Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14601) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok, tegnap ujra elkezdtem PT-zni, és elakadtam a Driving Challange bal alsó missziójánál. 4. sorbol az 1. az a neve, hogy Block the Car 1. namost, 2 perc van, és 0/1-et ír ki, de 2 autó van. Simán megelőzöm őket. Votl hogy a hátsót állítottam meg, aztán volt hogy az elsőt. Mindig fail. Vki esetleg tudna vmi instrukciót adni ehez? :F:F:F

:R

(#14602) SSP33DY válasza RockHaRD (#14601) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szia Kemper!
Azért mert mind a 2 autót meg kell állítani...
Menj velük szembe, és zúzd le az arcukat, 2-3 mp.-ig tartod, és megadja a missiont;) A többi "nehezebb".. relatív, kevesebb az idő..

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14603) orkaman


orkaman
csendes tag

szóval, mi ez a fánkozás? Ha jól vettem ki több RP-t lehet szerezni mint explorerben.

többnyire ismerem az online játékok szlengjeit, de ez új.

(#14604) RockHaRD válasza SSP33DY (#14602) üzenetére


RockHaRD
addikt

köszi szépen, azt hittem ,h nem lehet visszafelé menni, mert majd visszadob, de nem. Sikerült is megcsinálni.

Mégegyszer köszi :R:R

(#14605) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Drift classal lehet Vs-ben menni? Mert a Hexannal szemezek nagyon, de nem tudom, hogy érdemes-e megvenni?
szerk 1: LoL... most nézem a szponzort.. Gismo.. :DDD
szerk 2: Most nézem a leírást... Drift Car Only... akkor asszem nem veszem meg..

[ Szerkesztve ]

(#14606) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14605) üzenetére


PaJa1
őstag

NEM, csak drift, mivel DRIFT only! - leírásban is ott van, látszik a képen.

A fánk az arról szól hogy fánk(kör) alakban csúszol SimVSben, hogy PErfect Driftet kapj. Ennek nincs maximuma mint az explorernek ezért így éredemes elverni a poppereket. Egy óra alatt 22.000 RP(futam közben jobboldalt)-t szerzhetsz, ami a végén a bonuszokkal együtt igen szép számot produkál. Explorerben olyan 13-4 ezer RP(futam alatt)t szerzhetsz kombókkal, de itt több a bonusz mint simVSben.

Mind a kettő írtó unalmas, de ilyen árak mellett csalás nélkül ilyen módon lehet RPt,XPt szerezni jó hatásfokkal.

Poppert(duplázó cucc amit a táskába teszel) akkor érdemes használni amikor van szerver bonusz, ami hétvégenként és csütörtök hajnalban szokott lenni, mert ekkor nem 100 hanem 200 plusz %ot dob rá.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14607) RockHaRD válasza PaJa1 (#14606) üzenetére


RockHaRD
addikt

leirnád ,h ezt a fánkozást hogy is kell pontosan? :B

a másik kérdés, hogy elő lehet varázsolni a játékbol az 1360x768-at? van 16:9-es arány, de ott csak 720p, meg 1080p van, ami nem éppen megfelelő.

(#14608) orkaman


orkaman
csendes tag

aha, értem.

Nekem perfect drift-et csak akkor ad ha ellenkormányzok.

Szóval gázpedál max + kormány max balra akkor a morello szépen köröz, de pontot azért nem kapok. Jól látom?

Szóljatok rám, este megpróbálhatom.

(#14609) PaJa1 válasza RockHaRD (#14607) üzenetére


PaJa1
őstag

Csúszol kb 3-4 mpt majd abbahagy, ekkor kapsz PDt, aztán megint előről. Race bonus 3x erősen ajénlott, mert a PD értékét is háromszorozza, így 30 jár egyért. Egy perc alatt lehet akár 14et is :)

Orka, mert szerinted a drift miről szól? Kilincs előre és had szóljon, nyehehe. Páran azt mondták, hogy a Morello erős fánkra. Enyém nincs tuningolvam szal nem tudom.

