Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

itt a karakterlapom
Még a 75% res se nagyon van meg, jelenleg t1-t2 napokat farmolgatok meg tabulát

[ Szerkesztve ]

(#21802) Plazmacucci válasza Mad_Wolf (#21801) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Melee splash zombiknak szerintem felesleges. Sokat slammelnek. Szvsz egy fortify supporttal mindenki jobban jár .

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21803) Mad_Wolf válasza Plazmacucci (#21802) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

köszi, jöhet még bármilyen tanács :D
még nagyon összevissza van minden, épp csak bedobáltam ami jött :D de így is aprít
jelenleg feeding frenzy, brutality, deathmark és minion damage van zombin
melee splash, feeding, minion damage a skeletonon
feeding, minion damage és spell echo spectre-n

[ Szerkesztve ]

(#21804) Plazmacucci válasza Mad_Wolf (#21803) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én brutality-t ki szoktam hagyni, inkább tápolom őket generosity + hatred aurával, és ha esetleg később Mon'tregul mace-el mennél, akkor a brutality miatt offolódik az enemy explode képességük de a minion istability is. Persze ha nem az óriás zombikra gyúrsz akkor maradhat a brutality, de pl vannak olyan passzívok amik unholy might-ot adnak nekik, így az is offolódik.
Amit előbb írtam, hogy spectre-ből carngae chieftant blood magiccel, az nagyon fontos. Kb kiválja a necromantic aegis + victario kombót, így többet lehet védelemre fordítani. Igaz még csak 70-es vagyok de itt a linkem: mummy_gurl

Én majd lehet csinálok RF minion buildet, nagyon bíztató.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21805) sirdond


sirdond
őstag

én meg nagyon sajnálom, hogy nem mine saboteurrel kezdtem a ligát. nem elég, hogy op maga a skill (icicle mines próbáltam csak eddig),de sokkal könnyebbek vele a td események is, hogy csak középen kell állni és onnan dobálni a mineokat, meg néha upgradelni egy towert.

(#21806) TrollBalint válasza sirdond (#21805) üzenetére


TrollBalint
addikt

Még mindig nem késő :) Pár napja indult csak a liga ;)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21807) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Jaaaaj!
A macskám (tényleg cica) este 24 után felmászott a fejemre, jelezve, hogy indul a konzolos letöltés. Visszaaludtam, mert tudtam, hogy csak hajnali 01-kor lehet az új ligát nyomni. 01.30-körül bekapcsolom a tévét , hát mit látok, hogy semmi sem történt.
Most mi a retek van a GGG meg Microsoft között? Mi ez a certification duma??
Harmelin vagy bárki.. Tud valamit?

(#21808) sirdond válasza TrollBalint (#21806) üzenetére


sirdond
őstag

tegnap este már elkezdtem az új karaktert és már act 5-ben vagyok, szóval az alapján írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#21809) TrollBalint válasza sirdond (#21808) üzenetére


TrollBalint
addikt

nagyon helyes :) Ha ezt előbb észreveszem, teszek neked félre cuccokat (bár lehet van még egy-két dolog, ha gondolod körbenézek délután)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21810) sirdond válasza TrollBalint (#21809) üzenetére


sirdond
őstag

ja nem kell, köszi. van jó pár cuccom már nekem is két napnyi farmolgatásból.

(#21811) LittleBoss67 válasza LittleBoss67 (#21807) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Valakiiiiii

(#21812) BoneDragon válasza LittleBoss67 (#21811) üzenetére


BoneDragon
veterán

Google a haverod. Szerintem nem sokan játszanak itt boxon igy nem tudjuk a választ.

[ Szerkesztve ]

(#21813) Har_melin válasza LittleBoss67 (#21807) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Valami gebasz van a patch telepítésével, elnézést kérnek a késésért, majd jelentkeznek, ha van új időpont.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21814) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#21811) üzenetére


TrollBalint
addikt

Azóta jött friss hír, hamarosan elérhető lesz a liga.
[link]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21815) Har_melin válasza sirdond (#21808) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Most már én is kínlódok a cyclonnal a blightok ellen, a hármas-négyes (vagy még több), közvetlenül a pumpánál összefutó ágat képtelen vagyok levédekezni. Mindegy, most már átviszem map szintre, ha már vettem egy fullos 5L Bronn-t neki...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21816) BoneDragon válasza Har_melin (#21815) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sok volt már a melee liga, most megint ranged a menő. Indíts necrot, nulla gearrel is lazán lehet haladni. Szerintem a legjobb cuccom Act 5-bol valo és így farmolnom tier5 mapokat. Most vettem egy fegyot 2c-t aztan kraftoltam egyet egesz jo statokkal. Előbb bepróbáltam tier8 mapot, sima liba volt.

