értesz? Egy body kit már qva drága hozzá, abszolut nem látom megtérülőnek. De body kit-en kívül én is raktam rá mindenből, főleg a gyenge kanyarodását próbáltam javítani, de a többire is adtam már ki pár 10000-et.

Stallionnal majd tolhatnánk mert azért szeretem, de kéne valami jobb verda, csak nemtom RP-ből mit érdemes venni.
Használt verdát lehet majd eladni valamikor? Már kéne az a feature.

[ Szerkesztve ]

(#17029) Bazzzs válasza ALI_G (#17028) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szóval: Explorerben, ha megfelelően veszed fel egymás után a dolgokat, akkor kombókat lehet kihozni. Sőt, ha keresni akarsz, akkor erre hajts rá. Minél többen vagytok egy játékban, annál több bónuszt kapsz a végén. 8 fő esetén ez +200%. A kombók le vannak írva valahol, ezt majd szerintem valaki, aki tudja belinkeli Neked. Ha a shopban megveszed a kombóhoz a kék hackpack 2x-eset meg ugyanezt pirosban, akkor minden kombóért többet kapsz. Ezt a csomagtartódba kell berakni.

Simvs az a normál szimulációs verseny magyarul. Nem az arcade ;) Szokott lenni itt "Simdrift only" nevezetű szoba. Itt értelemszerűen csak driftelgetni szoktak. Shopban ehhez is van hackpack. Ebből a 3x-oros a legnagyobb. Ilyenkor simulation játékmódban a perfect drift-ekért 3x-os pontot kapsz. Ezzel is lehet keresni :)

Szerk.: 50% alatt azt értem, hogy 2-es body upgrade meg olyan 3-as motor meg egyéb kacat van rajta. Csak kerekítettem. Versenyezhetünk, jó ötlet. Ez a nevem játékban is. Vegyél fel chatre ;)

Verdát még nem lehet eladni, de volt már róla szó, hogy fejlesztenek egy rendszert hozzá

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17030) ALI_G válasza Bazzzs (#17029) üzenetére


ALI_G
veterán

Á most már ezt is értem :) már csak egy kombós link kellene.
simulationben is kb. 1-2x mentem...nem láttam ilyen driftelőst.

Azért 2-es body kittel eléggé bezúznál. Tieden kb. 100.000 van RP-ben ráköltve az enyémben felül :) Te most olyan kb 25-ös szinten vagy? Vagy fizettél AP-ért? (ez sokba lenne?)
Sajnos most nem tudok felmenni PT-zni, mert laptopon nem fut, gyenge a VGA, meg se hajtja a nemtom hanyas directx-et ami kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#17031) Bazzzs válasza ALI_G (#17030) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Na megtaláltam a linket. Ez Crea hsz-e a képpel.
Pont 25-ös szinten vagyok, de az itteni fórumozók közt egy totál kezdő. Itt szerintem a 80-90%-nak kb minden autója megvan és körökkel verne minket :D De próbálok fejlődni :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17032) meszicrx


meszicrx
csendes tag

Az új eventten pontosan mit is kell csinállni?(mailesre gondolok!).
Ha lessz vmi videó vagy film én is szívesen csatlakoznék ha van rám igény :))

HONDA 4EVER (L)

(#17033) PaJa1 válasza Bazzzs (#17031) üzenetére


PaJa1
őstag

Az a lista már kiment a diatból, most 50-100%al TÖBBET adnak a kombók!
120-800 ig ér egy kombo

Email: aeriás aláírással küldeni nekik egyet, amiben leírod azt amit kell, aszem account id kell.

Hétvégéné tudnátok nekem segíteni kapirgálni? Ha összejön 4-5 bámészkodó akkor indulhat a banzáj :))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17034) ALI_G válasza Bazzzs (#17031) üzenetére


ALI_G
veterán

Ráhibáztam. :) Az sokkal több XP mint ami nekem van.
Ezeket a kombókat elég nehéznek tűnik összeszedni. Vagy vannak pályák amelyeken esetleg könnyebb?
Na és ezt a többiek hogy szedték össze? Fizettek AP-ért, vagy ennyi szabadidejük van? :))

(#17035) Creative997 válasza PaJa1 (#17033) üzenetére


Creative997
őstag

szakítok rád időt, habár összesen a sajátommal meg még 1el tudok jönni. :S

Ali, jó pár kombó logikus. Például nézd meg a listán: ha 3asával szeded az a legegyszerűbb. De a nitro-gumi-nitró-gumi ill ?-iránytű-?-iránytű sem nehéz és még sokat is ad, de kevés van belőle. Amiket érdemes megtanulni: alulról a 3., 4., 5. azok is logikusak ill szimmetrikusak. Nagyjából ezt az 5 kombót szoktam csak szedni és igaz ha a rankingsot megnézed, nem én vagyok az első a legtöbb kombinációgyűjtésben, de a végösszegben messze az élen végzek.
Egyébként mudon és serpentinen érdemes, ott van a legtöbb item.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17036) Bazzzs válasza ALI_G (#17034) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egyébként megjegyezni se kell, ha nehéznek találod. Nekem megvan háttérszín nélkül is, így ha gondolod elküldöm Neked és kinyomtatod. Mindjárt menni fog az összes :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17037) Creative997 válasza Creative997 (#17035) üzenetére


