Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) Aprósólyom válasza Grave_444 (#29749) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nálam sajna sehogy se tökéletes. DX11 egy fajta szituációkban teljesít jól. Más mapon más helyzetben meg a DX11E.

Próbálkozni fogok a DX12-vel, hátha. Annak még nem adtam sok időt.

Jevons paradox

(#29752) Zoolee1976 válasza Aprósólyom (#29751) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Hogyan lehet valahogy normál módban egy Sanhokot vagy Vikendit kicsikarni? Esküszöm számoltam és tizenötödjére is azt a szájba basz.tt Erangelt "sorsolta" be.Most vagy én csinálok valamit rosszul,vagy a fejlesztők még szánalmasabbak mint gondoltam!?

Zoolee

(#29753) Scale válasza Zoolee1976 (#29752) üzenetére


Scale
őstag

Nekem még sose adja be erangelt hanem mindig valamelyik dzsumbujos pályát :(

(#29754) Zoolee1976 válasza Scale (#29753) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Mekkora f.s már hogy az ember nem választhat mappot! Inkább várok negyed órát egy Vikendire vagy Sanhokra,mint Erangelre és főleg arra az ótvar sivatagi scope showra.

Zoolee

(#29755) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Még 1 egész jó DX11/11E/12 összehasonlító: https://www.youtube.com/watch?v=Agt1z3-rsKA

Jevons paradox

(#29756) Grave_444 válasza Aprósólyom (#29755) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Az a baj nem lesz egyértelműen jobb egyik sem.
Általánosságban DX11, de ha nagyvárosban vagy kapcsolj DX11E-t. :N

[ Szerkesztve ]

(#29757) Scale válasza Grave_444 (#29756) üzenetére


Scale
őstag

Játék közben kapcsolgatni lehet a legjobb :D pubg magától is megoldhatná

(#29758) Grave_444 válasza Scale (#29757) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Viccból írtam, újra kell hozzá indítani. Mondjuk alt+f4-el vissza tudsz jönni a meccsbe. ;]

(#29759) PeL válasza Grave_444 (#29758) üzenetére


PeL
addikt

Közben meg lelőnek ;]

(#29760) Grave_444 válasza PeL (#29759) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Egy sörözős hosszú esti játék közben sem csak lobbyban kell mosdóba menni. ;]

(#29761) Scale


Scale
őstag

Amúgy ha valakinek lenne kedve csapatban játszani néha/időnként akkor szívesen csatlakoznék. Pubg-ben igaz olyan sok órám nincs viszont veterán fps játékos vagyok (jelenleg aktívan cs2-zöm csak keresek valami változatosságot), illetve battleroyale játékokban is ismeretes vagyok, szóval igazából pubg-ben főleg a pályák ismeretlensége ami akadály egyelőre, játékmechanikák nem túl bonyolultak, mondjuk pubg mobileban van jó sok órám, amikor kijött akkor játszottam vele :D
Akit esetleg érdekelhet az írjon ide vagy privátot hogy összebarátkozhassunk :DDD

(#29762) DiszNóÓl válasza Scale (#29761) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

tpp/fpp, normal/ranked? :U

HATER

(#29763) Scale válasza DiszNóÓl (#29762) üzenetére


Scale
őstag

Idáig főleg FPP és normalt mentem. Normal maradni fog valszeg egyelőre míg "gyakorlok", meg mondjuk új társakkal is először jobb azt menni, bár ki tudja, felőlem mehet ranked is. Nyilván unranked vagyok.

