Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) Grave_444 válasza PeL (#29450) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Majd azért lehet megpróbálom kicsit később. :)

(#29452) Don.Corleone válasza PeL (#29450) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Őszintén van ebbe bármi anti-cheat? Abszolút megértem a felháborodásodat, én sajnos alternatíva mellett illetve úgy az elmúlt 6 év végett kitartok.. de amikor havernak a reportjára 1!!!! nap bann-t kap az illető, úgy elgondolkodok hogy wtf játszok vele.. vikendi spec nekem tökre tetszik, de mikor pickelem a srácot m24-el, 1-es sisakkal még noki sincs, engem meg egy lövésből lekap mikor fullos 2-es sisakom van karral....

(#29453) DiszNóÓl válasza Don.Corleone (#29452) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

van és nincs is :DDD minden online játákban csalnak, felesleges körök ezek. sose lesz olyan ac ami tökéletes :(( "m24-el, 1-es sisakkal még noki sincs, engem meg egy lövésből lekap mikor fullos 2-es sisakom van karral...." pedig ha fejbelövöd knockolod :U

HATER

(#29454) Don.Corleone válasza DiszNóÓl (#29453) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Ez sajnos így van, néha-néha warzone-t játszok, de spec nekem ott a harc az ami kevésbé tetszik, minden más fényévekre van a pubg-től, de valahogy mégis a harc-lövés adja a sava-borsát.
Az ominózus esetnél, egyik haver már kiesett és engem figyelt, ő sem értette.. szerinte 2 tisztán fejen csattant... én meg mikor karral egyből knockolódtam nyomtam is egy alt+f4-t mert elszállt az agyam az idegtől. :O :DDD Amúgy meg top5 lettünk és lett valami ~640 hitpoint, aminek a nagy részét ott szereztem, mert amúgy nem volt más kontaktunk. Szóval értehetetlen, de annyi ilyen volt, csak mostanság valahogy sokkal több a csaló és jobban felránt.

(#29455) lafaty80 válasza Don.Corleone (#29452) üzenetére


lafaty80
őstag

Van... mi... azaz akik jelentenek is :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29456) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Nagyon tetszik ez az oldal. :DDD Nem is kell rögzítenem, elég ha streamereket lövünk le.
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#29457) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!

Van olyan BR vagy más hasonló multi lövöldözős játék amin PC-n és IPAD-en együtt tudnák játszani a gyerekemmel?

Köszi.

(#29458) Golden9 válasza odipapa (#29457) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Azonnali játékos kérdések órája topik.

[ Szeretkezve ]

(#29459) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

[link] :DDD ezért szeretem ezt a játékot

HATER

(#29460) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Hátha tudtok választ a kérdésemre.
Nem vagyok jó játékos,de hogy a vérbe van az,és láttam hogy más is panaszkodott,meg a komáimmal is megbeszéltük,hogy van nap amikor minden körben tudunk hozni 2-3 killt, mellé 4-600 damage-t fejenként, másnap meg kiszopunk az összes körben.tegnap este 8tól 11ig nyomtuk duoban és 3 óra alatt nem tudtam 100 killt összerakni,mert ahogy kinéztem egyből fejes,fejes,fejes,fejes,azt hittem letöröm a kijelzőt...nem voltam semennyire fáradt,vagy előtte nap kipihentebb,nem drogozok,nem iszok,de ne mondja már senki,hogy egyik napról a másikra ennyivel gyengébb/jobb lennék,mint előtte.ping 40-60 között mindig! packettloss meg semmi.
Na?! :D

Mr.Brightside

(#29461) DiszNóÓl válasza Pocee (#29460) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

helló, nem mindig adhatja a gém :B kedden pl nekünk se adta, előtte meg igen :)

HATER

(#29462) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#29459) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ez igen. ;] Főleg, ha direkt volt.