A PDhez, meg úgy általában ahhot h a játék driftnek értékelje a csúszásod, bizonyos szög és sebesség kell, ha a sebesség leeseik a driftnek vége, ha szög kicsi akkor is vége.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14610) RockHaRD válasza PaJa1 (#14609) üzenetére


RockHaRD
addikt

biztos naon hülye vagyok, de én még mindig nem értem. Most lementem egy versenyt 8 körös volt az amőba pályán, probálgattam csuszkálni, de driftet nem írt ki egyszersem, és a végén kaptam keméyn 400 pontot -.- 10. lvl-en vagyok.
Mi ez a race bonus 3x?

(#14611) UnConnecteD válasza RockHaRD (#14610) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

probald ki a team drift palyan, de ne a palyan menj korbe-korbe, hanem csak az egyik (mondjuk a nagyobb) kanyarban, hatso kerekes auto ajanlott hozza

Paja valami tutorial vid-et csinalhatnal ehhez, ha van idod - kedved

(#14612) PaJa1 válasza RockHaRD (#14610) üzenetére


PaJa1
őstag

előző hszm első pár szava....

Sík pályán könnyebb driftelni.

lvl10en szerintem csak akkor van hátsókerekes autód ha a Kawanát választottad az elején, amit nem hiszek, szóval még kuporgassál egy hátsó kerék meghajtású autóra, azok driftelnek.

UnConn, Jah, az jó lenne hozzá, csak nagyon alacsonyan száll az FPS ha ha videot veszek fel, és replayből, amikor ez annyira nem zavaró, ott nem látszik a gáz állás, ami szerintem nem mellékes. De megpróbálom, remélem menni fog live felvétel.

BW4 nek az első kanyarjánál nagyobb hely van, gyakorolni ott érdemes.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14613) SSP33DY válasza RockHaRD (#14610) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

hajaj.. Bár PAJA a GS (tudod, a PT.-ben sárga a neve...)! Az Ő szava szent, és ha valaki tud segíteni a gammában, akkor az Ő. DE nem fogja szájbarágósan elmondani, mi-micsoda, ki-kivel van!
Tehát:
Persze-persze fánkolni akarunk.. DE Lassítsatok! Ez egy közösség, itt barátok vannak, egy szűk kör, akik együtt nyomják X ideje, ismerik egymást, és természetesen CSAK EGY JÁTÉK, és nem önzőzünk, nem titkolózunk, segítjük 1mást, DE ehez idő kell, és talán meg kéne ismerni jobban másikat ahoz, hogy csináljon szobát, esetleg meghívjon, és mutasson is pár dolgot nem?!

A FÁNK:
1.KERESEL egy barátot, játszótársat!!
2 Kiválasztod a SIM VS módot!
3.Csinálsz 1 szobát
4.Tokyo-Team Drift map kiválaszt 12 kör!
4.1. Azért 12 kör, mert ha elbaxod a fánkot, akkor kell menned egy kört, hogy ne legyen Wrong Way-ed! én 56 percig nem mentem 1 kört sem..pl..
5.És az 1 kanyarban nekiálltok "FÁNKOLNI"
6.DE CSAK AKKOR HA ELŐTTE QRVA SOKAT GYAKOROLTÁL!!! Az autód kellő erősségű, (nem Morello, és nem egy Kawana!)jól van balanceolva, és tudod mi az a PERFECT DRIFT.
7. RTFM.. internetes rövidítés? Read The F@kin ReadMe!!! Vagy a FAQ rövidítés? Az itemeket nézzétek meg a shopban, mi-micsoda, mi mire ad pontot, és miért!!
A 3XRacebonus a Clean sectorokat, és a Perfect Drifteket szorozza fel 3 szorosára, plusz a legjobb körért is ad egy nyalókát..
A Fánk mestere Paja, az Exploreré meg Crea..
Nekem meg nagy a pofám, de ezért szeretnek!
Ezen levélke minden "mazsolának" szól, és főleg a 16 év alattiaknak!

UI..:komolyan verseny közben akartok fánkolni? Nem tűnt fel, hogy 2-3 órán keresztül csinálni kell??!!

Na Pá, mentem Fánkolni GYAKOROLNI, mert nekem sem megy, hiába nyomom 1 éve, és vagyok level mittomén jósok...

