Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14151) tomkatomi válasza [HUN]Dani (#14149) üzenetére


tomkatomi
tag

A balance keresgetéssel - nálam legalábbis így van - csak az a gond, hogy amit belövök practice-ban, az a versenypályán abszolút nem úgy viselkedik, ahogy azt elvárnám tőle :(
Úgyhogy újabb practice, újabb verseny, stb...ráadásul néha-néha teljesen másképpen viselkedik az autó, holott ugyanazokat a balance-okat használom, mint korábban.
Más...
Én billentyűről játszom, létezik az, hogy ugyanazokkal a beállításokkal, autókkal lényegesen jobb időket mennek mások, akik paddal játszanak? (ez az egyenesekben feltűnő, ahol úgy húznak el mellettem, mintha állnék :O )

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#14152) erdol válasza tomkatomi (#14151) üzenetére


erdol
senior tag

Hát én kormánnyal megyek és pár napja morellóval ahol ugye nincs upgrade csak balance egy kanyarban beelőztem egy tagot a kigyorsítással elhúztam majd az egyenesben úgy ott hagyott mintha állnék.Úgy tűnt hogy ő full sebességre volt beállítva én meg inkább gyorsulásra pedig nem én full végsebességes balanszszal mentem.Utána megnéztem csaja sem volt.Magyarázat???? :F

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#14153) orkaman


orkaman
csendes tag

igazság szerint én nem vagyok túl jó ebben a játékban. Bár level 20-ról 28-ra gyorsan ment mert ketten játszottunk felváltva, főleg explorerben jöttek 5..9k EXP -ek

a gyors tokyo-s pályákat utálom, fények, oszlopok mindenfele. Persze bennem van a hiba, mert mások hibátlanul végigmennek én meg rendszeresen benézem, 4 körből egyszer tuti hibázok (nap 10 óra programozás után valami lassabb kell ;) ).
Mehetnék a wanganra, de hát az meg nem kihívás. A Mud jön be leginkább meg persze England.

Valahogy a gázpedálra nagyon érzékeny panama és a morello is. Még sokat kéne gyakorolni. És persze a pályák 90%-án jó ha 2-3 szor versenyeztem, így emlékezetre nem hagyatkozhatom mikor fékezzek.

Nyomja valaki Logitech EX-el? milyen beállítással jött be? Én úgy érzem 1/4 vagy full gáz között nincs különbség.

Na most hogy nem kell sok RP, csak sim-vs en fogok menni.

Tegnap azért wanganon a miyato wizzel aláztam a kawanásokat. Rajtánál elhúznak vagy 100-150 ft-et, utána viszont a nagyobb végsebesség miatt nincs esélyük.

[ Szerkesztve ]

(#14154) vtomi válasza [HUN]Dani (#14149) üzenetére


vtomi
tag

Na akkor mostantól bele kell élnem magam sim vs-be mert könnyen az lehet amit a Dani mondott! :U Mikor élőben beszélgettünk!!

[ Szerkesztve ]

(#14155) Mariann294 válasza Isten88 (#14144) üzenetére


Mariann294
őstag

Megnéztem a replay-t..sokszor elég kiszámitható volt hogy mit fog csinálni mármint Bronko..nem tudom mit csináltál isaten de nekem Bronko a haverom és mindig elverem :DDD
Egyébként az evo kurva jó kocsi.Nagyon jól lehet irányitani.Nekem nincs csak tesztelgettem.

(#14156) [HUN]Dani válasza vtomi (#14154) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Biztos hogy az lesz amit mondtam.

magyarsrac

(#14157) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na, ma kaptam 200AP-t. Nem tudom melyik eventért kaptam. Olyan sokkal tartozik régóta az aeria, hogy már nem is számolom. Annyit mondhatok, hogy ez a 200AP csak töredéke annak, amivel tartozik az aeria :W . Akkor minek hirdetik meg egyáltalán azokat az eventeket, ha nem bírják odaadni a megígért AP-t. Vihetnének végre valami rendszert a dologba. :(

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14158) MaciG válasza Ricco_hun (#14145) üzenetére


MaciG
addikt

Erről kb annyi a vélemyényem, hogy ha költ AP-ra akkor vegye meg, akár az összes kocsit lvl1-es szinten, vezetni attól még nem fog tudni... (lesz kit elverni ;] )

(#14157) Ricco_hun: Én is felnéztem ma, hátha van valmi gift vagy AP valami régi eventért, de semmi :))

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#14159) Creative997 válasza Ricco_hun (#14157) üzenetére


