Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14451) PaJa1


PaJa1
őstag

Ecsém, Most dumálok az egyik bennfentessel, szerencsémre angolul mind2en beszélünk :)
Náluk több event van, mert vannak direkt olyan sárgák akik csak eventet csinálnak. Van [EVENT], [GS] is! Náluk viszont a GM csak játékon kívül, a háttérben tevékenykedik.

Ezt a szivatást! Ha magyarnak állítod be magad akkor nem vehetsz GP!
Német-el működik, csak nem találom hogy mennyit kapok mennyiért. Nem írja hogy 1 eur kb mennyi lesz GPben

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14452) [HUN]Dani válasza PaJa1 (#14451) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Találkoztam is már GS-el és EVENT-el is..

magyarsrac

(#14453) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#14452) üzenetére


csaba0223
senior tag

Regeltem de a játékba nem enged belépni!

Project Torque nick: csaba0223

(#14454) ABnormal válasza csaba0223 (#14453) üzenetére


ABnormal
őstag

paja írta,h a játékhoz is külön regelni kell...illetve aktiválni...

Már írtam, hogy nem elég a gamigonál regelni! Külön kell aktiválni a gamigos accod a LevelRre.

[ Szerkesztve ]

(#14455) PaJa1 válasza csaba0223 (#14453) üzenetére


PaJa1
őstag

Mert külön kell a játékra is aktiválni az accodat!
Már nem emlékszem rá, hogyan. Dani most csinálta, kérdezd őt.

Nagyából: először belépsz a gamigogames.de oldalon aztán itt mész profilra és ott aktiválod a levelRt. Előtte lehet hogy a levelr.gamig..... oldalon is regelni kell és csak aztán tudod a gamigos accodal ezt a levelR accot aktiválni.

Minotauruszt nem akarnak tenni a labirintusba???

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14456) PaJa1


PaJa1
őstag

Arra, hogy hogyan lehet fizetni, még mindig nem jöttem rá.
Ha átállítom magam németre, akkor tudok választani 3 lehetőség közül, de egyiket sem értem, hogy müxik. Az accounting résznél nem tom minek lehet megadni a kártya részleteit, nem kéri utána sehol...

Az egyik eventes elmondta, hogy a ráta a forumon van, de rendi volt és leírta h 40ojró 6k GP. amihez most jön pluszba 6k. 8eur - 1000gp, 16eur - 2200gp, 24eur - 3400gp
Az alap euro-gp árfolyam, az aktuális valuta árfolyamokkal nagyából megegyezik a dolci-ap árfolyammal.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14457) SSP33DY válasza csaba0223 (#14453) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

NA akkor!!
1. level r oldalon beregelsz, simán a kezdő képernyőn
2. freemailes címre azonnal jön a reg!!
3. linkre katt, aktivál, és már megy is!!
tök ugyan az, mint a PT. Lehet, h. találni benne ezt-azt ami másabbnak tűnik.. pedig DEHOGY!

Also, und természetesen gusztustalan német nyelven van a game :P .. Nekem tök ugyan az..
Rgo.. van egy Yenki PT-nk, és egy Sváb Pt... Kibebaxott Magyar mikor lesz??????????? F@ck :((( Biztos nem hoznánk eleget a konyhára, meg csak a ladát venné mindenki.. :((

(és ezt is ugyanúgy lehet törni, mint a PT-t... :F )

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14458) PaJa1 válasza SSP33DY (#14457) üzenetére


PaJa1
őstag

Törni? Ez alatt mit értesz?

Az autóknak itt is kell karcolódni :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14459) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#14453) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát ezzel én is küszködtem nem keveset, de SSP33DY megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#14460) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na mi van, most mindenki át akar térni LevelR-be, mert ott van Skyline meg 350Z? És a PT-ben eltöltött idő az smafu? Engem például irritál az a mocskos német nyelv. Meg nem azért szenvedtem PT-ben eddig, hogy utána áttérjek egy ugyanolyan játékba csak azért mert légvonalban közelebb van a szeró. Még mindig az a baj a PT-vel, hogy nincs elég állandó játékos. Erre most ti is el akartok menni. Nem tudom mi a lóxarért kell "minden országnak" külön Project Torque verziót csinálni. Így nagyon megoszlik a nép és nincs kivel játszani. Egyetlen egy PT verzió (az a verzió amiről ez a topik is szól, kivéve az elmúlt 50 hsz-t) kellene, hogy legyen az egész Földön és akkor lennének játékosok. De így? Kinek játszak, minek? Ha valaki azzal jön, hogy csak kikapcsolódás, annak azt mondom, hogy úgy kikapcsolódni se lehet igazán, hogy pár jelszavas szobában lézeng 3-4 onlány fickó. Most meg még a magyar játékosok "krémje" is belekezd ugyanebbe a játékba csak más nyelven más szerón. Ez egy hatalmas :W .

