Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15001) rsx válasza Karibaba (#14999) üzenetére


rsx
aktív tag

Thx, de ez nem csak mázli kérdése :DDD .
Lessz még liga ott lehet........... na de ezt nem irom le :B

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#15002) Creative997 válasza PaJa1 (#14965) üzenetére


Creative997
őstag

Jajó volt, ismétlésben benne vok, jó vót! Akár ventrin akár úgy ahogy volt...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15003) PaJa1


PaJa1
őstag

Új event, csak a szám változott, a hozzáállás nem :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15004) [HUN]Dani válasza PaJa1 (#15003) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez jó!

magyarsrac

(#15005) PaJa1


PaJa1
őstag

Fánk most este? Csinálok szobát Főbuszon, also siim VSben

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15006) JackShephard


JackShephard
tag

Mivel holnap leszek 1 hónapja PT játékos, gondoltam számot vetek az eltelt hónap teljesítményével. Tehát 4nap 7óra játék, 10600km, 777megkezdett verseny, ebből 533 nyert 820000XP. Autóilag egy fullos Corus, egy fullos Kawana, egy fullos Corall és egy Panama bodyn kivül 1es upgraddel. Ja és egy Lion és egy Wizz, amiket szintén missionon nyertem, de még nem tuningoltam. Az akciós Buggyra lett volna még RP, de nem akartam elszórni most.

(#15007) PaJa1 válasza JackShephard (#15006) üzenetére


PaJa1
őstag

1 hónap alatt 700 verseny, nem semmi és a nyerési arány is jó:)... Jól rákattantál. Csak meg ne und :) Kis szünet nem árt, nekem is volt pár.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15008) Isten88 válasza PaJa1 (#15003) üzenetére


Isten88
senior tag

Írtam hozzászólást, akit érdekel, a 13. oldalon elolvashatja: 13. oldal.

[ Szerkesztve ]

(#15009) dokar válasza Isten88 (#15008) üzenetére


dokar
addikt

helyes :K

extra - SEXRay

(#15010) orkaman


orkaman
csendes tag

hali, szerintetek érdemes bajlódni ezzel az "eventtel".
(5 forum post + blog+twitter = 900AP) Még a 10 nppal ezelőtti 200AP-t se kaptam meg az email aláírás/banner dologért.

(#15011) Creative997 válasza Isten88 (#15008) üzenetére


Creative997
őstag

Én megkaptam azért az eventért az AP-t, meg is néztem a store/purchase history/aeria points recharge history-ban, novemberi hónapban ott van (800AP-t kaptam). Tehát ha ott neked tényleg nincs semmi akkor lehet h nem fogadták el, amit beküldtél. Ha belinkeled nekem amit küldtél akkor megnézem.
Az AP kiadás eléggé döcögős aeriánál sajnos, de én eddig mindent megkaptam (jó még nagyon rég nem kaptam meg 2x 100AP-t, de akkor lehet vmit rosszul csináltam). De sztem érdemes egy kis időt belefeccölni ha van kedve az embernek, idő is van rá bőven, de mindenre oda kell figyelni. Ennek januárban lesz vége, AP lehet csak februárban jön.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15012) orkaman válasza Creative997 (#15011) üzenetére


orkaman
csendes tag

kösz, akkor majd várom, nem mintha sokat számítana, nállam kicsit leült a játék.

persze az is elvette a kedvem, hogy nem tudtam megtanulni rendesen driftelni.
(100-200k pont összejön a 10perc alatt, de milliók soha). Néztem a videot de nem lettem okosabb. Próba kedvéért vettem egy drift-1 hexan-t, de nem megy jobban mint kawana-val vagy panama-val. Eddig mindenki mást magyarázott. szvsz lehet rosszul is csinálom. A szorzót felviszem x7-re, de akkor is csak 10-en ezer pontokat ad. Ha nagy sebességgel probálom akkor a szorzó lemegy mire felgyorsítok és ráadásul előbb utóbb falnak csapódok.