Creative997
őstag

Én 800AP-t kaptam, de hogy melyikre utalták ki azt nem tom, 3 event APjaival tartoznak/tartoztak(?), jó lenne ha azt is megírnák h mire kaptam... de végre legalább megjött egy része...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14160) Ricco_hun válasza Creative997 (#14159) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Nem tudom, elérték már aeriáék a 4 millió tagot? Mert azért az eventért tartoznak 500-900AP-val. Mert úgy írták, hogyha nem lesz meg a 4 millió tag, akkor is 500AP (ha mindent megcsináltál). Nem lett meg a 4 millió "csak" 3,6. Na és hol az 500AP-m? Ez volt szeptember végén. Azt TAZ október 2-án lezárta. Csinált mégegy 4 millió tagos eventet egy kicsit nehezebben kivitelezhető dolgokkal, azokból is megcsináltam kettőt (400AP). Azóta ezt az eventet még a fórumban sem találom. De mondom, ha nem tudják teljesíteni az ígéretüket, akkor ne engedjék annak a TAZ gyereknek, hogy agyba-főbe csinálja az AP-s eventeket. Még az is korrektebb lenne, mint ez, hogy joggal várjuk az AP-t, de nem kapunk semmit.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14161) Creative997 válasza UnConnecteD (#14125) üzenetére


Creative997
őstag

Csórikám gazdag gyerek és mindent AP-ből vett a kocsikba ill kocsikat:
[link]
itt látszik a háttérben h Toyota 2000GT-t nézegetek a bótban és megnéztem magamat az egyik channelben a nevemre kattintva és Morellora vagyok állítva (és tényleg)

Ricco: nem tom h elérték e, de az biztos h a mostani APjaim nagy hanem teljes része a 4million membersről jött, az 500AP (mert annál többet senki sem kap) ill a part2-ből is csináltam (+halloweenest is, lehet h azért, nem tom). Tény h nehéz szívvel írják a nevünk mellé az APket amiket nem veszünk... Taznak már 3x írtam h miért nem kapjuk meg, korábban írtam másoknak is, stb. 1x nem kaptam választ. Grat :C

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14162) Isten88 válasza Mariann294 (#14155) üzenetére


Isten88
senior tag

Ebben a vidben az a poén, hogy Ő csak hátramenetben vitte be a zászlókat...nekem általában nem sikerül megverni, iszonyatosan jó Bronko..."haverok" vagyunk mi is, ma kb 4-5 órát együtt nyomultunk. Elkérte az itteni fórum címét is...lehet, hogy ezt is ovassa. :)

Szerk.: köszönöm, hogy megnézted, más is megtehette volna...a kóla még áll...hajrá! :DD

[ Szerkesztve ]

(#14163) PaJa1


PaJa1
őstag

Hogyaza!
Lesz event, mindjárt dzsavelok befele amint frissítette magát a játék, PCn vagyok.
Lefeküdtem aludni fél 6 magasságában, akkor szarakodott a laptopban a vinyó (amióta megvettem bele a 2. samsung vinyót azóta szaraxik-az első totál kútba fulladt, az is samsung) felkeltem kb 30 perce és még mindig szarakodott, jól odavágtam neki, aztán most már be sem indul(egy kis püfölés segített rajta eddig, most kinyírta^^), végre vehetek másikat és elfelejthetem ezeket a fos samsungokat. Remélem az adatokat le tudom menteni. Az a qrva vinyó volt a laptopom rákfenéje.
Szal mindjárt event :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14164) buvez válasza PaJa1 (#14150) üzenetére


buvez
tag

Ebben a balansz pakolgatós témában az a legjobb, ha egy járgányon megváltoztatom, akkor az összes verdám másképp fog viselkedni utána egész játék alatt:DD

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14165) Isten88 válasza Ricco_hun (#14160) üzenetére


Isten88
senior tag

Én sem kapom meg, csak fölöslegesen verem a nyálam...így kell seígteni reklámozni Aeriát...

[ Szerkesztve ]

(#14166) Mosquitoo válasza Isten88 (#14165) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Üdv!
Rákattintottam az aláírásodban a linkre és kiharaptál belőlem 2.12 kilogramm húst! :DDD
Légyszíves te is klikkelnél egyet nekem? :B

(#14167) Isten88 válasza Mosquitoo (#14166) üzenetére


Isten88
senior tag

"ubi91 megpróbálta vírussal megfertőzni a számítógépedet!*
ubi91 próbálkozása nem sikerült... A vírusos számítógéped segítségével sokkal hatékonyabban intézhetett volna támadásokat weboldalak,
illetve más számítógépek ellen, de ez most sajnos nem jött össsze Neki."

