Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7001) erdol válasza LACyCA (#6993) üzenetére


erdol
senior tag

Az én fiaim is szokták nyomni,igaz nem annyit mint én. :C A nagyobbik PokolfajzatÁdi,a kissebbik a lurkó24 cimborámtól "örökölt" accal lép be néha,ő inkább co2-zik. :DD Igyekszem jóra tanítgatni őket,remélem nem okoztak még kellemetlenséget senkinek.
:) Egyre több "családi vállalkozás" van. :)
Ploki megjegyzésére az én véleményem hogy valamilyen szinten megöli a versenyt a sok combózás de ha egyszer benne van akkor jobb mint a TA idiótákkal.Egyébként meg aki sokat combózik annak lemegy a nyerési rátája persze ha jó kocsija van egyáltalán amivel versenyeket szokott nyerni.Plusz nem nő a ratingja bár azt nem is használja a játék semmire.Egy idő után úgy is megunja az ember és elmegy versenyezni szóval szerintem nincs ezzel semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#7002) msgt.fubar válasza Plokijuma (#7000) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Ploki, teljesen egyetértek veled. Már a kombózás is sok, mert ha valaki napi 2-3 órát rászán akkor össze tudja keresni más egész heti RP-jét, ami huzamosabb idő után szintén torzulásokhoz vezethet. Mert igenis nem mindegy, hogy milyen kocsija van a 2 hete regisztrálj newbie-nak, dolgozzon meg érte ugyanannyit mint akik régebben tolják. Ez így fair szerintem. Ettől függetlenül a kombó még az éppenhogy belefér kategóriába tartozik, viszont ha valaki ennél is többet akar szerezni azt már elítélem a mohósága miatt.

gottagofast

(#7003) MaciG válasza Plokijuma (#6996) üzenetére


MaciG
addikt

Nah ebben egyáltalán nem értek veled eggyet!

Gondjatok bele, 8 player indul, 6 kilép akkor 2 gyűjt és ha az illető használ bulát+ittemet, szerintem a végén az elszámolásnál kiakadna a számláló :DDD és ez NEM CSALÁS!

Ranglista itt: Aki sokat játszik előrébb van, és mióta ki/be lehet kapcsolni a ratinget, az se ér semmit, mert teszem azt én csinálok egy szobát és látom ,hogy bejön pár hasonló ratingú egy gyengébb kocsival akkor beteszem ha erősebb akkor meg ki... kb ennyit ér.
Ligákon bármikor előjöhet speedbug amit nem képesek kijavítani. Pályacsúcsot nem igen tudsz menni corvette nélkül. (tudom panama is gyors ,de corvette jobb és ez tény, tehát aki költ rá előrébb lesz, ráadásúl pont a panama a bugos...).

Jah és hiába vagy jó ha egyszer nincs RP-d ,mert illreálisan drága a tuning.

BANZAII

(#7004) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

erdol és LACyCA
Regisztráltassátok be csemetéiteket ide a PH-ra hogy fel tudjam őket is írni a listába ;)

Pics@ba a kombóval, gyertek inkább TA-zni!!! :DDD

ABnormal
Ööö... csak PaJa meg ne hallja :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7005) ABnormal


ABnormal
őstag

szerintem már ott torzul a dolog,hogy akinek van pénze az AP-ért megvesz mindent és ő a király...

(#7006) vizibal válasza Plokijuma (#6996) üzenetére


vizibal
tag

A kombózás gyárilag benne van a játékban, nem tették volna bele, ha nem akarták volna, hogy az élelmesebb játékosok többet gyűjtsenek. Ezt megerősíti a "hack"-packek utólagos bevezetése is. Ráadásul szükség van ugye csapatmunkára is (plusz a várakozási idő, míg összejön 8 értelmes játékos), szóval ahogy te is említetted, nem ez az igazi probléma.
A "heten állnak, egy gyűjt" már súrolja az RP-farmolás (vagy boost) határát, bár ennek eredményessége erősen vitatható.
A saját dummy accountok "elleni" játék viszont egyértelműen csalás.

(#7007) e=mc² válasza Plokijuma (#6996) üzenetére


e=mc²
őstag

Mivel nekem valaszoltal, igy magamra veszem.
Kikérem magamnak, hogy barkit is csalasra buzditanek. Ez is egy lehetoseg a jatekban amit irtam. Viszont ennek a hatulutoje, amit utanam irt Paja. Vagyis ha egyedul marad az egyen, akkor fel perc mulva kilepteti.

