Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14201) csaba0223 válasza [pH]Lacika (#14200) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én sem kaptam semmit! :O

Project Torque nick: csaba0223

(#14202) [pH]Lacika válasza csaba0223 (#14201) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Na akkor ez érdekes kis ligafutam lesz! :Y

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14203) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia én ezt kaptam igaz 1 hete de ez most is jó lesz?

Welcome to round 1 of the Euro Touring Car Championship League Series 5

Class 1 cars no upgrades
Please re-check rules before race time
races will be in Subtropilis Server
Simulation VS Lobby on the top
you are in race 1
your room name will be "EU touring 1"
password will be "van"
Race1 and 2: 9AM PDT = 12PM noon EDT = 4PM GMT = 2AM AEST
Race3 and 4: 9.30 PDT = 12.30PM EDT = 4.30PM GMT = 2.30AM AEST
any drivers not in room 5 mins after this time will get DNS result
If you are in top seven stay in the lobby after the race, shootout is gona happen and picking a bonus prize!
See you on Saturday,
This No All

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14204) Karibaba válasza PaJa1 (#14193) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nekem minden gépembe samsung vinyó van és semmi gond nincs vele!!

Ha nem lesz jó a géped akkor a verseny is elmarad este?

És mi a belépő kód?

Projekt Torque online MMO

(#14205) sanye89


sanye89
csendes tag

Akkor mi lesz a kód.Mert én se kaptam levelet . :F

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#14206) PaJa1 válasza Karibaba (#14204) üzenetére


PaJa1
őstag

Samsung :( vinyóval is lesz ligafutam. Kissé elhavaztam ezen a héten, küldök PMt (ez a legszarabb az egész liga szervezésben, külön kattingatni mindenkire és egyesével elküldeni a leveleket.) De még mindig nincs office a gépen, amint fent van mennek a levelek.
Amúgy nó para, senki nem mondta, hogy elmarad, tehát lesz. Megjelentek és versenyeztek, a jelszó mellékes :)
Azért jó hogy szóltak nekünk előre hogy kinyomják a CT3at :((( Legalább ha 1 nappal előtte szólt volna a M h nézzük már meg, hogy nem e szar...
Amúgy van 2 új challenge is!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14207) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok jövök nemsokára 15 perc!
Nyitottam explorerbe szobát gyertek addig

Kód: prohardver
név: Prohardver Only 200% ha kifér ha nem akk csak prohardver only

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14208) Razin


Razin
csendes tag

szuper:) megvan a jelszo, koszi Paja:)
csak azt nem tom hogy csinaltad hogy "Sat, 2008-11-15 16:15"-kor jott a level:D kb felora mulva jott meg...

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#14209) PaJa1 válasza Razin (#14208) üzenetére


PaJa1
őstag

szerintem az aeria oldalán még GMT+2 re van állítva az időzóna nálad.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14210) Razin válasza PaJa1 (#14209) üzenetére


Razin
csendes tag

lehet, mindjart megnezem.
amugy nehogy komolyan vedd, csak viccelodtem vele:)

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#14211) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Hát istenem nem hiszem el bakker. A gépem már nagyon kevés ehhez a gammához ha 8ppl-ről van szó. De legalább karácsonyra olyan gépem lesz hogy az nagyon befigyel..
Még annyi hogy 10-30 fps volt, de volt amikor még annyi sem.

magyarsrac

(#14212) csaba0223 válasza [pH]Lacika (#14200) üzenetére


csaba0223
senior tag

Mi volt a ligán laci? Én 3. lettem pedig csak 1 et hibáztam az sem volt nagy hiba! Dehát ez van! Keybrd nyert! Sasuken a 2. én 3.

Project Torque nick: csaba0223

(#14213) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#14211) üzenetére


PaJa1
őstag

Én is alacsony FPSt kapok ha sokan vannak körülöttem. És most nagyon szar volt a ventillátorban. Ugyan olyan autó, ugyan olyan balansszal úgy ment el mindenki mellettem mintha a kéziféket markolásztam volna! Kanyar után nő az előnyöm, aztán szépen zárkóznak fel, és le is hagynak! Ugyan olyan balansz és autó, még mindig hülyeséget produkál a játék :O

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14214) ABnormal válasza PaJa1 (#14213) üzenetére


ABnormal
őstag

eddig nem mertem felpanaszolni ezt,mert nem akartam megint csak a problémákat mondani,de örülök,hogy Te is észrevetted...