Sorry. :(

(#14168) Mariann294 válasza Isten88 (#14162) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen tudom hogy a hátramenet a poén! :) Ja és engem sem sikerült elverned..de ha gondolod visszavágó bármikor...bárhol ;)

(#14169) Mariann294 válasza Mosquitoo (#14166) üzenetére


Mariann294
őstag

Ennek mi értelme? :DDD

(#14170) Isten88 válasza Mariann294 (#14169) üzenetére


Isten88
senior tag

Netes játék, ha rákattintasz, pontot kap. Őőő visszavágó jöhetne...ma este ráérsz? Játékon belül bent leszek, írj majd rám... =) Jó lenne felfejlődni és megverni a - jelenleg - nálam jobbakat is... :D

(#14171) SP!T


SP!T
addikt

Hát emberek én most sajna jó ideig nem fogok PT-zni! :( Felvettek új melóba, ami marha jó, csak a munkaidő ritka szar!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14172) Isten88


Isten88
senior tag

Óóó, Te kedves PaJa...de jó, hogy szóltál, hogy ma is van lvl36-osoknak is ctf verseny. :( Aeria fórumon azt írtad, hogy csak pénteken van nekünk... :(

(#14173) Mariann294 válasza Isten88 (#14170) üzenetére


Mariann294
őstag

Azt tudom de ezen kivül semmi más értelme sincs :DDD
Nekem oké! ;)

(#14174) PaJa1 válasza Mariann294 (#14169) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem semmi, ilyen klikkelős f*sság azoknak akik nagyon unatkoznak, még egy oldal amit unalmukban néznek hogy hányszor kattintottak rá, ja igen egoista cucc :D

Isaten, Rangerrel lehetet jönni akárkinek. 2 játékost leszámítva csak olyanok jöttek akik 30 felett voltak.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14175) UnConnecteD válasza Mariann294 (#14168) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

majd en megyek. ha bronko-t elvered, akkor tenyleg nagyon jo vagy, lattam, hogy a drift is mar elegge jol megy, itt az ideje, hogy jatszunk valamit

(#14176) Mosquitoo válasza PaJa1 (#14174) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ez több, mint klikkelős f*szság, mert ebben lehet fejleszteni a géped, meg tudod fejleszteni a tűzfalad, meg a spyware programodat (az tűzfal a spyware ellen van, és a spyware programoddal tudsz lopni pénzt más játékosoktól, ha pénzszerző műveelteket futtatnak, aztán a pénzből tudod fejleszteni a géped... És tényleg unatkozós cucc, de nem rossz :P :D

(#14177) sanye89


sanye89
csendes tag

Na,megint sikerült ItSOver ellen nyernem.Nem nagyon tetszett neki ;] Touge

[ Szerkesztve ]

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#14178) PaJa1 válasza sanye89 (#14177) üzenetére


PaJa1
őstag

Nemár, 1.27es best lappal?! Sokat hibázott GSXR?

Vennék már Morellót, csak most az akcio keretében elvertem az összes pénzem a snob verdára :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14179) Creative997 válasza PaJa1 (#14178) üzenetére


Creative997
őstag

Én is feltuningoltam a c-racert, a rangert és a corallt, a 3 össz. 800k körül volt...
Majd jövő héten jövök vissza, tiplizek haza ill volt jobb dolgom is mostanság... :D Jó hétvégét! (Lejár az rp csajom :O )

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14180) [HUN]Dani válasza sanye89 (#14177) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

GRAT! Több ilyet.

magyarsrac

(#14181) Mariann294 válasza PaJa1 (#14174) üzenetére


Mariann294
őstag

LOL! :DDD

(#14182) Mariann294 válasza UnConnecteD (#14175) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem oké! ;)

(#14183) vtomi válasza sanye89 (#14177) üzenetére


vtomi
tag

GRAT SANYE! :C

Nagyon jól tolja ItSOver de hogy 3 másodpercet adjál neki az szép dolog!! :C

(#14184) Karibaba válasza sanye89 (#14177) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Grat Sanye megint megmutattad , hogy a pH -sok is jól játszanak és evvel emelted a színvonalunkat!!!

