Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#1551) TrueGooner válasza bilon73 (#1549) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Borzalmasan kezeli a labdát, cserébe sosem fárad el, megbízhatóan passzol, és nagyon jól védekezik. Kitűnő Box-to-Box játékos, aki mellé nagyon kell egy technikás középpályás, mert Ő megszerzi a labdát, de utána érdemes vele azonnal passzolni. :D

(#1552) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Bajnokságban néha kötelezővé teszi a játék, hogy eggyel nehezebb fokozaton játszam le a következő meccset.
Ezt hol tudom kikapcsolni? Ugyan is ilyenkor csal a gép, állandóan elvernek....mindent kihagynak a játékosaim. :(

(#1553) TrueGooner válasza ProEvoFan (#1552) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem lehet kikapcsolni.

(#1554) VinoRosso válasza TrueGooner (#1553) üzenetére


VinoRosso
veterán

Dehogy nem lehet. Alt+F4 :DD

(#1555) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Hello mindenki!
Egy kérdésem lenne.Tudok e egy lap képességeit újra elosztani? Meg lett a Rijkaard de kevés védekezést dobtam rá és túl sok passz pontosságot! Előre is köszönöm

Zoolee

(#1556) TrueGooner válasza Zoolee1976 (#1555) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szia!
Igen. My Team > Players > Kiválasztod a játékost, megnyitod a játékos menüt, és Reseteled a Training Pontokat. Ha jól tudom most egy ideig ingyenes (Nem kerül GP-be).

(#1557) Zoolee1976 válasza TrueGooner (#1556) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszönöm a válaszod, nemsokára ki is próbálom!👍 :R

Zoolee

(#1558) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Teamplay fun -ban csak én akadok bele Playstation-on "void" meccsekbe? Simán nyernénk és kilépnek de a győzelmet nem írja jóvá csak ezt írja ki hogy "void match".
XBOX-on még sohasem volt ilyen,de Playstation-on már a harmadik kb 10 meccs alatt! Felettébb érdekes dolog ez.Valakinek esetleg valami magyarázat vagy hasonló?

Zoolee

(#1559) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Div 10 Claudio Soucek és minden a nyakatokba borul!
Engem az ilyenek szopatnap éppen pc-n halálra a egy semmitmondó formációval és gyenge csapattal.Na de hát megkapják a konami felé ai "támogatást" ami semmi esélyt nem hagy nekem.Nálam 4 kapufa plusz 10 gólba tartó lövés, nála összesen három kapura lövés és 3-1 re ő nyer.Ez már kb az ilyenből a 20 ők és azért írok ide,ezt a nyomorult kihívásos PvP játékot hagyjátok a picsába mert ez nagyon gáz.Ahogy az.is, hogy a konami hogyan kezeli az összes feka játékost,ja feka akkor mindegy de tudjon 2x olyan jól mindent mint a fehér barátai! Mintha valami pöcs hosszúság fétis lenne akkor mikor kiosztják a skilleket.Nevetséges ez az egész úgy ahogyan van.

Zoolee

(#1560) TrueGooner válasza Zoolee1976 (#1559) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nézd, én úgy gondolom hogy reálisan látom a világot, és a jelenlegi politikai helyzetet is, nem vagyok LMBTQ párti meg miegymás, de ez a komment azért nagyot szólt. :DD Az ember mérgében jó nagy butaságokat tud írni, már ne is haragudj.

Először is Div 10-ben senki sincs, hiszem a Div. 10-ből egy AI elleni meccsel lehet feljutni a Div. 9-be. Ha valakinél azt olvasod hogy Div. 10-es játékos, akkor az csak abszolút nem Ligázik, de attól még lehet jó játékos. Ha Soucek az edzője, az már jelentheti, hogy kezdő, ez igaz.

Szerintem a legutóbbi frissítés óta nagyon jó a játék. Én legalább is nagyon élvezem az esetek 90%-ában. A fejesek minősége és animációja is baromi jól néz ki az update óta. Nincs ennél jobb focis játék a piacon jelenleg, én ezt most kimerem jelenteni.

