Hirdetés

2024. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40951) la_cc válasza DjDanee87 (#40950) üzenetére


la_cc
addikt

"Néhány mirror shard-ot..." :)) :)) :))

Kaptál 2 power rune-t, az önmagában 12 D.

Az, hogy a sacred orb ritkább lenne, nem hiszem, nekem 2-3 is esett ebben a ligában, mirror shard-ot pedig 4-5000 ezer óra alatt egyszer sem láttam.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40952) savior válasza DjDanee87 (#40950) üzenetére


savior
őstag

Azért 1 kattintásért 33 div az nem rossz órabér.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#40953) la_cc válasza savior (#40952) üzenetére


la_cc
addikt

Hogy számolod az órabért? Egy jó pár nap mire összejön ez az anyag mennyiség.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40954) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

EZ MOST MI??? Lenyomtam a bosst, erre RIP...

Ruthless HC kari eddig tartott...
(level 49)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#40955) Callisto válasza _ocsisajt (#40954) üzenetére


Callisto
őstag

:(

Sajnos előfordul. Nem vagy egyedül vele. Attól, hogy egy boss/mob meghal a még halála előtt elnyomott ability stb. eltalálhat vagy DOT miatt utána fogyott el a HP-d vagy hasonló. Sok ilyen klipp is van streamerektől, hogy ott az értékes drop, de a játékos meghal mire felszedné, mert a boss halála után találja el az ability.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#40956) _ocsisajt válasza Callisto (#40955) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nézem a wikit és ami dotolhat a bossnál az a divine beam... De az meg sem érintett...

Hát ez érdekes....

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#40957) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

[link] úristen ez a mechanika. Hogy nem nerfelték szét.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40958) DjDanee87 válasza la_cc (#40951) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem ritkán láttam másoktól mirror shardot hasonló, sőt kisebb mennyiség küldése esetén is, azért számítottam volna arra.

(#40959) la_cc válasza DjDanee87 (#40958) üzenetére


la_cc
addikt

Nyilván az mutogatja a jó shipment-et, aki bemákolt valamit. :D

Én is vártam a power rune-t, de látod nekem se jött. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40960) tibee77 válasza DjDanee87 (#40958) üzenetére


tibee77
őstag

azt az 5 millat meg igazan kivarhattad volna, illetve verisiumot is küldtel amitöl egy resze a szallitmanynak "atalakult" scarab-bä.Ha 25 milla dustot küldesz es a maradekot meg cropsban, akkor majdhogynem garantalt a mirror shard.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#40961) DjDanee87 válasza tibee77 (#40960) üzenetére


DjDanee87
addikt

Persze, de csak 6 millió dustom volt összesen.

Amúgy néhány patchel ezelőtt volt, hogy kingsmarchban a csirkék miatt DCt kaptunk és javították. Úgy tűnik a legújabb patchben visszahozták véletlenül ezt a bugot. 2 nap alatt 4szer DCztem a csirkéknél.

(#40962) la_cc válasza tibee77 (#40960) üzenetére


la_cc
addikt

A teljes 50 milkót terményben kellett volna küldeni megfelelő dust-tal kiegészítve?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40963) DjDanee87 válasza la_cc (#40962) üzenetére


DjDanee87
addikt

dust patch óta 1:1 arányban növeli az értékét a szállítmánynak, amíg el nem éred az aktuális értéket. Tehát azt mondja 25M növény, 25M dust.

(#40964) brunnehilde válasza DjDanee87 (#40950) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Kb 30 div, ez elég "base". Átlag nagyjából 1.5 millás értékre adott 1 divet. Ez mondhatni standard nálam, mostanában ilyen 1.5-2 millás utakat küldözgetek, de lassan ideje lesz kipróbálni valami komolyabbat is. :P

Más. Grafikailag, dizájn, mozgás, effektek. Csak nekem tetszenek ennyire az új bossok? :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40965) la_cc válasza DjDanee87 (#40963) üzenetére


la_cc
addikt

Igen, én is így értettem. :K

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40966) Siriusb válasza brunnehilde (#40964) üzenetére


Siriusb
veterán

Bepréseltem a wrath-ot én is, nem gondoltam, hogy ekkora plusz sebzést ad. Neked a mana regen milyen, nem fogysz ki több alkalommal is belőle? Nálam most kicsit problémásabb.
Vettem egy Progenezist (első alkalom :) ), nagy királyság.

