Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14001) [HUN]Dani válasza UnConnecteD (#14000) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor ok.
A rendőr vette nekem is tetszik.

magyarsrac

(#14002) erdol


erdol
senior tag


Akar valaki rendőr lenni az olaszoknál?
[link]

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#14003) [HUN]Dani válasza erdol (#14002) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez volt a TV-be is anno. :) Nem szar verda. ;)

magyarsrac

(#14004) vtomi válasza erdol (#14002) üzenetére


vtomi
tag

Jól néz ki.

(#14005) PaJa1


PaJa1
őstag

Júúúj, de szaladtak a szekerek!
A szedán liga előtt fél órával döbbentem rá hogy az uzsidoboz is indulhat 2es uninggal! Nem sikerült megvenni minden 2es ugpraded, balanszra se futotta, de így is úgy poroltam mint a 100 éves földút. Első versenyem vele maga a futam volt, előtte kb 3 kört mentem praktiszban.
Végig vigyor volt a pofámon, de legalább ekkora :)) 1.37.5 ös idő jött össze.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14006) Stig20 válasza PaJa1 (#14005) üzenetére


Stig20
tag

Hát én meg szívtam, a sok rohadt korall miatt....
Pár kanyarig tartottam magam utána szépen lassan leszakadtam tőlük és annyi is volt a verseny. :DDD
Na mind1, kövi versenyre megpróbálok összehozni én is egy ilyen kis pöcsöt. :DD

(#14007) bubu256


bubu256
tag

TA-ban miért nem kapok soha Best Lap Time Bonus-t?? Enyém a legjobb kör és 0 pontot "ad".
Hova kell most jelenteni a hibát?

(#14008) Razin


Razin
csendes tag

tenyleg olyan jo a korall? lehet megnezem en is kozelebbrol :D

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#14009) bubu256 válasza PaJa1 (#14005) üzenetére


bubu256
tag

Az Euro Sports Sedan League-ről beszélsz? Itt indulhat a Corall? Kiirásban nem szerepel, akkor hogyan?
"2000GT with no upgrades = 137mph, 150hp, 7.4 Acceleration, 0% handling & brakes
Quadro with level 2 upgrades = 152 mph, 251 hp, 6.8 acceleration 19% handling & brakes
Hexan with level 2 upgrades = 149 mph, 233 hp, 6.8 acceleration 19 % handling & brakes
Corolla, C-Racer, Kawana, Wizz, Lion or Corus with any upgrades you like "

(#14010) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Valaki (aki jobban konyít az angolhoz) leírná, hogy milyen event ez?
Előre is kösz.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14011) [HUN]Dani válasza PaJa1 (#14005) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Tougen mentél 1.37.5 időt?

magyarsrac

(#14012) Karibaba válasza [HUN]Dani (#13991) üzenetére


Karibaba
aktív tag

841rp a plafon ,nekem mindig ennyit ad!!! :K :K :K

Projekt Torque online MMO

(#14013) [HUN]Dani válasza Ricco_hun (#14010) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát sztem valami olyasmi hogy: Regisztrálj az ott megadott oldalra, ha kész akkor linkeld be az url-t, és 10 embernek minimum meg kell néznie a linket és kész is. Aztán 30 nap és jön a 200ap. Valami ilyesmi, de kérdezz mást is.

magyarsrac

(#14014) [HUN]Dani válasza Karibaba (#14012) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az nem szar. ;]

magyarsrac

(#14015) Ricco_hun válasza [HUN]Dani (#14013) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Kösz. Ennyit én is kivettem belőle. De van ott valami furfangosság is. Nem jönne rosszul az a 200AP, ha már a "4 million members" event-ért nem kapunk semmit :((( . Ez azért minősíti az aeriát.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14016) Isten88


Isten88
senior tag

Megnemígérhetnék már Aeriások a class7-es verdára a tuningokat...igaz, nem lenne rá RP-m, de legalább lenne miért küzdeni.

(#14017) Creative997 válasza Isten88 (#14016) üzenetére


Creative997
őstag

Sztem így is van még miért küzdenivaló, gondolom nincs meg minden kocsid...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14018) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok.
a 200 ap-s eventbe az e-mail okhoz ezt kell belinkelni?

http://twitter.com/statuses/friends_timeline/17269900.rss
vagy ezt?
http://twitter.com/home
vagy ezt?
http://twitter.com/invitations/fetch_contacts

meiket kell belinkelni az e-mailbe ha majd el akarom küldeni?