Bele kell állni a meccsekbe akkor is, ha 2 vagy 3 gól a hátrányod. Rendszeresen szoktam feljönni ekkora hátrányokból, legutóbb például a mai napon. Azt a 90 percet ha nem tudod nyugodtan, koncentráltan végig ülni, eredménytől függetlenül, akkor nem fogod megrúgni azokat a gólokat sem.

Tényleg mostmár olyan kifogásoknál tartunk hogy a néger játékosok erősebbek? Ne vicceljünk már…

[ Szerkesztve ]

(#1561) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1560) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Négeres részhez inkább nem kívánok reagálni. :D

Ami a játékmenetet illeti, számomra nehezebb lett a védekezés, bár tény sose ment annyira jól, de most még kevésbé érzem mikor kell nyomnom a gombokat.

Alapból sokszor érzek késést, meg nem reagálnak a védőim, amikor a csatárokhoz kerülnek a labdák.

(#1562) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#1561) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nehezebb lett, mert sokkal kevésbé automatikus. A 16-oson belül sokkal nehezebb a szerelés, de ez nagyon kellett a játéknak szerintem.

Én most nagyon élem, pláne, hogy befektettem a 2 héttel ezelőtti Arsenal packba, kiszedtem az összes kiemelt Arsenal játékost belőle. Maradt a nyitások után 1200 coinom, na mondom rápróbálok az öreg Ronaldinhora, hát nem kiesett az első 900-as nyitásból? Hatalmas mázli. :) Elég beteg keretem lett így.

Mostanában elég nagy szerencsém volt, Rummeningge-re és Schmeichel-re is csak játékkal szerzett Coinokat költöttem. Szóval elképesztő sebesség és technika párosul elől.

Menedzser: M. Arteta (Passing +1)

Attack 1: Defending Petit
Attack 2: Attacking Martinelli
Defense 1: Deep Line Petit
Defense 2: Counter Target Messi

Team Strength: 3126.

A Ti csapatotok milyen?

[ Szerkesztve ]

(#1563) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1562) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Nálam live update alapján ilyesmi most. Gullit és Donnarumma szerződése lejárt.

Defensive a két bekkre és counter targetet teszek, akinek a legkevesebb a staminája. No meg, ha nincs a kezdőben anchor man, akkor valamelyik dmf-re teszek deep line-t.

(#1564) ProEvoFan válasza TrueGooner (#1562) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Attack 1: Defending Petit
Attack 2: Attacking Martinelli
Defense 1: Deep Line Petit
Defense 2: Counter Target Messi"
Ennek a működését nem használom, mert nem is értem hogyan működik. Van erről valahol valami leírás? :R

(#1565) TrueGooner válasza ProEvoFan (#1564) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Igen, ingame amikor a Game Plan-t állítod, az Individual Tatics-ban. Ott írja a játék hogy melyik mit jelent. :)
Esetemben:
Attack 1: Defending Petit - Támadásnál Petit egy sorral hátrébb helyezkedik, egy esetleges labdavesztés esetén kevesebb a szabad terület mögötte.

Attack 2: Attacking Martinelli - Támadásnál Martinelli egy sorral felkebb helyezkedik, hogy még jobban belehessen vonni a támadásokba.

Defense 1: Deep Line Petit - Ha a játékos nem Anchor Man, érdemes rátenni a DMF-re, mert ilyenkor Védekezésnél egészen a védősorig visszazár. Így lesz a 3 védős felállásból, védekezésnél 4 védős.

Defense 2: Counter Target Messi - Ha van a támadóharmadban egy kulcsjátékosod, akit nem akarsz kifullasztani és egyébként is gyenge a védekezésben, akkor érdemes rátenni. Esetemben Messi az, aki így végig tudja nyomni a 90 percet a 10-es pozícióban, és fitt tud maradni mivel egyáltalán nem jár vissza védekezni.

