Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Mostanában 10-ből 8-szor meccs után nem indul el az initializing nálam és csak a game újraindítása segít, elég idegesítő. Másnál van ilyen gond?

i9 / 4080 / 32"

(#28202) niof válasza pigatt (#28201) üzenetére


niof
addikt

Szerintem rakd újra a játékot, de előtte töröld le teljesen. 20-30 post-al ez előtt valahol linkeltem a leírást, hogy hogyan kell.

Itt van:
[link]
Ezt a szakaszt keresd:
COMPLETE A CLEAN INSTALLATION

@saen
Lehet érdemes lenne betenni az összefoglalóba...

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28203) saen válasza niof (#28202) üzenetére


saen
Topikgazda

Beleraktam a hasznos linkek közé. Köszi!

(#28204) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

PUBG: NEW STATE Official Cinematic Launch Trailer | PUBG

szerk:

csak mobil?

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#28205) saen válasza LendvaiFeri1 (#28204) üzenetére


saen
Topikgazda

Igen, ez egy mobiljáték.

(#28206) szucsinka


szucsinka
őstag

az uj nvidia driver 1440p ultra 110-170fps ami eddig max 80 volt 3060ti
ez hogy? :Y

[ Szerkesztve ]

(#28207) Grave_444 válasza szucsinka (#28206) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Experience átállította a grafikát. ;]

(#28208) saen


saen
Topikgazda

(#28209) niof válasza saen (#28208) üzenetére


niof
addikt

Úhhh... Lesz bicó! :DDD
Ami még jó lesz szerintem: AUG buff; tárak variált előnyei; Shotik buffja; P90 nerf (túl OP volt).

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28210) DiszNóÓl válasza niof (#28209) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

aug így is OP, nem volt szükséges a buff, shotik is túl jók, csak az rng nagy, azon meg ez nem fog segíteni :DDD

HATER

(#28211) niof válasza DiszNóÓl (#28210) üzenetére


niof
addikt

Igen, csak ahogy egymáshoz viszonyították, gondolom kevesebben vették fel, ha pl. Beryl-jük volt, mert az még jobb. Így nagyobb eséllyel veszik ki drop-ból.
Amúgy én mostanában pont kezdek inkább visszatérni az AK-hoz, DMR helyett meg SR-hez. Kicsit többet használtam SR-eket mostanában, és úgy érzem, hogy kezdek ráérezni. Nem is tudom, hogy miért hanyagoltam eddig őket.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28212) JanR válasza niof (#28211) üzenetére


JanR
addikt

Az SR álló háborúhoz jó, a DMR pedig a mozgásban lévő csatáknál mutatja ki az előnyét. Én nagy kar-os vagyok, a játék megjelenése óta azzal játszom, de a mostani játékstílus mellett nem tudsz vele érvényesülni. Legalább is szerintem.

(#28213) niof válasza JanR (#28212) üzenetére


niof
addikt

Eddig DMR-eztem, meg duo/squad-ban most is, de solo-ban azóta próbálgatom, mióta buffulták őket. Mostanában szinte csak hétvégén játszom, de úgy tűnik, hogy talán jobban tudok SR-el érvényesülni bizonyos szituációkban. Múltkor nyertem egy olyan meccset, ahol DBS/Kar-al mentem, és a végén elvettem a 3.-tól egy AWM-et. Igaz, közelharcban már sokra nem mentem vele, csak ez egy jó kör volt. A DBS még mindig poén, hogy 2 hitre leszaggatja a parasztról a fullos 3-as gear-t. :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28214) Sati1984 válasza niof (#28209) üzenetére


Sati1984
tag

Ez a mountain bike ez engem a Ring of Elysiumra emlékeztet, ott lehetett olyan loadoutot választani, amiben volt... Az, hogy hangtalan és lehet ugyebár lövöldözni is róla... érdekes lesz :DD

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#28215) niof válasza Sati1984 (#28214) üzenetére


niof
addikt

Nem csak ezért. Ha nem lesz járműved, még mindig gyorsabb becangázni a körbe (hangtalanul), mint befutni.
Na, majd meglátjuk!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28216) Don.Corleone válasza saen (#28208) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Hú ez jól hangzik, a bringa ötlet tetszik, végre nem kell átfutni a térképen ha nincs autó. :DDD Lehet elkerülte a figyelmem, mikor is lesz éles ez a frissítés?

