Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14951) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok itt, de a PT-vel egy ideje már játszogatok :K
Viszont lenne két dolog amire sehol se találom a választ. Az egyik az lenne, hogy mi a különbség a Skeleton key és a Green key között? A Mission résznél csak annyit ír, hogy mindkettővel teljesítem az adott pályát.
Másik kérdésem, hogy a Python Creek nevű mapot hogyan lehet megkapni? A missziók közt a második szettből megcsináltam az első küldit ami ezen a pályán volt, és akkor a practice módban láttam is a pályák közt a nevét, de mikor ráklikkeltem eltűnt :((( Még másik küldetést kell hozzá teljesíteni vagy magasabb szint szükséges hozzá? Jelenleg level 20 vagyok.

Ha valaki megválaszoná a kérdéseimet, akkor nagyon hálás lennék :DD

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#14952) [HUN]Dani válasza Bazzzs (#14951) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát csak az egyik kérdésedre tudom a választ. A pályáknál mindig írja hogy mekkora lvl szint szükséges. Most ha a sim vs Python Creek mapra gondoltál akkor azt elfelejtheted szerintem mert azon még nem lehet versenyezni, mondjuk már nem léptem be a játékba kb. 1-1,5 hónapja, de amikor még játszottam akkor nem lehetett. Ha pedig explorerre gondolsz akkor szerintem tudsz már játszani lvl 20-al...

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#14953) [HUN]Dani válasza Mosquitoo (#14947) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én mind a 4 ilyen missiont úgy csináltam meg hogy szemből mentem nekik. :K Próbáld meg te is így.

magyarsrac

(#14954) Yozsee(R) válasza ABnormal (#14948) üzenetére


Yozsee(R)
csendes tag

Hello.

Már vagy két hónapja regisztráltam csak lusta voltam írni.

Errol az erosebb gépes cuccról meg van a pt fórumon is írva [link]

Azt hogy a régi ptmet használom konkrétan hogy kell érteni?

(#14955) ABnormal válasza Yozsee(R) (#14954) üzenetére


ABnormal
őstag

Szia.

Üdv itt a fórumon :D nevedre kattintva meglátod ám,hogy mikor regisztráltál...35napja :D

Én sem tudom,hogy mit értett Paja ezalatt...hiszen a PT frissíti magát,nem tudsz a régi verzióval játszani...

[ Szerkesztve ]

(#14956) Mosquitoo válasza [HUN]Dani (#14953) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Próbálkoztam így is, az RX-7-est még csak-csak eltérítettem, de jött mögötte az a sárga izomszar és ellökött a p*csába... :DDD Azóta már, rengeteg próbálkozás és különféle technika után, végre sikerült. :) Ennek örömére mentem egyet Xplorerezni, a Santa Rideos pályára, azt hiszem Gift Area a neve, de én nagyon rossz lehettem idén, mert a kérdőjelekben vagy mágnes vagy bomba volt... :DD

(#14957) PaJa1 válasza ABnormal (#14955) üzenetére


PaJa1
őstag

Arra gondoltam, hogy nem telepítette újra a játékot. A PT első indításnál bekonfigolja magát az adott rendszerre, hogy optimálisan fusson. És ha te ezt a régi, gyengébb PCre beállított PTt használod egy erősebb gépen, akkor lehet, hogy emiatt mész jobb időket, mert sok a plusz kapacitás amit még a PT igénybe tud venni ~ mintha húztad volna az órajeleket.
De lehet az is, hogy simplán a géped jobb teljesítménye miatt jobbak a köridők. FPSt is nagy FPSel jó játszani, diavetítéssel max mákolni lehet...nekem is kell már egy új konfig...de ilyen ínséges időben csak várok

20% rush van! valaki egy kis fánk 2ig? :)

Moszi, ezt kapod Mikulásra, virgács a jutalmad :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14958) rsx válasza Yozsee(R) (#14954) üzenetére


rsx
aktív tag

Üdv a PH-n :)