A csalasrol csak annyit, hogy amig az en karomra vki tudatos modon (marpedig van ilyen) pozitiv speedbughoz jut ta-ban, akkor hagy kombozzam magam szarra explorer modban. Amit elmondasod szerint nem tartasz csalasnak. Akkor hogy is van ez? :F

Nem ismerem a Trackmaniat, de leirasod alapjan ez igen nagy hiba a keszitoktol. Nekik kellett volna erre lepni, (gondolom ott is megvan/volt a lehetoseg a fejlesztok tudtara adni) es maris visszaallt volna a rend.

Csalast en is elitelem. Esszeru kereteken belul viszont kell is. Ezt hivjak lelemenyessegnek.

Ambulimax Provider

(#7008) erdol


erdol
senior tag

Na hogy oldjam a hangulatot megkaptam a 200 AP-t az emailos aláírásos eventért. :C
Hurrá.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#7009) Dr. Romano válasza erdol (#7008) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A tegnapi GS videó folytatása:
http://tv.gamestar.hu/video/invictus-studiolatogatas-2

Itt most a Level-R (avagy PT) technikai felépítését mutatja be egy Invictusos emberke, leginkább a hálózati részt.
Engem meg is lepett hogy mennyi szerverrel is állunk kapcsolatban a játék során, nem csak a Phoebus és a Subtropolis létezik :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7010) Plokijuma válasza MaciG (#7003) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

úgy látom vagy én fogalmazok rosszul vagy egyeseknek szövegértelmezési gondjaik vannak (vagy felületesen olvasták el, amit írtam) Próbáltam precízen, érthetően fogalmazni, de ezek szerint nem sikerült...

1.) Ha kilépnek nem csalás, előfordulhat a véletlenszerűen (igaz, marha kicsi az esélye, még ennél a CTD gyakoriságnál is.) de hogy rendszeresen, egymásután előforduljon ez "véletlenül" az már csalás gyanús.

2a) PT-s ranglistáját (rating) egy szóval sem említettem... nem emiatt írtam be a TMN-t, mint példa, hanem amiatt, hogy egyesek önzősége miatt, hogy tönkre tud menni a játék...

2b) Egyébként, amit a ratinggal kapcsolatban írtál sajnos igaz...

Tudom, egyeseknek (PT játékosok) nem tetszik amit írók, hisz egy picit ellenük beszélek.
Biztos azt gondoljátok hülye ez a ploki, rp-t akar elvenni tőlünk Persze mindenki akar sok-sok rp-t és kocsit, de mi van, ha már megvetted az összeset? a játék egyik célja (gyűjtögessünk) nem létezik többé számodra. Ráadásul küzdés nélkül éred el mindezt...

"Jah és hiába vagy jó ha egyszer nincs RP-d ,mert illreálisan drága a tuning."
Akár tetszik, akár nem, ez a játék célja, szórakozz, játssz, érezd jól magad és közben gyűjtöghetsz, amivel fejlődhetsz.

u.i:
e=mc², nem kifejezetten neked szólt, hanem mindenkinek, de csak 1 embernek a postjára lehet válaszolni, és pont te postod volt ezzel kapcsolatban az utolsó ilyen

"A csalasrol csak annyit, hogy amig az en karomra vki tudatos modon (marpedig van ilyen) pozitiv speedbughoz jut ta-ban, akkor hagy kombozzam magam szarra explorer modban. "
Ez olyan "dögöljön meg a szomszéd tehene is, ha már az enyém megdöglött" hozzáállás :(

"Amit elmondasod szerint nem tartasz csalasnak. Akkor hogy is van ez? :F"

Speedbugot mindig is elítéltem (ha szándékos, ha nem)... (lásd korábbi kirohanásaim)
Explorer nagyon határeset, mint ahogy írtam... de még belefér, mert kell hozzá csapatmunka...

TMN-nél hiába írtunk bármit is, direkt a fejlesztőknek, hivatalos fórumba... nem csináltak semmit "Ez egy ingyenes játék örüljetek neki, hogy nem kellett fizetni... majd csinálunk valamit" - persze nem csináltak semmit ellene, edig 2 évük is volt rá...

(#7011) ABnormal


ABnormal
őstag

levelet kaptam...

