Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25001) Rolika82


Rolika82
tag

Miért irja ki azt, hogy "You are no longer away from keyboard"?
Indittásnál ahol be kell pötyögni a felhasználónevet még semmi gondja, de amint az optionsban be akarom állittani onnantól meghal.
Gamepadot hogy tudom beállittani.
Elnézést a sok kérdésért:)

(#25002) Karibaba válasza Rolika82 (#24991) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Én is Win 7 et használok és 1 ből ment.

Projekt Torque online MMO

(#25003) ABnormal válasza ABnormal (#25000) üzenetére


ABnormal
őstag

...sőtt : most ati 9600 xt-t használok az azért gyengébb mint a hd3200 és megy vele 800*600-ban :D

[ Szerkesztve ]

(#25004) PaJa1 válasza Rolika82 (#25001) üzenetére


PaJa1
őstag

Azért írja azt ki, mert inaktív vagy pár perce.
Gamepad: bedug, windoz felismeri ha nem driveret kell felrakni, kalibrálni esetlegesen majd indítani a játékot és ott a controlsnál kiosztani, hogy mi mit csináljon

Abno:
64megás GFTi4200vel is megy a játék egész jól 800x600ban :) bár csak a singlet próbáltam ki. Lehet, most este megyek pár online versenyt is az itthoni PCn, felmérni, hogy mennyire akadok a többieknél illetve nálam több autónál hogyan megy a játék.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25005) Viper26


Viper26
nagyúr

Nagyon jó game, bár ez az xp, rp, ap dolog azért kicsit bonyolult. :)

Pixel 7 | FR955

(#25006) PaJa1 válasza Viper26 (#25005) üzenetére


PaJa1
őstag

:N
Mi benne a bonyolult? XPt RPt versenyekért kapsz, APt meg veszel - így a leggyorsabb szerezni, amúgy is csak licenszelt autókhoz, lányokhoz, popperhez kell.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25007) Creative997 válasza Viper26 (#25005) üzenetére


Creative997
őstag

Semmi bonyolult nincs benne szerintem. XP tapasztalati pont, RP a virtuális pénz; ezeket versenyek után kapod (illetve többnyire RP-t missionökben). RP-ből vásárolsz fantáziaautókat, a tuningokat, egyéb kiegészítőket a Misc menü alatt a boltban. XP-vel meg megnyitod az új szinteket, azokkal új autókat, tuningokat, pályákat nyitsz meg.
AP-vel tudod megvenni a valódi autókat és egyéb dolgokat (RP, XP duplázót, névcserélőt, szponzor csajokat). AP-t valós pénzből, befizetéssel szerezhetsz vagy ún. fórum event-eken nyerhetsz.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#25008) Attka85 válasza Viper26 (#25005) üzenetére


Attka85
tag

RP: ---> Race Points ---> játékpénz, amit a versenyeken, küldetéseken kapsz, hogy tudj gyarapodni
XP: ---> eXPerience ---> Tapasztalat ---> ez ami nagyon is fontos, mert jelzi, hogy mennyire vagy képben és a kocsikat és pályákat is ez alapján tudod aktiválni(ha megfelelő tapazstalatod van már) tapasztalat nem egyenlő a sebességgel...
AP: ---> Aeria Points ---> a játék kiadója, üzemeltetője (Aeria Games) által létrehozott virtuális pénz, amit banki átutalássa, vagy telefonos feltöltéssel tudsz elérni az aeriagames.com oldalon, általában az igazi autók és a morello AP-s, máshogyan nem jutsz hozzájuk(a dollár alapú átváltásnál, kb 1000AP=2000HuF) :K

Szerk.: látom már nekiugrottak a témának a vén rókák :DD :R

[ Szerkesztve ]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#25009) PaJa1


PaJa1
őstag

Érdekes dolog történik nálam...
Nem indul se a PT se a LvlR de még a béta se!
Start game-re történő kattintás után nem jelenik meg a logó. Kb 1 másodpercig van homokóra a nyíl mellett aztán ennyi.
Más tapasztalt hasonlót, esetleg van ötlete mitől lehet ez, hogyan orvosolható?
A laptopban/netkapcsolatban tudtommal nem történt semmiféle hardveres v szoftveres változás tegnap óta - akkor még ment a PT.

