Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26952) Csabex


Csabex
őstag

Tegnap aratás volt a bot világban :D :D :D Na de a végén nem bot sütött meg legalább :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26953) scabi78


scabi78
senior tag

Srácok, hova lett a replay a menüből? :F

Tiszta Windows, rendes ház!

(#26954) niof válasza scabi78 (#26953) üzenetére


niof
addikt

A karrier alá került, ha jól emlékszem...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#26955) scabi78 válasza niof (#26954) üzenetére


scabi78
senior tag

ott van :R

Tiszta Windows, rendes ház!

(#26957) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sziasztok :)
nektek nem laggol be néha az utóbbi frissítés óta :F

(#26959) HELLAFLUSH válasza Xavius (#26958) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

mindig elb@**nak valamit :W
amikor körül akarok nézni akkor akadozva forog...majdnem azt hittem, hogy az egeremmel van valami de akkor megnyugodtam, hogy a bágdzsí a rossz:DDD

(#26961) Csabex válasza HELLAFLUSH (#26957) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam is, viszont a megnyilvánulás abban teljesül ki, hogy a hang akadozik másodpercekre :W A grafika is, de az tűrhető, azt bírja korrigálni a gépem talán...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26962) HELLAFLUSH válasza Csabex (#26961) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nekem a hang az nem akad, de egyébként ezt a szaggatást nem mindig csinálja, olyan mintha szerverhiba lenne vagy nem is tudom :U

(#26964) Csabex válasza HELLAFLUSH (#26962) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, valami a szerver oldalról van és ahogy írta Xavius, elképzelhető, hogy az optimalizációnál csúszott félre vmi... Ma nem játszom, tegnap is csak a napi küldik miatt léptem be és meg is csináltam 2 adagot, aztán kiléptem, mert az összes többi készen van mindenhol, még a prémium része is :D Egy nagy csirkét mutatott játék közben ha megnyomtam a P--t és vmi olyasmit írt, h u have no missions :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26966) JanR


JanR
addikt

A ranked moddal jott egy ujjabb es egy igen zavaro bug. Ez pedig nem mas, mint a hitbox nem regisztralasa. Mar masodjara futunk bele egy olyanba, hogy elo embert lovunk, verzik, de nem regisztralja a hitet. Tegnap a meccs vegere majdnem 1500 dmg-m lett, de ez is azert, mert egy fekvo gyereket 17 sks golyoval lottem meg es nem halt meg :D Utana vidaman felallt es futott a korbe, viszont mikor ott ralottem, mar osszeesett. Eloszor azt hittem csalas, de a barataim mondtak, hogy 2 meccsel ezelott veluk ugyan ez volt. 100%, hogy nem egy holttestet lottem, mert mozgott a srac, mikozben lottem (kuszott). Vicces azert :D

(#26968) JanR válasza Xavius (#26967) üzenetére


JanR
addikt

3 eve jatszok vele, de ilyet meg nem tapasztaltam. Desync-et igen, hogy az elso ket golyo nem talal, de, hogy 17 tolteny nem hatja meg, na ezt meg sosem tapasztaltam ezidaig.

(#26969) Sati1984


Sati1984
tag

Én 95%-ban szólót játszom, mert ritkán tudok haverokkal összejönni, és ha velük épp nem tudok játszani, akkor random discordos társakat keresni meg lusta vagyok, inkább magamban elvagyok, amúgyis szeretem a szóló játékmód "narratíváját", tisztára olyan, mint egy horrorfilm, minden kis zajra összerezzenek, taktikázok, helyezkedek, tervezek... imádom.

Nekem a botok teljesen megmérgezték ezt az élményt. Tegnap játszottam Miramaron egyet, a queue time-ot 100 mp-nek írta a játék, gondoltam ezt bevállalom. Erre bedobott egy olyan lobbiba 40 mp után, ahol volt benn 34 "játékos" , és még 40 mp volt hátra a meccs indulásáig. Másodpercenként csatlakoztak a "játékosok", aztán hirtelen felugrott 100-ra a repülő indulásakor :O

Eljutottam a top4-ig, ott megölt az utolsó emberi játékos, aki aztán ledarálta a maradék két botot, és nyert. Máskor eléggé szapora a szívverésem top10-ben, de most állandóan az járt a fejemben, hogy valószínűleg már a top2-ben, 3-ban lehetek, mert eleve kb. 30 emberrel indult a meccs...

