Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20001) erdol válasza Ricco_hun (#20000) üzenetére


erdol
senior tag

Sanye leverte kétszer azt ki is lépett.Idióta. :C

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#20002) Creative997


Creative997
őstag

Jah, először no EUs, majd most no Huns... Körbekérdeztem h valaki látott e laggolni engem (TAn kívül ha sokan vunk) az én gyenge netemmel és senki. És hogy ellenőrzi le h amcsi vagy kanadai vagy? Ha faxán beszéled az angolt és azt mondod h kanadai vagyok, közben bantu néger, akkor mi van? Hülye ...férfi nemiszerv...
Az árakról pedig nemrég lejebb vitték mindennek az árát (kivéve rolla és 2kgt)... szóval sokkal drágább nem lesz mint volt sokáig. Egyébként meg mondták még valamikor h lesznek emelések.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20003) Bazzzs válasza Creative997 (#20002) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ja, hogy Te úgy gondolod, hogy a mostani árak emelkednek? Én úgy értelmeztem anno, hogy ez csak egy akció volt a szintcsökkentéssel karöltve, és csak valamiért/véletlenül így maradt. Ha ezekhez képest emelnek, akkor ok, de én tartok attól, hogy a csökkentés előtti árakra pakolnak rá.

Tényleg ezt egyáltalán tudja valaki, hogy amikor lecsökkentették, akkor miért is maradt így? Nem úgy volt, hogy csak pár napig lesz úgy? Na nem mintha zavarna :D

Ez a lag meg egy írtó hülye kifogás. Nekem sincs valami nagy netem, de még soha senki se panaszkodott rám. Az ilyet jelenteni kéne :F

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20004) sanye89 válasza erdol (#20001) üzenetére


sanye89
csendes tag

Jah ezt azután irta ki amikor elvertem kétszer is,egymás után.:)
Kidobott engem mint a 21:DKép1 Kép2
De nem értem pedig sokat szoktam vele játszani,amikor nyer akkor bezzeg nem panaszkodik:D

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#20005) dokar válasza ABnormal (#19998) üzenetére


dokar
addikt

na a való életben az ilyen kis hülye amcsit élvezet lenne felképelni :((
bár ennek van jó oldala is, fél tőletek a csírája, mert túl gyengének érzi magát, savanyú a szőlő szindróma biztos. :D

extra - SEXRay

(#20006) Mariann294 válasza ABnormal (#19998) üzenetére


Mariann294
őstag

Rohadt kis *****!
Hogy utálom az ilyeneket! :((( Hamár valaki legyőzi őket akkor biztos csalnak,laggolnak vagy akármi.. :((( :W

(#20007) Domonkos válasza Ricco_hun (#20000) üzenetére


Domonkos
Ármester

Én nem hinném, hogy olyan sokat segítene rajtta az a 150ms ;] :P

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#20008) dokar


dokar
addikt

tegnap toltam 2 TA-t aztán semmi bug nem volt. ez már jó jel Vista 64-en.

extra - SEXRay

(#20009) Karibaba válasza sanye89 (#20004) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Grat!! :C :C én ha belépek Over szobájába még azt sem látom ki van bent már repülök is. :) :)) Nem kicsit seggfej a csávó.

Projekt Torque online MMO

(#20010) fekeandras válasza Karibaba (#20009) üzenetére


fekeandras
őstag

looser pötch... fut a gyáva... :DDD

(#20011) PaJa1 válasza Ricco_hun (#19951) üzenetére


PaJa1
őstag

Rég játszottam már gsxr ellen. Általában elvert. Mostanság nem kerestem a társoságát mert futam közben úgyse hagyná hogy figyeljem, ha egyáltalán bent maradok a szobályájában, replayt meg nem akarok bámulni róla. Inkább versenyzek mással. Azért megkérdem hogy van e bizonyítéka arra hogy a távolabbi játékosok előnyhöz jutnak.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20012) Ricco_hun válasza PaJa1 (#20011) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Biztos, hogy nem jutnak előnyhöz a távolabbi játékosok. Sőt. Én például eddig csak hátrányt tapasztaltam azonos kocsival és beállításokkal. Lehet én vagyok a béna, sőt biztos, mert konstans hibátlan köröket nem tudok menni, a bill miatt "kockásan" kanyarodok. De amikor ugyanolyan kocsival és balanszokkal már a második kanyarban elhúznak tőlem, akkor azért elmegy a kedvem a játéktól. Egyik dolog, hogy kevés hozzá a gépem (legtöbbször a szarabbik gépnél ülök én - öcsém privatizálta az új gépet, tudom papucs vagyok, de több mint 10 kilóval nehezebb :DDD ), a másik meg, hogy kicsi a netem feltöltési sebessége (ráadásul az öcsém 24/7-ben silkroad-ozik). Szóval semmi sem ideális számomra, hogy esélyem legyen PT-ben, mert azt nem hiszem el, hogy ennyire béna lennék, alapvetően mindig jól mentem az autós játékokban. Egyszer azért kipróbálnám milyen úgy versenyezni, hogy semmi más nem használja a netet és én ülhetek az erősebb gépnél.
Ja és annál a hsz-nél még nem is vettem észre, de: #20000 is mine ;] :))