Egyre bővebb XPRPAP leírások születnek :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25010) Attka85 válasza PaJa1 (#25009) üzenetére


Attka85
tag

nálam indul és úgy néz ki minden ok :F

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#25011) Viper26 válasza Attka85 (#25008) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, és köszönöm mindenkinek! :R
Már nagyon várom hogy elérhető legyen a drag... :))
Eddig billentyűzetről gond nélkül boldogulok, de lehet be kéne üzemelni a gamepad-ot...gondolom a "sim" mód már nem lesz ennyire egyszerű. :))

Pixel 7 | FR955

(#25012) Creative997 válasza Viper26 (#25011) üzenetére


Creative997
őstag

Hát ott már ajánlott féket is használni :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#25013) hugoagagyilo válasza PaJa1 (#25009) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Nálunk is volt panasz.Apa55 10.probálkozásra tudott csak bejönni.Illetve állando lagvolt.Lehet egy szerver ujrainditás elkellene.

http://obhunracing.com

(#25014) PaJa1 válasza hugoagagyilo (#25013) üzenetére


PaJa1
őstag

Attól még valamelyik verzionak csak el kellett volna indulnia nálam.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25015) wazup86


wazup86
tag

lenne egy vásárlási kérdésem, most van sok piros kulcsom missionban szerzek belöle 1000rp-t 1500xp-t +1 sárga kulcsot, így lesz az összes pirosból sárga kulcs,amit peddig el mission buggyzok :D ami 3500rp, meg némi xp, szóval lesz úgy 100ezer RP-m ebből.

Na igen kicsit köritettem,de az lenne a lényeg, hogy ebből milyen kocsit ajánlotok amivel sok RP-t gyűjthetek ezután,én vagy buggyra,vagy thunderely-s kocsira gondoltam,csak nemtom azután mennyi rp-t lehet velük összeszedni :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25016) Creative997 válasza wazup86 (#25015) üzenetére


Creative997
őstag

Ez tényleg attól függ hogy mit szeretsz, milyen classt, módot. Nem kell feltétlenül arra menni hogy mivel lehet sokat kaszálni, hanem élvezni.
TA akkor szerintem ne vegyél semmit, max TA Pro-t, de kevés ilyen szoba van jelenleg (mondjuk én szeretem a Pro-t).
Street autók közül:
cl2 - Corall (a legtöbb pályára, gyors kanyarsebessége miatt, de nem azokra amin sok a gyors, szinte kanyarmentes szakasz); Hexan (driftre perfect)
cl3 - Cobra (a legjobb az osztályában)
cl4 - Stallion vagy Phoenix (utóbbi gyorsabb de nehezebben kezelhető) vagy Off-Roados Destroyer (off-road király a buggy után)
cl5 - Harpoon vagy Forte? (előbbi piszok gyors, de egy nagy bálna, nehezebben kanyarodik, teknikás pályára nem jó; utóbbit én speciel maxon nem szeretem, ráadásul a legdrágább cl5, de felveszi a kesztyűt az Evo-WRX párossal; vagy tuningolod a Buggyt, ami hasonló a Corallnál leírtaknál csak class5-ben)
cl6 - vagy gyűjtesz a Panamára, az biztos hogy nem bánod meg)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#25017) wazup86 válasza Creative997 (#25016) üzenetére


wazup86
tag

köszi a leirtakat :) most van egy lvl1-es, lvl2-es quadro,majdnem kifejlesztve fullra, lvl3 cobra fullon, lvl6 panama némi fejlesztéssel :) lehet tartalékolok panama tovább fejlesztésre, csak még 4 szint van addig :D

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25018) wazup86


wazup86
tag

de am azért akartam venni valamit, hogy hátha több rp össze jön vele a panama fejlesztésre, mert így,hogy 10perces versenyeken 800-1500rp között szerzek elég karcsú:S
jelenleg a cobrámat élvezem :D bár most sokan így vannak, rákapott mindenki mivel elég jól eltalálták a kis verdát!