De Googleben keress rá, hogy “eFootball 2024 individual tactics”, biztosan feldobja. :)

[ Szerkesztve ]

(#1566) ProEvoFan válasza TrueGooner (#1565) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R

(#1567) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#1559) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nekem is az a benyomásom, hogy agyon van szkriptelve. Divisionban első 4 meccset zsinórban nyertem, 4 pont kellett volna a feljutáshoz, mit gondolsz hányat szereztem? Naná, hogy hármat. Egyetlen egyszer nem tudtam nyerni, 6 meccsből 5-ön kaptam 90+-os gólt, ebből 3-nál meglett volna a feljutás, ha nem kapok gólt. A 'legjobb ez' volt:




Vezettem a 83. percig, amikor egy átlagos hazapassz elől Dida besétált a kapuba, hiába nyomtam, hogy menjen a labda felé és rúgja ki, majd a 96. percben ismét hiába nyomtam több játékossal is egyből a felszabadítást (sejtettem, hogy mi vár rám), az ellenfél benyomorékoskodta a labdát a kapumba.

Div-10es ellenfél ellen én is játszottam divisionben, sőt olyannal is akinek teljesen üres volt az adatlapja (szerintem aki nem ligázik annak üres):

Arról, hogy mennyire nem automatikus annyit, hogy co-opban a múltkor a sorsolt csapattársam rátett valamit a passz gombra hogy folyamatosan nyomva legyen aztán otthagyta az irányítást, és két div1-es volt az ellenfél az eredemény: 0-0. Beállítottam mindent védekezésre, és bár a csapattársam nem helyezkedett semmit, amikor a labda közelébe kerültek a védőim mindig maguktól támadták és szerelték a labdást a többi meg zárta a passzsávot. Összesen 4 kapuralövése volt az ellenfélnek egész meccsen.

(#1568) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#1567) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Nekem nincsen úgymond "bizonyítékom".Legyen annyi elég hogy ez a játék nem arról szól hogy ki hogyan játszik,sokkal inkább arról hogy belenyúlnak durván a játékmenetbe azért hogy annak se menjen el a kedve aki most kezdte, és az is játsszon vele aki több száz eurót ráköltött a sok legendás játékosokra.Agyon szkriptelik az egészet,de sokkal jobb lenne egy havi díjas normális játék.A múltkori kiakadásom is ezért volt,a játékban semmilyen konzisztencia nincsen,minden egyes parchnél újra kellene tanulni.Ez egy idő temető,de nekem sajnos ennél kevesebb van hogy ebbe a szarba fektessem!Ez nem picsogás egyszerű tényszerű állapotjelzés.

Zoolee

(#1569) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A bajnokságból hogyan tudom átmenteni a felállásomat/taktikámat az online meccsekre?

(#1570) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

[kép]
Szoboszlai :)) Végre.

(#1571) matolcsida válasza Zoolee1976 (#1568) üzenetére


matolcsida
csendes tag

attól h még neked nincs időd/affinitásod arra h ezeket a változtatásokat megtanuld és jól tudj játszani nem hiszem, h a játék hibája, ez a lényege h kb 2 havonta belenyúlnak és változtatnak a játékmenetén valamit, 1.0 óta játszom a játékkal és ha még mindig ugyan olyan lenne játékmenet akkor rém unalmas lenne az egész