(#29764) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#29762) üzenetére


Grave_444
nagyúr

TPP-ben annyira másképp kell harcolni, mintha nem is ez a játék lenne.
Néha véletlen elindítok ilyet is és közben folyton váltogatom a nézetet.
Fal mögé benézni vicces. :DDD

(#29765) Dlite


Dlite
tag

Négy - öt? - év után újra felraktam a játékot :D (sok focimanager meg EU4, CK3 után kellett egy kis kikapcsolódás). Esküszöm nagyon jól szórakoztam. Jobb napjaimon is max közepes játékos vagyok, de inkább az alsó szintet súrolom. Viszont tegnap - ahhoz képest hogy ezer éve nem játszottam - elég jól ment. Lehet ennyit számít egy 144Hz-es monitor? Mintha gyorsabb lettem volna, bár lehet ez csak "gamer placebó" :D

RTX2060 I5-9500

(#29766) kigyi_23 válasza Dlite (#29765) üzenetére


kigyi_23
addikt

Megunták a nagyok, vagy egyszerűen pontosabb lett a játék. Én is rég nem játszottam aztán kb 2 hete felraktam haverral nyomtunk azóta pár kört és mi is ezt tapasztaltuk. ANnyi, hogy nálam nem változott a konfig.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#29767) Dlite válasza kigyi_23 (#29766) üzenetére


Dlite
tag

Igen, tuti kevesebb jó játékos van. Én a megjelenéskor játszottam akkor nagyon rá volt pörögve a gamer közösség nagy része.

RTX2060 I5-9500

(#29768) lafaty80


lafaty80
őstag

Biztos hülye kérdés, teamkill-t hogy (melyik opcióval) lehet report-olni? (csak én nem találom?)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29769) lafaty80 válasza lafaty80 (#29768) üzenetére


lafaty80
őstag

tárgytalan...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29770) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Használt valaki steelseries sonart? Felraktam tesztelni szerintem egész korrekt az alap pubg eq beállítással. Igaz vannak hangok amik nagyon hangosak gyakorlatilag amikor kapok egy fejlövést hallom ahogy reccsen a sisak a fejemen elég durván. :D A lépések és lövések iránya és távolsága teljesen ok!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#29771) babcehh válasza Kiskutya (#29770) üzenetére

Én azt használom, Steelseries arctis nova pro wirelessel.
Amikor haverokkal játszunk, akkor általában én szoktam először meghallani, ha valaki körülöttünk settenkedni próbál.

(#29772) kigyi_23 válasza Kiskutya (#29770) üzenetére


kigyi_23
addikt

A tegnapi kettőnek a hegy oldalon biztos nem volt :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#29773) Grave_444 válasza Kiskutya (#29770) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nálunk általában én hallok a legpontosabban, értsd ha hátulról lőnek is be tudom határolni szinte teljesen pontosan. Egy ilyen csoda fejessel full alap beállítások mellett. ;]
Próbáltam "jobbakat", drágábbakat, de ez vált be. Már a harmadikat fogyasztom belőle.

(#29774) Aprósólyom válasza Kiskutya (#29770) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Próbáljátok ki Equalizer APO-t-. A saját hangrendszerhez és fületekhez lehet beállítani a rendszer hangot elég részletesen.

Jevons paradox

(#29775) Kiskutya válasza kigyi_23 (#29772) üzenetére


Kiskutya
veterán

:D

hmm...

(#29776) Kiskutya válasza Grave_444 (#29773) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ki gondolná hogy egy ilyen füles fog beválni! :D Én most egyelöre tesztelem ezt a sonart de elég jónak tűnik egy Razer kraken tournament fülessel! [link]

hmm...

(#29777) jimpo


jimpo
aktív tag

Cseréltem processzort 5600 -> 5800X3D minden más maradt a gépben.

Az AIDA64 Cache & Memory Benchmark szerint csökkent a memória késleltetés :F Pedig csak betöltöttem azt az egyetlen elérhető memória profilt, amit eddig is használtam. :U

Replay-t futtattam azonos vegyes grafikai beállításokkal, a régi és új procival is 1080p felbontáson. Duplán futtattam egymás után a Replay-t. Erangel map, azon belül Yasnaya Polyana az első 5 percben rengeteg ellenség, volt is durrogás rendesen. ;] Itt az erről készült benchmark.