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14614) orkaman


orkaman
csendes tag

persze, tudom mi az a drift ;)

reménykedtem hogy valamit találtatok ami miatt nem kell gép előtt ülni és jön az RP mint állat.

Amúgy csajok nélkül (nős vagyok úgy hogy nekem nem jár :C ) 6..8k jön egy explorerből, ami kb. 10perc. Kis pihenés, tehát óránként 3 menet. Ez több mint ha 20k-ért tönkrevágom a kormányt 1 órai drifteléssel. Persze úgy nem kell menni kondizni. :DD

az elöző valami Manta szar volt de a végén már lehetett hallani a fogaskerékdarabkákat zörögni. Gondolom a logitech EX bírja jobban, csak hát drága mulatság lenne havonta 1 új

szvsz. ha szóltok megyek egy futamra és megnézem mi jön ki belőle.

A morello egész jó driftezni, csak vigyázni kell nehogy begyorsuljon, pici gázfröccs elég.

Igazából azért kérdezem mert perfect driftet simvs-ben csak kanyarban kaptam eddig. Bár nem is eröltettem a dolgot.

(#14615) RockHaRD válasza PaJa1 (#14612) üzenetére


RockHaRD
addikt

kb mikor tudok másik autót venni? Avagy milyen modszerrel lehet 10-es szintről gyorsan fejlődni? :)

(#14616) SSP33DY válasza orkaman (#14614) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Kedves Orka! 25-30 perc explorer lehet 300.000 RP/XP is (a titok 8 emberes szoba, az 400 item, csaj+popper+hétvégi rush..400%os szorzó;) és RENGETEG BARÁT!! )... Egy nagyobb falat Fánkolással hasonló eredményt érhetsz el (de asszem csak RP-re nézve) A Morello nagyon nem jó driftre...gázfröccsel NEM lehet se perfek driftelni, se driftelni.. Ezért írta feljebb a paja, hogy a leglényegesebb a GÁZ adagolását kell hogy lássátok...stb..stb..stb.. relytélyek.. De majd idővel.. ;)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14617) SSP33DY válasza RockHaRD (#14615) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Rengeteg játékkal ;) ÉS SOK BARÁTTAL!!!

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14618) PaJa1 válasza RockHaRD (#14615) üzenetére


PaJa1
őstag

Boltban látod melyik autónak milyen a szintkorlátja. A többi már csak a te szinteden és a zsetonodon múlik.
Körrekord hajszára: minél gyorsabb autó, jelenleg Morello.
Explorerre: minél agilisabb verda, pl buggy, de én az összkerék hajtást szeretem terepen, ami serpentinen v mudon jól jön
Fénkra: Hátsókerekes autó, RWD, amit magadnak megfelelően beállítasz. Már a kis Kawanával is lehet fánkot gyúrni.

Jó kereseti lehetőség manapság:
Explorer: Kombó, minél többet csinálni
SimVs: Hosszú pályán sok kört menni, race bonus3x-el(MISCSnél megtalálod a boltban), ez a nevében szereplő számmal szorozza a Clean Sector, Best lap és Perfect drift bonust. Én versennyel Spagetthi 3on megyek, mert az relative hosszú, oszlopmentes, 6 körös pálya. Ha gyors vagy akkor a végén még elnyomhatsz pár karikát.
Wangan? sose szerettem, de ott a legjobb időre 3x-es szorzóval kapsz 1000 feletti pontot. Mellesleg ez a leggyorsabb pálya, tehát jó pénz esik a megtett távolságért is mert halad.
Fánk: SimVsben olyan pályán ahol van elég hely körbefordulni és lehetőleg a legmagasabb legyen a track difficulty bonus.