Vagy valaki mondja már el vagyis írja le,hogy pontosan lépésről lépésre mit kell csinálni.
Elpre is köszi
Üdv: Kisa

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14019) PaJa1 válasza [HUN]-Kisa (#14018) üzenetére


PaJa1
őstag

ha már megtaláltad a twitteres eventet akkor akkor ha a szemedet is használnád, amit kibökött a példa h mit kell belinkelni, meg amit rengetegen már be is linkeltek akkor tudnád h a profilodhoz kell a linket nyomni. valami ilyesmid lehet: htttp://twitter.com/kisa
Ez csak akkor ér valamit ha már asszem legalább 10en v 20an követnek.

Eu szedanban még nem frissítettem a listát korállal. Frank már megtette az asuztrálban, én is későn tudtam meg :S
Kövi héten már nálunk is lehet azzal menni. De így is nagyon jó verseny volt 2000GTvel!

Igen én követtem el Touge-on Corallal -minden 2es kivéve motor és fék tuning- 1.37.5ös időt. Többiek be sem értek, pedig Frank Corallal volt, de csak 40 ment neki, ma az ausztráloknak nem ment jól.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14020) wazup86


wazup86
tag

sziasztok! van most explorer szoba? :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#14021) PaJa1 válasza wazup86 (#14020) üzenetére


PaJa1
őstag

van, szinte mindig van :D
Amúgy ha csinálsz lesz :)
Nekem az előbb lefagylaltozott a laptop :(

Csak nálam van baj? A PT oldán, a jobb felső sarokban nem tudok bejelentkezni, miután leokézom elvisz a direkt bejelentkezős oldalra. Eddig ott a jobb felső sarokban is be tudtam jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14022) rsx


rsx
aktív tag

Ma érdekes dolgot vettem észre :B
Vette-vel englandon agyba föbe vertek panny-val, na mondom elö a panny és láss csodát 1-1,5mp jobb köröket mentem mint a vette-vel :F .Olyan a panama mint ha sínen huznák.

PaJa1: ez nálam is igy megy a napokban elég furi :DDD

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14023) buvez válasza PaJa1 (#14019) üzenetére


buvez
tag

bazzz, akkor én nagyon sz@rul megyek ott, még full corallal se megy ennyi :(

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14024) csaba0223


csaba0223
senior tag

A férj csak hajnalban ér haza. A neje vészjósló hangsúllyal kérdezi:
- Hol voltál egész éjszaka?
- Képzeld, drágám, az új titkárnőm munkaidő végén behozott nekem egy kávét, sejtelmesen rámmosolygott, majd amikor lerakta a kávét az asztalra, szétnyílt a blúza, én nem bírtam visszafogni magam, és belecsókoltam a nyakába, erre ő teljesen megvadult, egymásnak estünk, elvesztettük a fejünket, végül a lakásán kötöttünk ki, és egész éjjel szeretkeztünk.
- Hazudsz! Fogadjunk, hogy már megint azt a qrva Windowst akartad felinstallálni a gépedre!

Project Torque nick: csaba0223

(#14025) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#14024) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
:DDD :DDD :DDD :DDD
:DDD :DDD :DDD :DDD
:DDD :DDD :DDD :DDD
:DDD :DDD :DDD :DDD
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#14026) PaJa1


PaJa1
őstag

Jah, meglepődtem hogy az első versenyem Korállal ilyen jóra sikerült :)

A Panama tényleg duuurva, nagyn jó verda lett, mint a Porsche :)

Ma este, olyan háromnegyedtől kezdődően fánk? Ki akarom használni a csajom utolsó óráit .)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14027) vtomi válasza csaba0223 (#14024) üzenetére


vtomi
tag

LOL :C

(#14028) Ofi1978 válasza PaJa1 (#14026) üzenetére


Ofi1978
csendes tag

Szegény csaj... :DDD :DD

(#14029) wazup86


wazup86
tag

szeretnék egy olyat kérdezni,hogy a quadrohoz a balance-nál meg az aerodinamikánál ilyesmiknél mire érdemes adni? nem nagyon akarnám elrontani a verdát :D válaszokat előre köszönöm! :)

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#14030) UnConnecteD válasza wazup86 (#14029) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

gridhost szerint : Quadro: Aero r+, Grip f, Brake r, Awd f (looses its rear easy, but is easy to manage)

(#14031) wazup86 válasza UnConnecteD (#14030) üzenetére


wazup86
tag

oh köszi :) ezer hálám!