(#21817) Har_melin válasza BoneDragon (#21816) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

sajnos utálom a nekrót, az egyetlen build típus, amit lassanként hat év alatt sem játszottam. Nem az én asztalom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21818) Plazmacucci válasza Har_melin (#21817) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Utálod, pedig nem is játszottál vele. Wat? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21819) Har_melin válasza Plazmacucci (#21818) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Stimmel, az első karakterem az volt, ahogy Dioban is csináltam vagy kettőt az évek alatt. Mindig azért, hogy hátha mégis. Hát nem.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21820) Plazmacucci válasza Har_melin (#21819) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem jó a gameplay, igaz most már annyit sem kell csinálni mint azelőtt. Bossoknál érdekes csak. Igaz eddig Shapert sosem sikerült summonerrel levernio, de majd most.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21821) Har_melin válasza Plazmacucci (#21820) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem azt mondtam, hogy nem jó, csak azt, hogy nem az én asztalom. Az osztrigáért vagy a káposztás rétesért is odavannak egyesek, nekem nem jön be.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21822) .OM. válasza Har_melin (#21821) üzenetére


.OM.
aktív tag

Annyit említed a nekrót, hogy kedvet kaptam hozzá.
Most egy 50-es StormBrand Trickster karim van, de nem tudom, hogy tetszeni fog-e. Drága is, és hát az előző ligás ciklon után, most gombokat is kell nyomogatni...

ex .Oldman.

(#21823) TrollBalint válasza .OM. (#21822) üzenetére


TrollBalint
addikt

A nekronál nem sok gombot kell nyomkodni :) az eventeknél amíg leidézem a csontikat, meg ha meghalnak a Spectre-k, akkor azokat. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21824) sirdond válasza Har_melin (#21819) üzenetére


sirdond
őstag

átérzem, ugyanígy vagyok a nekro/summoner/pet buildekkel én is, próbálgattam őket, de nem jönnek be.

de hoztak be új poison skilleket is, próbálj esetleg egy olyat. amit nem ajánlok, azok az autobomber skillek, azoknak szerintem egyszerűen nem fekszik a blight, mint ahogy a melee karaktereknek sem.

az a durva, hogy mapokon úgy megyek át a berserkerrel,mint a kés a vajon, minimális befektetéssel, mert eddig kb 20c-t költöttem rá. de a blight nem élvezetes, úgyhogy az megmarad majd über elder killre, meg delvezésre. a másik meg map és liga content.

[ Szerkesztve ]

(#21825) LittleBoss67 válasza TrollBalint (#21814) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszönöm.

(#21826) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Hali!

Én egy Cobra Lash assassint indítottam. A Blight-ot elég jól lehet vele küldeni igaz még Act8-ban járok vele de eddig jó és élvezetes volt a játék. Főleg ezzel az új skillel kiegészítve (plague bearer) elég szépen lehet aprítani a népet.

A streamerek eléggé hamar feladták. Főleg - mbxtreme - ő még talán le is sz.r-ozta. De olyan ez mint a summoner/necro valaki nem szereti, utálja vagy egyszerűen nem fekszik neki ez a stílus. Nekem bejön ez a poison style, de ahogy nézem sajnos elég drágák lesznek a cuccok hozzá. :(

Ha valakit érdekelne itt a link:
[Build link]

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#21827) Plazmacucci válasza Pitymaszter (#21826) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Venom gyre is ilyen gáz? Mennyi energiát fektessek bele? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21828) brunnehilde válasza Har_melin (#21815) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Valamit nem jól csinálsz akkor. Simán lenyomtam eddig bármit a képen látható gearrel. Blightnál tényleg csak akkor volt gondom, ha alapból 3-4 felé ágazik és az egyik elágazás ráadásul még ott van a közvetlen közelben is. Szerintem Windshrieket nem is fogok venni, mert át kéne variálnom a resistek miatt a gyűrűket is, és inkább költök akkor majd a Storm Brandre.