Majd a második 5 percre csökkent a számuk, a java bot volt második felvonás itt. Ahogy csökkent az ellenségek száma, úgy tört egyre magasabbra az alacsony-képkockák száma. Ez processzortól függetlenül megtörtént. :K

A frametime sokkal alacsonyabb lett a cserétől, érzetre is fényévekkel simább a játék. Persze az alacsony képkockák számai is jóval, néhol 40-50%-al magasabbak lettek. :Y

A maximum képkocka perpill 178 FPS -re van korlátozva a játékban, mivel magasabb képkockáról feltűnő volt ha a "mélybe" zuhant. Szerintem most már emelek rajta egy picit... :))

El leszek a konfiggal még egy darabig.
Gondoltam megosztom itt mire számítson, ha valaki cserén gondolkodik. ;)

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#29778) Orgi


Orgi
őstag

Nekem eddig nem volt ilyen problémám, de a mai patch óta olyan iszonyatos laggolás jön elő skines emberek környékén, hogy játszhatatlanná válik a játék, a 3 társamnak is, 2 meccs után be is fejeztük mára, eddig semmi ilyesmi nem volt és senkinek nem változott semmi a gépében tegnap óta. Más is tapasztal ilyesmit?

(#29779) saen válasza Orgi (#29778) üzenetére


saen
Topikgazda

Már a készítő is írt róla, dolgoznak a javításon.

(#29780) nyamsas válasza Orgi (#29778) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Solo-ba is ugrál az fps, van még mit csiszolni a game-n. De az új map valami meseszépre sikeredett. :)

(#29781) DiszNóÓl válasza Orgi (#29778) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

nekem 1 meccs alatt akadt be 2-szer 20fps környékére kb 20 secre, társamnak 1-2 fps-re :DDD bár nem hiszem hogy a skinek miatt, egyszer senki nem volt mellettünk :K

[ Szerkesztve ]

HATER

(#29782) Orgi


Orgi
őstag

Köszi mindenkinek!

(#29783) Aprósólyom válasza jimpo (#29777) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Szép előrelépés.
Egyébként olyan RAM-od van, ami a leírásodban is szerepel? Tuningolod? Mert elég érzékeny rá a PUBG. Érdemes finomhangolni.

Jevons paradox

(#29784) jimpo válasza Aprósólyom (#29783) üzenetére


jimpo
aktív tag

Igen azok a Gskil Aegis memóriáim vannak.

Tuning nincs rajta, csak a gyári profilt aktiváltam.
Finomhangolás lesz majd egyszer, de így is fényévekkel simább a játék.

Stryd Next Gen

(#29785) Aprósólyom válasza jimpo (#29784) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ha jól tudom, azokon is sokat lehet javítani. Érdemes. PUBG esetében különösen. Nézzél be egy RAM topikba, ott biztosan tudnak segíteni, instruktálni, hogy ne kelljen egy fél napot rászánnod.

Jevons paradox

(#29786) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Nem csak az új map-on vannak fps droppok, meg olyan mintha beakadna néha.... valami félrement az update-el.
Vagy valaki tapasztalt hang bug-ot? Elkezdi lőni a kocsi kerekét, bemérem, és teljesen más irányból kezd el lőni engem, mint ahogy bemértem a hang forrását. Mi a franc ez?? :(((

(#29787) Aprósólyom válasza nyamsas (#29786) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Én iszonyatosan ideges voltam minden vacakra, mert sokminden kifejezetten hanyag és amatőr dev. munkára vezethető vissza, de szépen lassan kezdem úgy nézni, ahogy wackyjacky mondta az egyik videóban, hogy ő ezekre feature-ként tekint. (Pl. a saját serpenyőd felfogja a TNT robbanását, de az enemy belehal.)
A szar hangokat fogd fel a adrenalin növelő, gameplay nehezítő feature-nek... ;]

Jevons paradox

(#29788) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

Ugrás közbeni követést le lehet tiltani valahol a beállításokban ?