PT nick: [-HUN-]WaZuP[Hun] Level-R nick: [-HUN-]WaZuPrO

(#14032) sanye89


sanye89
csendes tag

Na,nyomtam egy párat ITSOVER gyerekel persze Moreloval mentünk.Nagyon sok helyen meg szorongattam.De 1-szer elvertem az is szoros volt.ITSOVER :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#14033) [HUN]Dani válasza sanye89 (#14032) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagy grat!
Én csak egyszer nyomtam vele de akkor kikaptam vagy 4 másodperccel a Broadways 2-n. :O

magyarsrac

(#14034) Ricco_hun válasza sanye89 (#14032) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Grat. hogy sikerült lenyomni. Pár napja én is mentem vele néhány kört curcuit-en. Amíg ő a Morellojával volt, addig elvertem a fullos Panamámmal (még gyűjtök a Morellora), de aztán gondolom nem tett jót az önérzetének és átváltott Panamára ő is. Hát így már körönként 1 másodpercet vert rám a 6 körös Spaghetti3-on. Többet is mentünk, mindig ő nyert. De nem csak az a körönkénti 1 sec volt a gond, hanem az, hogy sosem hibázik, én meg azért oda-oda csaptam néha az oldalfalnak a kocsit. Egyszersem várt meg a célnál. Mondom neki: kösz a nem megvárásért, erre ő: nem mindegy. Hát ha úgyvesszük igaza volt. Csak azért kellettem oda, hogy tudja futni a best lap time-jait.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14035) csaba0223 válasza Ricco_hun (#14034) üzenetére


csaba0223
senior tag

Itsover 1 nagyon hangulat ember! Néha tök rendes, még verseny közben is megvár!
Néha meg tök bunkó! Akkor még beszélni sem lehet vele!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14036) orkaman


orkaman
csendes tag

sziasztok, nem régóta játszok a játékkal, főleg a kisfiam nyomatja, de én is kedvet kaptam hozzá.

Piff néven találtok meg a játékban.

Még hiányzik 25k a morello-hoz, ma este meglesz, mivel a Panama épphogy el lett kezdve így sejtésem szerint megéri.....

De majd felhomályosítatok. :)

Kedvencem egy miyato wiz.... fullra upgradelve.... azzal megyek simulationba, panamával egyelőre gyenge vagyok.

Thunder-t meguntam, első helyről azonnal kilöknek, és még én kapok büntetést. lol.

üdv.

(#14037) Creative997 válasza orkaman (#14036) üzenetére


Creative997
őstag

Üdv itthon! :C

Panama jó választás, a legjobb autó jelenleg a játékban, amíg ki nem jön a Morello tuning. 2 lehetőséged van sztem: az egyik h gyűjtesz a tuningjára ami valószínűleg nem lesz olcsó vagy Panamát tuningolod, ami kb 1 mila rp. De ha úgy döntesz h veszel Morellot, de utána a panama tuningra gyűjtesz, akkor nem éri meg megvenni a morellot még, sztem. (csak azért a filozofálgatás mert a full panama még jobb a stock morellonál). De ez a te döntésed. Ha kérdés van szólj bátran.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14038) [HUN]Dani válasza orkaman (#14036) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Üdv köreinkben. :)

magyarsrac

(#14039) [HUN]Dani válasza Creative997 (#14037) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát sztem sem éri meg megvenni a morellot annak akinek nincs fullos vette-je vagy pannyja.
És ezt már TWIX-nek is mondtam, mert neki is van pannyja amibe már tuningolt is kitudja mennyit... Mostmár nem vagyok egyedül aki azt mondja hogy akinek nincs fullos panamája az előbb tuningoljon abba, és utána vegyen morellot.

magyarsrac

(#14040) orkaman válasza Creative997 (#14037) üzenetére


orkaman
csendes tag

igen, kipróbáltam mindkettőt (test-ben full panama és morello)
ha a teljesítménybeli dolgokat elhagyjuk, akkor is a panama jobban vezethető.

(legalábbis jégen sportkocsihoz mérten piszok jó.)

szerintem a fiam eldönti, mert Ő nagyon akar egy morello-t.

Valami pleytka a morello upgradek-ről? Nem kizárt hogy morello lesz, és utána gyűjtök pénzt.....

persze azt is el lehet költeni panama-ra.

(#14041) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Lenne egy nagy kérésem számotokra!
Arról lenne szó hogy ha lesz valamennyi rush bonus akkor kellene nekem 7 ember akik bejönnek explorerbe 3 körig és csak én szedek. Azért csak 3 körig mert csak 3 rp, xp popper maradt. :W
Válaszotokat várom!

magyarsrac

(#14042) Ricco_hun válasza orkaman (#14040) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Üdv a PT kétes világában! :DDD

Szerintem inkább a Panamát tuningold fel full-ra, mert jelen pillanatban jobb akármelyik kocsinál. Igaz csábító a Morello, de ha szereted a simVS-t, akkor bizony szükséged lesz a fullos Panny-re (+még sok sok gyakorlásra), hogy fel tudd venni a versenyt a többiekkel. Mindezeket csak azért írom, mert kitudja mikor jönnek az upgrade-ek a Morello-ra. De azt is lehet, hogy megveszed a Morello-t és csak Morello-k ellen nyomod (csak class7 szobába mész be).