Amit még megveszek az a 6L Bronns (kb +25% sDPS), azzal elég lesz endgamere a build, ebben tuti biztos vagyok. Negyedik ascendancy még nincs meg, szokás szerint nem adja be a trialst, talán négy van meg a hatból... :U Ja, a gyűrű craftot is kihagyom szerintem. 65% van most lekötve (herald of purity, flesh and stone, blood and sand, banner, meg a vulner ingyenes), a maradék 35% a mana leechel bőven elég.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#21829) TrollBalint válasza brunnehilde (#21828) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha minden jól megy, ma elérem a mapozást, és ha látod valamit szólok. Ha meg te látsz, szólj nyugodtan :) (Vagy nézd a "hirtelen-nem-tudom-melyik" csatornát, ha sikerül beférkőzni oda :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21830) tibee77


tibee77
őstag

En is feladtam a cobra lasht nagyon hamar, egyszerüen nem adta.utana venom gyre meg jobb volt, el is mentem vele t12es mapokig de hamar rauntam.rajöttem hogy ez ugyanaz a skill mint a spectral throw, azt meg mar 2szer is csinaltam mikor a howa bejött a köztudatba.ma kezdek egy uj karit de nemtom mi legyen.legfaszabb egy srs robbantos summoner lenne de en nem akarok kifagyni allandoan a sok minion miatt.valoszinü hogy miner lesz csak abbol is olyan kene amitöl latni is lehet hogy mi törtenik a kepernyön...xD a tarke fele icicle vagy hogy hivjak eleg jonak tünik.bossokra is jo vajon?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#21831) Har_melin válasza brunnehilde (#21828) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nekem is csak azzal van bajom :) Egyébként változatlanul tankos, bár én most munka miatt nagyon lassan haladok (még csak most értem át A8-ba), ráadásul a Bronnal lehet, hogy hülyeséget csináltam (nem nagyot, csak kicsit). Elfelejtettem, hogy négy , de legalább három offcolor kell rá és az A7-et végig kajtattam chrome-ért. Niko eddig összesen kétszer jelent meg, ebből egy a kötelező penzum volt még A4-ben :( így a szín és foglalat craftolással sehol sem vagyok, kénytelen voltam a szerencsére bízni magam és az nem szeretett...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21832) brunnehilde válasza Har_melin (#21831) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Korai volt megvenni szerintem, egy tabulával sokkal jobban jártál volna, vagy ha nincs még rá, akkor egy random body armourral, aminek ülnek a szinei. :)

Masterekről nem volt még szó, vélemény? :) Nekem határozottan tetszik ez a megoldás. Marha jó például, hogy Zanát olyan mapra tudom rakni, amelyikre akarom. Hiányzik az atlason egy map, akkor berakom Zanát az alatta lévő mapra, gyakorlatilag szinte biztos, hogy a mission között ott lesz a hiányzó. :P Ahogy látom, minden egyes teljesitett után kapsz pontot, rengeteg küldetés van raktáron, szóval akik pánikoltak, hogy majd alig lesz, azok fölöslegesen stresszeltek. :P

Lab Trialok bugosak? Esküszöm nem rémlik, hogy ma akár csak egyel is találkoztam volna, pedig nem 1-2 mapot futottam.

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#21833) Har_melin válasza brunnehilde (#21832) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Persze, ezért mondtam, hogy hülyeséget csináltam vele. El is adtam gyorsan és visszavettem a 4L-t, amivel addig is mentem, jó az egyelőre. Megvan a Magna (annak azért megyeget felfele az ára, inkább megvettem most a két darabot 20+21c-ért), a következő az Impresence lesz, aztán majd mapon csak összejön az a 2-3 exa, ami a bronnhoz kell.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21834) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Egy ilyet most mire árazzak be? 20c?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21835) sirdond válasza Plazmacucci (#21834) üzenetére


sirdond
őstag

jó kérdés, biztos nem vennék most cyclone buildnek foilt, így, hogy a range nem számít.