(#14215) [pH]Lacika válasza csaba0223 (#14212) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Béna voltam és még az autó választásom is rossz volt, az utcsó pillanatban váltottam szekeret, bár ne tettem volna.
Corallal akartam menni, de nem volt meg a kellő bátorságom hozzá és átváltottam 2000gt-re de sajnos rossz volt a döntésem. Nagyon mennek a corallok.
Sajnos csak az 5.lettem.

1. El Spaco, 2.???, 3. TNA, 4. Duran, 5.Én, 6. Razin

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14216) Mariann294 válasza [HUN]Dani (#14211) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát ezaz nekem is. :(
De majd karácsonykor kapok egy jó kis videókarit ;)

Ill nem pont karácsony de ez most lényegtelen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14217) csaba0223 válasza [pH]Lacika (#14215) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én quadro val mentem! Gyakorláskor 1,03,7...-et mentem átlagba! de versenyen nem tudtam 05 alá menni :((( Az elején elhúztam, de hibáztam és utol értek!

Project Torque nick: csaba0223

(#14218) PaJa1 válasza [pH]Lacika (#14215) üzenetére


PaJa1
őstag

Raptor lett a második.
Valaki nekem is vehet új gépet :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14219) buvez


buvez
tag

Az életben a téli és nyári vezetés között nincs akkora különbség, mint ebben a szarban minden nap, egyik nap saját rekordokat megyek, másik nap irányíthatatlan az egész :(((
mintha a kocsik súlya is változna, hol tele van rakva cementes zsákkal, hol meg minen plussz súlyt ledobva egy kavicson is elszáll :((
én csak játszani akartam, jobb "élő" emberek ellen nyomulni, mint gép ellen. eszembe nem jut, hogy én bármilyen ligában vagy eventen elinduljak. minek?
azoknak akiknek meg semmi gond nem jön elő, nem értem miért nem, nálam meg mi a f@szért szarakodik? :((( kissé felidegesített ma.....elméletileg kikapcsolódni veszem elő.....

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14220) rsx válasza [HUN]Dani (#14211) üzenetére


rsx
aktív tag

Nekem se sokkal több mint 25-30 fps ha sokan vagyunk.Nálam csak a téli meg az éjszakai futamokkal van gondom ott néha kemény 8-10fps kész diavetítés :DDD .
Amugy miota elkeztem folyamatosan vissza kellet venni a graf beállításokat, hogy normálisan játszható maradjon a PT :W

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14221) [HUN]Dani válasza rsx (#14220) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Amúgy most is úgy játszom hogy mindenit amit lehet kikapcsoltam és levettem low-ra. meg 1280*1024. :W

magyarsrac

(#14222) csaba0223 válasza buvez (#14219) üzenetére


csaba0223
senior tag

2-oka van hogy ligában indulok! 1: Játék élmény 2: Nyeremény!
Dani: Nekem is szokott akodzi de csak explorerben és csak akkor ha 8-an vagyunk, de akkor sem mindig! Ha már felszedtünk 10-15 itemet akkor már jó!
A pecs óta viszont lassaban tölti a pályákat mint eddig :(((

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14223) Isten88


Isten88
senior tag

Ahogy javul (khm khm), úgy nő a gépigénye is. Látszólag semmit nem javul, a gépigénye meg csak nő.

Ti mivel méritek az fps számot?

(#14224) Creative997 válasza PaJa1 (#14213) üzenetére


Creative997
őstag

Dettó: Morelloval toltuk, megkérdeztem, véletlenül, de teljesen uaz a balance és a rajtnál állva hagyott h csak pislogtam mint szar a fűben... Na ez mitől van?? És nem ez az egyetlen eset!
Nekem erősen változó az FPS-em 40 és 1 között, de főleg 30 körül szokott menni, éjszaka van a gond. Általában majdnem full grafikán megyek, ezért a többiektől egy kicsit lassan töltök be (NEM elhanyagolandó h szar 1 megás netem van, max 35ös feltöltéssel :O ), de a versenyen nincs gond egy darabig, aztán meghal minden, még ha min grafikára veszem le! Nemrég volt olyan, hogy elindultam volna de a rajtnál beakadt és mire kicsit begyorsult már 1 kört kaptam (5kör bw2), kicsit chateltem, elindultam, egy kanyarban megint nagyon csúnyán diavetítés percekig, kimentem rágyújtani, visszajöttem és még mindig mátrix effektus... mire újra jó lett beértek, én meg mentem 1 kanyart...

