Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14551) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Elnézést kérek a képért tényleg nem ide illik Igazad van Ricco_hun Majd megbüntetem magam büntetésből nem játszok egy napig ;) ui: de amúgy nagyon szeretem a PT-t és azért egy héten vagy hathét napot játszok :DD

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#14552) buvez válasza PaJa1 (#14548) üzenetére


buvez
tag

Szerencse, hogy nálad minden rendben van vele. Én feladtam, elegem lett abból, hogy soha nem tudom belőni egyik járgányt se, mert mindig alkalommal "más". Az utolsó az volt, hogy beleszálltam forteval egy oszlopba. A lendülettől felemelkedett a segge, de nem esett vissza a földre, hanem elkezdett lebegni a kocsi és egyre feljebb emelkedett. Mikor már majdnem elérte az oszlop tetejét, elengedte azt és úgy zuhant vissza földre, érdekes látvány volt. Gondolom vmi hasonló dolog miatt van, hogy a legkisebb szartól is elszáll, mintha nem a földön, hanem a holdon veresenyeznék. Így esélytelen egy "egészségeset" versenyezni is akár. Némelyik upgrade is érdekesen viselkedik, hajtok, hogy meglegyen nagy pénzekért és szarabb lesz a járgány, rosszabb időket megyek vele. Akkor meg minek túrjam fel? Én nem tartozom a "szerencsések" közé, lehet a gépem se elég, a netem se, a franc tudja miért, de vmi nagyon nem klappol.

A német féle cucc annyiban szimpatikusabb, ha vki gyorsabb akar lenni, akkor vmivel nehezebben juthat hozzá ezekhez a tatyóba való dolgokért, nem fog boldog, boldogtalan ilyenekkel rohangálni, sokkal tisztább dolog. Én soha nem használtam csak, hogy előnyhöz jussak másokkal szemben, ha más is használja akkor meg mi értelem van? Max arra, hogy erre is lehessen költeni még.

Amúgy az az itemes kódom volt fentebb, vkinek kell használja, ha már meg nem tette. Nekem nincs rá szükségem, egyébként se használtam volna.

ja és bocs!

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14553) Creative997 válasza buvez (#14552) üzenetére


Creative997
őstag

Ez tényleg idegesítő h mindig megváltozik a kocsi irányítása, nálam most a panamánál van vmi, mintha jobban csúszna, de attól még jól lehet menni vele, csak nem csúszott annyira.

Tegnap ctf-eztem egy kicsit és volt egy gyerek aki a levegőbe emelkedett aztán egyszercsak a földre zuhant, csak pislogtam mint szar a fűben...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14554) dokar válasza PaJa1 (#14548) üzenetére


dokar
addikt

na látod, a TA-ban sokkal jobb a játékélmény :)

extra - SEXRay

(#14555) Isten88


Isten88
senior tag

Ha kell valakinek kód, egy van fölösbe.

(#14556) SSP33DY válasza PaJa1 (#14546) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Úgy uszkve igen 30-40 perc/400.. DE MEGÉRIIIIII ;)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14557) PaJa1 válasza SSP33DY (#14556) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor a fánk még mindig jó :), ott a max bonusz 168% :) és összességében több RPt ad 8 játékosnak mint Xplorerben. Mert itt mind a 8an szerezhetnek pontot, nem csak az aki gyűjt. Itt nem a másik elől veszed el.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14558) JackShephard


JackShephard
tag

Szerintem Paja tök igazad van. Én pont azt érzem amit írtál. Nagy élmény fejlesztgetni a cl1-es autót, nagy élmény TAzni haverokkal, én tényleg ezt szeretem benne. Nem csak RP hajhászás van, hanem játékélmény. Tudom, hogy ez nem LevelR fórum, de ha valaki segítene azt megköszönném. Regeltem a Gamigo-s oldalon, fent van a játék, de nem enged be a szerverre. "Hibás felhasználónév vagy jelszó" Ilyenkor mi is a teendő? Leírná valaki részletesen, érthetően? Köszönöm. :R

(#14559) PaJa1 válasza JackShephard (#14558) üzenetére


PaJa1
őstag

levelr.gamigo.de oldalon kell regelni
aztán aktiválni a kapott emailel a felhasználód, amivel be tudsz lépni a billing.gamigogames.de oldalra
utána mehet a játék is.
asszem ez a sorrend