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#20013) PaJa1 válasza Ricco_hun (#20012) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem is csak hátrány származik a szar netből és a szar gépből főleg neked aki használja. Mert nálad akad a kép, a többiek ugrálnak, késik a válasz(részidő kijelzés, chat) és akikkel játszol azokt csak idegesíted hogy pattogsz a pályán de gyorsabb nem leszel.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20014) PaJa1


PaJa1
őstag

King of the hill!!!
Délutnánonkénti event.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20015) bome


bome
csendes tag

Annyira szeretem az aeriát! Gondolom ők tehetnek erről is! Mondom van 2 XP popperem elhasználom, találtam egy jó explorer combo szobát, erre elkezdjük a versenyt és kirakják a visszaszámlálót, hogy vagy 4-5 perc múlva leáll a szerver! :O :O :O :W :W :)) :W :W :W MIért nem lehet 10 perces üzit kirakni? akkor a CTF-futamokat be tudják azok is fejezni, akik épp akkor kezdték el mert a leghosszabb idő 10 perc, és aki meg explorerezik az is össze tud annyi idő alatt szedni annyi combot, hogy ne járjon oylan rosszul! :O :O :O Addig elmehettek volna egyet kávézni és én is jól járok! :O :O :O :W

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#20016) PaJa1 válasza bome (#20015) üzenetére


PaJa1
őstag

15 perccel így is később kezdődött a karban tartás.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20017) fekeandras válasza PaJa1 (#20014) üzenetére


fekeandras
őstag

Keresek valami használható netes fordítóprogramot...
De "jó", hogy nem angolt tanultam... :W

(#20018) PaJa1 válasza fekeandras (#20017) üzenetére


PaJa1
őstag

A hamarosan elkészülő videobol kiderül a lényeg :) ami: kövess engem fel a hegyre. majd mikor mondom akkor kezd lelökni a másikat. utolsó ember fent nyer.
Csak offroad autó, táska bármi mágnes kivételével. NE GYŰJTÖGESS kiesés után sem. Köved minden egyéb utasításom.
kb 1 óra múlva kezdődik.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20019) Creative997 válasza fekeandras (#20017) üzenetére


Creative997
őstag

Nem találsz, mindegyik szar. Én 3at nézegettem: webforditas.hu; http://translate.google.com/; http://free-translation.imtranslator.net/lowres.asp

Egyébként a 60 körös TA a leghosszabb :DDD Meg van jó 15-20perces Sim Vs is.. ha Fun Classal mész akkor több :DD Tehát mindegy, mert sok 10 percen felüli futam lehetséges, de kihúzhatnák 10 percre mondjuk.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20020) bome


bome
csendes tag

Paja! Én nem tudok angolul sajnos, de meg tudnád az illetékeseknek említeni, hogy bejelentkezéskor a subaru stock alap kinézetű (az én esetemben kék) és csak miután belépek egy menübe (például garázs) akkor változik át az én általam használt kinézetre!

Ez a bug már nagyon régóta van, nálam konkrétan mindig is jelen volt és csak a subarunál van ez!

Nem tudom mások mit látnak milyen skin-em van a kocsin mikor nem vagyok bejelentkezve.. Szerintem ott nem kavarodik semmi, tehát a tényleges kinézetet látják, de mivel a subaru a kedvenc járgányom ezért mindig azzal megyek és ennyi idő elteltével már nagyon idegesít ez a bug, hogy mikor belépek nem az én kocsim kinézete jelenik meg!