Isaten: érdekes h a wow-nál meg tudták oldani h ne jőjjön a gépigény, ill minek kellett 3d-s szoba, én még mindig nem értem...
Fraps-et használok, videókat is szoktam vele kimenteni... Fél év(?) és jön a csúcsszuper videó a PT-ről :DD Már a felvételek megvannak (kb 80 videó, ha nem több), a zene, a koreográfia is, már csak precízen kell a videókat kimenteni a zene ritmusára és megcsinálni effektekkel

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14225) Isten88 válasza Creative997 (#14224) üzenetére


Isten88
senior tag

WOW...haha...sok ember életét elb@szta..."aki hülye, haljon meg" alapon nem is sajnálom annyira nagyon őket. De azért WOW-nál azt is említsük meg, hogy eredetileg csakis fizetős szerverekre gyártották ezt a játékot. PT-nél meg tört szervert még nem láttam. Igaz, hogy többen csakis a demo részével játszunk (RP), nem a full version-nel (AP), dehát kérem, !INGYENES! játéknak hírdetik magukat. Ingyenes játékért fizetni? Ááá. Ez olyan, mintha a fingásért is fizetnünk kellene. Majd ez is be fog következni, ahogy a bicikli-adót is már nagyon szorgalmazzák, ahogy a "rendszámot a robogóra" kampányt is. Miért ne, ha megtehetik. Nem említek konkrét személyt (GY.F.) ( de nem említek ám...XD ), de ahogy valaki (khm khm...valaki) régebben megmondta: "...ha nem tetszik, el lehet innen menni!".
Fraps-et névről ismerem, elvileg képernyő-rögzítő program...ezek szerint akkor frame/sec.-et is mér? :U

(#14226) ABnormal


ABnormal
őstag

én egy X1950pro-n játszom ezt a PT-t...1280*1024 fullon minden,csak a noise és a motion blur van kikapcsolva...nem szokott gond lenni a FPS-el csak az éjszakai versenyken...nem kell külön progi a méréséhez,az ati tray tool ugyis mindenki gépén fentvan aki ati-s ( remélem ),annak van ilyen funkciója...

(#14227) Isten88 válasza ABnormal (#14226) üzenetére


Isten88
senior tag

GeForce 7400GO powa...

(#14228) [HUN]-Kisa válasza Isten88 (#14227) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sapphire HD 3870 512MGB FULL PCIE
PT Fullon megy! Szaggatás nélkül.
Valaki megtudja mondani, hogy a HD3650 esen menne full ba?
Üdv: Kisa

Jéé Fantasztikus tag lettem. :)

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14229) Speed® válasza [HUN]-Kisa (#14228) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Picivel erősebb 2600XTvel gond nélkül ment bratyómnál 1152x864@fullban.
Nem hinném, hogy gond lenne 3650el, de azt nem is vennék..inkább 4670..

(#14230) csaba0223 válasza Speed® (#14229) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem 1 Ati 4850-em van 1280x960-on minden körülmények között vígan megy! Az exploreres diavetítés nem a videókari miatt van! Ez biztos! Én nem tudom feljebb tolni a felbontást mert ennyit enged! Valszeg a DVI miatt!

Project Torque nick: csaba0223

(#14231) [pH]Lacika válasza csaba0223 (#14230) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Valószínűleg ehhez a DVI-nak semmi köze.
Nálam 1600x1200-ban DVI-DVI.on keresztül minden full-ban 3870 toxic-al rezzenéstelenül fut a gamma.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14232) rsx válasza Isten88 (#14227) üzenetére


rsx
aktív tag

Nekem Geforce Go 7900Gs :DDD ez se egy erögép ma már

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14233) csaba0223 válasza [pH]Lacika (#14231) üzenetére


csaba0223
senior tag

Úgy értem a monitorom miatt! Bár az DVI-n 1440x960 at bír! mégsem engedi a játék csak az 1280x960-at :U

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14234) rsx válasza [HUN]-Kisa (#14228) üzenetére


rsx
aktív tag

"Jéé Fantasztikus tag lettem"

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14235) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ja, a kisa az fantasztikus! :DD
Laci: Bocs, megvan a megoldás! 16:10-ben engedi az 1440x960 at :DDD

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14236) Karibaba válasza csaba0223 (#14230) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Állítsd az aspect ratio-t 5:4 be és mindjárt 1280x1024 fog menni !!!!
FPS mérésre a FRAPS nevű progit használom.