Dani: én inkább fánkoznék azzal a 3 duplázóval mégpedig akkor amikor rush is van :K .

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14043) vtomi válasza [HUN]Dani (#14041) üzenetére


vtomi
tag

Oké.
Csak hívj fel és már ott is vagyok...... :C

Lehet hogy tényleg hinnem kéne neked a #14039-es komment után

De én azért akarok mert ha most nekiállok fullra tuningolni egy panamát akkor szinte utána semmim nem marad aróól ne is beszéljek hogy level32 kell ahozz hogy full legyen :U Namost a többiek ez idő alatt megveszik és ha véletlenül megjön rá az upgrate tuning akkor mindjárt meg is vehetik.---->Fullos morelló simán megeszi a te fullos panamád

[ Szerkesztve ]

(#14044) orkaman válasza Ricco_hun (#14042) üzenetére


orkaman
csendes tag

kicsit utánaszámoltam, most lettem lvl 28, tehát túl sok mindent nem tudok a panama-hoz venni. (motor/ecu/fék/gumi 1-esen) kasznit lehetne 1-es re, meg talán motort 2-esre.

De! panama 2-es upgrade-n közel sincs a morello-hoz.

A többi panama upgradehez pedig magasabb szint kell. Mivel elég szép kis exp kell 4-5 szinthez, addigra a pénz is meg lesz.

Szvsz.
Fullos Miyato Wizz a class1 versenyekhez,
Morello csak mert jól néz ki..
Panama szép lassan upgradelve +4 ig....

még egy EVO-t kéne venni. Bár piszkosul nem tudom vezetni.

Mivel szombat + vasárnap szereztünk 200k RP-t, váltott játékkal, így szerintem összejön hamar.

Hogy lehet AP-hez jutni pénz nélkül ? ;)

(#14045) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#14041) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én tudok 4 accal menni! Majd szólj!

Project Torque nick: csaba0223

(#14046) Creative997 válasza orkaman (#14044) üzenetére


Creative997
őstag

Tény hogy a Panama tuning szintje magas, de gondold el h akkor a Morellohoz milyen magas lesz?? És milyen drága... Szerintem ha 4es szintű cuccok lesznek benne 1,5 mila lesz a tuning min.

Ap-t 3 módon lehet szerezni. Az egyik ugye h veszel. A másik challenge módban, de ahhoz kell challenge ticket, 5db 24AP és ha 4en vagytok és nyersz akkor kb 18-24 AP-t kapsz. A 3. meg bújod az eventeket aeria fórumán, azokat amikért AP-t ad. Én is így szereztem az összes AP-mat, egy kanyit nem fizettem be és van egy corvettem, egy subarum és egy corollám (+egy driftes rx-7em, de azt nyertem).

Dani: ha van rush akkor tényleg jobban megéri a fánkozás, többet gyűjtesz össze vele, ha kitartó vagy.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14047) PaJa1


PaJa1
őstag

Ha csak az a cél h a leggyorsabb autód legyen akkor morellót veggyél. Szerrintem 2es szinten jobban fog menni mint a panama 4es szinten és árban meg sztem ugyan ott lennél mindkettővel. De a PT nem erről szól, hogy van 1 alap autód utána meg megveszed a legjobbat. Mindenbe érdemes belekóstolni, mások az autók is. A Class2 a legváltozatosabb szerintem, ott minden van. Mozgékony előskerekestől batár összkerekesen át fürge hátsókerekesig.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14048) Mosquitoo válasza Creative997 (#14046) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

"challenge ticket 5db 24AP és ha 4en vagytok és nyersz akkor kb 18-24 AP-t kapsz"
Tehát ez semmit nem ér... :D
mod: ja, nem szóltam.. a semmitől valamivel többet... kb 60 AP-t lehet vele nyerni, ha mindig nyersz... nagyon komoly összeg... :D

[ Szerkesztve ]

(#14049) [HUN]Dani válasza Creative997 (#14046) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az oké de nem vagyok kitartó!

Köszi csaba és twix majd szólok!

Twix: majd élőben megdumáljuk :DDD

magyarsrac

(#14050) orkaman válasza Creative997 (#14046) üzenetére


orkaman
csendes tag

kösz, majd figyelek az eventekre.

Elvből nem költök pénzt online játékra, mert előbb utóbb mind bezár.

Utoljára amivel játszottam MMORPG, ott is mindent meg lehetett szerezni csak játékkal, abban most van 4mrd játékbeli pénzem + fegyverek, ami kb. 1-1.5 millió ft-ot ér.

azaz semmit, mert a külső kereskedés tiltott, és nem hiszem még egy évet kibír...
elég pancser egy koreai GM banda kezeli.

De úgy látom itt jobban benne vannak a játékban. Bízom benne pár évig megy a PT.

Üdv....
később remélem lesz időm belépni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.