Ha valakinek van kedve pár mondatban leírni azt megköszönném. Az explorert már nagyon meguntam. utóbbi időben csak class-1 ben simvs-ezek. néha egy kis CTF.

(#15013) PaJa1 válasza orkaman (#15012) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem szabad abbahagyni.... Minél többet kell csinálni megszakítás nélkül. A rekordok egy nagy driftek. elején elkezded és a végéig 0:02-ig csinálod, akkor abbahagyod és kapsz milliókat. A 7es szorzó meg kevés. Asszem 350ezernél jön 12es, utána semmi. Szal 350 felett már nem fog tovább gyorsulni a pontpörgésed.

Azt nem tudom elmagyarázni, hogy hogyan driftelj. Figyelni, gyakorolni, érezni kell.

Ha RPre hajtasz akkor viszont SimVSben kell csúszkálni... Itt 10-11 perc alatt 7k RP pottyan. Driftben 10 perc alatt 7 millióra kapsz olyan 4-5öt... Tegnap este végre 10k felett kaptam simdriftben :) A mezőny is qrvajó volt. Csak kár, hogy lőttem a pizsamát :( RC, Rev, Mian, D0C meg még nem tom kik, de nem voltak bénák :) RC után kipróbáltam a rollát is az ő beállításaival....bazzeee minhta egy matchbox-ot tologatnék! Az összes balansz totál előre és acc a+

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15014) orkaman válasza PaJa1 (#15013) üzenetére


orkaman
csendes tag

tegnap egy srác az alábbit javasolta, elcsesztem vagy 10 percet de rosszabb volt mint előtte;)

1) próbáljam billentyűzettel. na képzelhetitek, eddig csak kormánnyal játszottam.
2) manuális váltó, és 2-ben nagy sebességgel driftelni. Ez ment is de pont az alig jött érte.

maradok a nemek bevált bal-jobb-bal-jobb és kis gázfröccsökkel. Így még csak csak megy.

Egyébként én egész jól megvagyok drift nélkül, a szépségét csak akkor látom ha simvsben túl gyorsan akarom bevenni a kanyart és drifttel mégis összejön.

De a fiam meg szeretné talnulni a driftelést, én meg nem tudok sokat segíteni. na ez zavar.

(#15015) Mariann294 válasza orkaman (#15014) üzenetére


Mariann294
őstag

A beállitásoknál igy állisd be:
700 és 10.0
Vegyél "Connection freezit",és Drifter's hack pack-et!(Az utóbbi elhanyagolható,de jó ha van!)

1.Minnél nagyobb sebességel,minnél nagyobb szögben és lehetőleg a falaktól távol driftelj hisz ezekért jár a pont!

2.Automata legyen a váltó de amint elkezd szaggatni válts föl!Próbálj meg 3-as sebességben driftelni!(Falcon)!

3.Ügyelj arra hogy ne szakadjon meg a Drift!Szal próbálj meg egyhuzamban 10 percet driftelni ugy hogy ne számolja előlről a pontjaidat!

4.Drifteléshez a Stallion Falcon-t ajánlom!Vagy a lassúbb kategóriában a driftes Hexan-t!

Remélem segitettem..ha valami nem tiszta irj nyugodtan! :K

[ Szerkesztve ]

(#15016) PaJa1 válasza Mariann294 (#15015) üzenetére


PaJa1
őstag

700 fok...beteges...
nekem 300 alatt van egy kicsivel és mindenhol tök jó. Simvs, TA, Drift. TAba kisebb kéne, de ha kormányom lenne akkor ez is tökéletes. A response time pedig minél nagyobb annál közvetlenebb, gyorsabb a kormány reagálása. Steering help meg 0 közelébe, nehogymár a gép vezessen...