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25019) Creative997 válasza wazup86 (#25017) üzenetére


Creative997
őstag

Ha Panama akkor csak gyűjts, elég drága a tuning bele: [link]

Stage1 (level 31), Stage2 (level 33), Stage3 (level 35), Stage4 (level 36)

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#25020) PaJa1 válasza wazup86 (#25018) üzenetére


PaJa1
őstag

Hosszú pályákon menj, lehetőleg minél többet 3x race bonus legyen bent. 2000 felett lehet szedni 1 futamon simán.
Ha PDket gyűjtesz akkor meg 5000 felett jön a lé.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25021) Rolika82 válasza PaJa1 (#25004) üzenetére


Rolika82
tag

Ez még okés is lenne, de elindittom és egyszerre bemegyek az options/controlsba és már akkor nem műxik. Ha rákattintok, hogy meg akarom változtatni a billentyűzet kiosztást már akkor nem vesz be egy gombot se, sőt még esc-el sem tudok kilépni, ilyenkor marad az alt-f4.
A gamepadra már rájöttem.

(#25022) Rolika82


Rolika82
tag

Beállítottam a gamepadot és egyenlőre teccik a játék.
Ha valakinek esetleg van ötlete erre a billentyűzet parára, kérem ne fojtsa magába:), legalább az esc működne, enélkül elég reménytelen a helyzet.
gl all

(#25023) Viper26


Viper26
nagyúr

Vicces...írják, hogy arcade módban nincs ütközés (ghost), ahhoz képest, kész roncsderbi az egész néhány vérpistike miatt...így nem sok értelme van. :(((

Pixel 7 | FR955

(#25024) UnConnecteD válasza wazup86 (#25015) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

van egy masik, konnyen teljesitheto mission is, ami sarga kulcsot ad. 140 metert kell ugrani benne. BW4 palyan, 1 perc korul megvan Panamaval. igaz, par szaz XP-vel kevesebb lesz. annyi a lenyeg, hogy a nagy ugratonal, miutan a levegobe emelkedett a kocsi, nyomjal kezifeket

(#25025) wazup86


wazup86
tag

azért ez elég jó dolog,ha van egy piros kulcsod ki jön belöle 4500RP és 2100XP :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25026) bix- válasza ABnormal (#25003) üzenetére


bix-
tag

Nekem van egy asztali gépem itthon, AMD Athlon XP 2600+ @1.91GHz, 1 GB RAM és 9600XT 128MB, Catalyst 2009.0929.2222.38284, de már a login képernyő sem jön be. :( A processzor használat 100%, a játékkurzor irdatlanul lassan forog egy fekete képernyőn, ha mozgatom akkor is akad rendesen. Mire elfogyasztottam az ebédemet, ugyanez a kép fogadott.... :DDD

Viszont van nálam egy gép, az egy AMD Athlon XP 2500+ @1833MHz, 768MB RAM és egy Geforce4 MX440 64MB, itt gond nélkül bejön a login is, csak a szöveg helyett színes négyzetek olvashatók. :DD

Az ember azt gondolná, hogy a gyorsabb gépen kellene, hogy menjen, de mégsem...

Az utóbbi gép csak tesztelni volt nálam egy hibás vinyó miatt. Az első gép az saját, tehát ha arra lenne valakinek valami ötlete, hogy miért nem akar menni, azt megköszönném. :)

[ Szerkesztve ]

(#25027) Terkk válasza wazup86 (#25025) üzenetére


Terkk
tag

Ha nincs szerver bónusz piros kulcsokkal több exp-t gyűjtök mint simben a drift idő alatt..