(#28217) niof válasza Don.Corleone (#28216) üzenetére


niof
addikt

Gondolom egy hét, ahogy szokott is lenni. Most a teszt szerveren van.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28218) niof válasza niof (#28209) üzenetére


niof
addikt

Ez a bicaj szerintem elég jó lett. Igaz, kicsit fárasztó, ha gyorsabban akarsz menni, hogy spammelni kell a W-t, de ettől függetlenül teljesen jó! :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28219) perecKING


perecKING
senior tag

Sziasztok!
Ide is bedobom a kerdesem. Evek ota pubg-zek.

eddig egy 8600k@5ghz +1080ti parossal jatszottam de keveseltem az fps-t a 240hz monitoron.
A gpu-t lecserelet egy 6900xt-re de annyit ertem el hogy a proci 90-100% on tekert de azert volt boven200+fps em.

Most probalgatom az 5900x em. Elso ryzenem.
Miert van az hogy csak 16%megy pubg alatt es nincs csak 70-130fps???
Mindegy hpgy u low-vagy ultra a beallitas fps nincs :W

Egy gyors userbenchmark szerint hasit a gep.

Szival gondolom/remelem csak valami beallitasi gond lehet csak hulye vagyok amd-bol.
A masterben egy auto tuningot toltam csak ra.
X570 impact lapom van. 3200mhz ram.
Tuning mehetne, van epitett viz + hutott vrm.
Valaki vagjon hozzam tanacsokat mert elegge lefele gorbul a szam :DDD
:R :R :R :R :R

(#28220) szucsinka válasza perecKING (#28219) üzenetére


szucsinka
őstag

Tedd fel máshol is a kérdést szerintem a procis topikba jobban tudnak segíteni

(#28221) Grave_444 válasza perecKING (#28219) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Feladatkezelőben részletek, pubg-t keresd meg és jobb klikk, affinitás beállításokat ellenőrizd.
Minden mag ki van pipálva?

(#28222) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A fejlesztők ledobták az atomot - Teljesen ingyenes lesz a PUBG!

:((( :U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#28223) JanR válasza LendvaiFeri1 (#28222) üzenetére


JanR
addikt

Így is megszaparodtak mostanában a csalók, majd most még több lesz :)

(#28224) saen válasza JanR (#28223) üzenetére


saen
Topikgazda

Viszont lesz egy csomó új játékos is, az meg nem feltétlen baj.

Szerk: Itt a válasz a felvetésedre, anti-cheat info.

[ Szerkesztve ]

(#28225) JanR válasza saen (#28224) üzenetére


JanR
addikt

Igen, ennek örülök én is, de majd meglátjuk mi fog változni. Egyelőre kezd unalmas lenni, hogy rankeden lassan mindenki "Top500"-a és esélytelen lelőni, pedig nem tartom magam balfa**nak.

(#28226) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Hasonlóan gondolom, akinek bejön majd a játék és elszánt az fejlődni fog idővel. Viszont akkor érdemesebb lenne a gyermekbetegségeket addig orvosolni, gondolok itt arra hogy bizonyos épületekben olyan fps drop van, pl. pecado stadion feletti házak játszhatatlanok..

(#28227) Sati1984


Sati1984
tag

Nagyon remélem, hogy emellé azért készülnek fixekkel is. A kliens oldali hitreg miatti baromságok nyomják rá a játékélményre nálam a bélyegüket a leginkább, tényleg unom már, hogy bebújok a fa mögé és egy pillanattal később az előzőleg leadott lövései találnak el az ellennek, és ez meccsenként legalább egyszer, since 2017, nem igaz, hogy ezt a rendszert nem lehetne átdolgozni...