Elvileg a falakhoz közel kell menni, a pálya széléhez minél közelebb, ezt írja is az egyik tipp is, legalábbis szerintem

Én mindenképpen manuális váltót javasolok, az automata hülye és bosszantó mikor nem azt csinálja amit te akarsz.

A Conn frenzi erősen ajánlott drift módba, bár nélküle nyersz plusz 1 másodpercet, ami régen kellett hangárra :D A drift hack packok csak akkor kellenek ha falhoz csapkodod a gépet, csökkentik a veszteséget valamilyen úton módon. Ha folyamatosan driftelsz akkor semmi szükség rájuk.

Nekem a drift autók nem jönnek be, irreálisan csúsznak, de ez betudható a drift módnak is mert ott kicsit NFS-esen vazelinezik az aszfaltot, és a drift verdákkal csak ott lehet menni. Arról nem is beszélve hogy a normális utcai kocsikat állítgathatod, hogy neked jobban megfeleljen, ezt a drift autókkal nem tudod megcsinálni!

A kormányt nehogy eldobd és átmássz billre!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15017) Mariann294 válasza PaJa1 (#15016) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem beteges és ezek a beállitások nálam csak driftre vonatkoznak. :U

(#15018) Mosquitoo válasza PaJa1 (#15016) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Szerintem a Class 1 drift autó tökéletes, a Class 3 már tényleg irreálisan csúszik.

(#15019) UnConnecteD válasza Mariann294 (#15017) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en mindenhol 600 fokon megyek :) minden mod, minden kocsival

viszont, hiaba van meg az osszes drift auto, egyszeruen nem tudok veluk menni. meg a FD mazdaval se, mivel automata valtot hasznalok, nem tetszik, ahogy azoknak porog a motorjuk, maradok a phoenix-nel, ujabban meg a corollanal

[ Szerkesztve ]

(#15020) Isten88 válasza Creative997 (#15011) üzenetére


Isten88
senior tag

http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?t=169104&start=30
Negyedik oldalon van. Szerintem nincs vele semmi vaj. Kiírásnak megfelel szerintem.

(#15021) Creative997 válasza Isten88 (#15020) üzenetére


Creative997
őstag

Ja én a part II-ra gondoltam, én arra kaptam meg a 800AP-t, a part I-ra nem. És sztem senki, hiába írták ki, h 500AP biztos, mivel nem érték akkor még el a 4 milát, sztornó, pedig meg kéne adniuk. SZERINTEM de én attól függetlenül megcsinálok pár feladatot, nem olyan sok idő és reménykedek h megkapom majd jövő vmikor. Hidd el, én se díjazom azt amit az aeria csinál!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15022) bumbalaci55 válasza Mariann294 (#15015) üzenetére


bumbalaci55
tag

A beállításoknál így állítsd be: na most ez kinek mi nálam 900 és 2.0 ezzel csapom és hatásos . A többi amit írtál az teljesen ok :C

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#15023) PaJa1


PaJa1
őstag

Mindenki agyon tekergeti a kormányt rajtam kívül? :Y

Offroad upgradek akciósak 20 és 25%al! Erre vártam már 1 hónapja :) 4runner fullos, Outlander félig kész :) Lehet, hogy ma az is meglesz :) Bár ha a vasárnapi fánkból nem tesz ki a rendszer akkor az is meglenne, hogy fordulna fel! De legalább a popperem nem veszett el.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15024) Isten88


Isten88
senior tag

Tyű...megmértem az fps-et játék közben. Spaghetti1-en 30 alá nem ment...sőt, volt 50-60 is. Nem gondoltam volna, hogy ennyi. Kevesebbre számítottam 7400GO vid. karival laptopon.

(#15025) orkaman


orkaman
csendes tag

köszi a segítséget. nekem 180/1.0 -n volt.

vettem pár conn-frenzy, így már jobban megy, bár a milliót még nem értem el.