Task-ban megnyitod a 140méters ugratást + 220km/h elérése tokyo pályán és Tokyo - Broadways 4 en 1 perc alatt megvan a 2x1500 (3000exp), 140méteres ugratásnál a domb elött tarts lenyomva a kéziféket és akkor felrepül a kocsi, panamával nem nehéz.
Ha van szerver bónusz mint most akkor sim drift jó vagy wanganon legyél első azért is jó az exp

~~~~~~ UK

(#25028) wazup86 válasza Terkk (#25027) üzenetére


wazup86
tag

ez már két piros kulcsba kerül ám:) a 140m ugratás az jó,mert sárga kulcsot is kapsz,de 300RP-vel kevesebbet is:)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25029) PaJa1 válasza bix- (#25026) üzenetére


PaJa1
őstag

A gf mx440 csak DX7es azzal nem is fog menni a játék rendesen. DX8as kari kell neki.
A saját gépeddel mi lehet a probléma azt nem tudom. Már videot sem játszik szal nem kodec baj. Régebben ment ezen a gépen a PT? Tűzfalban engedélyezve van a játék is nem csak a launcher? Másik driverrel próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25030) wazup86


wazup86
tag

nekem pl nem szagat minimum grafikán, csak kicsit mintha kevés lenne az fps,lassan megy,ezen lehet segíteni?

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25031) bix- válasza PaJa1 (#25029) üzenetére


bix-
tag

Azon soha nem volt PT, én mindig laptopon játszom, most csak kíváncsiságból akartam kipróbálni, hogy megy-e rajta.
Tűzfallal minden oké, be van állítva rendesen, másik drivert nem próbáltam, nem akartam nekiesni mindenféle drivernek, gondoltam hátha megmondja, akinek ilyen kártyája van és működik neki. :)

(#25032) wazup86


wazup86
tag

Gondoltam csinálok már a verdákról képet :DD

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25033) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Nekem egy 2004-es évjáratú P4-es laptopom van,integrált ATI x300-as ( dx8 )kártyával és 64 MB rammal.Továbbá egy Intel 1.6-os proci ( 566 Mhz FSB ) és 2 Giga Ram.A gyenge pontja a 80 Gigás vinyó.Sokat tölt de amúgy fut szépen a game.Remélem nem emelik a gépigényt mert akkor gáz lesz.Így is csak 4 player/szoba felállásban tudok játszani mert ha többen vagyunk benn a szobában akkor átmegy slideshow-ba az egész....

[ Szerkesztve ]

(#25034) Viper26


Viper26
nagyúr

Thunder alley 30 kör..letörik a kezem... :DDD
Ha az elején gyorsan szeretnék RP-re szert tenni akkor mi a legjobb megoldás?

Pixel 7 | FR955

(#25035) wazup86 válasza Viper26 (#25034) üzenetére


wazup86
tag

ha kapsz sárga kulcsot használd fel a mission-ban, a driving challenge alatt, első oldal első sora végig buggys, elsőnek kell végig vinni az egész sort 1-től 4-ig,utána már,ha megint lesz sárga kulcsod,mindig a 4.-et unlockold ki,mert az hoz a legtöbbet, 3500RP és 600xp :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25036) hugoagagyilo válasza Viper26 (#25034) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Játék játék és játék :)

http://obhunracing.com

(#25037) wazup86


wazup86
tag

ha veszek második szintű thunderes kocsit,akkor 10körös versenyen mennyi RP-t lehet összeszedni?

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25038) Gaz 78 válasza wazup86 (#25037) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia TA Pro-val körülbelül 1200-1500 XP/RP jön össze 10 kőr alatt!

(#25039) PaJa1 válasza wazup86 (#25037) üzenetére


PaJa1
őstag

Ugyan annyit fizet autótól függetlennek a játékmódok.
A PROval csak hamarabb érsz körbe így jobb RP/óra mutatót lehet kihozni, de ritkábban találni pro versenyt, a rookie sokkal elterjettebb.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#25040) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szerintetek, akik belépnek egy versenybe és starttól kezdve a befejezésig nem mozdulnak, azoknak a kapcsolatával van valami gond, vagy csak kimentek ebédelni és közben összegyűlik nekik egy minimális pontösszeg?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#25041) Creative997 válasza JetiRulez (#25040) üzenetére


Creative997
őstag

Ha nem moccannak nem gyűjtenek pontot tehát nem éri meg. Régebben volt olyan TA-ban hogy az volt a szoba neve hogy Press start. A gyerek nem volt gépnél de ráb@szott egy féltéglát vagy valamit a gázra és ha mindenki readyzett akkor autostarttal elindult a verseny, szóval úgy gyűjtött pontot hogy ott se volt