(#1572) Zoolee1976 válasza matolcsida (#1571) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Értem én mit akarsz mondani és lehetne igazad is,de.Ha egy "szimulátorról" beszélünk akkor nem az lenne a lényeg hogy csiszolják a már meglévő jó dolgokat, és nem az hogy minden patchel szét.asszák az addigi játékmenetet?!Pl a gép elleni játék nagyon élvezetes tudott lenni az előző patchban,de most megint van "baj".Vino Rosso sok videója rá a példa hogy direkt nyúlnak bele az egészbe, ahelyett tökéletesítenék inkább a cég bevételi oldalát próbálják erősíteni mindenféle ai "csalással".Saját statisztikával mit sem törődő játékosok,hol a 67 es gyorsaságú védő utoléri 10m hátrányból 95 ös gyorsaságú támadót kb 15 méteren és szereli,track back 90+ percen keresztül nyomoroncoknak nem fárad el csapatunk soha,noha egész meccsen sprintben közlekednek.Azok a labda pattanások...45+ és vagy 90+ os gólok amikhez nem tudsz hozzá sem szagolni,tudod mikor mindenki elfelejti a csapatodból miért is van a pályán!Az öt méterről pipába tartó lövések, amiket maga mögé nyúlva teljesen irreálisan amúgy "póukemberesen" védnek a kapusok.Amikor 2 VS 2 funban kurva jól játszatok a haveroddal és már 2-0 ra mentek és a 60 ik percben az ellenféltől rage quittel az egyik és beáll a helyére a master ai.Aki egymaga először kiegyenlít és a 4 perces hosszabbítás 7ik percében meg is fordítja a meccset!Szóval az ai túlságosan belenyúl a meccsekbe,nem jó irány ez és ezért vagyok pipa!Pes 3 óta tolom ezt a játékot,volt itt nagyon nagy játék már.11vs11 online stb.Nagyon sok örömöt adott a játék (Pes6,pes 2013,pes2017-2018)de 2019 től nagy a lejtmenet sajna.A pes 2021 nek voltak jó pillanatai,az előző részeket meg elvitt az online nagyjából.De ami most van lvl 105 Messikkel az röhej!Ajánlom figyelmetekbe a "Kiscsillag-A pénz miatt" dalát és akkor ti megértitek mire gondoltam!Písz :R

Zoolee

(#1573) nutella1


nutella1
őstag

Srácok!

Most akkor játszható a játék vagy sem? Csak offline próbálnám. Nemzeti bajnokságok vannak benne? Milyen a játékmenet? Jobb mint a konkurenciánál? Mezeken a feliratok stimmelnek, vagy ugyanúgy szét kell moddolni a gamet mint korábban?

https://erdélyízei.com

(#1574) TrueGooner válasza nutella1 (#1573) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Kérdéseid alapján 90%-ban Te az EAFC-t keresed. De ennek ellenére a játék játszható, persze.

[ Szerkesztve ]

(#1575) nutella1 válasza TrueGooner (#1574) üzenetére


nutella1
őstag

Értem. De létezik olyan komplett mod, mint például ez: [link], ami rendbeteszi a hiányosságokat (mezek, játékos arcok, bajnokságok), és amit a legérdemesebb feltenni hozzá?

https://erdélyízei.com

(#1576) ROBREGGAE válasza nutella1 (#1575) üzenetére


ROBREGGAE
tag

PC-n van hozzá, én is használom. Rendbe teszi a címereket és a mezeket, viszont a csapatnevek nem változnak. Talán még a bírómez illetve az kurva ronda eredményjelző színe változik patchet követően. Ha érdekel majd belinkelem otthonról.

(#1577) nutella1 válasza ROBREGGAE (#1576) üzenetére


nutella1
őstag

Elnézést, elfelejtettem írni, hogy PC-n játszom, igen. Konzolon nem lehett moddolni, úgy tudom. Privátban kérlek küldj majd linket, Köszönöm.

https://erdélyízei.com

(#1578) nutella1


nutella1
őstag

A gameplay, a játékosok mozgása, folyamatossága, a kapuralövések, stb, szerintem mérföldekkel jobb mint az EA sports Fc-ben. Az meg sem közelíti ezt. Így a játékélmény is sokkal jobb. Viszont a licenszek hiánya, a játékosok kamunevei ugyanekkorát rontanak az összképen. Azért volna jó, ha ehhez a 2024-es részhez is volna egy olyan mindent átfogó patch, amivel lehetne moddingolni a játékot. De ahogy rákerestem, nem találtam még ilyet. Korábbi Pes-hez, pl. a 2021-hez létezik olyan patch, ahol mindezek rendben vannak? Mezek, játékos és csapatnevek, classic playerek, stb?