Igyekszem majd egy nagyon kezdetleges fánk videt csinálni, azért kezdetleges mert nem várok magas FPSt és billről nagyon randaaaaaa!!!!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14619) Creative997


Creative997
őstag

A mesterek tanítanak, jól figyeljetek padawanok!! :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14620) [HUN]Dani válasza Creative997 (#14619) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

LOL :C

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#14621) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Destroyerrel lehet fánkozni? Végülis 4WD :D A batár méretéhez képest egész jól fordul egy helyben balansz acc+ra állítva :D

(#14622) rsx válasza Creative997 (#14619) üzenetére


rsx
aktív tag

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14623) RockHaRD válasza SSP33DY (#14617) üzenetére


RockHaRD
addikt

a sok barát az mire jó? Nekem egy sincs :D

(#14624) SSP33DY válasza Mosquitoo (#14621) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

lol az egyhelyben forgásra nem ad "fánkot".. a legtutibb (nekem) a Panni, 1-esbe, félgáz folyamatosan (és ahogy Crea mondta, gumi le róla alapra, és tök jól csúszik!)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14625) SSP33DY válasza RockHaRD (#14623) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szia te kis "gonosz kemper" lol :DDD
Nalátod, ezért írtam, hogy majd ha egy kicsit többet játszol, és lesz pár barátod... addigra megtudod.. Játsz sokat, ismerkedj, viselkedj, és hamar lesz az a lvl 10 30 is;) Mert őgy magadban lehet 2 hónap is, mire eléred.. de Barátokkat akár 1 húzós hét;)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14626) Mosquitoo válasza SSP33DY (#14624) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ahhoz előbb Panny kéne... :P Jelenleg egy Lionom, egy C-Racerem és egy Destroyerem van. És lvl 18 :DDD

(#14627) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14621) üzenetére


PaJa1
őstag

Inkább a Tehén jó SimDriftre. Az a 4runner :) Jobban csúszik oldalra.
Mellesleg körbe forogni nem elég, kicsi a sebesség.

Ehune megtaláljátok a fánkolós videjókat. Van RX-7 tuned, Morello és Kawa stock. Többet minek, de lehet ennyit is felesleges volt felrakni, mert mind ugyan úgy működik.
Most nézem, hogy pocsék lett a minsőége jutyúbon...booaaa.
Próbálkozok Vimeoval... csak ez tetu lassu, ha ez sem lesz jó...

Got Vidz lesz ebből, vimeo nagyon lassu! Lassacskán kúsznak fel oda is a vidik. Ez már nézhetőbb. Ha eredeti minőségben kellene akkor szóljatok.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14628) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Na most büszke vagyok magamra :DDD Mentem egy 15 körös Thundert 15 emberrel, és 2. lettem, de a többiek 20 fölött voltak mind :P

amugy thunderre a + benzinen kivül mit érdemes berakni a backpackba? :))

(#14629) Mosquitoo válasza PaJa1 (#14627) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Jahogy ezt ilyen nagy ívben kell csinálni? :B THX a videókért!
Ja, és watch in high quality kötelező sztem, sokkal szebben néz ki! :K

(#14630) SSP33DY válasza PaJa1 (#14627) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Igen a waccs in háj kváliti kötelezőő!! Paja qra yo lett! Ennél jobban bemutatni/magyarázni nem lehet!!! Ez a FÁNK kérem! Na ehez kellenek a Barátok kapise?!

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14631) PaJa1 válasza RockHaRD (#14628) üzenetére


PaJa1
őstag

Semmi más nem számít. De remélem a benzinen a fogyasztás csökkentőt érted, mert csak az használ.

A jobb minőségő jutyúbos is pocsék.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14632) RockHaRD válasza PaJa1 (#14627) üzenetére


RockHaRD
addikt

Billel játszol amugy?

(#14633) RockHaRD válasza PaJa1 (#14627) üzenetére


RockHaRD
addikt

2x -.-

[ Szerkesztve ]

(#14634) PaJa1 válasza RockHaRD (#14632) üzenetére


PaJa1
őstag

Jah billel szenvedek. Talán nyárra meglesz egy jó PC, remélem egy g25 is belefér majd :)

Ezek a videok nagyon szenvedősek, bill miatt hülyén néz ki ahogy a kormányt rángatom és adagolom a gázt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14635) Mosquitoo válasza PaJa1 (#14612) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Kawanát is lehet az elején választani? Hát én nem emlékszem rá... (tudom, egyéni szoc. prob. :DDD) De ha te mondod... ;)

(#14636) Creative997 válasza SSP33DY (#14624) üzenetére


Creative997
őstag

gumit és felfüggesztést is levettem, h jobban csússzon, mert a pana nagyon tapad!