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#25042) MaxFecky


MaxFecky
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék megosztani veletek néhány információt, ami egy kicsit érdekessé teszi a játékot az [OBHUN] klán számára. Azért írom le ezeket, hogy esetleg más klán is ötletet meríthessen belőle.
Mint bizonyára észrevettétek nincsenek események a PT-n. Nálunk bevezetésre került a pontrendszer, melynek lényege, hogy bizonyos megtett km és saját fórumhozzászólások száma után pontokat lehet gyűjteni (OBHUN pontok), melyek egy szint elérése után AP-ra válthatók. Ezzel igyexünk a klántagok aktívitását megőrizni mind a játékban, mind a fórumunkon. Ezenfelül van saját szerencsejáték is pontgyűjtésre.
A másik fontos dolog az időszakonként megrendezett háziverseny, melynél autókat lehetett nyerni. Ill. megemlíteném még kisebb challange partikat, ahol a betett AP-ért harcolunk.
Ezúton is szeretném megköszönni Hugó-nak és bix-nek a kitartó irányítást.
Mindezt tényleg azért írtam le, hogy lássátok, nálunk nem az a lényeg, hogy egymást eltaposva érjünk el eredményeket. Egy összetartó klánt sikerült még anno Hugó-val létrehoznunk.

Üdv. Max!

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#25043) MaxFecky


MaxFecky
csendes tag

Nepszi!

Elnézést szeretnék kérni tőled a klán nevében a tegnap estiért. Nem emléxem ki volt a már a szobafőnök, de mielőtt beléptél azt tudom, hogy már épp indulni akartunk. És amint beléptél, újra indítottuk a futamot. Ezért nem tudtál már autót váltani. Remélem nem haragszol ránk, szívesen látunk a szobánkban, hisz mindig tanulunk tőled. Egy tanácsot adnék azért, remélem nem sértődsz meg: én általában eleve olyan autóval lépek be a szobába, amilyen ki van írva oldalt.
Akkor taláxunk a pályán!

Üdv. Max!

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#25044) Viper26


Viper26
nagyúr

Hmm, tegnap este nem volt túl sok szoba, de lehet csak nekem volt kevés. :D

Pixel 7 | FR955

(#25045) nkarcsik válasza MaxFecky (#25043) üzenetére


nkarcsik
csendes tag

Én voltam a szobafőnök!
TS-en kérdés: mehet?
Nem húzzuk az időt, mert az állás nem fizet.
Álló helyzetben a gazdaság sem dübörög!

(#25046) quadroracer


quadroracer
tag

Sziasztok!

Ma del korul ujraindul a beta szerver, amely ismet nyitva all elottetek! (magyar jatekosok elott). Estere valoszinuleg lesznek eventek is, szeretettel varunk ezuton is benneteket! Nagyon sok hibajelentest kaptunk ami alapjan sok hiba javult, igy most egy, a segitsegetekkel rendbeszedett betat lathattok. Ezuton is koszonet a munkatokert!
A mostani Beta annyiban lesz mas, hogy valoszinuleg surubben fog updatelodni, hala a jelenteseiteknek!
Remeljuk hogy lesznek uj emberek is akik eddig meg nem probaltak a Betat, illetve arra kerunk benneteket, akinek van kedve inditson egy uj jatekost is, nezze meg hogy tetszik az "uj segitsegrendszer", elegge el tud igazodni a jatekban.
Ezek utan johetnek az eszrevetelek tovabbra is a beta bugreportban (inkabb a bugokra gondolok).
Minden eszrevetelt koszonunk!
Tovabbi info barki szamara (delutan frissulni fog a betaval egyutt):

http://beta.invictus-games.com/

Koszonettel,

Invictus QA

[ Szerkesztve ]

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#25047) Blade.T válasza quadroracer (#25046) üzenetére


Blade.T
tag

:)) :R

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#25048) Blade.T válasza quadroracer (#25046) üzenetére


Blade.T
tag

Most próbáltam de még semmi.. :O

idézem: "Most nincs account reset, ezért kérünk, próbáld ki uj accounttal is a játékot, mert bizonyos XP szint felett Silvy nem jön hogy fogja a kezed. ;)"
mennyi az a bizonyos XP?? :U lehet azé nem enged belépni.. :F

Visszavonom most Upgradel :DDD

[ Szerkesztve ]

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#25049) wazup86


wazup86
tag

Az lenne a kérdésem,ha valaki olyan nickkel van bent,hogy vagy 10db szám, annak mi értelme? :D

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#25050) PaJa1 válasza wazup86 (#25049) üzenetére


PaJa1
őstag

Az elqrta a játék elején a névválasztást. Bambán nyomta az OKot.
Vagy később akarta megváltoztatni, mert a játék a szöveg szerint erre ad lehetőséget, de mégsem, mert kövi belépésnél nem jelenik meg újra a menü.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.