(meglett volna, de a kormány elszabadult, leverte a billentyűzetet, és mire összeraktam vége lett a menetnek ;))

(#15026) dokar válasza orkaman (#15025) üzenetére


dokar
addikt

nekem 180/10.0 gamepaddal TA-ban, de amikor még mást is nyomtam (pl drift), akkor 540/10.0 használtam billentyűzethez.

extra - SEXRay

(#15027) orkaman


orkaman
csendes tag

aha biztos félreértettem valamit, a steering range nállam azért volt 180, mert a kormány +-90 fokot tud mozogni. Nem is látok különbséget 180 és 900 között, pedig elvileg ha 900-ra állítom, akkor alig szabadna fordulnia. Na mindegy.

Más. Nagyon megszívom a vásárlásokat. Megvettem a buggyt pár nappal a 20% akció előtt. Felmérgeltem magam, maradék pénz elköltöttem upgrade-re. erre offroad upgrade akció.

Klassz.

2 kérdés:

1) Mi ez a "Racing line" item.
2) milyen új autók jönnek? Valami ilyesmit gagyog a mai hír.

(#15028) Isten88 válasza orkaman (#15027) üzenetére


Isten88
senior tag

Racing line-t én útvezetőnek tudom felfogni. Mármint húz egy csíkot és azon tudsz menni a leggyorsabban. Ez csak az én gondolatom.

(#15029) PaJa1 válasza orkaman (#15027) üzenetére


PaJa1
őstag

Ideáis ívet utatja. Meglepően jól :) Max class3ig.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15030) dokar válasza PaJa1 (#15029) üzenetére


dokar
addikt

TA-ban is mutatja intimnél?
mert ott ugye más az ideális ív, mint rookie vagy pro esetén. :U

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#15031) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy amikor TA-ban megyek, és nem is ütközök semminek, akkor is elvész a Clear Sector Bonus... Vagy ahhoz végig az ideális íven kellene menni?

(#15032) PaJa1 válasza dokar (#15030) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak SimVSben mutatja. Ez bele is van írva :)

TAban lecsalja a clean sectorokat. Nem elég, hogy mostmár szarul fizet még abból a kevésből is csal.

Már csak 130k kell az Outlander tuninghoz :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15033) SSP33DY válasza PaJa1 (#15032) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Ahoj!
Melyik Jeep-et vegyem?? És mé'? :DDD

Ez meg csak úgy.. ajánlom!
http://ipon.hu/?news=4785

[ Szerkesztve ]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15034) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

No hát az imént összefutottam 1 Luny-T nevezetű játékossal, jól agyonvert és utána közölte hogy ő egy Belga 20 éves lány, aki az idén megnyerte hazájában a gokart bajnokságot.
Na ezek után nem csodálkoztam 1 picit sem a győzelmein. Tökéletesen tudta hol, mikor kell fékezni, milyen ívet kell használni. Hihetetlen volt.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#15035) Mosquitoo válasza [pH]Lacika (#15034) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Hát akkor biztos tud valamit, de nyilván nem billentyűzetről nyomult. ;)

(#15036) PaJa1 válasza SSP33DY (#15033) üzenetére


PaJa1
őstag

Ranger...egyértelmű :) Legjobb hegymászó.

Úgy hallottam, hogy ez a Burnout már nem akkora durranás mint elődei.

Luny-T-t mindig Systemen látom TA futamhoz toborozni embereket.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15037) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Innen szokott valaki Explorer módot játszani? Csak mert pont itt olvastam a kombókról, meg a 200%-os mass bonus-ról, de nem igazán találok 8/8-as szobákat :) Pedig szeretnék gyűjteni egy Harpoonra :))

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15038) SSP33DY válasza Bazzzs (#15037) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szia.. Szoktak explorerezni..
Olvass vissza pár oldalt.. megtalálsz minden infót.. mi-mennyit ér, ki-kivel gammázik..stb..stb.. (és hogy tudsz 1 explorer alatt 2-3 harpoont is venni..lol.. azaz majd 250ezret keresni) [csaj+popper+hétvégi rush+7barát+te=600% ...]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#15039) Creative997 válasza Bazzzs (#15037) üzenetére


Creative997
őstag

Kombók:

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15040) PaJa1 válasza Bazzzs (#15037) üzenetére


PaJa1
őstag

8/8 as szobával nem sokra mész, oda már nem férsz be :D
Harpoon jó:) jól zúz class5ben.