(#29463) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#29462) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem tudtuk hogy jönnek, utána már mindegy volt :DDD

HATER

(#29464) pehaa válasza DiszNóÓl (#29461) üzenetére


pehaa
tag

Ismerős, ma nagyon nem adta… :DDD




Meg volt ilyen is (egyedül általában TPP, duóban FPP):

(#29465) Nono76 válasza Pocee (#29460) üzenetére


Nono76
tag

Ezt a posztot én is írhattam volna. Szórol szóra. Ugyan ez történik velünk is. Az meg hogy mindig fejesbe halunk bele, hát nem tudom kezd kiakasztó lenni.

[ Szerkesztve ]

(#29466) Pocee válasza Nono76 (#29465) üzenetére


Pocee
senior tag

Idegtépő...ráadásul rosszul írtam mert 100 damage-t nem tudtam összerakni összesen nemhogy killt ;]
Lvl 500 vagyok, nyilván ez semmit nem jelent,mert így 40 évesen nem életcélom legjobb lenni, pusztán 2-3 esténként egyszer egyszer kikapcsolódni 8-11ig,de ennyi fejest tgltn ellen sem tudnék elszenvedni,és én sem vagyok egy azonnal harcpárti,csendes sunnyogó saroktól sarokig taktikázó,de ezek az egy golyó egy fejes halások rohadtul nem nyugtatólag hatnak egy szar nap végén,hanem még inkább ideggel fekszek le :DDD
Van amikor meg kurva jól lehet csatázni,nem halunk meg egyből,sérülünk,de azt lehet gyógyítani.
Csak kíváncsi lettem volna,hogy mi lehet az ok,arra gondolok,hogy látom a hivatalos csalás oldalakat amiket pénzért meg lehet venni,esetleg egy nagy frissítés blokkolja ezeket,de aztán azok a programozók is utolérik magukat és kijátszák a kiskapukat,nem tudom,csak agyalok.

Mr.Brightside

(#29467) saen válasza Pocee (#29466) üzenetére


saen
Topikgazda

A te teljesítményed sem egyenletes. Nagyon sokváltozós dolog, mindenkinek vannak gyenge napjai, még a jóknak is.

(#29468) Pocee válasza saen (#29467) üzenetére


Pocee
senior tag

Bocs de ez az általános maszlag engem nem győz meg,az ellenség azonnali megpillantasa egygolyós fejes az nem hullámzó teljesítmeny hanem 0 és védhetetlen.
Ugyanakkor mi okozza hogy máskor könnyedén megyunk folyamatosan 500-1000 között? Pont hogy ennyire nem lehet hullámzó.
Ha pingelnék még elgondolkodnék ,hogy igazad van,de én 60 fölé még soha nem mentem.
Vagy Te nem hiszel a csalásban?

Mr.Brightside

(#29469) PeL válasza Pocee (#29466) üzenetére


PeL
addikt

Én is ezek miatt hagytam nemrég ismét abba egyrészt, másrészt a borzalmas csapattársak miatt. Nyilván utóbbi is nagyban rájátszott arra hogy minden szituációból szarul jöttünk ki, de rengeteg frusztrációt okozott az is hogy állandóan lelőtt minden jött ment, random 10 - 500-as szintű, teljesen mindegy volt hogy kicsoda. Rám jött, vagy én mentem rá, aztán úgy ledaráltak hogy köpni nyelni nem tudtam sokszor. Leginkább azokon csesztem fel magam, mikor látom hogy alacsony szintű a játékos aki lelőtt, kíváncsiságból ránézek a profiljára és látom hogy épphogy 1-es K/D-je sincs. És sokszor bead nekik olyanokat a játék, hogy rajtam lövik meg életük fragjét. Jesszus, de hányszor volt ilyen... :U Persze mikor már tilten voltam az adott napon akkor már tényleg csak az én hibámból történtek ezek valószínűleg. Pl. mikor elütnek úgy autóval hogy jó egy méterrel előttem csúszik el az autó egyébként... Amiatt is haltam rengetegszer, hogy látszólag szétlőttem az enemyt mert folyamatosan volt vérzés, ő meg fordulásból duplán pofán lő bármilyen szituációban és látszólag instant meghalok full hpról. Death camben meg 2-3 hiteket regisztrált a játék nekem, mikor kb. fél tárakat kilőttem az enemyre. Ennyire azért nem lövök szarul... 4800 órával :D Régebben én is minden második harmadik meccseken legkésőbb 5+ killeket hoztam, néha becsúszott 1-1 win is, de most meg zsinórban jöttek állandóan a 0-1 killes körök és win közelébe sem kerültünk kb sose, szerintem főleg az állandó hot drop ugrálások miatt. Aztán azt hagyjuk is hogy a társaim sokszor ugrani se tudtak rendesen, mert valamelyik vagy elkésett, vagy nem is oda ugrott ahova mi, hanem több házzal arrébb. Olyankor mindig lelőtték valamelyikőnket. Gyakorlatilag loot és lobby szimulátor volt nekem a játék az utóbbi napokban - hetekben. Aztán meguntam ezt, és inkább úgy döntöttem hogy pihentetem jó időre ismét, mert már kedvem sem volt egyáltalán játszani, persze a többiek folyton hívtak hogy menjünk pár kört. Én voltam a hülye, hogy beleálltam ebbe, mert próbáltam optimistán hozzáállni. Aztán végül szerintem ez okozta a teljes kiégésemet. Szerintem ha nem megy épp a játék, nem szabad sokat erőltetni. Tartani kell pár nap szüneteket. Én már lehet vissza se rakom többet, mert nem fogok megint ugyanazokkal a 0 taktikai érzékkel rendelkező csapattársakkal játszani mint eddig, az biztos. Ott rohadjon meg Inkább akkor... :N