Kawa, Lion, Miyato, Corus-ezeket lehet választani és ha az első oldalon megcsinálod a missionben a karriereket, akkor a végefelé nyereményként nem xp vagy rp-t kapsz hanem az összes kezdő kocsit, így nem kell megvenni, de nem is érné meg.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14637) Mosquitoo válasza Creative997 (#14636) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Már annál tartok, amikor a Hachit le kell hozni a Serpentinről :) Akkor már nem kell sok :)
Asszem a zöld kulcsaimat el fogom használni a Break the world record on a Tokyo track nevezetű Tasknál, mert manapság ez már lehetetlen próbálkozás... :D

(#14638) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14637) üzenetére


PaJa1
őstag

majd ha jön új pálya vagy reset akkor meglehet csinálni :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14639) Creative997 válasza PaJa1 (#14638) üzenetére


Creative997
őstag

Én az első 2t megtudtam csinálni, a 2. 2nél pedig zöld kulcs... és még van 4 zöld kulcs és 3 skeleton key, tehát gyertek rekordos taskok... :D

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14640) Mosquitoo válasza PaJa1 (#14638) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Inzézd el a 'főguruknál', hogy 'véletlenül' legyen egy reset és egy nyomorult Lionnal fogom megdöndögetni a rekordokat :DDD Tudom, hogy ez lehetetlen, de a remény hal meg utoljára :D

(#14641) Creative997


Creative997
őstag

most nézem, kaptam 400ap-t végre, megkaptam végül mindet így több mint másfél hónap után...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14642) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ap-t csak pénzért lehet szeretni? :F

(#14643) Mariann294 válasza RockHaRD (#14642) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen :( ...vagy eventen tudsz nyerni. ;)

(#14644) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14640) üzenetére


PaJa1
őstag

Elvivleg olyan 3 hónapos v lehet több hónapos periódusonként lesz majd reset. Szóval nem kell elkeseredni :)

A lepény hal megy az elől, a lepény hal meg utoljára.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14645) PaJa1 válasza PaJa1 (#14644) üzenetére


PaJa1
őstag

Fakk, a második az remény hal :D
Most vettem csak észre, áááhhhh

Hétvégén fánk? :) Vagy majd a holnapi 2 órás rush alkalmából is lehetne rendezni 1 maratonit, másfél órásat kb^^

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14646) MaciG válasza RockHaRD (#14642) üzenetére


MaciG
addikt

Vagy eventet csinálsz (ha megcsinálod akkor jó esetben meg is kapot érte az AP-t :U )

BANZAII

(#14647) orkaman válasza PaJa1 (#14627) üzenetére


orkaman
csendes tag

köszi a videot, segít mert én nem erre gondoltam. :)

én driftnél előre megyek és jobbra balra rángatom a kormányt, így szépen növekszik a szorzó, és jön a sok pont. tegnap egy misson 80mp driftet megcsináltam amíg mentek a többiek 4 kört Simvs-ben. egy perfect drift se volt benne ;)

(#14648) UnConnecteD válasza orkaman (#14647) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

csak az a baj, hogy ez a modszer inkabb class1 kocsikkal mukodik, azok meg tul lassuak nagyobb ponthoz

(#14649) Mosquitoo válasza UnConnecteD (#14648) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ja... Korábban volt írva, hogy a 3. fokozat a legjobb drifthez, de a Lion csak az 1-est bírta :D És így is csak 130k-t bírtam összehozni a jobbra-balra módszerrel :D

[ Szerkesztve ]

(#14650) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14649) üzenetére


PaJa1
őstag

Mert az elsőkerekes! És ne fárasszátok már magatokat azzal, hogy elsőkerekes autóval mentek driftelni. Rossz vicc. Hülyén is néz ki, szenvedsz mint malac a jégen és még a pontot is szarul adja. Ki kellene tiltani az FWDket driftről. Python Creeken is csak offroad mehet, driften meg csak awd meg Rwd mehessen. ....Szerintem

Erősen ajánlom az "Initial D" c japán rajzfilmet! Youtube-on fent van. Nagyon sokat lehet belőle tanulni! A sok okosság mellett élvezetes is. Vagyis inkább fordítva, élvezed a mesét és közben tanulsz, nagyon hasznos. Különösen ajánlott.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.