Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) kigyi_23 válasza niof (#28550) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mert nem általános, hogy hibás egy file. Nálam a steam indulása óta 2 alkalommal voltak hibás fileok a letöltésben az elsőt egy memória csere megoldotta. A második egy kicsit nagyobb mértékű tuning volt egy kicsit visszavettem és ment sok sok évig gond nélkül. (akkor még fiatal voltam és bökte a csőröm a túlhajtás lehetősége.)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#28552) adakiller válasza niof (#28550) üzenetére


adakiller
senior tag

pubg esetén van ilyen szenvedés; legalábbis nálam. én minden update után még egy file ellenőrzést csinálok. minden más játék rendben van (nálam).

(#28553) PeL


PeL
addikt

Most azt mondjátok hogy a fájl ellenőrzés megoldja a random fagyás gondokat? Kár hogy letöröltem tegnap előtt a játékot :DDD

(#28554) pehaa válasza PeL (#28553) üzenetére


pehaa
tag

Általában igen.

(#28555) qdak


qdak
addikt

Sziasztok, valaki járt már úgy, hogy 1-2 mp re befagy az egere ?
Csak az egér, közben mozogni tudok, szóval nem a játék áll be.
A másik 2 hasonló gépen nincs ilyen csak nálam, egér tuti jó, más játékban ilyet nem tapasztaltam. Másik VGA val is csinálta.

Gép:
HP Proliant ML350 G6, 2*Xeon X5670, R9 380, 32GB DDR3, HP 2*460W

Valaki ötlet ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28556) kigyi_23 válasza qdak (#28555) üzenetére


kigyi_23
addikt

Azért az egeret is kicserélnéd valamelyik másik gépről, hogy tutira nem-e az a gond? Nincs USB HUB bekötve az egér elé?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#28557) qdak válasza kigyi_23 (#28556) üzenetére


qdak
addikt

CS-GO/GTA-SA/-V/The Hunter-Call... (Ezek jutottak hírtelen eszembe)
Egyiknél sem történik, itt viszont elfeledtem írni, a menüben is csinálja, sőt, ha leteszem kicsire és böngészek -itt írok- akkor is ez történik :(
Mindjárt dobok be egy másik egeret...
Nem biztos, hogy köze van hozzá, de legutóbbi Win 10 frissítés óta az 1000Hz sem működik az egéren, régebbi Win 10 alatt simán működik ugyanez az egér :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28558) qdak válasza kigyi_23 (#28556) üzenetére


qdak
addikt

Átdugtam másik portba azóta nem csinálja :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28559) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Egyszer csak 2-en szálltak ki a járműből, solo meccsen.......Taego-n.
Teamingelt a rohadék.. féreg.

(#28560) JanR válasza nyamsas (#28559) üzenetére


JanR
addikt

Én sajnos most ranked meccsen láttam többször, hogy teamingelnek :(
1 kampón ülnek 7-en és nem lövik egymást.. Replay-ben pedig tisztán látszott, hogy együtt vannak.

(#28561) nyamsas válasza JanR (#28560) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Érdekes, hogy ranked-en is meg merik próbálni/tenni....
Nekem ez volt az első eset, hogy teaming-es emberekkel találkoztam.
Normal meccsen. Ranked-re nem megyek, nekem nem megy a squad game, próbáltuk, amikor becsábitottam pár cimborát, F2P váltás után.
Káosz volt az egész. Jó nekem a normal.

Más, nekem ilyen bug jön elő, nem mindig, de ha előjön, akkor olyan akadások vannak, meg laggok, hogy közel lehetetlen játszani.
(A háttérben a textúrákat figyeljétek, 5:28-tól, egy rövid ideig lehet látni. )

[link]

(#28562) Grave_444 válasza niof (#28532) üzenetére


Grave_444
nagyúr

2000 damage felett. :))Nem a squad, hanem egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#28563) niof válasza Grave_444 (#28562) üzenetére


niof
addikt

Te beteg vagy! ;] Nem semmi! Gratulálok! 👍

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28564) Grave_444 válasza niof (#28563) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nehogy azt hidd, utána több 0 killes köröm volt. :DDD

(#28565) hegegabi80 válasza Grave_444 (#28564) üzenetére


hegegabi80
addikt

Na persze ezt már nem hisszük el. Neked 0 killes kizárt, max akkor is első háromba benne voltál. ;]

(#28566) Grave_444 válasza hegegabi80 (#28565) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lehet. :DDD
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de inkább ölnék párat, mint hozzak egy ilyen top2-t.
Az a baj rankedben pont, hogy ezért kapok több pontot.