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14959) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziaszok.
Kaptam 2*10 mecsre GPS minimappot és valami street vagy steering-et is kinyitottam de sehol nincsen.
Az üzenet az volt,hogy Test......
Ti is kaptatok hasonlót?
Üdv: Kisa

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14960) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14956) üzenetére


PaJa1
őstag

Egy kis video, hogyan csináltam meg most, nem tudom hanyadjára a 4. Block the car kihívást. Eleje elég szerencsés, 2 legyet 1 csapásra :) A poont meg a szokásos módszerrel, gond lékül lekapcsoltam, a többit is lehet így.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14961) Mosquitoo válasza PaJa1 (#14960) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Neked a Sham megállt a semmi közepén, nekem ilyenkor hiába pördültek ki, lazán mentek tovább! :Y És ahogy a harmadikat kapcsoltad le: leszorítom, erre ő visszatolat, kikerül (vagy resetel :Y ) és szintén lazán megy tovább...
Természetesen köszi a videót. :R

[ Szerkesztve ]

(#14962) PaJa1 válasza Mosquitoo (#14961) üzenetére


PaJa1
őstag

Az 2nek nekimentem, az egyik kilökte a 3.at :) az 1ik oszlopot fogott, a másik meg túl sokáig ment lassan azért kapcsolódott le. A falhoz szorítás nekem mindig müködik.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14963) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Szevasztok én azt tapasztaltam hogy nem telibe kell menni hanem úgy szemből nekiütközni hogy a te autód a másik autó jobb vagy bal oldali lámpáját kapja el persze fontos a nagy sebesség is :D

(a világon mindenből kettő van)

(#14964) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Na, ez milyen explorer volt? Ott voltam, de mégse... :D [kép]

(#14965) PaJa1


PaJa1
őstag

A Ligákat Morphy tartja, igyekszem neki segíteni a 3. futammal. Vonaton vagyok, akkuról kb 1 órát bír a játékkal a gép. A netkapcsolatban sem vagyok biztos. Szolnok után tutira van egy fekete folt, remélem még előtte le tudom rendezni a dolgokat. Sok sikert a résztvevőknek. Sajnos így alakult, haza kellett ugranom Mikulás alkalmából aztán rögtön vissza Pestre.

Crea, azért a péntek reggel tényleg nem volt semmi! Még ilyet csak ne ennyire "korán" :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14966) [HUN]Dani válasza Yozsee(R) (#14954) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Üdv köreinkben...

magyarsrac

(#14967) [HUN]Dani válasza PaJa1 (#14960) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pfúú de szépen siklik neked a játék.. Mennyi az fps-ed?

magyarsrac

(#14968) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Valaki mondana nekem egy olyan videókészítő programot ami nagyon nagyon nagyon ott van a topon? :DDD Előre is Köszi.

magyarsrac

(#14969) Mariann294 válasza [HUN]Dani (#14968) üzenetére


Mariann294
őstag

Én már mondtam egyszer :U
Sony Vegas 7

[ Szerkesztve ]

(#14970) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#14967) üzenetére


PaJa1
őstag

25

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14971) Mariann294 válasza PaJa1 (#14970) üzenetére


Mariann294
őstag

Ilyen laptopon? :Y :Y :Y

(#14972) rsx


rsx
aktív tag

Sikerült.Pedig ahogy indult a liga 180/150 volt a vérnyomásom :DDD

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14973) Mariann294 válasza rsx (#14972) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez a smiley ez nagyon LOL! :DDD :DDD :DDD

(#14974) rsx válasza Mariann294 (#14973) üzenetére


rsx
aktív tag

Itt még találsz párat [link] :B

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14975) PaJa1 válasza Mariann294 (#14971) üzenetére


PaJa1
őstag

Azért annyi mert videót veszek fel, és az 25FPSre van állítva

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14976) Mariann294 válasza PaJa1 (#14975) üzenetére


Mariann294
őstag

Jah értem..
Az én gépemen az átlag is ennyi.És van egy kis különbség a te laptopod és az én gépem között!

És amikor épp nem veszel fel akkor mennyi?