Megnéztem az OP GG-n utána, és 9 (KILENC) igazi ember volt csak, ez az idióta játék meg elindította a meccset 91 bottal. Megőrülök! :(( :O
Mindez pünkösd hétfőn, a második legrövidebb queue time-mal rendelkező mapen, délelőtt 11-kor (ami nem csúcsidő, de na).

Teljesen kikészít ez az idiotizmus, akkor legyen hosszabb a queue time, de engedjék már feltelni azokat a meccseket, amik amúgy feltelnének. Ha ettől a meccstől eltekintünk, simán oda is bedob a játék 20 botot, aminél látszik, hogy megtelne a lobby :(

Tegyék ingyenessé a játékot, vagy hetente legyen két map váltogatva elérhető public meccsre, vagy akár legyen csak egy queue, ami egy igazi random map lenne, ami úgyis mindig feltelik. Én még ezt is bevállalnám, csak játszhassak emberekkel. Minden ilyen lehetőséget ki kellett volna meríteniük, mielőtt ilyen borzasztóan amatőr és béna implementálással botokat tesznek a játékba. Ráadásul az F2P lépés még a kozmetikumok piacát is fellendítette volna, még azt se mondhatják, hogy pénzügyileg nem érné meg...

650 óra körül járok, van, az Early Access óta játszom, eddig 1 db szóló csirkevacsim volt a játékban, az 157 óránál történt. Azóta is leklesen üldözöm a másodikat, nálam erről szól a játék, hogy végre be tudjam húzni még egyszer... De most, mivel akár 91 bot ellen is lehet játszani, ezt sajnálom a legjobban, hogy ezt a hajszát, ezt az epic érzést, ami mindig kialakult a top10-ben bennem, hogy "na, most talán meglehet az a második végre" - ezt sikerült megmérgezni azzal, hogy hiába lesz meg akár többször is, innentől kezdve nem ér annyit majd a győzelem. :O

Jobb híján azt találtam ki, hogy három csirke ér majd egyet, addig nem számolom majd másodiknak a következő győzelmeket, amíg nem jön össze belőlük három... És csak akkor írom át a szóló csirkevacsora countot. De ez már a vég kezdete, gyerekek.

Ha nem történik csoda, és nem vonják vissza ezt az update-et, lehet, hogy jön az uninstall egy pár hónap múlva. Esküszöm, a Fortnite újrakezdésén agyaltam már párszor, és ez ijesztő, mert az sem egy rossz játék, de azt az embertelen, horrorisztikus feszültséget, amit egy PUBG meccs top 5 ad, annak soha a közelében sem járt... Mondjuk a játékipar szégyene, hogy tényleg nincs másik olyan játék, aminek a fizikája, hangulata, stílusa, játékmenete valami közelítő élményt adhatna. :W

Ezzel a lépéssel a PUBG Corp végleg bebizonyította számomra, hogy egyáltalán nem értik, fogalmuk sincs róla, hogy mi tette ekkora sikerré ezt a játékot anno. Döbbenet.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#26971) BaLee válasza Sati1984 (#26969) üzenetére


BaLee
addikt

Nekem nincsenek ilyen gyászos tapasztalataim, bár jó 10 kört ha mentem. 50 körül szokott lenni a lobby amikor betölt, maradékot feltölti botokkal, viszont a botok azok tényleg nagyon botok, ezért már top 20 környékén sem találkoztam botokkal, nemhogy top 10-ben.
Így, hogy a végjátékot nem befolyásolja én mint írtam korábban pl. örülök is neki, hogy tudok játszani újra solo-ban Miramaron, anno nagy kedvencem volt az a map.