Másik bug, amit talán már más is említett itt a fórumon, nem tudom, de a style1 használatakor nem minden esetben de az esetek 75%-ában elállítódik a performance (egyes tuning elemek eltűnnek az autóról)! Ez annyira nem zavar a style2 és style3 is bőven elég, de akkor is gáz, hogy ennyi idő elteltével ezt sem javították még ki!

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#20021) Creative997 válasza bome (#20020) üzenetére


Creative997
őstag

A speedbug is nagyon sokáig volt és megcsinálták, ezt is biztos meg fogják csinálni. De sok a kérés, ötlet, az új featurek, kocsik, pályák és egyéb más bugok stb. A style nem befolyásolja a vezetést, de majd biztos javítják.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20022) bome


bome
csendes tag

LOL, ice2003 full tuningos, full trunkos (zászlómegtartó, kanyarodás, fék rásegítő, +15% motorerő, tapadás) panamával 70 ponttal vert meg CTF-ben destruction zone-on! Én full tuningos, trunk nélküli WRX el mentem és mikor irtam neki, hogy no trunk now, egyből looser noob láma voltam és kikickelt! Ő az újabb gyöngyszem a PT-s köcsöglistámon! :C

[ Szerkesztve ]

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#20023) PaJa1 válasza bome (#20020) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem a változó kinézet is a presettel van kapcsolatban.
Próbáld meg áttenni a kedvenc szubi külsődet egy másik presetre (is).

King of the Hill minta




A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20026) UnConnecteD válasza PaJa1 (#20023) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

szubi :D

amugy nekem is elofordul ez teljesen veletlenszeruen :( regebben EVO-val, utana phoenix, ma pl. a vette nezett ki ugy, ahogy en tuti nem allitanam be, es amikor valtogattam a style-okat, valtozott a performance is. remelem a kovetkezo patch utan ilyesmi mar nem fog elofordulni

(#20027) Mariann294 válasza PaJa1 (#20014) üzenetére


Mariann294
őstag

Juhúúú! :C
Megnyertem! ;]
Mik lesznek a várható nyeremények?
Kár hogy holnap nemtudok menni megint.. :(

(#20028) dokar válasza bome (#20024) üzenetére


dokar
addikt

ez a kép szerintem is elfogadható, de elővigyázatosságból kérdezd azért meg a modikat.

extra - SEXRay

(#20029) Darahian válasza PaJa1 (#20023) üzenetére


Darahian
tag

Szóval King Of The Hill = kocsiszumo? :))
Akkor be kell szereznem sürgősen egy Destroyert...

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#20030) PaJa1 válasza Darahian (#20029) üzenetére


PaJa1
őstag

Kb jah, csak sokan. Egyszerre 5en legalább!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20032) Mariann294 válasza bome (#20031) üzenetére


Mariann294
őstag

Legalább 1 valakit mondj...
Amugy azt mondtam hogy engem nem zavar csak semmi köze a PT-hez.Ennyi.
Paja: Válasz? :D

(#20033) Creative997 válasza bome (#20031) üzenetére


Creative997
őstag

Ha nem érdekel akkor minek kérdezed meg?

Paja: tegnap vagyis éjjel még vártam de mivel ma vizsgáztam így feladtam. Majd ma remélem tudok menni.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20034) PaJa1 válasza Mariann294 (#20032) üzenetére


PaJa1
őstag

Majd kitalálom

Crea, filmnézés után bealudtam, majdnem közben is. Ma délelőtt volt 2 újabb futam :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20037) Darahian


Darahian
tag

Éljen az újabb aláírás- és bannerháborúúú :D
...amúgy majdnem megkérdeztem, jön-e valaki ma este TA -zni, de kocsmázok a cimborákkal, úgyhogy tárgytalan...

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#20039) fekeandras válasza Darahian (#20037) üzenetére


fekeandras
őstag

Inkább én is kocsmázni mennék... :B de az új asszonypajtitól nem lehet, pedig őt józanul elviselni... :))
Azthiszem ezzel a papuccsá válás folyamatának első lépcsőfokán már túl is vagyok... :B

[ Szerkesztve ]

(#20040) dokar válasza bome (#20035) üzenetére


dokar
addikt

a csaj is, meg én is azt mondtuk, hogy nem zavar minket az a kép, erre te meg támadni próbálsz felénk, érdekes egy ember vagy te.

miattad megváltoztatom az aláírásom. ;)

fekeandras: este nézz be TA-ba, még nem láttalak ott még úgy sem

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#20041) bome válasza dokar (#20040) üzenetére


bome
csendes tag

Nem támadok, az miért támadás, ha válaszolok az üzenetekre? Mariann kérdezte hogy írjak legalább 1 példát...Én írtam! ennyi

Na megyek PT-zni abba a komolytalan CTF-módba! ;] ;] ;] ;] <----- Erre már ne válaszoljatok ez poén lett volna! ;]

[ Szerkesztve ]

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#20042) fekeandras válasza dokar (#20040) üzenetére


fekeandras
őstag

Meglátom.Még nem bizti, hogy itthon leszünk este.

