Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28001) kekeeci válasza Isten88 (#28000) üzenetére


kekeeci
senior tag

ugyan azt tudnám javasolni, mint Bekő Tóni (#27998), érdeklődj a hivatalos fórumon, az esetleges IP ban-ról úgyis csak ők tudnak felvilágosítást adni

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28002) Isten88 válasza kekeeci (#28001) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszi, megpróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#28003) Attka85


Attka85
tag

Üdv mindenki! A hét végén igencsak mozgalmas volt a program, Sim Thunder event és a Sim Thunder Liga 1. fordulója a Norlandenringen, időmérővel, 25 körös állórajtos futammal. A Ligán a magyar színeket ketten képviseltük(BiggerThanYours - alias Bekő Tóni és én a HOT csapatából) Előbbit sikerült megynernem, igaz nem volt könnyű, mert beckerweizen nagyon szorongatott és végül a 3 db 20 körös futamból ő nyert 2-t én csak 1-et, de nekem is 28 pontom lett, mint neki, szóval döntő futam következett, ahol 0.042 másodperccel végül én jöttem ki jobban és nyertem 200db XP szorzót! A Ligán a 3. kockára állhattam fel, de a rajt után az 1. féktávon kilöktek és az utolsó, 13. helyről felkapaszkodtam a 3. lanus mögé 1 mp-cel lemaradva :))
Íme a topicok: [FGD]Thunder Event 18/05/2011 20:00Uhr
És a Liga topicja, eredményekkel, részletesen, tabellával: TA - Thunder One T1 League (Season Two)
A Liga folytatódik tovább, 7 héten át, szombatonkét este 6 órai időmérőkkel és a futam 7-kor. Következő állomás: Norlandenring Reverse.
Ha Valakinek kedve támadna kipróbálni erejét, nevezzen Furry-nál pm-ben, akár 2-en csapatként is...
Legjobbakat!
Ui.: Kiss Pál Tamás 1. (!!!) helyen végzett ma reggel a GP3-as sorozatban, gratula neki! :K

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28004) noblem1983


noblem1983
senior tag

Erre annyit mondhatok,hogy minden elismerésem.Gratulálok!
Akinek ATI-s kártyája van tudna ajánlani drivert win7SP1 64 bit-es op. rendszerre mert a 10.12-es és a 11.2-essel gondjaim voltak(game működése leállt,kék halál)
A VGA mellé adott drivert használom de így a chat rész ki van fehéredve.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28005) buvez válasza noblem1983 (#28004) üzenetére


buvez
tag

Nem tapasztaltam problémát eddig egyikkel sem.

Az utolsóval sem: 11.5

Milyen kártyád van?

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28006) laszlohu válasza noblem1983 (#28004) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam egyik fenti driverrel sem volt probléma.

Noblem:
Amit korábban javasoltam, kipróbáltad?
Hozz létre egy új parancsikont a levelr.exe - re, majd pipáldd be, hogy futtatás rendszergazdaként.
Nálam hasonló problémára ez megoldást nyújtott.

(#28007) noblem1983


noblem1983
senior tag

Igen próbáltam az új parancsikonost de azzal sem változott.
HIS 4870 'Gb-os kártyám van.Újrahúzom a rendszert+11.5ös drivert felrakom és talán azzal jó lesz.Win 7 64 bitest használtok?
Elképzelhető az is,hogy a kártya eléri 70 fokot és amiatt áll be a kék halál.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28008) laszlohu válasza noblem1983 (#28007) üzenetére


laszlohu
addikt

Először is a videókártya fan speed - jét 100% - ra kell tenni.
Tény és való, hogy a "régi" videókártyák gpu-ja nagyon forrósodik
( nem kellő hűtés )

[ Szerkesztve ]

(#28009) buvez válasza noblem1983 (#28007) üzenetére


buvez
tag

Igen 64 bites win7! :K

Nekem csak egy 4670-esem van. Játék alatt eddig max 62 fokos volt, még egy renderelő teszt is jobban felforrosítottam nálam.

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28010) Isten88


Isten88
senior tag

1002-es hibakódra valaki valamit? :S Új szolgáltató van (UPC) és nem enged ezzel az ip-vel, azt írja. Mit tudok tenni? Statikus IP-m van.