[ Szerkesztve ]

(#29470) lafaty80 válasza Pocee (#29468) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem kötekedni akarok, csak írásodból nem jön le nekem egyértelműen... amikor azt írod, hogy "máskor könnyedén", akkor az is emberek ellen biztosan, vagy akár bot-ok ellen is?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29471) saen válasza Pocee (#29468) üzenetére


saen
Topikgazda

Vannak csalók, ez nem kérdés.

Ettől függetlenül nem minden csalás, néha nekem is vannak jól sikerült dolgaim, pedig nem vagyok túl ügyes. A hullámzó teljesítmény is a realitás.

(#29472) PeL válasza lafaty80 (#29470) üzenetére


PeL
addikt

EU-n elég kevés bot van, főleg mióta kb az összes nagyobb amcsi streamer át VPN-ezik EU-ra hogy tudjanak játszani, mert náluk már félig halott a játék, pár órás időszakokat leszámítva... :U

[ Szerkesztve ]

(#29473) lafaty80 válasza PeL (#29472) üzenetére


lafaty80
őstag

Azért eddig nem ezt tapasztaltam, de legyen igazad, akkor viszont érdekes szakadék van, mert vagy nagyon gyengék ez ellenek, vagy "a ráfordulok az engem 200m-ről lövőre és egyből fejbelövöm bármivel, ami nálam van"-kal futunk össze :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29474) PeL válasza lafaty80 (#29473) üzenetére


PeL
addikt

Én látom ezt :DDD . Pár streamert szoktam nézni, amerikai is van közöttük pár, ilyen éjjel 2-3 óra magasságáig fixen mind EU szervereken játszik VPN-el, mert náluk olyankor még nincs csúcsidő és 70% botokból álló lobbykba meg nem akarnak játszani. VPN-el is 90-100-as pingekkel játszanak. Nem vagyok szakértő, de gondolom ez a ping amúgy jóval magasabb, mert a játék sejtésem szerint csak a VPN és a szerver közötti pinget mutatja, de ehhez valószínűleg még hozzáadódik a VPN és a kliens közötti késleltetés is, ami együtt simán 130 feletti lesz úgy. A játék meg mint tudjuk, eléggé kedvez a magasabb pinggel rendelkező játékosoknak :U

Gondolom ez okozza az ilyeket is részben:

[i]ő meg fordulásból duplán pofán lő bármilyen szituációban és látszólag instant meghalok full hpról. Death camben meg 2-3 hiteket regisztrált a játék nekem, mikor kb. fél tárakat kilőttem az enemyre.[/i]

[ Szerkesztve ]