Jó döntés volt kipróbálni az LC-det. sosem jutottam el ilyen szintre eddig. Köszi a segítséget és hogy puskázhattam rólad. :))
Már csak a hatékony farmolást kellene tőletek eltanulnom. :D

(#40967) brunnehilde válasza Siriusb (#40966) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Akkor valamiben meg is előztél, nekem még mindig nincs prom. :O Bár tény, hogy lenne rá. :DDD Jó 25% dps a wrath, ami nálam kb 3.5m, komolyabb monstáknál már érezhető. 10 az LC mana cost, 5.9es cast ratenél 59/sec, a mana regen meg 70, szóval nincs vele gondom. Örülök, hogy igy bejött. :P Hatékony farm meg le volt már irva. Én nagyon elégedett vagyok vele. Mindig találok valami "rejtett" div hegyeket. Pl ma jöttem rá, hogy a ramako shaman tattoo 3.5 div (ngamahu warmonger 215c, valako shieldbreaker 115c). Volt kettő, kettőt meg vendorozás után kaptam, 14div. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40968) wiggen123 válasza brunnehilde (#40967) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Mi? Van vendor recipe a tattokra? :Y Ezen átsiklottam

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#40969) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Block recovery sokat számít ha max blockra megyek?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40970) tibee77 válasza la_cc (#40962) üzenetére


tibee77
őstag

Most küldtem el egy 26 millas szallitmanyt, csak 6 milla dust volt benne maradek az crops.6 div - 2 mirror shard meg 1 power shard jött.Mindezt ugy hogy levamoltak az ärumat, felet elvettek....lefogadom hogy volt közte mirror shard is, hogy rohadnanak meg ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#40971) brunnehilde válasza wiggen123 (#40968) üzenetére


brunnehilde
senior tag

3-at 1-ért akció van. ;] Az olcsókat mindig be szoktam váltani, főleg, ha ilyen durva különbség van közöttük árban. A 3 legolcsóbb ramako 5-7c, a legdrágább meg majdnem 600. :P

tibbee: Már zokogok is a balszerencséden. Csak 80 div jött? :O :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40972) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

(Ruthless Rip után visszamentem sima HC üzemmódba)

Valamit megint nem értek...

Beraktam még tegnap egy Chaos Orbot, hogy adjanak érte 10 Jeweller's Orbot.. Azóta is ott lóg a dolog, pedig a market arány már rosszabb (jobb, szemszög függő :DDD), mint amit kínáltam...

Most ezt miért nem lehet cancelelni? Hol az iksz itt??? Buktam a Chaos Orbot? Mert az benyelte az order után ugye! :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#40973) Siriusb válasza _ocsisajt (#40972) üzenetére


Siriusb
veterán

1. Erre kár ellőni a chaos-t, amíg nincs belőle sok.
2. "Order completed", tehát a tranzakció lezajlott, kattints rá 10 darabos jeweller orb-ra, hogy áttedd a szütyődbe.
3. https://www.pathofexile.com/trade/exchange/Settlers/2n56EO0ck Itt kétszer annyit kaptál volna érte.
4. A kampány során az árusoktól is tudsz venni, hacsak a HC-ben nem máshogy van.
5. Ha találsz olyan cuccot, amiben 6 lyuk van, a hőn áhított jeweller orb-ot kapod érte, nem is egyet.

(#40974) _ocsisajt válasza Siriusb (#40973) üzenetére


_ocsisajt
őstag

áhhh köszi! :B

Ordert completedet túlgondoltam, mert azt hittem, hogy a "rendelés" kész, tehát leadtam. (Étteremben is ha lerendelsz valamit az ugye nem egyenlő a kihozatallal. :DDD )
Olyasmit vártam, hogy ikszcséndzs done vagy vmi hasonló. Bár gyanús volt a sárga beam Faustus felett, azért gondoltam, hogy ez most bug? :DDD

Hát majd megnézem fórumot is, köszi mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#40975) Plazmacucci válasza _ocsisajt (#40972) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miért szovatod magad HC-vel?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40976) _ocsisajt válasza Plazmacucci (#40975) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Mert már C-64en is unalmas volt a cheat kód. :) Ez egy életérzés, már d2 óta hczom. Semmilyen szinten nem vonz az, hogy esek-kelek. Így sokkal izgalmasabb számomra, más hozzáállás kell a gamehez. Minden (ilyen) játékban próbálom kialakítani a speed/figyelem balanszot, nekem ez bejön, ahogy sokaknak is. Ez van. :)

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#40977) Plazmacucci válasza _ocsisajt (#40976) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Értem, de miért nem azután, hogy megtanultad a játékot? Már a kampány vége előtt falba fogsz ütközni. De kívánom a legjobbakat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40978) _ocsisajt válasza Plazmacucci (#40977) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Így nagyobb a kihívás. :B
Köszönöm, igyekszem! :B

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#40979) Plazmacucci válasza _ocsisajt (#40978) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez igaz :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40980) la_cc válasza tibee77 (#40970) üzenetére


la_cc
addikt

Grat hozzá. Én már elengedtem a ligát. A szart is kitoltam belőle. Kövi már a poe 2... :)) :)) :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40981) DjDanee87 válasza tibee77 (#40970) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezért mondtam az enyémnél, hogy mirror shardokat vártam, helyette sacred orbok jöttek. Mások kisebb értékért is shardot kaptak, ahogyan pl tibee77 is.
Most nem is tudom kivárjam -e az egy hetet az 50 milláert vagy menjen 20+M értéknél.