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#29789) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Első jobb kör 2 hét kihagyás után. :)

[ Szerkesztve ]

(#29790) Grave_444 válasza Grave_444 (#29789) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Következő kör csirke. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29791) nyamsas válasza Aprósólyom (#29787) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Jah, csak ez nem ilyen egyszerű. :) Sound bug mint "feature".. :U
Más, most szemezek a battle pass-al. Ez a 30+ szintes megoldás fekszik nekem, eddig még sosem tudtam volna kifarmolni az 50-60 szintes pass-t. De ha megvásárolom a 15€-ós változatot, akkor a pass +10 szint mellé megkapnám a surviver pontokat is?
(szintenként 5-öt)
Köszönöm az esetleges választ előre is!

[ Szerkesztve ]

(#29792) nyamsas válasza nyamsas (#29791) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Már nem lényeg, beruháztam rá. :) Szerintem megérte, nekem mint casual gamer.

(#29793) Orgi válasza nyamsas (#29792) üzenetére


Orgi
őstag

Helló, mint szintén full casual érdeklődnék, hogy mire jó megvenni most igazából, ad vmi jelentős plusz dolgot? És a rankedben van rá esély, hogy szintednek megfelelő emberekkel rak össze vagy ott is lealáznak az 5+ év játszó ezres szintűek? :(

(#29794) DiszNóÓl válasza Orgi (#29793) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

skineket :U van rá esély, bronzban szarabbakat ad, felette már mindegy ;]
több ezer órával is lehet szar valaki, a rank nem jelent semmit, mert fekszel a bokorban és jön a + diamondig, de annak én nem látom értelmét :DDD map ismeret / gondolkodás > aim.
persze ha tátott szájjal néz vki bele minden kar lövésbe azon nem lehet segíteni :U

HATER

(#29795) nyamsas válasza Orgi (#29793) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Ez volt az 1. pass amit behúztam. Tetszettek a tradicionális skinek. Meg itt csak 30+pár bónusz szint van, nem 50-60....
Tegnap értem a pass végére, jelenleg 41-es vagyok aszem benne.

(#29796) Thom95


Thom95
tag

Sziasztok, először is Boldog Új Évet minden kedves Fórumtársnak! :)
Az ünnepek alatt rákaptam picit erre a PUBG-re, (elég amatőr, “koca” gamer vagyok) aztán sokszor jó lenne értelmes emberekkel egy csapatban lenni. (Nagyon ritkán van ilyen mázlim).
Van valaki aki azért játszik rendszeresen innen vagy alkalmanként? Csatlakoznék párszor, (heti 4-5x 1-1 órára kb) bohóckodni kicsit.

(#29797) draco31


draco31
veterán

Hello!
Öcsém Xbox-on játssza néha ezt. De most PS5-re készül váltani.
Hogy lesz meg ez a profil így? Weboldalon kell profilt összekötni, vagy más mód?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#29798) Tressy válasza draco31 (#29797) üzenetére


Tressy
senior tag

Nem crosslinkes a játék igy elvileg nem lehet

(#29799) Thom95


Thom95
tag

Sziasztok!
Eddig 2-3 hete folyamatosan hibátlanul futott a játék, tegnap óta indokolatlanul Crash Report és be sem indul.
1. Újratelepítettem már
2. YouTube videókon végig mentem
3. Msi Afterburnert kikapcsoltam
4. Szoftver Updateket ellenőriztem
5. Gépigény maxos (adatlapomon)
6. VGA-n csak uV van, oc nincs.
7. 2-3 hétig ment gond nélkül.
8. Fájlokat ellenőriztettem.
9. Windows eredeti.
Több ötletem nincs. Esetleg valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#29800) adakiller válasza Thom95 (#29799) üzenetére


adakiller
senior tag

6-os pont nálam a 3080-nál problémás volt. minden más játékban tesztben hibátlan volt, pubg crash-elt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.