(#29475) Pocee válasza lafaty80 (#29470) üzenetére


Pocee
senior tag

Nem,sajnos nem erről van szó,kb 2-3000 munkaóra között lehetek ,tudok különbséget tenni a fa mögött tétován oda vissza rohangáló bot és az autóból kiugró házba be majd onnan rejtőzködve tüzelő valós enemy között.
De komolyan ennyi ideg után azt sem bánnám ha csak botok lennének :D
Azért nem hiszem,hogy én lennék a hülye,mert a 4 ember akikkel együtt játszunk barátok és egy helyen lakunk,és mindenki egy időben látja tapasztalja,hogy mi van,és mégegyszer nem az a baj hogy egy játékban sebzünk 300at majd következő nap csak 200at játékonként átlagban hanem az 5-800 és a 0-70 közötti szakadék ami értelmezhetetlen.
Nem az a bajom,hogy nem tudok mindig 70%ot hozni,hanem hogy magamhoz képest van hogy egész este 100%ot hozok, következő nap meg nullát...ez olyan mintha bekötném két naponta a szemem,de nyilván nem ezt teszem.

Mr.Brightside

(#29476) DiszNóÓl válasza Pocee (#29475) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Milyen időszakban játszol?

HATER

(#29477) Pocee válasza DiszNóÓl (#29476) üzenetére


Pocee
senior tag

Este 7-11 között

Mr.Brightside

(#29478) Grave_444 válasza PeL (#29448) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Végén a 4v1-et nyilván esélytelen volt lehoznom egyedül, kempelték a kört.
Team...nem elég a 3 vs squad még egyedül is kell ölnöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29479) VGNGR válasza PeL (#29469) üzenetére


VGNGR
senior tag

"Gyakorlatilag loot és lobby szimulátor volt nekem a játék az utóbbi napokban - hetekben"
Pont most van egy LABS mód még vagy 10 napig, ami late gamet szimulál. Beesik 3-4 csapat max 16 fő egy kis körbe (PHASE 4 talán??), random fullra felszerelt AR-rel,DMR/SR-rel és hadd szóljon. Állandóra is betehetnék.

(#29480) DiszNóÓl válasza VGNGR (#29479) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

kár a tpp-ért

HATER

(#29481) saen


saen
Topikgazda

(#29482) Grave_444 válasza saen (#29481) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mi a fene. Kinyírhatnak a medvék. :DDD
Valahogy sose állok pozitívan ezekhez a frissítésekhez.
A jól megszokott dolgokat nem kéne szvsz variálni.
Thermal scope vakoknak jó lesz, de szerintem a mapok variálásán kívül a többi cucchoz nem kéne ilyen mértékben nyúlni. Kis módosítások beleférnének, de teljesen megváltozott játékmenet már nem.

A már meglévő ranked szezon meddig fog tartani?

[ Szerkesztve ]

(#29483) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#29482) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

The leaderboard will reset after the Live Server maintenance.

végre lesz pakolási lehetőség az uazba/pickupba, a nyitott tetősök kivevése is jó :K mk12 nerf is nagyon kellett

HATER

(#29484) Attila198506


Attila198506
csendes tag

Oszt a füstdroppokról megint semmi hír, dejooo :C

(#29485) PeL válasza Grave_444 (#29482) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem borzalmas irányban halad a játék fejlesztése már jó ideje :) Már ott kezdett félre menni, mikor behozták a BRDM-et meg a ballon-t amivel simán be lehet menni a körbe. Azóta meg kismillió hülyeséget is beleraktak amik folyamatosan megborították a megszokott játékmenetet. Nem véletlen nincs bent rankeden sem az így berakott dolgok 90%-a.

[ Szerkesztve ]

(#29486) DiszNóÓl válasza PeL (#29485) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

rankeden azért nincs bent mert kompetitívhez legközelebbi játékot akartak :DDD szerintem teljesen elférnek normálban ezek, brdm-et hamar szét lehet lőni, lufi egy kicsit op, de belefér szvsz. repair kitek meg zseniálisak :K

[ Szerkesztve ]

HATER

(#29487) Grave_444 válasza PeL (#29485) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Egyetértünk. Mondjuk használjuk őket, de a ballon hatalmas baromság.
Az elején legalábbis többször megszívtuk a fejünkre eső játékosok miatt.