(#26972) Bep válasza BaLee (#26971) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem konzolon volt, most amikor behozták a botokat, hogy random squadnál (már csak én éltem) az utolsó előtti, előtti körben egyszer csak kiírta, hogy winner.... Még, jó nagy volt a kör, de normál emberek (gondolom abból sem volt sok) valahogy kint maradtak a körből, aztán a botok sem jöttek be, csak én :DDD Blue Zone-nal karöltve lehoztuk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26973) DiszNóÓl válasza Sati1984 (#26969) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

miramar az ilyen, örülj, hogy lehet rajta játszani. :DDD az utóbbi 1-2 évben pl csak squadban és esténként duoban volt que. :U az, hogy mit ír ki időnek a lobbyban kb semmit nem számít. erangelen most is kevés bot van, vagyis amikor én játszottam reggel 8 kor 100ból 21 bot.
sok botos miramar wint én se éreztem annyira jónak/nehéznek, mint utána az erangelt :O

legyen f2p és mégtöbb csaló :DDD szvsz aki akarta már rég megvette a játékot a hype alatt és a legtöbb kazsuál abba is hagyta, mert nem volt sikerélmény, ami a botokkal most lehet megváltozott, mert végre valakit megtudnak ölni, miközben a jó játékosok a rankedet nyomják többnyire

"akár legyen csak egy queue, ami egy igazi random map lenne" amerikaiak meg a mapválasztóért sírnak, mert a random map elég szar :DDD 2 que kéne kis éc mapok(sanhok-karakin) és a normális pályák (erangel-miramar-vikendi) vagy csak töröljék el a kis mapokat és legyen az mint 1.0 után, hogy erangel és miramar random que ;] ja meg a tpp-t is töröljék el az euban a többi régióban meg az fpp-t :DDD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#26974) @tco@ válasza Sati1984 (#26969) üzenetére


@tco@
aktív tag

Jól leírtad azt a feszkót mikor a fülemben hallom ahogy dobog a szívem, ezért (is) tetszett meg a játék :)
Én csak azt nem érte, hogy ha jelenleg is kb 10 ezres nagyásgrendű játékos van az EU-ban, akkor hogy a tökömbe nem jutni be Miramarba soloban 5 perc alatt se? Botokkal javult, de ez most más kérdés.
A legrosszabb még mindig az elavult engine talán, nem a botok, van annál nagyobb baj is. Szebb battle royale játékok (pl Cuisine Royale) futnak 1.5x annyi fps-el nálam, és nem szakad be a harmadára mikor rálövök valakire...

(#26975) VGNGR válasza Sati1984 (#26969) üzenetére


VGNGR
senior tag

Sanhok random squad: 98 bot ellen. Már az gyanús volt, hogy nem dobott be mellém senkit. Mindenki bot volt, az utolsó is top 2-ben. A public funolgatásnak vége úgy tűnik. Rankedezni lehet de az ugye már amolyan félig-meddig esport mód. Ráadásul ugye solo nincs. Akinek nincs meg a fix csapata annak marad kb az uninstall...

(#26977) DiszNóÓl válasza Xavius (#26976) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

sok a que tpp fpp solo duo squad és 4 map +ranked és tdm :O vikendi visszahozásánál ki kellett volna venni valamelyik pályát vagy kivenni a mapválasztót

sokan nem szeretik a pályát, mert dmr/sr lövöldözés nagy része és szarul lehet rajta autóval közlekedni. sokak szerint "kevés" az akció, pedig azon a pályán lehet a legtöbb killt összeszedni, ha van egy járműved és mindent pusholsz. :U soloban pl a kedvenc pályám volt régen :B

[ Szerkesztve ]

HATER

(#26979) DiszNóÓl válasza Xavius (#26978) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link] ezt találtam most csak :B

HATER

(#26981) DiszNóÓl válasza Xavius (#26980) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Elso nap miramar fpp duoban is rengeteg bot volt azota mondjuk nem jatszottam :U

HATER

(#26982) niof válasza Xavius (#26980) üzenetére


niof
addikt

Itt minden statisztikát megtalálsz, ami érdekes lehet. De nagyjából az EU-ban áll 50%-on a TPP-FPP arány, mindenhol máshol a TPP magasan veri az FPP-t.