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14461) PaJa1 válasza Ricco_hun (#14460) üzenetére


PaJa1
őstag

Ezt már én is kérdeztem... Szerintem előbb utóbb hozzánk (aeg) is megérkeznek azok az autók amik a japóknak már megvannak.

Említettem is, hogy ha azzal játszanak az emberek akkor csináljanak neki külön témát. De itt folyt a vita. Ami addig nem gáz ha összehasonlítjuk, de ne a levelRről szóljon a PT topik. Én befejeztem... Nem jobb mint a PT. Csak a körrekordért újra végignyalni a létrát? Ráadásul németül, amit én speciel nagyon utálok, karattyolnak világgá.

Maradok a PTnél!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14462) Mariann294 válasza Ricco_hun (#14460) üzenetére


Mariann294
őstag

Így van.Én megnéztem Danitól a screenshotokat és rosszul lettem :DDD
Pfuj hülye német nyelv!És az a sok bp ami mind mind GP-s vagy mi a fene.
PT sokkal jobb.Ennek a Level R-nek mi értelme?? :F

(#14463) Ricco_hun válasza PaJa1 (#14461) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Közhely, de szívemből szóltál. Én is remélem, hogy előbb utóbb hozzánk is megérkeznek a japó kocsik. Én maradok a PT-nél. A többiek meg ne itt nyomassák ezerrel a LevelR-t. Nyissatok neki külön fórumot!

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14464) csaba0223 válasza Ricco_hun (#14460) üzenetére


csaba0223
senior tag

Eszem ágában sincs átpártolni! Csak a kíváncsiság hajt! :DDD

Project Torque nick: csaba0223

(#14465) Ricco_hun válasza csaba0223 (#14464) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Megnyugodtam Csabi.

Egyébként kapott már valaki e-mail-ben kódot?
November Special Key/Item Giveaway 19th - 30th!!!
Nekem a legmagasabb fokozatra van állítva a spam-szűrés, lehet ez a baj? Érdekes, eddig mindig megkaptam az ilyen kódos-ajándékos e-mail-eket. :F

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14466) erdol válasza Ricco_hun (#14465) üzenetére


erdol
senior tag

Én már kaptam. :DD

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#14467) Kommy válasza Ricco_hun (#14465) üzenetére


Kommy
veterán

Énis megkaptam az ajándékokat

(#14468) [HUN]Dani válasza Ricco_hun (#14465) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ezt már linkeltem amúgy és van egy fölös kódom ha kell..
Én is maradok a PT-nél..

magyarsrac

(#14469) rsx válasza Ricco_hun (#14465) üzenetére


rsx
aktív tag

Én is megkaptam :K

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14470) SSP33DY válasza PaJa1 (#14458) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

PM-ment..

Természetesen maradok/dunk Pt-nél!! Az a "miénk" Ez a sváb verzió meg csak madzag húzás! 100%, hogy nekünk is meglesznek az "ő" kocsijaik, és fordítva..

PT 4 ever!! Reméljük lesz egyszer Prodzsekt Tork is :D

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14471) csaba0223


csaba0223
senior tag

Kiprobáltam azt a másik játékot! :B Csak azt tom mondani hogy 1000x Pt mint 1x az!
Semelyik új kocsi kocsi nem jó! Meg sem közelítik azt a szintet amire számitottam!

Project Torque nick: csaba0223

(#14472) atenza


atenza
senior tag

Nemrég próbáltam ki a játékot, és lenne néhány kérdésem:
Ha jól látom akkor vannak "ingyenes" autók, amiket meg lehet szerezni a versenyek közben kapott pontokkal, és vannak nem ingyenes autók, amiket csak netes vásárlással lehet megvenni?
Körülbelül hány autó van a játékban amit meg lehet szerezni, illetve általában milyen gyakran frissítik a játékot?