"Már csak két óra és indul a PT Diane Beta - te is a kiválasztottak között vagy!" :D

(#7012) erdol


erdol
senior tag

Ma indul a diane béta teszt 18.00-kor.
[link]

Kedves jelentkezo!

Örömmel tudatjuk veled, hogy beválasztottunk a Project Torque "Diane" kódnevu verziójának bétateszterei közé!

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#7013) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Cool meg is nézem én is :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7014) csaba0223


csaba0223
senior tag

Én is bekerültem :C

Project Torque nick: csaba0223

(#7015) ABnormal


ABnormal
őstag

már csak az szomorít el,hogy 25K-val jön lefelé a béta...10 óra múlva lesz lent...

(#7016) Dr. Romano válasza Dr. Romano (#7013) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Yeah én is bent vagyok :C

Mindenesetre ha ilyen gyatra a tempó, akkor én még várok...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7017) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ha így jön akkor ma még nem játszunk :(

Project Torque nick: csaba0223

(#7018) Doki16 válasza ABnormal (#7015) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem is ennyivel csurog le, nincs vmi másik hely ahonnan gyorsan le lehetne kapni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7019) PepeDon


PepeDon
tag

Elég érdekes lesz 2 óra múlva játszani (a bétával) ,mert nekem 9 órát ír ki mire letölti :) .

[ Szerkesztve ]

(#7020) ABnormal


ABnormal
őstag

nektek még tölti? nekem már ez van : Thu May 15 16:25:39 2008 HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable

(#7021) csaba0223 válasza ABnormal (#7020) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem még jön!

Project Torque nick: csaba0223

(#7022) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Bejutottam én is. Nem tudom tölteni a klienst, server unavalaible.

(#7023) vizibal


vizibal
tag

Lesz a bétával is gond rendesen, úgy látom. :DDD
Majd időnként nyomkodjátok a printscreen gombot is légyszi. Hacsak nincs vmi titoktartási kötelezettségetek, persze. :R
Videó is jöhet... :K

[ Szerkesztve ]

(#7024) csaba0223


csaba0223
senior tag

Nekem még mindíg jön! igaz azt irja 13-óra :(

Project Torque nick: csaba0223

(#7025) Creative997 válasza mazda626 (#7022) üzenetére


Creative997
őstag

Engem is beválasztottak és ugyanazt írja ki, én se tudom letölteni :(

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7026) Creative997 válasza mazda626 (#7022) üzenetére


Creative997
őstag

Service Temporarily Unavailable

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7027) kaposi1


kaposi1
tag

Szintén bekerültem ,de nálam most ez a helyzet.

"A szerver ideiglenesen képtelen hogy karbantartási üzemen kívül töltött idő vagy kapacitásproblémák miatt szolgálja ki a kérésedet. Próbálj megint később." :(

Másnál működik?

(#7028) Creative997 válasza Creative997 (#7026) üzenetére


Creative997
őstag

Na végre elindult, kemény 25-30 kb/sec-el jön, olyan 10 óra :C

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7029) csaba0223 válasza kaposi1 (#7027) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem jön még mindig! Bár csk 20-al :( Eddig 70 mega jöt le!

Project Torque nick: csaba0223

(#7030) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Nekem is kb 20k-val jön, mire ez leér vége a tesztnek :S

gottagofast

(#7031) mazda626


mazda626
addikt

Végre! Maximummal jön. 15p és lennt van. :DD

(#7032) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

srácok, csak én nem értem a Diane ellenőrzőrendszerét? konkrétan nincs neki, bárki elkezdheti letölteni a bétát, és a belépéshez sem kértek el adatot (login+jelszó), illetve nem is adtak. most hogy is van ez?

gottagofast

(#7033) csaba0223


csaba0223
senior tag

Lejött! :C

Project Torque nick: csaba0223

(#7034) csaba0223


csaba0223
senior tag

de nem müködik :W

Project Torque nick: csaba0223

(#7035) Creative997


Creative997
őstag

20-al jött, 11 óra volt hátra kimegyek cigizni, visszajövök, lejött :F
Mondom király, elindítom és nem tudom felrakni mert sérült :W
Nálatok???