A fenti kombók adatai mindkét hekpekkel értendőek!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15041) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Tyűűű köszi a válaszokat :) Ez a kép sokat segít :R
Természetesen a 8/8-at magammal együtt értettem na :DD Csak nem szoktam olyan szobát találni, ahol ésszerűen kombókra mennének rá, meg sokan is lennének. Azért kérdeztem itt ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15042) PaJa1


PaJa1
őstag

Gratuláljuk Creative-nek, aki megnyerte az US Touring ligát illetve RSX-nek, aki az EU Touring-ot nyerte meg :)

Szép volt fiúk!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15043) Creative997 válasza PaJa1 (#15042) üzenetére


Creative997
őstag

LOL még meg se nyertem, de már beírtad :DDD láttalak ám shootout közben h online vagy hehe Köszi MINDE(N)T ;)
Rövid leírás: Egészen más mint az eu. A shootout úgy nézett ki h HiFi megkért minket h MI válasszunk pályát. :Y na persze megegyezés nem volt, habár nekem az volt a cél h ne az ellenfelem feltehetően kedvenc pályáján menjünk, ezért az eu-s route1et kértem (a szép emlékek :D ), persze Miro levágta h én nyertem ott az előző liga shootout-jában így végül broadways3 lett. Ha HiFit nem nézzük körönként 2 mp, de volt több is amit adtam... a broadways2 is könnyű volt. A vicc az volt h előtte (bw2 előtt) arról beszéltek h Miro és a N8rider gyerek kerül a shootutba, aztán döbbentek rá h én is ott vok, sőt vereség nélkül--csak hát az 5. v hanyadik helyen mivel az 1. versenyt lekéstem, de ez törölve lett. Tehát 2 touring zsinórban!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#15044) PaJa1 válasza Creative997 (#15043) üzenetére


PaJa1
őstag

BW3on nagyon gyengék voltak a többiek! Szenvedtek mint malac a jégen. HiFi elkente Miro-t!

Azért már megnézntem volna hogy mit csináltál volna egy EU vagy Aussie sport ligában a mostani mezőnnyel :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15045) dokar válasza [pH]Lacika (#15034) üzenetére


dokar
addikt

hihi, én meg lenooboztam TA-ban őt, mert béna volt :D

extra - SEXRay

(#15046) csaba0223


csaba0223
senior tag

Új Pálya

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#15047) dokar válasza csaba0223 (#15046) üzenetére


dokar
addikt

ez lenne az új TA pálya? :DDD

extra - SEXRay

(#15048) csaba0223 válasza dokar (#15047) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az új TA pálya az ultra brutál lesz!!! :DDD Tovább tart megcsinálni mint felcicomázni pár pályát mindenféle karácsonyi díszekkel! Csinálni 1 új karácsonyi pályát és 1 új california pályát! Úgyhogy ultra brutál pályára számítok! :DDD

Project Torque nick: csaba0223

(#15049) Isten88 válasza csaba0223 (#15046) üzenetére


Isten88
senior tag

Mikor jön? Vagy már itt van? Kettőspont-o szmályli, csak itt nincs ilyen.

(#15050) dokar válasza csaba0223 (#15048) üzenetére


dokar
addikt

mivel tudok replay-t kimenteni avi-ba? nekem a fraps megfagyasztja a játékot, pedig van kraft a gépben.

extra - SEXRay

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.