(#14473) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

CSAK A PROJECT TORQUE SEMMI MÁS :C

(a világon mindenből kettő van)

(#14474) [HUN]Dani válasza atenza (#14472) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem is lenne egy kérdésem: Melyiket próbáltad ki? A PT vagy LEVELR? :U

magyarsrac

(#14475) G@bi90MR válasza SSP33DY (#14457) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Tiszteljük a Ladát, az autótörténelem egyik legjobban megépített gépjárműve! Igen is egy VFTS Lada mudon tudna kellemetlenséget okozni! :K

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14476) atenza válasza [HUN]Dani (#14474) üzenetére


atenza
senior tag

Én kérdeztem hamarabb....;)
LevelR-t nem ismerem, talán nem jól vettem ki a dolgokat és nem úgy van ahogy írtam?

(#14477) vtomi


vtomi
tag

Én Gmail-os vagyok regisztráltam 2 szer is és nemvolt ott az aktiválás!!!
Ilyenkor mit csináljak???

[ Szerkesztve ]

(#14478) Mosquitoo válasza Ricco_hun (#14465) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Én nem kaptam kódot! :( Pedig most nagyon jó cuccokat lehet kapni! :O

(#14479) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

gond lenne, ha a LevelR jatekosok nyitnanak egy LevelR topicot?

csak egy otlet

[ Szerkesztve ]

(#14480) Creative997


Creative997
őstag

Ecsém ti aztán jó sokat termeltetek mióta nem voltam! :DD
A LevelR-t én is csak megnézem, attól még a PT marad, ez azt hittem egyértelmű! :D Najó, most nem reagálok másra, mert qrva sok lenne és nincs kedvem írni. :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14481) Creative997


Creative997
őstag

Nah én minden rohadt linkre rámentem és megcsináltam, az aktiválási kódot is beütöttem és mégsem tudok belépni, miért?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14482) csaba0223 válasza UnConnecteD (#14479) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szerintem itt senki nem levelr játékos! Csak kiprobáltuk és elmondtuk a véleményünket!
De egyébként, a két játék ugyan az!

Project Torque nick: csaba0223

(#14483) ABnormal válasza csaba0223 (#14482) üzenetére


ABnormal
őstag

De egyébként, a két játék ugyan az! csak a levelr.bin-t és a projecttorque.bin-t összehasonlítva kimondhatjuk,hogy : bitről bitre :D ,de már az .exe-k nem ugyanazok és a package fájlok sem...viszont ha a levelr loginképernyőn nyomsz egy home-t akkor a projecttorque honlapja nyílik meg nem a levelR honlapja...van ez így...

(#14484) [HUN]Dani válasza vtomi (#14477) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Majd megcsinálom neked.

magyarsrac

(#14485) Isten88


Isten88
senior tag

Ááá. Pétéről egy szó sincs az utóbbi 200 hozzászólásban kb. Előtte egymást cibáltátok, most meg jött az a másik játék. Cibálásra ott az MSN, Skype, Chat.hu, stb. Ha a másik játékról akartok beszélgetni, tegyétek...de ne itt! Olvassátok el a fórum nevét, hogy ez miről szól. Köszöntem. A továbbiakban meg kíváncsi vagyok, hogy a következő 100 hozzászólás miből fog állni. Tiszta "való világ" meg "Big Brother" már az oldal: ki kinek szól be, majd jön a piac része: ki mit látott hol és hogyan tudja kipróbálni. A következő fejezetet is feszülten várom.

[ Szerkesztve ]

(#14486) wazup86


wazup86
tag

vajon jönni fog új vinyl a kocsikra? mert amúgy szerintem az nem ártana,hogy esetleg egyedin nézzen ki az a kocsi :) vagy új színek mondjuk panamára :D

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#14487) wazup86


wazup86
tag

ja meg mondjuk,hogy rá írhasd a neved :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#14488) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na végre én is megkaptam a free gift-es e-mailt (nagy kő esett le a szívemről :B ).

New features & content under development:

Guild/Clan support and creation - na ez jó lesz, remélem csinálunk majd PH!-s klánt

New quick start racing system - nem tudom hogyan lehet még "quick"-ebb a start

New XP/RP earning system - remélem jó irányba fog változni

New Thunder Alley small track - nem érint (a folytonos laggolás tönkreteszi a játékot)

3 New Fantasy Cars - Coming soon! - Nyam Nyam Nyam és remélem minél hamarabb jönnek.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14489) csaba0223


csaba0223
senior tag

Na azt hiszem búcsuzom a fórumtol 1 időre! Van itt 1 pár ember aki felba...ta az agyam!
Minden jót!