(#21836) Plazmacucci válasza sirdond (#21835) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor leárazom tízre és kerestem rajta 6-ot :D

Más. Eljutottam mapokig, kinyitottam az első monolith-et. Botrány ahogy a játék beszaggat mikor sok minden van a képen. Ilyen nem volt régen.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21837) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Na jó, remélem ennél szenilisebb már nem leszek...

Megvettem az Impresence-et (a life rollja vacak, de csak 35c volt), beraktam és onnan kezdve tömény kínlódás volt a játék, soha nem volt manám. A rohadt életbe, ennyit számít, hogy előtte egy paua amu volt benn, amin van mana regen?

Kellett egy egész pálya, hogy rájöjjek, az új amuletten még nincs rajta a Spirit Void... :W

Most öszeszámoltam: eddig összesen 95c-be jött a build. Az Impresence kivételével minden unique top roll közeli. A Bronn nincs benne, azt beszerzési árban el is adtam közben.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21838) brunnehilde válasza Har_melin (#21837) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Oké, örülök, hogy ezt nem csak én játszottam el. :C Mondom wtf, kerestem a cannot leech modot. :F :D Enyém azért már több. Deidbellow 4c volt. Magnát 30ból kihoztam. Impresence 50c, Perseverance 15c. Két gyűrű, darabja 15c, jewellek darabja volt 5-10c life+attack speed+resist vagy area dmg. Megvan az összes flask, Lions Roar és Blood of the Karui is. Összesen kb 200 chaos, de ezzel már nekimennék a guardianoknak vagy a shapernek is. És ő maradna alul. ;]

Vannak azért furcsaságok, minden pozitivum ellenére. Nekem pl. eddig egyetlen Divine Vessel sem esett. Elértem T13-ra, most dobta az első unique mapot. Trialok is szünetet tartanak ma.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#21839) Har_melin válasza brunnehilde (#21838) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

gyűrűk ebben még nincsenek benne, a csizma sem és a flaskák sem, egyelőre megyek azzal, ami esett, majd a átjutok mapra, akkor kezdek nézelődni.

Divine vessel nekem az előző ligában összesen (a három hónap alatt) nem esett tíz darab... A trialoknál valamikor a harmadik hét végére sikerült a hatodikat is begyűjtenem.

Ami viszont motoszkál bennem, mint build koncepció, az egy pyroclast miner, chaos+poison konverzióval, két Consuming Dark daggerrel. Sajnos én képtelen vagyok megjegyezni meg észben tartani, milyen potenciális szinergiák vannak félig elfeledett, soha nem használt unique cuccokban, de maga a miner amúgy is jó a mostani ligában, a szörnyikék meg olyan lassan mozognak, hogy az isten is arra teremtette szegényeket, hogy közben a chaos és a poison rágja őket ;]

szerk: sőt, talán nem is miner, hanem trapper, fire trap + flamethrower trap kombóval. Most a mine a nagy sláger, de a fire trapnak sokkal nagyobb a base sebzése is és sokkal nagyobb az added dmg hatékonysága (80 helyett 200%)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21840) Har_melin válasza Har_melin (#21839) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tarke átkonvertálta a saját Icicle mine buildjét fire trapre, annak a pastbinjét vettem alapul, de kicseréltem benne a Searing Rodot és a QoF-ot két consuming darkra és egy infernal Mantle-re (az utóbbiból fullos 6L 60c - WTF???)

így néz ki a PoB file, tényleg nulla optimalizálással. 231k átlag sebzés, 391k a DoT-tal együtt. elsőre nem tűnik rossznak, kifejezetten mapozásra, blight ellen. (Bossokra ott a cyclone)

Ja igen: Tarke blight map videója az ő SSF cuccával.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21841) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Tegnap elértem a mapokig, de sajna csak 2 (és fél) mapot tudtam menni, de ez is elég volt, hogy kezdjek ráébredni, hogy lehet a 2,2K life + 230 ES kevés lesz...
Délutánig ki kellene találnom, miket tudnék fejleszteni a karakteremen, valakinek ötlet, hogy mire cserélhetném le a meglévő talált vackaimat?
Még egyelőre a gemek sem álltak össze teljesen, hogy mihez mi is passzolna, és esetleg mi az, ami nem kellene (Az arc az, amiről tudom, hogy ki fogom dobni, helyette gondoltam egy Orb of storm-ra curse on hit-tel meg valami átokkal, talán vulnerability, meg akarok egy hatred aurát is berakni)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21842) Plazmacucci válasza TrollBalint (#21841) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mivel mégy?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21843) TrollBalint válasza Plazmacucci (#21842) üzenetére