[ Szerkesztve ]

(#28011) kekeeci válasza Isten88 (#28010) üzenetére


kekeeci
senior tag

Routeres94-nek is hasonló a problémája, a (#27975) hozzászólástól olvashatsz róla

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28012) Isten88 válasza kekeeci (#28011) üzenetére


Isten88
senior tag

Nem találtam az ő kérdéseire sem a megoldást hozó hozzászólást, ezért kérdeztem Én is, hátha... :)

(#28013) kekeeci válasza Isten88 (#28012) üzenetére


kekeeci
senior tag

A Gamigo fórumon kaptál választ?
"A levelr.gamigo.com fórumán ha van accountod, írj egy privát üzenetet az angol 2FAST2REAL-nek: hogy nem tudsz belépni, ezer meg a kettő van, legyen kedves ellenőrizni az acc-odat."

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28014) Routeres94 válasza Isten88 (#28010) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Te is kispesti vagy?

Steam nick: Routeres

(#28015) Bekő Tóni válasza tomkatomi (#27999) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Hello,
tomkatomi korábbi megjegyzését akkor én most idehúznám a legfrissebb kommentbe hátha korábban átsiklott valaki fölötte:

"Esetleg a hálókártya, vagy modem (UPC-nél) újratelepítése megoldhatja a problémát ( ha nem dinamikus IP-d van ), mert ilyenkor a szolgáltató új IP címet ad, ha jól emlékszem."

Én egy éve ilyenkor - ilyen eseteknél, mint amilyen routeresé meg isten88-é - szereztem egy másik gépet (notebook), netkábel bedug, UPC oldala bejön, azonosítókkal belépés, nyilatkoztam hogy onnantól az új konfiguráción használom a netet, és ennyi volt, kaptam egy új IP címet. Majd ugyanezt megcsináltam mégegyszer a korábbi gépre.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#28016) Isten88 válasza Bekő Tóni (#28015) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszi. :) Kihúztam a modemet meg visszadugtam, meg újraregiztem a modemet is upc oldalán, modem-újratelepítés alatt nem tudom mit értesz. IP címet mégsem osztott ki újat, úgy látszik már statikus marad. :/

[ Szerkesztve ]

(#28017) Ricco_hun válasza Isten88 (#28016) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Tipp: hagyd kihúzva egy éjszakán át vagy nappal, tökmindegy, amikor nem használod a netet/nem vagy otthon. Minél tovább, hátha akkor kioszt egy új IP-t.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#28018) Attka85


Attka85
tag

Bigi ezt nézd meg....(gyakorolgattam, állítgattam a kormányszöget stb) azt hiszem felkészültem a Liga 2. fordulójára:

Itt a Liga-szabályok szerinti beállításokkal


Itt pedig minden cuccot mellőzve, csak alap thunderrel...

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28019) Bekő Tóni válasza Attka85 (#28018) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Heyho
te, ezt nem privátba akartad küldeni?
Mindegy, mozdítottál legalább egyet a fórumon. ;)

Szép köridő, én csak ezt tudtam volna hozni, ha ott lettem volna v v v :B

Egyébként beckerweizen elképesztő 1:57-ese nem hagy nyugodni. Próbálom én is összehozni, majd kapsz egy screenshotot ha sikerült.

+ gratula a 2. helyért a dobogón :C

Üdv.

(#28020) laszlohu


laszlohu
addikt

Végre kapható a Level-R játékban a C-Racer a Shopban.

Gratula és köszönet.

(#28021) laszlohu


laszlohu
addikt

Megint csak piros pont. Új python creek pályák jöttek a CTF módba Level-R - be.
Köszönet.

(#28022) Gaz 78 válasza laszlohu (#28020) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

:C

(#28023) laszlohu


laszlohu
addikt

Korábban kicsit lamer voltam.
Kiderült, hogy azért nem indult el, illetve gyorsult az autóm, mert a
clutch ( kuplung ) - ot manual clutch - ra tettem véletlenül, automatikus helyett. Bocsika.
Az új ctf pályákat csak a hétvégére ígérik.