Talán ez a legsúlyosabb gondom, meg persze a csalók. De nem tudom amúgy abbahagyni a játékot, egyszerűen olyan játékélményt nyúlt a leugrás - lootolás - bújkálás - harc gameplay looppal, ami teljesen egyedi a jelenlegi piacon, valamiért hasonló hangulatot, hasonló gunplayt más játékokat fejlesztő cégnek sem sikerült letennie az asztalra. Emiatt én folytatom, amíg kb. másfél-két percen belül lehet meccseket indítani.

Reménykedem azért abban én is, hogy a játékosállomány felszaporodik, és nagy részük marad is, illetve valami skill (vagy level) based matchmaking-et is bevezetnek, mert a nullkilométeres, lootolni tanuló szerencsétleneket ne tegyék 200+-os ratingű emberkékkel egy meccsbe lehetőleg... szóval van itt feladat, csak nem tudom, mennyit fognak tenni annak érdekében, hogy tartósan stabilizálódni tudjon az új játékosok legalább egy része. Az elmúlt évek megmutatták, hogy van bőven okunk szkeptikusnak lenni... :W :O :W

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#28228) DiszNóÓl válasza Sati1984 (#28227) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

ping limit nélkül esélytelen megfékezni a desyncet

reportrendszert is átkéne dolgozni, mert az, hogy valaki unaloműzésként reportol mindenkit aki lelövi ("report az ingyen van") és a jobb játékosok sorra kapják a 24 órást kicsit fárasztó

[ Szerkesztve ]

HATER

(#28229) PeL válasza LendvaiFeri1 (#28222) üzenetére


PeL
addikt

Valószínű benne van a Super People közeledése is. Újabb BR játék, alapja kb. tiszta PUBG, megspékelve craftinggal, perkekkel, class fajtákkal, hozzájuk tartozó speciális képességekkel, ami nekem valamiért a Valorantot juttatja eszembe. Elvileg ez is ingyenes lesz, és nem is tűnik rossznak. Egyelőre open beta.

[ Szerkesztve ]

(#28230) niof válasza Don.Corleone (#28226) üzenetére


niof
addikt

Én, közel 44 évesen, már csak visszafelé fejlődök... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28231) PeL


PeL
addikt

https://emea.battlegrounds.pubg.com/en/2021/12/10/2021-anti-cheat-dev-letter/

Láttunk már ilyet, kíváncsi leszek mire mennek majd ezúttal. Ha jól olvasom, a Valorantéhoz hasonló kernel szintű anti-cheattel fog jönni a F2P verzió. Jelenleg 4 vagy 5 anti-cheat fut a játékon egyszerre (BattleEye, EAC, Zakhyntos, Wellbia meg mittomén még mi), amiket ráadásul el sem távolít ha letörlöd a játékot, kézzel kell mindet letakarítani CMD-ben kiadott parancsokkal, fájl törlésekkel és végül registryből kitörölgetve a szemetet amit bent hagytak... Már persze akit zavarnak. Részemről már az hogy rendszerszolgáltatások között vannak alapból zavaró, plusz ki tudja mikről nem gyűjtögetnek információkat időnként a gépen ezek a noname, kínai fejlesztésű szutykok :U

[ Szerkesztve ]

(#28232) JanR válasza DiszNóÓl (#28228) üzenetére


JanR
addikt

Lassan 20+ éve játszok fps-t online. Eddig ha valakinek nagyobb pingje volt, később talált el, de érezhetően késett neki a játek. A PUBG-nél ez megfordul.. úgy van megírva, hogy a nagyobb pingeseket segítse. Hiába van 15-19 ms pingem, egy 100ms-es gyerek simán szarrálő, mert a hitreg nála van előnyben. Ez pubg sajátosság.