[ Szerkesztve ]

(#28567) saen válasza Grave_444 (#28566) üzenetére


saen
Topikgazda

Photoshop ;] :DDD

(#28568) qdak válasza nyamsas (#28559) üzenetére


qdak
addikt

Nekem volt egyszer, hogy 2n futottunk landolas utan a jarmuhoz, es mind2n beultunk, pedig nem teamingeltunk.

Ami erdekes, hogy nagyon sokszor squad ot inditok es megis egyedul kezdek :W nem kicsit unfair szerintem, ha igy akarnek 1 man squadot inditanek.

Mondjak, hogy gyakorolj arcade dm, de itt rosszabb a spawn mint a cs go ba, bedob konkretan m24 el, mar lonek szembol, de meg betesz moged is, hogy ne legyen eselyed...

Hat erdekes cs go utan, foleg olyanok, mikor 200+ ot sebzek ugyanazon ellenfelbe, majd a vegen en huzom a rovidebbet :W
Masik erdekesseg, mivel nem egyszer levarnak, mondom jo en is becampelek, meg se jelenik a kepernyon, ahogy belep mar halott vagyok, persze direktbe ugy jon be, hogy ram nez, ez meg cs go ba is erdekes, ha nem alap helyen vagyok, de itt ahol van 10 lehetoseg meg, ahova elbujhatnek, na mindegy csak egy proba volt, csak kicsit wh gyanusan tunik...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28569) saen


saen
Topikgazda

(#28570) VGNGR válasza saen (#28569) üzenetére


VGNGR
senior tag

Loot felhúzás! :C

(#28571) niof válasza saen (#28569) üzenetére


niof
addikt

Elég jól rágyúrtak a loot-ra, azt hiszem Miramar-on sem lesz eztán gondja senkinek, hogy nem talált fegyót, vagy scope-ot. Ez az új "hátizsák" szerintem megint csak hülyeség így, hogy elfoglalja az egyik fő slot-ot. Amúgy nettó baromság a képen látható megjelenítése is, mert valahogy így kellene lennie az emberen:

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28572) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

pcs kvali előtt update, megint nem okosak sajnos :(((

HATER

(#28573) VGNGR válasza DiszNóÓl (#28572) üzenetére


VGNGR
senior tag

Az esport custom szerverek mindig eggyel régebbi patchen futnak.

(#28574) DiszNóÓl válasza VGNGR (#28573) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

nem jól tudod, csak a zárt fut majd ott, az előtte lévők nem ;) gll s5-ben is killfeed bug volt szerencsére :DDD

HATER

(#28575) chatran


chatran
őstag

Mostanában tűnt fel, hogy az extended mag +2 lőszert tesz a tárba, pl Mini 30 helyett 32, Sks és SLR 20 helyett 22 meg mintha az Ar-eknél is 2-vel több a lőszer mint korábban. Ez valamelyik frissítéssel jött be?

(#28576) DiszNóÓl válasza chatran (#28575) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

15.1-el. [link]

HATER

(#28577) JanR válasza chatran (#28575) üzenetére


JanR
addikt

Igen, így van már.
Bővitőtár +12 töltény, SR-nél +3
Gyors bővítőtár +10 töltény, ahogy eddig is.

Nekem volt vagy 3 nap mire felfogtam mi történik ;]

(#28578) chatran válasza JanR (#28577) üzenetére


chatran
őstag

Köszi mindkettőtöknek, így már érthető. :)
A másik amire nem tudtam rájönni, hogy a polimer mire való. Fegyverskineket lehet velük fejleszteni?

(#28579) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Ma ismét sikerült végigvinni a játékot. :)

"Sok" ranked után gondoltam játszok egy normal solot, felüdülés volt. Közben végig messengereztem, rámentem egy nagy dropra és 5 érkezőt sorban leszedtem. :DDD
A végén mondjuk mindenki 3-as sisakban mászlált.