[ Szerkesztve ]

(#28024) kekeeci válasza laszlohu (#28020) üzenetére


kekeeci
senior tag

Jöhetne a Destroyer, és a TA Pro is RP-ért (nameg a többi fantázia és fun kocsi) ;)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28025) laszlohu válasza kekeeci (#28024) üzenetére


laszlohu
addikt

A Destroyer - t meg lehet venni GP- ért a
Shop - Consumables - Miscs -
Mistery tool box Gold.

(#28026) laszlohu válasza kekeeci (#28024) üzenetére


laszlohu
addikt

A fun - car - ok nem valószínű, hogy kijönnek az új Leila patchig. Ami bizonyos jóslat szerint minimum egy hónap.

Egy kritika is elhangzott részemről korábban, hogy a Fun Car - ok nem elég gyorsak.
A PT - ben sokkal gyorsabbak voltak. Jó lenne, ha a Golf autó olyan gyors lenne, mint pl egy
class 3 - as autó sebessége.
Erre az volt a válasz, hogy ez nem a PT, ennek semmi köze a PT - hez.

[ Szerkesztve ]

(#28027) Gaz 78 válasza laszlohu (#28026) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Frappánsabb lenne ha a fun vihekülöket sajátos környezetben lehetne használni!Golf kocsikkal füves legelőn autózni,vagy épp a targoncával az építkezésen eszetlenkedni.Egy hosszabb egyenesekkel tarkított pályán meg lehet őrülni a 20 Km/h-s végsebességtől!

...ebben a formában inkább ne

(#28028) kekeeci válasza laszlohu (#28025) üzenetére


kekeeci
senior tag

Ezt én is tudom, csak mivel nem valós (tehát fantázia) autóról van szó (ha jól olvasom magam :) ), ezért szeretném RP-ért megvásárolni, akár csak a többi fantázia kocsit. GP-ért adják csak a valós (licencelt) járműveket.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28029) Isten88 válasza kekeeci (#28013) üzenetére


Isten88
senior tag

Hali!
Írtam neki üzit, válaszolt még aznap, hogy se az IP-m, sem az accountom nincs bannolva, minden rendben van velük. Javasolta, hogy próbáljak meg új IP-t kérni. Majd az lesz, utána nyavalygok itt tovább nagy örömötökre. :D

(#28030) kekeeci válasza Isten88 (#28029) üzenetére


kekeeci
senior tag

Sok sikert az asszóhoz (szolgáltatóval bajlódni sosem egészséges) ;)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28031) laszlohu


laszlohu
addikt

Ma olvastam egy olyat a Német nyelvű fórumon, hogyha kijön az új Leila patch, akkor nem sokra rá, vagy azonnal újra lesz Event calendar, ez örömteli.

(#28032) kekeeci válasza laszlohu (#28031) üzenetére


kekeeci
senior tag

Bizakodjunk :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28033) MC Pite


MC Pite
veterán

Tyű, picit kimaradok a PT-ből, aztán mekkora változások vannak :B . Ha jól látom akkor a PT-t a lever-r viszi tovább európában?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#28034) kekeeci válasza MC Pite (#28033) üzenetére


kekeeci
senior tag

Így is fogalmazhatunk, bár ez már nem igazán PT...

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28035) MC Pite válasza kekeeci (#28034) üzenetére


MC Pite
veterán

Akkor úgy kérdem hogy ez áll az utódok közül hozzá a legközelebb? Már települget, este ránézek...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#28036) SylarHUN válasza MC Pite (#28035) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Igen ez áll hozzá a legközelebb. Ez jóval fejlettebb.

PSN: Xbox:

(#28037) laszlohu


laszlohu
addikt

Level-R - en nálam eltűnt néhány pálya CTF módban , nevezetesen a Python Creek pályák közül 4 db. Eddig 7 pálya volt , de most csak 3 van. Tud valaki erről valamit, hogy mikor térnek vissza a pályák.

(#28038) laszlohu válasza laszlohu (#28037) üzenetére


laszlohu
addikt

Válaszolva korábbi kérdésemre, szerencsére holnap visszatérnek a pályák.