(#20043) bome


bome
csendes tag

Előbb játszottam két "emberrel" akik szintén felkerültek a köcsöglistámra! Hova fordulhatok ezzel a képpel, mert ezek most tényleg olyan szinten idegesítettek fel, hogy megér egy misét! Ha kell replayem is van hozzá! ;]

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#20044) PaJa1 válasza bome (#20043) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak nem lökdösődőket akarsz bejelenteni CTF replayyel? :DD

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20045) Ricco_hun válasza bome (#20043) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Nem gondolod, hogy nem kéne minden apróság miatt rögtön jelentgetni az embereket? Például engem is marhára idegesítene, ha az illető állandóan nyomná a Hahahát. Én meg azokat nem csípem, akik hugyé' szaré' jelentgetnek. Ezért nem megyek például soha TA-ba. Mert ott elég, ha már egy valaki laggol és akkor borult minden, meg még én magyarázkodjak, hogy miért jöttek belém. Meg simvs-ben is ghost off-nál, bemegyek mellé kanyarban, kifékezem, ő pörög egyet és akkor már rögtön bannoljanak engem az egész játékból, mert beletiportam valakinek a kis lelkivilágába? Ugyanmár.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#20046) Mariann294 válasza bome (#20035) üzenetére


Mariann294
őstag

Ne kezd már te is! :W
Képzeld nem csak ebbe a forumba irkálok.Ekkora baj ez?Amugy megsugom neked hogy 3 soros aláirás megengedett kép viszont nem és pont ezért nincs ilyen opció.
De mint mondtam:ENGEM NEM ZAVAR A KÉPED!
Akkor most miért kell velem vitatkozni? :U

(#20047) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!!
HQ2-őt megvette a klánom...Sikerült... már a HQ2 nek a tov. fejlesztése is megvételre került.... 18 ra bővült a befogadási hely de már meg is teltünk...
Nagyon köszi aki tett bele.. aki látogatja a fórumot és a klánomba van xD...

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#20048) bome válasza Ricco_hun (#20045) üzenetére


bome
csendes tag

Az szép, komolyan lámák vagytok! Ki akar lökdösődésért jelenteni? nem látjátok a chatet? Az hogy szidják a családfámat nem éppen apróság. A sok haha meg azért van, mert előtte is anyáztak, meg hasonlók. Meg összejátszottak és mikor nem volt nálam a zászló akkor is löktek engem. De úgy látom itt a fórumon most mindenki ellenem beszél, közben ti is sírtok állandóan itt minden szar.ért!!! Vegyétek már észre magatokat nevetséges amit csináltok! ;]

Ezek szerint ti is anyáztok mindenkit verseny közben ha szarrá ver titeket, ezért nem tűnik fel nektek, miért akarom őket jelenteni!

Mariann, akkor ne vitázzunk! Nekem nincs bajom veled, ellenben már jó néhány személlyel aki az idegeimre megy itt a fórumon!

PT nick: [Hrt.]barca_bome

(#20049) PaJa1 válasza bome (#20048) üzenetére


PaJa1
őstag

a képet bejelentheted, de a sok haha után én tuti dobtalak volna a szobámból.
Én csak a replayen viccelődtem, a te poénodat folytattam.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20050) bome válasza Ricco_hun (#20045) üzenetére


bome
csendes tag

Te olyan dolgokba szólsz bele amiről azt sem tudod micsoda, ricco te áhh... nem is mondok inkább semmit! ;] Azt hiszitek amúgy ctf-ben szabad lögdösődni, nem is szoktatok CTF-ezni ne hogy jobban tudjátok már a szabályait! Azért szerintem simán a chat szöveget ha nem nézzük akkor is kaphatnának valamit, mert beszorítottak direkt a sarokba és lökdöstek, ne mondja nekem senki, hogy ez fair és nem jár érte semmi!

PT nick: [Hrt.]barca_bome

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.