Repair kit kifejezetten idiótaság. Persze hasznos, ha mi használjuk, de ellenfélnél még jó, hogy nem növeszti vissza a fejére a hármas sisakot. :DDD
Én személy szerint minden ilyen előnyről inkább lemondanék, csak másnak se legyen.

Self AED is nagyon zavaró, squadban még jobban.
Nem lehet tudni hányan élnek a csapatból..

Vikendi felvonót még eszembe se jutott kipróbálni.
Anno a vonat jópofa volt, de az se hasznos egyébként, nem használjuk.
Menetrend szerinti hajó járatok szintén.

Egyre jobban noob friendly ezekkel a dolgokkal a játék. :N

[ Szerkesztve ]

(#29488) hegegabi80 válasza Grave_444 (#29487) üzenetére


hegegabi80
addikt

Azt se tudom miről beszéltek, sose használtam ilyeneket.
Talán a vonatot meg a hajót egyszer.

Amúgy ezek jópofa dolgok, csak nem ide valók. Ahol sokszor szorít az idő, meg szorult helyzetben vagy nincs idő ilyen baromságokra.

A jegesmedvét legalább le lehet lőni? Csak mert meg is lehetne nyúzni és felhasználni a bundáját, ha már itt tartunk. :DDD ;]
Nem elég, hogy az ellenségre figyeljek, de még a jegesmedvére is.

[ Szerkesztve ]

(#29489) Grave_444 válasza hegegabi80 (#29488) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Persze, mint Far Cry/AC játékokban majd kraftolsz belőle valami kiegészítőt. ;]

(#29490) Kiskutya válasza Grave_444 (#29487) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ballon minket sokszor kihúzott a szarból! Engem jobban idegesít ha futok 1km-t és sehol egy kocsi vagy motor!

hmm...

(#29491) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Nálatok az új frissítés után nem szarakodnak a hangok? A lövések távolsága elég érdekes van hogy úgy hallani mintha mellettem lőne valaki de sokkal távolabb van!

hmm...

(#29492) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok
Valaki esténként nem jönne lövöldözni? Semmi komolykodás, mostanában megint elővettem...
Tleg este, 21h-tól...

(#29493) Land


Land
veterán

Üdv!
Jelenleg mi a meta az alap AR-ek (könnyebben megtartható), DMR-ek, Sniperek közül?
Néztem táblázatot és pl DMR-ből nekem az SLR tűnt a legerősebbnek, Sniperből a KAR98 és AR-ből mondjuk az M4, mert az még le is tudom tartani. Bár utóbbi helyett néha UMP-t használok.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#29494) Grave_444 válasza Land (#29493) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A legjobban megtartható az M4 szerintem, erőre pedig a Beryl, mostanában többet használom, de lehet csak a skin miatt. ;]
5.56 DMR közül én az MK12-t szeretem, 7.62 közül mindegy.
Sniper szintén mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#29495) DiszNóÓl válasza Land (#29493) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

m4 mini slr
ázsiában menő a 3x-es beryl ;]

HATER

(#29496) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!
Az miért lehet hogy havernak annyira kifagy a játék (megáll a kép és a hang is) hogy csak újraindítással lehet utána használni? Más játékokkal (CSGO, GTA5) nem csinálja.

Dell T3500
Xeon W3530
18GB DDR3 (vegyes)
GTX 950 2GB
500GB Samsung Evo SSD

(#29497) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

:DDD

HATER

(#29498) Tressy válasza batyuska100 (#29496) üzenetére


Tressy
senior tag

Régi vgakat egy ideje már nem szereti.Nekem is fagyott 770el pedig régen nem volt semmi baja

(#29499) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

Egy régi processzorom van i5 4690 és mellé gtx1070ti. Nos ezzel a konfiggal 100% a proci terhelés a gpu kB 5%.legalábbis a feladatkezelő szerint. Fps 80-100 és szaggat. A processzor a kevés vagy van vmi beállítás? kB mindent beállítást végig próbáltam a játékban.

(#29500) Grave_444 válasza Zsolt!! (#29499) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Kevés az a proci nagyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.