A Miramar-Erangel témához, amit Sati is említ. Nekem is jobban tetszett anno Miramar, régen gyakorlatilag szinte csak ott játszottunk, ha a haverokkal sikerült összehozni pár meccset közösen. Mivel a csapat már ritkán tud összeállni, nekem is maradt a solo. De ez előtt az update előtt gyakorlatilag élhetetlen volt Miramar, így maradt Erangel, ahol annyit játszottunk/tam, lehet, hogy kis túlzással vakon elvezetnék Georgopol-ból Mylta-ba. Most, hogy jöttek a botok, ismét lehet játszani a sivatagban, és ez szerintem jó. Azzal meg szerintem simán nincs szerencséje valakinek, ha végig botok maradnak, és nincs "igazi fight", bár én úgy vettem észre, ahogy BaLee is írta, a legrosszabb esetben is a top 10-ben már csak valós playerek vannak. Talán 1 meccs volt, amiről írtam is, de az még a teszt szerveren volt, ahol botok maradtak a végén, de azon jóval kevesebben is játszanak. Viszont ahogy megyünk bele a délelőttbe, 10h, fél 11 magasságában már olyan 30 player van egy lobbyban, ami szerintem nem rossz, tekintve a pálya relatív elhagyottságát Erangel-hez képest. Legalább a felszerelést össze lehet rendesen kukázni a pályáról :DDD , meg a lelőtt botokból, ami hiányzik még, mert ugye Miramar-on elég fos még mindig az alap loot, és rendesen el lehet helyezkedni a mapon, lehet pozit fogni kicsit könnyebben. Erangel már nem ilyen mókás, ott szinte mindig van 40-50 player (hajnalban is, csak eddig ugye 95 alatt nem indult el a meccs), a pálya is sokkal nehezebb, hiába könnyebb rajta mozogni (járművel), kevesebb a fedezék, és a rutinos játékosok az összes zegzugot ismerik, mit hogy kell elfoglalni, pusholni, honnan lehet és érdemes játszani, míg Miramar-on kb. minden kő mögött el lehet bújni, ezért valamivel könnyebb a nem agresszív játékosoknak is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#26983) lafaty80


lafaty80
őstag

Hmmm... ranked meccsen ma report, rá 30 perce már kapom is ezt. Felb@sz, mert vannak ott is, de a gyorsaság is meglep, ahogy reagálnak :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#26984) scabi78


scabi78
senior tag

Ezért vannak a sok botok...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#26985) Csabex válasza JanR (#26966) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, ez a hitbox történet egy örökös dolog... Nézd meg korábbi hsz-em, hogy 10 kill-nél 137 hit pointom van :D Vicc...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26986) DiszNóÓl válasza Csabex (#26985) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

mennyinek kéne lennie? 10 killhez még kevés is a 867dmg :DDD

HATER

(#26987) Csabex válasza DiszNóÓl (#26986) üzenetére


Csabex
őstag

A hit pointról beszélünk, nem? Én arra értettem... Hol látod a 867 dmg-et egyébként?

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26988) DiszNóÓl válasza Csabex (#26987) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

bármelyik pubg statisztika oldalon, pubg-n belül a replaynél is írja, career last match fülön is, ha az utolsó körben a társaidéra is kiváncsi vagy.

HATER

(#26990) Csabex válasza Xavius (#26989) üzenetére


Csabex
őstag

botok voltak többnyire az elején...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26991) Csabex válasza DiszNóÓl (#26988) üzenetére


Csabex
őstag

One man squadban voltam itt... De te konkrétan hol láttad a 867-et?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26992) DiszNóÓl válasza Csabex (#26991) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