(#28039) noblem1983


noblem1983
senior tag

Nem tudja valaki véletlenül,hogy lesz-e az R35-re optikai tuning a Leila patchben?.Fórumon láttam,hogy valami Volkswagent említettek mint új autót, de azt nem tudom,hogy milyet.
Egyébként a sok kék halált az egyik 2GB-os memória okozta(Geil volt).Corsair-rel most már semmi gond.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28040) laszlohu válasza noblem1983 (#28039) üzenetére


laszlohu
addikt

Itt egy link arról a volkswagen - ről :

http://levelr.gamigo.de/forum/showthread.php?t=15263

(#28041) noblem1983 válasza laszlohu (#28040) üzenetére


noblem1983
senior tag

Köszi a linket.Így már képben vagyok csak most akkor vegyek R35-öt vagy megvárjam ezt?Bár ez biztos drágább lesz mert lesz rá optika remélem.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28042) Attka85 válasza laszlohu (#28040) üzenetére


Attka85
tag

Nagyon jól néz ki, remélem nem cseszik el, mint a nagy nissant..., így legalább nem lesz egyedüli 9-es osztályú gép, remélem azért gyorsabb lesz a morellónál, várom már a pöccset, mikor jön ki?

[ Szerkesztve ]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28043) laszlohu válasza Attka85 (#28042) üzenetére


laszlohu
addikt

Gőzöm sincs, én csak egy egyszerű játékos vagyok. Egy hete azt írták a fórumon, hogyha minden jól megy leghamarabb egy hónap múlva, de szerintem kb. augusztus környéke a reális.

(#28044) noblem1983


noblem1983
senior tag

Az R35 fullosan jobb mint a Morello? Azért lett "elrontva" mert nincs rajta optika?
Az a VW meg adatait tekintve félelmetes autó lesz.

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28045) laszlohu válasza noblem1983 (#28044) üzenetére


laszlohu
addikt

A volkswagen végsebessége , a class 9 - esé 367 km/h , ha nagyobb, mint a Morello végsebessége, akkor gyorsabb lesz.

(#28046) laszlohu


laszlohu
addikt

Bocs, nem a kérdésedre válaszoltam. Gondolom gyorsabb, nem véletlenül class 9 - es az egyik és a Morello meg class 8 - as.

Más :
A chiptuningról írtak a fórumon, mégpedig azt, hogy megszűnnek majd a SIM - es szobák, mindenki egy szobán belül irányíthatja autóját Sim, vagy Arcade formában, viszont a SIM - es irányítás sokkal lassabb, ezért aki Arcade módban irányítja autóját, az előnyt élvez.

[ Szerkesztve ]

(#28047) noblem1983


noblem1983
senior tag

A PT-t az Ip bannal nyírták ki ezt meg lehet a szim és arcade egy szobában módszerrel fogják.
Igaz én nem játszom szinte semmit szim módban de azért elég sokan vannak akik azt szeretik.Így vagy feladják amit szeretnek vagy otthagyják a játékot ha sokat veszítenek.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28048) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

Hello

Sajna úgy tűnik hogy a Gamigo-nál is csak marketingesek ülnek a piramis csúcsán. Simán el tudom képzelni ahogy egy értekezletükön felcsapnak egy marketinges tankönyvet a fősulis éveikből és körbe adják annál a résznél kinyitva hogy: "a vevők érdeklődését termékfrissítéssel, újdonságokkal, a termék külcsínét érintő változtatásokkal lehet fentartani blabla..." Hát a könyv is aztat írja, látjátok, így kell csinálni. Újdonságot mindenki szereti, felmérésekkel nem tökölünk....

Mikor a Heat Online elindult vigyorogtam egyet hogy höhö, állat, lett egy hatalmas béta teszter csapata a Level-reseknek. És hogy ezt a helyzetet okosan kihasználják oly módon, hogy ami ott nem jött be a játékosoknak -sőt el is riasztotta őket - azt nem hozzák ide.
Hát nem, sajna hűlyébbek mint gondoltam, vagy van valami amiről nem tudok.
Lehet hogy a Level-r a cégen belül az aranytojást tojó tyúk, és mindenre rábólintanak amit Invictus eléjük tol, izé a szerverre feltol. Ellene szólni meg nem mernek. Nem számít hogy szerencsétlen tyúk már szögletes, meg egyre kisebb tojásokat nyom ki - ha egyszer még mindig veszik a Holdról most érkezett német gyerekek, akik még nem láttak aranytojást.