Projekt Torque online MMO

(#14185) PaJa1 válasza vtomi (#14183) üzenetére


PaJa1
őstag

Na ja, de a morelloban több van :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14186) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!
Gyertek Explorerezni! Nyitottam szobát.
Üdv: Kisa

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14187) PaJa1


PaJa1
őstag

Sikerült új winfost működésre bízni. Remélem a PTvel már nem kell szarozni.
Borzasztó, hogy az egész városban csak samsung márkájú 2,5" Sata-s vinyó van! Várhatok jövőhétig míg BP-re érek, ott feltételezem, hogy bővebb a kínálat.

Amint megy a PT izzítom a KOTR szobát

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14188) Isten88 válasza PaJa1 (#14187) üzenetére


Isten88
senior tag

2,5"-ös nem Samsung vinyót elég nehéz keríteni...remélem sikerülni fog azért... :) Sok helyre be kell majd nézned, mire az egyik helyen majd azt mondják: "Persze, megoldható, tudunk rendelni, de az majd x nap/hét múlva érkezik meg". Sok sikert hozzá, eddig Én nem láttam Samsungon kívül mást ilyenbe így külön.

(#14189) PaJa1 válasza Isten88 (#14188) üzenetére


PaJa1
őstag

Rendelésre itthon is tudok szerezni, de az leghamarabb kedden érkezik, én akkor meg már Pesten leszek. Hétfőn ott veszek ahol van. A mostani (2. v 3.) samsungom fooossss, soha többet ilyet! Adhatnak rá 3 év garit ha járkálhatok vele vissza, addig meg nem megy a gép és az én lábam kopik, fogy a benzinem. És tényleg az a szomorú, hogy mindenütt csak ezket látni, kapni :O

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14190) [pH]Lacika válasza PaJa1 (#14189) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Szia! PaJa1!

Milyen, azaz IDE vagy SATA kell?
És mekkora kapacitásu?

Fujitsu 80GB Serial-ATA HDD (2,5") Notebook-hoz (7200rpm, 8MB)
11 760 HUF (bruttó)

Seagate 100Gb
Momentus 5400.2 SATA
12 000 Ft (bruttó)

Western Digital 100Gb
WD1000BEVS Scorpio SATA
12 000 Ft (bruttó)

Ha ide-s kell akkor azt hosszabb ídőbe tellik beszerezni.

A felsoroltakat keddre tudom prezentálni.

Ha kell valamelyik szólj.

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14191) PaJa1 válasza [pH]Lacika (#14190) üzenetére


PaJa1
őstag

SATA, Seagate vagy WD. Legalább 160GB tárkapacitás. Csak nem Sztek boltod van? :)

Vége a KOTR-nak.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14192) [pH]Lacika válasza PaJa1 (#14191) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Nincsen számtek boltom, csak ott dolgozom.
Sajnos nagyker szinten sem látok 160gigás vinyót ami nem Samsung.
Samiból akár 500gigást is tudnék.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#14193) PaJa1 válasza [pH]Lacika (#14192) üzenetére


PaJa1
őstag

Amint már írtam, a samsung bekaphassa, 3 év gari azért hogy mindig visszajárjak? Ez mondjuk a boltnak jó, ahol vettem, mert lehet veszek valami mást is a vinyó javíttatásán kívül. Lehet másnak semmi baja nincs velük, de nálam 4ből 3 szar volt. 1 ép samsung vinyóm van :D

Már megy a rush! Akár fánkolhatnánk is majd valamikor. Szerintem holnap délelőtt én csinálok 1 dagadó szobát. Kell a lé 4runner tuningra, Morellora és Outlanderre, vagyis annak a tuningjára. A Morello árát egy óra alatt össze lehet hozni :DDD

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14194) csaba0223


csaba0223
senior tag

Bugos az új pálya! Ma mentem 1 versenyt Hifi-vel kicsúsztam, nyomtam 1 rescuet és fél körrel ő elé rakott! Aztán ő is kipróbálta! Nála is ugyan az! Azt Mondta hogy jelenti! :K

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14195) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#14194) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor olyan wr-t megyek hogy csak na.. :D

magyarsrac

(#14196) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#14195) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nem hiszem! Az a baj vele hogy kapsz közben 1 checkpoint missed-et!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14197) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#14196) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát akkor az szar ügy..
Ma este jó neked akkor a liga után?

magyarsrac

(#14198) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#14197) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ott leszek!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#14199) [HUN]-Kisa válasza [HUN]Dani (#14197) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Csá
Dani majd msn en szólj már légyszíves a liga miatt ne, hogy elfelejtsem.
Köszi

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#14200) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

PaJa1!

Nem kaptam jelszót a ligára!!!!! :F

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.