https://erdélyízei.com

(#1579) TrueGooner válasza nutella1 (#1578) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

itt szemezgess: Evo-web

(#1580) matolcsida válasza nutella1 (#1578) üzenetére


matolcsida
csendes tag

mivel az efootball 24( minden év szeptemberében a nevében a szám eggyel nagyobbra vált) online módra koncentrál ezért itt nem fogod tudni ugy kiélni magad mint a 21-es részben, rendes offline karrier pl nincs is, évek óta ígérgetik de de sehol semmi még mindig, ha mindenképpen offline szeretnél játszani és nem zavar h a gameplay másabb mint a jelenleg is futú 2024ben, akkor a 21-es résszel kell játszanod, ha nem akarsz sokat szöszölni a moddolással akkor a pessmokepatch csapatától az SP Football Life 24-et ajánlom, nem kell hozzá a játék sem ( se eredeti se tört verzió) egy külön álló (standalone) játékot csináltak belőle, leszeded a fájlokat és telepíted a játékot és már le lesz licenszelve minden, de a weboldalukon részletesebb leírást is találsz h miket tartalmaz

(#1581) nutella1 válasza matolcsida (#1580) üzenetére


nutella1
őstag

Utánajárva, ugyanezeket olvasva, pár napja már megléptem ezt, de azért köszönöm a kommentet! :R

https://erdélyízei.com

(#1582) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A játék online része minden csak nem foci. A lényeg, hogy minél több támadó legyen elől. Egyből előre küldik a labdát, mert úgy is több lúd disznót győz. Védekezés? Minek? A játék sokszor pontatlanul passzoltat a játékosaimmal, igy nem is kell annyi védő hátra, mert így van leprogramozva a gameplay.
Ez a játék továbbra is AI ellen élvezetes., az online része egy rossz vicc, arcade játékteremi fossss.... :(

[ Szerkesztve ]

(#1583) VinoRosso válasza ProEvoFan (#1582) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezért kell az attack/defense levelt visszavenni egyel, plusz minimum 2 DMF-et használni (én többnyire hármat szoktam). Egyedül posession game ellen érdemes balancedon hagyni az attack levelt, mert ott több veszély van abban, hogy az ellenfél körbepasszol mintsem hogy lekontráz.
Nálam mindig lésztámfölény van hátul, legrosszabb esetben elpasszolgatok ott és az ellenfél nem jelent veszélyt a kapura. Ha esetleg meg letámad az a saját kapujára lesz veszélyes, ugyanúgy kipasszolom és a saját térfelén meg mint kés a vajban megyek kapuig a nyílt védekezése miatt.
Taktikailag szerintem lehet alkamazkodni online, amivel nehéz mit kezdeni az a script.

(#1584) ProEvoFan válasza VinoRosso (#1583) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elismerem, bennem van a hiba. :)
Div3ból nemtok feljebb menni...ami idegesítő, hogy a 10 veresegből talán 3at érzek jobbnak nálam.

(#1585) VinoRosso válasza ProEvoFan (#1584) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én se tudok feljebb jutni, nem tudok elég időt beletenni. Addig tudok menni ameddig csont nélkül feljutok, meg max még egy kört. DIV3-ban mindig kell újráznom, néha DIV4-ben is. Majd ha nyugdíjas leszek talán :DD

Én sok jobb játékossal játszok, annak ellenére, hogy Div3-ig jutok csak sok Div2-Div1-es ellenfelet sorsol. Nem mindig nyernek, van amikor engem tol a gép, és sokszor van, hogy nem tudnak mit kezdeni a taktikámmal. Viszont akad olyan is, hogy nyernem kellene egy jobb játékos ellen de a gép megtolja. Alig van helyzete, nekem meg egy csomó, és lehetetleneket véd a kapusa, az enyém meg belepkézi az egyetlen helyzetét amit összenyomorog.