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14560) Mosquitoo válasza Isten88 (#14555) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nekem jól jönne! :R
szerk: hoppá, közben megjött a sajátom is, akkor mégsem kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#14561) MaciG válasza dokar (#14554) üzenetére


MaciG
addikt

"szinte csak ott mentünk. Valamelyik versenyen iszonyat jót draftoltunk. lehetett balancolni is" - nah igen ez volt régen

Sajnos most sokkal több a kilökős, sportszerűtlen, bunkó, feltartós, nehéz felfogású gyökér az egész játékban. -és ez van ma. :U

Szóval egy kis korrekció után, TA-ban sokkal jobb volt a játékélmény régen. ;)

Régen amúgy én is nagyon sokat TA-ztam, volt egy időszak mikor csak ott mentem, csak aztán a sok senkiházi bitang egy életre elvette a kedvem a TA-tól... :(((

BANZAII

(#14562) sanye89


sanye89
csendes tag

Hol kell megnézni ezeket a kódokat?Vagy akinek van fölösleg küldhet :K

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#14563) Isten88 válasza Isten88 (#14555) üzenetére


Isten88
senior tag

Fölös kódom elkelt.

(#14564) Karibaba válasza Isten88 (#14555) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nekem kellene ha még meg van?

Projekt Torque online MMO

(#14565) dokar válasza sanye89 (#14562) üzenetére


dokar
addikt

tessék, ez még felhasználható:

Your key # is: PQ4R-27GU-ASTR-0353

extra - SEXRay

(#14566) JackShephard


JackShephard
tag

Vazzeg, engem csak nem akar beengedni a szerverre ez a LevelR. Már két accountot is csináltam, de egyikkel sem, aktiváltam is a linkkel. De amikor a játékban a szerverre akarok bejelentkezni, akkor hiába írom be az username-t és a passwordot kiírja, hogy wrong! Valakinek ötlet?

(#14567) [HUN]Dani válasza JackShephard (#14566) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ment egy PM, olvasd.

magyarsrac

(#14568) Mariann294 válasza PaJa1 (#14548) üzenetére


Mariann294
őstag

Akkor az én hozzászólásaimat nem nagyon olvasod :)
Én imádom ezt a játékot,remekül el vok vele,kivéve ha idegesítő bugok vannak pl CTF-nél.
Nekem se jönnek csak karcolnak és máris elvették tőlem.Én meg 200-al nekimegyek és semmi.De ez csak játék szal ez sem ba* fel olyan nagyon....hisz melyik játéknak nincsenek hibái? ;)
CTF és explorer a kedvenc.Meg persze verseny.
TA kiiktatva...mindig kibasznak és elegem lett belőle.De nagy ritkán oda is benézek.
Ha valaki akar itt TA-zni egyszer összegyülhetnénk sokan ;)

Creative:
Versenyben nem meglepő ugye hogy mindig elversz,de CTF-eztünk már?Nem nagyon emlékszem,egyszer össze csaphatnánk erőinket :DD
Ja és miért lettél I 3G I -s?Az mi az?Bocs hogy ilyen buta vagyok. :))

[ Szerkesztve ]

(#14569) Mariann294 válasza bumbalaci55 (#14542) üzenetére


Mariann294
őstag

Most ezt minek kellett ide? :Y

(#14570) Mariann294 válasza buvez (#14536) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi :B

(#14571) Creative997 válasza Mariann294 (#14568) üzenetére


Creative997
őstag

még régebben párat ctf-eztünk, de az rég volt :)

a |3G| meg egy klán, aminek tagja vok.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14572) JackShephard


JackShephard
tag

MegaThanks Daninak!!! Sikerült bejutnom a LevelR-be, köszönöm. :R :R :R

(#14573) buvez válasza Mariann294 (#14570) üzenetére


buvez
tag

nagyon szívesen :K
egészségedre ;)