Áh, na mindegy, igazuk van, én is maradok hogy megnézzem mit hoznak össze.

Arra akartam csak válaszolni hogy a 9.1-es szintű Nissan R35 GTR - egy olyan jó játékos kezében (octoracor, CrazyCar) aki ismeri és tuti hogy agyontesztelte - megszenved egy 7.3 as Panamával. Wanganon kívül persze. A Morellosok, meg M3 GTR-esek meg úgy tekintenek egy R35-re mint ahogy ti egy normál cl4-es kocsiból a Draco Hemire: funcarként. :(
Az R35-ön sajnos szinte egy az egyben az az összkerék fizika érződik, ami az Imprezát jellemzi. Csak sajnos szegény R35 más ligában játszik, és amig az imprezánál (meg evo, meg spiedoF, meg r33) még élmény hogy a kocsi ritkán halad arra, amerre az orra mutat, meg sodródik, az r35-nél ez a viselkedés 200 km/h felett nem éppen előny a hozzá képest sínautó Morello meg Panama ellen.
Kétkerék-hajtásra balanszolva sem járunk jobban, a kocsi viselkedését nem változtatja meg, csak tapadás veszik el. Lehet hogy az optikai tuning hiánya miatt ilyen. Én kétlem. Amit az optikai tuning egy kocsi kezelhetőségéhez hozzáad, az elenyésző a 4-5 szintes normál tuninghoz képest.

Az hogy a wanganon full speeditemmel az alagútban ott hagynak midenkit, az meg csak a ritka hosszú 6-os fokozat miatt van, a leghosszabb váltóáttét balance meleltt.
(Azért megdícsérném a fejlesztőket hogy Wanganon, itemek nélküli versenyen a leghosszabbnál eggyel rövidebb váltóbalance-szal ugyanott van a kocsi ahol a M3 meg a Morello. Csak az egyszerű gp milliomos berakja a leghosszabb váltóáttétet ugye, azzal meg nem gyorsul úgy mint a másik kettő, és speeditem nélküli szobában el sem tudja képzelni az életét a kocsival.)

most nézem a VW Nardot laszlohu linkje alatt...
hát :D ... ahogy elnézem az is összkerekes lesz. Ne legyen igazam, de szerintem rárakják az EVO handling-jét, feljebb húzott gyorsulással és végsebbességgel aztán juhé megvan az új Evo-Impreza páros a 9-es classban :))

Üdv mindenkinek

(#28049) Attka85 válasza Bekő Tóni (#28048) üzenetére


Attka85
tag

hááát egyet kell értsek veled r35 témában, de azért én reménykedem még(lehet naiv vagyok :)) ) a játék előre mozdulásában, végülis az Invictusnál nem hülyegyerekek dolgoznak Debrecenben... csakhát lehet leszarrják, mit kapnak a müllerek, de azért a játékosállomány másik fele azért még a régimódi, igazi fair-racer kategória, úgy látszik őket letojásolják magasról, de ne legyen igazunk, a remény hal meg utoljára... :DD :DDD na a tény az, hogy jön új fasza autó, új dizájn és a sim/arc keveredve (ez utóbbi nagyon gagyi dolognak tűnik,. el sem akarom hinni...) ha nagyon gáz lesz, akkor rFactor újratöltve :)) Karibabáék is ott nyomják már egy ideje az full OBHUN-nal, szóval nem vagyok ekeseredve, biztosan jól elleszek ezután is(nameg a DIRT2 is jó kis gém, meg a GTR2 is ;) )
na pusszantás, azért nem kell kongatni a vészharangot még talán :)
ÜDv

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28050) noblem1983


noblem1983
senior tag

Valaki benézhetne hozzájuk és megkérdezhetné,hogy lesz a még optika az R35-re mert gondolkodom rajta,hogy vegyek egyet (VW Nardo már kicsit régi) de Bigger szavai kiábrándítottak.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.