(#14977) Mariann294 válasza rsx (#14974) üzenetére


Mariann294
őstag

Tyúha köszi szépen! :C

(#14978) PaJa1 válasza Mariann294 (#14976) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen van, a tied jobb. Én minimumban játszok. Amúgy olyan 50 körül van az FPSem. 300ezerből összehoztam egy gépet, amit remélem tavasszal megveszek olyan 200-250 között :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14979) Mariann294 válasza PaJa1 (#14978) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát ezaz hogy én is minimumon jáccok és soha nem láttam 50 fps-t! :Y

(#14980) PaJa1 válasza Mariann294 (#14979) üzenetére


PaJa1
őstag

A te géped prociban, vgaban, memoriban jobb mint az enyém több FPSsel kell mennie minimumban min nekem.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14981) [HUN]-Kisa válasza PaJa1 (#14980) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14982) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#14981) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez a hsz mi akar lenni kedves Kisa?

magyarsrac

(#14983) [HUN]Dani válasza rsx (#14972) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

GRAT! Miket kapsz/kaptál?

magyarsrac

(#14984) [HUN]-Kisa válasza [HUN]Dani (#14983) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hello.
A Smile-t de baszott müködni! :)

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14985) PaJa1 válasza [HUN]-Kisa (#14981) üzenetére


PaJa1
őstag

Ennyire negatív vagyok?!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14986) [HUN]-Kisa válasza PaJa1 (#14985) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia Paja beirom ide a kódot csak magába és nem csinálja amit kellene csak ezt irja ki!

:grrr:

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14987) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#14986) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Próbáld másképp, ne legyél low..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#14988) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

Basszus, tegnap elfelejtettem a ligát!!

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14989) [pH]Lacika válasza [HUN]-Kisa (#14986) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Jajj neeee!!!!!
Mert az az animáció neve, semmi más.
El kell menteni, feltenni egy file megosztóba és onnan linkelni ide, mintha 1 képet akarnál berakni.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14990) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Vagy jobbklikk a smyliera, kép címének másolása, itten meg Kép, és

On: a Carrer missionöknél ez a Syndicate rész már nem olyan könnyű, mint az előtte lévő... A Gate Hunt még hagyján, a Drift könnyű volt, de amikor Circuiton kell a bólyákat kerülgetni, kábé a felénél lejárt az időm... :D

[ Szerkesztve ]

(#14991) [HUN]-Kisa válasza Mosquitoo (#14990) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

áááááá zsirkirály sikerült :):) lol.

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14992) csaba0223


csaba0223
senior tag

Basszus nem tom mi van ezzel a pt vel de vmi nem stimmel! 2-4 mp el lassab vok mint egyébként :W Már nem is játszok mert mindenki elver még a kezdők is! :W
Kanyarodni sem akarnak rendesen az autók! ááááááá mindegy lesza..om !

Project Torque nick: csaba0223

(#14993) Mosquitoo válasza csaba0223 (#14992) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Visszatért a jó öreg slowbug?

(#14994) Mariann294 válasza PaJa1 (#14980) üzenetére


Mariann294
őstag

Épp ezaz de nem nagyobb szal nem értem..

(#14995) Mariann294 válasza [pH]Lacika (#14989) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem is kell lementeni.Hiszen az oldalon már föl van téve.. :B

(#14996) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Tud valaki jönni explorerezni, vagy fánkozni? Kéne egy kis RP-t szereznem. :D Akciós a Buggy, szeretnék lecsapni rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#14997) rsx válasza [HUN]Dani (#14983) üzenetére


rsx
aktív tag

Thx :R
RX-7 et kértem, meg remélem még egy kisebb mennyiségü RP is csuszik mellé :DDD
Látom a smiley-k mennek ezerrel :D

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14998) rsx válasza [HUN]-Kisa (#14986) üzenetére


rsx
aktív tag

Itt nyugottan probálgathatod ez a totyik ezért van-->[link]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14999) Karibaba válasza rsx (#14998) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Grat!!!! Mázlid van hogy kimaradtam most lenne 1 rx7-esem!!!! Vagyis lenne most már 2 :K :K

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#15000) Karibaba válasza rsx (#14997) üzenetére


Karibaba
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.