A report rendszer meg... egy időben én is sokszor kaptam egymás után 24 órákat. A pubg support oldalán írtam nekik egy szívhezszóló levelet, hogy nyugodtan ellenőrizzenek le mindenem. Steam múlt, játékom, akármit amit akarnak. Azt a 24 órás tiltást nem vettek ugyan le, de azóta egyszer sem kaptam eltiltást, pedig ugyan úgy játszok azóta. Mondjuk már óvatosan fraggelek, mert félek az újabb 24 órától, de 2 kör 8-10 killes meccs után, eddig mindig megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#28233) Csabex válasza DiszNóÓl (#28228) üzenetére


Csabex
őstag

Azért sokszor van létjogosultsága a report-nak... Mindig visszanézem és ha gyanús, akkor bizony nyomom is a report-ot... Non - Sense, hogy kiszúr az ellen és M16-al singleben kompi meg minden nélkül úgy is agyonlő, hogy ugrálok össze - vissza... Nem biztos, hogy mindent ki tudnak szűrni és baromira idegesítő egy ilyen f**szkalap, mert nem vagyok egy profi játékos, sőt haladónak sem biztos, hogy mondanám magam, hiába van 3000 órám, mert kikapcsolódás miatt játszom, nem fejlesztem magam meg ilyenek...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#28234) Csabex válasza PeL (#28229) üzenetére


Csabex
őstag

Na erre kíváncsi vagyok :) Lehet letöltöm és kipróbálom... Te már próbáltad, milyen?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#28235) PeL válasza Csabex (#28234) üzenetére


PeL
addikt

Egyelőre nem, majd ha kijön bétából. Viszont néztem már streamben többször, az alapján biztos teszek egy próbát vele valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#28236) hegegabi80 válasza PeL (#28229) üzenetére


hegegabi80
addikt

Lehet majd én is kipróbálom, de eddig még mindig visszatértem. Nálam a PUBG az alap, ezt szerintem egyik se fogja tudni túl szárnyalni, akár mennyi sok csaló is lesz stb.
Igaz mostanában nem is játszok nagyon vele, nincs rá időm.

(#28237) JanR válasza Csabex (#28233) üzenetére


JanR
addikt

Már ne is haragudj, de mi a gond ezzel a videóval? 3x-es beryll-el szoktam lövöldözni minden gond nélkül és nincs hozzá makróm. AUG-on még a 6x-et is megfogom.

(#28238) Csabex válasza JanR (#28237) üzenetére


Csabex
őstag

Mióta játszol, hogy nem látod mi a gond? Nem tűnt fel, hogy meg lehet vásárolni ezeket az aimbot makrókat amiket elvileg az anti cheat engine nem szúr ki? Dobsz egy videót légyszi training módban demonstrálva a 3x-es Beryll-el meg a 6x-es AUG-al ? Kíváncsi vagyok...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#28239) Grave_444 válasza Csabex (#28238) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ilyen szar programok nélkül is megfogom ugyanígy. :P
Cod2-ben is mindig írkálták, hogy norecoil stb, de arra nem volt eszük lövés közben lefelé húzzák az egeret.

[ Szerkesztve ]

(#28240) niof válasza JanR (#28237) üzenetére


niof
addikt

Te is tudod, hogy mi a gond vele. Az, hogy létezik. Nem arról van szó, hogy vannak az átlagnál ügyesebb játékosok, akiknek nem kell segédprogram, pl. lásd PGC meccsek, hanem hogy a totál balf@sz vérpistike feljön egy ilyennel játszani, és level 10 létére mindenkit szarrá aláz a meccsben vele, tönkretéve mások játékát. És még ki sem rakják miatta mostanában.
Egy hónapja kb. napi szinten kaptam értesítéseket a kirakott playerektől, de mostanában meg semmi. Úgy látszik, ez is random működik náluk... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28241) Mate


Mate
nagyúr

Én a sima macrosokat annyira nem érzem nagy problémának. A fegyvert simán meg lehet fogni enélkül is a játékban. Aki meg fizet ilyenért, az nagy eséllyel ugyan olyan bot marad, csak nem szór majd neki a fegyver. Nem hall, nem lát, nem tud helyezkedni, buta a játékhoz. A fő probléma inkább a WH-s, aimbotos csalók.