HATER

(#26993) Csabex válasza DiszNóÓl (#26992) üzenetére


Csabex
őstag

Köszi. Én nem szoktam ilyen szinten nézegetni :D Kikapcsolódok, nem megyek vérre és amúgy sem vagyok egy nagyon jó játékos :D De azt hittem, hogy a hit point az konkrétan a sebzést jelenti, vagyis, hogy az ellenfél healjéből mennyit haraptam le és hogy ez adódik össze. Na erre mondtam, hogy a 135 kevés a 10 killhez még ha botok is voltak kb 7en.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#26994) niof válasza scabi78 (#26984) üzenetére


niof
addikt

Tipikus Leet-es hír. Semmi újat nem írnak benne. Aki egy kicsit is követi a játékot, és nem csak ugrik párat havonta, az rég tudja, hogy a sok eltérő játékmód a gond. Sima logikával ki lehet következtetni, hogy ahány mód van, annyi felé oszlik el a playerbase, és ezt súlyozza a módok népszerűsége.
Haverokkal már legalább 2 éve azt mondtuk, olyan mapválasztó kellene, ahol 2-3 mapot ki tudsz választani egy egyszerű jelölőnégyzettel, és azokra dob be random. Mert mondjuk van aki nem szereti a kis pályákat, vagy épp a nagyokat. Vagy van aki Kakarin-t meg Szánkó-t akar csak játszani, nagy pályát nem. Ez sokat segítene. De kb. sz@rnak rá, inkább berakták a botokat...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#26995) Sati1984 válasza niof (#26994) üzenetére


Sati1984
tag

Na, ez az... ez idegesít benne a legjobban, hogy a kisujjukat sem mozdították meg, mielőtt ilyen idióta módon implementálták a botokat. Nem próbálták piszkálni a mapválasztást, hogy szűkebb csatornákba tereljék a játékosokat, nem próbálták az F2P-t sem (tudom, csíterek), csak belementek ebbe a hülyeségbe.

"Majd fejlesztjük a botokat és nem lesznek ennyire bénák" - hahaha, egyrészt 3 éve könyörgünk egy csomó alapvető hiba javításáért, szóval majd pont most hiszem el, hogy tényleg megcsinálnak valamit, amit megígértek, másrészt ez annyira, de annyira buta dolog, hogy most meg a botok fejlesztésére koncentrálnak...

Nagyon szomorú ez, hogy a szólósokkal és a duósokkal így kibabráltak. Egyszer-kétszer lehet, hogy bepróbálom majd a random squados rankedet, mert miért ne, de szerintem maradok a szólónál, rosszabb szájízzel ezek után... :(((

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#26996) Sati1984 válasza niof (#26982) üzenetére


Sati1984
tag

Igen, niof, így van... ez az egy vigasz van a dologban, hogy "legalább játszható Miramar" - mondjuk ebben a 91 botos meccsben nem volt sok köszönet, de ha legalább 40-50 ember összejön párszor a mapen, az már egy értékelhető élményt ad.

Persze messze a játék régi önmagától, de most ennyi maradt belőle....

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#26997) Sati1984 válasza DiszNóÓl (#26973) üzenetére


Sati1984
tag

Igen, azok a megoldások is tökjók, amiket te mondasz, de látszik, hogy nem gondoltak rájuk, nem fontolták meg az alternatívákat, csak előkapták ezeket az egybites botokat, és kész :F :W

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#26999) scabi78 válasza niof (#26994) üzenetére


scabi78
senior tag

Én örülök hogy van map választás, csak karakint ugrunk, utáljuk a régi nagy pályákat... Biztos azért van így a menü hogy minél több embernek kedvezzenek a választással. Nekünk jó így, a botok sem zavarnak, a végére élő ellen marad.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27000) JanR válasza Xavius (#26998) üzenetére


JanR
addikt

Nekem ez a miramaros dolog eleve budos.
Nagyon sok random emberrel jatszok rankedon. A legtobbjuk azt mondja, hogy vegre itt van miramar, mert elotte sosem tudott rajta jatszani. Egyszeruen nem hiszem el, hogy ne volt eleg jatekos 1-1 szerver elinditasahoz. Mindig csak 1-5 playert lattam varkozni.. pedig a hallottak alapjan sokkal tobb jatekosnak kellett volna lennie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.