Nekem mindig az az érzésem, hogy ha nem költ valaki a játékra akkor azt próbálja meg elérni, hogy az idejével fizessen érte. Pl azt volt a szokásom, hogy amikor felmentem DIV3-ig akkor utána letettem a további játékról, mert tudtam, hogy kicsi az esélye, hogy egyből felmegyek DIV2-be, erre egy idő után elkedte ugyanazt csinálni DIV4-ben mint DIV3-ban, amikor közel kerültem a feljutáshoz beindult a Benny Hill show.

Vagy most pl ezek a 90+-os gólok egyfolytában. Azt csináltam, hogy amikor láttam, hogy tolja az ellenfelet a gép kiléptem a meccs elején. Na erre azt lépte, hogy max 1 gólig enged el, utána mindent kihagyok még a kapu torkából is, aztán a 80. perctől jön a fekete leves. Nyilván ha vezet az ember nem lép ki, a 90 perc után meg már minek, válaszolni meg nincs idő a találatra.
Érdekes módon amikor jött az idei update és úgymond 'jó' lett a játék rengeteg 6-7-es gólkülönbségű meccsem volt, most elvétve akad olyan amin 2-vel nyerek akármilyen gyenge az ellenfél. Pedig nem lettem se jobb se rosszabb játékos, ugyanaddig jutok mint előtte, és akkor felmerül a kérdés, hogy hova tűntek azok az extra gólok?

(#1586) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Div3ban obline nem értem hogyan csinálják,, de nem tudom elvenni tőlük a labdát ha rácsavarodnak. Meg állandóan szerelnek, ami nálam lehetetlen.
Na mindegy....ami nem megy, nen erőltetem. :D Maradok offline bajnokságokban.

(#1587) nutella1


nutella1
őstag

Feltettem a Smoke Patch Football Life 2024 1.10-et. Ugye ez a legutóbbi frissítés, ha jól tudom?
Viszont a legend playerek közül, például a Laudrup testvérek arca nem stimmel. Nem értem miért, mindent a telepítési útmutató alapján csináltam.
Régóta PES-ezem, anno használtam editor programokat is a cipők, mezek, arcok, stadionok variálására is.
Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e véletlenül olyan option file-ja valakinek, ehhez a patch-hez, amelyben minden legend player arc helyesen szerepel? Ha volna valakinek, kérem írjon rám privátban.

https://erdélyízei.com

(#1588) Cambi válasza nutella1 (#1587) üzenetére


Cambi
tag

Anno amikor olvastam erről a standalone verzióról, a honlapon külön kellett letölteni egy nagy méretű FACE packot. Alapjáraton nem tartalmazta a patch az arcokat. Lehet ez van a háttérben. (Vagy még nem készültek el az összes arccal esetleg.)

(#1589) nutella1


nutella1
őstag

A védekezést hogyan tudom átállítani manuálisra? Nálam a játékosok automatan védekeznek. Nem értem miért.? Hogyan tudom megoldani, amikor átváltok a játékosra, azzal mozogni is tudjak?

https://erdélyízei.com

(#1590) csababarca


csababarca
őstag

Sziasztok.

Mi lehet az oka, hogy pár napja a büntetőlövőnél, illetve bármilyen meccsnél egy vékony szürke fátyolszerű kép fogad? Látom a játékosokat, tudok játszani, de rajta van ez a fátyol.
Próbálkoztam újratelepítéssel, de ugyanez a gond.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1591) VinoRosso válasza csababarca (#1590) üzenetére


VinoRosso
veterán

Heló,

töröld le a szemüveged :DDD (bocs nem tudtam kihagyni).

A viccet félretéve nálam nincs fátyol, visszatért viszont egy régi glitch, csere után megváltozik a meze a játékosaimnak, sötétebb és fakóbb lesz. Annyira nem zavar, de ha jól emlékszem egy VGA driver frissítés anno ezt orvosolta. Lehet ezzel kellene próbálkoznod neked is.

(#1592) csababarca válasza VinoRosso (#1591) üzenetére


csababarca
őstag

Meglett a hiba.
Valamiért ingame a beállításokban lement 0-ra a fényerő meg a kontraszt.
Visszatettem 50-re, és jó lett.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.