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#14574) [HUN]Dani válasza JackShephard (#14572) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szívesen máskor is. :K

magyarsrac

(#14575) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Gift kód ,ha kell valakinek:
FLXN-0A48-6SFF-0353
(2 account miatt van 1 plussz és érdekességnek ,beírom ,hogy próbálgattam "régen" ,hogy milyen elöről kezdeni más alapkocsit választva ! Kéremszépen izgalmas vót' ,mert már ismertem a válaszottomat (lion) és a pályákat is = aláztam a nubiaikat 0 tuningal.Kicsit genyaság részemről ,de kiváncsiság nagy úr és azért is hordok levesfogót(szakállat).)

hkv.hu

(#14576) dokar válasza MaciG (#14561) üzenetére


dokar
addikt

rossz szobákba mentek akkor, javaslom nektek: LVL25+ ...

extra - SEXRay

(#14577) rsx


rsx
aktív tag

Jó volt a tegnapi Corvette event :DDD , sajna csak 2-dik lettem de igy is kaptam XP-RP poppert meg egyéb Bp-s cuccokat.Több ilyen kellene :K .Sajna a vette még mindig nem az igazi :( (esetleg nem lehetne, hogy olyan legyen mint régebben :DDD )

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14578) Karibaba válasza rsx (#14577) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Én 3. lettem xp poppert kaptam +bp cuccok. Az de jó jövőre használhatom is. :W :W

Projekt Torque online MMO

(#14579) Creative997 válasza rsx (#14577) üzenetére


Creative997
őstag

Én is 2. lettem, egy nagy hiba elég volt h citizen elverjen :O

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14580) PaJa1 válasza Creative997 (#14579) üzenetére


PaJa1
őstag

bejött egy 3. és 2. hely. Acc csajos nitrós gsxr, keybrd, grighost elvert ;(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14581) Isten88


Isten88
senior tag

Akinek kell, használja egészséggel: HZ8M-MR5W-LA6J-0353

(#14582) rsx válasza PaJa1 (#14580) üzenetére


rsx
aktív tag

Akkor ezért volt olyan piszok gyors nálunk keybrb.Lehet rosszul értelmeztem de nem csak BP volt engedve??Bár ezért nem vettem volna ACC bulát

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#14583) Creative997


Creative997
őstag

Egy jó kis aranyköpés az aeria politikájára: A pénz minden gonoszság gyökere és az embereknek szükségük van gyökerekre!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14584) PaJa1 válasza rsx (#14582) üzenetére


PaJa1
őstag

Volt csaja asszem. már az elején látszott. elment mint a vonat...

Délután fánk? Lesz még egy szoba olyan 23óra magasságában is, remélhetőleg megtelik. A délutánihoz nem tudok konkrét időpontot mondani. Akinek van poppere annak nagyon megéri :)

Crea, megint jó lett :))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14585) Creative997 válasza PaJa1 (#14584) üzenetére


Creative997
őstag

Igyekszem :D
Megkaptam a poppereimet úgyhogy zúzhatunk vagy 2 órát, habár már majdnem eljutottam arra pontra h nincs mire költeni LOL vagyis lenne ha lenne AP-m a maradék AP-s kocsikra...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14586) Mariann294 válasza Creative997 (#14571) üzenetére


Mariann294
őstag

Az tudtam hogy ez egy klán hisz ez logikus...csak mit jelent pontosan? :DD

(#14587) Karibaba válasza rsx (#14582) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nekem is fura volt, nyomtam a nitrót és maradtam le tőle :W :W :W

Projekt Torque online MMO

(#14588) PaJa1 válasza Creative997 (#14585) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem lenne mire ha lenne RPm.
A taknyot kéne feltuningolni, de qrvadrága. És csak ma estig elérhető rá a tunging! Úgyhogy olyan 1,5 millát kéne összecsúszni :D
Nem is beszélve a Tehenemről ami szintén csupasz. Kellene kb 2,5 milla ahhoz, h feltuningoljam az összes autót. Talán jövő hét végére látni fogom az alagút végét :D De aztán megint jönnek újabb verdák, és megint lekapcsolják a villanyt.... ilyen bicikli ez... Bár mostmár lenne pár autó amit eladnék, konkrétan 2. Wizz és Corus - na azok semmire se jók.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14589) Creative997 válasza Mariann294 (#14586) üzenetére