Creative997
őstag

szerk: iránytű-?-iránytű-?
szerk2: 6 kombót szoktam, a nitró-nitró-gumi-gumi-t is

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17038) ALI_G válasza Bazzzs (#17036) üzenetére


ALI_G
veterán

megjegyzéssel nincs probléma, összeset felesleges tudni, elég néhány, aztán megint néhány.
És így mennyit lehet szedni a szerpentines pályán? 4-5000 RP?

(#17039) Creative997 válasza ALI_G (#17038) üzenetére


Creative997
őstag

Ha 8an vagytok és mindenki szed és nincs rush és jól kombózol akkor 7-8-9000 is megvan 10 perc alatt. Ha nem vagy annyira jó és gyors akkor is összejön 4-5000
Ha van rush, egyedül szedsz, 8an vagytok és van csajod vagy poppered és faxán szeded a kombókat akkor 250.000 40 perc alatt. Ha csajod is van akkor 430.000 is lehet.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17040) meszicrx válasza PaJa1 (#17033) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Ok!Thx

HONDA 4EVER (L)

(#17041) ALI_G válasza Creative997 (#17039) üzenetére


ALI_G
veterán

mi az hogy rush? ész nélkül szedni a cuccokat?

(#17042) Yozsee(R) válasza ALI_G (#17041) üzenetére


Yozsee(R)
csendes tag

Bonus % RP és XP. A verseny végén írja ha van.

(#17043) Creative997 válasza ALI_G (#17041) üzenetére


Creative997
őstag

Time rush, + x% RP és XP, ami most is van pl.

Kate tape at war you one a fun :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17044) erdol válasza ALI_G (#17041) üzenetére


erdol
senior tag

És általában hétvégén van,annyi százalékkal többet kapsz a végelszámolásnál.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#17045) ALI_G


ALI_G
veterán

ééértem :) :R

még mindig nem tudom mit érdemes venni stallion után. Mire kuporgassam az RP-met?

(#17046) Creative997 válasza ALI_G (#17045) üzenetére


Creative997
őstag

Vehetsz panamát, tuninggal együtt kb 1mila rp, kicsit több vagy vehetsz harpoont v spiedo fortet, ezek 2-300k rpvel olcsóbbak. De bemész a boltba, kiválasztod a kocsit amit kinézel, ráraksz tuningot és balancot ha akarsz és mielőtt megvennéd Test Drive-ban ki tudod próbálni, Circuit-et ajánlom.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17047) PaJa1 válasza Creative997 (#17039) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem a 430 ropi 1 futamért EXPLORERBEN túlzás volt, 350 körül van az... úgy 25ezer a max amit felszedhetsz, erre rájön még a 2xerese ami így 75k lesz és ez után kapod a maximum 4xx (ez most a 42,5%os rushhal, +442,5%) pusz bonuszt ami így olyan 405 ezer.
De ehhez nagyon jól kell felszedni az összes lebegő cuccot, csajt és poppert is kell használni és magas szerver bonusznak kell lennie.
Az kapirgálós játékmódot nem véletlenül emeltem ki az elején;)

Valentin nap alkalmából számíthatunk egy kis Picsa promócióra :K

AliG, annyi lóvéból vegyél Hexant, vagy Corall-t. Mindkettő hatalmas móka. Hexannal keresztben csapatni, Corallal meg gyalázni a többieket a kanyarokban.

Végre nálunk is esett említésre méltó hav :R
Mehettem havlapátolni és autóval ökörködni 1 kicsit, persze szigorúan közúton de forgalom mentesen ;] csajszi kapaszkodott abba amibe kapaszkodni lehet ;]

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17048) Creative997 válasza PaJa1 (#17047) üzenetére


Creative997
őstag

ha megnézed a rankingsot már láthatod h több mint 25kt szedtem mudon és ha a 30 nem is de maximum 28at ki lehetett volna hozni, ha nem qúrol el egy kicsit....

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#17049) PaJa1 válasza Creative997 (#17048) üzenetére


PaJa1
őstag

Néztem a rankingst ;) 26 volt ;) Nekem 22 sikerült, nem tom hogy lehet olyan sokat... tuti azt a kemény kombót kell nyomatni, vagy van még valami trükk amit nem tudok...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17050) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

Kate tape at war you one a fun :C :DDD :DD :))

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.