Project Torque nick: csaba0223

(#14490) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

megkaptam az ajandekokat. a backpack cuccokkal minden rendben, de a kulcsos ajandekok uresek. ranyomok es nem tortenik semmi. a missionban nem latok semmi uj cuccot. hol keressem?

(#14491) Mariann294 válasza Isten88 (#14485) üzenetére


Mariann294
őstag

Miért baj az ha valaki kipróbál egy játékot és leirja a véleményét??
Én pl fontolgattam hogy letöltöm a level R-t de Dani megkimélt 5 GB felesleges cucctól.
Egyébként a 2 játék ugyanaz csak más cimmel,akkor miért nem irhatnának rola?
És ezt a beszolásos dolgot rám értetted?Tudod egy forumon néha 2 ember véleménye nem egyezik és akkor persze hogy beszol a másiknak.Nem fogom elkérni az MSN-jét azért hogy megmondhassam neki hogy menjé már a p*ba!LOL! :DDD

(Filmünk szereplői kitalált alakok,bármilyen megegyezésük a valósággal csupán a véletlen műve!)

(#14492) Mosquitoo válasza UnConnecteD (#14490) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Az előző ilyen kódos ajándékosztásból nekem is maradt 3 üres csomag a gifteknél, amivel nem tudok mit kezdeni...

(#14493) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

Én is kipróbáltam a Level-R-t, nem tudtam nem észrevenni, hogy többen játsszák mint a PT-t.
Azért ez érdekes!

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14494) [pH]Lacika válasza csaba0223 (#14489) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Csabikám! Ne tedd ezt, kérlek! :O

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14495) SSP33DY válasza vtomi (#14477) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Mint azt leírtam, lépésről-lépésre.. csak vissza kéne olvasni VAZZEG mindenkinek!
NE GMAILT adjatok neki!!
FREEMAIL-re azonnal ott a kód a SPAM-ek között!!

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14496) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Ez a deutse verzsön lenne az európai kiadás ,amit 1 riportban említettek az INV es skacok? Mert még a szakét vedelőknek készűlt editionnal elvoltam tavaj ,de a német nem túl barátságos nyelv számomra (pl ott talán ilyen german-angrykidhez hansonlók csépelik a billentyűzettet ,oks van jó tapasztalatom is,de akkorse:D).Amúgy csak potyalesőkent kukkantottam az ariel oldalára meg ide ,mert girafe vagy mit kaptam.
A levelR vs PT vs LA izé(bocs nem jut eszembe) vita ,sztem felesleges ,mert zsír ugyan az mind csak a körítés más (drót,fa,kő).A lényeg ,hogy pl a német megrendelő ,hogy él a lehetőséggel - jó kumunyiti+azért fizetsz mert Jó vagy látszat support+azé fizess ,hogy jó legyen :D (mint pl a kis hableány ,ja nem aerial) felé hajt?! Ez az én meglátásom ,de ha nemjó ,akkor szemüveget cserélek sry!

hkv.hu

(#14497) PaJa1 válasza Isten88 (#14485) üzenetére


PaJa1
őstag

14461es hszben elmondtam mit gondolok erről.

Elkészült egy képcsokor, elő ideképelésem, remélem befér:
Mégsem, lelóg. De itt a link hozzá

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14498) SSP33DY válasza PaJa1 (#14497) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Qrva yo lett Paja!! :C Teccccik naon'! CSAK lassíts :)) túl gyorsan pörögnek a képek! Hagy csodáljuk meg őket ;)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14499) dokar


dokar
addikt

na kipróbáltam az új NFS-t
játékélmény: gyenge, grafika: közepes

ellenben a PT:
játékélmény: gyenge (kivéve TA, mert az nagyon magas), grafika: gyenge

GRID pedig:
játékélmény: magas (főleg a Le Mans), grafika: nagyon jó

extra - SEXRay

(#14500) MaciG válasza dokar (#14499) üzenetére


MaciG
addikt

Grid elég gyenge játékélményben, tiszta arcade az egéssz. :U

BANZAII

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.