[ Szerkesztve ]

(#28580) PeL válasza Grave_444 (#28579) üzenetére


PeL
addikt

Még előző szezonban én is bementem egy solo-ra mert frusztrált hogy a többiekkel csapatban kb. lehetetlen volt normálisan játszani :DDD

Miramar, Pecado-ba ugrottam, 7 embert öltem ott, egyiknél volt egy flare gun, lehívtam a drop-ot a városba miután reméltem hogy már nincs ott senki, kaptam egy P90-et amivel lazán hoztam a meccset :DDD Brutális az a fegyver, fossa a golyókat 0 recoillal.

[ Szerkesztve ]

(#28581) Grave_444 válasza PeL (#28580) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Na ezt most nyerted. ;]

Nem szeretem felvenni, mert félek elfogy a lőszer. :DDD

Headshot :P

[ Szerkesztve ]

(#28582) PeL válasza Grave_444 (#28581) üzenetére


PeL
addikt

Nekem mindig rossz volt a fejlövés statom, sniperrel / DMR-el próbálok csak kimondottan fejre lőni amikor lehetséges, más esetben inkább a biztosabb test lövésekre megyek. Persze van mikor így is beakad 1-2 fejes mint a fenti staton is látszik :DDD Na meg itt találd el fejen a lövés közben random oldalra dülöngélő sztárokat...

[ Szerkesztve ]

(#28583) niof válasza PeL (#28582) üzenetére


niof
addikt

Nem mondom, hogy nem irigykedek... :B

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28584) scabi78 válasza Grave_444 (#28579) üzenetére


scabi78
senior tag

Én is találtam ilyet, abban a szezonban nem szólóztam többet :))

Tiszta Windows, rendes ház!

(#28585) Grave_444 válasza scabi78 (#28584) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem is érdemes elrontani. :))

(#28586) PeL válasza niof (#28583) üzenetére


PeL
addikt

Miért is? :DDD

(#28587) niof válasza PeL (#28586) üzenetére


niof
addikt

Mert sosem fogok tudni úgy játszani, mint pl. ti. :B

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28588) PeL válasza niof (#28587) üzenetére


PeL
addikt

Ha csak fele olyan jól tudnék játszani mint pl. TLGTN, akkor már elégedett lennék magammal :)

(#28589) niof válasza PeL (#28588) üzenetére


niof
addikt

Ja, hát azért ő egy világbajnok (volt), azt azért nem szabad elfelejteni. Az a fegyverkezelés, cqc technika, meg reakcióidő, ami neki van, az szinte egyedülálló. Meg kb. úgy "olvassa" a szituációkat, ha nekem ezt kéne játék közben csinálni, a földről nem bírnek egy fegyót sem felvenni, neki meg ez zsigerből jön. Én YT-on szoktam nézni a videóit, a twitch-re már nincs kapacitásom... :N

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28590) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Gyerek!Egy nem túl izmos wifi és egy régebbi gép(i5 4570,gtx 1060 3gb,16 GB ddr3 1333 ) ekkora hátrány a játékban? Már mindenki a leggyorsabb optikai nettel és 144 hz monitorokkal nyomja egy használtan is min félmilliós konfigon? Általában előbb veszem észre vagy hallom meg az enemit,de mire lőnék már fekszem is 100 százalék hedsotokkal!Na most vagy ekkorra a fejem a játékban vagy ennyi csaló lett? Minden belépéskor írja hogy ezt meg azt kibaszták a játékba a reportom után.Kb 3-4 hónapja ilyen gondok nem voltak, egészen jól lőttem és nem volt ez a lagg se hogy ha ellenség van a közelben akkor folyamatosan 1-2 másodperces brutál laggok vannak.Mióta meg ingyenes lett azóta még rosszabb a helyzet.Nem is értem hogy akinek van egy milliója egy pcre meg havi 20 ezre egy brutál internetre,az most kezdett el játszani avval a játékkal ami ezelőtt kb 3 ezer forint volt mert most ingyenes?Vagy a sok smurf élvezkedik egy új lvl 1 es (karakterrel) mert kicsi a zacsi?Nem felejtettem el játszani,de ami most megy az értelmezhetetlen számomra!!!