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7036) f5vseries


f5vseries
csendes tag

Helosztok, én innen töltöttem le:
http://downloads.gamezone.com/demos/d19604.htm
3megás nettel kb 30perc, néha leesk de gyorsan lehúzza

(#7037) msgt.fubar válasza f5vseries (#7036) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

ez a sima PT, nem a Diane

gottagofast

(#7038) f5vseries válasza msgt.fubar (#7037) üzenetére


f5vseries
csendes tag

akkor bocsesz :B

(#7039) Creative997 válasza Creative997 (#7035) üzenetére


Creative997
őstag

Azt írja:
"The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk, a failed download or a virus.
You may want to contact the author of this installer to obtain a new copy.
It may be possible to skip this check using the /NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED)."

Ez mit jelent pontosan??

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7040) MaciG válasza Plokijuma (#7010) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem rossz volt a példa :DDD

Te említetted a TMN ranglistáját ,ami a PT-ben a ratingnek felel meg...
És a ranglistának semmi köze ahhoz, ha valaki több RP-t szeretne gyűjteni ,úgy, hogy nem vesz igénybe semilyen hack programot, és nem használja ki diretk a játék bug-jait.
Ez egy lehetőség, és mivel a készítők se hülyék (bár ezt vitatnám néha ;] )
ezért tették bele.

"a játék egyik célja (gyűjtögessünk)" Csak mire egy kezdő eljut A-V-ig ,úgy hogy megveszi az összes kocsit ami tetszik neki, lehet megunja. HA már megvannak a verdák, akkor kezdődik csak a kihívás, legyőzni a jobbakat, pályacsúcsokat dönteni, bajnokságokat nyerni. :)

Ezért ez véleményem szerint nem csalás, de látom téged nem tudlak meggyőzni, nem is akarlak, úgyhogy felesleges erről tovább vitázni. :) (Most nehogy valaki azt higgye, hogy én egéssz nap így játszok, egy meccset nem toltam így, ma olvastam az ötletet, és nem is fogok, mert tele vagyok Rp-vel :)) , az 1 hetes bula+ittem jó sokat hozott a konyhára :P )

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#7041) mazda626


mazda626
addikt

Ledobott. :((( Szedi újból 10k-val. :O :O

(#7042) Creative997


Creative997
őstag

Elkezdtem megint, most onnan folytatja, ahonnan abbahagyta, az elején jó gyorsan jött, most meg olyan lassan , hogy 1 NAP, mire leszedi.
De attól félek, ha most leszedi teljesen nem fog működni és akkor kezdhetem előlről... és vége az egésznek

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7043) csaba0223


csaba0223
senior tag

Szerintem ebböl nem lesz ma játék! :(

Project Torque nick: csaba0223

(#7044) MaciG válasza csaba0223 (#7043) üzenetére


MaciG
addikt

hát ebből nem :(

Ha valakinek gyors a nete és lejött neki, feldobhatná valami torrent oldara , onnan hamarabb lekúszik mindenkinek :K

BANZAII

(#7045) csaba0223


csaba0223
senior tag

Egyre jobb! 50-órát ír :Y

Project Torque nick: csaba0223

(#7046) kaposi1 válasza Creative997 (#7039) üzenetére


kaposi1
tag

Ugyan így jártam én is. :(
Mondjuk én is furcsálom hogy semmit se kér hozzá.
Se nick név ,se email cím.

(#7047) vizibal


vizibal
tag

A bétában a már meglévő accountomat tudom használni? A tesztelés során szerzett XP/RP/autók/egyebek megmaradnak? Elérhető benne az AA szint? Ja és mi az a "copy account" gomb a weboldalon? Én biztonsági másolat készítésére tippelnék, de látszólag nem csinál semmit. :F

Akinek már lejött és ki tudja próbálni, vagy van tapasztalata a korábbi béta-tesztből, az legyen szíves válaszoljon! :R

Szedem én is, de 45 órát ír, lehet, hogy inkább leállítom, talán úgy kicsit gyorsabban lejön a többieknek.

[ Szerkesztve ]

(#7048) erdol


erdol
senior tag

Nekem 45 órát ír ki keményen 6kbs-al jön. :W
Úgy tűnik én kimaradok
Ha max-al jönne 20 perc lenne így 20 óra sem.Érdekes hogy nem mindenhol jön ugyanannyival.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#7049) f5vseries


f5vseries
csendes tag

Akkor Én 11 órával jó vagyok? :) megjegyzem 0% szal... :)

(#7050) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Nekem stabil 80-100k-val jön, már 14%-nál tart, szóval ha nem dob le akkor talán még játék is lesz belőle ma :)

gottagofast

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.