Nekem ha 8 -an vagyunk és éjszakai pálya, leesik az FPS 70-80 közé :K :K :K

Projekt Torque online MMO

(#14237) [HUN]Dani válasza Isten88 (#14223) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én Fraps full versionnal mérem az fps-t.

magyarsrac

(#14238) [HUN]Dani válasza Karibaba (#14236) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

70-80 közé :Y :Y :Y Nekem ha 2-en vagyunk is csak 50 fps :W

Még annyi hogy sztem az fps is számít a versenyeken mert akkor be van gyosrulva a gamma és jobb időket lehet vele menni. Ezt a call of duty 2-ből hozom le mert ott is akinek nagy az fps annak gyorsabban fut az embere és gyorsabban pörög a fegyvere.. :K

magyarsrac

(#14239) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#14228) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Jéé Fantasztikus tag lettem. :) Az még mindig fanatikus tag amúgy. ;) ;]

magyarsrac

(#14240) buvez válasza csaba0223 (#14222) üzenetére


buvez
tag

szeretnék én is ilyen okból indulni, de az izgalom kimerül abban, hogy vajon miként viselkedik legközelebb a verda ugyanazokkal a beállításokkal + egyre többet zabál a gépemből is a semmiért(nem a külcsínre gondolok) :(((

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14241) ABnormal válasza buvez (#14240) üzenetére


ABnormal
őstag

ne kezd el ezen elmélkedni,mert ez olyan dolog mint a nőket megérteni...indítsd el a PT-t és menj versenyezni osztjóvan...

(#14242) Isten88 válasza ABnormal (#14241) üzenetére


Isten88
senior tag

Ebből kiderült, hogy van igazi életed...nem is vagy akkor elszánt PT-s... XD XD XD XD :) :) :) :)

(#14243) csaba0223 válasza buvez (#14240) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szerintem nem változott a gépigénye a pt-nek! Vagy csak nem veszem észre, mert a gépem korlátain belül maradt! :K

Project Torque nick: csaba0223

(#14244) rsx válasza Karibaba (#14236) üzenetére


rsx
aktív tag

"Nekem ha 8 -an vagyunk és éjszakai pálya, leesik az FPS 70-80 közé :K :K :K" :Y vazeee nekem még practice-ben sincs ennyi :(

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14245) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Milyen géped van Paja és Karibaba?

magyarsrac

(#14246) ABnormal válasza [HUN]Dani (#14245) üzenetére


ABnormal
őstag

ez engem is érdekel,kibővítve rsx gépével... :) megkérdeztem gsxr-t is,hogy milyen gépe van,tuti,hogy a nagy FPS = gyorsabb kocsi....

(#14247) rsx válasza ABnormal (#14246) üzenetére


rsx
aktív tag

Dell Inspiron 9400 17"DTR noti, T7200(Core2) 2Ghz, 2Gb ram, Geforce Go7900gs 256Mb.2 éve még erös gépnek számitott.Ma már nem annyira sajna, bár a notik között azért még elég izmosnak számit szerintem :DDD .
Sajna nativba játszhatatlan a PT (1920x1200) ezért 1680x1050-be megy max 40-45fps, min 20-22, átlag 35fps.

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14248) PaJa1 válasza rsx (#14247) üzenetére


PaJa1
őstag

HP nc8430. Szintén T7200 C2D @ 2GHz. Ati X1600 256 MB vidkari. Fos samsung vinyóval. Jó esetben nálam nincs baj az FPSel (Fraps 40 körüli értéket mutat, de leesik 20 alá), csak mikor rengetegen vannak körülöttem és akkor sem a grafikai megjelenítés (dx9, minden minimum kivéve a kocsim texturája, ami közepes, 1280x800) miatt hanem a PT miatt akadozósan, nem folyamatosan látom a kép mozgását, illetve ugyan ez van még tokyo pályákon is. Meg kormány nélkül csak érzékenyen tudom irányítani az autót normálisan, de ez sokszor hibához vezet mert nem folyamatos a kép amit látok. Tegnap ligán nagyon akadozott mikor együtt mentünk 4en 5en pedig az csak circuit volt. Nagyon komoly versenyeket, hogy az élmény is tökéletes legyen kell egy jó gép és KORMÁNY.
Tervezem majd a PCm újítását, illetve cseréjét. AGPs alapra már hülyeség játékra szánt PCt építeni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14249) rsx válasza PaJa1 (#14248) üzenetére


rsx
aktív tag

Kormány szerintem is kell, nekem 1 Saitek R220 viseli a megrázkodtatásokat majd 2 éve :D , semmi különleges extra alap kormány.Gamepad még elmegy de azzal elég vicces köröket megyek, bill. hanyagolom abszolut nem megy arról :(

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14250) PaJa1 válasza rsx (#14249) üzenetére


PaJa1
őstag

Én billről szenvedek, amikor rámjön a kényelmes akkor gamepaddal kicsit messzebbről bámulom a képet, köridőben nincs különbségem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.