Zoolee

(#28591) niof válasza Zoolee1976 (#28590) üzenetére


niof
addikt

Én is kifakadtam már itt ez miatt, de persze hiába, mintha csak a szélbe suttognám bele, mert hát ugye semmit sem ér. Én már a reportolgatást is meguntam, mert volt olyan egyértelműen wh+aim-os ember, akit kiraktak játék közben a 3. helyről, aztán néhány nap múlva újra játszott. Öten spectate-eltük, szerintem mindenki felnyomta. Konkrétan pontosan oda nézett előre az ember, ahol később a fedezék mögül kihajolt az enemy, és már kapta is 0,1 sec-es reakcióidővel a fejest. Olyan is volt mostanában, hogy valami hetekkel ezelőtti reportra jött ban értesítés, csak azért rémlett, mert valami fuck-al kezdődött a csávó neve. De hetekig hagyták játszani. Meg hát az általad is említett low level pro-k, nevetségesek. 6-700m-ről letart, és persze nem lő mellé. De nem csal, még véletlenül sem! Ilyen képességekkel a fent említett TGLTN is csak jelenthetne neki! Nem is értem, hogy ha valaki így játszik, miért nem e-sportoló? Kár pocsékolni a tehetségét public game-re....🤬🙄

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28592) lafaty80 válasza niof (#28591) üzenetére


lafaty80
őstag

Ez már egy másik generáció, szociálisan éretlenek, virtuális térben, egy párhuzamos világban élnek....
Valszeg az ego, mert lenne ha ezeknek egy csapat mondaná meg mit kell csinálni, ha egy couch-ot kellene követni.... áááá, kizárt :) (mindenki egy kis shroud már)

És igen, vannak jó játékosok, de sokszor találkozunk mi is ezekkel a no recoil/no rection time/500m 1 headshot emberekkel....

De inkább funny a game a csapattal nekem... :D (főleg korombó kiindulva :D )

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#28593) pendre54 válasza niof (#28591) üzenetére


pendre54
addikt

És az menyire játszhat be pluszba az ilyen jelenségekbe, hogy pl. nálam a februári verzió óta, szinte folyamatos packet loss-t ír ki a Steam. Korábban ilyen soha nem volt, most meg állandóan olyan 2-6 % körüli értékeket látok, nagy ritkán még a 8 %-ig is felugrik az érték.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28594) JanR válasza pendre54 (#28593) üzenetére


JanR
addikt

Ez nem csak nálad van. A társaimmal együtt pont emiatt panaszkodunk nap, mint nap. SR-el pl. sansztalan normálisan lőni, mert az ugráló packetloss miatt nagyon pontatlan a célzás. Nem oda lősz, amire nézel. Legalább már nem csak desync van :D

(#28595) niof válasza lafaty80 (#28592) üzenetére


niof
addikt

Na, a szociális beállítottságát nem vágom, tipikus fiatalnak tűnik nekem. Az viszont pozitív, ha nézel tőle videót láthatod, hogy nem veszi körbe magát hi-tech, meg sponzor cuccokkal, pedig megtehetné. Egyszerűen baromi jól játszik. És mivel a Soniqs-ban játszik, szerintem a csapatmunkával sincs gondja. Amúgy szerintem jobb, mint Shroud. ;]

pendre54
Ez a csomagvesztés amúgy érdekes. Nálam is van, de van, akinél meg nincs. Meg olyan is van, hogy egy ideig jó, aztán meg 8-10%, ami rengeteg. Nem gondolnám, hogy a játék baja, inkább vagy szerver oldali, vagy valahol menet közben van probléma. Esetleg hibásan jelzi ki. Bár amit JanR is ír, azt én is tapasztaltam, hogy mintha több lövés kellene néha egy-egy enemybe. Ez simán lehet egy épp elveszett csomag hibája, mintha egyet kihagyna a fegyó. Csak ez sajnos bizonyos esetekben döntő is lehet...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28596) scabi78


scabi78
senior tag

Jó lett a frissítés, kifagyogatunk...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#28597) niof válasza scabi78 (#28596) üzenetére


niof
addikt

Fasza... Videókban is láttam, de még nem játszottam kedd óta.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28598) DiszNóÓl válasza scabi78 (#28596) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag


bal felső sarokban már írja :DDD

HATER

(#28599) scabi78 válasza DiszNóÓl (#28598) üzenetére


scabi78
senior tag

Nekem már nem csinálja, másnap megjavult magától :))

Tiszta Windows, rendes ház!

(#28600) saen


saen
Topikgazda
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.