Creative997
őstag

3rd gear

minden rp-s kocsimat fel tudnám tuningolni maxra, csak várok hátha lesz vmi leértékelés ill ha jön ki új RP-s gép (ami nem várható egy darabig) akkor inkább azokat túrom fel, talán. Még 300k és meg tudnám venni az intit és a falcont és akkor teljes a gyűjtemény (amit el tudok érni), 23 RP-s kocsi autó és 4 AP-s, marad asszem 10 AP-s kocsi.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#14590) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na helló. Dobtam pár upgrade-et a Morello-ra. Tényleg csak párat, pl. body-t egyáltalán nem, popper és/vagy csaj nélkül elég nehéz RP-t gyűjteni. Azt nem tudja valaki, hogy mikorra várható a Morello-tuning "véglegesítés"? Mert ha pl. jövőhéten is eljátszák ezt, hogy csak egy kis időre engedélyezik, akkor továbbra is gyűjtök Morello tuningra, de ha innentől kezdve jóideig nem lesz engedélyezve, akkor inkább alkatrészenként költök Spiedo tuningra, úgy érzem jó kis kocsi lenne belőle fullosan. Tehát valaki valami infó a Morello tuning további sorsáról (pl. jövőhéten is játszanak az idegeimmel, vagy mondjuk csak 2009-ben engedélyezik véglegesen).

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14591) Mariann294 válasza Creative997 (#14589) üzenetére


Mariann294
őstag

Miért nem TOP GEAR? :DDD :DDD :DDD
vagy FIFTH GEAR.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14592) PaJa1 válasza Ricco_hun (#14590) üzenetére


PaJa1
őstag

Fingom sincs mikor lesz morello tuning megint.

A spiedot meg próbáld ki test driveban. Nekem nem jön be.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14593) PaJa1 válasza Mariann294 (#14591) üzenetére


PaJa1
őstag

Azért 3. sebességi fokozat mert abban jó driftelni :) Meg mert az elég sokat használt fokozat :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#14594) Mariann294 válasza PaJa1 (#14593) üzenetére


Mariann294
őstag

Áháá :C

(#14595) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

Hála és Köszönet Ofi!!!! :C :R :R :R
(és persze a kiccsaládnak) :DD

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14596) orkaman


orkaman
csendes tag

1) ne nevessetek nagyot, mi az a "fánk".

2) A morello tuningok érdekesek. Gumi4-hez csak 29-es szint kell, a gumi3-hoz 31 :C
De tényleg nagyon drága. Szombaton kicsit nyomtuk explorerben, folyamatosan 8-as csapatokban. Összejött body+1, engine+3 ecu+3 tire+4 susp+3. Fékre már nem maradt RP. Vasárnap már csak párra volt erőm. Hát mit mondjak, wanganon látszik hogy erősebb, de többi pályán nem sokkal vezethetőbb. (grip R+ Aero F+)

Ja és body3 gyorsulása rosszabb mint a body1 :DDD

3) CTF-en ritkán megyek, mert egy-két futam után felmérgel, hogy hozzám se ér és elveszi a zászlót, én meg belerohanok, repül 30métert és semmi. :W
Ja és destroyersek sima betonon legyorsulják a morellomat. :R
Ami azért valljuk be kicsit fura. Előnnyel indultam a kapuig (kb. 20mph ról gyorsulva 110-re)
destoryeres ellenkező irányba állt, és utolért a kapu előtt.

(#14597) Ofi1978 válasza SSP33DY (#14595) üzenetére


Ofi1978
csendes tag

Ha tudok,segítek ;) (mint egy jó kisdobos :D )

(#14598) Karibaba válasza PaJa1 (#14593) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Tegnapi fánkozás elmaradt? Mert én nem láttam senkit aki fánkozott volna, pedig fent voltam!!

Projekt Torque online MMO

(#14599) SSP33DY válasza Karibaba (#14598) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szia Karesz! Hát délután volt 56perc fánk;)
Este meg családi explorer :DDD

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#14600) PaJa1 válasza Karibaba (#14598) üzenetére


PaJa1
őstag

Egy másfél órásat nyomtunk olyan 5 óra körül. Többitől elment a kedvem, este 11re értem be koliba, és akkor már nem volt ingerenciám fánkolni. Meg úgy PTzni se. Most 1 kis szünet van. Megcsömörlöttem

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.