(#28242) niof válasza Mate (#28241) üzenetére


niof
addikt

Mindegyikből van bőven, és mindegyik probléma, mert nem a képességei szerint játszik az illető, hanem amennyit a szoftver segít neki.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#28243) saen válasza niof (#28242) üzenetére


saen
Topikgazda

Hát igen, sokkal könnyebb úgy játszani ha nem kell megfogni...

(#28244) perecKING válasza PeL (#28229) üzenetére


perecKING
senior tag

kiprobaltam ezt, hat erdekes, nekem nem tetszik a grafikaja. a sztori sem nagy cucc.kicsit tul sok.

monjuk tobb fps-em van benne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28245) Csabex válasza Grave_444 (#28239) üzenetére


Csabex
őstag

Megmutatod te is légyszi? :P Kiegészítők nélkül, ki is van hangsúlyozva valahol ha jól láttam.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#28246) Grave_444 válasza Csabex (#28245) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Bocsi, de nem bohóckodok ilyenekkel. Majd ha összedob egy játékban. ;)

(#28247) JanR válasza Csabex (#28238) üzenetére


JanR
addikt

Éppen most léptem át a 4000 órát, de előtte nagyon sokáig CoD1, majd CoD2-vel játszottam. Hidd el van tapasztalatom recoil visszatartásban.

El nem tudom képzelni, hogy tudom Neked ezt felvenni, és ha nem haragszol emiatt nem is fogok külön programot/programokat feltelepíteni.

Nyilván nem arról beszélek, hogy "üresen" megtartom az említett fegyvereket, de vertikális grippel és kompenzátorral megcsinálom ugyan ezt. Az meg, hogy a lvl23-as szintű játékos azonnal így lő, az nem feltétlen azért van, mert makrózik. Valószínűleg van másik accountja is és ezzel is játszik/húzza. Nagyon-nagyon sok profinak van 2., 3., sokaid accja, amivel játszanak.

Ez a videó akkor lenne érdekes, ha meg sem mozdulna a fegyver, de a videón amit küldtél nagyon ügyesen le van tartva a bulletdrop. Ez az én nézetem, ilyen miatt biztos nem csalóznék le valakit, vagy reportolnám.

"Kiegészítők nélkül, ki is van hangsúlyozva valahol ha jól láttam." - több fegyvernél látszik, hogy mikor táraz, van rajta vertical grip. Szóval ezek a fegyverek nem üresek.

[ Szerkesztve ]

(#28248) Csabex válasza Grave_444 (#28246) üzenetére


Csabex
őstag

Ne csináld.... Most komolyan nincs annyi időd, hogy Training módba belépj és egy alt + F9-et nyomj, majd a végén egyet újra és után bedobni ide pl. egy drive linket...
Majd akkor hiszem ha láttam... Ha a tettek mezejére kell lépni, akkor jön a kifogás :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#28249) Csabex válasza JanR (#28247) üzenetére


Csabex
őstag

Jó, elhiszem, de akkor is a mozgásban lévő emberre amikor célzol ez egy ultra nagy segítség, hogy nincs akkora szórásod. Training módba belépsz és ott fel tudod venni, nem kell semmilyen program. Ha van Nvidia feltelepítve, akkor simán alt + F9 és veszi is, ahogyan a linkelt videóbn is csinálhatták...
A videón kompenzátor nélkül használta a makrót, de valahol írja is, hogy nem lehet csak egy kiegészítőt használni, talán pont a vertikálist, azt valóban rosszul írtam a videós hsz-ben.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#28250) DiszNóÓl válasza Csabex (#28249) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

tessék én szántam rá időt, bár nálam vannak sokkal de sokkal jobban sprayelők, én ilyet tudok :U [link]

JanR
Azért vesznek sokan kisaccot, mert a régit folyamat kirakják 24 órára, volt hogy haver egy hét alatt háromszor kapta...

[ Szerkesztve ]

HATER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.