TrollBalint
addikt

kb. ez a build, amit elkezdtem, de inkább magam formálom :) [link]
A karakteremhez meg ott a link az aláírásomban

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21844) Plazmacucci válasza TrollBalint (#21843) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja hogy csak teória van :) Feljebb linkeltem a buildem, nekem kijött már 3700 life 600 es. Szerintem feleslegesen mentél el assassin felé, nem fog annyit érni a dodge hogy életben maradj, gear meg kuka, rendes rare cuccokban egyből jobb lesz. Minion passivok mellé simán beférne egy rakat life node. Nézd meg az enyémet.
Deathmark meg a feeding frenzy mintha kioltanák egymást, ezt olvastam.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21845) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap elindítottam a summoner-t.
Első pár szinten zombikkal és blight-tal gyorsan túljutottam.

A "Ledge"-re érve már tudtam raging spirit-et is betenni. low lvl módjára elég lassú a cast, max 5-öt tudok idézni.
Sajnos az SRS miatt CTD-t kapok. 7* sikerült kifagyni így.

Ez egy ismert hiba?

ex .Oldman.

(#21846) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Tabula farmolós opció, gyorsabbnak tűnik, mint a Blood Aquaduct. (Addig, amíg ki nem veszik a loot table-ből)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21847) TrollBalint válasza Plazmacucci (#21844) üzenetére


TrollBalint
addikt

a dodge-n gondolkodtam én is, de mivel az volt a buildben, meg mégis 30% gondoltam nem rossz, de most találtam még pár node-t ami ad a minionoknak pluszt, úgy hogy oda elköltöm majd azokat a pontokat. Ha meg még marad, akkor megpróbálok jewel slotot szerezni még. Megnéztem a feeding frenzy leírását, és tényleg oda van írva, hogy agressive-k lesznek, ez mondjuk megmagyarázza, miért rontanak rá mindenkire :) Amúgy a deathmark azért van csak bent, hogy az 'allies cannot die'-t lényeket / totemeket le tudjam verni. Mit ajánlasz helyette?
Cuccokat most fogok elkezdeni szedegetni. A te buildedet meg mindjárt megnézem jobban :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#21848) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Azért... Az, hogy egy T2 Blight mapot ne lehessen teljesiteni egy olyan builddel, amivel röhögve futsz akár T16-ot is, amivel a bossokat pillanatok alatt felapritod... Az azért egy kicsit kiábránditó. :U Extrém mennyiségű monstát nyirtam ki, köztük bossokat is, csak nem akarta befejezni a mapot. A végén aztán megnyitott még egy portált a gombától pár centire, onnan kiköpött valami bosst, aminek kb annyi az élete, mint három shapernek, na mondom anyád. :W Szóval oké, hogy ez a build nem Blight farmra van, de mégiscsak T2-ről van szó.

Mondjuk előtte még idegelődtem egy sort, mert elkezdtem "futószalagon" meghalni T13-T15 körül. :Y Fel nem fogtam, hogy lehetséges ez, ezzel a védelemmel, aztán rá kellett jönnöm, hogy nem a bleedinges quicksilver flaskot raktam be, hanem egy másikat. :W

Har_melin: ha buildet épitek, általában felmegyek megnézni az összes unique cuccot a gamepediara és szépen sorban végignyálazom, melyikből profitálhatna a build legjobban, milyen kombinációval. Aztán PoB, aztán kipróbálás élesben. Elég komoly az az avg dmg, ezt a skillt most látom először. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#21849) Har_melin válasza brunnehilde (#21848) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Közben én is keresgéltem, beraktam egy Hrimnor's Resolve-ot sisaknak, így most már majdnem 500k a total dmg. Csak lenne kicsit több időm játszani, mert a cyclone-t nem akarom félbe hagyni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#21850) sirdond válasza brunnehilde (#21848) üzenetére


sirdond
őstag

igen, ezt mondom én is már pár napja, ezek a build-ek akármilyen jók is,nem blight mapra valók, egyszerűen szenvedés velük.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.