(#40982) Siriusb


Siriusb
veterán

Teljesen véletlenül jutott eszembe, régebben terminálban futtattam egy parancsot:
tail -fq "~/.local/share/Steam/steamapps/common/Path of Exile/logs/Client.txt"  | grep -o -P "(?<=Spawning discoverable Hideout) \w+"
Ha valaki ritka hideout-ra vadászna, ha ez a script folyamatosan fut a háttérben, az első portál használatakor már azonnal kiírja, ha van az adott pályán felfedezhető hideout.
Persze adaptáni kell windows-ra, (gondolom mindenki más azon nyomja), de a lényeg ott van.

(#40983) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

ruthless

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40984) Siriusb válasza Plazmacucci (#40983) üzenetére


Siriusb
veterán

Látod már miért kell a ruthless? A kezdőknek is? :))

(#40985) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Chris Wilson pánikolhat, életemben először esett brother's gift nekem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40986) Rison77 válasza DjDanee87 (#40981) üzenetére


Rison77
senior tag

Azt kapsz egy economic shock-ot rá, -50%, és kitéped a hajad. :DDD 20 millás szállítmány, kaptam egy ilyen talicskát rá, konkrétan akkora hulladék volt, chaos se volt benne, 2 exalted azt annyi, kb 1-2 milláért kaptam már 2-3 divet is.. All in volt a szállítmány, befejeztem a ligát, 60 fős város 1-2 10-es ember többi mind 7-8-9, 25k/h fenntartás... nem lehet bírni.. T17 meg nem is esik annyi, és a build se bírja..
Kb 150 divet szedtem ki, ebből a hexblast build úgy 50 div, és a hajamra kenhetem, a végén már vettem egy headhuntert avval funoltam kicsit, sose vettem még. :D , de ráuntam.

(#40987) la_cc válasza Rison77 (#40986) üzenetére


la_cc
addikt

A mageblood az új headhunter, azt próbáld ki... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40988) Rison77 válasza la_cc (#40987) üzenetére


Rison77
senior tag

Majd ha a mageblood helyett is lesz más. ;] Kifarmolható végülis, mert még mindig brutál ára van a lifeforce-nak, csak gyomor kell hozzá. :DDD

(#40989) la_cc válasza Rison77 (#40988) üzenetére


la_cc
addikt

Ha más nem, a poe 2-ben biztos... :DD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40990) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi a fasz történik, amikor elakarok adni valami, sorra rám írnak, és mindegyik disbanded mikor meghívom partiba???

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40991) Edge válasza Plazmacucci (#40990) üzenetére


Edge
veterán

Már nem kell neki, cancelt nyom a party invedre.
(Legyél gyorsabb :DDD )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40992) Rison77 válasza Plazmacucci (#40990) üzenetére


Rison77
senior tag

Biztos már valami 3rd party cuccot használnak rá, megspammolnak 100 embert, aztán akitől hamarabb kapnak invet azt fogadja el a cucc, a többit meg disbandeli, mapról már ki se szoktam járni instant, csak ha már nálam van az ember.

(#40993) atok666 válasza Rison77 (#40986) üzenetére


atok666
őstag

Akkor csiszold meg picit a hexblastot. Itt egy inspiracio .
Szamomra felfoghatatlan egy ilyen kari kifarmolasa.

Atok

(#40994) Plazmacucci válasza Rison77 (#40992) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De szar... 4 trade nem sikerült.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40995) DjDanee87 válasza Rison77 (#40986) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nálam is végét járja a liga. Szóval az sem para, ha megszivat az 50 millás szállítmány, max küldök egy újat rá egy hétre. Farmerek 10500 goldot fogyasztanak óránként, az meg simán összefarmolható egy napra rövid idő alatt. Nem is T17en szoktam, T16 is simán dob 20-50k goldot a megfelelő atlas és scarab kombinációval. Volna 127db T17 mapom, de nem szeretem rollolni őket, meg a bossokat sem rajtuk. Azért a challengek miatt fogok még párat tolni.

(#40996) la_cc válasza Plazmacucci (#40990) üzenetére


la_cc
addikt

Te nem úgy veszel olcsóbb dolgokat trade-n, hogy végig spammolod az első 5-t vagy 10-et, akit kidob a lista? :) Így a leghatékonyabb, mert elég sokan basznak a trade-re rá. Én is egyébként, ha épp olyan értékű cuccot akar megvenni valaki, ami miatt nem jövök fel egy map-ról pl.

Pont ez a hülyeséget változtatná meg egy normális AH, amit éppen élőben tesztelünk ebben a ligában. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40997) Plazmacucci válasza la_cc (#40996) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40998) la_cc válasza Plazmacucci (#40997) üzenetére


la_cc
addikt

Pedig így hatékony. :DD :DD :DD Nehezen mozdulnak meg a népek.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#40999) Plazmacucci válasza la_cc (#40998) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elhiszem, de én nem sietek és nem célom a profit maximalizálás. Nem írok rá 20 emberre azért, hogy 15 helyett 10 chaosért vegyek meg valamit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41000) la_cc válasza Plazmacucci (#40999) üzenetére


la_cc
addikt

Ez nem a profitról szól, hanem, hogy nem válaszolnak és leszarják a trade-t bizonyos érték alatt.

10 helyett 15 c-ért sem jön fel senki map-ról, hogy eladja a szarát.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.